Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1850) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem a lanyka mindig is tetszet, mint barat mint no. Szeretem az okos noket, vele mindig volt mit dumalni es nagyon jo a humorerzeke

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1852) Mahrenburg válasza BomiBoogie (#1827) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

BomiBoogie - Köszönöm, de nem érdemlem meg, elég "belépő szintű" lett az "átalakításom" :B
(Akit érdekel, szívesen elküldöm az eredeti fotót! :) )

Stratova - Milyen jó, hogy előrelátóan elmentettem a képet... :C

Miklosss - "Ilyen topic is letezik ?" - Pedig "közszolgálati céllal" már többször is linkeltük... :))

" ...egy foto a volt kolleganomrol" - És a termelésvezető hölgyről mikor kapunk fotót? Majd két év múlva? :D

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1853) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1852) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Meglesz az is, turelem verzer igazgato Ur ! Maajd miutan a szolgalati autot atveszem igerem egy kisebb albumot kesziwtek rola!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1854) ViZion


ViZion
félisten

Nah, niggerek. Legyen egy jó napotok, itt (nyilvános oldal, mert modell volt) az én volt kkolléganőm... bakker, előttem ült... :O
...amúgy asszonykám (jobb széll, felső sor, bordó felső a fal mellett) is modellkedett, valahogy bejönnek a szép csajok :D tudom, h bennem van a hiba :P

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1855) MrM94


MrM94
őstag

:Y [link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1856) MiklosSaS válasza ViZion (#1854) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szrrintem rakjunk magunkrol is fel egy-egy fotot, ne csak az avatar kepeirol ismerjuk meg egymast.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1857) ViZion válasza MiklosSaS (#1856) üzenetére


ViZion
félisten

van arra is topik. Uhh, amúgy jah. lehetne... kép balról az 5. fej, ott hátul. Aham, vigyázok rá, h kevés képen szerepeljek és sz@rul látszódjak. Belőlem hiányzik a fotó-gén :D
Párom mérges is rám, h nincs közös képünk... még olyan sincs, ahol gyerekekkel együtt vagyunk mind. Nem tudom, régen túlléptem ezeken a fotós dolgokon, csak az számít, ahogy a fejemben "látom", nem kell háttérképnek, vagy mittomén.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1858) xatos3 válasza MrM94 (#1855) üzenetére


xatos3
senior tag

stipistopi jobbról 3ik alul :D

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1859) MrM94 válasza MiklosSaS (#1856) üzenetére


MrM94
őstag

En bennevagyok

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1860) aAron_ válasza MrM94 (#1855) üzenetére


aAron_
őstag

azért ezek is elég sexy-k, nem csak a csajok :DDD

ezt hiányolom

What is your ikigai?

(#1861) MrM94 válasza MiklosSaS (#1856) üzenetére


MrM94
őstag

[link] Ez lennek en amikor normalisan kinéző külsőt öltök magamra,az asszonykaval :)

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1862) MrM94 válasza aAron_ (#1860) üzenetére


MrM94
őstag

Ez csúúúúúnya szerintem.legcsunyabb kartya amit valaha lattam

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1863) BomiBoogie válasza ViZion (#1857) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én sem vagyok nagy fotós, de azért tényleg fontos néha, hogy legyen emléknek. :K
Pedig jól áll a szemüveged. :)
Én meg nem raktam fel, úgy látszik, köszi, sárkány. :)

[ Szerkesztve ]

(#1864) stratova válasza BomiBoogie (#1863) üzenetére


stratova
veterán

Az nálam a 6. fej :)

(#1865) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#1849) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

...és mit csinált a cégeteknél, ha most sminkesként dolgozik Ninánk?

[ Szerkesztve ]

(#1866) MiklosSaS válasza MrM94 (#1861) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Itt meg en vagyok jobbrol, az egyik legjobb haveromal akivel egyszakmaban dolgozunk.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1867) xatos3


xatos3
senior tag

soha többé nem rendelek ezektől se vízhűtőt se semmi mást....
aszondja kerek 30 nap után, még majd 1-2 nap mulva mennek ki érte..

WTF hova megy ki egy nagykeres? az európai corsair márkakerbe vagy mi?
és akkor holaszomba volt a termék az elmúlt 30 napban?????

inkább csak énekelek hogy lálálá pár hónap és lessz vízhűtőm lálálálá

(#1866) miklosss2012 most akkor minek is kellett neked 2 zurát hívni a spoiler lehúzás miatt? nem vagy te se egy törékeny lélek :D

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1868) MiklosSaS válasza xatos3 (#1867) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

1.90 cm vagyok, es sajnos utom a 115 kilot ....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1869) MrM94 válasza MiklosSaS (#1866) üzenetére


MrM94
őstag

Azert elnezegettem multkor a Facebookodon a regi kepeid ott meg igencsak vekonyka voltal :DDD
@xatos: Hát...ezt besz0ptad :DDD

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1870) MiklosSaS válasza MrM94 (#1869) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, 10-12 eve en sem leptem tul a 85-90 kilot ! Sok egyetemi alkoholos ejszakak, jo nok, xar kaja, sok bago .... nem volt mi hizlaljon.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1871) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#1870) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Tényleg, bagóval hogy állsz?

(#1872) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1871) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:((( :o megprobaltam elkerulni ezt a temat .... szivtam a meloban par szallat meg 1-2szer kavezas kozben...de mar 4 napja egy szal cigi sem volt a szamban.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1873) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#1872) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor újabb leszokási szakasz kezdődik vagy örökre megmaradsz kocadohányosnak?

(#1874) MrM94 válasza MiklosSaS (#1872) üzenetére


MrM94
őstag

Gondoltam,hogy valahogy igy allsz. :DDD
Nagyon nagy ok kell ahhoz,hogy tenyleg letedd.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1875) stratova válasza MiklosSaS (#1870) üzenetére


stratova
veterán

De akkor asszony legalább jól főz és a BOSS kinézet is megvan (két főnököm is volt hasonló kaliberű, mindkettő jó arc volt :) ).

(#1876) MiklosSaS válasza stratova (#1875) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat ha a kover emberre azt lehet mondani hogy BOSS kinezet, akkor igen.

@puhatestu, dorombolo cirmos: ugy is le fogok szokni. Amiota "letettem?!" azota nem szivtam el egy csomagot osszesen.

Maskulonben hol a ti kepetek ? Csiga, susu ???

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1877) MrM94 válasza MiklosSaS (#1876) üzenetére


MrM94
őstag

Most,nyugodtan szivhatod tovabb,max megmaradsz kocadohanyosnak,amugymeg nemvagy kover csak nagyranottel(nem sertes es semmi hasonlo)

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1878) MiklosSaS válasza MrM94 (#1877) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem, nem szeretnek jatszadozni. Mar volt olyan idoszakom amikor megigertem magamnak hogy napi 5 cigi. Aztan 2-3 hetig ment, de ra 2 honapra megvolt a 15 is.

Megprobalok nem hozza nyulni tobbe !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1879) MrM94 válasza MiklosSaS (#1878) üzenetére


MrM94
őstag

Baratnom edesanyja ugy szokott le,hogy mikor baratnom nagoyn kis lurko volt 9 10 eves akkor azt mondta neki hogy "anya budos vagy,nem adok puszit neked",aztan az anyja soha tobbe nem szivott egy szal cigit sem,mondvan,hogy "nehogy mar a sajat lanyomtol ne kapjak puszit azert mert budos cigi szagu vagyok,es inkabb letettem a cigit".

Amugy nemtudja valaki,mi tortent a kutyussal?Reg nem dugta be ide az orrat.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1880) MiklosSaS válasza MrM94 (#1879) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez jo. A lanyom nem mondot semmit, a felesegem meg mar megszokta.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1881) xatos3


xatos3
senior tag

én nagyon komolyan extrémsportoltam
abbahagytam, elkezdtem szar kaját enni, abbahagytam a hetente bulizást = ivást, fél éve letettem a cigit

95 ről 135re 4 év alatt.....
186 magassághoz

amúgy nikotintapasszal tettem le 10 év után mivel ráment a fizetésem fele, igen ennyire szarul keresek és az összes többi pc boltban is ilyen siralmas a fizetés szegeden

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1882) MrM94


MrM94
őstag

Mik nincsenek

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1883) MiklosSaS válasza xatos3 (#1881) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

hogy'azt'a'qrva ..... akkor ezek szerint igaz ? Voltam 124 kg, rengeteg ehezes meg salata es sikerult leadnom 9-et. Szeretnem azert a 100 ala esni.... de cigi nelkul szerintem akkor meglesz megint a 120 felett...faxba, nincs ido sem rendesen sportolni...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1884) stratova válasza MiklosSaS (#1876) üzenetére


stratova
veterán

Neten egyáltalán nem tárolok magamról képet, de még gépen sem. Majd megnézem a rokonság tett-e fel valamit (akaratomon és tudtomon kívül :] ), ha van köztük normális linkelek :)

A BOSS kinézetet a magasság és tömeg kombinációjára értettem, amúgy szintén tar fejű vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#1885) MiklosSaS válasza MrM94 (#1882) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sajnalom ezek utan csak gigabyte farmer kell, AMD cipo es Corsair kabat !

@zold fustolgo sarkany : rendben !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1886) MrM94 válasza MiklosSaS (#1883) üzenetére


MrM94
őstag

Amugy,ha nem cigizel es probalsz leszokni akkor megnagyobb az etvagyad,legalabbis nekem.
Vagy a mozdulat hianyzik ,hogy mindig ragjal csamcsogj egyel valamit..
Oralis fixacio :)
Nekem nemkene AMD cipo mert nemszeretem a piros cipoket. :DDD

Ha mar ilyen hizascuccrol van szo[link]

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1887) MiklosSaS válasza MrM94 (#1886) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lehet.

Amugy, szeretne valaki venni egy kartyafugetlen 3 honapos fekete nokia lumia 800-ast? Szerintettek 44.000 forint sok erte ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1888) MrM94 válasza MiklosSaS (#1887) üzenetére


MrM94
őstag

Szerintem nemsok erte annyi

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1889) xatos3 válasza MiklosSaS (#1887) üzenetére


xatos3
senior tag

ez most szubjektív vélemény de ha meglátok egy windózos lumiát akkor...

távozz sátán XD

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1890) MrM94 válasza xatos3 (#1889) üzenetére


MrM94
őstag

Na,es a Symbian S60v5 re mit mondasz?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1891) MiklosSaS válasza MrM94 (#1888) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

De igen, nezem az apron 35-40 korul megy. Szeretnem lecserelni erre : [link], de azert ingyen sem szeretnem odaadni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1892) MrM94 válasza MiklosSaS (#1891) üzenetére


MrM94
őstag

Uhh,álmaim egyik telefonja :Y

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1893) ViZion válasza MiklosSaS (#1866) üzenetére


ViZion
félisten

Uhh, akkor visszamenőleg is bocs a beszólásokért. Baszki mondhattad volna, h keresztapu vagy, fegyó meg izomfiúk... :U
Mostani főnököm is ilyen típus, ráadásul korábban ő tényleg hmm... az őrző-védő-kaszinós buliban dolgozott :) Vállalkozó úr (aki lepapírozott egy freskót ;] ) közvetlen beosztottja volt, de csitt :DDD Sokat "okosodtam" mellette, sok durva dolgot hallottam, sztem 10 éve még elmenekültem volna ha rámköszön :))

ezentúl csak Don Sasss-nak foglak hívni. :R

"biztosan odarak takaritani" muhaha :P ;]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1894) xatos3 válasza MiklosSaS (#1891) üzenetére


xatos3
senior tag

havernak z-je van, nagyon szereti, nekem is elnyerte a tetszésem, de mivel jó nagy nacizsebbe könnyen kettétörhet ha lehajolsz

nekem volt galaxy ace, mini2, most defy cianogen mod7es androiddal, eddig ez a ekdvencem mert ütésálló de annyit tud mint az ace, vagy többet

az álomtelefonom még nem létezik, az majd az lesz ha berobban a mobilprocikra az amd :D

(#1890) MrM94 azt nem ismerem, szal semmit nem tudok rá mondani :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1895) MiklosSaS válasza xatos3 (#1889) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem volt vle gondom. Ajfon 4-rol valtottam, csak a jovo honapban tudok ujitani es erdekelne a sony Z.

Na megyek jatszom egy jot (ghost recon) amig egyedul vagyok idehaza. Ha jon az asszony meg a lanyom biztosan odarak takaritani :((

@kek-ormanyos: 10 evel ezelott kick-box sportot uztem majdnem 4 evig, csak ketszer el volt torve az orrom, aztan abbahagytam. De a don-sasss-t elfogadom :D

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1896) ViZion válasza MiklosSaS (#1895) üzenetére


ViZion
félisten

Veszélyes az ilyen élsport. Van (volt, már nem tartjuk a kontaktot) egy barátom, ő thaiboxolt, versenyeket nyert, stb... Buliknál mindig verekedett, pedig tök békés csávó volt. Kérdeztem is, h ez meg hogy van? Megkeresték és kihívták a suttyók, kb. fele akkora se volt mint Te, szal. nem nézett ki vmi halálos fegyvernek... de mindig akadt pár hülye aki megverette vele magát :D

Macskavatar: Te jó fiatal vagy! Ejj :)
Várjuk simacsiga és a többiek képeit is :K

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1897) MiklosSaS válasza ViZion (#1896) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En nem szeretem az utcai verekedest. En inteligensebbnek tartam magam mintsem neki alljak bunyozni (na jo, sokszor kikerik maguknak). Azert valasztottam ezt a sportot mert annak idejen apam hegedulni akkart kuldeni, tul sok volt az energiam es le kelett valahol vezessem. De a hegedulest utalom, ugyhogy belementem a kick-box-ba, jo kis sport csak tudni kell mikor jo abba hagyni. Megtanit az onkontrolra, meg egy csomo dologra aminek hasznat veszed az eletben.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1898) MrM94 válasza ViZion (#1896) üzenetére


MrM94
őstag

Igen,egy kicsit nagyon fiatal vagyok.Inkabb gyerek mint fiatal :)

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1899) xatos3 válasza MiklosSaS (#1897) üzenetére


xatos3
senior tag

én a bicajjal vezettem le az energiámat, volt egy 25fős keménymag szegeden csapattuk télen nyáron napi 6 óra bicaj, erdőbe városba stb, node nem csak úgy hanem freeride-ba :D volt is bordatörésem, meg mindenféle apróság:D de nagyon bánom hogy már nem bicajozok, bár a járgány megvan, semmi baja sincs, néha elgurulok azért erre arra, de egy 360at, vagy egy nagyobb ugratót nem bírnék legyűrni így +40 kilóval

100% gyári photoshopmentes képeka csúcskorszakomból :DDD

15 centis víz az elöntött rakparton

9 ember critical mass rendezvényen

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1900) MiklosSaS válasza xatos3 (#1899) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az igen !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.