Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) AMD Power


AMD Power
titán

Az én Drága kisfiam, 18 hetesen!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1252) föccer válasza AMD Power (#1251) üzenetére


föccer
nagyúr

Nagyon jó lett a kép :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1253) AMD Power válasza föccer (#1252) üzenetére


AMD Power
titán

Köszönöm!! :R

Lett még ezen kívül 37db kép és persze egy 32 perces videó. :K :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1254) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Sziasztok!

Csatlakoznék, hátha ragad itt rám vmi, hogy az asszony büszke lehessen rám :D

Amikor megláttam a topic linkjét, eszembe jutottak a hülye amcsi filmek, ahol az Apukák nyomják a hülyeségeket :DDD Na de örülök, hogy van itt ilyen (mintha nem töltenék el így is elég időt a forumon.. Feleségem: "Már megint a telefonodat nézegeted? Hát nem hiszem el, komolyan..")

Egyébként szeptember 24-26. körül születik az egyelőre ismeretlen nemű gyermekünk (nem azért, mert nem lehet eldönteni, csak nem akartuk tudni, hogy meglepetés legyen^^).

[ Szerkesztve ]

(#1255) AMD Power válasza föccer (#1252) üzenetére


AMD Power
titán

Mondta a doktornő ,hogy 18 hetes? Mondja az szép... olyan 150-200g körül kéne lennie a gyereknek és x cm-nek. Ehelyett 276g és már nem fért bele a 4D képre egészben. :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1256) ladybug válasza ßrainiac (#1254) üzenetére


ladybug
őstag

Hú, én oda lennék a kíváncsiságtól. Le a kalappal, hogy így meg tudjátok állni. Neveket kerestetek már?

AMD: Gratula.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1257) ßrainiac válasza ladybug (#1256) üzenetére


ßrainiac
addikt

Leginkabb ra vagyok kivancsi, nem arra h fiu-e vagy lany, de mostmar egyre jobban erdekelne az is egyebkent. Mostmar nem sokat kell varni ^^

Ha lany, akkor Adel Katalin, ha fiu, akkor elkepzelheto hogy Aurel, de ez meg keplekeny (senkinek nem tetszik ez a nev :()

(#1258) ladybug válasza ßrainiac (#1257) üzenetére


ladybug
őstag

Fiú nevet mi is nagyon nehezen találtunk. Két lányunk van, így szerencsésen könnyebb volt választani a nevek közül.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1259) AMD Power válasza ladybug (#1256) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk egyenlőre a Tamás, Balázs páros a befutó.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1260) Dany007


Dany007
veterán

Most vettünk a Vaterán egy ruhacsomagot a gyereknek...
Kemény 9.400 forintba került egy 23db-os őszi ruhacsomag. 98-104-es méretekben vegyesen. Kb alighasznált állapotban next,george,disney,benetton márkák. Jó állapotban.
Hihetetlen, hogy ennyiért árulják ezeket... Ennyi pénzért a Brendonban nem kaptam volna 3db pólót se...
Van közte több ing, póló, pulóver, kapucnis pulóver, meg pár hosszúnadrág is. Ha jól tippelem akkor nem csak ősszel hanem tavasszal is tudja majd használni...
Az átlagos darabár 400 forintra jön ki! Hihetetlen... minek vegyek boltban újat tízszeres áron ha fél év után kinövi? :D
Ja most csak azért vagyok erre ilyen "büszke" mert én ütöttem le az utolsó 6 másodpercben. :D Amúgy már több ilyen csomagot is vettünk... Továbbra is csodálkozom miért árulják ezeket ilyen olcsón... A korábbi vásárlások is jók voltak, gyakorlatilag semmin se látszik hogy egyáltalán használt lett volna.

Ja és ha már volt szó korábban a cipőről, itt egy kép:

:DD

Amúgy pár hét és megyünk bölcsibe... kíváncsi vagyok milyen lesz. Ma voltak bent anyuval megnézni mi a helyzet meg beiratkozni. Azt mondja brutális mennyire le...ják a gyerekeket... Kb azt csinálnak amit akarnak üvöltöztek végig mindenki üvöltött meg futott amerre lát... az óvónők meg az egyik sarokban trécseltek. Kb ennyi. Aztán mikor két gyerek már majdnem feldöntötte a csúszdát akkor szóltak rájuk hogy ezt már nem kéne. :D Amikor az egyik kislány elesett és felszakadt a szája csak letörölték róla a vért és mondták hogy ne sírjon. Aztán ennyi...
Na mindegy, lehet csak én nem vagyok hozzászokva. Kíváncsi vagyok mennyit fejlődik majd.

(#1261) AMD Power válasza Dany007 (#1260) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon ügyesek vagytok. :R
Mi is ehhez és hasonló megoldásokhoz fogunk fordulni. Tegnap vettünk a gyereknek és annak cuccainak egy új szekrényt!:)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1262) ladybug válasza Dany007 (#1260) üzenetére


ladybug
őstag

Használt ruhákat használtam, vettem én is a gyerekeimnek. Ezek a ruhacsomagok vaterán nagon jók, és rengeteget lehet vele spórolni. Ha nem mondod valakinek, akkor észre sem fogja senki venni, hogy a gyereken nem új ruha van. :) Felháborítónak tartom egyébként, hogy mi pénzt elkérnek boltokban gyerekruhákért (felnőttért is).

Óvónő és gondozónő lévén kíváncsi vagyok a bölcsis fejleményekre a kisfiaddal kapcsolatban.

Jelenleg Németországban élek. A magyar közoktatásban 14 évet dolgoztam. Eleinte, kezdőként még új volt minden, sok dolog már a főiskolán sem tetszett. Nem értettem, hogy ha az nekem nem tetszik, akkor miért is kell úgy csinálni. Egyértelmű választ sosem kaptam a kérdéseimre...
Az évek alatt sok mindennel szembesültem, rengeteg tapasztalatot szereztem óvodásokkal és bölcsisekkel. A szülőkkel jó kapcsolatom volt és valahogy mindig kilógtam a sorból. A többi kolléganő másképp, máshogy dolgozott, és sokszor rá kellett döbbennem, hogy nem tetszik a magyar közoktatás úgy, ahogy van. Amióta kint dolgozom, megtaláltam azt, ami otthon hiányzott. Szabadabban dolgozom, élvezem, hogy úgy végezhetem a munkámat, ahogy szeretném, és nem traktálnak emellett agyon minket papírmunkával.
A "régi" szülőkkel még mindig jó a kapcsolatom, és sokan megkeresnek - internetnek köszönhetően - privátban, és rengeteget panaszkodnak, hogy az hiányzik az intézményből, amit én adtam és ami addig volt ott, amíg én is. Ez szívmelengető, de egyben szomorú is.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1263) Oracle válasza AMD Power (#1255) üzenetére


Oracle
senior tag

Ezt azért ne vegyétek biztosra, nekünk is szinte minden ultrahangnál megjegyezték, hogy hú mekkora, milyen "nagy" feje van, súlybecslésnél is hüledeztek hogy 1 héttel biztos idősebb stb, aztán teljesen normál méretekkel született. :)

Vaterás téma

Mi is vettünk már 3 ruhacsomagot, az egyik 43 db-os volt :D és tényleg szinte újak. :K Mert nem hordják sokáig a pici babák, így a nagy (4 hét) tapasztalatommal :DDD de az 56-os rucik kezdenek kicsik lenni :U

[ Szerkesztve ]

(#1264) AMD Power válasza Oracle (#1263) üzenetére


AMD Power
titán

Majd kiderül. Nekem mind1 mekkora lesz csak egészséges legyen. :K ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1265) Oracle


Oracle
senior tag

Ma megvolt az első fürdetés sírás nélkül, sőt még vigyorgott is. :D Ilyen időben kell a kezeslábas alá body itthonra? :F Szegénykém úgy vacogott mikor kivettük a vízből, azonnal bebugyoláltuk, ilyen "hűvösebb" időben még nem volt fürcsi, remélem nem fázott meg.

(#1266) alkonyfeny válasza AMD Power (#1264) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

Igen ez az egy, ami fontos! :)
Nekünk 2Ds ultrahangon számolták az ujjacskákat a kezeken és lábakon. Asszonja: 1,2,3,4,5,6...6???

A doki annyit mondott, hogy ez szte árnyék, de legfeljebb majd sámán lesz.. Feleségem csöndesen megjegyzte kifelé ment, hogy legyen sámán a te gyereked, nekünk jó egy régi, 5 ujjas széri model is! :DDD

Amúgy az eset előtt 4Ds-en jártunk egy héttel, és a dokitól hazaérve párszor megnézegettük a DVD-t és számoltuk, hogy az bizony 5 és csak árnyék volt a felvételen. :)

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#1267) Oracle


Oracle
senior tag

Üdv!

Tapasztalt apukákat kérdeznék, hogy hány hetes korától lehet kicsit hosszabb (200km) útra vinni a picit? Holnap lesz 5 hetes, és levinnénk Balatonra a nagyszülőkhöz hétvégére ott is töltenénk egy éjszakát, szerintetek szabad vagy még korai? :F

[ Szerkesztve ]

(#1268) ruti válasza Oracle (#1267) üzenetére


ruti
Közösségépítő

persze hogy szabad, menjetek, mozduljatok ki :K

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1269) alkonyfeny válasza Oracle (#1267) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

Van ismerősünk, akik éjjel vagy este intézik ezeket az utazásokat.

Délután jól lefárasztják a gyerekeket és azok összerogyva elalszanak, majd ekkor karba őket és be a kocsiba.
Van olyan, hogy pizsiben a másik ágyban kelnek és azt hiszik, hogy az utazás varázsütésre megy. :)

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#1270) ßrainiac válasza alkonyfeny (#1269) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hehehe ez jo ^^

Mar csak 1-2 het es kezdodik az orulet itt is :C

(#1271) AMD Power


AMD Power
titán

Hála a jó Istennek ma újabb hatalmas ajándék csomagot kaptunk. Már van millió ruhánk, 2db játszószőnyeg, mozes kosár 3 funkciós nagyon baba babakocsi. Neten néztem ilyen használtan 50e körül van. Hegyekbe áll már a gyerek cucc. És még nincs vége!:) Jah és véletlenül mindegyik fiús cuccok. :R :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1272) ßrainiac válasza AMD Power (#1271) üzenetére


ßrainiac
addikt

Mi ilyet vettunk, sztem nem rossz, nem sokkal dragabb es uj: http://kincsessziget.com/index.php/component/virtuemart/babakocsik/tobbfunkcios-babakocsik/hauck-viper-trio-uj-3-kereku-babakocsi-mozes-hordozoval-felete-beige-detail?Itemid=0

(#1273) AMD Power válasza ßrainiac (#1272) üzenetére


AMD Power
titán

Nem rossz! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1274) bobsys


bobsys
addikt

Ragjak a fulemet, mennyi pelenka megy el egy ujszulottnel naponta? Es par honaposan? Jo lenne saccperkabe tudni hany szobat toltsek meg pelenkakkal.
Az 1-es meretut ra lehet adni egy ujszulottre vagy mindenkeppen kel az ujszulott pelenka?

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1275) Dany007 válasza bobsys (#1274) üzenetére


Dany007
veterán

Változó. De nálunk olyan 5 és 8db között ment 24 óra alatt eleinte.
A nagyobb pelenkát nyilván rá lehet adni, de akkor elég nagy a valószínűsége, hogy minden esetben szépen ki fog folyni a sz@r! :D Úgyhogy szvsz ha nem hatalmas baba születik, teljesen jó a newborn.
Betárazni meg nem érdemes belőle, mert nem mindegyik pelenka lesz jó. Nekünk több nagy márka se jött be - vagy kiütötte, vagy épp nem tartotta rendesen a pisi-kakit.
Ahogy itt olvastam a Pempers eddig a legtöbbeknek bejött, nekünk is.

(#1276) Dany007 válasza ladybug (#1262) üzenetére


Dany007
veterán

No, egy kicsit régen volt már, de valahogy ki is ment a fejemből a topik. :D

Hát, arra én is kíváncsi leszek. Már megy a beszoktatás. Hogy mit hogyan kell azt nem tudom. Tény, hogy közel 20 gyerekre 2-3 óvónő szvsz kevés. Bár ha tényleg csak állnak és nézik őket akkor lehet elég. :)
A vélemény azóta se változott. Kedvesek, rendesen, segítőkészek. Még kértek külön füzetet is, ahová be kell írni a gyerek szokásait / étrendjét. Mert pl ha csak xy krémtúrót eszi meg a gyerek (az enyém igen) akkor azt rendelnek neki... meg hasonlók.

A gyerekeken továbbra is megvagyok lepve. Azért itt még bölcsiben elég picik vannak. De hogy amekkora ordibálás ott megy, az valami elképesztő. Én nem voltam még, csak a párom mesélte mi megy ott... Ahány gyerek annyi kismotoron cikázik fel-alá és torkaszakadtából ordít! Brutális lehet. Azt mondta párom, hogy ehhez képest mikor a Leó szokott kiabálni az semmi... Úgyhogy ebben a közegben őt is gyorsan elkapja a gépszíj és megy a többiek "után". Pedig mit küzdünk itthon, hogy nyugiba legyen, ne futkozzon egész nap fel-alá és ne kiabáljon...
Arról nem is beszélve, hogy már ebben a korban is igen gonoszak tudnak lenni a gyerekek. Pl mikor a Leó felmászott az ottani csúszdára, két gyerek odaállt és két oldalról elkezdte lengetni a csúszdát, hogy ne tudjon lecsúszni. De van ott egy másik kislány aki pl a homokozóban másokat szór le homokkal... És nem játékból, hanem direkt, hogy a másikat "bántsa". Hihetetlen ez még számomra. :)

Hát remélem lesz nagy látványos pozitív fejlődés nálunk is. Eddig mindenki, mindenhol ezt mondta. Mert ugye nekünk nem csak "gyerekmegőrzőnek" kell a bölcsi, hanem azért, hogy fejlődjön a gyerek a közösségben.

(#1277) AMD Power válasza Dany007 (#1275) üzenetére


AMD Power
titán

Pampers a csúcs. Ezt olvasom mindenhol. A Libero meg csalódás.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1278) mefistofeles válasza AMD Power (#1277) üzenetére

Mi végig csak pampers pelusban nyomtuk..... Panasz az nem nagyon lehet rá, hacsak az nem, hogy nem épp olcsó.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#1279) AMD Power válasza mefistofeles (#1278) üzenetére


AMD Power
titán

Én pl sokszor látok Auchanban vagy pl itt elég jó árban vannak. Mi tuti innen vesszük majd.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1280) hdman


hdman
őstag

Sziasztok, üdv a kispapáknak!

Beköszönnék, elkezdem gyűjteni a sok okosságot :)

A babáról:

Holnap lépünk a 20. hétbe. már elég nagyokat rugdal az esti időszakban, a nemét viszont még nem tudjuk. Ma voltunk ultrahangon, de a kis rosszaság a lehető legrosszabb pozícióban feküdt, igy elmaradt a meglepi. Legközelebb 1 hét múlva megyünk (akkor magándokihoz és estefelé akkor aktívabb szokott lenni, akkor talán mutat valamit.)

Ha fiú lesz: Máté, ha lány: Réka :)

Babakocsi és komplett gyerekbútor megvan, azokra már nincs probléma, ruhákat, cuccokat bababörzéken és osztrák bolhapiacokon szoktunk beszerezni, beszarás milyen árak vannak. :)

A múlt 7en 4 euroért vettem egy 4 darabos játszószőnyeget, fenti képességfejlesztő izével. Megnéztem a brendonban, kb 10-15ezer lenne. Vicc... :U

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#1281) ßrainiac válasza hdman (#1280) üzenetére


ßrainiac
addikt

Udv!

A kepessegfejleszto ize honnan van? Jo az?

:R

(#1282) hdman válasza ßrainiac (#1281) üzenetére


hdman
őstag

Osztrák bolhapiacról:

Ez volt a 4 euros mutatvány, kicsit átsikáltuk, mint az új. A második képen látszik, hogy miylen alakzatokba lehet összerakni. Ennyit szerintem bőven megért :)

A másik cucc 12 euro volt, tökéletesen működik, zenél villog, csipog :)

Meg vettem egy zsák zoknikát, bodyt, minden kelléket 11 euroért.

Haverom meg 13 ért bontatlan (!) távirányitos kisautót az 1 éves kölöknek :)

Sopron city :)

(#1283) bobsys válasza hdman (#1280) üzenetére


bobsys
addikt

20. het, blah, feleseg a 30. tapossa es eddig osszesen van egy baby swing es egy olyasmi kepessegfejleszto amit te is vettel. Se agy, pelenkazo, babakocsi, kocsiules, jatekok :))

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1284) hdman válasza bobsys (#1283) üzenetére


hdman
őstag

Anya nálunk is 31 lesz.

Mi azon az elven vagyunk, hogy amit tudunk, azt időben beszerzünk, inkább előbb mint utóbb :)

Egyelőre fehér-sárga-zöld cuccokat veszünk, amig nem tudjuk, hogy kisfiu v kislány.

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#1285) Dany007 válasza hdman (#1284) üzenetére


Dany007
veterán

Szvsz úgy értette, hogy a 30. hetet tapossa. :)
Amúgy grat és a sok sikert! =) Ilyet nem szoktak kívánni de nem szeretem a sablonos dolgokat.

(#1286) bobsys válasza hdman (#1284) üzenetére


bobsys
addikt

Dany007 jol irta, 30. hetben van nem pedig 30 eves

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1287) hdman válasza Dany007 (#1285) üzenetére


hdman
őstag

Bazz, ezt benéztem :)

Köszi a jókívánságokat! :R

Sopron city :)

(#1288) AMD Power


AMD Power
titán

Tegnap "nagy" nap volt. Este 20 perc várakozás után éreztem élősszőr a picit. De utána szerintem rájött ,hogy ez nem az Anyu , mert utána 25 percig nyomta magát nekii a tenyeremnek. De valami brutál módon. Beszéltem hozzá, rugdosott, mozgolódott. Nagy élmény volt! :R :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1289) ßrainiac válasza AMD Power (#1288) üzenetére


ßrainiac
addikt

:C

Nalunk viszonylag nyugis, keveset mozog, pedig a masodik ultrahangnal az elejen meg "ficanka" volt a neve.

Mostanra lenyugodott elegge, csak neha egy kis helyezkedes, de az elso puposodas igen csak meglepett a felesegem hasan :DD

Oltari jo meg fura meg minden!

Mostmar szo szerint barmikor erkezhet. A szobaja be is van rendezve, 2 polcot kell csak felfogni es a szuletese utan jol kitakaritani^^

(#1290) AMD Power válasza ßrainiac (#1289) üzenetére


AMD Power
titán

Ez gondolom nagyon gyerek függő stb.... Mi is nagyon várjuk már. Bár még van bőven időnk januárig. Jövőhéten elvisszük kicsit Ázsiába.... :) "Úszik" majd a tengerbe!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1291) ßrainiac válasza AMD Power (#1290) üzenetére


ßrainiac
addikt

Naaajsz ^^

Ebben a sz@r idoben egy igazi feludules lesz.

Jo nyaralast :C

(#1292) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Pannamaci (Ewok girl) :)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1293) hdman válasza BioNiCMaN (#1292) üzenetére


hdman
őstag

Édi :C

Sopron city :)

(#1294) AMD Power válasza ßrainiac (#1291) üzenetére


AMD Power
titán

Anno mikor én velem volt Anyum terhes "mi" Bulgáriába voltunk. A pici előnyösebb helyzetben van ő Törökországgal kezd. Remélem ő is ilyen nagy utazás mániás lesz mint én. :))

BioNiCMaN: Aranyos! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1295) Dany007 válasza BioNiCMaN (#1292) üzenetére


Dany007
veterán

Nagyon cuki! =) :C
Szerencsére nem a te arcvonásaidat örökölte! ;]

(#1296) ßrainiac válasza Dany007 (#1295) üzenetére


ßrainiac
addikt

lol

Az avatarjara gondolsz? ;]

(#1297) Dany007 válasza ßrainiac (#1296) üzenetére


Dany007
veterán

:K

(#1298) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Köszi mindenkinek :R Egyébként fél a szőrös dolgoktól (bari, nyuszi, szőrmés kabát...) Ha megkérdezem tőle, hogy "Hol a bari?" és nem találja, akkor elkezd félősen nyöszörögni, ameddig meg nem mutatom neki jó messziről, hogy hol van az a gaz. :D Lehet ezzel kezdeni valamit? :U

(#1295) Dany007
:P

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1299) Bari válasza BioNiCMaN (#1298) üzenetére


Bari
Modder

Itt vagyok :D
Nagyon aranyos a kislányod. A szörmöktől félelmet meg előbb utóbb kinövi majd.

Sziasztok!

Régóta olvasgatom már a topicot, itt az ideje hozzá is szólni :D .
Hamarosan nálunk is jön az apróság. December elejére várjuk, eddig úgy néz ki kislány. Testvérkéje Bogi nagyon várja már, remélem jól kijönnek majd, ő már "nagylány", májusban múlt 6 éves.

Üdv: Bari

(#1300) Cadal válasza Bari (#1299) üzenetére


Cadal
őstag

Bari, BioNiCMaN aranyosak a kislányaitok nagyon! :K

Mi a 12. héten járunk az ikrekkel. Eddig minden rendben van. Reggel hívott az asszony, hogy sugárba hányt és jelezte, hogy célszerű a hátsó öblítésű vécébe kis papírt dobni ilyen esetekbe, mert visszacsaphat a cucc... :D Mondtam neki, majd odafigyelek :)

bobsys: nem érdemes sok pelust felhalmozni, mert simán kinőheti őket a pici, ha nem jól vásárolsz be méretbe. A szűk pelus sem jó. Amúgy érdemes figyelni az akciókat DM, müller Rossmann, vagy egyéb boltokban gyakran van akció, vagy kuponakció és akkor célszerű pár nagyobb kiszerelésest vásárolni.

#1283 bobsys: "Se agy, pelenkazo, babakocsi, kocsiules, jatekok " hmm, könnyen vagy, nekem többek közt olyan személyautót is kell vennem amiben elfér 3 gyerekülés... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.