Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) peter889


peter889
őstag

Sziasztok!
Körülbelül a JBL Go méretében tudnátok ajánlani bluetoothos hangszórót, aminek érezhetően jobb hangja van, mint a JBL Go-nak?
Köszönöm előre is.

(#5489) carl18, köszi választ. Ha majd lesz rá lehetőségem, kipróbálom majd.
Én itthon a régi hifimet használom, ha pedig elmegyek itthonról, fontos a nagyon kis méret, amit zsebben is tudok hordani, amit pl. sportoláshoz is könnyen magammal tudok vinni.
Szívesen elfogadnék egy ilyen Harman Kardon Onyx-et is, de néhány tízezer forintot nem érne meg nekem.

(#5502) carl18 válasza peter889 (#5501) üzenetére


carl18
addikt

Hát pedig ár-érték arányba nem éri meg a JBL Go és társai, a Harman Onyx elég durva szint különbséggel veri.
Amúgy a JBL Go-t is hamisítják amin én nagyon kacagtam, szóval a használt piaci oldalakon is meg kell nézni mit választ az ember.

Inkább egy Tronsmart T6 ha egy kicsit nagyobb zseb hangszórót akarsz, jobban megéri mint a JBL GO.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5503) Jarod1 válasza carl18 (#5502) üzenetére


Jarod1
addikt

nem csak a JBL Go hamisítják hanem az összes JBL termékel,
nevetek is amikor a JBL logó helyett csak 1 J szerepel oldalt a Charge hamisítványon..

(#5504) carl18 válasza Jarod1 (#5503) üzenetére


carl18
addikt

Hát tudtam hogy a többit hamisitják, de a JBL go megéri hamisitani? :D
Tudtam hogy a nagyobbakat másolják, de nem tudtam hogy Go-t is megéri hamisítani.

Mondjuk annyiból valóban jó a JBL GO hogy könnyen zsebre vágható.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5505) haris válasza peter889 (#5501) üzenetére


haris
őstag

Talán a Tronsmart T2.
Vagy a Xiaomi Mi Bluetooth speaker.
Mindkettő kompakt -a Mi speaker picit nagyobb de azért még zsebre vágható kategória.
A T2 vízálló is

(#5506) #47205632 válasza carl18 (#5504) üzenetére


#47205632
törölt tag

Alapból is 7-8 ezer pénz. :DDD A Go+ meg a Go2 ami drágább picit. Valószínű pont azért hamisítják, mert olcsó, minőségi és emiatt kapós is, rá lehet ülni a hype vonatra és gyártani a klónokat.

(#5507) carl18 válasza #47205632 (#5506) üzenetére


carl18
addikt

Itt az a gond hogy az eredetinek sincs túl jó hangja, akkor milyen lehet a kínai másolatnak.
Mondjuk a méretéhez képest valóban jól az tény és való. A zsebre vágható méretből nem is nagyon lehet jobbat kicsikarni.

Mikor elsőnek hallottam a Go akkor engem is meglepett milyen jó hangja van, de ha már a Tronsmatrt T6 ismeretében nem olyan jó a szint amit képvisel.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5508) haris válasza carl18 (#5507) üzenetére


haris
őstag

Ez így is van, de a T6 nem épp egy pocket speaker. Hordozható, de nem zsebre vágható

(#5509) carl18 válasza haris (#5508) üzenetére


carl18
addikt

Én zsebre tudom rakni például :D nehezen de zsebre vágható, a farmerem hátsó zsebébe bele tudom préselni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5510) ftt válasza carl18 (#5489) üzenetére


ftt
tag

Onyx 4 mostanában volt 45e-ért, az se lehet rossz

(#5511) ftt válasza peter889 (#5501) üzenetére


ftt
tag

Talán ez ?

Nem halottam szólni, de kicsi és nagyon leárazta az EA

(#5512) peter889 válasza ftt (#5511) üzenetére


peter889
őstag

Nagyon szépen köszönöm a Mindenkinek az útbaigazítást. Gondolkodom rajta.
Ez a Jamo DS2 különösen tetszik a könnyű hordozhatósága, és a beépített rádió miatt, és persze, hogy le van akciózva.
Bár nyilván egy terebélyesebb dobozka jobb hangot produkál.
Ha most sétához, futáshoz, gyalogtúrához magammal viszem, a könnyű hordozhatóság fontos.
Tronsmart T6-nak biztos nagyon szép a hangja, de sajnos túl nagy nekem.

Jamo DS2 hangminőségéről van valakinek véleménye?
Szívesen veszem a további tippeket.

[ Szerkesztve ]

(#5513) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Ma össze kötöttem a Docin D Fine - t a tèvemmel mert kicsit doboz hangja van . Na , mindjárt jobb lett a helyzet
:D . Nem is veszek hozzá másik szettet - mert ez szerepelt a hosszú távú terveimben ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5514) carl18 válasza pècsimunkás (#5513) üzenetére


carl18
addikt

Hát erre is lehet használni, sajnos az én tévém hangszórói se nyújtanak túl nagy élményt :DDD. A plazma tévém sokkal jobb hangot adott ki magából. Hát erre is be lehet fogni, a Dockin kellő kép hangos és basszusos. Egy szobát könnyedén tud kellően hangos lenni. :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5515) ftt válasza peter889 (#5512) üzenetére


ftt
tag

gondolom a JBL Clip2 konkurrense ez a kis Jamo, pont úgy néz ki

a kis JBL-t 10-11 e körül láttam akcióban

(#5516) randras


randras
veterán

Helló,

mik a vélemények az IKEA Bluetooth-os hangszórójáról? :DDD

:R

(#5517) haris válasza randras (#5516) üzenetére


haris
őstag

Na ilyet még nem hallottam.
El kell ugranom az Ikeába 7végén.
Általában bírom az IKEA cuccait, kíváncsi leszek ez milyen

(#5518) Ati1979 válasza randras (#5516) üzenetére


Ati1979
veterán

Láttam Oluv videóját fenn erről. Szerinte brutálisan jó. Azaz ami úgy néz ki mint a vifa oslo, ha jól tudom.

(#5519) peterszky


peterszky
őstag

Fél OFF, de itt jobban pörög a közösség, hátha :B

[link] - Ilyen füleshez keresek jackes bluetooth adaptert, amivel "párosodhatna", esetleg tud valaki ajánlani ilyet?

What else you gonna do on a Saturday?

(#5520) randras válasza Ati1979 (#5518) üzenetére


randras
veterán

Jaja, ez az. Durva, de tényleg jókat irnak róla, viszont valami személyes vélemény is jól jönne.

:R

(#5521) Viktor77 válasza randras (#5520) üzenetére


Viktor77
titán

Ha jól olvasom, kell hozzá az akksi, az nincs benne. Alapból hálózatos.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5522) SirRasor


SirRasor
őstag

Kop-kop.

10k-ért keresek bluetooth-os zenelejátszót. Méret, súly, vízállóság NEM számít. A hangzás számít egyedül. Második helyen az üzemidő van, de az se feltétlen számít.

A fentiek alapján kettőt találtam:
JBL GO 2
Proda 210
Esetleg valami más?
A Proda márka számomra ismeretlen, szóval attól félek picit...viszont azon van USB, ami néha jól jönne...persze lehet anélkül is élni.

Make Love not war!

(#5523) Viktor77 válasza SirRasor (#5522) üzenetére


Viktor77
titán

Tronsmart T2 ebben az árban, szerintem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5524) SirRasor válasza Viktor77 (#5523) üzenetére


SirRasor
őstag

Thx, megnéztem és tényleg jónk tűnik.
Van ennek egy Mega változata. Mindjárt meglesem, hátha az még jobb alternatíva :)

Make Love not war!

(#5525) Viktor77 válasza SirRasor (#5524) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, az még jobb, csak én az általad említett árban ajánlottam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5526) Ati1979 válasza randras (#5520) üzenetére


Ati1979
veterán

Igen ez. Hát nem tudom van-e ilyen valakinek. Fel van töltve az összes hangfal hangminta Oluv oldalán. Ha mást nem találsz ott össze tudod mindennel hasonlítani.

(#5527) peter889


peter889
őstag

Van valakinek véleménye a Jam HX-PEM Jamoji Bluetooth hangszórókról? :)

[ Szerkesztve ]

(#5528) carl18 válasza peter889 (#5527) üzenetére


carl18
addikt

Hát nem várok el tőle semmi jót, kinézet alapján valami hülye gyerek hangszóró :D Számomra taszító.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5529) DooDoo21


DooDoo21
csendes tag

Sziasztok!

Lánynak vennék bluetooth hangszórót, max 30-35-ért. Egyikünk sem audiofil, de nem árt azért ha szépen szól, és van basszus is. Hordozhatóság szempont (ne legyen 3 kiló).
Átolvastam az utolsó kb 500 hozzászólást, egyelőre a SONY SRS-XB31 a nyerő, 34-ért.
Esetleg valakinek jobb ötlete?
(Külföldről rendelés nem annyira játszik, túl sok idő nincs lebonyolítani a vételt)

Köszönöm!

(#5530) ftt válasza DooDoo21 (#5529) üzenetére


ftt
tag

imádni fogja csili-vili fényeket és nem is szól rosszul

én is ilyet vettem a lányaimnak, imádják

nézz neki egy szép türkizt vagy pirosat :-)

(már ha az a szín akciós, vigyázni kell)

(#5531) ftt válasza DooDoo21 (#5529) üzenetére


ftt
tag

az eggyel régebbi (2017), de eggyel nagyobb XB40 is épp akciós az ED-nél XB40

kicsit kevesebb fény, de jóval nagyobb hang és 24 órás üzemidő, a súlya is nagyobb, 900 g helyett 1,5 kg

35e

[ Szerkesztve ]

(#5532) DooDoo21 válasza ftt (#5531) üzenetére


DooDoo21
csendes tag

Ezt néztem én is először, csak azt írja, hogy nem kapható :/

Ez a nyerő most, a türkiz itt drágább, a pirosat még megnézem élőben lehet, hogy mennyire piros, mert azt a színt pont nem szereti, de ha narancsos, akkor talán :)

[ Szerkesztve ]

(#5533) Yellow73_a


Yellow73_a
tag

Sziasztok,

MAC Audio BT Tec 3000-rel kapcsolatban van-e esetleg valakinek tapasztalata? Szimpatikus benne az órás rádió funkció.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5534) ftt válasza DooDoo21 (#5532) üzenetére


ftt
tag

a piros XB31-es egész sötét, inkább bordó, ha jól emléxem

[ Szerkesztve ]

(#5535) ftt


ftt
tag

Most meg épp az XB41 akciós,

csak a piros és 49,9 eFt

illetve akciós az XB21 is, az elég kicsinek tűnik

[ Szerkesztve ]

(#5536) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Kinti sütögetéshez, teraszos bulizáshoz keresek sztereó hangszórót. 20k-ig mit érdemes venni? Fontos a hangminőség de a relatíve nagy hangerő is.

Lehet sokat akarok, de nem bánnám, ha ezeket is tudná:
+ töltöttség jelző
+ 1 évnél hosszabb garancia
+ kompakt méret

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5537) Ati1979 válasza Redneck (#5536) üzenetére


Ati1979
veterán

Hk go and play, vagy ha igazán fontos a hangminőség akkor vifa oslo, vagy copenhagen.

(#5538) Redneck válasza Ati1979 (#5537) üzenetére


Redneck
veterán

Oké, ez jó volt.

Természetesen az árkategórián belül értettem. Gondolom 20k-ig is van szar, középszar és vállalható. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5539) randras válasza Redneck (#5538) üzenetére


randras
veterán

Lentebb emlegettük pl. az IKEA hangszóróját, arról azt írják az emberek, hogy nem szar. :U

De amúgy én nem értek hozzá, nem hallottam sohasem, és igazából süket vagyok. ;]

(#5540) Ati1979 válasza Redneck (#5538) üzenetére


Ati1979
veterán

Bocs nem elég figyelmesen olvastam. Többet kéne aludnom. :B

(#5539) randras

Igen az talán jó lehetne neki is.

Kéne egy témaösszefoglaló, és ajánlottak minden árkategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#5541) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Üdv
Nos megjött ez a csoda. Fake JBL Extreme.
[link]

Talán ez volt az a vásárlásom az évek alatt, amire azt mondom, hogy ha elveszik is, leszarom. Egyszerűen szörnyű! Senki, de szó szerint még véletlenül se vegyen ilyet senki!!!!! Nagyapámnak van egy 40éves Sokol rádiója, még az is lealázza. A Tronsmart T6 om mellé tenni is szégyen! Egy borzadáj! De szerencsémre találtam egy süket embert, akinek el tudtam adni.

(#5542) rhunseeker válasza H2o-pok (#5541) üzenetére


rhunseeker
tag

Most őszintén, meglepődtél rajta? :D Nem szabad ezektől semmit elvárni

(#5543) H2o-pok válasza rhunseeker (#5542) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Persze nem vártam sokat tőle. De miután meghallottam még én is elcsodálkoztam, hogy hogy lehet ennyira szar.

(#5544) carl18 válasza H2o-pok (#5541) üzenetére


carl18
addikt

Hát épp ez amit távolról kell kerülni. Itt lényegében csak az a tudat van hogy JBL Xtreme külsőre, de a hangzás meg ott maradt a futószalagon. Ezért az árért nem is szabad sokat várni, csak belegondolni is rossz hogy az ilyeneket rakjták fel aukciós oldalakra 10E+ forintokért.
A Tronsmart T6 se nagy dúr de ha még az is toronymagasan alázza akkor számomra végkép hallgathatatlan.

Redneck!
Hát 20E azért már kap az ember nem rosszat, ár-mérethez képest elég jól szól. 20E alatt mindenkinek a Divoom onbeat 500 2ND-t ajánlom. Szerintem 20E forintért alatt haza rendelésből új garanciás hangszóróból ez a legjobb vétel amit kifoghat az ember.

12E környékén meg ott a Tronsmart T6 és mega, de nagyobb hangerőn hajlamos a torzításra.
A divoom 1,1 kg, a Tronsmartok 55-65 deka. Ezekről van személyes tapasztalatom olcsó kategóriába ami jó is.

Ismerek mást is de természetesen a rosszat/gagyit nem ajánlom. Hallottam JBL Go-t és sok kínai vackot és használhatatlan kacatokat.

40E körül kapol Harman Kardon Onyx Studio 3-at, ami hálózatról egy kerti paryt elég szépen kit tudna szolgálni.
Tudom 20E környékén, de hidd el megéri a felárat, nagyon tartós és mindenre befogható hangszóró.

Sajnos a bluetooth hangszóróknál az a baj nem arányos az ár a minőséggel. A Charge 3 még drágább mint a Onyx is és hangzásba nem két mérföld van köztünk.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5545) Redneck válasza carl18 (#5544) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm az összefoglaló választ, megnézem! Elsősorban itthon használnám, de néha kinti sütögetéshez is kivinném. Ebből kifolyólag nem lenne hátrány ha bírná a kültéri használatot.

Ezeket néztem ki, és ezt szűrtem le:
Divoom Voombox Outdoor 2:
A videó alapján nem rossz cucc és tetszik hogy strapabíró kivitelű és vízálló. Egyetlen hátránya amiért nem rendeltem azonnal, a kis (3600 mAh) akksi. Frekvencia tartományról nincs infó, A2DP van.
17090 Ft

GoClever Audio Sound Club Rugged:
Az előzőhöz hasonló strapabíró kivitel, 5200 mAh-ás akkuval, bár lejjebb már csak 4000 mAh szerepel :F . Ez se szól rosszul úgy tűnik. A frekvencia tartományról semmi infó, és az A2DP stereot se látom sehol.
18890 Ft

Venz APLAY One:
Ígéretes számok (25W 50Hz-20kHz), 2 év garancia, de nagyon karcsú az a 2200 mAh. A2DP sehol nem szerepel.
17990 Ft

Sencor SSS 6200:
2 év garancia, 20W, 5000 mAh, de a 120Hz-18kHz nem hangzik túl jól. A2DP stereo a gyártó oldalán sincs.
14990 Ft

Sencor SSS 1250:
2 év garancia, vízálló, 25W, brutális 7200 mAh akku, de a 180Hz-18kHz végképp nem tetszik, A2DP sehol.
17990 Ft

Divoom Onbeat 500:
Az általad ajánlott. Tetszetős darab, 20W, 5000 mAh, a frekvencia tartományról sajnos nem találtam semmit, A2DP van. Egyedüli baja hogy nem vízálló.
14890

Nagyon úgy fest, hogy vagy a hangminőséget, vagy az akkumulátor kapacitást, vagy a vízállóságot be kell áldoznom. Nézegettem a Tronsmartot is, de végül elvetettem. Drágábbat pedig egyelőre nem vennék, hiába tudnak többet.

Leginkább a Divoom Voombox Outdoor 2, az Onbeat 500 és a GoClever között vacillálok.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5546) carl18 válasza Redneck (#5545) üzenetére


carl18
addikt

Venz APLAY ONE még ez még érne egy próbát :D
Hát a te döntésed, ha nem tetszik max vissza küldöd.
Ha ide bírod a hangszóró tipusát össze tudod hasonlítani a hangzását jó fülessel. [link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5547) Redneck válasza carl18 (#5546) üzenetére


Redneck
veterán

Megérne, de az a 2200 mAh nagyon kevés. Plusz nem akarok 3-at vagy 4-et rendelni és visszaküldeni amelyik nem jött be. :DD Megtehetném, de ha lehet elkerülöm. Köszi a tippet, meghallgatok párat.

Szerk:
Ugyan kicsit drágább, de a Jam Heavy Metal is bejön. A linkelt oldal szerint sokkal jobban szól mint a Divoom Outdoor 2. Kár hogy az általad írt Divoom nincs fent. :W

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5548) Redneck


Redneck
veterán

Ha egy új JBL Flip 4-est 26-ért megvehetek, érdemes meglépnem? Van ennyiért olyan hangszóró amivel jobban járok? Elsősorban a hangminőség és hangerő a fontos, az árkategóriához mérten, minél teltebb basszusokkal, de az akku és a strapabíró kivitel sem utolsó tényező. :U

Tudom hogy a Flip 4 sem egy csúcskategóriás cucc, de elég korrektnek tűnt mikor kipróbáltam.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5549) Jarod1 válasza Redneck (#5548) üzenetére


Jarod1
addikt

Szerintem jól jársz vele, kicsit nagyobb flip3 nál de vízálló és bika hangja van.

(#5550) ftt válasza Redneck (#5548) üzenetére


ftt
tag

sony xb-31 volt már 29,9 , talán lesz is még - full por- és vízálló, 12 órás aksi, extra basszus kiemelés

flip-et nem hallottam, de az szerintem sokkal kisebb, és hát nagyobb testből nagyobb hang jön

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.