Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) MrM94 válasza MiklosSaS (#1749) üzenetére


MrM94
őstag

Faradtsag jele,hogy minden apro kis nesz megzavarja az agyad

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1752) MrM94 válasza ViZion (#1750) üzenetére


MrM94
őstag

Gazsi és az unokája sétálgatnak és az útjuk éppen egy szeméttelep mellett visz el. Ott egy konténerben egy cigány asszony turkál, félig benne a szemétben olyannyira, hogy a miniszoknyából kilátszik az egész feneke.
Erre komiszul megszólal az unoka:
- Pápá! Nézd mán milyen jó picsa, oszt ki van dobva!!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1753) miresz válasza MrM94 (#1752) üzenetére


miresz
veterán

Neeeee... besz@rtam. :DDD

(#1754) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

A fene egye meg. Ma talaltam az interneten valami projektet ami hozna nemi lovet a konyhara, de jol jonne a CUDA. Pont amikor Radeont vettem.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1755) ViZion válasza MiklosSaS (#1754) üzenetére


ViZion
félisten

Jajj, azt ne mond, h bitcoint akarsz bányászni :D az mekkora egy lehúzós piramisjáték... háttérben rángatják a szálakat páran, és gazdagodnak a sok hmmm... szerencsétlenen.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1756) xatos3 válasza ViZion (#1755) üzenetére


xatos3
senior tag

jaja hatalmas lehúzás 200 forintot lehet kitermelni 16 óra számítással közbe 500 watt/óra

lehet számolni, csak lopott áramal érné meg ;]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1757) MiklosSaS válasza ViZion (#1755) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Persze hogy nem, komoly ember vagyok. Van valami tervezo programom amivel tudnek valami dolgozni, hozna par ezer fontot 3-4 honap alatt napi 2-3 ora munkaval.
A baj az hogy szereti az 1-2 szalat meg imadja a CUDA-t.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1758) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#1757) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha pár ezer fontról van szó, akkor irány a GTX 690, mert úgy bőven megtérül. :K

Ormány, Macska:
Ezek a viccek! :DDD

(#1759) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1758) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

2000-3000, kb ennyi, hozavalok kb: 500 font, ha meg beruhazom egy 690-re ami 800 font akkor 1300 font kiadas, a jobbik esetben 3000-bol levonom marad 1700 - az ado 20 % = 1360 font haszon.

Inkabb el "docogok" a 7970-el vagy talalok valakit aki cserelne 680-at 7970-re.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1760) =HG= válasza MiklosSaS (#1759) üzenetére


=HG=
addikt

A kérdés, ha kihagyod a cuda témát, mennyivel több idő elvégezni a melót ? :F

(#1761) MiklosSaS válasza =HG= (#1760) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mosat beszeltem a par munkatasal aki mar csinalta cuda-val es nelkule. Azt mondjak kb dupla olyan gyors a cuda-val.

Baxxxa meg, es hogy gondolkoztam a mult heten az evga gtx 680-an.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1762) =HG= válasza MiklosSaS (#1761) üzenetére


=HG=
addikt

Az már különbség..... :K Vegyél egy használt 560Ti-t a melóhoz...(384 cuda mag)..Igaz nem gtx 680
.... ;)

[ Szerkesztve ]

(#1763) =HG=


=HG=
addikt

Vagy lehet jobban jársz egy 650Ti-vel Ha ragaszkodsz hozzá, elcserélem az enyémet a 7970-re :DD

[ Szerkesztve ]

(#1764) MiklosSaS válasza =HG= (#1763) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja, kosz az ajanlatot meg megfontolom. Komolyra forditva ha lesz alkalmam cserelem 680-ra, de gyengebre nem.

(laca000 :W :W :W , miert nem hallgattam rad ! )

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1765) ViZion válasza MiklosSaS (#1764) üzenetére


ViZion
félisten

Többen jeleztük, h átvesszük a megunt VGA-id. Természetesen ezek már használtak, sőt! Szétnyúzottak... :( Nem valami sokat érnek, de hát ne maradjon a szekrénybe, megvesszük. :K 30 k a jobb állapotúért, jó? :U ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1766) mackosajt


mackosajt
addikt

Én adok érte kettő 7770-et. Szerintem ezzel én vagyok a best deal! :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1767) Stepo válasza mackosajt (#1766) üzenetére


Stepo
aktív tag

én meg egy 560TI Hawk-ot :P

Mondjul én beérném egy 7870-el is :)

[ Szerkesztve ]

(#1768) xatos3 válasza MiklosSaS (#1764) üzenetére


xatos3
senior tag

ha beteszel egy gtx 660at abban is van elég kúda, és tudod használni 7970 alatt is dedikált kúdázáshoz köhöm köhöm

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1769) BomiBoogie válasza xatos3 (#1768) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez sem egy rossz ötlet, csak mondjuk akkor egyébként teljesen kihasználatlan a kétkártyás rendszer.

Tehát csak CUDA-ra meg PhysX-re túlzás egy 660, ami amúgy csak ott ül.

[ Szerkesztve ]

(#1770) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1769) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mennyire maceras ?

A tobbieknek: koszonom az ajanlatokat, de amig nincs minimum egy 680 nem targyalhatunk.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1771) miresz válasza MiklosSaS (#1770) üzenetére


miresz
veterán

Én mondtam neked annak idején,hogy neked az Nv felé húz a szíved vedd inkább azt. :)

(#1772) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#1770) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Egyáltalán nem macerás, csak gyakorlatilag munkán kívül lenne egy feleslegesen erős kártyád, amivel még CF-et se tudsz csinálni.

(#1773) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1772) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szetnezek milyen arban vannak, meg hatha valamelyik haver kolcson tudna adni valamelyik kartyajat vagy esetleg csere a projekt idejere.

@Ezredes Ur ! : tudom, igazad van. Szeretem a Radeonokat, a 7xxx szeriabol volt (7770,7870 most 7970). A kivancsisag hajtott az NV-fele.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1774) Jim76 válasza BomiBoogie (#1769) üzenetére


Jim76
aktív tag

Maximálisan egyetértek veled. Én kicsiben gondolkodva a nagy Sasss-hoz képest, de azért vettem végül GT640-et, és nem GTX650/660 közül valamelyiket mert kellett a CUDA, de a GT640-ben is már 384 CUDA mag van, és utánaolvasgatva, ez H264-hez, AE6-hoz, meg minden egyéb CUDA-t igénylő dologhoz bőven elég.
Ilyet mások is csinálnak, hogy egy 100+k-s amd gamer kártya mellé betesznek egy 20k-s kis nvidia-t dolgozni, elég, ha a futuremark 3dmark11 teszteket megnézegeti az ember, és rákeres, hogy pl. GT640-el milyen értékek jöttek ki. Majd, mielőtt besírna, hogy az ő GTX660-a a felét hozta, lenyitja a kis fület, és észreveszi, hogy secondary kártyának ott figyel a 7970 :) (ha arra keres, azt hozza primary-nak, és a GT640-et secondary-nak, de a kis nvidia-kra keresve vannak ilyen vicces dolgok ott)

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#1775) MiklosSaS válasza Jim76 (#1774) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez eleg jol hangzik, ambar sokan mondtak hogy vaccakolnak joparszor. Azt hiszem legy egy 560-as kolcsonbe.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1776) Jim76 válasza MiklosSaS (#1775) üzenetére


Jim76
aktív tag

Egyébként melyik sw-hez kell? OpenCL-t nem támogat? Azt tudja az AMD is szerintem - csináltam kb. 30 perces video rendereléssel tesztet, olyan formátumnál, ahol az AE támogatta a CUDA-t és az OpenCL-t is, és <15mp volt csak a különbség a CUDA javára (nélkülük dupla idő lett volna, de azt lelőttem egyből :) )

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#1777) ViZion válasza Jim76 (#1776) üzenetére


ViZion
félisten

SaSSSS a tré vírust szintetizálja, és mivel -mint az köztudott- az emberiség rég megérett a "zombifikációra" így nincs olyan, hogy elég. ;] :D

Komolyan: engem is érdekel, mi a bánatos p!csára nem elég az a CF, meg a csillió GHz proci :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1778) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Mindegy, targytalan mar a dolog. Az egyik indiai freelancer ram licitalt es 10 %-al olcsobb bert ajanlot es ove a munka. :(
Ez van !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1779) xatos3


xatos3
senior tag

haló xy számítástechnika tessék??
hálóóó.... háló? heló! Csiccsai Ántált kerresném!!!

-hát bmeg én úgy beleröhögtem a telefonba.... XD
----------------------------------------------------
jónapot jöttem a telefontokért
értem, és én miben segíthetek?
----------------------------------------------------
bejön 4 12-13 éves
egyik levesz az üres 7970 gigabyte dobozt: úúú mekkora processzor!!!!!

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1780) ViZion válasza MiklosSaS (#1778) üzenetére


ViZion
félisten

Néztem anno én is ilyen-olyan melós oldalakat, egyszerűbb Photoshop melókra vadásztam. Ott is ez volt, ahogy mások epésen megjegyezték, ha lemész 1 $-ra, akkor az indiai megcsinálja ingyen... Amúgy a többségük kamu játékos, valakinek dolgoznak, aki szedi össze a melót nekik. Ahogy WoW-ban a farmer kínaiak, freelance oldalakon a mittomén 20$/hét pénzért melózó indiaiak visznek mindent. :D
Ne bánkódj, maszek melókat jobb személyes kontakt alapján intézni szvsz. Bár jelenleg kicsit én is feladtam, köcsögök az emberek sajnos.

Ez azt is jelenti, h nincs ócó VGA-d eladó ;] :D :O

xatos3: németben dolgoztam, pultosként. Haver az ablaknál volt, azt már megszoktuk, h kint is ugyan úgy öltöznek a cigányok, mint itthon. Egyszercsak röhögve/sírva fordul hozzám: menjek az ablakhoz kiszolgálni. Cigók voltak, szokásos ruha, 2 mázsás öreglány (ami azt jelenti, h 25-55 év között bárhol lehetett, nem lehet tudni náluk) és kérte a fagyit:
- hábezi kókosz (ejj, leírva nem megy át, az az igazi Győzikés akcentus...)
majdnem én is elröhögtem magam... :D

Másik, német helyi "humorista" odaáll a fagyispulthoz:
- kérem, van eladó fagyi? (faarcal...)
Erre én, mivel értem a tréfát, szintén faarcal, kicsit megdöbbent tekintettel:
- fogalmam sincs, megkérdezem a tulajt...
...és elsétáltam, be a főnökhöz. Elmondtam mi van, persze kirohant, de végül mind jót röhögtünk rajta. Amúgy a góré nagy zsonglőr volt, gyerekeknek sokat bohóckodott fagyival (dobálás-forgatás, ilyesmik)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1781) MiklosSaS válasza ViZion (#1780) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat igen, esz van ilyen az elet. Jo lett volna ha a plussz penz bejon a konyhara .... plane hogy ma dumaltam egy ismerosel aki +25.000 forint es az en 7970-esem ide adta volna feleves 4 gb-os eVGA 680-at.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1782) MrM94 válasza xatos3 (#1779) üzenetére


MrM94
őstag

:DDD :DDD Megint sikerult felnevetnem a 7970 es sztorin

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1783) xatos3 válasza MrM94 (#1782) üzenetére


xatos3
senior tag

minden áldott napra jut egy hülye :DDD :DDD :DDD

másik kedvencem:

kérek egy gigás kártyát mert azon elfut a crysis mán
tessék itt egy 8400GS 1024 (nincs 10 rugó)
és ezen elfut?
nem de gigás....
hát akkor min fut el?
50ezer magyar forinton
úúúhh há máshol olcsóbb a gigás, kíni piacon is láttam má

WTF????

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1784) MrM94 válasza xatos3 (#1783) üzenetére


MrM94
őstag

[link]
Nezd csak meg a linket :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1785) xatos3 válasza MrM94 (#1784) üzenetére


xatos3
senior tag

ismerem hatalmas, de eskü szerintem az utolsó szóig igaz amiket elszínészkednek benne XD

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1786) MrM94 válasza xatos3 (#1785) üzenetére


MrM94
őstag

En emlekszek mikor hivogatott at magahoz egy csajszika,hogy nem megy a gepe csinaljam meg neki.Mivel en a varos egyik vegen lakok o meg a varos masik vegen felhivtam a havert,hogy menjen mar le hozza nezze meg mivan a geppel.Lemegy a haver felszerelkezve,kapcsolna be nem kapcsol...kozbe beszeltunk telefonon a sraccal majd ugy 3 perc utan megtalaltuk a problema okat.
A csaj valahogy kihuzta a tapkabelt,vissza kellet dugni es tokeletesen ment a gep :DDD

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1787) ViZion válasza MrM94 (#1784) üzenetére


ViZion
félisten

vááááá...
Az a baj, h kb. a 90%-a igaz. Anno a szerkesztőségben ahol dolgoztam, szépen mindenkinek rendberaktama gépét: reinstall (XP korszak), friss driverek, friss progik és csak ami kell, semmi extra (voltak gépek, amik otthonról kerültek be, a dolgozó kapott egy újat ide meg jó a régi... hehe, tele játékkal, vírussal, stb. :D ). Nah, kiváló kolléganőm sikítva ordította a nevem a másik irodából:
- níííiiincs interneeet.
megnéztem a gépemen, van. Milyen oldalt néznél, nyomj F5-öt, hátha...
- De mit nyomjak, ha egyáltalán niiíiíííííííííncs NET!
Nah, erre odabaktattam, Firefox indít, oldalak jönnek, stb. Mondom mi nem jött be?
- az egész. nincs meg az internet ikonja se, eltűnt a gépről. tudod, az e betű... :W :W :W

jah, ma bejöttek hozzám az irodába, lépjek be gmail fiókjába, ott egy doksi, továbbítani kell. Mondom OK, ezt otthonról? Háát, mindig csak egy oldal jött be, pedig többnek kellene lenni. Megnéztem, egy db. jpg volt. Mondom ezt vagy elb.ták, és nem több oldalas pdf-et küldtek, vagy csak az első oldalt küldték. Megnézi, jah hát egy oldalon rajta van minden, akkor ez jó. Továbbítsam... :U OK

Egyébként durva, h emberek mennyire pikk-pakk kiadják a jelszavukat, nyomdába sokan jöttek úgy, h az állomány a mailukon van. Mondom ez a címünk, küldjed át. ÁÁÁ, lépj be, töltsd le :B ...bakker.
De volt, aki telepítésre a gépét komplett mail, MSN, face jelszavakkal adta, h ezeket "telepítsem fel".

Másik: nyomdára telefonált ügyfél: az állományt felraktam FTP-re, ellenőrizzük. Kolléganő ment a kollégához: nézd már meg, mert hozzám nem jön meg az FTP... :))

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1788) MrM94 válasza ViZion (#1787) üzenetére


MrM94
őstag

Aztakurva :DD
Az ilyen emberi butasagrol most hirtelen az jutott eszembe,hogy nagyba adom volt osztalytarsakkal az ECDL vizsgat,srac sutymorog nekem h segits mar segits mar.Rendben.Odafordulok mondom mivan?Aszondja szegeny Ez most NULLA vagy ZÉRO?Engem egy akkora rohoges kapott el.Persze o is valami mast akart kerdezni csak hirtelen igy osszekeverte.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1789) MrM94 válasza MrM94 (#1788) üzenetére


MrM94
őstag

Volt egy olyan is,amikor keresztapukam ugyeskedett.
Nala ugy vlt hogy volt valami arab windows azt felrakta ra meg valami angolt,jelzem XP volt.tokeletesen mukodott.
Na de amikor hazajott 12 ora melo+ tulora utan nekiallt Windowst installalni vegzett valami reggel 4re programok telepitesevel meg ilyen dolgok,utana mar felkomasan egy kis zseblampaval matat a gepbe hogy tegye vissza a masik HDD-t veletlenul elfelejtette kikapcsolni a gepet lehuzta aramrol a hdd-t utana meg mire eszbekapott gyorsan visszatuszkolta fordiva ra a molex csatit es kifustolt :D

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1790) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Régi melóhely számtech bolt:
- Jónapot xy hdd van-e?
- Igen van.
- Megnézhetem?
- Tessék.
- Aha ilyen kell azt hiszem..jaj-hoppá...püfff....
- 25.000ft lesz a garancia sajnos nem jár már hozzá.

Azóta is röhögök rajta. :DDD

(#1791) ViZion válasza MrM94 (#1789) üzenetére


ViZion
félisten

ómájgád... :Y
Fordítvaaa? Jó erős lehet... ;]

Malibutomi: muhahahaaaa... Egyszer kivittem gépet összeszerelni a házban, amit anyuka vett a kislányának (mittomén 12-15 éves lehetett). Minden fizetve volt, komplett asztali gép, csak webcamot nem tudta milyen kell. Kivittem 3 félét, dobozban, h kipróbálja, ami tetszik a lánykának azt megveszi. OK.
Rakomössze a gépet, beszélgetünk, lánya jön, mondja neki, h a 3-at tesztelheti azért hoztam, amelyik tetszik, az lesz... Erre a kiscsaj, mintha karácsony lenne, széttépte a dobozát a legdrágábbnak...
Mondom OK, akkor ezt el is döntöttük :)

Anyuka a fejét fogta, mert az majdnem 9000 Ft volt, a másik kettő meg 4 körül... :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1792) MrM94 válasza Malibutomi (#1790) üzenetére


MrM94
őstag

:DDD :DDD
@ ormanyos kormanyos :Forditva,szo szerint ra tuszkolta

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1793) MiklosSaS válasza MrM94 (#1782) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hol? Mi ? En olvasni szetetnem a 7970-es sztorit. Linkelj pls.

Sok honap mulva most eloszor aludtam egy jot. De isteni dolog, a lanyomat altattam de majdnem 3 ora mulva azon ebredtem hogy kint nevetnek a konyhaban.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1794) MrM94 válasza MiklosSaS (#1793) üzenetére


MrM94
őstag

[link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1795) ViZion


ViZion
félisten

Nah, sárkányFX-el csak összezörrentem, a jóember beírta, h ért a VGA-khoz :Y
Erre borult a toalett, mondom OK, hogy megmondóember rangod lett, és a síma= OC VGA, meg az i3 mindenre elég... de vegyen vissza. És ha akkora mester, akkor bizonyítson: kapcsolja be a helyesírás-ellenőrzést. Ne mondja senki, h genya vagyok, felajánlottam, ha megírja milyen browsert használ, akkor csinálok róla egy tutorialt. :D Mert kib.szott f@szagyerek az ormányos-kormányos, akárkicsinálta! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1796) mackosajt válasza ViZion (#1795) üzenetére


mackosajt
addikt

hülyeeeeeeeeeee

amúgy igazad van ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1797) miresz válasza ViZion (#1795) üzenetére


miresz
veterán

:DDD Ez jó.

(#1798) MiklosSaS válasza ViZion (#1795) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez jo ! Jogos.

@kover macska: :R

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1799) ViZion válasza mackosajt (#1796) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, tényleg, Te is ott vagy Dörmi! :R
A korábbi i3 fan klub is 90%-ban sárkányharcos érdeme, mert mindenkit meg akart győzni, hogy az bizony mindenre elég, talán sok is... :D
Eleinte röhögtünk csak, meg jeleztük, hogy talán-esetleg mégiscsak indokolt lehet bizonyos esetekben a nagyobb, akár fHD alatti játéknál is...
...utána beláttuk, igaza van :P gyíííháromatmindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1800) MiklosSaS válasza miresz (#1797) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

!Ezredes Ur ! Tudsz valamit a kopasz angyalrol ? Fura egy tag, 3 napja nem valaszol a telora es nem is ir. Remelem minden OK vele es csak sok a munkaja.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.