Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) MiklosSaS válasza ViZion (#1449) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hogy milyen rendes vagy te azert... ki sem neznem beloled !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1452) MrM94 válasza MiklosSaS (#1451) üzenetére


MrM94
őstag

Ha gondolod en is adok erte egy tripla slot-os asus 580 at :DDD sot bonuszpa meg egy psp go-t is

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1453) ViZion válasza MiklosSaS (#1451) üzenetére


ViZion
félisten

Segítek, ahol tudok. :D

A fikázóknak: vannak országok, ahol ilyen VGA-ért gyerekeket adnának, vagy szerveket... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1454) MiklosSaS válasza mackosajt (#1450) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Konnyu egy fenet, 2-3 honap amig nem valtottam a jobb kezel.

@ormanyos: na azert gyerekeket nem fogadok el a kartyamert, van belole egy meg sokszor az is sok !

@daragt cirmos: tartsd meg a 580-ast, ajanlj minimum egy 690-est vagy 7990-est. Titant elvbol nem fogadok el !

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1455) MrM94 válasza MiklosSaS (#1454) üzenetére


MrM94
őstag

Viccnek szantam :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1456) MiklosSaS válasza MrM94 (#1455) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tudom ! Nem kell mindig megirnod hogy vicc volt, szerintem eleg jo a humorerzekem.

De azert ha adsz a 7970-ert egy 690/7990 -est akkor a viccet komolyra is fordithatnank !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1457) MrM94 válasza MiklosSaS (#1456) üzenetére


MrM94
őstag

Ha megnyerem a lottot akkor a topiklakok kapnak tolem 7970 eseket.Te pedig hogy erezd megtisztelve magad egybol 2 darabot kapsz majd.
Igen tenyleg jo a humorerzeked:D

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1458) MiklosSaS válasza MrM94 (#1457) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Halasan koszonom :R , turelmetlenul varom hogy nyerjel a lotton. De lehet adigra mar a 7970-es a mai mx440-es szintjet sem fogja hozni, de sok sikert.
Apropo: egyaltalan szoktal lottozni ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1459) MrM94 válasza MiklosSaS (#1458) üzenetére


MrM94
őstag

Felraktunk az asszonykaval multhetvegen egy szelvenyt.
Utoljara mikor raktunk szelvenyt nyertunk 30 lei-t

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1460) mackosajt válasza MrM94 (#1459) üzenetére


mackosajt
addikt

lei?
Határon túli vagy?

AMúgy ha már vga, 7990-ből kérnék 2-t, és ha lehet, hozzá vízhűtést is a gépemhez, kompletten (cpu+vga+chipset). Kösziiii!

Amúgy zafír vagy gigya, nekem mindegy. Az egyik 7770 egy giga, a másik meg zafír a gépemben. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1461) ViZion


ViZion
félisten

Jujj... Mi megy má' itt...
[link] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1462) MrM94 válasza mackosajt (#1460) üzenetére


MrM94
őstag

Igen,Romaniaban elek.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1463) mackosajt válasza ViZion (#1461) üzenetére


mackosajt
addikt

Egyik legkirályabb film!

@MrM94: Lehet lassan nekünk is jobb lenne, ha határon túl élnénk. :U

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1464) ViZion válasza MrM94 (#1462) üzenetére


ViZion
félisten

hohóóó!
Futen pizda, oblon, remorka, meg ilyesmik :U mondjuk vizet nem tudok kérni... de káromkodások mennek :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1465) BomiBoogie válasza ViZion (#1464) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem ez jobb, mint a Ganxsta Zolee. :D

Bár csak ezt a számukat ismerem, unokatestvérek mutatták (ők kolozsváriak).

(#1466) miklosss2012
VGA-ra:
Pár hete szemeztem a 7950-nel, hátha FHD-ra kevés a 7850-em (nekem megfelel, úgyhogy most maradt), és ott is jókat olvastam a Gigáról. Ha vettem volna, az lett volna a befutó. Azért a sokféle maszlag vélemény nem érdekel, az sem, hogy néz ki, a hangja sem annyira, a lényeg, hogy erős legyen és az igényeknek megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#1466) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1465) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, jo kis rezesbanda.

VGA: Vegre egy normalis puhatestu... es meg arulo is. :D

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1467) MrM94 válasza mackosajt (#1463) üzenetére


MrM94
őstag

Szerintem meg mindig jobb hogy sajat anyanyelvu orszagodban laksz..
Itt bozgor magyar vagy magyarorszagon meg vannak nehanyan akik budos romannak elmondjak az embert.
@ kek ormanyos kormanyos: ezen kva nagyot felnevettem, bar a masodik szot nem ertettem hogy mi akar lenni :B
@Bumibugi turbocsigusz: Keresek is neten utanuk, hatha valaki leforditotta magyarra a dalszoveget.
Maskulonben van meg egy fazon aki szinten Nagyvaradi szarmazasu es nagyon tehetseges [link] mindegyik szama irtora kiraly es van mondanivaloja..

szerk: @ csigusz,csak angolul talaltam[link]

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1468) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Egyebkent a nagy VGA-s izgalomban elfelejtettem mondani hogy ma visszavittem a tapogatos xart. Nagyon rosszul mukodott a kijelzoje, fizettem 20 font kulonbozetet es megvettem ezt a xar palacsintat, hogy mennyire birom utalni ....[link], a 10.1 "-es valtozat. Hogy mekora egy dog, bele sem fer a zsebebme. 1 orat tapogattam es maris utalom mint a xart.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1469) MrM94 válasza MiklosSaS (#1468) üzenetére


MrM94
őstag

Az,nagyonnagy.Mindig kell taskat hord magaddal hogy bele tudd valamibe tenni...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1470) MiklosSaS válasza MrM94 (#1469) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tudom, ne is mond. Kezembe vettem a samsungot, nem vonzott a 149 fontos cedulaval, kisebb nem volt csak xarabb, ugyhogy maradt ez a palacsinta 101 fontert (500 lei / 35000 HUF).

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1471) mackosajt válasza MrM94 (#1467) üzenetére


mackosajt
addikt

Ha tehetném, mozdulnék, persze inkább nyugatabbra.
No de nem panaszkodom. Van állásom, hazai viszonylatban nem is fizet rosszul. Most írtak alá a céggel fontos megállapodást országunk vezérei.
Van 3 fiam, van hol lakni (igaz, nem egy álom), van étel az asztalon, és hébe-hóba ezt-azt veszünk magunknak.

Mindezt úgy, hogy nejem után a tb-t már magunk fizetjük, mert ahhoz már "túl jól" keresek, hogy állja az állam az övét, mivel gyakorlatilag 12 éve munkanélküli.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1472) MrM94 válasza MiklosSaS (#1470) üzenetére


MrM94
őstag

Az nem volt sok ahoz kepest hogy az enyem 8 inch ugyanazt tudja es valami 600 lei korul veszetegetik..Tulajdonkeppen te szerinted mire jo egy ilyen tapogatos szar?En semmi ertelmet nem lattam meg azon kivul hogy jatsszak rajta meg unalomuzesre...Max ha nemlenne mellette csak egy Nokia 3310 em akkor hasznos lenne

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1473) MrM94 válasza mackosajt (#1471) üzenetére


MrM94
őstag

Akkor ne panaszkodj..itt sokkal roszabb a helyzet...
De,ha nem haragszol meg megkerdezhetem hogy mi az a TB?
Maskul nem kell a hozzaszolast off-ba tenni itt ez egy offtopik ami azert jott letre mert nagyon jo kozosseg volt a rendes FX topikban es tulsokat offoltunk,viccelodtunk egymassal.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1474) stratova válasza MrM94 (#1473) üzenetére


stratova
veterán

Nem tudom irónia volt-e a kérdés, de ha nem akkor társadalom biztosítás.
Néha kicsit érdekesen szemlélem a hazai egészségügy működését, amikor több hetes hónapos időpontokat kapni (és nem transzplantáció kaliberű dolgokra). Vagy fizethetünk ua. szolgáltatásért ua. helyen és akkor sokkal hamarabb foglalkoznak az emberrel. Mondjuk nem nyilván nem magukat a dolgozókat okolom én ezért azon sem lepődöm meg, hogy egyre több orvos megy ki, csak határozottan nem örülök a tendenciának. Külön pikantériája a dolognak, hogy a főváros egyik legkevésbé jó hírű kerületében bántak velünk a legnormálisabban és hozzáértőbben.

[ Szerkesztve ]

(#1475) MiklosSaS válasza MrM94 (#1472) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nalam hasznos, mert amikor a meloban vagyok es szimulalok akkor hasznalhatatlan az internet. Vagy amikor a tervezo megyen ami Linux-os azon nem lehet internetezni. Ekkor nagyon jol jon ez a tapogatos xar, csak utalok rajta irni.

Na meg amikor a kavezoban "szunetelek" a termeles-vezeto novel akkor sokat szoktunk a tapogatoson ulni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1476) MiklosSaS válasza stratova (#1474) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szerintem nem volt ironia. Romaniaban mashogy mukodik az ilyesmi.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1477) mackosajt válasza MrM94 (#1473) üzenetére


mackosajt
addikt

Ahogy előttem is írták, társadalom biztosítás.

Amúgy azért raktam offba, mert mégis sikerült benne panaszkodnom, és még véletlen valaki politikai indíttatásúnak is veszi, miközben úgy rühellem a politikát, mert mindenütt az folyik, hogy az csak na...

száz szónak is egy a vége, ki az akinek idén összejön egy jó nyaralás a topiklakók közül?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1478) ViZion válasza MrM94 (#1472) üzenetére


ViZion
félisten

Én sem találtam meg mire jó a tablet. Ingyen volt, elhoztam. Gyerek játszik rajta, asszony meg receptet és faszbúkot néz, kb. ennyi. Minden másra jobb a PC, sokkal. MOndjuk nyaralásnál jobb ezen nézni a rajzfilmet a gyereknek, mint a telómon, de sztem ennyi kb.

stratova: ez az időpontos b.zizás is pénzcsalás csak, ne is beszéljünk ilyenekről. Inkább kanyarodjunk vissza a zenéhez. Ti csináltátok már zongorán? :D

mackosajt: nyaralás? az meg mi? :O ...amúgy PH! tábor elvileg, 1 nap. de inkább csak kis kirándulások lesznek nekünk.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1479) stratova válasza mackosajt (#1477) üzenetére


stratova
veterán

Lehet nekem is érdemesebb lett volna OFF-ba tenni, de pártállástól függetlenül vélem úgy, hogy nagyon elhanyagolt és alulfinanszírozott itthon ez a terület már egy jó ideje. A külhoni viszonyokat pl. Románia nem ismerem.

ViZion: zongorán nem, felénk max. egy pianino férne el és a konyhabútor is műanyag lábakon áll, world's first problems :)
mackosajt: mindig tanul valami újat az ember ;]

[ Szerkesztve ]

(#1480) mackosajt válasza ViZion (#1478) üzenetére


mackosajt
addikt

Csináltad már hószánon? :DDD

Ebből a kedvencem, ha valami nagyon nem akar működni az életben:
"Cukor az élet, csak meg kell tanulni szopni!"

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1481) MrM94 válasza stratova (#1474) üzenetére


MrM94
őstag

Nem ironia volt,tenyleg nemtudtam eddig hogy megis mi az.Nalunk ugymukodik az egesz hogyha normalis emberkeket fogsz ki akkor gyogyitgatnak ha penzt csusztatsz akkor mar meg is gyogyitanak..De ugyanugy be kell programaltatsd magad a dokihoz..Mi a fene elore tudod hogy mikor leszel beteg?.Erdekes sztori amit meseltel...
@Mackosajt Ahh ertem pedig en semmi politikai jellegut nem latok benne...
@ Kek ormanyos es Sas : En eddig annyit hasznat lattam,hogy iskolaban mikor egy egy jelentektelen ora van elkezdek jatszani rajta,meg neha netezek rajta kb ennyi..Netezesre is ugyanugy a telefont veszem elo ami mar utott kopott szerencsetlen de legalabb nem keltek vele olyan nagy feltunest..

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1482) ViZion válasza mackosajt (#1480) üzenetére


ViZion
félisten

:W isteneeeeeeeeeeeeeem :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1483) MiklosSaS válasza MrM94 (#1481) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kover Cirmos, ha holnap megjon a kartya repul feled a krajzis3, csak el ne baxd az eretsegid a krajzis miatt mert akkor a sajat kezemmel csaplak meg, es nem virtualisan !!!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1484) MrM94 válasza MiklosSaS (#1483) üzenetére


MrM94
őstag

Krajzis miatt biztos nem fogom :DDD , rendben nagyon szepen koszonom :)
Errol eszembejut ,hogy talalkoztam egy regen ismerosommel mesel egy jatekrol hogy ilyen ruhad van benne meg ugy mesz ide meg oda olyan vagany a Krízis.Eleinte hulyen ereztem magam,hogy nem ismerem a jatekot utana gondolkodtam h de ez nagyon Crysis feelingu,aztan leesett hogy csak o mondta neki eleg furcsan :DDD

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1485) MiklosSaS válasza MiklosSaS (#1483) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na meg egy kis penz koltes. Most nyertem meg a licitet ebay-en erre : [link], 17 angol font (5900 HUF). Alig varom hogy a foldhoz csapjam azt a csics-bics aerocool-os xart.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1486) MrM94 válasza MiklosSaS (#1485) üzenetére


MrM94
őstag

Tedd el ne tord ossze,aztan ha sokpenzem lessz megveszem toled.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1487) addamka válasza ViZion (#1478) üzenetére


addamka
őstag

Nekem azért lett tabletem pl, mert t-homár olcsón adta új net mellé, a családban épp akkor rendelt valaki, megbeszéltem vele, 23ezerért 50-60ezres tabletet (Samsung Galaxy Tab 2 7") nem akartam kihagyni.
A lassan 3 éves Motorola Milestone-omat ezzel a net/email fronton ki tudtam váltani, így idén nem kell telefont vennem, amúgy sincs jó qwertys már.
Kocsiból repült a GPS, tablet ment a helyére, ingázáshoz Waze jóság, háttérben meg veszi a videót, hátha jól jön egyszer :)
Bár a Samsungot utálom, de végül is kocsit is úgy vettem 5 éve, hogy első feltétel volt: ne legyen francia, erre megvettem a legelső Citroen C3-ast, amibe beleültem :DDD

Ja waze, valaki jókor tolta meg a Váci úton: kép

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1488) MiklosSaS válasza addamka (#1487) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kb igy nalunk is az elso angliai kozos auto vasarlas. Feltetelek:
- ne legyen francia
- legyen kicsi (corsa, aygo, polo, stb)
- max 1.2 L motor

Ket ora mulva mar a haz elott volt a Citroen C5 1.8-as motoral.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1489) ViZion válasza MiklosSaS (#1488) üzenetére


ViZion
félisten

C5 inglendbe elég merész :U . Nálunk sokan panaszkodtak rá, ez is agyonszenzorozott, qrvaokos autó... magyar utak sz@rrá rázzák, esőben meghülyül, etc... javítás is elég drága. Francért kell még fingdetektorszenzorautomata is ezekbe az új csodákba? Ott a peugeot meg mittomén melyik használja még a spéci turbódízel motort, az is nagyon király, 30e km-re van adva olajcsere, de 12k körül cserélni kell, mert ha kis picsafüst van az olajba, akkor már nincs kenés, reszeltek a turbónak...
Enyém meg letolt vagy 200 km-et kb. úgy, h a szervizben elbaszták és elfojt az olaj fullra... :D

Régi jó elpusztíthatatlan szívódízelek voltak a királyok, ha belepisiltél a tankba, akkor is ment, még jobban is húzott :D Ezek az új turbósok meg ha valami gagyit tankolsz (pl. nyaralás, ismeretlen kút, kölcsönadod, a haver ócó kúton megtankolja...) akkor már garantált a nagygenerál...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1490) Malibutomi válasza ViZion (#1478) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én sem találtam meg mire jó a tablet. Ingyen volt, elhoztam.

De bénák vagytok banyek!
A teblet arra való, hogy felszereld a budi falára, és youtube videókat nézz miközben ....ott vagy.... :DDD :D :D

(#1489) ViZion
Autó téma
Havernak is van valami új szuperdizel audija. Mindig mutogatta, hogy figyu-figyu 5,9L/100km, meg ilyenek.
Aztán adagoló hiba 700.000...... később vezérlés csere 290.000.
Kérdeztem tőle, hogy akkor hogy is van a spórolás?

Ja a mi családink 2.5 V6....automata... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1491) ViZion válasza Malibutomi (#1490) üzenetére


ViZion
félisten

Párszor bevittem játszani (where is my water, ilyesmik). Asszony leszidott, mert a gyerek is fogdossa, meg a sok baci, stb. Mondom hidd el, h nem fogom meg krémes kézzel... :D
De inkább nem nyomkodom ott, kikapok érte :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1492) MiklosSaS válasza ViZion (#1489) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat igen, amikor osszel veri rendesen a nyavalya az elektronikat. Maskulonben komoly gond nem volt vele, nagyon tetszik a kenyelem, maskulonben le akartuk cserelni az iden csa a baj az hogy siman atment a muszaki vizsgan :D , ugyhogy marad meg 1 evet.

@ocska amcsi verdas: a budin xarni tessek ne muvelodni !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1493) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Jó de a légfrissítős flakonokat már mind olvastam, és uncsik :)

bonuszkérdés melyik filmben volt ilyen jelenet? :)

(#1494) MrM94 válasza Malibutomi (#1493) üzenetére


MrM94
őstag

Vedd elo a samponos flakeszeket

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1495) ViZion válasza MiklosSaS (#1492) üzenetére


ViZion
félisten

Te, sólyomszem ezt láttad?
7999999-et vegyél, még az i3 topikba is jutna ajándék játék! Pénz miatt ne fájjon a fejed, a pénz a legkevesebb :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1496) addamka válasza MiklosSaS (#1488) üzenetére


addamka
őstag

Mondjuk én egy C3at senkinek sem ajánlok, mert szétszivatott párszor. A kopó dolgokat nem tekintem hibának, meg azért az első két évben sajna túl sokszor lett kipróbálva óra szerint mennyit megy 200 felett (1.6 benzin, 110 ló), ami tuti nem tett jót a lelkének :)

Robotizált automata váltós (Sensodrive), na arra elment úgy 300 darab ezres, mert Budapest környékén a szerelők csak gondolkodás nélküli cserét tudták produkálni. Volt itt váltó ECU csere, bontott váltó, aztán végül vidéki márkaszervizes kapcsolaton át kiderült, a kuplungmozgató motor a sz@r, 30ból megvolt....

A Citroen Hungária szerint az, hogy 5 éves korában a szélvédőről a hővédő réteg foltokban leválik, és nem lehet rendesen kilátni, tök normális dolog -> szélvédőcsere.

Első rugók párba törtek el 6 éves korára, de ez 2004ig gyártottaknál típushiba, csak anno random hívták vissza a kocsikat itthon :)

Most lesz műszakis, így tippre egy komplett futómű kell alá, mióta Őrbottyánba kiköltöztünk a fogyasztás ugyan lement 6.3-6.5-re, de cserébe olyan jók az utak, csoda kereke van még.

A váltót megszoktam, hogy havi 1-2x meg akar ölni (lassan gurulásnál gázadásra néha kikuplungol, aztán 4-5 másodperc mire meglesz az 1-es, ez nem kellemes ha ki kell fordulni valahova, ahol éppen befér az ember), ettől független perverz mód ragaszkodom hozzá :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1497) MiklosSaS válasza ViZion (#1495) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez igy van, a penz a legkevesebb nalunk is. :D . Nekem csak 3-at fognak kuldeni de mar mind megvan azert adom ajandekba.
A gyiiharmas topicba meg legszivesebben ostort osztogatnak.

Egyebkent ezek a jatekos dolgok igen jol mukodnek itt ingland-ben. Most veszem meg az 5-ik videokartyat 2 even belul (GT240, 7770, 7870, 7870, 7970 en sem leszek mar hulye) es amikor volt promocio mindig megkaptam a jatekokat rendesen. Remelem most is igy lessz.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1498) MiklosSaS válasza addamka (#1496) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En nem panaszkodok. A faxitol akitol vettem nagyon nagy becsben tartotta. 3 ev alatt csak gumi, aksi, olaj, szurok es egy darab szenzor csere.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1499) addamka válasza MiklosSaS (#1498) üzenetére


addamka
őstag

Ott nagyobb becsben vannak tartva a kocsik, nem?
Vagy az csak itthoni tévhit, hogy a külföldi autó mindig jobb (nyilván nem valami arab/bolgár/stb. kereskedőtől véve)?

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1500) MiklosSaS válasza addamka (#1499) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nezd, megoszlo. Ha valami idiota indiaitol van veve akkor jobb ha sajat magad viszed be a roncsba.
Masokat meg nem erdekli az auto karbantartasa, de szerencsee a legnagyobb kategoria az odafigyel az autojara. A faxa itt az hogy a 6-7 eves autokat mar apropenzert meg lehet venni. Pelda:

2004-es Vectra C = 1850 font
2002-es Astra G = 850 font
2005 Ford Mondeo 2.0 TDCI = 1750 font

1 font = 350 HUF.

Es ezeket a verdakat egy jonevu ismert becsuletes kereskedonek az arai.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.