Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) ViZion válasza miresz (#1296) üzenetére


ViZion
félisten

Igen a kommentár is megér egy misét... :D
Amúgy tényleg csak olaj-fékek ilyesmi amit kell cserélgetni lelkesen, 'oszt megy. Mondjuk havi 700 km-ért nem veszek mást, ez legalább ki van fizetve ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1302) Trebron09 válasza miresz (#1298) üzenetére


Trebron09
őstag

Jók a MIG 29-esek benne, van ám ott technika. :C

Látom Zámbó Árpi is ott volt (5:45) :DDD

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#1303) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ujraaa itttthhhon, persze esik az eso, 9 fok van .... holnaptol nincs VGA-am par napig, de vegre ..... UK

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1305) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Meg is vettem a tapogatos xart. Nem tudtam donteni, samsung galaxy 2 7" ami 150 angol font lett volna, vagy valami olcsobb. Szerencsemre kifogtam ezt a xar 80 angol fontert (28000 HUF) [link], remelem kihuzom majd vele egy ideig.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1306) aAron_ válasza MiklosSaS (#1305) üzenetére


aAron_
őstag

dual coooore range wumm wummm volume 100% :Y

egyébként egész jónak tűnik for the price

What is your ikigai?

(#1307) MiklosSaS válasza aAron_ (#1306) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jo is for the price. Feltetlenul 7 colos kelett mert nem fer a 9-10-es a zsebembe. Egyekbent aki komoly tabletet szeretne annak nem ezt ajanlom, de az en igenyeimet teljesen kielegiti.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1308) ViZion válasza MiklosSaS (#1305) üzenetére


ViZion
félisten

Ha ez vígasztal, nekünk is tab 2 van, egy rakás fos...
Ahogy az egész android is egy lehúzós sz@r. A legtöbb "ingyenes" progi pár perc után qrva sok reklámmal bombáz, vagy micropayment sz@r. Pl. játékban X pálya után nem lehet továbbjutni, csak ha veszel cuccokat. Stb..stb.
Sajnos a Chrom sem tud szinkronizálni, a legfrissebb droidot -még PH!-n is írták, h megjelent- nem tudja leszedni, wifit eldobja, mert b.zi helyen van az antenna, pont felette fogod... Ahol laptop 4-5 a jel, ennek csak 1-2. Szal. a samu tab 2-t nem tudom ajánlani senkinek. Képe amúgy jó, sőt rootolással és normális (azaz a samus sz@rok nélküli) droiddal állítólag jobb. Még nem rootoltam, majd egyszer talán, de igazán gyerek játszik rajta, mert a retek wifi miatt kb. a router alatt ülve lehet csak használni. Persze van sim hely, azzal menne, csak fizesd.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1309) MiklosSaS válasza ViZion (#1308) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja, nem akartam draga dolgot. Csak bongeszesre hasznalom semmi masra es azert nem erdemes a penzt kiadni a csicsa tabletekre, ugyis utalom oket mint a xart. Meglatom hogy mi lesz belole ...

Mas nekem most a bajom..... holnap rendelnem kellene videokartyat es 3-bol kellene valasztanom.... most jelent meg eleg jo arban az EVGA 680 Superclocked, amire 10 eves garit valalnak....
Meg mindig nem tudom eldonteni hogy mi legyen ... :(((

1. [link]
2. [link]
3. [link]

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1310) ViZion válasza MiklosSaS (#1309) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem a Sapphire a szimpi, de VGA topikban majd megmondják. Amúgy amikor számoltatsz a géppel, akkor nV vagy AMD VGA a jobb neki? Mert az szerint döntenék. 10 év gari is csábító, ha a fele igaz, már jó! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1311) MiklosSaS válasza ViZion (#1310) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szamitasban mind1 milyen a VGA. A tervezo program nem hasznalja a CUDA magot, tehat tok mind1 hogy Radeon vagy GeForce. A baj az hogy sokan azt mondjak hogy NV-el jobban megy a jatek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1312) and1ao


and1ao
őstag

hát gyerekek mitha citrommal etetnének olyan rossz érzés volt intel-el kapcsolatos topick-ba kérdezősködni szabályosan fáj. :O

Guild Wars2!

(#1313) miresz válasza MiklosSaS (#1309) üzenetére


miresz
veterán

Hát ez egyértelmű. Sapphire HD 7970 Vapor-X GHZ Edition :K A többi tilitoli fostalicska. :DDD

(#1314) MiklosSaS válasza miresz (#1313) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Yes'sir ! Csak 2 darab sapphire meg 4 db Radeon utan viszket a hatam valami mast is kiprobalni ....

Tudsz valamit a kopasz angyalrol ? 2 napja nem valaszol a telefonra.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1315) miresz válasza MiklosSaS (#1314) üzenetére


miresz
veterán

Hát ha már Nvidia akkor ez alá nem adnám főként a hűtés miatt: Asus GeForce GTX 680 DirectCU II OC

De egyébként a 680és a670 között picsfüst különbség van ez szerint: [link]

Semmit. :N

Hoppá:

PowerColor Radeon HD 7970 3GB GDDR5 Az egyik legjobb 7970-es és £299.99 + + 4 FREE GAMES!

(természetesen a 4 játék közül az egyik engem illet a megtalálásért. :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#1316) MiklosSaS válasza miresz (#1315) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ertem, marad a radeon. Azert nem szivesen adnak ki 430 fontot 1 db VGA-ra amikor a sapphire Vapor-X 7970-e 360 font !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1317) MrM94 válasza MiklosSaS (#1305) üzenetére


MrM94
őstag

Ugyanezt tudja kb az enyime is,Hasznald egeszseggel

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1318) miresz válasza MiklosSaS (#1316) üzenetére


miresz
veterán

Bár én lehet inkább ebből vennék kettőt. Sapphire HD7950 Vapox-X £263

[ Szerkesztve ]

(#1319) aAron_ válasza miresz (#1318) üzenetére


aAron_
őstag

ár/értékben valóban kicsit jobb, de ugye 7870 CF-ről megy a váltás, ha már lúd legyen kövér

What is your ikigai?

(#1320) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#1316) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Most akkor pontosan milyen lett végül?

(#1321) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1320) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Semilyen, meg egyenlore. Lehat mar ra huzok egy napot gondolkodasi idonek. Legszivesebben megvenem mind a kettot es cserelve hasznalnam. Minnel jobban belemerulok az informacio keresesbe, annal jobban el vagyok bizonytalanodva. Jo az EVGA 680-as is, de a sapphire/gigabyte 7970 ghz edition ugyanolyan jo. Kb 50-50 %-ban eskusznek NV/AMD-re.
Az volna a legjobb ha meg valaki megerositene amit kedves laca000 kollega mondot, hogy az NV-en jobban vagyis szebben futnak a jatekok. Ha mar be fogok ruhazni 2 darab csucs kartyara ami nem olcso mulatsag lesz, akkor nem szeretnem elbaxni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1322) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#1321) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Áh, nem futnak "szebben", nem gondolom, hogy létezik ilyen különbség. Ár-érték arányban szerintem a 7970 a nyerő. Az NV-nél ott a PhysX, de azt csak nagyon kevés játék használja.

(#1323) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1322) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te akkor abban az elso 50 %-ba tartozol. Alszom ra egyet, majd holnap eldontom es szerdan rendelem.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1324) aAron_


aAron_
őstag

ezt most csak úgy Lana Del Rey - COLA

What is your ikigai?

(#1325) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#1323) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na, eldöntötted már? Mi lesz már, mi lesz már? :D

(#1326) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1325) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sajnos nem almodtam meg. Egyebkent neked is jo reggelt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1327) miresz válasza MiklosSaS (#1321) üzenetére


miresz
veterán

Mi ez az óriásbaromság,hogy nv-n szebben futnak a játékok. :DDD

(#1328) ViZion válasza miresz (#1327) üzenetére


ViZion
félisten

Ha hajnalban, teliholdnál szedsz kakukkfüvet és azt a TV tetején szárítod, akkor rövidebbek a reklámblokkok. Ezeket minden gyerek tudja, csodálkozom, h pontTe nem :( ;]
...amúgy esetleg a fizikszre gondoltak, vagy a korábbi driverekkel előfordult bugokra. AMD ilyen, kiad új VGA-t, majd kell egy kis idő (8-24 hónap ;] ), mire kihegesztik hozzá a drivert...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1329) BomiBoogie válasza ViZion (#1328) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor viszont általában sikerül elég jól optimalizálni.
Ez a "szebben futnak" dolog olyan, mint az "i3 kihajcsae". :K

(#1330) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1329) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

@miresz: eleg sok ember mondja.
@kek-hangyasz: ez jo volt !
@turbos-puhatestu-arulo: az a baj hogy az utolso evekben csak Radeon-jaim voltak. Az utolso NV-s kartyam az egy 6600-as meg egy GT240-es volt de akkoriban nem nagyon volt ido jatekra. A 670/680-as topicban mindenki azt duruzsolja hogy jobban vanak a jatekok NV-re optimizalva, ezert szebben fut. Fene tudja, mivel nem volt a kozel-multban mindketto ezert nem tudom cafolni vagy alatamasztani.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1331) stratova válasza MiklosSaS (#1330) üzenetére


stratova
veterán

Nem vagyok szaki, csak ebből az egyébként szerintem egyik legkomolyabban összerakott tesztből legnagyobb sajnálatomra úgy látom, SLI ill. a 2 GPU-s Nvidia kicsit szebben skálázódik, mint a CF vagy 2 GPU-s AMD. Kérdeztem anno Abu-t tudja mi állhat egy ilyen eredmény hátterében választ sajnos eddig nem kaptam.
13.5-ös driverrel mérték, így tehát azt sem lehet felróni, hogy nem éppen frissel. Korábbról van egyébként driver elemzés is (12.11 vs. 13.2 beta).
Egyes kollégák szerint a PH! tesztek egy viszonylagosan közeli jövőt ábrázolnak, a játékkínálatot és a beállításokat tekintve.
Egy kártyás módban nekem szimpatikus a Radeon pláne a magasabb OC lehetőség miatt, CF vs. SLI-ben én is fognám a fejem.

[ Szerkesztve ]

(#1332) MiklosSaS válasza stratova (#1331) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:R

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1333) miresz válasza stratova (#1331) üzenetére


miresz
veterán

Ezzel szemben az új konzolokban is Radeon lesz,ráadásul GCN. Tehát szerintem ez max a régebbi játékokra igaz. A physix meg már lassan ködbe fog veszni.

(#1334) stratova válasza miresz (#1333) üzenetére


stratova
veterán

:N Ezt nem vitatom, nem maga a Radeon a probléma, valami a CF skálázódásnál furcsa. Én örülnék neki tán a legjobban, ha kiderülne, mi miatt születtek ilyen mérési eredmények és lenne rá magyarázat, még inkább megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#1335) Yeffy válasza BomiBoogie (#1325) üzenetére


Yeffy
veterán

:D
keep trollin' :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1336) ViZion válasza Yeffy (#1335) üzenetére


ViZion
félisten

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1337) Yeffy válasza ViZion (#1336) üzenetére


Yeffy
veterán

maybe...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1338) BomiBoogie válasza Yeffy (#1335) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Bomlasszatok csak. :D

(#1339) Yeffy válasza BomiBoogie (#1338) üzenetére


Yeffy
veterán

hát, miután amott kimoderáltál, meg is érdemled...

;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1340) BomiBoogie válasza Yeffy (#1339) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem veled volt gond.

(#1341) Yeffy válasza BomiBoogie (#1340) üzenetére


Yeffy
veterán

akkor jó. csak sajnálom, h nem láttam, mi volt a baj, mert beírtam, aztán melóztam tovább, mire frissítettem vagy 15 perc múlva, már sehol semmi... csodálkoztam.
esetleg elküldöd? :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1342) BomiBoogie válasza Yeffy (#1341) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az volt, amit beírtál kérdésnek.

(#1343) Yeffy válasza BomiBoogie (#1342) üzenetére


Yeffy
veterán

akkor mégis csak velem volt a gond :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1344) BomiBoogie válasza Yeffy (#1343) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem, úgy értem, az volt a gond, amit kiemeltél foka kolléga hozzászólásából.

(#1345) Yeffy válasza BomiBoogie (#1344) üzenetére


Yeffy
veterán

hát de ha egyszer olyannal még nem találkoztam... kíváncsi lettem volna rá nagy vonalakban, h ez hogy lehetséges... :U mert én még nem hallottam róla...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1346) BomiBoogie válasza Yeffy (#1345) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Legálisan nehezen, de ez józan ésszel is belátható.

(#1347) MiklosSaS válasza MrM94 (#1317) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kosz !

@miresz: ja, majd ha a radeon melett fogok donteni akkor lesz Crysis 3, Bioshock Infinite meg FC3 Blood Dragon, ezek mar mind megvannak nekem, tahet majd itt az OFF-olosban el fogok oket ajandekozni.

Ha visszont NV melett voksolok akkor nem lesz ajandekozas mert a metro LL nekem sincs meg meg.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1348) Malibutomi válasza MiklosSaS (#1347) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Bioshockot stipistop :)
Szóval radeon legyen!

[ Szerkesztve ]

(#1349) ViZion válasza MiklosSaS (#1347) üzenetére


ViZion
félisten

:R
Ez szép tőled. Nekem megvan a fárkráj 3, de be kell vinnem a gépet a céghez, mert mobilneten nem szeretném a piti 9 GB-ot letölteni. Francért nincs offline installer ezekhez, nem mindenkinek van terrabitesvégtelenoptikaiNASA-netje :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1350) MrM94 válasza MiklosSaS (#1347) üzenetére


MrM94
őstag

Ha megkaphatnam a crysis 3 at orulnek neki,de ha masnak ajandekozod azt is megertem :)
szal lefoglalnam ha megkaphato

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.