Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) carl18 válasza Sz4bolcs (#6800) üzenetére


carl18
addikt

Hát nem véletlen hogy az a egyik legjobb vétel. Örülök hogy elégedett vagyok a termékkel. Minden esetre remek gyártó ez a Tribit remek hangzást nyújt elérhető áron.

(#6799) Cyborg Igen 10E forintért az ember nem kap "fullos" hangcuccot. Bár a 10E forinthoz mindenkép tenni kell picit a Tronsmart T6/Mega esetében.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6802) Cyborg válasza Sz4bolcs (#6800) üzenetére


Cyborg
őstag

Örülök, hogy Te is elégedett vagy vele! :)

Egyre nagyobb a táborunk, már 2-en vagyunk :)

(#6803) Breki


Breki
veterán

📣 GGMM M4 Wireless hordozható WiFi BT hangfal 📣
💳 Itthon 100.000 forint felett kapható, most EU raktárról ingyenes szállítással 127,6 dolcsi, ami kuponnal olcsósítható. 💳
💵 Ár: 127,6$ 💵

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6804) Sz4bolcs


Sz4bolcs
senior tag

Melyiknek van szebb hangja? M3 v m4?
Baromi addiktív ez a cucc...

[ Szerkesztve ]

(#6805) nexuspolaris válasza Cyborg (#6802) üzenetére


nexuspolaris
tag

Én is vettem egyet, már 3-an :)

Egy Tribit XSound Go-m volt előtte, hangzásra jó volt, hangerőre kevés, azt eladtam, gondolkoztam, melyik legyen, MaxSound Plus vagy Tronsmart T6 Plus. A Tronsmart mellett döntöttem a 40W miatt. Rossz döntés volt, a Tribit sokkal szebben szólt. Meg is rendeltem a nagyobbik Tribit-ot, talán szebben is szól, mint a kisebb testvére, hangerőre éppen elég, ezért az árért nagyon jó vétel.

(#6806) Cyborg válasza nexuspolaris (#6805) üzenetére


Cyborg
őstag

:C

Azt az álló speakert még kipróbálnám, kíváncsi lennék a plusz passzív radiátor mennyit dob rajta.

(#6807) DrDobos


DrDobos
őstag

A tronsmart element megarol mi a velemeny?

Samsung Galaxy A55 5G

(#6808) Petyuska111


Petyuska111
tag

OFF: Clavinetjunkie YT-os videóit sokan szeretjük, én nemcsak a tesztjeit, de a zenéi is nagyon tetszenek (egy részük). Shazam+Soundhound-dal beazonosítottam a tesztekből a nekem tetszőket, ha valakit esetleg érdekel, ezek a legjobbak szvsz:

Carol Duboc - Elephant
F.A.C. - Theres no other
Hudson & Kant - Coconut
JOE featuring THISGUY - I wanna be a Bee Gee
My Saturday Night - Max Merseny
Soulperfreesia - Saving All My Kisses
Soulperfreesia - Underwater Love
Sunroots - One Day
U-Nam - Future Love
U-Nam - Going for Miles
U-Nam - Groove Paradise
U-Nam - Love X Love
U-Nam - Plus de Funk!
U-Nam - Soul Breeze
U-Nam - Throwback Kid
U-Nam-Just Like That
Valery Stepanov - Twilight Sky

YT-os is fent van többségük (onnan kis mókolással mp3-ban is leszedhető, de persze erre nem bátorítok senkit ugye! ;-) vagy Spotify-on, stb. Majd ha lesz időm, még folytatom, nagyon cool zenék és eddig nem is hallottam róluk, ez persze engem minősít. Ha már van bt-os cuccunk, legyen hozzá jó zene is, nem igaz? Ha esetleg van itt olyan, akivel egyezik az ízlésünk, dobjatok már fel lszi néhány előadónevet, szám címet, albumot, hogy mit hallgattok, köszi. Remélem belefér, bár kicsit offtopic, de azért van köze a témához.

(#6809) Sz4bolcs válasza Petyuska111 (#6808) üzenetére


Sz4bolcs
senior tag

Jó kezdeményezés, de szerintem ehhez kicsit kevés ez a topic.:)

(#6810) carl18 válasza Petyuska111 (#6808) üzenetére


carl18
addikt

Hát én zene téren minden evő vagyok, hallgatok Rockot, popot klasszikust is néha. Hardstyle is játszik, ami jó az jó :D De a Deep house stylus is jelen van a izlésembe, 6 éve ismerkedtem meg vele.

Bryan Jones mixeit imádom, egyszerűen super zenék vannak benne össze válogatva.
Bryan Jones - Crate Diggin Vol. 1 - 2012 Throwback DJ Mix [link]

Egyik személyes kedvencem a mixből :D Jasper Street Company - Smile (DJ Spen and Karizma Special Mix)
[link]
Nem akarom a saját zenei izlésem másra ráerőltetni, de a zene szerintem itt kezdődik. :) Nem is értem hogy lehet hogy sokszor sok zaj hogy kerülhet rádióba.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6811) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Én tegnap találtam indiai népi hardcore metalt facén egy csávónál :DDD Egész jó
Bloodywood
másik zenéjük

Aztán elektronikus / rap / hardcore vonalon nagy favorit most a holland, nálunk valószínűleg ismeretlen Jebroer , Rammstein új albuma is odavág, Befigyel kis Faithless, szóval nálam is nagyon vegyes a felhozatal :D

Ezek is egész sokat szólnak rock vonalon:
Five Finger Death Punch - Wrong Side Of Heaven
Volbeat - Still Counting

Ha meg zúzda elektronikus, akkor Frenchcore (már ami kicsit dallamosabb)

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#6812) Petyuska111


Petyuska111
tag

DOSS Soundbox XL tapasztalatok. Kb. 4 hónapja használom, nagyon elégedett vagyok vele, újra ezt venném! Nagyon szépen szól, neutrális („flat”) hangzás, kiegyensúlyozott, barátságos hangkép. Nincs túlhúzva a basszus, mint pl. a JBL-eknél. Telón lévő zenékhez (mp3) jetAudio Plus lejátszót használok, aminél jobb egyszerűen nincs, nagyon sokat dob a hangzáson, érdemes kipróbálni. A spéci hanghatásai (X-Wide, Terem, stb.) az ingyenes verzióban is benne vannak, a fizetősben meg továbbiakat lehet venni, tényleg hihetetlen módon feljavítja a hangzást, aki nem hiszi járjon utána. A jetAudio lejátszó így együtt a DOSS-sal, nagyon rendben van!

- Akku: teljesen jó, 10 óra körül (nem mértem, csak sacc)
- Hordozhatóság: lakáson belül nem gond, kirándulásra már nehéz
- Negatívum: akku merülését sehogy nem jelzi és töltésnél sem lehet tudni, hol tart; full hangerőn (vagy ahhoz közelítve) torzít, de ebben a kategóriában melyik nem? Én max. 50%-on vagy alatta hallgatom (társasház...), így ez nem érint. Más negatívum nincs!

Szvsz ennek nincs igazán konkurenciája ebben az árkategóriában (kb. 20e), annyival jobb bárminél (hordozhatóság nekem nem szempont). Jóval több pénzért 50-60e körül Denon Envaya 250, 100e felett meg valamelyik Vifa ajánlott. Ennyi.

(#6813) India


India
aktív tag

Sziasztok!

Gondolkodok Vifa Oslon es AIWA EXOS-9 ki melyiket venne es miert?
Vagy mas?

Elore is koszi valaszotokat :)

(#6814) Breki válasza Sz4bolcs (#6804) üzenetére


Breki
veterán

Szerintem egyik jobb mint a másik. :)

Egy összehasonlítás

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6815) Cyborg válasza Breki (#6814) üzenetére


Cyborg
őstag

Basszus, addig linkelgeted ezt a ggmm-et, hogy még a végén veszek egy M4-et! :-)
...elvileg csak az akksi a különbség köztük, tehát akkor akár két M4-et is össze lehetne kötni?
...úgy látom tud annyival többet a Dossnál, mint amennyivel többe kerül.

(#6816) Sz4bolcs válasza Cyborg (#6815) üzenetére


Sz4bolcs
senior tag

Én már rákattintottam tegnap egy m4-re, processing..:D

(#6817) darkrock válasza HornedReaper (#6811) üzenetére


darkrock
aktív tag

Kedvenc zene a mai napra

Ha szereted a rockot, akkor keress rá a hsz-eimre :D

#rock #metalcore #wss #lájkvadász

(#6818) zsiz válasza Petyuska111 (#6812) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi... Már lebeszéltem magam róla, de most újra gondolkodóba estem :DDD

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#6819) Breki válasza Cyborg (#6815) üzenetére


Breki
veterán

Aksi, kinézet meg van benne mélyhang kiemelő rendszer.

M3 talán designosabb

Elvileg gondolom igen, de az androidos app a gyengéje

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6820) India


India
aktív tag

Sziasztok!

Gondolkodok Vifa Oslon es AIWA EXOS-9 ki melyiket venne es miert?
Vagy mas?

Elore is koszi valaszotoka :R

[ Szerkesztve ]

(#6821) HornedReaper válasza HornedReaper (#6790) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Ma is hallgattam a DOSS XL-t és úgy érzem nincs szükségem a GGMM M4-re, hiába 111 USD jelenleg kuponnal appból.. Bennem van a hiba? :D Az applikációját nem dícsérik, pedig a lossless lejátszás ami érdekelne ha már 2x annyit fizetnék érte mint a DOSS-ért. Meg dögnagy, mondjuk a mélyhangokhoz nem árt a membánméret. De youtube videjókon mintha hiányoznának a magasak belőle, de JBL általában az ellenfél, ott meg túl sok van belőle..

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#6822) Breki válasza HornedReaper (#6821) üzenetére


Breki
veterán

Nem, fórumában is egyedüli amit páran hiányolunk belőle az a több magas. Mondjuk én ezt egy nagyon jó eq programmal megoldottam.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6823) HornedReaper válasza Breki (#6822) üzenetére


HornedReaper
senior tag

GGMM M3 képein is látszik, hogy nem középmély benne a magas, mint az M4-ben, hanem rendes "csipogó"..
Kéne egy szaki aki valami jóféle, lapos, neodym mágneses magasat belefarag előre az M4-be és megcsinálja 3.1 utas hangváltóval :DD

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#6824) Cyborg válasza India (#6820) üzenetére


Cyborg
őstag

[link]

Én nem ismerem ezeket, én is csak ez alapján a link alapján tudnék dönteni, de azt meg Te is meg tudod tenni.
Ha egyformán szólnak, akkor én a kisebbet venném :-)
Az aiwa nem tűnik hordozhatónak.

(#6825) Breki


Breki
veterán

M3

M4

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6826) Breki


Breki
veterán

Nekem is lenne egy kérdésem.

Hét végén a múzeumok éjszakáján előadást tartok a digitalizálásról, és a díszteremben nincs hangosítás, de gg mm m4-et kipróbáltuk, hogy zenével kitölti a teret.

Olvastam egy olyat, hogy mobiltelefont mikrofonként használva, lehet küldeni bluetoothon hangot ahogy olvastam laptopra, de esetleg az is jó lenne vagy tovább bluetoothos hangfalra, próbált már ilyet itt valaki?

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6827) Petyuska111


Petyuska111
tag

Meghallgattam a GGMM M4-et a tesztoldalon, nekem kicsit dobozhangja van és az én ízlésemnek idegesítő a mélyhangok dominanciája (boomy). De persze ez attól is függ, ki milyen zenéket hallgat, nyilván lehet olyan, amihez ez passzol...

(#6828) JJ hunter


JJ hunter
aktív tag

Sziasztok!

BT hangszóró vásárlás előtt állok. Átlag felhasználásra kellene, telefont, és/vagy laptopot szeretnék átvinni a hangszóróra. Kinti és benti felhasználásra lenne (baráti összejövetel alkalmával, kerti sütögetésnel, konyhában...).
Eredetileg a Tronsmart T6-nak vágtam volna neki, de láttam, hogy van már T6 plus is, aztán kicsit továbbmentem. A T6ban tetszik a nagy akksi, és az ár. A T6plust végül elvetettem, mert az a plusz 8-10k a vízállóságért és a kicsit nagyobb teljesítményért nekem már nem éri meg. Viszont megtaláltam a Sony SRS-XB22-t. Nem találtam hozzá teljesítmény és akksi adatot, de nagyon megtetszett benne a víz-es porállósága. Néztem róla videót, tetszett. Így a max keret 30k lett. Van valakinek ezzel a sony-val (vagy úgy általában a sonyval) kapcsolatos tapasztalata (pro/kontra)? Melyiket ajánlanátok, vagy helyette esetleg mást? Itton venném boltban, tehát a külföldről rendelem dolog nem játszik (gari és időszűke miatt:) ). Előre is köszönöm a segítséget! :R

Samu GalaxyS » S3 Neo » Mi A1

(#6829) Breki válasza Petyuska111 (#6827) üzenetére


Breki
veterán

Én hallgatva élőben EGYÁLTALÁN NEM ÉREZTEM EZT. , vkb 800-as 1000-es spotify listám van szinte mindegyik jól szól.

Pont a minőségi body és a minőségi hangszóró az erőssége

annyi igaz, hogy nagyon jók a mélyei én a mély hang kiemelő rendszert nem is nagyon használom. Csak eq-val belövöm a kívánt hangképet általában jazzt

Semmi doboz hangot nem tapasztalok inkább mikor megérkezett kivittük a díszterembe és rányomtuk és azt néztük mennyire kinyílt a tér.

Mondjuk kültéren még nem hallgattam max erkélyen ott meg nem lehetett megnyomni.

Viszont múltkor fürdőszobába bevittem, hogy hajmosás közben hallgassam, hát lesett az állam kis hangerőn, úgy hogy visszaverik a falak mennyire szépen szólt.

Általában aki egyet vesz hamarosan megveszi a másodikat ahogy az m3 tesztben is írják.

Hangminőség

A hangminőségről szóló részt mindenképp két részre kell osztanom.

Az első eset, amikor egyetlen M3 hangószót vásárolunk és azt magában hallgatjuk. Ebben az esetben picit dobozhangja van hangszórónak, szép, tiszta hangokat hallunk, de nincsen semmilyen “hűha” faktor. Ahhoz pedig, hogy tökéletes legyen hangzás, érdemes egy 12–16 négyzetméteres térben hallgatni.

A második eset – és itt kezdődik igazán a móka – amikor két M3 hangszórót vezeték nélkül összekötünk, beállítjuk, hogy sztereóban szeretnénk hallgatni őket, kiosztjuk a bal- és jobboldali szerepeket a hangfalak között és leülünk eléjük, velük egy magasságban egy 20–25 négyzetméteres térben. Ebben az esetben olyan dinamikát tud produkálni ez a rendszer, hogy a kollégákkal alig hittünk a füleinknek.

Emlékszem, ahányszor mutattam egy-egy ismerősömnek a hangfalakat, mindig azt kérdezték, hogy “Jó, jó, szépen szól, de honnan jön a mély hang? Hol a mélynyomó?”. Senki sem hitte el, hogy egyáltalán nincs, és csak ez a két kicsi hangszóró szól, mindenki kereste, hogy hol a harmadik hangszóró. Egészen elképesztő mérnöki munka eredménye, hogy milyen minőségű és dinamikájú hangot tudtak egy kisméretű házból kihozni. Ennek megvalósításához egyébként saját belső processzorral és DAC-kal is rendelkeznek a hangszórók.

A specifikációkat tekintve egészen pontosan Realtek Atheros Wi-Fi modul, CSR 4.0 APT-X Bluetooth, Realtek Hi-End DAC chip és DSP, valamint Texas Intsruments nominális 30W-os FET-es erősítő modulok hajtják meg a karbon, vagy kevlár hangsugárzókat.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6830) Petyuska111 válasza Breki (#6829) üzenetére


Petyuska111
tag

Én csak az ismert tesztoldalon hallgattam, élőben nem volt szerencsém. Nekem nem tetszik a hangja a leírtak miatt, de ez egyrészt nagyon is szubjektív, másrészt az is biztos, hogy ezek a steril fülhallgatós tesztek olyan különbségeket is kihoznak, amik valós körülmények között nem biztos, hogy feltűnnének. 2 cucc összekötve biztosan jobban szól, mint egy, ezt több bt hangszóró is tudja, ez egy más kérdés, hogy 10-ből hányan vesznek párban ilyet? Azért az már árban húzósabb. Mindenkinek azt ajánlom, hallgassa csak a teszteket, aztán döntsön ízlése szerint. Visszatérve erre, ez az erőteljes mélyhang azért nagyon megosztó, sokaknak kifejezetten bejön, másoknak meg (pl. nekem) inkább a flat hangzás tetszik, de nincs ezzel semmi gond, van egy csomó cucc, lehet válogatni.

(#6831) Breki válasza Petyuska111 (#6830) üzenetére


Breki
veterán

Azok vesznek párban ilyet akik meghallották az elsőt és szintúgy lesett az álluk mint nekem és szeretnének otthonra, egy minőségi közel hifi hangzást. Bluetoothal, Apzx-el, saját Dac-al minőségi kinézettel és anyagokkal.

(I)A specifikációkat tekintve egészen pontosan Realtek Atheros Wi-Fi modul, CSR 4.0 APT-X Bluetooth, Realtek Hi-End DAC chip és DSP, valamint Texas Intsruments nominális 30W-os FET-es erősítő modulok hajtják meg a karbon, vagy kevlár hangsugárzókat.(/I)

Mondom ezt úgy hogy az ország egyik elismert Hifistája által tuningolt, erősítő és hangfalrendszer a vetélytársa, de azt vettem észre, hogy mostmár sokkal többször őket hallgatom.

És így már egyéáltalán nem vészes ez az ár, nem véletlen árulják itthon 99 ezerért.
[link]

Persze azoknak meg nem való akik kisebb, hordozható, esetleg jobb szoftverrel, rádióval rendelkező eszközt keresnek.

Szerintem nincs erőteljes mélyhang pont úgy érzem ahogy ebben a tesztben is írják:

[link]

Sound quality: Obviously one of the most important features of a speaker is the sound quality, and this speaker definitely does not disappoint. There is a good (but not muddy) bass response as well as great mids and highs. I have a Sonos PLAY:1 speaker and I would rate this speaker as a very close contender, but maybe just a notch below the Sonos in terms of sound quality. The speaker also gets fairly loud (enough to annoy the neighbors) with virtually no distortion.

Én v alakban eq-zom, de még egyszer se jutott eszembe, hogy vissza kéne venni, pedig arra vagyok tanítva mióta tuningolta a srác az erősítőm, hogy ne merjek a hangszínszabályzó gombokhoz nyúlni az úgy van jól ahogy beállította. És tényleg. Itt csak beállítom az eq-t Jazzra magasat kicsit felnyomom és kész. Egy hátránya, hogy spotify csak bluetooth módban engedi ezt az eq-t.

Nekem őszintén szólva kicsit fura ha valaki egy tesztoldalt többre értékel, a valós zenehallgatásnál, de ez tényleg szubjektív.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6832) JJ hunter válasza JJ hunter (#6828) üzenetére


JJ hunter
aktív tag

Végül a sony mellett maradtam. Remelem, jo lesz. :K

Samu GalaxyS » S3 Neo » Mi A1

(#6833) carl18 válasza JJ hunter (#6832) üzenetére


carl18
addikt

Azonos áron kapsz többet, inkább a Sony SRS XB31. Nagyobb akku nagyobb teljesítmény ez jobban megéri.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6834) Breki válasza Breki (#6826) üzenetére


Breki
veterán

Erre senki???

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6835) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

miért ne vegyetek olcsó Kínait: [link]

/s

(#6836) Ati1979 válasza wjbhbdux (#6835) üzenetére


Ati1979
veterán

:DD

(#6837) JJ hunter válasza carl18 (#6833) üzenetére


JJ hunter
aktív tag

Szia!

Neztem azt is, de az egy 10essel dragabb lett volna. Teljesitmenyt es akkut nem talaltam egyikhez sem, tehat azt nem tudtam osszevetni.

Samu GalaxyS » S3 Neo » Mi A1

(#6838) India


India
aktív tag

Sziasztok!

Vifa Oslo van valakinek ? Aki netan Budapesti ? :R

(#6839) carl18 válasza JJ hunter (#6837) üzenetére


carl18
addikt

Sony SRS XB31 30E körül megy átlagba kifutott széria. 30E forintál nem szabad érte többet adni, ha rajtuk marad úgy is kénytelen lesznek árat csökkenteni. [link]
30E ingyen postával.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6840) Sz4bolcs válasza Breki (#6834) üzenetére


Sz4bolcs
senior tag

Sztem negatív. Miért nem próbálod ki? Még tutorialt is linkeltél hozzá.

Más: úton van a ggmm m4-em német raktárról.:) Annyira kíváncsi vagyok rá, milyen ez a cucc.,

(#6841) zsiz válasza zsiz (#6818) üzenetére


zsiz
őstag

Oké, csak megrendeltem 😀 Kíváncsi vagyok rá :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#6842) matyiGo


matyiGo
aktív tag

volt szerencsém meghallgatni a JBL Extreme 2 és a régi extreme 1-et és hangban nagyon sokkal jobb a kettes. Nem lehet hogy az mnár jobban szól a GGMM M4-nél?

(#6843) Samus


Samus
addikt

Sziasztok,
Apámnak kellene egy Bluetooth hangszóró. Igények nem túl nagyok, csak legyen benne basszus...és legyen hangos :D
Tópartra és szőlőbe hordaná magával. A keret maximum 10k, a forrás lehet itthoni és külföldi is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6844) Breki válasza matyiGo (#6842) üzenetére


Breki
veterán

Ha elég 2*20 és fontos a vízállóság.

GGMM4 vs JBL Extreme
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6845) carl18 válasza Samus (#6843) üzenetére


carl18
addikt

Basszus és hangos? 10E forintért? Ilyen nem igazán van :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6846) matyiGo válasza Breki (#6844) üzenetére


matyiGo
aktív tag

ez ateszt a régi extreme. nagyon más minőséget ad ki magából az extreme 2. :R

(#6847) Samus válasza carl18 (#6845) üzenetére


Samus
addikt

Gondoltam, akkor úgy kérdezem, hogy mit vegyek 10 ezresért? Nem kell full extra, de ha 3000 ezresért van Kínából, akkor reméltem, hogy háromszor annyiért már kapok valamit...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6848) carl18 válasza Samus (#6847) üzenetére


carl18
addikt

3000 ezresért van kinából tény se se eleje se hátulja. Kicsit hozzá kell rakni egy tronsmart T6/Mega. Túl sok variáció nincs, esetleg Divoom.

Sajnos rosszat meg nem fogok ajánlani, amit nem halottam. Mély alatt mit értesz például? Esetleg méret kategória?

Most körbe néztem, talán egy XIaomi Mi ami megfelelhet. [link]

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6849) Breki válasza matyiGo (#6846) üzenetére


Breki
veterán

Tudom

De mivel erről van összehasonlító teszt ezt linkeltem.
Még direkt oda is írtam

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6850) Breki válasza Samus (#6847) üzenetére


Breki
veterán

Én ezt rendelném ebben a kategóriában. Rádió is és a méretéhez képest jól szól.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.