Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Dany007 válasza AMD Power (#1849) üzenetére


Dany007
veterán

Oh dehogyisnem. :D Majd ha csak két órát alszol egy nap... munka meg minden más mellett! Na akkor még ez is pihenésnek fog tűnni! :D

(#1852) föccer válasza Dany007 (#1851) üzenetére


föccer
nagyúr

Egyet értek. :K :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1853) hdman válasza AMD Power (#1849) üzenetére


hdman
őstag

Engem azzal csesztetnek, hogy dolgozzak kell a pelenkara :))

Sopron city :)

(#1854) AMD Power válasza Dany007 (#1851) üzenetére


AMD Power
titán

Jaja.... bár nem tudom engem ez annyira nem "idegesít". Majd meglátjuk mi lesz. ;)

Vladi: Tudják persze. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1855) Dany007 válasza AMD Power (#1854) üzenetére


Dany007
veterán

Idegesíteni engem se nagyon idegesített. Csupán pár nap / hét után már kissé keveselltem a napi 2 max 3 órás alvást azt is 2 részletben. :)

(#1856) AMD Power válasza Dany007 (#1855) üzenetére


AMD Power
titán

Figy ez ezzel jár. Mindenki tudja mikor ezt bevállalja. Én azt mondom ,hogy az életben ne legyen nagyobb problémád! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1857) Melack


Melack
veterán

Babaágy is megvan, holnap hozza el a jelenlegi tulaj :) Eggyel beljebb vagyunk.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1858) this is life válasza AMD Power (#1854) üzenetére


this is life
Ármester

Azert probaljatok pihenni minnel tobbet, ha megszuletik a pici, a szakaszos alvas nem lesz pihenteto,3 het utan mar olyan voltam mint egy zombi. Etetes, tisztaba tetel, kb 1.5-2 ora alvas es folyt kov...az otodik het utan mar azt se tudtam mi a faradsag mert hulla voltam, aludni egybe 5-6 orat alomszerunek tunt ...azert kb 2 honaposan mar egyre tobb piheno lett, 4 honap mar egyben akar 7 ora is , es a 8-ik honaptol 10-12 ora egyben alvas babokanknak.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1859) AMD Power válasza this is life (#1858) üzenetére


AMD Power
titán

Páromnak "jó" mert itthon van és tényleg pihen amennyit tud. Én van ,hogy heti 65 órát dolgozok. Én nem tudok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1860) Dany007 válasza AMD Power (#1856) üzenetére


Dany007
veterán

De én ezt nem is mondtam.
Csak annyit, hogy a jelenlegi "dolgozol,dolgozol,dolgozol" majd bizony pihenésnek fog tűnni. :)

(#1861) this is life válasza Dany007 (#1860) üzenetére


this is life
Ármester

+1

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1862) Freddy76 válasza this is life (#1858) üzenetére


Freddy76
addikt

Nálunk ez nagyon érdekesen alakult... Én korábban nagyon rossz alvó voltam, napi hat óra ment, jellemzően 2-3 részletben. Tiktakkolt az óra, szomszéd utcában szólt a zene, ciripelt a tücsök, nem aludtam. Feleségem ellenben még le sem tette a fejét a párnára, és már aludt, akár egy csatázó kalózhajón is megvolt a 9-10 óra, terhesség alatt a 12 is...

Aztán megszületett Julcsi (2,5 éve), és magam sem értem, miért, de megfordultunk. Én alszok, mint a tök, ő meg minden neszre felriad. Amikor autó megy a ház előtt arra is. Én csak arra kelek, hogy a bébiőrön keresztül hallom, hogy felsírt... De ha felsír, mire én felemelem a fejem, hogy ez most csak egy nyögés, vagy rossz álom, vagy tényleg sírás, addigra az asszony már az ajtóban fülel...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#1863) AMD Power válasza Freddy76 (#1862) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem amúgy nálunk is valami hasonló lesz a story.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1864) this is life válasza AMD Power (#1859) üzenetére


this is life
Ármester

Basszus igen huzos munkaidod van :( semmi lehetoseged egy kicsit lazabbra vanni, ha nem is most , hanem a szules utan mikor mar otthon van a pici? Mert tenyleg nagyon minuszos pihenes es regeneralodas teren az elso 1-1.5 honap.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1865) AMD Power válasza this is life (#1864) üzenetére


AMD Power
titán

Ne is mond. Főleg most. Németből jön a nagy főnökség. Így jövő héttől 13 napból 11-t leszek bent napi 11 órában. Jó lenne ha közben megindulna szülés és kimaradnék ebből a buliból. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1866) this is life válasza AMD Power (#1865) üzenetére


this is life
Ármester

Hat huzosak lesznek igy az utolso napok, bar az is igaz hogy hiaba pihen most az ember, a baba megerkezese utan , ha kipihent is lennel, az hamar tova szall a napok, hetek mulasaval.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1867) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A gyerek ma apai felügyelet alatt van, így sikerült az altatás :D
Kétszer próbáltam babakocsiban kint altatni, persze mindkétszer pont akkor esett az eső amikor kint voltunk, előtte meg utána nem, ronggyá is áztunk...

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1868) AMD Power válasza kraftxld (#1867) üzenetére


AMD Power
titán

Alszik nem?:) Ez a lényeg.... :))

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1869) Freddy76 válasza kraftxld (#1867) üzenetére


Freddy76
addikt

Ilyen nálam is van:
[link]

Karácsonyokor nem tudtam elhúzni a fa mellől, a délutáni alvás pár napig ott volt:
[link]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#1870) Vladi válasza AMD Power (#1859) üzenetére


Vladi
nagyúr

Én is beledumálok a dolgodba. Hosszabb távon szerintem át kellene alakítani az életed. Ezt a terhelést nem fogod bírni, max 2 évtizedig. De utána úgy képzeld el, hogy kb rokkant nyugdíjas leszel.
Én is évek óta tolom a heti 80-100 órát, de ez rövidesen megbosszulja magát. :(

(#1862) Freddy76

Persze, mert te elvégezted a munkád, utána már nem kell toppon lenni. :))

(#1867) kraftxld:

Az őskáosz. Tipikus, gyerek apuval. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1871) AMD Power válasza Vladi (#1870) üzenetére


AMD Power
titán

Ez most csak időszakos. Ez a januári nagy cumi is rendkívüli. Amúgy átlagban havi 18 napot dolgozok 11 órában. Az nem vészes. 3 nap meló 2 szabad. Egy hétvége minden hónapban itthon. Nem mondom ,hogy nincs meló de nem halok bele. Inkább időben sok néha. És pénzben mindent összevetve nem rossz a mai átlagot nézve. Rendesen be vagyunk jelentve. Ha havi 300e a bruttóm akkor annyira. Van rendes fizetett szabadság és táppénz. Ezt sokan nem tudják elmondani. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1872) mpierre válasza AMD Power (#1871) üzenetére


mpierre
veterán

Ha időszakos, akkor még okés.
Sajnos én belehúztam a fiam születése után. Meló 180km-re Budapesttől. Hajnal 4:30 ébresztő, uzsgyi az M7-n le, meló amíg kell. Kb este 20-21 óra körül haza. Sz'al a fiamat főként aludni láttam. Ez ment kb egy évig. Szerencsére tudtam melóhelyet váltani.
Így mondjuk biztosítva volt, hogy este semmire ne keljek fel, mert mint a kidőlt fa úgy aludtam. De ezt előtte és utána is csináltam / csinálom.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1873) AMD Power válasza mpierre (#1872) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos azokon a napokon mikor dolgozni fogok én is csak reggel fogok tudni "találkozni" a gyerekkel. Este 21:15 előtt nem igazán érek haza. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1874) this is life válasza Vladi (#1870) üzenetére


this is life
Ármester

Igazad van az ember eletenek atalakitasa teren, en heti 55-80 ora kozt dolgozom, es 4-5 havonta ki is faradok, amolyan fizikai es mentalis faradsag hullamvolgy , aztan kb egy honapra visszabb veszek a tempobol hogy kicsit erore kapjak, de tudom ,erzem hogy ez nem mehet a vegtelensegig. Elobb utobb valtani kell majd emberibb tempora, de szerintem ez mindannyiunkra vonatkozik...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1875) Dany007


Dany007
veterán

Húh akkor én meg se szólalok asszem a napi 8 órás munkaidőmmel. :D
Azért kemény lehet nektek, én nem tudom mit csinálnék ha 12 órát kéne melóznom egy nap.

No nem a munka miatt, hanem mert akkor kb tényleg nem látnám a családot. Így is kb 2-3 óránk van egy nap. Úgyhogy nem értem ti hogy csináljátok. : /

Így telik egy hétköznap:

6-kor kelünk. 7-ig összeszedjük magunkat meg a picit. 7:00-kor indulunk a bölcsibe hárman. Ott leadjuk a gyereket, aztán elviszem az asszonyt dolgozni. Én meg épphogy beérek 7:30-ra a melóba, gyűlölök késni, de sajnos így is furcsán néznek a bölcsiben, mindig mi vagyunk az elsők, korábban már nem akarjuk vinni.
Aztán du. 4-ig melózok. Szét stresszelem az agyam. 4-kor indulok asszonyért, majd együtt megyünk a piciért a bölcsibe. Kb fél 5 - 3/4 5 mire odaérünk. Este 5-re hazaérünk. (ha épp boltba is kell menni, kenyérért vagy valami apróságért akkor fél 6 mire hazaérünk és az összes többi értelemszerűen ennyivel tolódik) Na ekkor eszünk ebédet. Mivel munkaidőben nincs idő ebédelni. Sokszor még egy szendvicsre sincs időnk.
Szóval 5 után nekiállunk enni, a picit is próbáljuk győzködni hogy ne csak "fényt egyen" egész nap. Néha sikerül.
Lesz fél 6 - 3/4 6 mire végzünk. Ezután jön egy kis emésztés, majd 6 után nekiállunk a szokásos kötelező szenzomotoros tornának a picivel. Ezzel olyan fél 7- 3/4 7-re végzünk is. Utána asszony nekiáll főzni a holnapi ebédet, hogy mire hazajövünk már csak melegíteni kelljen, közben én meg gyerekezek. Játszunk, bohóckodunk, mesét nézünk, könyvet nézünk stb... Fél nyolc körül asszony végez a másnapi kajával... én meg elviszem a picit fürdeni. 8-ig max fél 9-ig végzünk a fürdéssel, onnan már viszont irány az ágy. Asszony viszi aludni. Ha szerencsénk van fél 10- 10-ig el is alszik a pici.
Majd kb este 10-től kettesben vagyunk együtt a párommal amíg ki nem dőlünk. Ő kb 11-ig szokta bírni, elmegy aludni. Én meg utána jövök ide fórumozni vagy hasonló.

És így telik minden egyes hétköznap. Ahogy az látszik is, gyakorlatilag nulla időnk van egymásra. A hétvégék meg hol jobbak hol rosszabbak! Hétvégén általában nagybevásárlás és / vagy családlátogatás a program. Általában elmegyünk valahova a picivel. Mondjuk amíg hideg van kevesebbet vagyunk kint. De nyáron rendszeresen.
Szóval nemtom ti hogy csináljátok, de a fent vázoltak alapján nekünk alig van 2-3 óránk egymásra együtt. Annak is egy része tornával meg főzéssel telik. Nem tudom hogy csinálnánk ha 12 órában kéne dolgozni. Így is már sokszor egybefolynak a napok... A picire is jóval több időt kéne szánnunk de nemigazán lehet...

[ Szerkesztve ]

(#1876) AMD Power válasza Dany007 (#1875) üzenetére


AMD Power
titán

Nekünk is biztos át fog egy kicsit alakulni az életünk, de szerintem nem olyan drasztikus mértékben. Nálam a meló elég fix igy én ahhoz még nagyon sokáig nem szeretnék hozzányúlni, változtatni. Nekem még ugye ott a sport majd a gyerek mellett , amit mondjuk csak hobbi szinten csinálom de lemondani nem fogok róla. Lesz az a havi átlagos 12 nap mikor szinte csak velük szeretnék foglalkozni. Ezért lenne jó ha minél előbb megvenném a kocsit (max júniusig) mert akkor tartalmasan tudnánk együtt eltölteni az időt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1877) hdman


hdman
őstag

[link]

Cuki :))

Sopron city :)

(#1878) hdman


hdman
őstag

Mindenki babázik? :)

Ilyet használ valaki? [link]

Nemrég voltunk ismerősöknél, ott 1 éves a gyerkőc, és a szülők imádják ezt a gépet. Párol és turmixol. Szerintem nagyon jó, tuti beszerzek egy ilyet.

Sopron city :)

(#1879) Csiga85 válasza hdman (#1878) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Én tervezek ilyet kérni majd karácsonyra, mert kb. akkor lesz aktuális. :) Csak jókat tudok róla...

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#1880) hdman válasza Csiga85 (#1879) üzenetére


hdman
őstag

Nekunk nyarra kell kb. Ha nem talalok addig hasznaltan,akkor tuti veszek egyet (30e).

Sopron city :)

(#1881) Dany007


Dany007
veterán

Üdv!

Nálatok mi a helyzet a vízi játékokkal? Mármint az olyannal ami elvileg úszik / megy a vízen?
Mi már 3 különbözőt is vettünk az elmúlt időben, de valamiért egyik se akar megmaradni a vízen. Vettünk kacsát, felhúzhatós krokodilt, felhúzhatós sárkányt?(!) mindegyikre azt írták, hogy szépen úszik a vízen...
A valóság viszont az, hogy bármelyiket is belerakjuk a vízbe első dolga pofával beleborulni és teljesen felfordulni a vízben. Már komolyan gondolkodtam rajta, hogy visszaviszem a fenébe, mert ez így pont semmit nem ér. =/

(#1882) this is life válasza hdman (#1878) üzenetére


this is life
Ármester

Nalunk botmixer van , untig eleg... ha meg kint lesz eleg foga akkor mar nem kell torni neki a kajat. Ot fog mar elobujt :) az imadatom targya...

Danny
Nalunk csak kacsa van , de az felig viz alatt jaro, legyen az gumibol, vagy akar a hungarocell pelyhekkel tomott. Ellenben a szivacsos jatekok usznak ezerrel :) .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1883) this is life


this is life
Ármester

A btmixer amiatt is eleg, mert 150-400 gramm kaja apritasahoz kar egy eromuvet bevetni :) .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1884) hdman


hdman
őstag

Asszonyka ma volt NST-n és ultrahangon, már kb 3200 g a kis kölök, úgy, hogy szerdán tölti a 38. hetet :)

Sopron city :)

(#1885) this is life válasza hdman (#1884) üzenetére


this is life
Ármester

Grat ! De nem kell mindent elhinni amit az uh-mondanak, nalunk a 37 heten 56 cm korulire es 3400 felettre saccoltak a manocskat, idoben jott es csak 46cm,2750 gramm volt. De a neme stimmelt :) , igaz az a magzatviz vetelnel mar korabban kiderult...
Lassan kezdhettek elo pihenni.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1886) AMD Power válasza hdman (#1884) üzenetére


AMD Power
titán

Lassan nem csak nekem fog fájni a fejem!!! :)) :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1887) twine válasza this is life (#1882) üzenetére


twine
addikt

DE drááága :)
Nagyon cuki.... ;)

Érdekes, hogy mennyire tud változni az ember,,,
Engem soha nem érdekeltek a gyerekek,,,mindegy hogy rokonról, barátról, vagy idegenről volt szó,,,
Átsiklott a tekintetem/gondolatom fölöttük,,,,
mióta viszont megszületett a fiam,,,azóta ha látok egy gyermeket bárhol,teljesen máshogy érzek,,,(nem tudom pontosan megfogalmazni) Érzek valamit "ott bent",,,valami kedvességet( :F ),,,és elindulnak a gondolatok;
hogyan viselkedik, vajon az én fiam hogyan fog, ha nagyobb lesz,,, etc..etc...
Azt az érzést meg végképp nem tudom szavakba foglalni, amikor hazaérek, és rám mosolyog a fiam,,és turbóra kapcsolva elindul négykézláb felém sikongva....
Talán tényleg ez az értelme az életnek :U

(#1888) AMD Power válasza twine (#1887) üzenetére


AMD Power
titán

Ezzel szerintem én is így leszek. Engem abszolút hidegen hagytak eddig a gyerekek. Mikor másnak is született gyerek , jó jó szép szép , de engem nem hozott lázba megmondom őszintén. De most ahogy egyre inkább tudatosul bennem ,hogy Jézus Mária apa leszek... maximum egy hét múlva ilyenkor apa leszek.

Most jöttünk meg az ultrahangról és a CTG-ről. Minden rendben volt. Becsült súlya 3690g. Kíváncsi leszek ,hogy valóban mekkora lesz majd.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1889) twine válasza AMD Power (#1888) üzenetére


twine
addikt

Jó egészséget... ;)

Volt már "apukás" topicban? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1890) Melack válasza twine (#1889) üzenetére


Melack
veterán

Ha párom nem szereti, ha fogdossák a hasát, én sem örülnék, ha más simogatná a t***m. Már bocs :U

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1891) twine válasza Melack (#1890) üzenetére


twine
addikt

Nagyjából egyet értünk,,,,
de látom a vicceimmel távol tartom magam majd a topictól :U
Már bocs... :D

(#1892) Vladi válasza AMD Power (#1888) üzenetére


Vladi
nagyúr

Persze, mert a sajátod. Az a normális, hogy jobban odafigyelsz rá, a gyerekek is jobban érdekelnek.

(#1889) twine:

Én lepacsiztam "magammal" amirko 2 lett a csík. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1893) hdman válasza AMD Power (#1886) üzenetére


hdman
őstag

Itt a célegyenes :))

Sopron city :)

(#1894) BioNiCMaN válasza twine (#1889) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Őőőő, én pont így jártam, de nem jött be. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1895) AMD Power válasza twine (#1889) üzenetére


AMD Power
titán

Páromnak nagyon tetszett ez az írás... :DDD

Bár ez előttem szólónak igaza volt. Azért bárki nem simogasson már lent. :DDD :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1896) twine válasza AMD Power (#1895) üzenetére


twine
addikt

"Bárkinek" én sem hagynám,,, :N
de ha hölgy az illető, már nőnek az esélyei ;] :DDD (vicc)
Na jó,, tényleg befejeztem, nem rosszalkodok...ez nem az a topic...:B

Most fejeztünk be egy másfél órás "fogfájós nyugtatást" a fiammal...
Végre el(vissza)aludt...
5.fog,,
Nem könnyű a kis pókemberrel...:( :D
B@sszus ma már a polcos szekrényen kezdett "fölfelé mászni...", és 10 hónapos..Én nem tudom mi lesz még pár hónap múlva :Y

[ Szerkesztve ]

(#1897) Vladi válasza twine (#1896) üzenetére


Vladi
nagyúr

Pár hónap múlva, tizenpárhónapos lesz. ;]
Egyébként ilyen szokott lenni, hogy a szülők a cuccot egyre feljebb pakolják. :C

más: Ti kaptatok iylen egységcsomagot? Amit szoktak a terhes nők, termékmintákkal, meg kuponokkal?
Hát itt nyíregyen semmi se jár nekünk. :( Volt, de már elfogyott. Mondjuk a várandósok számra alulról karcolja az 1000-et. Amikor én születtem december elején 1900+ volt. :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1898) twine válasza Vladi (#1897) üzenetére


twine
addikt

Tizenpár hónapos mi?:D

Öljük az energiákat abba, hogy megtanítsuk járni, meg beszélni, később meg folyton azt mondjuk, "ülj le, és maradj csendben"
:DDD

Egységcsomag megvolt, egész kulturált kis szettet kaptunk.
digi lázmérő,sudocrem, miegymás...
Igaz a mi falunkban a tavalyi évben valami 3x gyermek született,, és már csodálkozott a védőnő, hogy mi történt..mindenkinél tönkre ment a tv..vagy mi? Átlagon felüli a szám :D
Szóval azt hiszem nem ugyanaz a kategória...

[ Szerkesztve ]

(#1899) jerry311 válasza twine (#1896) üzenetére


jerry311
nagyúr

Majd amikor 4 és 6 éves tanítja az alig 2 évest, hogyan is kell felmászni az emeletes ágyra létra használata nélkül, majd arról a létránál(!) leugrani a padlóla dobott szivacsra. :Y
Elsőre kicsit ijesztő, de hozzá lehet szokni.

(#1900) twine válasza jerry311 (#1899) üzenetére


twine
addikt

"Elsőre kicsit ijesztő, de hozzá lehet szokni"
:C
Én csodálkoztam annó kölök koromban ,anyám miért sikít , mikor meglátott a nyárfán magával szemben a harmadik emeleti ablakon kinézve,,,
Most már értem azt a félelmet az arcán...
Előjött bennem is,,, pocakban volt még az ebihal, amikor először éreztem életemben valami eddig ismeretlen félelmet/féltést...
Titokban vágyom rá, hogy csibész legyen,,, de már tudom, hogy ez nem olyan egyszerű...
Pedig muszáj lesz "hozzá szokni"...remélem igazad van ,és szokható ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.