Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5751) carl18 válasza _drk (#5750) üzenetére


carl18
addikt

[link]
Hangszóró 11,400 + 990 a szállítás. Itt a legolcsóbb és van utánvétel én is így vettem.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5752) martin1369 válasza _drk (#5750) üzenetére


martin1369
aktív tag

12690ért rendeltem global store.hu-ról

(#5753) winss


winss
tag

Üdv! Szeretnék tanácsot kérni mit érdemes venni ami már egy kisebb házibuliba is elég? Ami hasonló hangerőt tud, mint azok a legnagyobb JBl-ek.

(#5754) carl18 válasza winss (#5753) üzenetére


carl18
addikt

Harman Kardon Onyx studio vagy harman Kardon go.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5755) ftt válasza winss (#5753) üzenetére


ftt
tag

még akciós a Sony XB40 és XB41 is

(#5756) Studi válasza ftt (#5755) üzenetére


Studi
addikt

Hagyjuk már azt a szerencsétlen XB40-et. Talán a veszprémi Euronicsben van egy darab akciósan, de ahhoz sehol máshol nem jutsz hozzá. És az is lehet, hogy selejt, kiállítási, vagy a raktár mélyén lapul valahol, és csak a készletnyilvántartás mutatja. Ha létezik egyáltalán.

(#5757) ftt válasza Studi (#5756) üzenetére


ftt
tag

jelenleg is rendelhető 40e-ért piros és kék színben ... itt

(#5758) carl18 válasza ftt (#5757) üzenetére


carl18
addikt

[link]
Kerti partira egy Harman Onyx toronymagasan sokkal jobb mint egy XB 40 :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5759) ftt válasza carl18 (#5758) üzenetére


ftt
tag

az Onyx Studio nagyon szép, a hangját nem hallottam, de rossz nem lehet

de azért leginkább szobába való, a két kis pálcika lábával kevésbé stabil, mint a téglaformájú Sony és nem is cseppálló

kertben ez esetleg gond lehet

[ Szerkesztve ]

(#5760) Studi válasza ftt (#5757) üzenetére


Studi
addikt

Ehh, pirosban tényleg rendelhető, a kék az szintén csak üzlet, vagy van, vagy nincs, vagy annyiért, vagy nem.

(#5761) mcs válasza ftt (#5759) üzenetére


mcs
veterán

Nem rossz a hangja, csak már kicsivel átlag feletti hangerőn hajlamos nyögdécselni, ha egy basszusosabb zenét indítasz neki. Harmanból a Go+Play Mini határozottan jobb.

[ Szerkesztve ]

(#5762) ftt válasza mcs (#5761) üzenetére


ftt
tag

csak az meg már dupla annyiba kerül

(#5763) Redneck


Redneck
veterán

Egy hónap után visszaírt az Euronics, hogy megoldható hogy átszállítsák a Sony hangszórókat, csak egyeztessem a két bolttal. Nem akarok kukacoskodni, de ez a tempó és ez az ügyintézés kicsit nevetséges. Hajlandó lettem volna fizetni a csomagküldésért is, de ezt tudták összehozni.

Mindegy, ez van, azóta elvagyok az XB31-gyel is.

Csak azért írtam le, mert ha valakit érdekel, az Euronicsben még mindig elcsíphető 35-ért az XB40. Elvileg hajlandók átszállítani, ha az ügyfél(!) megszervezi a két üzlet között. Hát sok sikert és türelmet hozzá! :C

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5764) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni hogy egy HARMAN KARDON GO + PLAY-t milyen kábellel lehet TV-re kötni?

Köszi

(#5765) Pandaboy válasza Redneck (#5763) üzenetére


Pandaboy
tag

Én írtam 1 hónappal ezelőtt, hogy mindent meghoznak a boltba, ami fent van az Euronics oldalán. Nem E-mailt kellett volna írni nekik, hanem bemenni a boltba és ott megrendelni. 35-ért meghozzák az XB40-et. Valószínű nem csak 1 darab van belőle.

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#5766) pècsimunkás válasza knoxhu (#5764) üzenetére


pècsimunkás
addikt

eBayen néztem , ott írják az AUX-ot . Tehát : jack .

Szerk .: Én a Dockint kötöm össze vele .

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5767) rizso válasza knoxhu (#5764) üzenetére


rizso
addikt

Én sima 3.5mm jack kábellel kötöm a tv-re.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5768) csaszi72 válasza ftt (#5759) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Túrót :D
Számtalan kerti party és buli áll az enyém mögött.
Esett már asztalról, szekrényről, lábai megvannak. Vagy csak szerencsés voltam :DD
Bírja a strapát.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#5769) bozont válasza Wendelke (#5738) üzenetére


bozont
veterán

Várom a beszámolót. Nekem is egy BW-F4 van, de a power gomb megadta magát. Megpróbálom kicserélni, de ha nem sikerül a művelet, akkor kell valami másik. Mondjuk ami nem szimpatikus az AS2 esetében, az a jóval kevesebb lejátszási idő.
Ez az Anker SoundCore Pro+ viszont szimpatikus, esetleg a kis tesója SoundCore Boost.

(#5770) carl18 válasza bozont (#5769) üzenetére


carl18
addikt

Az kicsit komplikált, a bekapcsoló gomb a alaplapra van integrálva.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5771) bozont válasza carl18 (#5770) üzenetére


bozont
veterán

Egy próbát azért megér, gari már nincs rá.

Valami ilyesmi van rajta:

[ Szerkesztve ]

(#5772) carl18 válasza bozont (#5771) üzenetére


carl18
addikt

Hát ha értesz hozzá akkor azt mondom valóban :) Sok szerencsét!

Érdeklődnék amúgy mennyit ment ez a hangszóró hogy a bekapcsoló gomb tönkre ment? :))
Azért kemény én is így jártam a tronsmartal a hangszóró és elektronika működik de bekapcsolni nem tudom. :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5773) Jarod1 válasza carl18 (#5770) üzenetére


Jarod1
addikt

aszem ilyen gomb van a palm505 ös alaplapon is

(#5774) bozont válasza carl18 (#5772) üzenetére


bozont
veterán

Elég sokat, megvan 2-3 éve, konyhában főzés, kerti munka mellett, takarítás közben. Gyorsan ránéztem és szétrepedt a háza a gombnak, nemcsoda hogy beesett a gomb. Valaki nagyon erős volt. :)

(#5775) keccsa


keccsa
aktív tag

Sziasztok!

Vett már valaki ebből az ikeás Eneby 20-ból? Azt olvastam, hogy a BT kapcsolat megszakadása után 20 perccel kikapcsol.

Kérdés, hogy line bemeneten is figyeli-e a jelet? Ha igen, működik-e az automatikus bekapcsolás és a jel nélküli kikapcsolás? Kipróbálná ezt egy Eneby tulaj?

Ha ez nem működik, tudna esetleg valaki mondani egy olyan hangszóró típust, ami tudja ezt a "line-bemeneten-jelet-érzékelek-bekapcsolok, megszűnt-a-jel-egy-idő-után-kikapcsolok" funkciót?

Köszönöm!

Mindenki magának hülye!

(#5776) H2o-pok válasza carl18 (#5770) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Ezek sima smd nyomógombok. Bármelyik elektronikai alkatrész üzletben van, kb. 20ft db ja.
Egy forrasztópáka, jó hegyes, és 2perc. Ennyi.

(#5777) kaszibat


kaszibat
tag

Sziasztok!
Véleményeket, tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék kérni, mert már van egy Divoom onbeat500 hangszóróm és szeretnék egy hasonló vagy jobb kvalitású hangszórót. Két lehetőség között gondolkodom, az egyik a Blitzwolf BW-AS2 a másik a Doss soundbox xl, ami az aliexpress-en 11.11-es akcióban nagyon jó áron lesz. Szerintetek melyik lenne a jobb választás? Előre is köszönöm mindenkinek, aki megosztja a véleményét, tapasztalatát.

[ Szerkesztve ]

(#5778) carl18 válasza kaszibat (#5777) üzenetére


carl18
addikt

Doss Sound XL jobb választás.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5779) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
5-8e forint környékén van vállalható hangszóró?
Kerti sütögetés, tábortüzezés, beszélgetés stb.. alkalmakra szeretnék valamit. Nem olyan fontos, a teljesítmény, legyen kompakt, praktikus és szépen szóljon. Víz és ütésállóság sem szempont. Külföldi beszerzés játszik.
Köszi! :R

(#5780) #77646080 válasza _stick_ (#5779) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szia!

Hasonló felhasználási területtel most szereztem be: JBL GO2. Nyugodt szívvel ajánlom. 😀

(#5781) Viktor77 válasza #77646080 (#5780) üzenetére


Viktor77
titán

Jajj.

Inkább Tronsmart T2 vagy Xiaomi Mi Bluetooth.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5782) #77646080 válasza Viktor77 (#5781) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szívesen olvasom soraidat, hogy mi áll a "jajj" mögött. :) Értelmes beszélgetés elől nem zárkózom el, mert nem értünk egyet valamiben.

(#5783) Viktor77 válasza #77646080 (#5782) üzenetére


Viktor77
titán

Nem olyan rég beszélgettünk itt erről. Nem éri meg az árát. Megfizeted a márkát, 1 hangszórót, meg 1 passzív membránt.

Mindkét általam felsorolt termék 2 hangszóróval rendelkezik, a Xiaomiban még plusz 1 passzív membrán is van. Találd ki te, melyik szól jobban. Vagy hallgasd meg Oluvnál.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5784) #77646080 válasza Viktor77 (#5783) üzenetére


#77646080
törölt tag

Köszönöm a választ.

A kérdező által támasztott kritériumoknak eleget tesz, az pedig csak bővíti a lehetőségeit, ha több (korrekt) vélemény is befut.

(#5785) carl18 válasza #77646080 (#5784) üzenetére


carl18
addikt

Én is Inkább a T2 tronsmartot ajánlanám ennyiért. Sokkal jobb basszus téren is :)
Én se erőltetném a JBL tömegtermékét a 3 wattjával, ha csak nincs valami kihagyhatatlan árazásban :D

[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5786) n@p@lm válasza Wendelke (#5738) üzenetére


n@p@lm
őstag

Hali!
Mennyi idő alatt jött meg?

(#5787) Wendelke válasza n@p@lm (#5786) üzenetére


Wendelke
senior tag

Elvileg 19 nap, ha lehet hinni a feladás dátumának, ami 10.06. volt, mert én 10.25-én vettem át a postán. :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#5788) Atlantisz48 válasza kaszibat (#5777) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Üdv,

A Doss jobb választás :D 1 éve használom, és sok embernek leesett az álla amikor a sarokba tettem és elindítottam bármilyen remixet (És persze miután elmondtam, hogy mennyiért vettem :D ). :DD :DD :K

[ Szerkesztve ]

(#5789) Atlantisz48


Atlantisz48
őstag

Sziasztok,

Nem rég megjelent a harman kardon onyx studio 5, ami hangzásban még a JBL Boombox ot is leveri.
Akárhogy keresek az interneten egy képet, a szétszedéséről, vagy a belső felépítéséről (reflexnyílás, passzívmembrán, tweeter hangszóró, mélynyomó) nem találok.

Esetleg valaki talált már ilyen képet/videót?
(Bezzeg a "remek" 1 hangszórós JBL Charge 4 ről rengeteg van :((( )

Előre is köszönöm.

Üdv,

Zoli

(#5790) kaszibat válasza Atlantisz48 (#5788) üzenetére


kaszibat
tag

Köszönöm szépen! Nálam is már előzetesen is a Doss volt az esélyesebb befutó, most megerősítettél ebben.

Carl18! Neked is köszi, már egyszer hallgattam rád a Divoom vásárlásakor és nem bántam meg! :R

[ Szerkesztve ]

(#5791) carl18 válasza kaszibat (#5790) üzenetére


carl18
addikt

Hát azért rosszat nem ajánlok :D Azért hanyagolnám a AS2-őt mert hát egyik forumtárstól átvehettem volna de szerinte nem olan jó hangszóró hiába a nagy watt szám. A Tronsmartok szerintem jobbak tőle, és ez elbizonytalanított.

Oluv álla leesett a DOSS Sound XL-től na meg néztem pár tesztet és a Doss Sound XL elég mélyre megy, valahol 30-34 hz környékére. Szóval úgy a hangjára nem lesz panasz :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5792) _stick_


_stick_
őstag

Köszönöm az ajánlásokat! :R

(#5793) fery02 válasza kaszibat (#5777) üzenetére


fery02
addikt

Most komolyan jól értelmezem, hogy ez a Doss Soundbox XL Ali-n 11.11-én 157.41 dollár helyett 59.82 lesz? :Y

Ha igen, akkor igaz, hogy van egy Dockin D Fine-om (annál biztosan nem jobb azért), de ha nem is magamnak, mondjuk havernak vagy rokonságban eladni, mindenekelőtt persze alaposan kipróbálni, hogy mit tud, úgy elgondolkoztat mindenképp.

Szerk: Erre az árra persze ideérkezve menne mindenképp 27% áfa, de még úgy sem feltétlenül rossz.

[ Szerkesztve ]

(#5794) _stick_ válasza _stick_ (#5792) üzenetére


_stick_
őstag

Erről mi a véleményetek? (kontra tronsmart T2)

(#5795) carl18 válasza fery02 (#5793) üzenetére


carl18
addikt

Oluv szerint a Doss SOUND XL eszméletlen jó, persze a Dockin tuti hangosabb de a DOss mélyebre megy mély hangok terén. Oluv a Harman Kardon hangjához hasonlította.

Amazonon a Dockin 140 euro, a Doss 70 euro. Szinte féláron megkapod a DOss ami elég jó vétel lehet súlya kb azonos a kettő.

A Dockin hangosabb biztos ami biztos, de Dossnak minden igaz jobb a hangja. Persze ezt élőbe kéne egy alapos teszt mellet összehozni és akkor kiderülhetne mennyi a különbség.

_stick_ Felejtsd el, van rajta pár szép matrica de a hangja attól még lehet borzalmasan pocsék :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5796) fery02 válasza carl18 (#5795) üzenetére


fery02
addikt

Köszi az infókat!

Tehát akkor ár/érték arányban akár kijelenthetjük, hogy a Doss jobb, mint a Dockin.
Nálam jelenleg még ha ugyanolyan áron lenne is a kettő véletlenül, még akkor is a Doss lenne befutóbb, csendes falun nincs már alkalmam kihasználni a hangerejét a Dockin-nak, a Doss meg cserébe adna akkor ugye szebb hangzást.

Az a 70 eurós Amazonos ár meg link hiányában nem tudom most, hogy EU-n belül érkezne-e, de ha igen, akkor az előzőleg említett Ali-s "szuper" akciónál igazából csak 1000 Ft-tal lenne drágább (beleszámolva már az áfát) és cserébe biztos helyről jönne (Amazon nálam prémiumabb, mint Ali) és pár nap alatt.

[ Szerkesztve ]

(#5797) carl18 válasza fery02 (#5796) üzenetére


carl18
addikt

Azért a Dockin D fine is ki lehet néha fogni akcióba az javít az ár-érték arányán. De persze igen a Dockin hangos meg minden, de bizony kérdés az ember ki használja-e azt a hangerőt :)

Mikor a Dockin D fine-t teszteltem a tulaj szerint az volt az első alkalom hogy maximum hangerőn ment az a hangszóró. :)) De így bluetooth hangszóróknál az a igaz ha az ember élőbe tudja tesztelni :)
Hát a Dockin teljes hangerőn könnyedén képes a csendháborítás fogalmát kimeríteni, szóval érdekes már ezt a kategóriát fenntartásokkal kezelni.
Pár ember mikor meghallotta az Sony SRS 300-at már arra is sokan azt mondták ez már túl hangos stb. A Dockin még az SRS 300 hangerejére is rátett egy jó nagy lapáttal.

Igen az amazon valóban nem egy kategória az ali/ebay és társaival :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5798) kaszibat válasza fery02 (#5793) üzenetére


kaszibat
tag

Igen, jól látod. Ráadásul spanyolból küldik úgyhogy szerintem áfamentes lesz.

(#5799) fery02 válasza kaszibat (#5798) üzenetére


fery02
addikt

Na azt nem is néztem, akkor úgy valóban Amazonos 70 eur árhoz képest minimum (szállítási költséget nem számolva) 5700Ft-tal kedvezményesebb lesz. :Y

(#5800) Pandaboy válasza fery02 (#5793) üzenetére


Pandaboy
tag

Az E-bayen a Doss Soundbox XL 23.000 + 6000 szállítás = 29.000 ft. (Angliából)

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.