Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) föccer válasza hdman (#1600) üzenetére


föccer
nagyúr

Jesszum pepi, hogy fért el benne két ekkora gyerek. Még egynak is szép tömeg a 3-3,5 kg, nemhogy ha kettő van belőle. :C

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1602) AMD Power válasza hdman (#1600) üzenetére


AMD Power
titán

Azt el is hiszem! :R Gratulálok neki! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1603) hdman válasza föccer (#1601) üzenetére


hdman
őstag

Most voltunk őket megnézni, nagyon édesek :)

Nagyjából így képzeltük el a falmatricákat:

(210x130 cm körüli méret)

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#1604) AMD Power válasza hdman (#1603) üzenetére


AMD Power
titán

Jó lett! ;)

Ma mi is költekezünk egy picit. Orszívó , hőmérő játékok stb... :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1605) Bari


Bari
Modder

Sziasztok!

Hamarosan nálunk is itt a szülés ideje (elvileg dec10-19 között). A szükséges dolgok nagy része már megvan, már csak pár apróság hiányzik. Ma végre helyére került a kiságy is. Annak idején még Bogi születésekor készítettem. Most csak át lett csiszolva, újra lazúrozva (vizes bázisú boróka vastaglazúrral), meg kapott két réteg vizes bázisú bútorlakkot is.

kép1, kép2, kép3.

Babóca már sokat mocorog, időnként annyira rugdoskódik, hogy párom pocija rendesen hullámzik tőle :D
Ha minden jól megy apás szülés lesz, Boginál is én vágtam el a köldökzsinórt, felejthetetlen élmény.

Üdv: Bari

(#1606) AMD Power válasza Bari (#1605) üzenetére


AMD Power
titán

Mi olyat szeretnénk venni amit utána "rendes" ágynak tudunk majd használni egy ideig.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1607) Bari válasza AMD Power (#1606) üzenetére


Bari
Modder

Nálunk sajnos helyszűke van, egy kis tetőtéri lakásban lakunk, talán 4-5 év múlva sikerül összehozni egy sajátot. Mikor Bogi kinőtte, akkor a padlás meg lett neki csinálva saját szobának, oda készült rendes nagy ágy is.

Üdv: Bari

(#1608) AMD Power válasza Bari (#1607) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk is. Azért lesz kombinált az ágya. Egy szobában leszünk 3-an..... Nekünk is kell néhány év mire lesz nagyobb kecó.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1609) DopeBob válasza Bari (#1605) üzenetére


DopeBob
addikt

Nagyon aranyos ez a kiságy! :-)

MZ/X

(#1610) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
Jön a karácsony és gondban vagyok.Kinek,mit?
Van egy 3hónapos unokaöccs neki már meg van,fiam 1,5éves(ötletem sincs mit kapjon),másik 2unokaöccs 7és12 évesek plusz unokahúg 13éves...

(#1611) Ghoosty válasza korcsillio (#1610) üzenetére


Ghoosty
őstag

Egy másfél éves gyerek már eljátszik egy favonattal (+sínek), legalábbis az én unokaöcsém szereti és fog hozzá kapni kiegészítőt tőlem. Bár már lejárt az akció, de 3000 körüli összegért vettem 60db-s szettet.

A nagy gyerekeknél már bajban vagyok, (mondjuk nincs is nálunk,) de én ennyi idős koromban ölni tudtam volna egy távirányítós autóért (milyen régen is volt az már). Ahogy nézem manapság már nem is horror az áruk.

(#1612) korcsillio válasza hdman (#1583) üzenetére


korcsillio
őstag

Melyik piacra jársz?

Ghoosty:jó ötlet a vonat,köszi!
Távirányitos autót néztünk de kb.10.000.-töl indul az akkus,elemes4-5.000.-de azzal növéreméket szivatom meg ha naponta vehetik bele marékszám :)

[ Szerkesztve ]

(#1613) DopeBob válasza korcsillio (#1610) üzenetére


DopeBob
addikt

Én már alig várom, hogy 1,5 éves legyen, jöhetnek a LEGO-k! :B

Én régen imádtam játszani vele: DUPLO Világ

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#1614) korcsillio válasza DopeBob (#1613) üzenetére


korcsillio
őstag

Lego van neki 5 dobozzal azt egy darabig nem kap :)

(#1615) korcsillio válasza DopeBob (#1595) üzenetére


korcsillio
őstag

Én egy hete kaptam meg az elsö igazi puszit,olyan jó érzés volt hogy az leírhatatlan :)

[ Szerkesztve ]

(#1616) Ghoosty válasza korcsillio (#1612) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ezekbe nem jók a tölthető AA-s aksik?

(#1617) korcsillio válasza Ghoosty (#1616) üzenetére


korcsillio
őstag

Igazad van,azzal jó lenne.

(#1618) hdman válasza korcsillio (#1612) üzenetére


hdman
őstag

Eisenstadtba és/vagy Siegendorfba. Őrület mik vannak, ezek a bolond osztrákok összevesznek minden sz#rt, a gyerek egyszer játszik vele, aztán kisirja az ujat, ők meg fillérkért eladják.

Sopron city :)

(#1619) korcsillio válasza hdman (#1618) üzenetére


korcsillio
őstag

Eisenstadtba voltam én is de tölem 40-50km ezért nem járok gyakran,de tényleg jó piac.Minden hétvégén van egyébként?

(#1620) hdman válasza korcsillio (#1619) üzenetére


hdman
őstag

Én sopronban lakom, innen egy ugrás :)

Ugy szokott lenni, hogy siegendorfban sz-v, eisenstadtban csak vnap. Múlt héten volt az utolsó szabadtéri, most beköltözött valahova...

Sopron city :)

(#1621) korcsillio válasza hdman (#1620) üzenetére


korcsillio
őstag

Karácsony elött még el akarok ugrani,neten utána nézek hova költözött....

(#1622) twine


twine
addikt

Üdv Kispapák ;)
Most találtam a topicot, és gondoltam beköszönök...nálunk is "most" született a fiam, 8 hónapja :D
Repül a topic a kedvencek közé, mert látom sok jó ötlet születik...
Jó egészséget, és sok mosolyt kívánok minden papának, és babának ;)

[ Szerkesztve ]

(#1623) föccer válasza twine (#1622) üzenetére


föccer
nagyúr

Üdv a klubban. :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1624) twine válasza föccer (#1623) üzenetére


twine
addikt

:R
...és akkor követném is az első hsz.-t:
"ahol dicsekedhetnek a porontyaikkal.." :B :D
Nincs facebook profilom stb,,igy "megosztogatni" sem szoktam képeket,,,
De ma valahogy "kikívánkozik"...
IMádom a kis pöcsöst :)
Alig várom, hogy nagyobb legyen,,,bringázás, fára mászás,,,béka kergetés....
Balázska fél évesen:

:)

[ Szerkesztve ]

(#1625) korcsillio válasza twine (#1624) üzenetére


korcsillio
őstag

Már a kormány mögött :)
Aranyos :)

(#1626) AMD Power válasza twine (#1624) üzenetére


AMD Power
titán

Legkirályabb kép!!! :)) :R :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1627) korcsillio


korcsillio
őstag

Teszek én is egy képet,ez az egyik kedvencem:

Zsombor 15hópos :)

(#1628) korcsi


korcsi
veterán

8 hónaposan.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#1629) twine


twine
addikt

Next gen. childrens még "analóg" világban... :D
Aranyosak... ;) :)
MI (is) próbáljuk a "digitális" világtól távol tartani a "srácot"...
Telefont még nem nézegetünk(bár piszkosul rá tud mozdulni ha meglátja),,,és a tv-t is csak módjával...
Bár nem "vérkocka",,de azért valahol belül kocka apukának tartom magam,,ettől függetlenül jobban szeretném, ha előbb törne el a karja fáramászástól, mint hogy a szeme romoljon el a monitortól... :U :DDD
Természetesen egyiket sem szeretném,,,de talán értitek ;)
"Erdőben" lakunk, nagyon közel a Dunához,,,Remélem valóra válik az álmom,és igazi "rosszcsont" természetbúvár lesz, akit azért kell leszídnom, mert nem jött haza időben,,,és nem azért kell morcognom majd, hogy ki sem mozdul a gyerek a monitor mögül...
bárhogy is,,,,kíváncsi vagyok nagyon ,milyen személyiség alakul ki a kis ebihalból :)

(#1630) Melack


Melack
veterán

Kicsit másféle kérdés: nálatok volt arra lehetőség a feleségeteknél, hogy a gyes/gyed alatti szabadságait előre ki tudta venni? Mert valahol olvastam erről, de most naná, hogy nem lelem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1631) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
Úgy néz ki Ausztriában fogok dolgozni és onnan szeretnénk kapni a juttatásokat(családi,gyes).Nem tudja esetleg valaki hol,hogyan lehet ezt elintézni.Valaki végig járta már ezt az utat?

(#1632) Ghoosty válasza Melack (#1630) üzenetére


Ghoosty
őstag

Jelen szabályozás szerint gyes/gyed alatt is kirúghatnak, így kétlem, hogy van ilyen lehetőség. Szerintem korábban is maximum a cég "jófejségén" múlott, hogy ezt engedélyezte, hogy mikor visszatér, azonnal kezdhessen.
Nem tudom, végül megszavazták-e, de arról is volt szó, hogy nem fog járni szabadság erre az időszakra, tehát nincs is mit kivenni.

(#1633) Melack válasza Ghoosty (#1632) üzenetére


Melack
veterán

Ok, köszönöm az infót.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1634) AMD Power


AMD Power
titán

Ha minden jól megy a mai nap akkor ma már lesz szép kiságyunk is. :) Találtam egy nagyon jó árban lévőt. Délután el is megyünk meg is nézzük! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1635) hdman válasza AMD Power (#1634) üzenetére


hdman
őstag

Na?

Sopron city :)

(#1636) AMD Power válasza hdman (#1635) üzenetére


AMD Power
titán

Így ránézésre nem volt rossz. Matrac nélkül 13e-re lealkudtam. Raktam le rá foglalót.Mivel baromi nagy az alja így tesóm kocsijába nem fér bele, így vasárnap vagy hétfőre szereztünk platós gépet és elhozzuk. 6-7e már új kókuszos matracot lehet venni. Így olcsón megússzuk a dolgot.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1637) DopeBob válasza AMD Power (#1636) üzenetére


DopeBob
addikt

Sima racsos agy? Vagy valami speci? Mi IKEAban vettunk, 7900 volt, meg ugyan ennyiert volt pelenkazo is

MZ/X

(#1638) AMD Power válasza DopeBob (#1637) üzenetére


AMD Power
titán

Rácsos magasságállítós, pelenkázóval (egy fiók alja kétszárnyú ajtós) és ifjúsági ággyá alakítható.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1639) jeges válasza AMD Power (#1638) üzenetére


jeges
senior tag

fotó? :)

(#1640) AMD Power válasza jeges (#1639) üzenetére


AMD Power
titán

[Moderálva]

Persze a kis lába megint fent volt a fejénél... De pont szerencsénk volt. Tudtunk lőni egy pár képet. :B

[ Módosította: bnss ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1641) BioNiCMaN válasza AMD Power (#1640) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Szerintem az ágyról kért, de ez se rossz. ;)

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1642) AMD Power válasza BioNiCMaN (#1641) üzenetére


AMD Power
titán

Arról még nincsen. Majd ha elhozzuk vasárnap. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1643) Melack


Melack
veterán

Tegnap reggel éreztem én is, hogy rúg a baba :) Mennyire fura volt.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1644) DopeBob válasza Melack (#1643) üzenetére


DopeBob
addikt

Majd ha az egész pocak hullámzik! :K

tiszta alien :DDD

MZ/X

(#1645) Melack válasza DopeBob (#1644) üzenetére


Melack
veterán

Párom elmondása alapján reális is lehet, mert folyton mozog :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1646) this is life válasza Melack (#1643) üzenetére


this is life
Ármester

Az se lesz rossz amikor kidugja a konyoket,terdet, feneket a parod pocakjanak valamelyik reszen, vagy amikor a hangodra, simogatasodra mozdul el tolja magat. :) :) :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1647) Melack válasza this is life (#1646) üzenetére


Melack
veterán

Remélem megismeri :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1648) hdman válasza this is life (#1646) üzenetére


hdman
őstag

Ja, az durva, amikor kidugja a seggét :DDD

Sopron city :)

(#1649) this is life válasza hdman (#1648) üzenetére


this is life
Ármester

En nagyon csiptem a dolgot, volt hogy el kezdtem simogatni a fejet vagy a feneket (nem tudni pontosan mert mind a 2 kerek ) o meg odabent még nekiallt helyezkedni, vagy amikor a hangomra megelevenedett az sem volt rossz :) volt ugy hogy talan a hataval odafordult hogy azt simogassam :) . Most meg mar lassan 11 honapos, imadni valo, kommunikal, vitatkozik , probalna a hisztit de nem engedunk neki, a len0gjobb mikor eloadja a hattyu halalat :) ugy csinal mint aki sir, de kozben a szeme mosolyog :D nagy Franciska :DDD .....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1650) AMD Power válasza hdman (#1648) üzenetére


AMD Power
titán

És mikor tényleg reagál rád. :) Hatalmas. Ma elhozzuk az ágyat. :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.