Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) DopeBob


DopeBob
addikt

Ma megpróbáltuk megörökíteni a babalábnyomot, inkább kevesebb, mint több sikerrel :D

Első elképzelés: vettünk ujjfestéket, befestettük vele a kis tappancsát, és próbáltunk "nyomdázni" vele egy rajzlapra. Szerencsére élvezte nagyon, de annyira izgett-mozgott, hogy a végeredmény nem lett tökéletes :B

Utána só-liszt gyurma, ez viszont jó lett, próbaképpen csináltunk egy kis adagot, belenyomtuk az egyik pracliját, tök cuki :) Már a sütőben van, jó lesz majd előszedni 20 év múlva mondjuk

MZ/X

(#1652) AMD Power válasza AMD Power (#1650) üzenetére


AMD Power
titán

Nem hoztam el! Nem volt meg a fiók stb.... *urva ideges voltam. Kölcsön kocsit kértünk hozzá stb. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1653) hdman válasza DopeBob (#1651) üzenetére


hdman
őstag

Bababoltban lehet kapni ilyen gipsz-szettben. Mi vettünk ilyet ajándékba kb fél éve, azt hiszem 2e volt.

Mi is fogunk ilyet csinálni, szerintem tök tuti ötlet :))

AMD_Power: :((

Sopron city :)

(#1654) AMD Power válasza hdman (#1653) üzenetére


AMD Power
titán

Ne is mond. Sík ideg voltam. Még az a szerencse ,hogy nem mentünk messzire. Mert akkor kifizettem volna vele a benzin pénzt. Szegény nő amúgy is zavarba volt nagyon. Én is meg tesóm is behajtó külsővel, ketten vagyunk vagy 230kg.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1655) DopeBob válasza hdman (#1653) üzenetére


DopeBob
addikt

4e körül láttam, így egy "kicsit" olcsóbb volt. Holnap még hozok valami rózsaszín ételfestéket, csinálunk egy véglegeset is! :)

MZ/X

(#1656) twine válasza DopeBob (#1655) üzenetére


twine
addikt

Annyiért már a lábnyom is benne van kisütve?
:D

"Bulldog":
Én nem értem az embereket,,,leegyeztetsz valamit telefonon, majd a helyszínen kiderül hogy nem olyan...azt hiszik hogy az emberek vakok? Jártam már így autóval is...sz@rrá tört "betegágy" telefonban makulátlannak mondva...
Nem tudom a kisasszony mire gondolt,, nem veszed észre, hogy hiányzik a fiók? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1657) AMD Power válasza twine (#1656) üzenetére


AMD Power
titán

Ne is mond. Nekem is volt ilyen. Gyöngyösre mentünk megnézni egy kocsit. Szintén tesómmal. Ott is volt ám fosás rendesen. ;)

Nem csak a fiók hiányzott hanem a pelenkázónak mind a két ajtaja. :U :W

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1658) Aranygyerek


Aranygyerek
aktív tag

Sziasztok
5 éves fiamnak vennék legot (duplot kinőtte). Mit érdemes első indulónak venni?

Privire válaszolni illik.

(#1659) mpierre válasza Aranygyerek (#1658) üzenetére


mpierre
veterán

Amelyik szimpatikus. Mi plasztik dobozos verziót vettünk neki - az volt akciós éppen - állatkert féleséget lehetett összerakni vele és a doboz volt a tárolója is egyeben. (Nem ez, de ilyesmi.)

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1660) Melack


Melack
veterán

Egy kicsit megkavarodtam: a családi adókedvezmény és a családi pótél ugyanaz, csak más néven, vagy teljesen külön dolog?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1661) DopeBob válasza Melack (#1660) üzenetére


DopeBob
addikt

Teljesen külön van. Családi adókedvezmény tényleges adókedvezmény, ez nálunk egy gyereknél úgy néz ki, hogy +10.000Ft, ami a nálam marad. Befizetett adó alapján %-os, de 1-2 gyerek esetén nem szokott gond lenni a kihasználatlansággal. Itt amit jó tudni, hogy ez nem a születéstől jár, hanem 12 hetes terhességtől, kell kérni egy igazolást a dokitól, bevinni a munkahelyre, és a köv hónapban már nagyobb is a fizu.

Családi pótlék külön van, igényelni kell 12.200Ft talán.

Nálunk pl a családi adókedvezményt én vettem igénybe, családi pótlékot pedig a feleségem.

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#1662) Melack válasza DopeBob (#1661) üzenetére


Melack
veterán

Ok, köszi. Akkor ő most az adókedvezményt veszi igénybe. Ezt külön kell kérni minden adóév elején? Mert jövőre én kérném, a családi pótlék meg menne az övére.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1663) Dany007


Dany007
veterán

Behalok ettől a gyerektől. :D Pár napja unboxing videókat néz a youtube-on Kindertojásokról! :)
Pár hete rákapott a Kindertojásra. Nagyon bejön neki meg minden... Aztán pár napja észrevettem, hogy ilyen Kindertojás kicsomagolós videókat néz a youtube-on... Eddig nem is tudtam hogy ilyen is van. :D Nagyon kész... És tényleg, mint valami komoly cuccot, körbemutogatják, kicsomagolják, meg mutatják mi volt benne, a matricákat / papírokat stb...

(#1664) DopeBob


DopeBob
addikt

Minden nap kéne gőgicsélnie babócának? Már jó pár napja nem nagyon próbál beszélgetni, hiába beszélünk hozzá sokat. Ez gond esetleg, vagy van ilyen időszak?

MZ/X

(#1665) jeges válasza DopeBob (#1664) üzenetére


jeges
senior tag

ezt konkrétan senki nem tudja

(#1666) Aethelstone válasza Dany007 (#1663) üzenetére


Aethelstone
addikt

A mienk 2.5 éves. Dettó ugyanez. Unboxing :D

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#1667) Aethelstone válasza DopeBob (#1664) üzenetére


Aethelstone
addikt

A picik akkor beszélnek, ha kedvük van :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#1668) föccer válasza DopeBob (#1664) üzenetére


föccer
nagyúr

Már miért kellene? :F

üdv, föccer

ON:

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1669) DopeBob válasza föccer (#1668) üzenetére


DopeBob
addikt

oké, beszéd alatt gügyögést és gőgicsélést értettem ofc :U Csak feltűnő, hogy napok óta csend van

MZ/X

(#1670) föccer válasza DopeBob (#1669) üzenetére


föccer
nagyúr

A kicsik még nem tudnak egyszerre mindenben fejlődni. Néha háttérbe szorul 1-1 képesség fejlődése, néha előtérbe kerül. Ha mentálisan sokat fejlődik, akkor nem kell csodálkozni, hogy ha a mozgásában lelassul vagy megáll a fejlődésben.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1671) DopeBob válasza föccer (#1670) üzenetére


DopeBob
addikt

oké :B

MZ/X

(#1672) mpierre


mpierre
veterán

Nem tudom ki, hogy kezelte a felnőtt tartalom "eltüntetését" a keresési eredményekből. Mindezt csak azért, mert látom pár lurkó már rámászott a netre.

A fiam tán 5-6 éves lehetett, amikor is lego ninjago képek közé a google berámolta ezen tartalmakat is. Sz'al ésszel... ha lehet ilyet mondani.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1673) föccer válasza mpierre (#1672) üzenetére


föccer
nagyúr

Ez valami új fétis vagy mi a szösz? :D

üdv.füccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1674) Dany007 válasza mpierre (#1672) üzenetére


Dany007
veterán

Egyetértek. Azért mi is csak felügyelettel engedjük a youtube-ot.
Ami múltkor felhúzott az egy reklám volt. Valami elmebeteg filmet reklámoztak és még jó hogy időben észrevettem. Nagyon nem tetszett... Persze kiírták a korhatárt... de no. Időben le kellett kapcsolnom.

Mondjuk most sok egyéb mellett kezd rákattanni a dínókra is. :) És a múltkor megnézettem vele a Jurassic Park T-rexes részét. =) Hát, ott ült az ölemben és érezni lehetett rajta, hogy azért borzong egy kicsit... No de mikor meglátta a t-rexet ordítani akkor azért mosolyra kerekedett a szája... Mondtam is neki, hogy nesze nézd meg milyen "élőben". Mert ugye eddig csak Jégkorszakban látta... De nagyon bejött neki. Viszont aztán le is kapcsoltam....
Szerencsére még a PC-re nincs rákattanva. Illetve még nem tudja kezelni az egeret, bár már határozottan próbálja. Plusz tanítom gépelni is... De egyelőre marad a telefon ott is a play meg a youtube.

(#1675) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Jó reggelt a kartársaknak :)

Megjött a Télapó. Kinek milyen fogadtatása volt? Nálunk a gyerek 7 előtt felébredt és szaladt, hogy megnézze. Ez az első tudatosabb Télapója, mert az előzőnél még nagyon picike volt. Roppantul élvezte, hogy kapott ajándékot és folyton azt kiabálja, hogy látod apa, mégis jó gyerek voltam :) ( Pedig nem volt az :D )

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#1676) föccer válasza Aethelstone (#1675) üzenetére


föccer
nagyúr

A lány negyed hatkor kiköpte az altatót, végighisztizte a reggel, majszolt egy kicsit a mandarinból. Utána indult a szokásos fight az öltözéssel, hogy menjen bölcsibe.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1677) AMD Power válasza Aethelstone (#1675) üzenetére


AMD Power
titán

Én is úgy várom már ezeket az eseményeket! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1678) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Tünde nagyon élvezte. Mikor felkelt említettük neki, hogy télapó és már kezdett bezsongani. Aztán jött a hiszti, hogy miért kell lesétálni és miért nem apa viszi le a lépcsőn. Azért miközben sétáltunk le elkezdett mondókázni, hogy "Télapó itt van..piros alma, mogyoró..." Még nincs két éves, így még vannak gondjai a beszéddel. Aztán meglátta és széles vigyor lett az arcán. Odaszaladt, megnézte a kis csizmáját. Örült, hogy megvan a piros alma, de hiányolta a mogyorót. Mondtuk neki, hogy biztos alul van. Kicsit beszorult az alma, így nem tudta kiszedni. Megfordította és elkezdett kipotyogni. Akkor megint volt öröm, a mogyoró is megvan. Kicsit morcos volt, mert nem engedtük neki, hogy reggeli előtt egyen a csokiból, de nem sírt, mert amúgy is nagyon kevés csokit szokott kapni.

(#1679) Dany007 válasza föccer (#1676) üzenetére


Dany007
veterán

Uh az szép! :)
Mi épp a problémák elkerülése végett tegnap este adtuk oda... Mondtuk hogy nézze meg mi van a csizmájában! =) Hát meglepődött rendesen. Mondjuk korábban már kapott mikuláscsokit a bölcsiben. Ott meglátogatta a télapó! =) Egy ideig csak nézegette a csokit, aztán mikor rájött hogy az is csoki, na akkor már nem lehetett elvenni tőle! :D

A reggelek nem szoktak ilyen neccesek lenni. Általában szeret bölcsibe menni. Illetve akkor ha az egyik gondozónő van. Mert a másikat nem bírja. Olyankor meglátja és már fordul vissza sírva. Mikor meg a normális van akkor meg mosolyogva megy be.

Ma reggel amúgy nekünk is volt egy kis problémánk. Meglátta a nagykrokodilját amit anyáméktól kapott... :U Olyan 80-90cm-es krokodil aránylag élethűen megcsinálva... És nagyon beleszeretett. Próbáljuk eldugni... na mindegy. A lényeg, hogy reggel meglátta! És belekapaszkodott a farkába. El se akarta engedni, ott húzta maga mögött az egész krokodilt - amúgy nagyon aranyos volt így :D - úgy kellett kifeszegetni a kezéből és persze hatalmas hiszti lett a vége... Beakarta vinni a bölcsibe... De ugye ilyet nem lehet. Szóval kész voltunk reggel szépen =/

(#1680) twine


twine
addikt

De jó olvasni ezt a sok aranyos "történetet"... :R
Alig várom már én is,,,9 hónapos a fiam,,,így még semmit nem mond neki a mikulás,,,de én azért tegnap odáig voltam, hogy vehetek neki ajándékot :B :D
Majd délután asszonnyal odaadjuk neki...

(#1681) föccer válasza Dany007 (#1679) üzenetére


föccer
nagyúr

A bölcsivel nálunk sincs baj. Sőt! Imádja. Csak öltözködni utál, de valami piszkosul. :(

Karira mit fog kapni a lurkó? Én egy ikeás favonatot raktam össze neki egy fatáblára felcsavarozva. Asszonyság meg bogyó és babócás puzzlét (20 darabos talán) meg fa kirakót.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1682) Dany007 válasza föccer (#1681) üzenetére


Dany007
veterán

Pedig lány! : P
Egyébként az öltözéssel nálunk olyan gondok vannak csak, hogy nehezen vesz fel új ismeretlen cuccokat.
Szóval pl egy új overál amit most kapott, no azzal küzdöttünk pár napig.
Ellenben észrevettük, hogy csak velünk ilyen kis dacos! Mikor a gondozónő öltözteti vagy a nagyszülők akkor mint a kisangyal olyan! :D

Még jó kérdés. Kirakóval mi is próbálkoztunk egy fél éve... Ilyen 4db-osat - amit én csináltam :D - azt kirakta. Most jelenleg a bolygókért van oda... :U Már megtanítottam neki a Földtől - Uránuszig mindegyiket. Kimondani persze nem tudja, de bárhol felismeri melyik melyik.
Szóval mi arra gondoltunk, hogy csinálunk neki valami Naprendszermodellt. Amit fel lehet függeszteni a szobában a plafonra és világít. Meg talán mozog. Bár sok időm sajnos nincs rá... de majd csak összehozzuk.

A szülők meg mindenféle dolgot vesznek majd neki. Már nem is tudom felsorolni mennyi mindent mondtak. Próbáltuk leállítani őket, de nem lehet...
Apám már egy hónapja vett neki valami felfújhatós kisautót, amibe be lehet ülni és lehet játszani vele. Van kormány meg minden. Rá lehet kötni a tévére és ilyen kis egyszerű játékok vannak rajta... :U Néztem is csúnyán... de nem lehet velük mit kezdeni. Hiába mondjuk, hogy a Leó inkább le van maradva egy kicsit a korosztályától, erre nemhogy a saját korának megfelelő játékot vesznek neki, hanem inkább jóval idősebbnek valót. =/ No mindegy.

Egyébként a vonat nálunk is kedvenc. Illetve mostanában a "nínós autó". :D Úgyhogy valami ilyesmi is lesz karácsonyra... Névnapjára kapott apáméktól egy hatalmas mentőautót. Ami persze különböző gombok nyomkodására nínózik is meg világít. :U Örültünk megint. Brutális hangja van. Tudnám mi a fenéért nem lehet ezekre egy hangerőszabályzót tenni? És mért kell minden ilyen hangot kiadó gyerekjátéknak ilyen brutálisan hangosnak lennie? Mintha süketeknek készülne. Szerencsére már kezd lemerülni az elem. ;]

Aztán amire még gondoltunk az ilyen kis éjszakai hangulatfény. Az Obiban (is) lehetett kapni egy ilyen teknőst plüssből és a hátán kivannak vágva a csillagok amik bevilágítják az egész plafont. Na még ilyenre is gondoltunk. Ez is tutira tetszene neki.

[ Szerkesztve ]

(#1683) föccer válasza Dany007 (#1682) üzenetére


föccer
nagyúr

Lehet, hogy lány, de amikor egyszer voltam vele az ikeában ki nem lehetett robbantani a kiállított kisvasút mellől. Szép kis marketing mondhatom. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1684) Aethelstone válasza Dany007 (#1682) üzenetére


Aethelstone
addikt

Mi most vettünk a 2.5 éves lányomnak ilyen teknőst....illetve nem teknőst, hanem katicát. Kb. 20 percig volt érdekes. Aztán már nem is kell. Addig viszont nagyon bejött neki :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#1685) Dany007 válasza Aethelstone (#1684) üzenetére


Dany007
veterán

Az a gond, hogy kb nálunk is minden csak 2 napig érdekes...
Volt már ez elefánttal, kisautóval, mesékkel stb... Szóval ilyen téren mindegy mit veszünk. :D

@föccer:

húh ne is mond. Mi a mikulással voltunk így. Ugye már októberben kint voltak a mikulások pár helyen... Na ő neki meg már ott megtetszett... Nehéz volt levakarni róla. De hasonló a helyzet ilyen kiállított kis autókkal / játékokkal amikbe be lehet ülni.
Tetszik neki, okés, ülj bele dobok egy százast. Frankó elvan, élvezi meg minden. Aztán okés vége... de ő nem száll ki. :U Oké mégegy százas de aztán tényleg vége. Megint nem száll ki. Aztán a végén már nem volt százasunk és úgy kellett kierőszakolni nagy hiszti közepette. =/ Nem egyszerű na. :D

(#1686) Aethelstone válasza Dany007 (#1685) üzenetére


Aethelstone
addikt

Azért is jó ez a topic, mert az egyszerű apuka szembesülhet azzal, hogy ezek a problémák nem egyediek, hanem gyakorlatilag mindenki szembesül velük :)

Az autós buli nálunk is pont így működik :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#1687) Dany007 válasza Aethelstone (#1686) üzenetére


Dany007
veterán

No igen. Azért ezt nekem is nagyon jó tudni. Legalább tudjuk, hogy akkor ilyen téren nem "különleges" a gyerek. :)

(#1688) föccer válasza Dany007 (#1685) üzenetére


föccer
nagyúr

ülj bele dobok egy százast

Itt basztad el :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1689) Aethelstone válasza föccer (#1688) üzenetére


Aethelstone
addikt

És még mennyi más helyen is :D

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#1690) korcsillio válasza twine (#1680) üzenetére


korcsillio
őstag

Kisfiam olyan arcot vágott mikor meglátta a cipőiben a sok csokit :Y :DD

[ Szerkesztve ]

(#1691) AMD Power


AMD Power
titán

Ma megyünk az ágyért. Remélem ma végre lezáródik ez a "probléma" is. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1692) AMD Power válasza AMD Power (#1691) üzenetére


AMD Power
titán

El is hoztuk nagyon baba lett!:) 90% tartunk az összerakással. :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1693) Melack válasza AMD Power (#1692) üzenetére


Melack
veterán

Ez egy másik ágy? Most is morcona külsővel mentetek? :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1694) AMD Power válasza Melack (#1693) üzenetére


AMD Power
titán

Igen ez egy másik. Ez egyben volt és úgy vettem meg, és most raktuk össze. Mi mindig morcona külsővel megyünk!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1695) Csiga85


Csiga85
csendes tag

Pöttömkénk

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#1696) this is life válasza Csiga85 (#1695) üzenetére


this is life
Ármester

Gratula :C !!!

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1697) Ghoosty válasza Csiga85 (#1695) üzenetére


Ghoosty
őstag

Hajrá, hajrá!

(#1698) AMD Power válasza Csiga85 (#1695) üzenetére


AMD Power
titán

Gratulálok! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1699) hdman válasza Csiga85 (#1695) üzenetére


hdman
őstag

Gratula!

Újabb jó hír: (anno jegyesoktatáson találkoztunk egy párral, akivel azóta nagyon szoros lett a kapcsolat, pár naponta tali,stb. ), kiderült, hogy ott is baba lesz :C

Hála Égnek vége a babakocsi mizériának is.... Még a nemlétező szőr is felállt tőle a hátamon, komolyan.

Nyár közepén elkezdtünk 3 in 1 babakocsit keresni, pár nap után találtunk is egyet az egyik bababoltban, ami árban-minőségben, mindenben megfelelt. 5 színben gyártják (piros, zöld, viola,barna,bézs) mi bézst szerettünk volna, hogy ne főjön meg a gyerek nyáron. Ok, semmi gond, rendelni tudnak, 1 hét múlva megjön. Gondoltuk legyen, enni ugysem kér. :)

Eltelt 2-3 hét, rájuk telefonáltam, hogy dikk mivan. Azzal takaróztak, hogy a gyártó a hibás, nem jön a cucc. Felhivtam a győri boltjukat, ott is ugyanez a helyzet, sorban veszik fel az előrendeléseket.

Eltelt ujabb 1 hónap, ujabb telefon: még mindig semmi. Akkor megkértem őket, hogy az üzletben lévő egyetlen darab bontatlan barna ( :( ) babakocsit tegyék el, aztán ha nem jön meg decemberig, akkor elvisszük azt.

Újabb hetek, ezzel elérkeztünk a tegnaphoz: felhivtak, hogy sorban mondják vissza az előrendeléseket ( több 10 darabot), mert egyszerűen a gyártó nem képes szállítani, és hogy akkor a megbeszéltek szerint kell-e a barna, mert ha nem átadják a következőnek. Persze, hogy kell, válaszoltam, aztán elhoztuk.

Össze is raktuk, hát ecséim, nem egy egyszerű szerkezet, látszik, hogy pár órát eltöltöttek a koncepcióval és volt pár visszajelzés. Mindennek megvan a maga csatja, hajtókája, tépőzárja, őrület mit lehet variálni rajta :))

sorry, hogy ilyen hosszú lett :))

Sopron city :)

(#1700) DopeBob válasza föccer (#1670) üzenetére


DopeBob
addikt

Hát valami tényleg nem ok. Ma volt 4 hónapos oltáson, mondtuk a dokinak is. Azt tudni kell, hogy a hallásvizsgálat, amit elvileg 2-3 napos korban kéne csinálni, még nincs meg, mert rossz a gép (úgy egy éve). Másik városba tudtunk időpontot szerezni január végére... (érdekességképp: ortopéd orvost is javasolták, hogy nézze meg mert kötött a csípője, kaptunk is időpontot 3 hónappal későbbre... azt megoldottuk magánrendeléssel)

Jövő héten vissza kell majd vinni, nem tudom mit tud nézni a doki, ma kulcsot csörgetett neki, arra figyel, de nagyon látványos, hogy teljesen leállt a gőgicséléssel, és már forgolódni sem próbál.

[ Szerkesztve ]

MZ/X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.