Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) Breki válasza poweradi (#6500) üzenetére


Breki
veterán

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6502) pècsimunkás válasza poweradi (#6500) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Esetleg : [link]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6503) Queen


Queen
csendes tag

A BW-AS 1-es hangcuccom ha a hozzákapott jack-kel van összekötve a telóval, sokkal kisebb hangerőn szól, mintha BT-szal. Ez így rendben van?

--- Az ember egyedül okos, tömegben buta.----

(#6504) mirci18


mirci18
addikt

ziasztok.
Most [link]érkezett meg ez a bluetoothos hangszóró.
Telefonnal párosodik zenél ahogy kell.
Egy gondom van vele.
Ha értesítést kapok a telefonra utána a hangszóró hangja dobozosra vált.
Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6505) Wendelke válasza Queen (#6503) üzenetére


Wendelke
senior tag

Szerintem igen, nekem is van kettő BW bt hangszóró, más a minősége és a hangerő is kábellel összekötve. Leginkább attól függ, hogy mekkora a kimeneti jel kábeles összekötésnél. Ez pedig a zenelejátszó eszközön/ telefonon múlik.

Próbáld meg egy másik telóval is, lehet, hogy ott más lesz a hangerő.

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#6506) Cyborg válasza mirci18 (#6504) üzenetére


Cyborg
őstag

Nem jó a linked.

(#6507) Queen válasza Wendelke (#6505) üzenetére


Queen
csendes tag

Köszönöm a válaszodat, laptoppal próbáltam még, azzal is gyengébben szólt.

--- Az ember egyedül okos, tömegben buta.----

(#6508) GumiPocok


GumiPocok
újonc

Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni, milyen bluetooth hangszórót ajánlani 30.000 Ft-ig.
Jbl xtreme alternatíva érdekelne, de nem olyan borsosan drágán :N
Lényeg, hogy szépen tisztán szóljon, ne legyen doboz hangja :)

Továbbá van valakinek tapasztalata Divoom voombox pro-val , vagy úgy általában a márkával kapcsolatban?

Segítségeteket előre is nagyon köszönöm! :R

(#6509) pècsimunkás válasza GumiPocok (#6508) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Dockin D Fine szokott nèha akciós lenni 100-110 euróèrt .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6510) GumiPocok válasza pècsimunkás (#6509) üzenetére


GumiPocok
újonc

Honnan érdemes beszerezni? Ebay, Amazon?

(#6511) pècsimunkás válasza GumiPocok (#6510) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Bârmelyik . Èn e-Bayen vettem . Valaki Amzazonon.

Szerk : nèha nèmet MM - ban 99 euróèrt

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6512) mirci18 válasza Cyborg (#6506) üzenetére


mirci18
addikt

[link]
Ez már jó?

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6513) Nekomajin


Nekomajin
aktív tag

Sziasztok!

Nedis hangszórókkal van valakinek tapasztalata? Ezekkel szemezgetek:
- https://www.nedis.com/product/bluetoothr-speaker-9-w-6-hours-playtime-black
- https://www.nedis.com/product/bluetoothr-speaker-15-w-4-hours-playtime-black

Elsősorban a lakásba szeretnék egy hangszórót, amit bárhol le tudok tenni, és notebookról tudom használni. Nem kell, hogy a szomszéd fejét is levigye a hangerő (panel lakás), elég, ha egy szobát megfelelően betölt. Elsősorban zenehallgatáshoz és yt-ozáshoz kellene bármi, ami a notebook hangszórójánál érezhetően jobb hangminőséget tud produkálni. (Filmeket általában fülessel nézek, szóval a térhangzás nem szempont.)

Mit tudtok ajánlani 10k alatt?

Másik kérdés: Ha egy ilyen cuccot folyamatosan USB-s konnektorba dugva tartok, az mennyire nyírja ki az akksiját?

(#6514) Breki


Breki
veterán

Holnaptól újra akcióban az egyik legjobb Bluetooth hangcucc.

Állítólag még lehet dumálni, hogy német raktárból 110-ért jöjjön.

Ez nagyon jó ár!

Részletek.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6515) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,
Rakott fel a Tribit instára kuponkódokat, elvileg 15%-os kuponok.
Viszont nem tudom, hogyan lehetne ezeket használni, vagy hova kellene ezeket beírni az amazonon:)

Aki tudja, írja meg:)

Akit érdekelnek a kódok:

maxsound plus : TBINST25
xsound go : TBINST20
360 :TBINST30

(#6516) Breki válasza Breki (#6514) üzenetére


Breki
veterán

Na már kint is van

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6517) Cyborg válasza Cyborg (#6515) üzenetére


Cyborg
őstag

közben kiderült, amazon.us-re jók a kódok csak, amazon.de-re nem :(

(#6518) ftt válasza dome29 (#6492) üzenetére


ftt
tag

Sony XB-31

(#6519) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok!
Szeretnék venni egy BT hangszórót az éjjeliszekrényre, hogy esténként hangoskönyvre vagy valami nyugtató zenére próbáljak elaludni.
Mivel hordozni nem fogom, nem kell nagy akksi bele ha egyáltalán kell, nem kell nagy teljesítményű de szépen szóljon és ne legyen túl nagy, hogy kényelmesen elférjen az éjjelilámpa és egy pohár víz mellett :D

Tudtok ajánlani valami bevált típust?
Köszi!

(#6520) carl18 válasza Melorin (#6519) üzenetére


carl18
addikt

Tronsmart T6 vagy mega? Kül vagy belföldi rendelés? Ár kategória? Ha amazon is játszik Tribit Xsound go

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6521) Cyborg válasza Melorin (#6519) üzenetére


Cyborg
őstag

Hát, ha csak erre kell, erre vmi olcsó szutyok is jó lehet, de én pl simán a telefon hangszóróján hallgatom az ilyeneket éjjel. Nagy hang úgyse kell, mert nem tudsz aludni majd tőle.

Esetleg, ha zenét is akarsz hallgatni, a Tribit XSound Go kiváló lehet. Minden tesztben dícsérik a szép hangját, kicsi, 30 Euró, 24órát bír az akksija, vízálló, uh ráboríthatod a vizet is akár, nem lesz baja:)

(#6522) Breki válasza Melorin (#6519) üzenetére


Breki
veterán

#6501

Ha jól emlékszem van rajta elalvás lekapcsoló is.

Mondjuk ez pluszban rádió is elsősorban

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6523) Melorin


Melorin
addikt

Köszi a javaslatokat, az Xsound Go lett végül, meg is rendeltem. :R

(#6524) GumiPocok válasza Breki (#6514) üzenetére


GumiPocok
újonc

Szia!

Kérhetnék egy linket honnan rendelted, és hogy lehet megdumálni a bolttal, hogy német raktárról küldjék?
Bocsánat az értetlenkedésért, de ilyen téren igen zöldfülű vagyok. :B :F

(#6525) Breki válasza GumiPocok (#6524) üzenetére


Breki
veterán

A bolt az ez.

[link]

M3-at vagy ha hordozhatót akarsz M4-et kell nézni.

Nem én dumáltam meg hanem egy srác a linkelt fórumról, írt neki, hogy lehet-e német raktárból és lehet-e akció és erre írták a 110-es árat.

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6526) Peaceliker válasza vacs (#3553) üzenetére


Peaceliker
őstag

Akkor ezekben ugyan az a hangszóró van? Ma hallottam egy eivotort (állítólag egy ah egyben enusic) és jól szólj. A tápos gomb nem fontos, de hogy ugyan úgy szóljon az igen. És nem mindegy hogy 60usd kintről vagy 10k "itthon" :) köszi :)

"Oh my Goa'uld!"

(#6527) Peaceliker válasza Peaceliker (#6526) üzenetére


Peaceliker
őstag

jah ezt elnéztem, eustock ról nem tudom megvenni magánszemélyként :(

"Oh my Goa'uld!"

(#6528) Peaceliker válasza Peaceliker (#6526) üzenetére


Peaceliker
őstag

Amúgy ha van más javaslat is 10-15k között, azt szívesen veszem. Kinti rendelés sem riaszt el, csak legyen tréfa mentes szállítási opció. :)

Amire kell: autóba. Vettem egy leszakadt 206 ost bejárós autónak és odavannak a hangszórók, a magnó, ki tudja még mi, így nem költök rá, úgy gondoltam veszek egy bt s cuccot.
Most egy LG PH1 van bent, ami elég fika, ezért kéne erősebb cucc.
Szal nem kell stúdió hangzás, a pug zörgése azt úgyis lehetetlenné teszi, de legyen azért egy kis dinamika benne. :)

Szal abszolút nem üzemszerű felhasználásra mit javasoltok? :)

"Oh my Goa'uld!"

(#6529) Peaceliker válasza Peaceliker (#6528) üzenetére


Peaceliker
őstag

Na még képbe került a Tronsmart Element Mega.
t6 nak teljesebb a hangja, több a mély, de autóban ezt nem tuti, hogy ki tudja adni. Jól estem, hogy azt ha csak valahova hanyagul bedobom nem lesz a legjobb esetleg mély sem jön ki úgy belőle ha nem a talpán áll? Ezzel szemben mega basszus szinten fikább, de hangosabb és csak előre felé tolja a hangot...jól okoskodom? :)

"Oh my Goa'uld!"

(#6530) Z.É.T. válasza Peaceliker (#6528) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Leírom, nálam mi volt a tapasztalat, hátha segít.
Egy régi Swiftben, sportkipufogó mellett legalább 5 féle bt speaker fordult már meg, amikor nem volt benne fejegység. Az egyik az Enusic klónja (Leadzm), ezen kívül JBL-ek (charge széria) és egy XB 40-es Sony.
50-es tempó felett egyedül a Sony tudott elfogadható hangot adni, a többit elnyomja a menetzaj.
Ha a 10-15 rugó megterhelő költség, akkor csalódott lehetsz, ha aprópénz, akkor próba-cseresznye.
Ha pedig van lehetőség, akkor feljebb keresgélnék, vagy egy olcsó fejegység + komponens szett.

(Természetesen fogalmam sincs, mennyire zajos a PUG és milyen tartományban oltja ki a zenét.)

Leghangosabb: műszerfal tetején rögzítve
Legtöbb basszus: anyósülés előtt a lábtérben rögzítve (pl hilti szalag, vagy bringás kulacstartó, ha valamelyik henger lesz a választott)

[ Szerkesztve ]

(#6531) Peaceliker válasza Z.É.T. (#6530) üzenetére


Peaceliker
őstag

Köszi.

PUG jobban hangszigetel mint swift (vót olyanom is), meg kipu is gyári , most épp alig lyukas. :))
Most egy 2-3w os lg van bent és hallom, csak hát ergya. Sőt teló hangszóró is hallható (RN5).
Szal azért azt tippelem, ezek "értékelhetően" szólnak majd.
Igazából azon filózok, hogy a T6 teltebb mély hangja akkor is kijön-e ha fekve rakom le valahova. Azt valahogy meg tudom oldani, hogy egyik oldalán lévő (ha valóban van benne annyi mint reklám rajzokon) hangszóró se legyen letakarva, de egyértelműen egyszerűbb a tégla mega elhelyezése.

Autóba meg tudom hogy 20 ból lehetne zene, sőt egy mélynyomóm is van valahol, csak spúr vagyok ebbe az autóba pénzt tenni. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#6532) carl18 válasza Peaceliker (#6531) üzenetére


carl18
addikt

Hát nem tudom inkább csinálj valamit olcsón :D Aliexpressen van fent olcsó D_Class erősítő úgy hogy játszik bluetooth, micro sd, usb lejátszás is. 2X15 watt valami 2000-2500 ft-ért lehet ilyen kapni, 12 voltról elmegy és ezzel jobban járnál. De lehet kapni olcsón autóba ilyen D-class fajta autó rádiót, az mellé raksz olcsó hangszórót és nagyobbat szól mint egy bluetooth hangszóró. Ez 10,000 alatt kijön, olcsó 2X50 wattos hifi hangszórókat 2000 ft-ért is hozzád vágják.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6533) Peaceliker válasza carl18 (#6532) üzenetére


Peaceliker
őstag

Meg is tudnám csinálni, de 0 energiát van kedvem bele rakni. Meg ha hangszóró sem megy be értelmesen akkor kiemelő keret kell, ha már gyári kábelezés is odavan akkor azt is újra kell húzni, de legalább esélyes pár forrasztas meg fejegyseg kábel sem tuti hogy kompatibilis akkor átalakító vagy megint jó pár forrasztas. Időben is pár óra még legrosszabb esetben is, de tényleg 0 kedvem hozzá. Most 9 hónapig házat újítottam fel, még ez sincs kész csak már lakható és elegem van minden ilyesmiből. Most darabokra kapott 3 dronom is össze raktam nemrég, arra sem tudom honnan vettem erőt. :D
Nem vagyok híve, de most vmi plug n play cuccra vágyom :D
Nomeg bt cucc jó lesz majd kerti partira, meg akkor amikor beszigtelem egyedül az egész házat. :)

Szóval köszi a jó tanácsot , de ilyesmi mókát most kihagyom.

Közben néztem t6 vs mega t. Mega kezelő felülete nem jön be meg félek hogy az meg nagyon ergya lesz mélyben (főleg amikor nem autóban használom majd). Más javaslat akkor kb ilyen árfekvésben? Ahogy nézem jbl ből amiben van már valamennyi akarat az 23 pénztől kezd.

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#6534) carl18 válasza Peaceliker (#6533) üzenetére


carl18
addikt

Egy fél kilós hangszórótól " Mélyet" nem szabad elvárni. Kocsiba a menetzaj úgy elfogja nyomni a hangját hogy abból köszönet nem lesz. Ezért írtam autóba bluetooth hangszóró nem olyan jó, a flip 4 se lesz sokkal másabb.

Hát az a baj ilyesmi árba írtam csak a 2 tronsmart van, ami ettől olcsóbb az mind rosszabb is.

Bár DOSS Sound XL ami 20E körül kifogható és ott már van mély hang is. Esetleg még azt megérné vadászni egyet :D

15-16 körül megy van Divoom onbeat 500 2ND, az jól add mélyet és van hangerő is :D Tronsmart T6-ot földbe döngöli, egészen más kategória. Csak ennek a teljesítmény miatt nem a legjobb a űzzem ideje, több mély hang több energiát kér.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6535) Peaceliker válasza carl18 (#6534) üzenetére


Peaceliker
őstag

DOSS ami alin van az fake 58usd be? :D Eu ból jönne 630 értékelés átlaga 4.9

Divoom ra is ránézek. Amúgy érdekes hogy bikább hangszórók és kisebb akku van bennük. :)

jah divoom ban pont nem :)

Üzemidő nem annyira lényeges, néha működik a szivargyújtó (de vettem már másikat, csak azt is ki kell majd egyszer cserélni :DDD ).

Azt ne felejtsük azért el, hogy a fentebb említett LG PH1 ről váltok, ami 2W vagy mennyi. :))

Szal attól ha 2-3x bikább a cucc nekem már elég, azért nem diszkót akarok varázsolni a kocsiból hajnalban, csak legyen picit jobb. :)

De ha ár-érték arányban 16-20 körül sokkal jobbat kapni, akkor lehet rá tudom venni magam rá. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#6536) Peaceliker válasza Peaceliker (#6535) üzenetére


Peaceliker
őstag

A DOSS aliról állítólag télleg akciós, lehet kifut. Most ami vidiket találtam gyorsan róla az elég meggyőző. Szerintetek hihető, hogy ez nem klón?

"Oh my Goa'uld!"

(#6537) Peaceliker válasza carl18 (#6534) üzenetére


Peaceliker
őstag

Na, be is rendeltem a DOSS Sound XL. Minél több reviewot néztem róla, annál jobban elkapott a must have érzés, főleg ebben az árkategóriában. :)

Köszi a tippet! :R

"Oh my Goa'uld!"

(#6538) rotor_


rotor_
csendes tag

Üdv! olyan bt hangszórót keresek, ami bírja a strapát. úgy értem a port, a vizet, és nem törik 6felé ha leesik véletlen. ami még fontos, hogy ne legyen nagy méretű. Blitzwolf BW-F2-t néztem, de azt már nem igazán lehet beszerezni. válaszokat köszönöm előre is.

(#6539) carl18 válasza Peaceliker (#6537) üzenetére


carl18
addikt

Igen a doss 60 dolcsiért is akár akcióba, de hozzá lehet jutni biztos nem fake. Remélhetőleg elégedett leszek vele, ennyiért tudtommal nincs jobb. 2 kg körül van a cucc szóval nem az és méretre se kicsi de hangja legalább jó :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6540) Peaceliker válasza carl18 (#6539) üzenetére


Peaceliker
őstag

Csak, 1,5 kg. :DDD

Igen, teszteken jellemzően drágábbakkal vetik össze, ha ki is kap nem sokkal. Dockin D-fine jobb talán, de az inkább 100-120 usd.
Jó lesz ez sztem, EU ból jön, pár honfitársunknak megjött 1 héten belül, nagyon kíváncsi leszek rá. :))

"Oh my Goa'uld!"

(#6541) carl18 válasza Peaceliker (#6540) üzenetére


carl18
addikt

140 euro, azt kínai webshopban nem árulják csak amazon és németből lehet rendelni
A doss meg 2 kg, de ha valahol más írnak nem az én hibám.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6542) Peaceliker válasza carl18 (#6541) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jaja, láttam, így el is engedtem.
Az is lehet, több helyen 1,5 öt írnak, de kicsit sem számít. :)

Közben beugrott, hogy kocsiba kell túrjak hozzá gyorsba 12v tápot. Kell ezeknek értelmes amper mennyiség vagy ilyen 1A elég lehet?

"Oh my Goa'uld!"

(#6543) Cold5


Cold5
senior tag

Sziasztok,

Segítséget kérnék... Párom táncórát tart egy helységben (a méretét nem tudom), jelenleg az én thonet & vander kürbis bt 2.0 hangfalamat használja!
Azt mondja teljesen feltekerte és úgy jó/elég volt neki.

Tudnátok valami hangszórót ajánlani ami megfelelne erre a célra? Egy aux bemenet ha van az nem gond, de nem feltétel.

Jbl Boombox vagy Extreme 2 megfelelne?

:R

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#6544) djnice válasza Cold5 (#6543) üzenetére


djnice
veterán

Harman Kardon Go+Play és nem lesz gondja a hangerővel / minőséggel.

(#6545) Breki válasza Cold5 (#6543) üzenetére


Breki
veterán

GGMM 4 ha van még akcióban

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6546) Breki


Breki
veterán

belefutottam ilyenekbe

Original Xiaomi XMYX03YM Bluetooth 4.2 Speaker
14.81 USD with 316 Gearbest points

[link]

REAL DISCOUNT!
Best for the price now, you can also get coupon from the seller and has some warehouses so you can avoid further expenses (y)
DOSS SoundBox XL Portable Wireless Bluetooth Speaker Dual-Driver 3D Stereo Bold Bass wireless speaker TF AUX USB

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6547) Cyborg válasza Breki (#6546) üzenetére


Cyborg
őstag

Ez a doss eddig is ennyi volt, sőt olyan 70 körül volt postával, mindennel, nem?
Olyan 1-2 hete láttam pont

(#6548) Breki válasza Cyborg (#6547) üzenetére


Breki
veterán

fogalmam sincs, én jobbat használok, nem követem az árait, csak gondoltam hátha valakit érdekel, árfigyelővel meg lehet nézni

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6549) Peaceliker válasza Cyborg (#6547) üzenetére


Peaceliker
őstag

Akcióban volt, tegnap járt le. Nekem 61.5 lett postával, épp minap rendeltem meg.

"Oh my Goa'uld!"

(#6550) Wyll


Wyll
őstag

Sziasztok!

Laikus vagyok a témában.
Kb 15k-s nagyságrendben, eheti BP-i vásárlással van valami kifejezetten ajánlható modell szerintetek? Elsősorban nem otthon használnám, hanem vinném magammal, pl. bringázás közben, és nyilván nem várok csodát ennyiért.

Amit eddig kihámoztam az internetből: Tronsmart Element Mega, Tribit Xsound Go, csak utóbbi sajnos nem kapható itthon ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.