Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29934) SCH04 válasza Loobelt70 (#29933) üzenetére


SCH04
csendes tag

Ne viccelj!
Nincs semmi titok legalábbis nálam. Sokan megvezettek az elején, nem a frankót mondták el. Tudni kell válogatni a tanácsok között.
Informatikusnak készültem, pár évet jártam, aztán a fater lerobbant ápolni kellett, nem akartam otthonba adni, így valamit kellett kezdeni egy kis faluban a világ végén. Volt a kárpótlás, vettem erdőket aztán így jött a fűrész. Egyszer bejött a Makovec egyik embere, megmért egy tölgy pallót tolómérővel, aztán jöttek a melók.
Restaurátorok,asztalosok, bútorgyárak, külföldi megrendelések stb. Ahogy jött OV nem lett több megrendelés.
Nem akarok sírni, csak egy kis rövid történelem.
Kezdd ott, hogy megnézed hány ampert tudsz varázsolni, mert minimum 22kW-os motor kell ezzel kis előtolással bármilyen rönköt tudsz szelni. Jön még három motor hidraulika, lap le-föl, előtolás ehhez kell egy frekvenciaváltó ami húzós. Ezek 2-2,2kw motorok. A lap le-föl hajtóműves. A legfontosabb a tengelyek CMO4 mindenképpen hőkezelt, és kúpra kell a kerekeket, ehhez egy nagyon spéci esztergályost kell keresned.
Jön még az elektronikai rész, mágneskapcsolókból egy csomó. Nehogy üzletbe vedd meg!
Fölöslegesen ne költsd el a pénzed, kérdezz és segítek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.