Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) MiklosSaS válasza ViZion (#1550) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hoztatok volna fuszert a csirket meg nekem kelett volna megvenem ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1552) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#1543) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Így van, kapus vagyok, "kivédem a gólt." :C

Az nem csirke, hanem grillsas! :D

[ Szerkesztve ]

(#1553) Jim76 válasza MiklosSaS (#1547) üzenetére


Jim76
aktív tag

"Mi lett volna ha a referencias 680-as melett dontok ?"

Akkor én nem útáltalak volna (I'd much more jealous - CUDA+PhysX rlz :D )

Mikor jönnek már a 3dmark bench result-ok? Igen kiváncsi vagyok, mit adnak ennyi pénzért a szemfényvesztők :)

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#1554) MrM94


MrM94
őstag

De nagy csend lett itt..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1555) BomiBoogie válasza MrM94 (#1554) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mindenkit megettek. :D

(#1556) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1552) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tudom csak poenkodtam a kek-ormanyosal. Egyebkent milyen az uj munkahely ? Nekem is van egy kecsegteto Irorszagban... de fene tudja, megint koltozni ....

Jim76: Azok is lesznek, csak ido legyen, ha nagyon kell itt van egy (4.5 ghz a CPU es 1200/1550 a GPU) : [link]

Aztan majd finamon kellene hangolni, szeretnek 2 darab profilt, az egyik a low jatekokhoz 1000 Mhz 1.05 V a masik pedig 1250-1300 mhz 1.26 V a hardver igenyes jatekokhoz.

Egyenlore nagyon tetszik a katya. Nem bantam meg hogy nem GTX 680-as volt a valasztasom.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1557) stratova válasza MiklosSaS (#1556) üzenetére


stratova
veterán

Gondolj csak bele, asszony C5-öse mellé vehetnél lányodnak egy C3-at (brrr).

(#1558) MiklosSaS válasza stratova (#1557) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

ez jo : [link]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1559) Jim76 válasza MiklosSaS (#1556) üzenetére


Jim76
aktív tag

:R :R (a Processor clock... az impozáns, mivel hűtöd? ;] :D )
A 3DMark11-re leszek majd kiváncsi, ott a cpu igen keveset számít, ott a vga lényegesebb.

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#1560) MiklosSaS válasza Jim76 (#1559) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Majd Hetfon lesz 3dmark11-is. Ugyan, gyari hutovel le lehet huteni azt a kicsivel tobb mint 2 milliard MHz-et.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1561) ViZion válasza MiklosSaS (#1558) üzenetére


ViZion
félisten

egy időben hoztak elég sok memkarit, pendrájvot, h "eltűntek" róla a cuccok. Okos kínaiak áthegesztették a 2 GB-os cuccokat SW-vel, így 16 GB-nak látta pl. fényképezőgép. Nem is volt baj, amíg a ~ 2 GB-nál több fotó nem került rá. Utána minden ment a lecsóba, volt, akinek komplett hosszúhétvége külföldön erre lett fotózva... muhaha. Mondtam lehet menni újra, mert innen a bilgéc sem hoz vissza képet ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1562) addamka válasza MiklosSaS (#1558) üzenetére


addamka
őstag

Van egy ilyen csodám otthon, majd belenézek :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1563) Jim76 válasza MiklosSaS (#1558) üzenetére


Jim76
aktív tag

Gyakorlatilag évek óta ilyet használok pendrive helyett, 4,8,16GB-os kártyákkal, telefonból is néha belekerül a microsd, ha nincs nálam kábel:
[link]

"Ugyan, gyari hutovel le lehet huteni azt a kicsivel tobb mint 2 milliard MHz-et." :C

[ Szerkesztve ]

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#1564) EvilSymbol


EvilSymbol
csendes tag

Na szevasztok gyerekek! Van net, van minden! :DD Sok rosszat hallottam rolad Miresz, nVidia kartyak ajanlasa...nem szep dolog ez. :(

Beware! Személyeskedés detected.

(#1565) MrM94


MrM94
őstag

Basszameg,de beszartam crysisozok itt nyugodtan multiba ugy finoman csendbe hallom h ZZZ ZZZ utana meignt ZZZ ZZZ nemtudtam elkepzelni hogy mi az,meghalt volna egy venti a videokartyan vagy valami gubanc van a geppel?Odateszem a fejem a gephez,csak van hang de nem a geptol..Aztan kimentem a szobambol es hallom hogy az a kurv@ mosogep mos...en hulye..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1566) MiklosSaS válasza MrM94 (#1565) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:)) :)) :))

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1567) MiklosSaS válasza EvilSymbol (#1564) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na mivan kopasz angyal, van neked is xar ingland-i internet es most jossz ide vaganykodni ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1568) EvilSymbol válasza MiklosSaS (#1567) üzenetére


EvilSymbol
csendes tag

Ezek a kopaszok mar csak ilyenek, a kopasz sas meg a kopasz angyal inglandi nettel nyomatja! :))

Beware! Személyeskedés detected.

(#1569) MiklosSaS válasza EvilSymbol (#1568) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Meg inglandi kavezoba horboli a mocsok inglandi kavet!

Megall az jozan eszem, ez a tapogatos xar lasabban megy mint a 7 colos olcsobb verzio.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1570) MrM94


MrM94
őstag

Eh....
Aki nagyon erzekeny lelku inkabb ne nezze meg..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1571) BomiBoogie válasza MrM94 (#1570) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az emberek néha ösztönösen helyesen cselekednek. Ettől persze még hősiesség. :K

(#1572) MrM94 válasza BomiBoogie (#1571) üzenetére


MrM94
őstag

azert szep dolog segiteni a masikon..legalabbis szerintem..mindket felnek jol esik..szerintem.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1573) ViZion válasza MiklosSaS (#1569) üzenetére


ViZion
félisten

Angol kávé? Az olyasmi lehet, mint a Német konyhaművészet, a Francia rap, a Német humor, az Olasz erkölcs, vagy a Magyar becsületes politikus... Szal. az ilyen sci-fi/fantasy dolgokat ne erőltesd, minket nem baszcsizol át :D

Simacsiga: nekem a legdurvább az volt, h egyszer egy anyukától kiszaladt a gyerek a főútra. Közel voltam, éreztem, h futni kellene, elkaphattam volna... de valamiért körülnéztem csak, nem jött autó és meghagytam anyukának a dicsőséget. Mai napig nem tudom miért nem lódultam meg. Ha futok, jóval előbb elkapom, még a fél úttest előtt. Sztem gyerekkoromban annyira belémnevelték a körülnézést, h felülírta, ez a pillanat meg elég volt, h lássam, nincs igazi veszély. Ha jött volna valami, akkor viszont a tétovázásom miatt lehet, h meghalt volna, ez bánt. Minden tiszteletem azoké, akik ilyen helyzetben nem gondolkoznak, csak cselekednek -akár a saját életüket kockáztatva.

Másik durva eset: unokatesómmal iszogattunk a lakásom felújításakor, beszéltük a fűtést, etc. A villanyszerelők is pityókásak voltak rendesen... félszemmel figyeltem őket, de a fűtés volt a fő-fő hőstett másnap reggel. Az öreg -ahogy azt kell- köpött egy embereset az ujjaira, hogy megsodorja a vezetéket... majd ordítás, és káromkodás: AsztaqrvaéletbeKARCSÍÍÍ! (a másik szerelő). Hátbazmeghogyeztmárákötöttedengemegbaszooooott... :o

Szerencsére a relé leoldott, meg a villanyszerelő vastag bakancsa megvédte. Mi meg egymásra borulva sírtunk a röhögéstől unokatesómmal :O

Engem sokszor rázott meg áram, volt már bal kéz-> bal láb is strandpapucsban, nyári záportól vizesen... magam sem értettem hogy úsztam meg. :U ilyedtemben szó szerint elvetődtem/ugrottam, lehet az volt.

Szal. pl. táborban ne legyen senki rosszul, én nem vagyok ilyen életmentő típus. :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1574) MrM94 válasza ViZion (#1573) üzenetére


MrM94
őstag

nekem volt egy olyan esetem hogy kimentettem egy kissracot a strandon mert fuldokolt a vizbe es egybol tutanaugrodtam...mas ilyen jellegum nem volt...elnezest a helyesirasert csak kicsit illuminalt allapotba vagyok

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1575) BomiBoogie válasza MrM94 (#1574) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Csak az igazi kockák isznak egyedül és maradnak utána a gép előtt. :D

(#1576) MrM94
...és részegen LAN-oztok? Kemények vagytok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1576) MrM94 válasza BomiBoogie (#1575) üzenetére


MrM94
őstag

havernal vagyunk paran :DDD :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1577) MiklosSaS válasza MrM94 (#1576) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:)) A kover macska reszeg :DD ez jo :d

@kek-ormanyos, engem is razott mar meg jo aprszor aram, utoljara a szivosztalyon voltam 2 napig amikor egy qrva automata eszterga ugy odabaxot a 380 V-javal egyutt hogy azt hittem ennyi volt az eletem ...
Most mar eleg ovatos vagyok.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1578) Malibutomi válasza MiklosSaS (#1577) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Engem a gép tápja még régi-régi melóhelyen, úgy hogy nem tudtam elengedni, de szerencsère kiesett a kezemböl.
Azt mondták utolag elég vicces volt pont mint a filmekben. Kicsit rángatóztam állva, meg ilyen oooááíaaaa hangokat adtam.
Füstölni nem füstöltem mielött kérdezitek.

(#1579) stratova válasza Malibutomi (#1578) üzenetére


stratova
veterán

De azóta ilyen a hajad :)

Engem első és ezidáig egyetlen alkalommal csapott meg a 220 V 5 évesen, amikor full fém konzervnyitóval vágtam el a magnó vezetékét. A konzervnyitó a és a magnó mai napig meg van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1580) stratova válasza stratova (#1579) üzenetére


stratova
veterán

A jó kis JVC RC-555KL (stereo casette recorder) még mindig működik :)

(#1581) Jim76 válasza MiklosSaS (#1556) üzenetére


Jim76
aktív tag

Kiváncsiságból csináltam én is egy vantage-et az én konfigommal, azonos órajelű cpu-val, meg kismértékű gpu oc-val, hogy érezzem a különbséget... (hogy nagyobb legyen a megdöbbenésem :) )

[link]

A CPU az pont olyasmit hoz 4,5GHz-en, amit vártam, és látszik, hogy a piledriver modul mennyivel erősebb a bulldozernél (8350 vs 6100 - 4modul/3modul 23951*0,75=17963 , piledriver/bulldózer 17963/16900=1,063)
Azaz a piledriver itt 6,3%-al gyorsabb a bull-nál.

A 7970 viszont azt kell mondjam kegyetlen... közel 4db. OC-s GT640 teljesítményét hozza. (persze tudom, 6x annyiba is kerül) :R

Mondjuk csendben megkérdem, ha a GT640-el a fullhd tv-n a dirt3-at meg a sniper gw2-t akadás mentesen tudjuk játszani, mire kellhet nem 2x-3x, hanem 4x-es sebesség? :F

Mindenesetre le a kalappal

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#1582) mackosajt válasza Jim76 (#1581) üzenetére


mackosajt
addikt

Ha pl. a haveromat megkérdezed, hogy mire kell neki a 2 db 7970, akkor ő azt fogja válaszolni, hogy Eyefinityben a 3 monitoron is mindent kimaxolva akar akadás mentesen játszani.

Nekünk meg elég az 1 monitor is. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1583) xatos3 válasza Jim76 (#1581) üzenetére


xatos3
senior tag

crysis 3 ra farcry 3 ra és metro LLhez ;] ;]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1584) MrM94 válasza MiklosSaS (#1577) üzenetére


MrM94
őstag

Most keveredett haza a cica,nem volt reszeg,csak jo kedve volt :D

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1585) MiklosSaS válasza MrM94 (#1584) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja, persze ezt mondom en is.

Egyebkent most vskacion vagyok Bath varosban holnap estig, az elso angol varos ami igazan tetszik. Egy 300 eves epuletben fogunk aludni, olyan xar a wi-fi hogy szinte hasznalhatatlan.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1586) ViZion válasza MiklosSaS (#1585) üzenetére


ViZion
félisten

Erre mondják, h szegény embert az ág is húzza? ;]
2 hét görög, 1 új VGA, majd megpihensz kicsit vakáción?
Ahogy az angolok mondanák: Höde watta fakk? get back to work, BITCH! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1587) MrM94 válasza MiklosSaS (#1585) üzenetére


MrM94
őstag

15 liter sor 4 embernek annyira nem sok :DDD
Megkell hagyni erdekes neve van.Ez egy ilyen nagyon regi varos? regi epuletekkel?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1588) Trebron09


Trebron09
őstag

Ezt csak úgy:

[link]

Hogy lehet valaki ilyen hülye? :DDD :D

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#1589) MiklosSaS válasza ViZion (#1586) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, egy kis setalgatas 1 het kemeny munka utan.

Cirmos, igen a varos nagyon regi, az egyetlen ahol van termeszetes termal-viz. Minden nagyon szep de mereg draga. 36 font egy 4oras belepo 1szemelyre a termal wellnesbe! Rablas!!!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1590) xatos3 válasza Trebron09 (#1588) üzenetére


xatos3
senior tag

HÁHÁÁÁ MEGSZAKADOK.... XDDD

mégegy darwin díjas!! :D kihalásra itélve :D

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1591) MrM94 válasza MiklosSaS (#1589) üzenetére


MrM94
őstag

Azta :Y az mar rablas...
@trebron09: ez szimplan hulye :DDD

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1592) ViZion válasza MiklosSaS (#1589) üzenetére


ViZion
félisten

36 font? Ennyiért Mo.-n már van fullos masszázs+cuppanós befejezés ;] ... igaz időben kevesebb, de a fene tudja... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1593) ebegab92


ebegab92
senior tag

Ilyet látott-e már valaki? :DDD

[ Szerkesztve ]

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#1594) xatos3 válasza ebegab92 (#1593) üzenetére


xatos3
senior tag

ez olyan ritkaság mint ez?

phenom tweaker edition

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1595) MrM94 válasza ebegab92 (#1593) üzenetére


MrM94
őstag

Ha letezik ilyen,nekem kell egy asszonyka gepebe,hogy tudjak nala is jatszani :DDD :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1596) ebegab92


ebegab92
senior tag

Athlon XP X2 Engineering Sample :DD

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#1597) ViZion válasza ebegab92 (#1596) üzenetére


ViZion
félisten

Ezek voltak az igazi procik! Se kupak, se semmi nyavaja, csak a tiszta "vas"! :D
Amúgy meg MINDEN SZ@R ami nem BARTON magos! Ezzel sztem az évezredes i3 vs. FX vita végére is pontot tettem :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1598) miresz


miresz
veterán

Ez egy régebbi hsz-em az asszony gépében van a proci. AMD Phenom II 00 TWKR

(#1599) ViZion válasza miresz (#1598) üzenetére


ViZion
félisten

Tesztereknek nem hiányzik? ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1600) ebegab92


ebegab92
senior tag

Egy párhuzamos univerzumban :D

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.