Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) MrM94 válasza ebegab92 (#1600) üzenetére


MrM94
őstag

ez olyan mint [link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1602) xatos3 válasza ViZion (#1597) üzenetére


xatos3
senior tag

háh én a 2200+ omat 1800 ról 2200on hajtottam 400 fsbvel, verte a bartont bocs :D
vulcano 9 ment 5600al rajta :D

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1603) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Sokszor olyan ostoba es feledekeny vagyok hogy felulmulom onmagam. Elfelejtettem szolni a felesegemnek hogy kicsereltek a 7 colos tapogatos xart es megvan egy jobb verzio. Ma amikor magara maradt 2 orat, kaptam egy ajandekot, ezt : [link]

Most van 2 darab tapogatos xar. A samut nem tudom eladni mert ajandek, a masikat meg nem biztos hogy valakit erdekelne. Ha szoltam volna akkor most kaptam volna egy nexus 4-et vagy S IV-et, igyhat maradok az otromba Lumia 800-al meg 5 honapot es van egy mereg draga tapogatos xarom amire most ugyelhetek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1604) MrM94 válasza MiklosSaS (#1603) üzenetére


MrM94
őstag

Probald elcserelni a tapogatos szart + a telefont valami mas telfonra
Nem lehet olyan rossz az a lumia 800 de nekem nem kene.Hogy birod azt z unalmas operacios rendszert?igaz legalabb gyors

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1605) MiklosSaS válasza MrM94 (#1604) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A helyzet az hogy ajfon 4-rol valtottam. Megutaltam az almat, nem akartam droidot mert mindenki azt hasznalta (vagyis alma vagy droid) es akartam egy alternativat, de szopas lett sajnos a vege. A telefon buta, nem olyan jo a terero, stb.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1606) MrM94 válasza MiklosSaS (#1605) üzenetére


MrM94
őstag

Mar a nokia sem a regi..Amikor megjelent a Nokia 5800 akkor mar szar volt..Az utolso jo telefonuk az n95 volt
Az en Nokia X6 osom is mar lassan 4 eves de szerencsetlen mar a halalat jarja..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1607) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Nekem ez volt kb 5 evig [link], az egyik legjobb telo ami letezik. Azota jottek-mentek a telefonok de egyik sem volt olyan mint az. Azt a telefont az Istenek csinaltak !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1608) MrM94 válasza MiklosSaS (#1607) üzenetére


MrM94
őstag

Keresztapumnak meg mindig megvan.Sot a haver apjanak is es mai napig azt hasznalja.en ezt imadtam nagyon

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1609) MiklosSaS válasza MrM94 (#1608) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, szep es gyonyoru. Nekem a legjobb telefonok kategoriaban van (6230, 6230i es a regi 6210).

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1610) xatos3 válasza MrM94 (#1606) üzenetére


xatos3
senior tag

azért ez túlzás az uccsó jó az n7-n8-n9 trió inkább

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1611) MrM94 válasza xatos3 (#1610) üzenetére


MrM94
őstag

akkorra mar hanyatlott a symbi mikor kidobtak az n8 at...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1612) miresz


miresz
veterán

Nem tudom ki szereti,de nekem bejött. Végre egy faxa repülős online ingyenes game. War Thunder

Youtube gameplay

(#1613) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Adjon mar valaki valami penzt az egyik tapogatos xarert. A fekete az meg 1 hetes 1 ev garival.
Utalom oket es most 2 darab van belole.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1614) ViZion válasza miresz (#1612) üzenetére


ViZion
félisten

Jó lenne... de a f@szom tele az ilyen installerekkel. Miért a bánatos büdösf@szért nincs offline installer? :(( ~6 GB-ot miért akarják, h leszedjem? rohadna meg az össze ilyen majom cég, de komolyan. Ettől a hackerek nem lesznek kevesebben. Azon sírtam röhögtem régen is, h BF engem kivágott PB error-al, mikor játékba kerültem, akkor meg nem lehetett egy jót játszani a sok walhackertől. A glitcherekről nem is beszélve. Mikor meg írtam a fórumon a fejlesztőnek, hogy, baszki, a dekorációnak szánt dobozba be lehet dobni az autocannon-t és azt nem lehet kilőni... fel sem fogta mit írok. Aszongya' ha egy csapatban vagytok, akkor nem tudod kilőni... mondom nem erről van szó. Írtuk és linkeltük videón a glitcheket, semmi nem történt. Szal. a legtöbb játék felejtős sajna. Ezt is ha meglepik a csalók, akkor vége. BF P4F is már durván játszhatatlan, Nekem továbbra is az Urban Terror a kedvencem, főleg, ha van admin.
A videó amúgy jó... elég mókás a figura, azt sem tudja milyen géppel repül... :W

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1615) Milka 78 válasza miresz (#1612) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ez zsír lehet,lehet meglesem...azt levadászlak! :D Most raktam fel egy kb. 10 éves simet kínomba(WOE),de ez legalább fut a kisgépen is fullba.

(#1616) mackosajt válasza miresz (#1612) üzenetére


mackosajt
addikt

keress meg benne, haverokkal szoktuk tologatni

Tegnap b@szkódtunk rendesen a grátisz aranysasok miatt

AMúgy tuti vannak és lesznek ebben is csalók, de mivel eleve orosz fejlesztés, remélhetőleg nem fognak hemzsegni. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1617) mackosajt válasza MiklosSaS (#1613) üzenetére


mackosajt
addikt

melyik melyik? és mennyi gubára gondoltál értük? Mert hát valljuk be, nem mindegy ez sem. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1618) MiklosSaS válasza mackosajt (#1617) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A samsung-ot nem adom el, meggondoltam magad. Szep jol fut es megiscsak ajendek. Viszont a fekete az eladasra kerul 27.000 HUF-ert.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1619) ViZion


ViZion
félisten

Nah, végeztem a krájzis 2-vel. iszonyat csőjáték, STALKER után eléggé retardnak hat, akkor is, ha szép. STALKER sajna kiábrándított, egyedül a call of Prypiaty volt végigjátszható, a másik kettőben minden bug előjött nálam, szal. rohadtul nagy csalódás. Mielőtt vki beszólna, mind eredeti, dobozos. :U Csak ilyen fércmunka sajnos. Dead Island-ra gyúrok, jó áraon van már, esetleg mellé még egy kis hentelős, jónak tűnik (video), Ghost in the Shell fíling, bejövős. Ti mikkel játszotok? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1620) MrM94 válasza ViZion (#1619) üzenetére


MrM94
őstag

En jatszottam haverral a dead islandat coopba,kibebaszottjovolt

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1621) MiklosSaS válasza ViZion (#1619) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A krajzis 2 a kedvencem. A krajzis 3 az kiabrandulas, mejdnem be sem fejeztem. Jatszottam Sniper GW2, ELITE V2, FC3 meg a Nazi Zombie.
Mi a legutolso STALKER ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1622) ViZion válasza MiklosSaS (#1621) üzenetére


ViZion
félisten

CoP, imádom. Sajna a vége felé eléggé kimerültek, kicsi a központ, nincs küldi, pikk-pakk vége.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1623) MiklosSaS válasza ViZion (#1622) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nagyon jol nez ki, en ezzen torom a fejem hogy megvegyem vagy nem: [link]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1624) ViZion válasza MiklosSaS (#1623) üzenetére


ViZion
félisten

Nem tudom, sztem ez is CoD koppintás: csőjáték, nem? :U Mondjuk jól néz ki.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1625) xatos3 válasza ViZion (#1622) üzenetére


xatos3
senior tag

eszméletlen jó játék, de dühítő hogy 1 magot tud használni a 8ból

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1626) Jim76


Jim76
aktív tag

Ti milyen hangkártyát használtok? (ha nem az alaplapit persze)
Van olyasmi, ami játékok mellett ajánlott zenehallgatásra, esetleg fejhallgató erősítős is?
Vagy inkább úgy kérdem, hogy az alaplapi "7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC892 Audio Codec)" -nél , ha kb. egy 20-ast szánok rá, van ami jobban fog szólni?

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#1627) MrM94 válasza Jim76 (#1626) üzenetére


MrM94
őstag

Nekem az asrocokomba 892 volt a gigamba 889 van es a giga jobban szol szerintem valami asus xonar mar siman jobban szol mint ezek az alaplapik..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1628) Jim76 válasza MrM94 (#1627) üzenetére


Jim76
aktív tag

Az a baj(om) az alaplapival , hogy a minőségét nem is tudom megkritizálni, mert egyszerűen nem szól elég hangosan hozzá, hogy rendesen visszaadja a zenében a dinamikát, basszust, ha érted mire gondolok.

A házimozi erősítőm messzebb van a géptől, ha oda el is viszem a hangot, a fejhallgatót visszafelé nem akarom 5-6m-re hosszabbítgatni, valahogy a gépnél kéne megoldani a fejhallgató erősítést, és azért gondoltam egy olyan hangkártyára, hátha még a minőség is jobb lesz, de legalább elég hangereje lesz a zenéhez is. (játékokhoz nekem most is elég, mert nem sokat játszok, azt is halkan)

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#1629) MrM94 válasza Jim76 (#1628) üzenetére


MrM94
őstag

Volt olyan alaplapom mint neked,tudom mirol beszelsz.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1630) mackosajt


mackosajt
addikt

Ezért vettem én is egy SB Audigy 2-t, de mióta CF-ben vagyok, sajna nem fér el a gépben.

sokkal gagyibb a realtek

Valahogy a régi, 775-ös lapomban bármelyik jack-et bárminek tudtam állítani.
Ebben a lapban semmit, sőt, ha felteszem a drivert, olyan 80-90%-osra csökken a max. hangereje a lapnak.

SB igaz nem mai darab, cserébe olyan szépen szólt, és tisztán.

Nem akar valaki 2 db 7770-et cserébe egy 7850-ért? :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1631) Jim76 válasza MrM94 (#1629) üzenetére


Jim76
aktív tag

A fiamnak adtam az FM1-es Giga GA-A75-D2H lapom az A6-3650-el, azon is jobban szólt az alaplapi, hangosabban is, és ott is, mikor bedugtam bármelyik jack-be valamit, megkérdezte, mi legyen, fejhallgató, mic, vagy mi.

Azon gondolkodom, hogy meglepjem-e magam egy ilyennel, még, ha többe is kerül, vagy elég lenne a célra egy ilyesmi is, ez is erősítős, de sajna hálózatos vagyok, nem hangtechnikás, nem értek hozzá, mi a valódi különbség :) (nem audiofil cuccra vágyok, nem Mozart-ot hallgatok rajta, de azért szóljon rendesen)

@mackosajt: az drágább mulatság azért, ugye? Nem találtam hirtelen pontos aktuális árat, régebbi tesztben még 50k-ról beszélnek.

[ Szerkesztve ]

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#1632) MrM94 válasza Jim76 (#1631) üzenetére


MrM94
őstag

Sajnos en nemigazan ertek a hangkarikhoz,nekemis megkerdezi az alaplapi hogy mit dugtam be neki :DDD
Keress valakit aki ert hozza es elmagyarazza a kulonbseget:)

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1633) xatos3


xatos3
senior tag

azért van egy másik lehetőség
ha optikain küldöd ki a jelet, akkor az erősítő kodecjén múlik a hangminőség, a gépen semmi
esetemben az onkyo 5.1 szépen teszi a dolgát
persze tudom hangtechnikában 10szer akkora pénzekről is beszélhetünk mint pcnél
de tx-ds474 em csak akkor cserélném ha 300 ezres onkyot vennék, hogy érezzek is különbséget

@(#1631) Jim76 átlag embernek 10-15 ezres asus xonar, utána a hangcuccodon múlik minden

pl pioneer, onkyo, yamaha, maranz erősítő, meg rendes hangfalak, 50-150(használt új vegyesen) rugó közt minden átlag ember megtalálja a neki valót kompletten

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1634) mackosajt válasza Jim76 (#1631) üzenetére


mackosajt
addikt

áááá dehogy,
Ha az SB-t kérded, az angolból, postával, ebay-ről véve került 5e Ft-ba, cakk-pakk.
De nem most.

Jó kis kártya, szeressem, csak sajna nem PCIE, hanem csak sima PCI.
Az meg pont rossz helyen van a lapomon a CF miatt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1635) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ez igen: [link]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1636) xatos3 válasza MiklosSaS (#1635) üzenetére


xatos3
senior tag

[link]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1637) MrM94


MrM94
őstag

Ha mar a vizrol beszelunk akkor offolokez tok erdekes

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1638) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Mondjatok valami olcso halk es jo ventiket. Ha LED-es jo de ha nem akkor is jo.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1639) Trebron09 válasza MiklosSaS (#1638) üzenetére


Trebron09
őstag

Xilence xpf120 (fekete) vagy a xpf120.r (piros), ezeket ajánlom, olcsó és jó, nem mellesleg halkan teszi a dolgát ;)

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#1640) MiklosSaS válasza Trebron09 (#1639) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Munka kozben olyan hangja van a gepnek mint egy kisebb helikopternek. Ugy muzsikal a silver arrow + 7 cooler master haz venti hogy suketulok meg.
Elkezdtem komolyabban elgondolkodni hogy jo volna ujra kiprobalni a H100i-t, lecserelni a Silwer Arrow-ot. Istenien hut (5.1 ghz, 3 ora full load 74 fok) de a hangja az durva.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1641) MiklosSaS válasza Jim76 (#1559) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

@76-os sas utanzat (ebben a topicban csak 1 sas letezik) : itt a 3dmark11, de valami nem volt rendes. [link]

7870 CF utan ujra kell telepiteni a drivert 7970-hez ? Ugyan az a driver, stb.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1642) Trebron09 válasza MiklosSaS (#1641) üzenetére


Trebron09
őstag

Én újrahúznám utána a drivert. :K

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#1643) MiklosSaS válasza Trebron09 (#1642) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szoval, le a driver aztan ujra ugyanazt a drivert. Ok, megcsinalom. Esetleg a win-t is ujra ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1644) Trebron09 válasza MiklosSaS (#1643) üzenetére


Trebron09
őstag

win-t nem kell, csak a drivert, úgy szoktam én is ahogy írod :K (ha driver cserére kerül a sor) :)

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#1645) Malibutomi válasza MiklosSaS (#1640) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én sokat vacakoltam ventikkel, és nem sokat hozott a 3+ venti höfokokban, ugyhogy én a felesleget kiszedtem. Három maradt azok is csendesre szabályozva. A K2 meg maxon is csak a gép mellett ülve susog, egy méterröl már alig hallani.

(#1646) Jim76 válasza MiklosSaS (#1641) üzenetére


Jim76
aktív tag

Rendben van ez, köszi - a 11k a vga-nak is ok, de szerintem is lehet még benne tartalék, a driverből meg a 3dmark11 hajlamos a legfrissebbet nem ismerni, így van ez nvidia-nál is, a 314.22-es még valid, a 320.00 hiába az nvidia oldalról whql, ugyanezt írja, mint neked. Van amikor egyébként az új driver-el valamivel gyengébb a 3dmark érték, mint az előzővel, mert épp a metro vagy vmelyik másik játékhoz optimalizálásra fordítottak nagyobb hangsúlyt, azok mennek is 5-7%-al gyorsabban, de a bench meg romlik.

Mindenesetre király a cucc, az biztos :R

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#1647) MiklosSaS válasza Malibutomi (#1645) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja, csak nalam a silver arrowmaxon elviselhetetlen. Egyebkent kezdtem komolyan elgondolkodni a corsair h80i vizijatekon. Ha teljesitmenyben par fokot lehet visszaesek de csend lessz vegre.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1648) xatos3 válasza MiklosSaS (#1647) üzenetére


xatos3
senior tag

nekem elvileg a héten érkezik a h110, ha gondolod várd ki a fejleményeim :D

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1649) MiklosSaS válasza xatos3 (#1648) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kivarom, sajnos nem tucom ha befer a 110-es.

@nagy fake kinai 76-os sas: valami nem volt ok a tesztben, driver csere utan eresztek meg egy tesztet. Csinalom 3-at. 1100, 1200 es 1250 mhz-en.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1650) miresz válasza MiklosSaS (#1647) üzenetére


miresz
veterán

A H80,és a H100 mellett ha most hangosnak találod a silver arrow-ot,megőrülsz. A Corsair ventilátorai marha hangosak. + a kompakt víz a nyomába sem ér a silver arrow-nak. Be! Quiet Ezekben nem fogsz csalódni sem hűtés sem pedig hang tekintetében ezt garantálom. Be! Quiet 140mm

Be! Quiet 120mm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.