Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) Ati1979 válasza knoxhu (#5400) üzenetére


Ati1979
veterán

go play mini

(#5402) knoxhu válasza Ati1979 (#5401) üzenetére


knoxhu
senior tag

go play mini jobb opció mint egy jbl boombox?

(#5403) rhunseeker válasza knoxhu (#5402) üzenetére


rhunseeker
tag

Igen

(#5404) monti0222w válasza carl18 (#5397) üzenetére


monti0222w
addikt

Lehetnél te az első fecske, akár, :D és ha beválik akkor lehetne ajánlani egy jó ár-érték hangszórót. :K

(#5405) carl18 válasza monti0222w (#5404) üzenetére


carl18
addikt

Nem tudok se Ebayról, se amazonról rendelni, ez alá tartozik a bangood is. :)
Megvenném pedig ha volna lehetőségem, akinek tetszik úgy is megveszi.
Ezért az árért ha valós a 40 watt valóban jó cucc lehetne :DDD
Ha tudnák rendelni amazonról akkor már pár új hangszórót beszereztem volna :D

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5406) monti0222w válasza carl18 (#5405) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem néztem még az Ebay-nél is rendelhető? Bár, nem is tudom ez mennyire hordozható?
Az asszony már kapott nem is egyet, és most rajtam lenne a sor, munkába jó lenne egy ilyen. :K
Az Auna meg akkora böszme nagy, hogy ott a hordozhatóság az nagyon kétes!

[ Szerkesztve ]

(#5407) carl18 válasza monti0222w (#5406) üzenetére


carl18
addikt

Hát az auna tipikus C kategóriás cucc, olcsó de cserébe a minőség is megkérdőjelezhető. De ez ember függő valaki az ilyen alja kategóriás hangszórókatis 5 csillagra értékeli, csak adjon valami hangot ki magából.

Mikor elsőnek meghallottam a JBL GO-t akkor nekem is az állam esett le mekkora is milyen a hangja :DDD
De az óta jó pár komolyabb bluetooth hangszórót hallottam már, és ha ismét meghallom a Go-t ilyen kis egér cincogásnak tűnik. Attól függ mihez van szokva az ember :))
De a Dockin D fine mikor meghallottam még így is meglepetés volt hogy nagyobb az igényem.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5408) Ati1979 válasza knoxhu (#5402) üzenetére


Ati1979
veterán

Igen jobb, talán a legjobb jbl az extreme2, (nem a boombox) és azt körberöhögi.

Csak a vifák jobbak nála, meg az általam sokat emlegetett denon versenyképes vele alacsonyabb hangerőn.

(#5405) carl18

Miért nem? Vannak a fórumon is akik segítenek ebben, ha valamiért nem tudsz.

(#5409) dell


dell
tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék, hogy merre lehet Charge 3-at javíttatni? Sajnos az enyémet is elérte a "népbetegség", hogy recseg a jobb oldali hangszórója. Külföldi oldalon egyedül csak Amerikából lehetne rendelni hozzá, de Magyarországra nem postáznak....
Köszi!

Üdv.Tomi

(#5410) rhunseeker válasza dell (#5409) üzenetére


rhunseeker
tag

Hardveraprón van egy hírdetés, hogy javítanak JBL és HK hangszórókat.

(#5411) dell válasza rhunseeker (#5410) üzenetére


dell
tag

Köszi az infót, megtaláltam , felkeresem őket.... :))

(#5412) Jarod1 válasza knoxhu (#5400) üzenetére


Jarod1
addikt

JBL Charge 4

(#5413) carl18 válasza Jarod1 (#5412) üzenetére


carl18
addikt

Nem rég láttam hogy a Charge 4 már 30 wattos lesz, kíváncsi vagyok hangerőbe és mély hangokba mennyit fog fejlődni. A Charge 3 papíron 20 wattos, a Charge 2 meg 15 watt.
Ez a Charge 4 olyan mint egy mini JBL Xtreme 2

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5414) Wendelke válasza carl18 (#5405) üzenetére


Wendelke
senior tag

Én is belefutottam ebbe a Blitzwolf BW-AS2-be, nem is tudtam neki ellenállni :D , úgyhogy berendeltem egyet a Banggood-ról. Elvileg 09.25-én fogják postázni, ami ismerve a kínai webáruházakat, nem biztos, hogy összejön :U , de majd meglátjuk.

Van egy Blitzwolf BW F4 hangszóróm, amit lassan 2 éve vettem szintén a BG-ról, azóta is megelégedéssel használom. Ár-érték arányban nem volt rossz vétel, elvileg 2x10 W teljesítményű, (persze nincs annyi :(( ) , így majd a 40W-ra kíváncsi leszek, bár az biztató, hogy majdnem kétszer akkora súlya van a 40W-os verziónak. :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#5415) Jarod1 válasza carl18 (#5413) üzenetére


Jarod1
addikt

hmmm a Charge 3 a shopunkba most 79 euro,, a 4 még nincs bent de lehet 85 euro lesz
az extreme2 meg 118.

(#5416) carl18 válasza Jarod1 (#5415) üzenetére


carl18
addikt

Xtreme 2 118 euro? Annyiért elég olcsónak tűnik, melyik áruház árulja odakint ennyiért?
Amazonon még most az Xtreme 1 is 200 euro

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5417) mcs válasza knoxhu (#5402) üzenetére


mcs
veterán

A Boombox basszusa erősebb, a Go Play Mini pedig a többi tartományban tisztább.

(#5418) warfernom válasza carl18 (#5416) üzenetére


warfernom
tag

2 hónapja vettem Red extreme-et 65k ért a MediaMark-ban viszonyízsd ehez :P

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#5419) carl18 válasza warfernom (#5418) üzenetére


carl18
addikt

Sehol se akarják 65E alatt adni az Xtreme 1-et :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5420) Zοltta


Zοltta
senior tag

Sziasztok!! Szeretnék venni nemsokára egy hordozható hangszórót, és az iránt szeretnék érdeklődni , hogy mostanában milyeneket érdemes venni? Árban legyen 10-20 k és 20-40k között e két ár típusból szeretnék pár bevált típust kérni :)
Felhasználási hely leginkább munkahely és kültér. (Az nagyon jó lenne , ha nem tejföl doboz hangja volna, és persze, ha megszólal azt, tisztán és erőteljesen tegye :D )
Persze csak hazai webshop játszik! Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#5421) rhunseeker válasza Zοltta (#5420) üzenetére


rhunseeker
tag

10-20k között Tronsmart Mega vagy T6 és Divoom Onbeat ami játszik szerintem. 20-40k között pedig talán sony xb31, vagy most láttam akcióban xb40-et 35-ért. Viszont ha játszana a külföldi megrendelés is, akkor Dockint mondanék.

[ Szerkesztve ]

(#5422) carl18


carl18
addikt

LOL Egy emberke 40E-ért nem tudtam eladni a Dockin D fine pár hónapja megelégelte a dolgot felmérgelte magát és felrakta jofogora 60E-ért :D Hát nem azért de kajak kéne hülye online eladókról egy youtube videó szériát inditani. Néha-néha átnézzek pár használt portált de sok szemetet felrakják 30E-ért ami újanta az ember megkap olcsóbban :D

Egy Fél éves Tronsmart T6-ot mennyiért lehetne eladni kb? :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5423) rhunseeker válasza carl18 (#5422) üzenetére


rhunseeker
tag

5-7k között talán. Legalábbis én többet nem adnék érte.

(#5424) LanyUs


LanyUs
senior tag

Harman Kardon Onyx Studio 4 , hordozható Bluetooth hangszóró 45.000,- [link] Többen írtátok, hogy nem rossz cucc...

(#5425) carl18 válasza LanyUs (#5424) üzenetére


carl18
addikt

Igen ez jó cucc :) Tesóméknak a Hármas van kemény basszus tolt ki magából a méretéhez képest :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5426) rhunseeker válasza LanyUs (#5424) üzenetére


rhunseeker
tag

Jónak jó cucc, csak hordozni ne akard :D

(#5427) carl18 válasza rhunseeker (#5423) üzenetére


carl18
addikt

Hát én is ilyen 7-8E körül gondoltam amúgy, majd felrakom pár oldalra.
Oluv oldalán összehasonlítottam a Tronsmart T6-ot a Megával, hát bakker egyáltalán nem győzött meg nem érné meg rá váltani. Kicsit körül néztem és a Tronsmart T6 egész jó , a maga árához képest.
Na majd írok ide ha beszerzek valami új jövevényt :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5428) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Üdv
EUSTOCK tól megjött a T6. Hát..... Nem egy rossz db, az biztos. Talán még egy picit sok is benne a basszus. De jó. 12400 futárral. Most várok m ég egy ebay es fake xtreme JBL t. Kiváncsi leszek arra.

(#5429) carl18 válasza H2o-pok (#5428) üzenetére


carl18
addikt

Majd írd meg a Fake Xtreme-ről a véleményed Kíváncsi vagyok milyet szól a T6-hoz képest. :U

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5430) H2o-pok válasza carl18 (#5429) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Ok rendben. Viszont most egy JBL flip 3 al hasonlitottuk össze, haverok egybehangzó véleménye, hogy a JBL ben valamivel több a magas. Ezen kivül semmi különbség, max az árban.

(#5431) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Srácok.
Hol lehetne 1 ilyet beszerezni? Amazonon van de az ára miatt tuti vámos. Meg több néven is fut ez a tipus.
[link]

(#5432) Viktor77 válasza H2o-pok (#5431) üzenetére


Viktor77
titán

Tronsmart T6.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5433) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Az most jött meg pár napja. De erre is kiváncsi lennék.

(#5434) #47205632


#47205632
törölt tag

Hali.

Én is tervezek egy vásárlást. Nemrég hallottam egy JBL Go-t élőben és meglepett, hogy ezek a "szutykok" milyen hangra képesek már 10 ezer Ft-ból is. Rengeteg fejlődés ment itt végbe az elmúlt években.
Nincs se a kocsiban, se a PC-n hangom, egyedül egy fejhallgatóm van. Nem használom sokat, ezért sincs hangcuccom sehol. Ezért is gondoltam rá, hogy ha már ezek ennyire felfejlődtek akkor érdemes lehetne venni egy mindenes hangkeltőt.

Újonnan max 20-ért mit kapni? Mindenképp sztereó kell, egyben legyen ne különálló és kicsit hosszúkásabb alakú, hogy normális sztereó legyen azért (meg a szélvédő elé, meg a monitor fölé jobban el is fér olyan alakban).
Jack mindenképp kell, mert a PC-re azzal megy és lehetőleg töltőre dugva is tudjon szólni, bár szerintem ez alap mindegyiknél. Jó lenne ha tudna microSD-t, de nem kötelező.
Legyen benne basszus, azt szeretem, de szóljon tisztán is. Bár ezeket félve írom le, mert 20 ezerbe szerintem nem fér bele. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5435) rhunseeker válasza #47205632 (#5434) üzenetére


rhunseeker
tag

Tronsmart Element Mega, ha mindenképpen kell az SD. Vagy ha nem létszükség, akkor Divoom Onbeat 500

(#5436) #47205632 válasza rhunseeker (#5435) üzenetére


#47205632
törölt tag

Én a Creative Muvo 2-t néztem ki elsőre, de nem tudom milyen hangja lehet, azért akármi műanyag recsegést nem viselek el én se, és a Creative az mondjuk sose volt komoly márka szerintem. :DDD
Ezért is jöttem ide tanácsokért.

A JBL Go után hallgattam egy ilyet boltban: [link] és hát sokkal rondább a hangja. Basszus az mondjuk több volt az igaz.

(#5437) carl18 válasza #47205632 (#5436) üzenetére


carl18
addikt

Divoom 500-at ajánlom, amiket meghallgattál mindegyikre köröket ver. A Tronsmartot nem ajánlom, nagy hangerőn hajlamos a torzításra. Nekem a Divoom nem torzított, szóval minden téren jobb vétel.

+1 pont a Divoomnak, mély hangok terén egész biztos nem lesz hiány :))

Persze vehetsz Noname vackot is amiknek pocsék az ár-érték aránya te használod nem én. Amiket felsoroltál egyik se a megéri kategória.

Hát a töltés közbeni használat függ az elektronikától amit a hangszóróba építenek, a Tronsmart se támogatja hogy töltés közbe használd. Én a Divoomot sose használtam töltés közbe, főleg hogy sok energiát használt és nyírná az akkut ha úgy használnám.

20E alatt a Divoom a legjobb amit ismerek és a hangja se torzít, Ha véletlen Abádszalókon jársz meg tudom mutatni a T6-ot.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5438) #47205632 válasza carl18 (#5437) üzenetére


#47205632
törölt tag

MicroSD nem létszükséglet végül is, nyomom akkor telefonról a zenét, egyszerűbb is onnan, mint gombokkal egyesével léptetni meg beletekerni is stb. Sokkal fontosabb a hangminősége.

Szóval akkor a PC-nél is akkuról szól és ha lemerül akkor töltsem fel? Végül is az is járható.
Vicces amúgy, hogy egyik boltban 16 ezer, máshol meg 22-26 között ugrál.

[ Szerkesztve ]

(#5439) nrb263


nrb263
tag

Sziasztok! 30ezer környékén valami ajánlott típust tudnátok javasolni? Sony Xb31et néztem eddig befutónak de nyitott vagyok max 5-10ezer még rámehet. Köszönöm!!!

[ Szerkesztve ]

(#5440) rhunseeker válasza nrb263 (#5439) üzenetére


rhunseeker
tag

Itthonról nem tudok neked mást mondani, esetleg Onyx Studio 3, de az kicsit más kategória.

(#5441) carl18 válasza #47205632 (#5438) üzenetére


carl18
addikt

Ott vedd ahol a legolcsobb, én Aqua-ból rendeltem. Ugyan úgy kapsz rá mindenhol 1 év garanciát. :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5442) #47205632 válasza carl18 (#5441) üzenetére


#47205632
törölt tag

Már megvan, keddre ideér. Hát erre nagyon kíváncsi leszek. :DDD

(#5443) nrb263 válasza rhunseeker (#5440) üzenetére


nrb263
tag

Akkor marad ez.. esetleg charge 3 hoz kepest mennyivel masabb a hangkepe a sonynak? Ha eszrevehetoen szebb a charge 3 hajnalndo vagyok raaldozni. Habar ha sony erosebb baszusban akkor egyertemuen az. Kertipartin lesz hasznalva csak ottmeg ugyis azalenyeg hogy hangosan duborogjon...nem egy audiophile kategoriat keresek jelenleg jbl go van szoval mindenkepp elorelepes lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#5444) ftt válasza nrb263 (#5439) üzenetére


ftt
tag

xb40 most volt akcióban 35-ért

most elfogyott, de tuti lesz még

(#5445) nrb263 válasza ftt (#5444) üzenetére


nrb263
tag

Hooool? :o

(#5446) ftt válasza nrb263 (#5445) üzenetére


ftt
tag

ED itt

(#5447) ftt válasza nrb263 (#5445) üzenetére


ftt
tag

Ezt most dobta fel egy reklám:

XB40

(#5448) Viktor77 válasza ftt (#5447) üzenetére


Viktor77
titán

Csak a pécsi üzletükben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5449) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Rendeltem egy Tronsmart T6-ot Eustockról.
Hmmm... hát.....
A Divoom Voombox Outdoor 2 után kicsit soványnak érzem. De nem rossz azért. (a divoomnak meghalt az usb csatija, meg egy kicsit gyenge az akkuja és eltart egy darabig, amíg megcsinálják)
A csajoknak itthon marad legfeljebb ha megjavul a másik.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#5450) 7Heads Drago válasza carl18 (#5437) üzenetére


7Heads Drago
veterán

+1
Mondjuk nekem nem ez a Divoom volt, de nekem is ez a véleményem.
Viszont számomra nagy érvágás, hogy töltés közben nem tud lejátszani. Ha ezt tudom mást rendelek.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.