Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) AMD Power válasza föccer (#950) üzenetére


AMD Power
titán

Csak informálódók. Asszony azt mondja ,hogy itt nálunk a Óbudán az állami bölcsi és ovi az ingyenes, és "csak" a kajáért kell fizetni,

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#952) mefistofeles válasza AMD Power (#946) üzenetére

A 13 hetes ultrahangon természetesen szűrik a down kórt is. Mi az a "Margit"? Ha maszek akkor nem tudok hozzászólni, nálunk a kórházban ccsinálták de szerintem ott ingyenes. A genetikai vizsgálatnak több fajtája van, általában később végzik és csak akkor ha kéred vagy valami gyanú merül fel. A 4D az jóval később lesz esedékes. A dokiknak nincs rá szükségük neked meg csak akkor élvezhető ha már kivehetők a baba vonásai. Szóval még bőven ráér.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#953) Dany007 válasza föccer (#947) üzenetére


Dany007
veterán

16-18k? :Y Az durva. Akkor mi szerencsésnek érezzük magunkat.

@mefistofeles: Korrekt.

@AMD Power: szerintem se kapkodjátok el. Ezekkel még aztán tényleg bőven ráértek. Óvoda, bölcsi... Lesz még rá idő bőven.

[ Szerkesztve ]

(#954) föccer válasza Dany007 (#953) üzenetére


föccer
nagyúr

Függően attól, hogy mennyit bolt bent a lány.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#955) mefistofeles

Nem sokat konyítok az óvodai díjakhoz de ha jól emlékszem (tízből kilendszer az asszony intézi) nekünk itt szombathelyen angollal együtt cakumpakk olyan 11-12 ezer havonta.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#956) AMD Power válasza mefistofeles (#952) üzenetére


AMD Power
titán

Jaj bocsi te nem BP-i vagy. :B Margit kórház. Sima kórházba megyünk majd. De mivel az asszony 35 feletti így ajánlott egy komplex szűrés (azt mondták lesz benne genetikai vizsgálat is) a annak lesz 17e Ft a költsége.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#957) V.Stryker válasza mefistofeles (#952) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A 4D-s ultrahang 26-ik hét körül esedékes!!!! Mi is vártunk vele,hogy minél jobban láthatóak legyenek a vonásai, csak épp a doki közölte, hogy ez okos gondolat, csak ha sokáig várod, nem fog beleférni a képbe! Szóval erről konzultáljatok időben a dokival, nehogy kicsússzatok. _ mármint AMD-ék....:)

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#958) mefistofeles válasza V.Stryker (#957) üzenetére

Persze mikor már túl szűk a hely a babának az utolsó hetekben akkor nem optimális a 4D. Nem azért mert nem fér bele, hanem mert már olyan szűk a helye, hogy nehéz szép felvételeket készíteni. Profi 4D helyeken a 22-29. hét közötti időszakot tartják ideálisnak.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#959) AMD Power válasza V.Stryker (#957) üzenetére


AMD Power
titán

Én is a 22-29 hét környékét olvastam. El is fogunk menni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#960) föccer válasza AMD Power (#959) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha korán mentek, akkor alig látszik valami a babából. Ha későn mentek, akkor túl nagy illetve már nem mozog annyira, hogy jó képeket lehessen készíteni róla.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#961) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Jelentem 8-án lettünk 7 hónaposak, ezt kb. 1 hete csináljuk.

Néhány hete a Nagyi levágta a hajamat. :D

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#962) föccer válasza BioNiCMaN (#961) üzenetére


föccer
nagyúr

Ahogy elnézem a nagyi jobban élvezte, mint a kislány :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#963) V.Stryker válasza AMD Power (#959) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Sikerült megtudni, hogy mi a helyzet ezzel a Dada pelenkával? Nekünk is kéne venni a hétvége fele már és kipróbálnánk valami újjat. :DDD Hogy ínyencek is legyünk, lehet,hogy nadrág pelenkát. :DDD

Ajánljatok valami jutányos áru, de jó minőségű pelust. :)

Egyébként mik ezek a jelölések, hogy első osztályú, harmad osztályú? a harmad osztályú gondolom szar minőség, az első osztályú meg jó... :U Hogy közelebb érezzem magamhoz, ez arányosan olyan jelölés, mint a kocsmáknál? :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#964) AMD Power válasza V.Stryker (#963) üzenetére


AMD Power
titán

Neten utána olvasna jókat írtak. De ,hogy ki a gyártója stb.... semmi.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#965) V.Stryker válasza AMD Power (#964) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na nem baj, mert majd én jól elmondom....a héten mi veszünk belőle. Találtunk a kerületben 40ft/db áron és mivel épp hétvége fele venni kell ,ezért kipróbáljuk.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#966) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Voltunk a kis legénnyel a Balatonon :)

Nagyon élvezte a pancsolást
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#967) Dany007 válasza kraftxld (#966) üzenetére


Dany007
veterán

Héj, csak nem Veszprémben (is) voltatok? :)

(#968) kraftxld válasza Dany007 (#967) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Dede, voltunk Veszprémben is pár napot.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#969) AMD Power válasza V.Stryker (#965) üzenetére


AMD Power
titán

Azt megköszönöm majd! Mekkora méret kell nektek?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#970) V.Stryker válasza AMD Power (#969) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekünk már ez a 9 kg feletti.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#971) AMD Power válasza V.Stryker (#970) üzenetére


AMD Power
titán

Mi innen fogjuk rendelni valószínűleg. Ingyen van a kiszállítás is.

Itt 41Ft-ra jönne ki a 9-18kg Dada.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#972) V.Stryker válasza AMD Power (#971) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na, akkor az infók. Vettünk a Dada pelusból és volt már nagy pisi kaki minden és jó, határozottan jó. A párom azt mondja,hogy kb. a kék Pampers szintű pelenka mindenben. Így mi valószínűleg átállunk erre.

Egyébként asszonypajtás úgy mondta, hogy a DM-esnél jobb a Rossmann-os. A rossmanosnál jobb a Dada, de a Dada a kék Pampers-el egyenértékű. A prémium pampers is szuper, de az ára miatt csak akciók esetén kerül hozzánk. Illetve a narancssárga pampers is jó, minimálisan van csak a kék - sleep & play - alatt, igazából egyenértékű is lehet azzal. :) Na, szerintem ez ennél több szót nem érdemes. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#973) AMD Power válasza V.Stryker (#972) üzenetére


AMD Power
titán

Királyság! Nagyon szépen köszönöm az infót! :R :K

Volt ráírva valami? Hol gyártják, kik stb...?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#974) kraftxld válasza V.Stryker (#972) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nekünk ez a sleep and play nagyon nem jött be, de lehet a gyerek felépítése miatt. Este mindig áthugyálta és nappal is kiforgatta már belőle a barna festéket és a hajópadlót elkezdte beszinezni :D
Ezért nem is nagyon használjuk. Bár erre a 3 hétre amíg Mo-on leszünk majd valahogy elhasználjuk.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#975) AMD Power


AMD Power
titán

Úgy néz ki,hogy nem a Marit kórházba megyünk! Anyum egy ismerőse a Honvédban dolgozik. Ott fogják megcsinálni az első ultrahangot és Ingyen a genetikai vizsgálatot! :R :R :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#976) V.Stryker válasza AMD Power (#973) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az van rája írva, hogy Atvipel unisex nadrágpelenka - erre mondjuk mi, hogy dada. :D Egyébként ez van a peluson...mármint,hogy dada. Származási hely: EU. Kizárólagos forgalmazó: DOM-BER Kft. 3756 Perkupa Favári telep 11.

Ennél többet nem ír, kivéve a maszlagot, hogy ne dobd a wc-be , stb. :). De most a második nap után a párom mondta,hogy teljesen megkedvelte és nagyon elégedett vele.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#977) mefistofeles válasza AMD Power (#975) üzenetére

Ok nélkül én nem végeztetnék genetikai vizsgálatot.....
Mindennek van kockázata, egy ilyen vizsgálatnak is....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#978) AMD Power válasza V.Stryker (#976) üzenetére


AMD Power
titán

Király vagy köszönöm! :R

mefistofeles: Több jó ok is van... az egyik ,hogy 39 éves az asszony.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#979) V.Stryker válasza mefistofeles (#977) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nalunk nem volt veszelyeztetett asszony, megis csinaltattunk. Drága volt, de a veret kiküldték Angliába valami speckó gépbe és az kiszürte a genetikai betegségek 95%-át. AMD párjánál meg fokozottan kell a kora miatt, fokozódnak az ilyen jellegű betegségek. Én támogatom maximálisan a vizsgálatot. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#980) AMD Power válasza V.Stryker (#979) üzenetére


AMD Power
titán

Persze! Ez nem is kérdéses! Meglesz csináltatva. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#981) mefistofeles válasza V.Stryker (#979) üzenetére

Nézd, mi is megcsináltattuk (nekünk konkrét okunk volt rá) de nem kell angliába menni pesten az Istenhegyi úti Genetikai magánklinikán elvégzik. Az tökéletetsen igaz, hogy kiszűrik szinte az összes genetikai betegséget (közel 100% biztonsággal) de fel is hívják arra a figyelmet, hogy a beavatkozás koraszülést, elvetélést stb. okozhat!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#982) V.Stryker válasza mefistofeles (#981) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mi se mentünk Angliáig..csak a vér ment. :) De várj...a veszélyeztetetteknél van ez a magzatburok vizsgálat, aminek van kockázata és állítólag fájdalmas is. Na, azt mi pl. nem csináltattuk meg, mert nem volt rá okunk, a 95%-os vérteszt elég volt. Lehet,hogy te erről beszélsz? A doki mondta,hogy ez 34-36 évtől felfele indokolt, mert onnantól ugrásszerűen megnő a downkór kockázata.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#983) Dany007 válasza V.Stryker (#982) üzenetére


Dany007
veterán

Biztos, hogy arról beszél. Azt mi se csináltattuk meg. Még éppenhogy nem volt indokolt (korból kifolyólag). De ha indokolt lett volna, akkor azért v.színűleg megcsináltatjuk mi is.

(#984) korcsi válasza V.Stryker (#982) üzenetére


korcsi
veterán

Sziasztok!

Párom tavaly a terhessége alatt volt 35 éves, ajánlott, fizetős (15000Ft) vér és ultrahang vizsgálatot csináltak Pécsen, a további vizsgálatot csak gyenge eredmény esetén javasolták volna. Szerencsére minden rendben volt, minap múlt a csöppség 100 napos.

Örülök a pelus témának, nálunk rengeteg fogy, délig 4-5 darab elmegy típustól függetlenül, és az átöltöztetés is sűrűn becsúszik, mert jellemzően hátul kifolyik a cucc.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#985) AMD Power válasza V.Stryker (#982) üzenetére


AMD Power
titán

:)

Hála az Égnek nekünk ingyen megfogják csinálni. És persze lesz helye annak a 17e Ft-nak. Nálunk csak az a szerencse,hogy nem első gyerek. Vagyis neki. Nekem igen!:)

korcsi: Hála az Égnek ,hogy minden rendben volt! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#986) mefistofeles válasza AMD Power (#985) üzenetére

Igazából ha nincs más ok csak a kor akkor bőven elég ez az egyszerűbb vizsgálat, főleg ha (ha jól értettem) az asszonykádnak nem ez az első terhessége és nem volt semmi gond az elsőnél.
Nálunk a 13 hetes ultrahang Down szindróma gyanút azonosított (elég erős gyanút) ezért nálunk a komolyabb magzatvíz mintavételes vizsgálat kellett! Csakhogy a kórházban ilyen fiatal terhességnél nem csinálják meg. Heteket kellet volna várni, plusz még minimum egy hét az eredmény. Azonnal alternatív megoldást kerestünk. Az Istenhegyi úti magánklinikán azonnal elfogadák az asszonyt. Felmentünk, megcsinálták a beavatkozást (kb. 10 perc) és három nap múlva megvolt a tökéletes eredmény, minden genetikai betegség kizárásával! Igaz, hogy ez egy pesti út és 50000 Ft volt de kit érdekel, csak a pici számított! Most elmondhatom, hogy van egy makk egészséges majd' három éves kisördögöm! (no meg egy hat éves nagy ördög) :D

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#987) AMD Power válasza mefistofeles (#986) üzenetére


AMD Power
titán

Az szép... bennem megállt volna az ütő. De lényeg ,hogy nem történt semmi baj! :R

Nálunk mindenféle képen lesz mintavétel... főleg így ,hogy ingyen megtudjuk csináltatni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#988) mefistofeles válasza AMD Power (#987) üzenetére

Köszi! :)
Ne gondold, hogy mi nem voltunk idegbetegek! Én valamennyire megnyugodtam az eredmények után de az asszony a terhesség egésze alatt, sőt még utána is amíg 100%-osan ki nem derült, hogy szellemileg tökéletesen ép a gyermekünk nagyon oda volt!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#989) AMD Power válasza mefistofeles (#988) üzenetére


AMD Power
titán

Bele sem merek gondolni. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#990) AMD Power


AMD Power
titán

Babakötvény illetve Start számlája van valamelyikőtöknek?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#991) V.Stryker válasza AMD Power (#990) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na, ezzel nagyon óvatosan...

Személyes vélemény: Babakötvény...kapsz 40 rugót az államtól, vagyis a gyerek és kedvező kamatozású állítólag. Mindenképp megkapod, mi hagytuk a p.csába, a gyerek majd az érettséginél elbulizza. :) Ugyanis idéntől ... vagy tavalytól :U ... állambácsi kezelheti, pont mint a magánnyugdíjpénztárat, úgy behúzták. Ezért mi azt mondtuk, hogy kapják be.

A szülés után majd kaptok ajándék csomagokat a korházban az elérhetőségekért cserébe, fognak is majd keresni és meg is látogatnak, kedvesen, okosan és majd a végén egy jó biztosítást akarnak rád sózni. Szóval óvatosan, nagyon meggyőzőek. Bár amikor mondják, hogy ezt csak most azonnal tudod megkötni és sose többet és holnap már nem, akkor én már nyitottam is az ajtó, hogy viszont látásra, mert ilyen a világon nincs barátom.

Mi úgy döntöttünk, hogy a saját számlánk mellé nyitunk egy megtakarítási számlát, aminek ő a kedvezményezettje és elég jó a kamatozása bizonyos feltételek mellett. (Cib, ha a hó 15-ig bejön minimum 10ezer forint, akkor megkapod a kedvező kamatot) Mi azért döntöttünk így, mert én szeretem magam kezelni ezeket. Likvid, ha betartom a dolgokat, akkor a kamat is megfelelő. Nagyobb összegnél majd más bankkal is variálok a lekötésekkel. Csak meg kell tudni állni, hogy mondjuk a családi pótlékot egyből oda irányítod. Mi eltökéltük,hogy az a gyerek pénze és kész. Nyilván volt, hogy nem úgy álltunk és épp kellett valami neki...asszem babakocsi csere, akkor abból vettük ki a felpótláshoz az összeget, amúgy is neki gyűjtjük. Meg majd megy iskolai kirándulásra, kell neki laptop, f.szom tudja mi, akkor azokat terveim szerint majd mind ebből lehet finanszírozni ha szarul állnánk anyagilag. Nem beszélve arról ha valami baja lenne.... Persze mindenki úgy tesz, ahogy ő jónak látja. De legyetek óvatosak, sokan be akarnak majd rántani mindenféle hülyeségbe. Ami nem biztos,hogy rossz, csak nem biztos,hogy egyénileg a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#992) AMD Power válasza V.Stryker (#991) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi szépen a tippet. Nekem hasonló biztos tartalék számlám van a K&H-nál. Ott is szinte minden az én kezemben van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#993) V.Stryker válasza AMD Power (#992) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De majd biztos mondanak itt is okosakat a nálamnál idősebbek. :) Én fiatal apuka vagyok és útálom a pénzügyeket, mert szerintem az egész egy gazemberség és nem is értek hozzá mert útálom(és közgáz szakon jártam a középsulit :DDD), a tőzsdét meg be kéne zárni, mert csak manipulatív átbaszás az egész. Hát hogy van már az, hogy a kedvtől függnek a dolgok...sokszor emberi sorsok...hát beszarok. :W Na hagyjuk is asszem. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#994) AMD Power válasza V.Stryker (#993) üzenetére


AMD Power
titán

:) Ne húzd fel magadat. Nem ér annyit az egész. ;)

Ha más nem lesz max nyitok a gyereknek is egy ilyen számlát mint ami nekem van. Csak azért gondoltam a Start számlára mert ott van állami támogatás. Persze míg el nem veszik stb... lásd nyugdíjpénztári pénzek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#995) V.Stryker válasza AMD Power (#994) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezt mondtam én is, hogy ez elmélet jó a start számlához, de az nem,hogy az állam hozzáfér. Ez valahogy nekem olyan, hogy elvileg a számítógépeken létezik az a pénz, de nincs mögötte semmi, mert az állam már rég elköltötte valami szarra és ha majd kell 18 év múlva, akkor a képlet alapján kijön az összeg és az akkor meglévő pénzből kifizetik...talán.

Áhh, hülye egy világ ez. :((

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#996) AMD Power válasza V.Stryker (#995) üzenetére


AMD Power
titán

Igen , megértem amit mondasz. Ha bankban van a pénz az "biztosabb". Főleg úgy ,hogy ha kell vagy nem tetszik valami megfogom magamat és kiveszem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#997) Dany007 válasza AMD Power (#996) üzenetére


Dany007
veterán

Most jut eszembe. Ha esetleg nem vagytok házasok, akkor az apasági nyilatkozatot ne felejtsétek el. Mert születés után már neccesebb és asszem pénzbe kerül.

(#998) AMD Power válasza Dany007 (#997) üzenetére


AMD Power
titán

Párom már mondta... majd az önkormányzatnál kell majd kérni ha jól emlékszek. Nem vagyunk házasok , sajnos. De most erre amúgy se lenne pénz. Vannak fontosabb dolgok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#999) Dany007 válasza AMD Power (#998) üzenetére


Dany007
veterán

Nyilvánvaló. Mi se vagyunk házasok. Nem igazán látom értelmét egy vagyont kiadni össznépi duhajkodásért... Csak a papírért meg kár. :)
Csak eszembe jutott hátha még nem volt róla szó. Pl húgomék nem tudták, nekik is mi szóltunk.
Ő szeptember elejére van kiírva! :D

(#1000) korcsi válasza AMD Power (#998) üzenetére


korcsi
veterán

Gyámhivatalba kell menni apasági nyilatkozat tételre.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.