Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) ViZion válasza xatos3 (#1899) üzenetére


ViZion
félisten

Fasza... feküdt volna oda a ... ;]

MrM94: jah, miattad majd figyelni kell, h milyen sunákat rakunk ki ide ;)

Itt egy kép rólam és Renato-ról az olasz főnökömről még 2003-ból, németországból... picit több vagyok má' kilóba azóta :) Jah, csini mellényes vagyok. Mellény jó volt, tudták dugni a borravalót bele :D

~171 cm és ott kb. 80-85 kg. Azóta nem lettem magasabb, viszont napi 12-16 óra a gép előtt picit látszik ~100-108 kg vagyok

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1902) MiklosSaS válasza ViZion (#1901) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat azert te ormanyos, te sem vagy egy kicsi darab.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1903) xatos3 válasza MiklosSaS (#1902) üzenetére


xatos3
senior tag

itt midnenki nagy darab XD

közbe megint eljött a bolt előtt egy csoport 16 éves INFORMATIKUS
az ÜRES stryker (amibe belelátsz hogy üres mert plexi) az már --- úú ez vagy 10 gigás!!!

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1904) BomiBoogie válasza xatos3 (#1899) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Jó látni, hogy ilyen komoly és korrekt tagjaink vannak. Tényleg.
Sas Úr, Ormányos, xatos3 (csontváz?) :K

(#1905) ViZion


ViZion
félisten

ISTENKIRÁLYSÁG.
Feliratkoztam, ez a lányka és a csapata egyszerűen zseniális :R :R :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1906) mackosajt


mackosajt
addikt

Aki keres, könnyen talál rólam képet. Na azóta nem lettem kisebb. Épp egymázsa vagyok. Most akarok picit slankulni, mert nem érzem jól Magam ekkora súlyban.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1907) MrM94 válasza ViZion (#1905) üzenetére


MrM94
őstag

Dubstep Violin az istenkiraly tole nagyon nagyon <3

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1908) MrM94 válasza mackosajt (#1906) üzenetére


MrM94
őstag

Itt csak en vagyok ilyen gebe?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1909) xatos3 válasza BomiBoogie (#1904) üzenetére


xatos3
senior tag

vastagcsontú vagyok ez van... XDDDD

majd nagyrangú leszek és akkor lesz rendes avatarom, és lesz rendes becenevem :D
majd dragonbólosat akarok XD
[link]

(#1908) MrM94 átléped a 23 évet és meggyarapodsz mint annak a rendje XD

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1910) MrM94 válasza xatos3 (#1909) üzenetére


MrM94
őstag

kis szaros 60 kilommal nagyon kicsinek erzem magam+ h evre is kicsi vagyok,kolykotok lehetnek xD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1911) MiklosSaS válasza xatos3 (#1909) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja, lesz majd a dorombolo cirmosnak : asszony, anyos, apos, munka, gyerek, tarsadalombiztositas, hetvegi qrva unalmas csaladi/kollegai latogatasok, ovoda, xar fonok, lakas hitel, rozoga verda, stb. Jol nez ki a jovo !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1912) xatos3 válasza MiklosSaS (#1911) üzenetére


xatos3
senior tag

hála a magasságos jó egeknek a 4 legjobb gyerekkori barátommal a mai napig tartom a kapcsot remélem örökre így marad

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1913) ViZion válasza MrM94 (#1908) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, ez gyerekeknél teljesen normális ;]
Amikor napi X órát dolgozol majd bevásárlás, ügyek intézése, stb... és nem lesz időd/kedved semmit csinálni mellette, na akkor elszalad a mérleg bizony. Nekem is csak este van időm normálisan kajálni, utána gépezés, alvás. Ez a tuti recept :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1914) xatos3 válasza MrM94 (#1910) üzenetére


xatos3
senior tag

most partyzd ki magad me én nekem 16-tól 23ig abból állt az élet hogy
(években)
buliba menni, csajozni 15-23ig (me mostmá 1 asszony van)
bicajozni, összetörősen :D 17-22ig
aztán 4 évig djskedni 17-21ig (igen voltam rezidens is 2 helyen 6-6 hónapig, többi az meg alkalmi)
közbe mindig pc-t buzerálni 10-től máig-holnapig :DDD

most meg 26 leszek, és csúnyán felgyorsult az idő, és elég sok bulizhatnékom vóna, ha idő vóna

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1915) BomiBoogie válasza xatos3 (#1914) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Egyébként elég jól behatároltad, amikor még idő és kedv is van az ilyen úri-murikra. :K

(#1916) MiklosSaS válasza xatos3 (#1914) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te beszelsz ?! Mit nem adnek ha meg egyszer 26 volnek.

Ez nagyon jo : [link]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1917) stratova válasza MrM94 (#1908) üzenetére


stratova
veterán

Relatív: emitt 28/176/75-79, de ha nagyon rákapok asszonyka főztjére, akkor néha átlépem a 80-at.

(#1918) xatos3


xatos3
senior tag

van egy érdekes filózós kérdésem

házad elé beáll egy űber kocsival a legjobb ismerődöd aki létezik és tudod hogy bízhatsz benne
lemész elé hogy mit keres itt ebbe a verdába, erre kiborít egy irdatlan nagy adag pénzt az ülésre hogy:
nyertem a lottón lépjünk meg!!! ((látod rajta hogy igazat mondd de mingyárt továbbhajt))

A) azonnal beszállsz minden elhajítva, és majd valahogy magad után viszed a családot

B) nem szállsz be, hanem majd összefuttok valahol valamikor, de lehet hogy sose

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1919) BomiBoogie válasza xatos3 (#1918) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem, mert nem tudom biztosan, honnan van a pénz, csak pénzért nem hagyom ott a családomat.

(#1920) xatos3
Akkor sem hagyom ott a családomat lógva, hiába a pénz, az tényleg nem minden.

[ Szerkesztve ]

(#1920) xatos3 válasza BomiBoogie (#1919) üzenetére


xatos3
senior tag

de TUDOD hogy bízhatsz benne!!! :D

én beszállnék és.... innék egy redbullt a kocsiba

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1921) MiklosSaS válasza xatos3 (#1918) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

B. Csak magamban es a csaladomban bizok meg 100%-osan.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1922) ViZion válasza xatos3 (#1918) üzenetére


ViZion
félisten

C) felébredsz, sajnos nincs ilyen ismerősöd :O

Amúgy amig nem voltak gyerekek, addig símán A. Most már magam sem tudom. Mondjuk nem helikopter, tehát ki lehet szállni akármikor. Szvsz mennék, asszony nálunk rugalmas. Ezért is vagyunk együtt kb. 10 éve :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1923) xatos3 válasza ViZion (#1922) üzenetére


xatos3
senior tag

d) FELISMERED HOGY AKI A KOCSIBAN VAN.... TE VAGY 10 ÉVVEL KÉSŐBB :Y :Y :Y :DDD

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1924) MiklosSaS válasza xatos3 (#1923) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Es sok szirenazo rendorauto a hatadnal, vagy ami meg rosszabb jon 2 darab nagy fekete merci.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1925) xatos3 válasza MiklosSaS (#1924) üzenetére


xatos3
senior tag

amiből bikinis kvák szállnak ki egy nagy csekkel :DDD :DDD :DDD

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1926) stratova


stratova
veterán

E) Ha annyira megbízható haver, miért kellene azonnal meglépned vele, ha megbízható később is felveheted vele a kapcsolatot. Család nélkül nem mennék ismeretlen időre és helyre.

Az örömlányokat ne is emlegesd, jó múltkoriban az Astoriánál láttam 2 Hummer limót irdatlan mennyiségű picsogó lánykával.

[ Szerkesztve ]

(#1927) xatos3


xatos3
senior tag

én azért >>sokkal kevésbé veszélyes<< körülmények között szivesen átélnék egy olyan kalandot mint a
másnaposok 1-2 ,
dicaprioval a part,
vagy a far cry 3 sztorija
vagy ilyesmi

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1928) FatalEror válasza xatos3 (#1918) üzenetére


FatalEror
addikt

És mi a haszon abból,ha meglépsz vele?Az nem biztos,hogy pénzt is ad,illetve előbb utóbb az a pénz is elfogy kénytelen vagy hazamenni,és magyarázkodni,hogy hol voltál.

HardCore is my LifeStyle

(#1929) ViZion válasza xatos3 (#1925) üzenetére


ViZion
félisten

Anno réges-rég, amikor a Forint még értékes volt, jött az első miliárdos nyeremény. Persze mindenki azt költötte :) Mi is, bent a cégnél. Volt ami nyaralt volna egész életében, volt aki házat, etc. vett volna a családnak, barátainak. Erre az egyik srác: betenném bankba, esetleg valami nyaralás, meg ilyesmi, de nem is mondanám el senkinek, etc...

Mondom NE TE nyerd meg. Ennyi pénz még okosan használva is (azaz nem elherdálva a p!csába) sok ember életét könnyíthetné meg. Ha azért nyered, h bankba tartsd... akkor NE TE. Megsértődött kicsit, azóta sincs felesége amúgy, pedig nem szegény, nem ronda, nem buta... de nem tud ADNI.

Mellesleg én a Love Parade-ot és több IFA plató hmmm... :U táncos és hostess lányt hoztam volna a városkánkba, család-rokon-barát mindenkinek adtam volna, és próbáltam volna vmibe invesztálni is, h maradjon. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1930) xatos3 válasza ViZion (#1929) üzenetére


xatos3
senior tag

én okosba: fele herdálni mint a hülye, meg osztogatni, és a fele a bankba :DDD

(#1928) FatalEror remélem én jól tudom hogy az én barátom nem ilyen, me nyertünk már puttón - igaz sokkal kisebb összeget (30ezer felezve), de hozta a felét, ahogy megbeszéltük, pedig sose tudtam volna meg hogy nyert

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1931) mackosajt


mackosajt
addikt

Meglépsz az újgazdag haverral, akiről kiderül, hogy eddig látens melegként élt, és téged akar magának, ezért jött érted!

Rádöbbensz, hogy qrva nagy hibát követtél el, hogy leléptél, ilyen gyorsan, mert még a vazelint sem vitted magaddal! :DDD

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1932) xatos3


xatos3
senior tag

kész te beteg állat XXXD
és bmeg tényleg egyfeszt piperészkedik.... XDDDD

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1933) FatalEror válasza mackosajt (#1931) üzenetére


FatalEror
addikt

mert még a vazelint sem vitted magaddal!
Hát ha a haver langyi,akkor szerintem mindig van egy bödön exxtra csúszós nepáli bödönös vazelin.

HardCore is my LifeStyle

(#1934) ViZion válasza mackosajt (#1931) üzenetére


ViZion
félisten

Uhh... :Y

Részeg túrázó utolsó mondata?
-mekkora f@sz vagy, nyáron bundába szeded a málnát?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1935) mackosajt válasza FatalEror (#1933) üzenetére


mackosajt
addikt

És ha nincs, mert ő "keményen" szereti? :D

Bocs, de én sem lépnék le. Ha annyira nagy haver, ad lóvét, oszt csá. Majd legfeljebb ír, hogy hol telepedett le, és meglátogatom. :)

Szerk.: Amúgy mellnézést, de ha már másnaposok is szóba kerültek, egyből idiótaságok jutnak eszembe. Leg állatabb jelenet amikor kiderül a Bangkuki! :D

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1936) xatos3


xatos3
senior tag

ezmég offon belül is off :DDD

mi a véleményetek az új daft punk albumról? szerintem zseniális (nem dicsekvés képp de van is mivel hallgatni hálaégnek)

mondjuk én nagy zenerajongó vagyok

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1937) Jim76 válasza ViZion (#1934) üzenetére


Jim76
aktív tag

:)) :DD

@xatos3: csak a rock... (na jó, meg nu metal, meg az industrial, meg egy kis progresszív ;) ) Min hallgatod egyébként?

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#1938) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Fú pörög a topic!
Látom a többség itt vastagcsontú. :)
Én igy 36 évesen is tartom a 85-90 közti súlyt a 182 centihez, pedig nem mondanâm hogy kisdarab vagyok.

(#1939) FatalEror válasza mackosajt (#1935) üzenetére


FatalEror
addikt

Akkor seprű nyéllel teszi nővé................

HardCore is my LifeStyle

(#1940) mackosajt válasza FatalEror (#1939) üzenetére


mackosajt
addikt

auuuu

látom van aki tőlem is "betegebb"

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1941) Jim76 válasza Malibutomi (#1938) üzenetére


Jim76
aktív tag

Mifelénk (svábfaluba') az a mondás, hogy aki 30 éves korára férfiember létére nem éri el a 100kg-ot, az vagy szegény vagy beteg... :D (37 évesen 174 centimhez sikerült 110,5-ről 100-ra beállni, de egész nap asztal mögött ülve, routereket, switcheket távolról buzerálva nem könnyű tartani még ezt se..)

[ Szerkesztve ]

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#1942) FatalEror válasza mackosajt (#1940) üzenetére


FatalEror
addikt

Az baj,hogy nálam az ilyes fajta hülyeség ragályos.

HardCore is my LifeStyle

(#1943) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ugy latom hogy senkinek sincs mersze fotot mutatni magarol, a cirmoson, ormanyoson, csontoson meg rajtam kivul!

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1944) ViZion válasza mackosajt (#1940) üzenetére


ViZion
félisten

...és én sem TÁGÍTOK :(( ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1945) FatalEror válasza MiklosSaS (#1943) üzenetére


FatalEror
addikt

Rólam sajnos nem is fogaz,egyszerűen nem bírom,ha fényképeznek!!

HardCore is my LifeStyle

(#1946) xatos3 válasza Jim76 (#1941) üzenetére


xatos3
senior tag

félig eleki vagyok azok meg echte svábok :D, mint én is, szőke/kékszem/nagydarab

sennheiser hd-200 patika állapotban (pedig 6 éves-erre vagyok a legbüszkébb imádom!!!)
hangcucc meg onkyo tx-ds474 optikain+ eltax millenium hangfalszett (régi német jamó belső moddolva)
meg volt egy pioneer a-656 limitált szériás erősítőm, egy életre bánni fogom hogy eladtam, hülye voltam,
meg voltak hozzá épített hangfalaim

egyszer lesz pénzem tuti veszek egy 350 ezres onkyot, meg hozzá illő KEF hangfalakat, ez a nagy cél hangcuccban :D

most meg a dreher: TSZhhhh..... glglglglg.... ÁÁÁHHH... :DDD :))

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1947) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#1924) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szirénáző rendőrautóra és fekete egyéb járgányokra van egy szimpatikus videóm a csecsen maffiáról.

A zenéje tetszik.

xatos3
Far Cry 3 sztorija békésebb köntösben: nyaralj a Kanári-szigeketen. :K

(#1948) xatos3 válasza BomiBoogie (#1947) üzenetére


xatos3
senior tag

ez a mafia annyira kemény hogy kb tankkal kéne leverni a felkelésület :DDD

apropó jól tudom hogy mivel elég régóta vagyok tag, ezért senior tagtól lehet saját avatarom?

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1949) mackosajt válasza MiklosSaS (#1943) üzenetére


mackosajt
addikt

Beírod gúgliba a nevem, meg az aláírásomban szereplő autómárkát, és máris ömlik az infó

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1950) BomiBoogie válasza xatos3 (#1948) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.