Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Yeffy válasza MrM94 (#1150) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD :C
nem, nem jól emlékszel, én hagytam el őt...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1152) stratova válasza Mahrenburg (#1124) üzenetére


stratova
veterán

Szeressük ezt a Cadillac-et :)

Ez a VW hír nekem új, pedig szoktam efféle híreket olvasni, úgy látszik kimaradt. Bár VW-nál legolcsóbb modellként a Passat CC-ben tudnám elképzelni, "mezei" Passatba biztosan nem hozzák le. Vagy tekintve, hogy kész márkabirodalom, a ""népautón" kívül is van hová pakolniuk, pl. az említett Audiba.

BomiBoogie
Elég régen ültem Volvóban még V70-ben, nekem akkor az is tetszett. Ez a felfrissített dizájn nekem is tetszik. gyakran felmerül mennyire akar vagy nem akar prémium lenni a Volvó. Most látszólag a felső házat elhagyják, nem készül új igazán nagy autójuk. De sok hasznos főleg a biztonságra irányuló fejlesztésük van, annyi szent (külső légzsák, megerősített kasztni). Az új amerikai teszten bukott is egy szépet a német prémium trió, a Honda Acura LT-je (szvsz 1:1-be toyota Carmy) és az S60 "maradt" talpon.

Yeffy DJ: Ebben is van igazság az S40, V50 tudtommal még Ford Focus padlólemezre épült. De a Frodnál is kérdéses mi mennyire USA, mert van van fejlesztő központjuk Aachenben is. Arról már nem is beszélve, hogy lassan mindenki gyárt mindenhol mindent.

Tipikusan a fagyi visszanyal effektus, amikor európai beruházása után kínai gyártó fontolgat a későbbiekben helyi gyártást az USA-ban is :)

Egyébként Usákok körében nálam formatervre Camaro vs. Mustang meccsen nagyon kicsit a camaro felé billen a mérleg nyelve. Challengert Fehérváron láttam, az is feltűnő jelenség.

(#1153) Yeffy válasza stratova (#1152) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, ez a VW hír nekem is új, kíváncsian várom a fejleményeket.

igen, nekem is úgy rémlik, h régen, mikor még élt a Volvo/Ford kooperáció, akkor elég sok gépben voltak közös alkatrészek, pl. motorok. hasonlóan a Mazdával.
dem ióta "leváltak" egymásról mind a hárman, és külön utakon mennek tovább, látjuk, hogy fejlesztenek szintúgy.

persze, gyártanak már mindenhol mindent, Ford is globalizál, mint minden nagy márka, szóval nem annyira USA autó az, én sokkal inkább tartom európainak, kivéve talán a muscle car meg esetleg az F szériát. de ezek szerintem külön világok a Fordon belül... :)

sajnos én nem tudok dönteni a Camaro/Mustang között, mind a kettőért "döglik" a szívem, szóval... kegyetlenk_rvajók... :DD de nem sokkal van nálam "lemaradva" a Challenger... :) a Corvette-eket meg nem is vettem vele, azok is.. áááh... :R :D

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1154) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Latom egesz jol megy a rizsa a verdakrol. Nekem is a Camaro a kedvencem.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1155) Yeffy válasza BomiBoogie (#1130) üzenetére


Yeffy
veterán

Bar nem igazan az en vilagom a Volvo, de tenyleg jo, valoban nyitottak a fiatalok fele. Tetszetos... :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1156) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#1154) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

...és amikor nem iszol, akkor is? :D

(#1157) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1156) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Faxom nem vagyok alkoholisa. Jol esik egyparszor be-be baxni de megvannak a hatarok.
Szep ido van, mar lehet furodni. Holnap valami szigetekre megyek del-gorog fele. Remelem lesz virelesz is.

Szep napot mindenkinek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1158) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#1157) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Érezd jól magad, lubickolj a habokban, te sellő!

(#1159) ViZion válasza BomiBoogie (#1158) üzenetére


ViZion
félisten

Ezt vond vissza! Egy SAS nem úszik...


Ő a vízen jár! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1160) stratova válasza ViZion (#1159) üzenetére


stratova
veterán

Várjuk majd haza érkezted, Dionüszosz :)

[ Szerkesztve ]

(#1161) BomiBoogie válasza stratova (#1160) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:C

A SAS nem vadászik legyekre!

[ Szerkesztve ]

(#1162) MrM94


MrM94
őstag

Szoval kedves miklos forumtarsunk itt nyaral,kep lopva a Fb-jarol.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1163) BomiBoogie válasza MrM94 (#1162) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem látom az FX-et. :F

(#1164) MrM94 válasza BomiBoogie (#1163) üzenetére


MrM94
őstag

Milyen FX-et?Ezt most azthiszem nem ertem

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1165) BomiBoogie válasza MrM94 (#1164) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

miklosss FX-ét. A képen. Miért, őt otthon hagyták? :O

(#1166) MrM94 válasza BomiBoogie (#1165) üzenetére


MrM94
őstag

Igen,irta is ,hogy csak egy tablettel ment el

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1167) =HG= válasza MrM94 (#1166) üzenetére


=HG=
addikt

Lehet ott ül az asztalnál... :D

(#1168) stratova válasza BomiBoogie (#1165) üzenetére


stratova
veterán

Jó kis vízhűtést kaphatott volna. Mondjuk én nem tartom jó dolgonak más FB-képét kitenni egy nyilvános fórumra (amennyiben pl. csak ismerősök között osztotta meg).

(#1169) =HG= válasza stratova (#1168) üzenetére


=HG=
addikt

Már én is akartam írni..

(#1170) MrM94 válasza stratova (#1168) üzenetére


MrM94
őstag

Vegulis,lehet igazatok van.De guglin is lehet talalni ilyen kepeket,arcot nem abrazol es semmi hasonlot,szal remelem nem lessz belole gond.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1171) BomiBoogie válasza stratova (#1168) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én azt mondom, FB-re mindenki azt tesz ki, amit akar. Innentől kezdve az nyilvános, kereshető stb. Az, hogy megosztják, csupán egy lehetőség.

(#1172) ViZion válasza MrM94 (#1162) üzenetére


ViZion
félisten

Szerintem kamu. Miért menne valaki el Görögországig, hogy medencében fürödjön? :U
Nekem szerencsém van, nagyon kisvárosomban van jó gyógyvíz (az a pisiszagú :B ), még repülni sem kell. Mondjuk nem is vagyok sas... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1173) MiklosSaS válasza MrM94 (#1162) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jol dolgozik a cica-titkos-szolgalat. A kepet azert csinaltam hogy milyen xar a medence egy 4 * hotelban.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1174) stratova válasza MiklosSaS (#1173) üzenetére


stratova
veterán

Mekkora pumpa kellene ehhez FX-re? :DDD Nehogy válaszolj, eriggy és érezzétek jól magatokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#1175) miresz válasza MrM94 (#1162) üzenetére


miresz
veterán

Az eredeti kép: :DDD

(#1176) BomiBoogie válasza miresz (#1175) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mennyire vártam már erre! :C

(#1177) MrM94 válasza MiklosSaS (#1173) üzenetére


MrM94
őstag

koszonom :DDD ,ezekszerint nincs harag?
@ miresz: te beteg vagy :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1178) Yeffy válasza miresz (#1175) üzenetére


Yeffy
veterán

látom, Sas barátunk nagy sztárja lett a topiknak, mióta "átvedlett"... :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1179) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Sziasztok, ugy nez ki hogy 13-ikan elrepul a sapphire is. Tehat kellene valami videokartya/kartyak ,egyenlore csak egy 1-2 honap probaido utan a masodik. Ezekbol szeretnek valasztani (ne mondjatok mast mert csak a www.scan.co.uk-tol szeretnek vasarolni). Nem tudok linkelni errol a xarol amirol kinlodok irni.

1. Zotac GTX 680 Boost, 2gb ddr5, 1050 MHz/ 1100 boost, 6000 MHz ram. 371 font (130k HUF).
2. Sapphire HD 7950 Vapor-X, 850 mhz, 5000 mhz a ram. 258 font (90k HUF)
3. Sapphire HD 7970 Vapor-X, Ghz edition, 1000 mhz / 6000 ram, 364 font (127k HUF).

Nem szeretnek e-penisz novelot, verpisti sem vagyok, az adatlapomal sem szeretnek villogni (nincs is mivel mert a gyiiihet elment). Es kesobb szeretnem bovitenni CF/SLI-re. Melyiket erne meg a legjobban a 3-bol? Termeszetesen jol meg szeretnem rancigalni!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1180) MrM94 válasza MiklosSaS (#1179) üzenetére


MrM94
őstag

EN a 7950 re szavazok.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1181) MiklosSaS válasza MrM94 (#1180) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kosz, a penz miatt nekem is tetszik, most nezelodok tesztek utan es eleg jonak tunik.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1182) Milka 78 válasza MiklosSaS (#1179) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ha már lúd legyen kövér alapon(és hogy bekerült a listába) a 680-asra szavaznék.Sokáig tépelődtem a 7970-en mindezt úgy hogy cf szimpatizáns vagyok,használom is,de a mostani új játékok alatt BF 3,Crysis 3,FC 3,BioShock Infinite és az új patch jóvoltából Lara új kalandjai alatt is at NV kari ha csak egy kicsivel is,de erősebb mint a 7970.Az már mást tészta,hogy a next gen motyókba amd gpu fog duruzsolni.Mondjuk ebből sem vonnék le messzemenő következtetést,mert nem egy AMD Game Evolved játékban az NV kari jobban duruzsol.
Ha anyagi megfontolás is számít akkor 7950-viszont egy 7870cf után én már inkább magasabbra tenném a mércét,és nem is cseréltem volna le,inkább megvártam volna a 8-as motyókat.Nálam is pont most dillemma,hogy 7-es vagy 8-as kariba fektessek,de arra jutottam,hogy 7-esből már csak a csúcsot venném meg(de ez egyéni vélemény).

[ Szerkesztve ]

(#1183) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#1179) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Pihenj inkább, mit kockulsz Görögörszágban is. :D

(#1184) MrM94 válasza Milka 78 (#1182) üzenetére


MrM94
őstag

Tenyleg,igaz az is hogy 7870 es 7950 kozt nem olyan nagy egetrengeto kulonbseg van..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1185) MiklosSaS válasza Milka 78 (#1182) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, abban is van igazsag amit mondasz. De en a jovore nezve 7950/7970 CF vagy 680SLi -ben gondolkodok. Ha, tehat ha fel tudnam piszkalni a 795-est 1100 mhz-re ami a 7970-es szintje akkor CF-ben megsporolnak egy kis penzt. Vagyis 7950CF vs 680sli majdnem 80.000,- Ft a zsebemben.

Nameg szerintem volna elorelepes a 7870-es CF es a megcibalt 7950 kozott, mivel a 7870-et nem birtam huteni csak + 75 mhz-en.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1186) MrM94 válasza MiklosSaS (#1185) üzenetére


MrM94
őstag

Nem feeeeelsz hogy az FX nem hajjjjjcsssa ki? :DDD :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1187) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1183) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Most lebaxhatsz de a tablaszaron nem megy a szerkesztes. Mar unom a pihenest, hianyzik egy kis hardware.

@kover-cicamica: azert can't nemi kulonbseg. Plane hogy nem tudtam tartosan rendesen meghuzni a 7870-es CF-et.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1188) MiklosSaS válasza MrM94 (#1186) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Faxt felek. Majd az intel-fan boyok felnek eleget helyettem.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1189) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#1185) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, de ilyenkor mondják, hogy a 7970-et is lehet ám húzni... :)

(#1190) ViZion válasza MiklosSaS (#1187) üzenetére


ViZion
félisten

Ember Sas, görögben a pálmafák alatt is HW-t húznál? :D 'tán beütötted a fejed valami sziklába? ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1191) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1189) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen csak nem volna a 84.000/90.000 kulonbseg CF/Sli-ben.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1192) MiklosSaS válasza ViZion (#1190) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Furodtem, napoztam, ettem, ittam ( :D ), varostneztem, stb es mostmar kezd unalmas lenni a pihenes.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1193) Milka 78 válasza MiklosSaS (#1185) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Mint csiguci kolléga is említette...a 7870-et is lehet húzni.Ha már ennyit vesződtél és lecseréltél egy jó kis 7870cf-et akkor én a helyedben vennék egy nagy levegőt és prémiumba gondolkodnék.Mindenképpen időtállóbb és erősebb cucc.Gondolj bele mit tudhat egy 7970 meghúzva és főként párba(hát még az SLI) :K

Más...mi volt a 7870-el?Erről a hűtés problémáról még nem is halottam.Én a ref hűtős 6870CF-et(ami ugye igen csak melegedős jószág) is erős feszemelésssel használom gond nélkül(mondjuk ilyenkor izgi hangja van a cuccnak,de ezért van nagy 2.1-es rendszer,hogy ne halljam :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#1194) MrM94 válasza MiklosSaS (#1187) üzenetére


MrM94
őstag

Meg,hogy koveeeeer :Y

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1195) MiklosSaS válasza Milka 78 (#1193) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hmmmm, igen. Elgondolkozom rajta!

@dagadt-cicamica: Garfield egy mocsok lusta es kover macsek ha jol tudom.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1196) MrM94 válasza MiklosSaS (#1195) üzenetére


MrM94
őstag

Ja,vagy ugy.Azthittem,lattad a fb kepeim es amiatt mondod :DDD
Maskul,oszt.tarsak is cicanak szolitanak,meg kicsit meg is hiztam mostanaban,es azthittem azert mondod :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1197) MiklosSaS válasza MrM94 (#1196) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

No para, a lusta dogrol beszeltem. :DD

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1198) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ugy latszik inkabb a HD 7950 lesz (vagy nem) mert kellene uj tapogatos xar, mert az asszony ma leejtette az enyemet es @rvara vibral a kijelzoje. Egy olcsobbik is mar ugy 35K tul van.

Vagy volna meg egy arany-kozep ut, XFX HD 7970 925 Mhz, 5700 mhz a ramoknak. Ez 308 fontba kerul (108K HUF) pont a 7950 es a 7970/680 kozott helyezkedik el, tehat raknek meg egy huszast a penzhez ami megmarad es megvenem a tapogatost is.
Csak felek egy kicsit az XFX-tol mert az egyventis nem tetszet.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1199) ViZion


ViZion
félisten

Egy kis OFF... :D
PH! tábor a szelidi-tónál. Akit érdekel, vagy lehetősége van az jöjjön!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1200) BomiBoogie válasza ViZion (#1199) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Itt semmi nem off, ormányos, tudhatnád már. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.