Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) Peaceliker válasza HornedReaper (#6600) üzenetére


Peaceliker
őstag

Oks, akkor ebből szét szedés lesz, de akkor beszerzem usb töltő hekkhez való cuccokat is egyúttal már. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#6602) Cyborg válasza Peaceliker (#6601) üzenetére


Cyborg
őstag

semmi

[ Szerkesztve ]

(#6603) cris00


cris00
csendes tag

Sziasztok.

Javarészt kültéri használatra keresek BT hangszórót..
A keret olyan 60k lenne.
Nem gyakran lenne használva annyira, de valami jó hangzásút, és minőségűt keresnék.
Köszöntem :)) :) :)

(#6604) LanyUs válasza Viktor77 (#6582) üzenetére


LanyUs
senior tag

Viktor77: tudnál esetleg adni egy linket melyik aiwa termékre gondolsz 100K-ért? ( mrs 777: 60e, mrs 555: 40e, JBL Xtreme: 60k viszonylatokban érdekel )

(#6605) Viktor77 válasza LanyUs (#6604) üzenetére


Viktor77
titán

Exos 9

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6606) HornedReaper válasza Peaceliker (#6601) üzenetére


HornedReaper
senior tag

DOSS XL toltohekkhez pontosan miket? :)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#6607) Peaceliker válasza HornedReaper (#6606) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ha balanceban tölt akkor legegyszerűbb egy ilyet szétkapni:

2s lipo usb töltő

ha sima töltés megy akkor pedig ilyen

persze mindkettőhöz kell valami szerelhető micro usb dugesz..mondjuk ebből vmi 90 fokos lenne a faja

"Oh my Goa'uld!"

(#6608) LanyUs válasza Viktor77 (#6605) üzenetére


LanyUs
senior tag

Aiwa Exos 9 csak külföldről beszerezhető -> ezáltal a magyar fogyasztói társadalom 90%-tól már el is esett. Ára közel kétszerese postával az MRS 777 60e Ft-hoz képest. Az MRS 555 után szívesen meghallgatnám élőben mindhármat egyszerre. Külsőre mutatós amúgy az aiwa, nekem jobban tetszik, mint a mac ( ott viszont a biztonsági fémrács hasznos ).
Ki-ki eldönti mi lesz a felhasználás célja, bevállal-e külföldi rendelést és mi a keretösszeg határ. Én úgy gondolom egy "normál" háztartásba az 555 is elég, aki pedig szebbre vágyik vesz egy extremet vagy d-finet.
Azon társadalmi rétegnek, aki pl. nyomógombos telefonokat használ elengedhetetlen az usb+sd kártya bemenet.

(#6609) mcs válasza LanyUs (#6608) üzenetére


mcs
veterán

Az általad említett Mac Audiokkal csak az a hatalmas mértékű hangerőkorlát problémás, amikor akksiról mennek. 20at tudnak úgy maximálisan, és afölé csak hálózati feszültségen mennek.

[ Szerkesztve ]

(#6610) LanyUs válasza mcs (#6609) üzenetére


LanyUs
senior tag

MRS 555: Igen ezt említettem is. Viszont 20-as erősségen még teljes hangkép fogadott mélyekkel+magasokkal. Ellentétben az Extreme 1 gyengülő és puffogásba átmenő mélyével szemben ( egymás mellé tettem őket ). Tehát az a 20-as fokozat megfelelő forrásból "hangos" ám. Pl. hugom 3 éves kislánya mellett nem is tudtam 8-as fölé tekerni, mert már "üvöltött" a zene. Akksi szempontból is jó ötlet, mert így garantálva a hosszú üzemidő.

Extreme: Gondolkodtam még egy Extreme 1-esen és párban használni, de a következő gondolatmenet megállított.
+1 hangfal -> 2 hangfal már nem hordozható nyakba akasztva -> ahová nem elég 1 db oda már nem hordozható hangfal az igény + 120e Ft-ért már nyílik a tér a minőségi termékek felé. Az más kérdés, hogy telefonos equalizer programmal már-már elfogadhatóan szól az extreme is. Elektronikai hibától nem félek, mert max. 70-80%-on használom, napra nem teszem ki, nem töltök róla telefont, nem frissítek drivert és nem állítgatom a mély frekvenciát sem.

(#6611) uffneked


uffneked
aktív tag

Ha esetleg valaki hozzám hasonlóan a ~30k HUF környékén szeretne hordozható cuccot, akkor ajánlom a többször bedobott GGMM M4-et, most elég jó áron van az angol amazonról itt.

70 GBP + 15 a szállítás, szumma ~107 USD / 34k HUF, így végül ezt vettem a DOSS Soundbar XL helyett. Ha megérkezett, esetleg írok róla.

(#6612) Breki válasza uffneked (#6611) üzenetére


Breki
veterán

Köszönöm, hogy megosztottad.

Milyen színt rendeltél?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6613) uffneked válasza Breki (#6612) üzenetére


uffneked
aktív tag

Orange-t. Aztán remélem, hogy ez inkább mustársárga/világosbarna/sötétsárga, mint narancs. :D

(#6614) mcs válasza LanyUs (#6610) üzenetére


mcs
veterán

Ha meggyőzött az 555, akkor inkább a nagytesó 777et csípd el akciósan, mert annak garantáltan imádnád a hangját. Jócskán nagyobb minden tekintetben, és emiatt sokkal erőteljesebben is szól. A JBL kisebb henger cuccai csak kis területen tudnak igazán ütősek lenni.

(#6615) calamites


calamites
őstag

Sziasztok!

Szerettem volna összepárosítani egy JBL charge 4-et egy extremeel, és sehogy nem sikerült. Olvastam, hogy egy firmware frissítés megoldhatja, de ere abban az esetben nem volt lehetőség. Ráadásul honnan tudjqm, hogy melyik cuccon kell frissíteni.

(#6616) Jarod1 válasza calamites (#6615) üzenetére


Jarod1
addikt

a Charge 4 en már connect+ van, az Extreme-en ha 1-es akkor sima connect
nem kompatibilisek, én is beleszaladtam flip3 flip4 próbálkozásnál. A JBL support tájékoztatott erről.

(#6617) calamites válasza Jarod1 (#6616) üzenetére


calamites
őstag

Csodálatos, akkor ez a probléma.

Van valami hely, ahol ellenőrizni lehet, hogy melyik jbl milyen?

(#6618) Jarod1 válasza calamites (#6617) üzenetére


Jarod1
addikt

a doboza...

(#6619) calamites válasza Jarod1 (#6618) üzenetére


calamites
őstag

Köszi, azt nem hoztam magammal

(#6620) Jarod1 válasza calamites (#6619) üzenetére


Jarod1
addikt

a Charge 4 a legújabb azon biztos+ van már ha Sima Extreme ed van azon sima connect, mert van már Extreme2 is azon már +.

(#6621) LanyUs válasza Jarod1 (#6620) üzenetére


LanyUs
senior tag

Tegnap jöttek a villanyszerelők és hoztak egy Xtreme 1-et magukkal -> így legalább ki lehetett próbálni a párosítást. Lebecsültem ezt a dolgot, de amikor 15% hangerőn életre kelt a másik is "kinyílt" a tér, betöltötte az "egyirányú" űrt, amolyan "körbe fogott" a zene hatása volt. Mint egy hálózatos jól beállított sztereó vagy 5.1 esetén. Kifejezetten tetszett.

Ez a JBL összekötés nélküli probléma viszont a generációk között, hogy pl. az Extreme 2 nem kompatibilis az előddel vicc és felháborító, kb. mint az intel új processzora - új alaplap kombó. Nevetséges :W Üzletpolitikai szempontból sem megalapozott. Pl. lehet vennék egy 2-est, de így nincs értelme, 1-est pedig nem szeretnék már -> tehát buktak egy 2-es eladást. Annyira azért nem vagyok fan, hogy eladjam az 1-est és vegyek 2 új kettest.

(#6622) Jarod1 válasza LanyUs (#6621) üzenetére


Jarod1
addikt

igen, jeleztem már a vezetésünknek hogy xar a koncepció,,:)
az újjabbal viszon akár 99 JBL is összekapcsolható valamint teló appal tudod váltani hogy stereóban szóljon pl 2 hangfal vagy partymódban..

[ Szerkesztve ]

(#6623) calamites válasza Jarod1 (#6622) üzenetére


calamites
őstag

Hogy rohadnának meg. Röviden.

(#6624) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Szeretnék egy könnyen hordozható hangszórót venni a Go+Play mellé. JBL Charge méretre gondoltam. Mit ajánlotok? Elég rég nem követem, hogy mostanság milyen irányban érdemes menni.

Köszi a segítséget!

(#6625) Jarod1 válasza hkari (#6624) üzenetére


Jarod1
addikt

Hmm charge még éppen hordozható a 4 es széria a legújabb a 3 assal sok az akksi probléma, de ajánlom még a flip4 et, bár kissebb de elé jól szól, és összekapcsolható vezeték nélkül másik Jbles cuccal.

(#6626) hkari válasza Jarod1 (#6625) üzenetére


hkari
őstag

Köszi!

Méretosztály miatt írtam a Charge-ot, de nem feltétlen szeretnék JBL-t, xtreme-em volt, azt nem is szerettem :)

Nekem nagyon puffogós a mélye, a Go+Play sokkal jobb az én fülemnek :)

A Tribit Maxboom 360 az tetszik. Ez ajánlott? :)

(#6627) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
A JBL Flip 4-et drágállom, valami hasonló tudású kínai kéne reális áron (mondjuk 10-20k között), kialakítás mindegy.
A Leadzm Missile-t találtam keresés alapján, de már nem kapható, ha jól látom. Van más?

Üdv,
Martin

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#6628) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

van valakinek Tribit Maxsound Plus speakere?
Akinek van, milyen tokot vett hozzá? Kicsit sokallom a 16eurot tokra, amit az amazonon ajánlanak hozzá.

(#6629) mcs válasza hkari (#6626) üzenetére


mcs
veterán

Xtreme után a Charge kissé jellegtelen, ráadásul a 4esben csak egyetlen sugárzó van elől, ami által monoban szól, a 3ban pedig kettő virít sztereóban.

[ Szerkesztve ]

(#6630) darkrock válasza CHIPman (#6627) üzenetére


darkrock
aktív tag

Doss Soundbox XL
18 ezerért ki lehet fogni, aliexpressen keress rá.

[ Szerkesztve ]

(#6631) CHIPman válasza darkrock (#6630) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Köszi. :R Jónak tűnik, és valóban azt írtam, hogy a kialakítás mindegy, de ez már kívül esik a hordozhatóság kategóriáján, és sajnos az viszont feltétel lenne. Ennek tudatában lenne valami más?

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#6632) Peaceliker válasza CHIPman (#6631) üzenetére


Peaceliker
őstag

Tronsmart t6 plusz esetleg?

"Oh my Goa'uld!"

(#6633) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Tudtok ajánlani nekem 9k alatt Bluetooth hangszórót? Külföldről is jó lenne és nincs nagy elvárásom. Eddig Mifa A10-et néztem. :)

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#6634) Cyborg válasza FoLey-v (#6633) üzenetére


Cyborg
őstag

A tribit xsound go-t nagyon dícsérik. 30 Euro az amazonon, kicsivel alatta el lehet hozni.

Más.

Tegnap megrendeltem a Tribit Maxsound Plust!
Az normális, hogy free shippinget írtak, de a végén vmi Postage & Packing: EUR 8,38 még ráment az árra?

Végülis adtak vmi 2,8Euro kedvezményt nem tudom, mire, meg volt 15%-os kuponkódom, így 53Euro lett a vége. Euroban fizetve(mert az amazon 10Ft-tal drágábban váltotta volna forintra) 17.000 lett a vége.
Nagyon kíváncsi vagyok rá.
... ja meg vmit elcsesztem, vagy nem tudom, de standard shipping lett a vége, így most várhatok, mert már nem tudok változtatni.

(#6635) CHIPman válasza Peaceliker (#6632) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Köszi, berendelve.
Ha érdekel valakit, lengyel raktárból, ajándék Tronsmart TWS fülhallgatóval T6P10OFF kuponnal 69,99$ most.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#6636) nexuspolaris válasza CHIPman (#6635) üzenetére


nexuspolaris
tag

Én is most rendeltem, a AFF142_T6PLUS kuponkód is működik.
Kár, hogy csak a lengyel raktárból szállítás ingyenes, jobban örültem volna egy powerbank-nek, de az csak spanyol rendelésnél van.

(#6637) FoLey-v válasza Cyborg (#6634) üzenetére


FoLey-v
addikt

Köszi! :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#6638) NGA


NGA
addikt

Van itt valakinek Harman Kardon Onyx Studio?
A kérdésem a következő:
Ha fix tápon van, akkor is kikapcsol egy idő után?
Ha valami kapcsolódni akar hozzá, be kell kapcsolni külön, vagy érzékeli?
Ha ki van kapcsolva, de bedugom a konnektorba, automatikusan bekapcsolja magát?
Egy Amazon Echo dot 3-ról szeretném meghajtani, de nem akarok odamenni bekapcsolgatni.

(#6639) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Sziasztok!

Fiam nyaggat egy hordozható hangszóróval, hogy szeretne egyet. Inkább soundbart javasoltam neki, de neki jobban tettszik a hordozhatóság. JBL-t mondott, nem értek hozzá, melyik ezekből a jó ár érték arányú hangszóró? Van most, ami kimondottan jó vétel? 40-50 ezer ft környékén már lehet normálisat venni, gondolom.

Köszi!

(#6640) Breki válasza Grande Ale (#6639) üzenetére


Breki
veterán

Én továbbra is a GGMM m4-et mondom, de ez most jött szembe

XIAOMI Qualitell White Noise Bluetooth 5.0 hangszóró, még beépített akkumulátor is van benne és a telefonunkat is képes feltölteni a vezeték nélküli töltésnek köszönhetően!
💥Ár: 34.99$ ~11.500Ft
[link]
EU Priority Line szállítás áfa és vámmentes

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6641) Grande Ale válasza Breki (#6640) üzenetére


Grande Ale
őstag

[link]

Ez jónak mondható? Vízálló, stb. JBL-nél mi a sorrend? Ez fölött az extreme van?

(#6642) Cyborg válasza Grande Ale (#6639) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,

kicsit görgess vissza, van pár ajánlott szerintem.
A GGM szerintem a hordozhatósággal nem össze egyeztethető :)
Best buy még a Doss Soundbox XL, de az nagy kicsit, meg kocka, uh nem igazán hátizsákba való.

Én most rendeltem meg a Tribit Maxsound Plust, pont a hordozhatóság, tiszta hang, vízállóság miatt, de kb. az összes Tribit ajánlott.
Ha JBL, akkor talán FLIP 4, de a JBL-ek eléggé túl vannak árazva, vagy a többiek tudnak hasonló, vagy jobb minőséget olcsóbban.

Hazai, vagy külföldi rendelés is játszik?

szerk.
...látom, közben rá is találtál :)

Itt össze tudsz hasonlítani egy csomó speakert, meg nézegess YT teszteket, rengeteg ilyen összehasonlító, meg ajánló videó van, hogy az adott öszegért mi ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#6643) Breki válasza Cyborg (#6642) üzenetére


Breki
veterán

miért nem?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6644) Cyborg válasza Breki (#6643) üzenetére


Cyborg
őstag

hát ezért, amit mutattál képet! :D

Fiának kell, gondolom suliba , be a táskába a könyvek mellé, vagy mikor lógnak a haverokkal, bedobni a hátizsákba, oszt jóvan. Nem vállról indítható hangszóró kel neki! :DD
Egy fiatalt se láttam még ilyennel, és nem azért, mert rosszul szól, hanem azért , mert baromi nagy az igényekhez, hiába olcsó, és szépen szól.

(#6645) Breki válasza Cyborg (#6644) üzenetére


Breki
veterán

Ha először soundbart javasolt neki akkor nem hiszem, hogy suliba kell.

De kinek mi a prioritás :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6646) Cyborg válasza Breki (#6645) üzenetére


Cyborg
őstag

"Inkább soundbart javasoltam neki, de neki jobban tettszik a hordozhatóság."

Én ebből ara következtetek, hogy mindegy, hogy mit ajánlott a fater, a gyerek mást szeretne :)

(#6647) Breki válasza Cyborg (#6646) üzenetére


Breki
veterán

Akkor legyen egy Tronsmart.

És ne válogasson annyit az a gyerek. :-)

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6648) Grande Ale válasza Cyborg (#6644) üzenetére


Grande Ale
őstag

Így van, ha mennek ide-oda, edzésre, focizni, ilyesmi. Arra kellene , meg hát nyilván azért otthon is hallgatná, azért ajánlottam első körben soundbart neki.

(#6649) mcs válasza Cyborg (#6646) üzenetére


mcs
veterán

Márpedig egy mai gyerkőc JBL-en kívül mást nem igazán szokott akarni. :D
Részemről a Charge 3-at tudom ajánlani. :)

(#6650) carl18 válasza Grande Ale (#6639) üzenetére


carl18
addikt

Hát esetleg a JBL Charge 4 ami még hordozható de jól is szól. Ez befér egy hátizsákba és lehet vinni, esetleg a Sony alternatíve Sony SRS XB31/32. Ha minden áron JBL--t szeretne szerintem a Charge 4 jó választás.

Két haverommal találkoztam délután, és egyiknek van egy Charge 3 eszméletlen jó hangja van hangos és nagyon szépen is szól, a Tronsmart T6-ot rommá alázza. De tényleg kellően hangos, jó adja a mélyet és kiegyensúlyozott a hangja. Szóval így ezek után pozitív a benyomásom róla, nekem tetszett.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.