Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) Peaceliker válasza Wyll (#6550) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én is ilyen árban néztem először, tronsmart amit lehet itthon kb kapni és tesztek és ajánlások alapján még jó is lehet valamire

"Oh my Goa'uld!"

(#6552) HornedReaper válasza Cyborg (#6547) üzenetére


HornedReaper
senior tag

DOSS XL 61.5 USD volt store kuponnal akkor + még Alis 3 USD kupon is lejött belőle ami nem látszik a képen ;)

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#6553) Peaceliker válasza HornedReaper (#6552) üzenetére


Peaceliker
őstag

Na, nem is tudtam hogy lehet halmozni a kuponokat 😐

"Oh my Goa'uld!"

(#6554) HornedReaper válasza Peaceliker (#6553) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Nem is mindet lehet ;)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#6555) carl18 válasza Wyll (#6550) üzenetére


carl18
addikt

Tronsmart T6 és a Tronsmart mega. De Divoom voombox outdoor is van ennyiért :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6556) UberMutant


UberMutant
őstag

én a jabra solematet szeretem nagyon és most elég jó áron futtatják ki az alzán.
13k szállításra van valami kupon, de azt nem tudom mi.

[link]

(#6557) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Tudtok olyan tesztet ahol DOSS SoundBox XL és BlitzWolf BW-AS2 kerül összehasonlításra?

üdv

(#6558) tigipuf válasza -szabi- (#6557) üzenetére


tigipuf
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#6559) Cold5 válasza djnice (#6544) üzenetére


Cold5
senior tag

+Breki Köszönöm Nektek! H&K megnézem, szerintem az lesz a befutó!

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#6560) ricshz921008


ricshz921008
csendes tag

Sziasztok!

Tippeket szeretnék kérni...
Otthoni és munkahelyi használatra szeretném.
Notebook, tv, telefon, tablet mellé. (Filmnézés, tv, yt, xbox, zene)
Rendeltem egy megaboom 3-at, de vagy én vagyok botfülű vagy nincs basszusa :)
Ezért az árért egy kicsit többet vártam, tudom, hogy nem váltja ki az otthoni rendszert... de...

Az ár 60-80k
Új
Magyarországi vétel
Androidos telefonom van.
Erősebb basszust szeretnék, mint amit ez nyújt.
Nincs szükségem semmilyen extrára, csatlakozóra, funkcióra.

Köszi előre is a segítséget

(#6561) carl18 válasza ricshz921008 (#6560) üzenetére


carl18
addikt

Ez a hangszóró alig 1 kg, ettől a mérettől nem szabad túl erős basszus várni.

Esetleg Harman Kardon Go + Play, ez jó basszusba hangos is és tudsz rajta jól zenét hallgatni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6562) FingR86


FingR86
őstag

ma érkezett DOSS Soundbox PRO TWS
brutális
hangerőben simán odaver az XL-nek. a mély egyértelműen kevesebb

(#6563) Peaceliker válasza FingR86 (#6562) üzenetére


Peaceliker
őstag

Pedig egy tesztben xl hangosabb volt csak amikor ebből ment kettő akkor voltak combosabbak (2vs1). De persze lehet más hangszóró van benne (?). Jól látom, 2x10e mélynyomó nélkül?

Amúgy nagyon csini, főleg a fényekkel nekem bejön. :)

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#6564) zzola


zzola
félisten

Sziasztok!

Kültéri használatra keresek hordozható akkumulátoros hangszórót!
Van valami ajánlott termék, ami ár/érték arányban jó és nagyot szól?
Köszi

50-60k a keret rá.

[ Szerkesztve ]

(#6565) Viktor77 válasza zzola (#6564) üzenetére


Viktor77
titán

Dockin D Fine

Jó minőségű fülessel hallgasd

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6566) zzola válasza Viktor77 (#6565) üzenetére


zzola
félisten

Valami komolyabb esetleg? Hasonló méretű BlitzWolf van itthon..

Mac Audio MRS777

Fenti játékos pl. milyen lehet?

[ Szerkesztve ]

(#6567) Viktor77 válasza zzola (#6566) üzenetére


Viktor77
titán

50W-os mint a Dockin, cserébe gagyi.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6568) carl18 válasza zzola (#6566) üzenetére


carl18
addikt

Aiwa Exos 9, ez 100E körül van de lényegesebb komolyabb mint a Dockin. A Dockin a saját árába igen jó ár-érték és jobb mint a Blitzwolf, építésen gondolkoztál már?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6569) Breki válasza zzola (#6566) üzenetére


Breki
veterán

Olvass kicsit vissza

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6570) zzola válasza carl18 (#6568) üzenetére


zzola
félisten

Nem gondolkodtam.
Ugrálókötelezem és ahhoz kellene valami ütős hangkeltő.
Egy BW-ot használok, de nem elég hangos és mélye sincsen-nyilván a méretéből adódóan...

(#6571) btomi9 válasza Breki (#6545) üzenetére


btomi9
aktív tag

Köszi ezt a tippet, alin betettem kettőt a kosárba, megrendeltem, de nem fizettem ki, írtam neki, hogy a kettőt adja oda 220 USD-ért, de csak a sablon válasz jött, semmi érdemi reakció. Ez a hivatalos GGMM shop. Neked hogy sikerült alkudni?

(#6572) Breki válasza btomi9 (#6571) üzenetére


Breki
veterán

Én nem alkudtam korábban rendeltem, a linkelt fórumon írták azért ajánlottam itt. Szerintem az illetőtől kérdezd a fórumában is megtalálod.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6573) zzola válasza Viktor77 (#6567) üzenetére


zzola
félisten

Mitől gagyi?
Nem találok találatot a topicban rá.

(#6574) carl18 válasza zzola (#6570) üzenetére


carl18
addikt

Pontosan melyik model? Amúgy meg minek kérdezzel ha te jobban tudod ? Ha a Dockin és a Blitz egy kategória akkor vedd meg a kínai rossz hatásfokú MNC hangszórót, vedd amit jónak látsz...

Ez a legjobb Blitzwolf BW-AS2 a blitzek közül és a Dockin teljes hangerőn és ott basszusba könnyedén lelépi.
[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6575) zzola válasza carl18 (#6574) üzenetére


zzola
félisten

Nem tudom, mi ugyanazt olvassuk? :F

(#6576) carl18 válasza zzola (#6575) üzenetére


carl18
addikt

"Valami komolyabb esetleg? Hasonló méretű BlitzWolf van itthon.."

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6577) btomi9 válasza btomi9 (#6571) üzenetére


btomi9
aktív tag

Megoldódott, ráeszmélt végre 😊

(#6578) Breki válasza btomi9 (#6577) üzenetére


Breki
veterán

És mennyiért adja?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6579) btomi9 válasza Breki (#6578) üzenetére


btomi9
aktív tag

260 USD-t kér a kettőért, azaz 115 EUR körül jön ki darabja. amazon.de -n most 119 EUR. Harman dolgozó ismerős nincs itt a topikban? privátot rám írhatna, ha tudunk üzletelni. Lehet, jobban megérné egy HK Go&Play vagy egy JBL extreme 2.

(#6580) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Heti 1-2 óra zene hallgatáshoz(rock pl:disturbed,linkink park,skillet) keresnék stereo bluetooth hangszórót ami jobb mint a mate 10 pro beépített stereo hangszórója , 12 ezer ft körül akár itthon vagy külföldi rendelés létezik ? :D Inkább minőség mint hangerő

(#6581) LanyUs válasza zzola (#6573) üzenetére


LanyUs
senior tag

Viktor77: Mac Audio mond azért valamit? Senki nem ismeri innen a fórumról csak megy az észosztás...
Ez a márka tett már le az asztalra elég komoly cuccokat.

zzola: Hugomnak éppen a kisebbik testvérét vettem meg ( Mac Audio MRS 555 ). Kiemelten fontos volt számára az usb, micro sd, rádió, hordozó fül, strapabíróság. Tudja a bluetooth-ot is természetesen. Van benne mikrofon bemenet is!
Tegnap jött meg, ezért a hangképéről még nem tudok nyilatkozni. Elsőre talán nem szólt akkorát, mint egy D-Fine vagy Extreme, de azok is végesek, mert ahová hangerő kell oda 100e feletti cuccot visz ember vagy nem akkus vackokkal tökölődik. Majd összemérem az Extreme 1-el ha rászánom magam, mert annyira nem érdekel őszintén szólva mit tudnak egymáshoz képest :D

[ Szerkesztve ]

(#6582) Viktor77 válasza LanyUs (#6581) üzenetére


Viktor77
titán

Tett. Annó. A mostani cuccaik nem érnek egy fillért sem. A fent említett 80K-s cucchoz teszel még egy 20-ast, veszel egy Aiwa-t, ami akkorát szól, hogy az egész falu hallja. Nem 50W-os, túlárazott vacakot.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6583) carl18 válasza LanyUs (#6581) üzenetére


carl18
addikt

Bár a Mac SRS 555 más kategória Méretek: 310mm x 410mm x 190mm Tömege 5,7kg
Dockin és 1,9 kg, a Xtreme 1 2,1 emlékeim szerint, súlya méretbe, nem egy kategória. De hát vegye akkor meg a MAC cuccát végül is ha neki megfelel a többi nem számít.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6584) LanyUs válasza carl18 (#6583) üzenetére


LanyUs
senior tag

Semmit nem érek az Extreme-mel sem ha odakúszik a gyerek és benyomja a mélynyomót. Szintén nem tudja használni egy okos teló nélküli felhasználó a csak bluetooth esetén. Innen a fórumról vett valaki egy másik rádiós, usb-s cuccot átlagos hangerővel, ezért gondoltam a Mac-re. Első hallgatás után bőven jó lesz Neki. Azt meg már ezerszer kitaglaltuk mik a korlátok és nem 100% hangerőre valók ezek a hordozható cuccok. Lakóövezetben amúgy sem használjuk szabadban ekkora hangerőn -> a 30W-os teljesítmény elegendő. Lehet, hogy gyengébben szól ( ez 39e Ft volt ), de hogy fos lenne az erős túlzás.

[ Szerkesztve ]

(#6585) carl18 válasza LanyUs (#6584) üzenetére


carl18
addikt

Senki se ajánlotta az Xtremet, csak ahhoz mértem. Ha neked megfelel a mac akkor vedd meg, csak nem értem így vakon hogy egyiket se hallottad hogy állhatsz ennyire a véleményed mellet. Szóval akkor a téma zárva jöhetnek az új kérdések...
Tény hogy a bluetooth hangszórók nagy része csak Jackről és bluetoothról játszik zenét, de ezzel együtt lehet élni.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6586) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
JBL Charge 2+ töltőn volt, videót néztem vele, egyszer csak pukkant egyet a hang (a hangszóróból egyértelműen), és azóta nem szólal meg. Bekapcsol, kapcsolódik is, de semmi hang, még a bekapcsoló hang sincs meg. Lehúztam a töltőt és visszadugtam, olyan, mintha nulláról töltene, de egy óra után bekapcsolva sem jobb a helyzet.
Volt már valakivel ilyen? Reseteltem, az se segít.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#6587) carl18 válasza CHIPman (#6586) üzenetére


carl18
addikt

Az erősítő ment tönkre vagy a hangszórót lőtte ki. Biztos elérte élet tartalma végét és így egyet gondolt és bemondta az unalmast.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6588) kaszibat


kaszibat
tag

Sziasztok! Vettem egy Tronsmart T6 plus-t és az elsődleges tapasztalatokat szeretném megosztani. Már van egy Doss Soundbox XL és egy Divoom Onbeat 500-am, ezekkel tudtam összehasonlítani. Szóval elsőre úgy éreztem, hogy a mély kissé elveszik, de pár óra zenehallgatás után már egész szép mély jön ki belőle. Akku teljes kapacitását nem tudom még, mivel tegnap jött meg és csak ma értem rá vele foglalkozni, de annyit tudok ezzel kapcsolatban írni, hogy cirka 3 óra zenehallgatás után (fél/háromnegyed hangerőn) az akku 90%-ról 70-re csökkent. Ez elég biztató. A másik két hangszóróhoz viszonyítva a hangzását, a Divoomnál nagyon dominál a mély, cserébe kevés a magas, a DOSS nagyon szépen szól, jelen van a mély és a magas is és a Tronsmart ehhez áll közelebb hangzásban, talán még tisztábbak a magas hangok és egy picit kevesebb a mély, de így sem kevés mélyet tud, ha jó helyre teszem. Most pl számítógépes asztal alatt nagyon szépen nyomja . Összességében nagyon szépen szól és elégedett vagyok vele, valószínűleg a Divoomnak mennie kell a háztól, a Tronsmart kitúrta. Van rajta EQ gomb, amit megnyomva először több mélyet ad, majd újra megnyomva levesz a mélyből és inkább a magas hangok dominálnak. Nekem az alap tetszik a legjobban. Van még rajta USB amivel a telót is lehet tölteni power bank helyett és a pendrive-ról is lejátszható zene.

[ Szerkesztve ]

(#6589) carl18 válasza kaszibat (#6588) üzenetére


carl18
addikt

Na jó hogy leírtad vele a tapasztalatod, akkor egész jó hangszóró lett a új tronsmart. De árba is sokkal többe kerül mint a sima T6. Minden esetre nagyon jó ha a Doss Sound Xl-re hasonlít hangzásba, majd pár hónap és magyarba is elterjed. ::) Igen a Divoom sok mélyet add, de a többi háttérbe szorul + szerintem az onbeat 500 akku időbe se a legjobb.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6590) LanyUs válasza carl18 (#6585) üzenetére


LanyUs
senior tag

Általános vélemény megosztás volt, nem személyesen Neked :) Ne vedd fel a dolgot :R Amikor a hsz-t írtam már hallottam pár percet. A vásárlás viszont lutri volt :K . Vakon természetesen bátorság megvenni, de ócsárolni sem bölcs dolog. A nem megfelelő hordozható hangfal erősen nézőpont kérdése, erre szerettem volna rávilágítani. Valójában az eredeti kérdés feltevőnek igaza van, mert ha valaki usb+micro sd bemenetet is szeretne, akkor a fórumban nincs ajánlás és a keresés sem hoz találatot. Örüljünk neki, hogy +1 tapasztalat erről is :DDD

10 perces teszt alapján a méret igazolta magát. Egymás mellett a mac audio mrs 555 vs. jbl extreme 1. A mac teltebb hangzása nekem jobban tetszett. A 30w teljesítmény bőven elegendő, bementek oké, akku nagyon sokáig bírja, strapabíró, cserébe nehezen hordozható. Hálózatról 100%, akkuról 2/3 hangerő használható ( 40e Ft-ért én ajánlom, HA szükség van a bemenetekre ). Azért a JBL vállpánt még mindig viszi az iparágat a hátán pl. tegnap nyakba akaszt és jobb kéz gyermek. Ennyi ... miért nem nyúlta le a többi gyártó számomra érthetetlen...

[ Szerkesztve ]

(#6591) Breki válasza LanyUs (#6590) üzenetére


Breki
veterán

Nem tudom pontosan milyen a JBL vállpánt, de GGMM4-en is van állítható cserélhető

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6592) uffneked


uffneked
aktív tag

Sziasztok,
20-30k között keresnék valami akksis, BT-s hangkeltőt.
Láttam, hogy ajánlottátok itt a DOSS Soundbox XL-t, GGMM M3-at, Tronsmart T6 plus-t.
Alapvetően Ebay-párti vagyok, ha már netről rendelem, ezen belül is EU stock.
Alin Tronsmartra nincs most EU stock, DOSS-ra 69+5 USD shipping spanyolból, GGMM 140 dodó, és csak rózsaszínben van.

Amazonon igazából a fele nincs, a másikfele sokkal drágább, egyedül a DOSS-t találtam 69 EUR-ért, ami versenyképes...

Hallgatóztam switcheren, igazából nekem a DOSS hangja rendben van, a Tronsmart kicsit fátyolosabb minden tartományban, cserébe funkcióban a vízállóság (vagy csak csepp?), powerbank jól jöhet. A GGMM-ből csak az M4-et találtam a listában, annak talán teltebbek a mélyei, mint a DOSS-é, cserébe az M3 lehet pont annyival gyengébb, hogy egy szinten vannak.

Tehát mondanám, hogy nálam a DOSS a best buy. Honnan vennétek most ilyet a legolcsóbban, EU stockból?Van esetleg valakinek kuponja, vagy szerezhetek én ilyet? :)

Köszi a válaszokat előre is! :)

U.i.: Lehet challengelni a logikámat, javaslatokat elfogadok.

[ Szerkesztve ]

(#6593) dell


dell
tag

Sziasztok!
Köszönöm a Doss XL tippet az Aliról, a 05.13-as rendelést ma hozta a GLS. Meglepően kellemes hangja van ebben az árkategóriában a valóságban is. :))
Üdv.T

(#6594) Peaceliker válasza uffneked (#6592) üzenetére


Peaceliker
őstag

Doss aliról spanyolból jön GLS-el 1 hét alatt (11-12én rendeltem, szal hétvégén és ma ért ide, szal 1 hét).

1558g pontosan (vagyis 1557,8g :DDD ), elég masszív. Hangerőben kicsit többet vártam, bár azt tudni kell, hogy nincs tapasztalatom ilyen BT hangszórókkal. :) Abból indultam ki, hogy egy JBL xtreme 60-80K és ha ez aközött és a charger 3 (40k) között van akkor azért lesz benne kakaó rendesen. Persze helyén kezelve a dolgot teljesen vállalható, egy 17 éves kocsi zaját teljesen lenyomja..plusz hát nem kocsiba való. :)

Na szóval azt gondoltam tévesen, hogy ha valaki 60-80 ezret ad egy ilyesmi kütyüért, akkor az ordenáré, de ezek szerint nem...nem is értem hogy-hogy veszik mint a cukrot. :)

Amire rájöttem ma az egyelőre annyi hogy a többet ésszel mint erő elven az elhelyezéssel sokat lehet játszani, meg ki kell tapasztalnom hol szól jól. :)

Amit még itt olvastam, hogy ezeknek kell pár óra mire teljes erejüket tudják fitogtatni, szóval be kell járatni. Az kb mennyi idő és a bejáratás mit takar? Érdemes kicsit kímélni vagy oda lehet/kell pakolni neki egyből? :)

Amit még néztem rajta az a légtömörség, ami talán nem lesz olyan vészes, mint pár helyen írták. Radiatorokat benyomva kiemelik a mélyet, majd picit vissza süllyed de azt a pozíciót tartja, míg radiatorokat benyomva tartom. Bár ami fura, hogy a közepeket is nyomkodja, pedig azok elvileg (videók szerint) külön "légkamrában" vannak. Ezt érdemes teljesen hermetikusan elzárni? Mert akkor szétszedem, közepeket lezárom, hátul az aljatoknál lévő szelelést megszüntetem és szilikon o gyűrűkkel tekerem vissza a csavarokat, akkor elvileg fullas zárva lesz. Érdemes lehet ezzel szórakozni? :)
Lehet csak beképzelem, de mintha néha a mély "elvágná" a közepeket. Amúgy maxon hardstyle-t hallgatva néha hallottam valami rezonanciát, de lehet kocsiban rezgett valami. :DD Holnap kora reggel üres irodában újabb teszt. ;]

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#6595) carl18 válasza Peaceliker (#6594) üzenetére


carl18
addikt

Gyárilag szigetelt, csak így működik a passzív membrán. Légmentesen kell szigetelni hogy azok megmozduljanak, a bejáratás pár órát igénybe vehet. Szerintem egy 10 óra elég 60% hangerőn :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6596) Peaceliker válasza carl18 (#6595) üzenetére


Peaceliker
őstag

Gyárilag szigetelt...elvileg. :D Illetve sztem nem 100%os. Van olyan vidi is neten, amikor arc a dugóknál letakarja és még más hangon is szól. Nyilván vezetés közben ezt nem néztem, de majd holnap rálesek. :)
És másik mukinak meg a mély körül engedte el a szellőt, bár neki a membránok megnyomása semennyire nem emelte ki mély meghajtót.

Viszont közepek minek vannak külön "tokban" ha nincsenek hermetikusan elzárva a mélytől? Az direkt van így? Illetve maximalisták írták hogy illik csavaroki alá is szigetelés. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#6597) uffneked válasza Peaceliker (#6594) üzenetére


uffneked
aktív tag

Köszi-köszi! :)
Nekem nem kocsiba lesz, piknikezni, meg úgy amúgy kinti tevékenységekhez, esetleg a lakásban küldenék rá zenét/filmet néha, kisebb szobában.
Na, akkor reggel szerintem ramegyek erre a cuccra alin, köszönöm szépen a segítséget! :)

(#6598) carl18 válasza Peaceliker (#6596) üzenetére


carl18
addikt

Hát erre már nem tudok válaszolni. De ha a passzív membrán mozog akkor elméletileg jól működik a szigetelés. Szerintem érdembeli előrelépést nem hozna a plusz szigetelés, a gyárihoz képest.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6599) Peaceliker válasza uffneked (#6597) üzenetére


Peaceliker
őstag

(#6597) uffneked

Nincs mit. :)
Én most próbálgatom irodában, itt azért ügyesebb, mint autóban. :DDD

Amiket írtam úgy mindenkinek (is) szántam, hátha valakinek még érdekes lehet. :)

(#6598) carl18

Közben meg is néztem, enyém nem szellőzik csatiknál. Lehet akkor csak az a csóka kapott egy hibásat. Amúgy nem nagy meló lenne fullosra szigetelni, de így akkor nem foglalkozom vele, max ha egyszer valamiért szétszedem akkor megteszem amit még lehet, mert kb nem plusz idő. :)

Még annak megpróbálok utána nézni, hogy közepeknek hermetikusan kell-e elzárva lennie vagy tök mindegy.

Ami "tuningon" agyalok, az egy USB töltés. Vannak fityinges áramkörök amik 1s ként tudnak tölteni és akkor 5v ról lehet cellánként a töltés, persze egy USB csatit is bele kell hekkelni, de azt is meg lehet csinálni igényesen. Azért gondolkodom ezen, mert ez a 12V os táp hurcibálás kicsit macera. :) Meg akkor már mehetne akár bele nagyobb akku is, ha van hely.

"Oh my Goa'uld!"

(#6600) HornedReaper válasza Peaceliker (#6599) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Közepeket le kellene zárni, ha nem tolják a mélyhangokat (és mivel a magasakat is ezek adják, így biztosan jót tenne a hangzásnak).
Nekem is megjött a DOSS, és tetszik.

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.