Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) föccer válasza Dany007 (#300) üzenetére


föccer
nagyúr

Nekünk az anyatej mellett is napi rendszeresek voltak a kakis pelusok. Sosem volt benne sok (csak 1x ), de szinte minden nap.

Viszont tegnap el kezdük mi is a hozzátáplálást. Azaz csak kezdtük volna, mert egy fél falatka sütőtök sem ment le a torkán. No nem baj. Ma délelőtt készített az anyja másik adagot. Azt már bőven elkezdte enni. Be is nyomott vagy 8-10 kanálkával. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#302) mpierre válasza Dany007 (#300) üzenetére


mpierre
veterán

Az jó, ha akad valaki, aki pozitív tapasztalatokat is szerez. Ez nem mindig van így. :(((

Nálunk a fiam maga oldotta meg a kaja utánpótlást. Ettem valami bazi nagy zöld almát, mire a prücsök elkapta a kezem és a meglévő két fogával elkezdte darálni az almát. Rácuppant és addig nem engedte el, amíg eleget nem reszelt le belőle. Ezek után a többi ment a karikacsapás.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#303) lajafix válasza Dany007 (#300) üzenetére


lajafix
addikt

nyugi, az anya legtöbb esetben még az orvosnál is jobban tudja, ez az anyai ösztön. a magyar eü siralmas: motiválatlan dolgozók befenyítve a korházi vezetéssel nehogy műhiba legyen rájuk húzható. ehhez hozzá kell szokni, érdemi tanácsot ne várj.

nem a mostani fosós-hányós vírust kaptátok el?

Rock'n Roll

(#304) Dany007 válasza lajafix (#303) üzenetére


Dany007
veterán

Igen. Végülis infúziót már nem kellett neki adni. A probiotikumot meg itthon is tudjuk neki adagolni. Tehát végülis szükségtelen lett volna tovább bent maradni.
Főleg, hogy a baba fürdetésére se volt lehetőség. Leginkább a csap fölött tartva próbáltuk mosni a fenekét a sok fosás után...
Amúgy nekem is - és többeknek is akiknek meséltem - az az érzése, hogy ez inkább ilyen felelősségáthárítás, ahogy írod is.
Szóval emberileg minden rendben volt velük - sok osztályon ez sincs - szakmailag már csak olyan közepes.

Az eredmény ma megjött. Minden negatív. Annyit tudnak, hogy vírus, de hogy melyik azt nem. Lehet, hogy ez a most "menő" járvány szerűség. Sok embertől hallottam, hogy most van egy ilyen. Passz.

Érdemi tanács témában... Még a kórházban mondtam az orvosnak - vizit közben - , hogy a babának fáj a hasa evés alatt. Elkezd enni, majd pár másodperc után megáll és iszonyúan görcsölni kezd a hasa, vergődik, majd folytatja a szopást. Kérdeztem, hogy ez nem-e gond? Nem-e ez is a vírustól van vagy akármi, hiszen egy hónapos kora óta már nem hasfájós. A doki meg csak nézett rám bambán és nem mondott semmit, elkezdett másról beszélni...

Ma a gyerekorvosnál jártam hasonlóan. Kérdeztem tőle, hogy nem-e lehet mégis ez a hasmenés a fogzástól is. Hiszen se láza, se étvágytalansága, se rossz kedve nincsen. Erre azt mondta a doki, hogy nem lehet tudni mikor bújik ki a foga. Lehet, hogy már jön neki, de még nem szakította át az ínyt! Én meg hö? :F Ez hogy jön ide? Nem ezt kérdeztem... Persze ezt már csak magamban mondtam...

(#305) mefistofeles válasza Dany007 (#304) üzenetére

Furcsállanám ha attól a négy kiskanál almalétől lett volna ilyen beteg a pici. Mondjuk ha van az anyukának elég teje akkor öt hónaposan felesleges (szerintem) bármit is adni neki. Az anyatejnél úgy sem lehet jobb a cucc.....
Az orvosokról döbbenten olvasok. Lehet, hogy mi vagyunk baromi szerencsések de eddig minden a gyerekeinkel foglalkozó orvossal meg vagyok elégedve! A felnőtt szakasz az más tészta de gyerekfronton nálunk ok minden doki. A háziorvosunkat pedig az angol királyi család gyerekorvosára sem cserélném el! Szerény, nagy felkészültségű, alapos, lelkiismeretes. Olyant még nem tudtunk tőle kérdezni amire nem tudta volna a választ vagy ha mégsem akkor azonnal adta meg a szakorvos kollégája nevét telefonszámát. Ha a fiaimnak a babátokéhoz hasonló gondja lenne akkor addig nem nyugodna amíg ki nem deríti mi a hézag!

Egyébként pedig kitartás, kívánom minél előbb gyógyuljon meg a picitek! :K

...volt már gondotok a gyermekorvossal máskor is? Ha igen én elgondolkodnék a lecserélésén. hihetetlenül megnyugtató tudd lenni egy jó, lelkiismeretes babadoki.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#306) mefistofeles

....pardon kissé elkalandoztam írás közben, persze a hozzátáplálást már el lehet kezdeni öt hónaposan......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#307) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

14 hónapos kisfiunk szilvesztere. :DDD
Végén meghekkeli a trombitát.

[link]

Under construction!!!

(#308) Dany007


Dany007
veterán

Azt esetleg tudja valaki, hogy meddig tart egy ilyen hasmenéses vírus?
Mert még mindig fosik a pici. A napi 3-4 még mindig megvan. Abból 2 közepes 1-1 meg éppenhogy valami... de akkoris.

A dokik nem mondtak semmit. Tudom, hogy minden gyereknél más és más. De azért mondhattak volna egy átlagot meg egy maximumot.

Meg ugye tanácsolták, hogy mérjük mennyit eszik és mennyi jön ki belőle. De azt már nem mondták, hogy mekkora különbségnek kell lennie. Menyi a jó, mikortól kell aggódni és mikor kellene megint orvoshoz fordulni.
Persze nyilván többnek kell lennie a bevitt ételnek, mint a kiadottnak okés. De nálunk ez most olyan 300-380 gramm, amennyivel többet eszik, mint amennyit kiad 24 óra alatt.
Viszont nem hízik. Kedd óta tartja a súlyát. Legalább nem fogy. De erről se mondtak semmit az orvosok.

Aztán meg csodálkoznak ha az ember az interneten próbál informálódni... :U

@mefistofeles:

Szerintem se az almalétől volt, de már gondoltunk arra, hogy esetleg fertőzött volt vagy hasonló. Hiszen elég furcsa összefüggés, hogy csütörtökön este megkapja az első pár kortyot, aztán péntek kora hajnalban meg már elkezd fosni... Persze lehet véletlen.

Az orvosokkal alapból nincs bajom. Mindegyik aranyos segítőkész és türelmes volt. Csak szakmailag kicsit olyan, mintha direkt "ködösítenének", nehogy valami hülyeséget mondjanak. Az "inkább nem mondok semmi konkrétat, nehogy hülyeséget beszéljek" elvet érzem náluk.
Köszönjük a jókívánságokat! :) Remélem mostmár pár napon belül javul a helyzet.

(#309) lajafix válasza Dany007 (#308) üzenetére


lajafix
addikt

ha nem fogy akkor még istenes, de biztos fog fogyni, erre készüljetek. Amikor az enyéim kicsik voltak és elkaptak egy ilyen nyavalyát 3-5 napig tartott, de nem 5 hónapos korukban, hanem már 1 évesnél idősebbek voltak és 1 kiló leugrott, szépen látszódott a bordázat. De semmi pánik! Amikor meggyógyul akkor extra étvágy a lesz, addig pedig itatni, hogy ki ne száradjon. meg figyelni ha nem javul hamarosan akkor menjetek el ügyeletre.

upd: most olvastam újra, már dec 31től tart ez nálatok. nem jobb most a helyzet mint azóta?

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#310) Dany007 válasza lajafix (#309) üzenetére


Dany007
veterán

Az első két - három napban minden evés után fosott. Elég tetemes mennyiséget. 31.-én a kórházba már fél kiló mínusszal mentünk. Ott visszaszedte azt a fél kilót, gondolom az infúzió segítségével. Amióta kijöttünk tartja a súlyát. Mostmár egy hete tart. (de 3 napja jött ki a kórházból)
Annyi javulás van, hogy kb 2. 3.-a óta "csak" napi 3 kaki van. Abból is 1-1 igen csekély mennyiség.
De a helyzet kedd óta változatlan. Súlya ugyanannyi. Ugyanannyit eszik és kb ugyanannyi jön ki belőle. A kedve jó és láza sincsen.

[ Szerkesztve ]

(#311) lajafix válasza Dany007 (#310) üzenetére


lajafix
addikt

"A kedve jó és láza sincsen."

Akkor már csak idő kérdése, én már nem aggódnék. Persze én már évek óta túl vagyok a csecsemő ápoláson.

Rock'n Roll

(#312) Dany007 válasza lajafix (#311) üzenetére


Dany007
veterán

Reménykedek én is. Viszont láza az elején se volt. És a kedve is ugyanolyan jó volt mindvégig. Még csővel a fejében is csak röhögött teliszájjal :)
Hétfőn úgyis beszélünk a gyerekorvossal. Csak hát az se jelent sokat.

(#313) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Had dicsekedjek el, megvolt az első pisi bilibe!
Lilla hozta a bilit, és tolta le a nadrágját, ült 2-3 percet, és ott volt a pisi :)

Védd a fákat, egyél hódot!

(#314) mpierre válasza Dirtyz (#313) üzenetére


mpierre
veterán

:C Halleluja - Halleluja - Haaaaalleluja!

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#315) föccer válasza Dirtyz (#313) üzenetére


föccer
nagyúr

Gratula. :C

Mennyi idősek is vagytok?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#316) Dirtyz válasza föccer (#315) üzenetére


Dirtyz
őstag

Ő 16 hónapos, én kicsit idősebb :D

Védd a fákat, egyél hódot!

(#317) föccer


föccer
nagyúr

Az elmúlt napok sütőtöközésének meglett az eredménye. Ma megvolt az első szilárd kakink :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#318) Dirtyz válasza föccer (#317) üzenetére


Dirtyz
őstag

Hurrá, gratula!
Hogy mi miknek tudunk örülni :D
Lilla azóta már többször is bilizett, igaz, egyelőre csak kisdolgot, dehát ne legyünk telhetetlenek...

Védd a fákat, egyél hódot!

(#319) föccer válasza Dirtyz (#318) üzenetére


föccer
nagyúr

:))

Ma megkóstolta a kislány az almát, de nem nagyon ízlett neki. Majd talán a banán...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#320) Dirtyz válasza föccer (#319) üzenetére


Dirtyz
őstag

Lilla tolja az almát (ama, így mondja), de a szőlő a király, az minden mennyiségben jöhet, ja, azt is ama-nak hívja :D

Védd a fákat, egyél hódot!

(#321) mpierre válasza Dirtyz (#320) üzenetére


mpierre
veterán

Óóó, a gyermek nyelvtan. Az első szava nálunk apa volt, majd éa (édesanya), illetve a készé (kérek szépen). Az ama nálunk is megvolt. :)

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#322) bzucso válasza Dirtyz (#320) üzenetére


bzucso
csendes tag

en felek tole h a szolo magvai megakadnak a torkan,azert felek neki adni...ti ettol nemfeltetek?de lehetseges hogy csak en vagyok ilyen felos :D

A legnehezebb dolog szeretni valakit, hagyni, hogy hibázzon, és ennek ellenére tovább szeretni Őt!

(#323) mpierre válasza bzucso (#322) üzenetére


mpierre
veterán

A szőlő magja - honi termésű - kicsi. Nem akad meg.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#324) bzucso válasza mpierre (#323) üzenetére


bzucso
csendes tag

oke,akkor csak en dramatizalom tul :B koszi...

A legnehezebb dolog szeretni valakit, hagyni, hogy hibázzon, és ennek ellenére tovább szeretni Őt!

(#325) lajafix válasza bzucso (#322) üzenetére


lajafix
addikt

nem nehéz a szőlőt kimagozni sem. nagy gyakorlatom van benne.

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#326) Dirtyz válasza bzucso (#322) üzenetére


Dirtyz
őstag

Nem akad meg, de én eddig úgy csináltam, hogy elfeleztem a szemeket és kiszedtem a magot :B , de az utóbbi időben már csak feleztem Neki (ha egyban kapja kiköpi).

Ma néztem, 15 fogunk van már, felül 8, alul pedig 7.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#327) mefistofeles

A nejem áldott türelmű anyuka. Mindkét fiamnak (4 és 1,5 évesek) kimagozza a kicsinek a héját is lehúzza!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#328) mpierre válasza mefistofeles (#327) üzenetére


mpierre
veterán

Nálunk a párom magozza az óriás méretű szőlőket. Abba mondjuk elég méretes magok vannak. A hazaiakat nem magozzuk, felesleges simán megeszi.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#329) Dany007


Dany007
veterán

Nem kell neki a krumplifőzelék :D
Olyan fancsali pofát vágott, amilyet még nem láttam :D Mint valami vígjátékban. Jóformán fújjolt hozzá és nyújtotta a nyelvét! Eszméletlen jó volt :)
A reszelt, pépesített almával szintén ugyan ez volt. Viszont a sima facsart alma levét ma már megitta. Úgyhogy egyenlőre marad a gyógytáp anyatej mellett. Legközelebb sütőtökkel próbálkozunk, de fogalmam sincs hol vegyek ilyet... piac?

(#330) föccer válasza Dany007 (#329) üzenetére


föccer
nagyúr

Keverjétek valamilyen édesebb almával. :K

Mi nem főzelékként, csak simám tört krumplit adtunk. Almával szépen ette.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#331) mpierre válasza Dany007 (#329) üzenetére


mpierre
veterán

Yep, piac és ott kapható nem csak egyben. Azért az néha nagyobb, mint a gyerek. :D

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#332) qantum válasza Dany007 (#329) üzenetére


qantum
senior tag

Sütőtököt bárhol vehetsz azt nem szokták permetezni!
Az almát esetleg keverjétek tejpépbe, a miénk úgy szereti.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#333) Dany007


Dany007
veterán

Krumplit mi is csak főzve meg pépesítve próbáltuk. Kevertünk hozzá anyatejet is, de úgy se kellett :)
Viszont azóta értünk el egy kis sikert préselt almalével. Azt eszi, illetve issza.
Sütőtököt meg majd megpróbálok beszerezni a hétvégén.

(#334) föccer válasza Dany007 (#333) üzenetére


föccer
nagyúr

Krumplihoz keverjetek almát. Nekünk segített. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#335) Dany007 válasza föccer (#334) üzenetére


Dany007
veterán

Lehet csak én fogom ki mindig, de ki tudok akadni ezektől a dokiktól :D
Most annyira nem komoly dolgon, ezért inkább vicces, de méginkább siralmas.

Ma voltak a picivel a szokásos orvosi vizsgálaton, oltás meg ilyenek... Szépen gyarapodik a picike. Már 6,3Kg. Ami egy 2 hetes hasmenéses ciklus után nem rossz.
Mondtuk, hogy eszik már más is a pici. Sütőtök, alma, krumpli... Erre mondja a védőnő, hogy krumplit nehogy adjunk neki, mert az túl rostos :D Nem akartuk a szemébe mondani, hogy 2 hete még pont, hogy a gyerekorvos mondta, hogy krumplival kezdjünk... Azért ez katasztrófa. Legalább megbeszélhetnék (egy rendelőben vannak), hogy mit is mondanak a kismamáknak. :)

Amúgy a sütőtökhöz kevert alma bejött! :R Azt szereti nagyon!

Ja és pár napja már mondogat olyat a pici, hogy mamamama meg babababa. :D Eddig mássalhangzókat még nem mondott!

(#336) mefistofeles válasza Dany007 (#335) üzenetére

...szép kis védőnő.....
Zöldségből a krumpli és a sárgarépa, gyümölcsből az alma az első. Szomorú ha pont ő nem tud efféléket....:(

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#337) Dany007 válasza mefistofeles (#336) üzenetére


Dany007
veterán

Áh, én már kezdem megszokni. :)
Most egyenlőre a tök és az alma a nyerő! :) Aztán persze folytatjuk tovább. Talán egy kis sárgarépával.
Bár még mindent pépesítünk amennyire csak lehet. Így is inkább még nyeli a kaját, mint rágná... Lévén nincs is mivel :D
Most még nekem is nehéz elképzelni, hogy fogja megrágni a kaját. De gondolom szépen fokozatosan majd megszokja.

Ja és a kanalat már a kezébe adtuk, de persze csak játszik vele. Be-be veszi a szájába azt ennyi. Ha lenne benne kaja is, akkor természetesen első dolga lenne kiborítani. Tehát azt még nem ismeri, hogy szépen kanalat tartva a szájához vegye. De gondolom majd ez is eljön :)

[ Szerkesztve ]

(#338) föccer válasza Dany007 (#337) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát, azért a tudatos evésnek még odébb van az ideje. :) Egyébként etetés közben lehet egy másik kiskanalat a kezábe adni, hogy közben játszon azzal. Addig sem akarja kivenni az anyja kezéből. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#339) mpierre válasza föccer (#338) üzenetére


mpierre
veterán

Ellenben - ha nem figyelsz - akkor kitapétáz mindent. Hamar rájön, hogy mekkora poén katapultnak használni a kanalat. :D

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#340) Sirpi


Sirpi
senior tag

Akkor tőlem is egy helyzetjelentés:

Március második felére várjuk a második fiunkat (hú, nemsoká itt van), emiatt Bencét átköltöztettük másik szobába (kb. 0-ról rendeztük be, nagyággyal, meg Villám McQueen-es motívumokkal, hogy legyen kedve átmenni - kép).

A régi szobájában még rácsos ágya volt, úgyhogy nem volt gond az altatás, letettük fürdetés után 8-fél 9 körül, még egy órát eljátszogatott a sólámpa fényénél, aztán bealudt. Most viszont - mint a képen is látszik - rendes nagyágyat kapott, amiből nem meglepő módon ki tud jönni, és ki is jön. Szóval azóta minden este abból áll az altatás, hogy ott vagyunk vele 1-2 órát, amíg bealszik, aztán kiosonunk (felváltva). Most még bírjuk, de hosszú távon azért nem lesz könnyű. Nincs esetleg valami ötletetek, hogy hogyan lehetne elérni, hogy ne mászkáljon már villanyoltás után? Vagy legalább hogy ne ennyit kelljen esténként rászánni, hanem kevesebbet (a hétvégén hajnali kettőkor arra ébredtem a szőnyegén teljesen elgémberedve, hogy magamat is sikeresen bealtattam :D )

Szóval nálunk most ez a fő programpont így 2 és félhez közeledve.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#341) lajafix válasza Sirpi (#340) üzenetére


lajafix
addikt

Elfárad estére rendesen? Mikor kel fel a délutáni alvásból?

Az új ágyat is meg kell szokni, A régi párnáját, takaróját, alvós állatát megkapta? Esetleg "megegyezni" vele, hogy olvasol egy mesét de utána aludjál fiam, ne mászkáljál.

Rock'n Roll

(#342) Sirpi válasza lajafix (#341) üzenetére


Sirpi
senior tag

1 éve bölcsis, és olyan 2,5-3 órát alszik délután. Bölcsi után még el szoktuk vinni sétálni, de az utóbbi 1-2 hétben picit beteg volt, szóval nem vittük ki a mostani hidegbe. Emiatt mondjuk tényleg lehet, hogy nem fárad le eléggé...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#343) mpierre válasza Sirpi (#340) üzenetére


mpierre
veterán

"Ezt a bent vagyok, amíg el nem alszik"-ot nagyon gyorsan felejtsétek el. Mi elb@sztuk. A fiam 6 éves és a mai napig bemegy a Párom altatni a gyereket. Máshogy nem hajlandó elaludni, inkább ül éjfélig az ágyában...

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#344) föccer válasza Sirpi (#340) üzenetére


föccer
nagyúr

Be kell vezetni valami jól behatárolható programot estére. Mondjuk egy negyed órás meseolvasás. Ha annak vége, akkor jóéjt puszi, betakarás, lámpaoltás.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#345) Sirpi válasza mpierre (#343) üzenetére


Sirpi
senior tag

Köszi a válaszokat.
Mennyivel könnyebben látja az a helyzetet, aki kívülről nézi. Csak akkor se lesz könnyű elfogadtatni vele a helyzetet, mert ugye szívesebben jön ki a szobájából, de majd megpróbáljuk rászoktatni... Majd írok, ha vannak pozitív fejlemények.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#346) Mika1227


Mika1227
őstag

Olvasgatom itt az altatással kapcsolatos hsz-et. A mi kicsi lányunk ( most volt február 2.-án 1 éves!!! :D ) úgy alszik el, hogy az este eszik aztán az anyukája fogja míg el nem alszik és utána teszi le a kiságyba. Mikor kellene majd rászokatni, hogy magától aludjon el?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#347) föccer válasza Mika1227 (#346) üzenetére


föccer
nagyúr

Kb születésénél... Nem túl szerencsés ha ahhoz van szoktatva, hogy ringatva aludjon el. Még nem akkora gáz. Majd ha 12 kilós lesz...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#348) Mika1227 válasza föccer (#347) üzenetére


Mika1227
őstag

Nincs ringatva egyáltalán, csak fogja a kezében és amikor elalszik akkor teszi a kiságyba. Úgye eszik aztán büfi és utána elalszik. Másnál, hogy néz ez ki? Amint evett egyből a kiságyba rakják?

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#349) lajafix válasza Mika1227 (#348) üzenetére


lajafix
addikt

Büfi után egyből ágyba, puszi, jó éjszakát. Etetés után úgyis elpilled a gyerek - ha jól eszik. Érdemes kihasználni, 1 óra rengeteg idő.

szerk: hason vagy háton szeret jobban aludni? Nálunk hason szerettek aludni már csecsemőkorukban is, hiába a hátonfekvés az ajánlott, nem szórakoztam sokat a hanyattfektetéssel.

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#350) Dany007 válasza lajafix (#349) üzenetére


Dany007
veterán

Nálunk van, hogy kaja után felélénkül! :D De nem is kicsit. Elkezd megállás nélkül gagyogni, meg sikitozni! :)

Az esti alvással nekünk is gondunk van. 7-8-9 körül szoktuk letenni, ahogy kijön. Fürdés után, evés aztán alvás egyből. Ha olyan napja van akkor el is alszik, ha nem akkor van, hogy fél 10-ig csak altatjuk de nem jön össze.
Annyira nem vészes, plusz könnyen lehet a kibújni kívánó fogak miatt van az egész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.