Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) xatos3 válasza miresz (#1699) üzenetére


xatos3
senior tag

mtech nob 09

már egyszer kéccer belinkeltem de tess:D
szivesen cserélném, csak ugye szépen sorba egyessével bírom bele venni a cumót

ha megjön végre az a vízhűtés, kibelezem a gépet és újra összerakom majd

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1702) ViZion válasza xatos3 (#1701) üzenetére


ViZion
félisten

Nem kritikánok szánom, de nem-e lehetséges-e esetlegesen, hogy egy iciri-picirit, de tényleg csak éppen hogy, de ezt a kecót QRVÁRA kinőtted? :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1703) xatos3 válasza ViZion (#1702) üzenetére


xatos3
senior tag

szószerint!!!

és képzeld el milyen érzés szemezni a munkahelyemen a kiállított cm trooper/stryker // corsair c70 // HAF // thermaltake level 10 gt battle edition..... stb kiállított házakkal

de nembaj, rövidesen nekiállok komolyan átalakítani, amíg lesz lé a nagy házra

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1704) MrM94 válasza xatos3 (#1701) üzenetére


MrM94
őstag

7.40 tol nezd nekik igy sikerult elkabelezni
nekem pedig igy[link]
[link]
Szoval pl a videokartya alatt vezethetned a 8pines tapkabelt es szepen elnyomkodni a kabeleket hogyha latszanak akkor legalabb egyenesek legyenes es ugy rendezett hatast kelt

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1705) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nem akarnék nagyon belefolyni a H100 pro és kontra vitába, de ez megragadta a szemem:
"Sokan felteszik a ház tetejére és 2 ventivel tolják kifelé a levegőt azt nem értik miért nem jó a hőfok.Az eszükbe sem jut,hogy a lap halál forró fet-jeiről egyenesen rászívatják a meleg levegőt a radira"

Ez egy kicsit fura indok a H100 mellett, hogy azért nem hűt jól, mert a házból rámegy a meleg levegő a radira, Az összehasonlításként felhozott léghűtők is ugyanazzal a levegővel dolgoznak, és ráadásként ugye ott ülnek bent a meleg dobozban. Innen nézve a H100 még gyengébb konstrukció, ha ez így lerontja a hatásfokát.
Számomra a kintről befelé fújás sem elfogadható, akkor meg a proci leadot melegével szépen még megküldjük a FET-eket, vga-t, stb.
Még egy plusz a fentebb már említett dolog, hogy teljesen kívülre nem is rakhatnám a gyerkőcök miatt dolog.

Biztos jó valamilyen elrendezésben, de nekem pl nem ér annyit, hogy az 5 perces hűtőfelrakás helyett fél évig keressem, hogy a szoba melyik legárnyékosabb, és kellően hideg fuvallattal bíró sarkába vigyem el a radit, hogy végre mutathassam hogy nnnaa ugye hogy lenyomja a nagy léghűtést is.

Száz szónak is egy a vége, nekem ennyi jött le a H100 tud annyit mint a nagy levegők, bizonyos helyzetben, és nagyon sok hátránnyal.

Szigorúan csak magánvélemény, nem akarok flamet, sem meggyőzést, nekem ez jött le.

(#1706) Jim76 válasza Malibutomi (#1705) üzenetére


Jim76
aktív tag

detto... (szépen összefoglaltad :) )

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#1707) ViZion válasza xatos3 (#1703) üzenetére


ViZion
félisten

...ha ott dolgozol és nem idénymunkás vagy, akkor nem lehet megbeszélni a főnökkel, h 3 hónap alatt vonja le? Azért egy 30k-s házat nem adtok el minden nap, meg amúgy is na. Sőt! Moddolt cégeset kellene KAPJATOK, mert reklám! :D Ezt add elő, várjuk a logout cikket az új kecóról. Ráérsz megköszönni, szívesen segítek. :R :D

Valaki mondja má' mit kezdjek a cicergéssel. Játszanék, kicsit gépigényesebbet, erre cicereg. Változatos ás zavaró frekik elegyével. Amint lesz pénzem (ősz :O ), tápcsere. Ha az sem oldja meg, akkor karira új VGA-t nézek... Nekem olyan, mintha lentről, a VGA/táp felől jönne. VGA minimál tuningot kapott, azt levéve is zajong. Unigine heavennel is az, most fut egy nagy adag defrag, az ugye csak CPU-t terhel, alig van hangja, az is inkább a HDD lehet. Prime vagy LinX alatt is kussolt, VGA terhelésre jön elő ahogy én hallom.
Ötlet? :F

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1708) mackosajt válasza ViZion (#1707) üzenetére


mackosajt
addikt

Jól beszél a kolléga!

Vizion: Tekerd fel a hangerőt! :D

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1709) xatos3 válasza ViZion (#1707) üzenetére


xatos3
senior tag

de meg lehetne, csak az egyetlen ami nekem kéne az a trooper ,DE plexisen!, és azt pont külön le kéne rendelni fene a válogatós számat, és ott nem lehet 3hónapozni mert ugye azt egyből pénzezni kell XD

vagy a fehér stryker, de a főnöknek meg pont olyan van és akkor már legalább színben legyek más XD

szóval ilyen hülye apróságokon bukik el... :D

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1710) MiklosSaS válasza xatos3 (#1701) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Vagy nem jo a latasom, vagy rosz szogbol volt a foto keszitve, vagy qrvara meg van hajlitva a VGA nyak-ja !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1711) xatos3 válasza MiklosSaS (#1710) üzenetére


xatos3
senior tag

a szélén lévő fém görbe valamijé, pedig bontatlanul jött a nagykerből, de vettem egy radi8tor jó embertőr egy ilyet

ninja wire

azóta peckes egyenesen áll

6 hónapja van meg 0 problémával

ja lol amit te látsz az optikai csalódás, de jó észrevétel

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1712) ViZion válasza mackosajt (#1708) üzenetére


ViZion
félisten

"Tekerd fel a hangerőt!"
Ezt nem érthetitek. A tudat attól még ott van, h "ezbaszmegcicereghogyalónerúgjonmellé" és ezen még az sem változtat, ha langyos szöggel szúrom át a dobhártyám. Tudom, mert próbáltam :U Azt mondták, h mégis talán táp lesz. Meglátjuk. :o

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1713) mackosajt válasza ViZion (#1712) üzenetére


mackosajt
addikt

Pedig autó esetében szokott segíteni, hogy ne hallja az ember a furcsa zajokat. Igaz, egészségtelen hatása lehet, de működik. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1714) MiklosSaS válasza xatos3 (#1711) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

1. sas vagyok, jo a szemem/szemeim
2. qrva jok ezek a kartyak, kisse melegszik de bika eros

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1715) xatos3 válasza ViZion (#1712) üzenetére


xatos3
senior tag

nekem oltári mákom van mert kizárólag akkor cicereg ha 3d módban van de pl 2d menü és ezért 300-1200 fps
azt meg kb kibírom amig nyomok egy continuet vagy load savegame ....

(#1714) miklosss2012 nekem normál játék mellett nem nagyon megy 65 fok fölé, bár fossá vagyok ventizve az igaz, oldalról kapja a 20 centis ventit pl

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1716) MiklosSaS válasza xatos3 (#1715) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen csak en 1200 Mhz-en hasznalom.

Egyebkent a trooper nem nagy szam. Szep meg minden de a Corsair Carbide 500R hazban 3-4 fokal huvosebbek voltak a dolgok. Megbantam a cseret.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1717) xatos3 válasza MiklosSaS (#1716) üzenetére


xatos3
senior tag

viszont feltehető a 280as radi, belefér 8*3,5"+4*3,5"+5*2,5" vinyó meg ilyenek
meg van cipelős füle
meg ami nekem rettentő fontos, neki van a legnagyobb ablaka :D

kivéve ha obsidian 900D de szerintem az nem az én pénzemnek való

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1718) MiklosSaS válasza xatos3 (#1717) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, meg gumirozott felul minden, ami ugy fogja a port hogy hihetetlen.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1719) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Azert eleg jol megy a "kicsike" ugyebar ...

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1720) Milka 78 válasza miresz (#1696) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Basszus most tényleg?Ott van a nemlétező váz.Látszik,hogy nincs helye 2db ventinek rendesen(12-14-tök mindegy.Nincs 275mm-hely,de már mondtam,hogy meggyőztél(sőt a Gyíkot is megértem miért is szált ki).Neked befért,szar is volt és kerepelt is,már felfogtam... :R

(#1721) miresz válasza Milka 78 (#1720) üzenetére


miresz
veterán

Hát akkor,jól van. Nekem mindegy,hogy hiszed-e vagy nem. A lényegen nem változtat,hogy a H széria egy kalap,és semivel sem tud többet,mint egy normális léghűtő,persze kivéve a te pro enginier verziódat leszámítva. Ezen nem fogok,és nem is akarok, vitázni veled. Részemről vita lezárva. :R

[ Szerkesztve ]

(#1722) mackosajt válasza miresz (#1721) üzenetére


mackosajt
addikt

Maradjatok annyiban, hogy a kompakt hűtés, legyen az H50-H100, nekem mindegy, arra jó, hogy a procit hűti elég jól. Cserébe a gyári venti nem éppen halk, illetve felmerül egy olyan probléma, hogy míg léghűtés esetén a házban van szellő, ami hűti az egyéb alkatrészeket, addig a kompakt víz esetén ez vagy megszűnik a proci környékén, ahol a táprész van, vagy teszel be ventit, hogy legyen ott is légmozgás. Vagyis hiába hűtöd jól a procit, ha a táp részen túlmelegedés lép fel.

Vízben vagy csak komplett, vagy semmi.

H100 esetén azt meg különösen nem értem, hogy miért a blokkon van a szabályzó.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1723) xatos3


xatos3
senior tag

tegyék meg tétjeiket uraim hogy a drága nagyker, akinél ápr 24ikén rendeltem a vízhűtésem és 1 hete érkeznie kellett volna, mennyit késik még? én jövhétre tippelek

ÉS MAGUK?? :DDD :DDD

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1724) BomiBoogie válasza xatos3 (#1723) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Jajmár, még mindig ez?! :D Legalább előre utaltál?

(#1725) xatos3 válasza BomiBoogie (#1724) üzenetére


xatos3
senior tag

dehogy, közöltem hogy kell és hozzák, mert partnerek vagyunk

pedig hivatalos corsair partnerek azt nem képesek egy nyomorék h110et időben lehozni gyalázat

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1726) MrM94 válasza xatos3 (#1725) üzenetére


MrM94
őstag

Majd a héten lejön :C

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1727) BomiBoogie válasza MrM94 (#1726) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Erre válaszul:

Én meg arra, hogy az FX mellett i5-ön hogyan fognak futni, már csak azért is, mert a Haswell is csak 4 magos lesz, szóval vagy nagyon elhúz az AMD, vagy... nem. :D

(#1728) MrM94 válasza BomiBoogie (#1727) üzenetére


MrM94
őstag

Ja.Nagyok kivancsiva tett,hogy mi lesz.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1729) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1727) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Most megvan a lehetosege hogy kicsit javuljon a merleg AMD vs Intel szinten. A haswell meg 10-15 % plussz az ivy-re.
Valahol olvastam hogy a steamroller kb 20 % fog hozni, remelem jobb lesz mint bull vs piledriver.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1730) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#1729) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, csak úgy értem, vajon mennyit fog számítani a 8 vs. 4 szál, mert az Intel valamiért nem kapkodja ezt el, tehát annyira nem verheti el az AMD, szóval kérdés, hogyan portolják majd a nexgten játékokat.

Tudom, hogy a Haswell erősebb lesz az Ivynál (értelemszerűen), de akkor is marad a 4 szál/mag az i5-nél, holott nyilván tudták, mi az ábra konzolfronton.

(#1731) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#1730) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, igazad van. Szerintem meg raernek a tobb szalal. Egyenlore a multitasking ahol eros az FX meg eleg gyermek cipoben jar. Normal juzernek a 4 szal szerintem eleg.
De ha a jovot figyeljuk azert egyre tobb programok mozgatjak meg a tobb szalat. Nalam a meloban a CAD-CAM, SimULVA, SDS-APPEX II, stb mar rendesen kihasznalja a 8 magot az FX-nel, holott ezek a programoknak a 2009-es verziojuk meg 2 szalat sem nagyon hasznaltak ki.
Szerintem 2-3 ev es a tobbseg a sok szalat fogja kihasznalni.

Az XboX meg a PS4 szerintem is azert dontott az AMD melett, igy varhato hogy a kovetkezo jatekok jobban fognak futni az AMD platformon, persz ha az nVidia nem kavar bele mint a Metro LL-al.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1732) MrM94 válasza MiklosSaS (#1731) üzenetére


MrM94
őstag

Nekem a metro LL igazan korrektul fut,alig neha beesik 45 fps re.Igaz gtx580 alatt.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1733) xatos3 válasza MiklosSaS (#1731) üzenetére


xatos3
senior tag

felteszed a 3as peccset és láss csodát rezzenéstelen

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1734) MiklosSaS válasza xatos3 (#1733) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen tudom, csak azt akartam mondani hogy hiaba eros a 7xxx ha kijon egy jatek ami jobban megy mondjuk 660ti kartyan mint a 7950-en, es patch kell hozza mert maga a jatek NV parti. Ezt akartam mondani a peldaval.

Cirmos: igen, tudom mivel NV kartyad van.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1735) xatos3 válasza MiklosSaS (#1734) üzenetére


xatos3
senior tag

ok de 3 napra rá jött a peccs, szóval 3 napig nnem volt jó a játék amd-N, na bumm és?:D
szóval messze nem akkora probléma mint amennyire fel lett fújva
én a buggal toltam el 75%ig, akkor kijött rá a peccs, feltettem és örültem hogy mostmár szépen fut ennyi és kijátszottam, leghamarabb 1 év mulva veszem elő, szóval egy ilyenért vga-t cserélni?

BITCH PLEASE :DDD

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1736) MiklosSaS válasza xatos3 (#1735) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Teljesen igazad van. En nem is jatszottam meg a LL-vel, majd ha lemegy az ara akkor lehet megveszem de meg a 2033 sem toltam vegig mert nem tetszik a jatek.

Van egy tag aki adna 100k + a giga 7970-ert egy zotac gtx 690-et. Elgondolkodtat mert a giga + 100k huf az 650 font, ezek a kartyak meg 780-850 kozott mennek .
A kartyaja 1 honapos.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1737) ViZion


ViZion
félisten

Hát ja, ki tudja milyen cuccok vannak az engine-ben... Elég egy egyszerű "ha AMD VGA akkor goto hullámokat számolni a szárazföld alatt" parancs, mint arra már láthattunk példát ;]
Szal. köcsögök azok is, akik ennyire lefekszenek egy-egy HW gyártónak. Sajnos az user le van sz@rva.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1738) xatos3 válasza MiklosSaS (#1736) üzenetére


xatos3
senior tag

teljesen hülyeség keplerre átmenned, a gcn jobb
most is visszhangzik a net hogy xbox meg ps4 amdre megy, amúgy se érné meg a cserét szerintem, inkább add nekem az ugyanolyan kártyádat és lesz egy ZSEAR cfem XD

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1739) MiklosSaS válasza xatos3 (#1738) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Rendben 120K huf-ert kezet razzunk !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1740) xatos3 válasza MiklosSaS (#1739) üzenetére


xatos3
senior tag

áh annyiért már én téphetem fel a zármatricát (tudom tied is 4 napos kb )
de már nem új XD

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1741) MiklosSaS válasza xatos3 (#1740) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jo csak ne mond hogy nem tisztelem a csontos koponyad, 119K huf-ert a tied.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1742) MrM94 válasza MiklosSaS (#1741) üzenetére


MrM94
őstag

119.99 :DDD ert

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1743) MiklosSaS válasza MrM94 (#1742) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Azert szeretnek sas maradni es nem diszno ! Marad a 119 , punct.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1744) xatos3 válasza MrM94 (#1742) üzenetére


xatos3
senior tag

gyerekek komolyan kéne egy olyan hely ahol össze lehet gyüjteni az idióta vásárlóktól az idézeteket :D

elmegy a bolt előtt, meglátja a CM strykert ... nézd már drágám!!! drágám gyere nézd!!! ...... húúú aztaa milyen TUDOMÁNYOS!!!.... XDDDD :C :C :C

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1745) miresz válasza MiklosSaS (#1736) üzenetére


miresz
veterán

Ennyit az Nvidiáról. Xbox One konzolra is lesz PhysX SDK Érdekes olvasnivaló,PhysX fanoknak. Amit eddig is szajkóztam. Mindenki leszarja a PhysX-et,még a nagy cégek is. Jobban fut a PhysX CPU-n ,mint Nv kártyán,de még GCN-en is jobban fut,a párhuzamos számolások miatt.Eddig csak azért futott Nv-n mert már eleve a játékban le volt tiltva a CPU-s számolás. Szépen le is feküdt az Nvidia a konzol gyártóknak,hogy támogassa a PhysX-et,természetesen ezért egy petákot sem fizetnek az Nv-nek,mert azt mondták,hogy akkor leszarják a PhysX-et,ha nem ingyen lesz. :DDD

(#1746) ViZion válasza xatos3 (#1744) üzenetére


ViZion
félisten

Ifijú koromban nagy gazdaboltban az idős eladót nyaggatta egy még idősebb úr. Sokféle fa van, meg szőlő, stb. Mivel permetezzek Bandikám? Az öreg elmondta, h ez meg az, végül egy általános gombaölőt ajánlott:
Ezzel valamennyi növényt beszórhatja, érti bátyám?
Értem én Bandikám, mindre nem jó, csak valamennyire...
:W

De mai amit hallottam: A szerkesztőnek a megrendelő: az impesszáriumba bele kellene írni ezt vagy azt... szerkesztő írt neki, h az impresszum, a másik az meg fogamzásgátló :D

Van rengeteg történetem... mert öregszem, hehe

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1747) MrM94 válasza xatos3 (#1744) üzenetére


MrM94
őstag

Jeeeeeeeeeeeeeeejzus :Y ezen mekkorat felrohogtem
@sas: Am inteles sefu! :DDD (magyarra forditva:ertettem fonok)

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1748) xatos3


xatos3
senior tag

a nagy betűs rész iszonyatosan mély debil szellemi fogyi hangon képzeljétek el

pistike! mondd hogy alma!
ALMA
szépen mondjad

SZÉPEN

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#1749) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Vagy en hulyulok/oregszem vagy kezdek szeszelyes lenni a zajra. A tablarol (amit kezdek megszeretni, nah samsung nem olcso kinai xar) a mediaPC-hez ultem, kicsit hangos (csak a tapban van venti, a tobbi passziv) aztan leultem az FX-hez, hat ugy erzem mintha az osszes venti az agyamban daralna. Fura hogy ilyen hangosnak erzem, igaz van benne mindenbel egyutt (tap+cpu+vga+hazventi) 13 darab venti (1 tap, 2 cpu, 3 vga, 3 oldalso, 1 elol, 1 alul, 1 hatul, 1 fent.)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1750) ViZion válasza xatos3 (#1748) üzenetére


ViZion
félisten

Pistike és apja a vonaton utaznak, a sínek mellett legelnek a tehenek.
-apúúúú, apúúúú mijaaaz?
-tehén kisfiam
-hooool?

Jancsi és Juliska paráználkodnak, Jancsi belesúgja Julcsi fülébe:
-Szeretlek
Juliska: Jancsiiii, mééélyeeebbeeen...
Erre Jancsi mély hangon:
-szeretleeek...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.