Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) bandus válasza Alex91 (#1050) üzenetére


bandus
veterán

Mibe tegyem a megtakarításaimat?
itt napi szinten foglalkoznak a kérdésekkel. röviden elmondható, hogy olyan nagyon nagy kamatot nem kapsz jelenleg a pénzért, de azért ha 20 éven kereztül félrepakolsz neki egy kis pénzt havonta már egész szép összeget vehet majd fel. nézd még meg a bankmonitor.hu weboldalt, itt meg a különböző pénzintézetek ajánlatait hasonlíthatod össze. pl ez egy jó ajánlat, és én meg vagyok elégedve az erstével [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1052) Dany007 válasza bandus (#1051) üzenetére


Dany007
veterán

EBKM 4,6%? :S uhf! Akkor már inkább a párnám alatt tartom! :DD Ez még inflációt se követi... Kemény világ van. Én múltkor szintén elgondolkoztam valami hasonló lehetőségen. Át is böngésztem a bankok oldalait, de arra kellett rájönnöm, hogy nincs értelme befektetni ilyen kockázatmentes dolgokba mert annyit se kamatozik, mint az infláció (jó az idei egyedien alacsony érték volt, általában 5-7% közötti), ami meg igen az meg már közepes vagy magas kockázati besorolású. És ráadásul a pénzedhez se nyúlhatsz következmények nélkül.

szerk.: ezeknél még az is többet ér ha az ember túlórázik havonta 1-2 órát és a túlórapénzt hozzárakja "kamat" címén!

[ Szerkesztve ]

(#1053) bandus válasza Dany007 (#1052) üzenetére


bandus
veterán

szerintem meg pont ezért jó. miért is akarnál a pénzhez nyúlni, ha az a gyerek jövőjére van félretéve? persze vannak sos helyzetek, de a lekötéssel megelőzhető, hogy abból a zsebből vegyünk ki, ha megtetszik egy új tv, vagy elmennénk nyaralni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1054) AMD Power válasza Alex91 (#1050) üzenetére


AMD Power
titán

Nem is olyan régen beszéltünk erről. Start számla stb...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1055) bandus válasza AMD Power (#1054) üzenetére


bandus
veterán

meg meg mit nem... szerintem ilyet csak azok nyitnak, akik valami hihetetlen oknal fogva nem tanultak semmit az mnyp kisajatitasabol...:)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1056) föccer válasza bandus (#1055) üzenetére


föccer
nagyúr

Gyak tök mindegy miben, hol tartod a zsetonont, nincs biztonságban. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1057) Dany007 válasza bandus (#1053) üzenetére


Dany007
veterán

Oh nem akarok nagyon offolni, elnézést. De én érzek magamban annyit, hogy a gyereknek félretett pénzből nem fogok TV-t meg autót venni magunknak.... :U Ehhez nem kell banki lekötést választani...
És igen sos helyzetekben pont jól tud jönni az ilyen. Persze a bankból is ki lehet venni, de akkor ugrik a kamat. Illetve bizonyos lekötések esetén van minimum idő.

Én csak azt mondom, hogy 4-5%-os kamatért nincs értelme lekötni.

(#1058) föccer válasza Dany007 (#1057) üzenetére


föccer
nagyúr

Én nem teszek félre külön a gyereknek. Egészen egyszerűen már csak azért is, mert 15-20 év az baromira messze van (pénzügyileg ma Magyarországon). Inkább megteremtem ez idő alatt azt a környezetet magam körül, hogy ha eljön az ideje, akkor segíteni tudjam a gyermekeimet. Tehát ne legyen hitelem, ne egyik-napról a másikra éljek, legyen valamekkora tartalék és lehetőleg legyen valami passzív jövedelem kiegészítés képen.

Ha ezek megvannak, akkor nem lesz gond segíteni a gyerekeket. Ha ezek nincsenek meg, akkor meg 100, hogy nem tudok félretenni x forintot.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1059) Dany007 válasza föccer (#1058) üzenetére


Dany007
veterán

Egyetértek... Most, hogy 2 hetente Pestre kell járnunk nekünk sincs mit félretenni. Bár egyelőre most még az anyagi stabilitás sem szempont (pont emaitt), de amint helyrejövünk és ez előtt is úgy csináltuk a dolgokat, ahogy leírtad.
Mindig volt itthon egy kis tartalék ha gond van legyen mihez nyúlni.

[ Szerkesztve ]

(#1060) AMD Power válasza föccer (#1058) üzenetére


AMD Power
titán

Ebben is van valami. Sőt nem is kevés. Én is csak azért tartom a pénzem a bankban ,hogy ne itthon legyen. Ami van rá kamat az egy vicc. Nálunk hála az Égnek se hitel se semmi. Ha lesz hitel 1x az se ma lesz és az is max egy pár milliós lakáshitel lesz. Ha egyáltalán fog kelleni. Remélem nem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1061) föccer válasza AMD Power (#1060) üzenetére


föccer
nagyúr

Ne becsüld le a Magyar bankok kamatját. Igaz az elmúlt néhány hónapban jelentősen csökkent, de még így is meglehetősen magasnak számít. Ennek is megvannak a maga okai, de ez már tényleg nagyon-nagyon messze van a topiktól. :)

A lakáshitel az általában egy kényszerű rossz. Önmagában a hitel nem rossz dolog, csak az emberek 98+%-a nem használja rendeltetés szerűen. :))

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1062) AMD Power


AMD Power
titán

A genetikai vizsgálaton is Minden rendben volt! És fiú lesz! :C :R :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1063) bandus válasza AMD Power (#1062) üzenetére


bandus
veterán

Nagynagy gratulacio! Biztosan remek erzes :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1064) alkonyfeny


alkonyfeny
csendes tag

Amikor a feleségemmel terveztük a babát, akkor megfogadtuk, hogy olyan lehetőséget próbálunk majd a gyerek kezébe adni, ami nekünk nem adatott meg. Gondolok, itt most némi tőkére, amivel indúlhat az életben. Gondolkoztunk babakötvényben, de az is felmerlt, hogy egy fix összegben pakulunk csak félre amikor lehet, de havonta biztos.

A vége az lett (miután 1 hónapja kiderűlt, hogy apa leszek, háhá!! :DDD ), hogy aranyfedezetű kötvénybe teszük a pénzt (havonta egy adott összeget) 10 éven keresztük. Az eltelt 10 év után megnézzük, hogy miként is állunk és lehet tovább lépni.

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#1065) föccer válasza alkonyfeny (#1064) üzenetére


föccer
nagyúr

Üdv a Klubban :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1066) V.Stryker válasza AMD Power (#1062) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Gratula! :C

Plusz egy kérdés: valami jó gyerekzárat nem tudtok? a lányom mindent kinyit és mindenhonnan kipakol. Ez a pezsgős poharaknál annyira nem vicces. :((( Az IKEA-ban amit láttam az csavaros, tehát utána csúnya lesz. Van valakinek valami ötlete?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1067) Dany007 válasza V.Stryker (#1066) üzenetére


Dany007
veterán

Papír ragasztószalag? :)
Nekünk is kipakol mindenhonnan... Szerencsére a neccesebb dolgok magasabban vannak.
Pár hónapja már a kilökős fiókot is megtanulta kinyitni. Amit előbb be kell nyomni és utána kilökődik...

Ja és Grat mindenkinek! Üdv az új klubtagnak! :)

@mefistofeles:

No, ha lehet ilyet mondani örülök hogy nem vagyunk egyedül. :) Már azt hittem minden szar dokit csak mi kapunk... D:

[ Szerkesztve ]

(#1068) föccer válasza V.Stryker (#1066) üzenetére


föccer
nagyúr

1,2 m magasságig mindent gyerekbiztossá kell tenni. Ami hatásos az elég durva nyomot hagy. Az ilyen öntapadós szutykok kb nem érnek semmit.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1069) AMD Power válasza bandus (#1063) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon király! Ne nem dolgozok biztos sírok. :B Holnap ünneplés a kollégákkal! ;]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1070) föccer


föccer
nagyúr

Nálatok hogy megy az esti fürdés? Nálunk a kiscsajt nem lehet kirobbantani a kádból csak valami éktelen sírás kíséretében. Ha 5 órát lenne bent akkor se akarna kijönni. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1071) mefistofeles válasza föccer (#1070) üzenetére

Dettó....
A két fiam együtt fürdik de olyan patáliát csapnak (és olyan nehéz őket kiráncigálni a kádból) hogy tökre lefáradunk az asszonnyal mire megtöröljük őket.
A pizsamahúzás megint egy nagy szám..... Nem tudom mi van velük este de ha délután le is vannak fáradva (ritka) estére mint két őrült dinamó pörögnek ezerrel.... :Y

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#1072) mpierre válasza V.Stryker (#1066) üzenetére


mpierre
veterán

Mi ilyen a fiókok, ajtók belső oldalára csavarozható pöcköt tettünk. Minjá lefotózóm... :D Pill.

Ja ez Ikeából jött:

A cipős szekrényen megmaradt. Pedig már semmi értelme... :DDD Mondtam a Páromnak, még jó lesz ez valamire. És tessék!

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1073) AMD Power válasza föccer (#1070) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is ez volt mikor pici voltam. Órákat voltam a kádban. Imádtam bent játszani. Úszott minden a vízben... :))

Tegnap ünnepség volt a kollégáimmal. Most meg rosszul vagyok. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1074) V.Stryker válasza AMD Power (#1073) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezzel én még mindig így vagyok. :DDD

mpierre: Valami ilyet néztem most az ikeában...csak elsőre nem esett le,hogy ezt belülre kell tenni...így már nem is gáz. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1075) mefistofeles válasza AMD Power (#1073) üzenetére

Készülj fel ha megszületik a pici beszarsz.... bocs ezt nem tudom szebben mondani....
Mikor az első fiam megszületett, hazamentem a kórházból, benyomtam két üveg pezsgőt és sírva halgattam meg kb. százszor Karda Beátától az édes kisfiam és Komártól a fiam címü számot!

...még apám temetésén sem sírtam (nem azért mert nem szerettem) de a fiam születésekor kb. egy litert könnyeztem el.......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#1076) mefistofeles válasza mpierre (#1072) üzenetére

De ez csak az ajtó kitárását akadályozza meg nem? Ha résnyire kinyitja a pici már bármit kipakol......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#1077) Alex91


Alex91
félisten

[link], errol a babakocsirol valami velemeny?

Valami konnyu, egyszeruen osszecsukhato, tomegkozlekedo (esetleg auto csomagtartoba elfero), telen szuleto babanak valot keresunk.

Ez viszonylag jonak tunik, kicsit talan lehetne konnyebb, es az ara is kevesebb (bar ha jo, akkor kifizetem).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1078) mpierre válasza mefistofeles (#1076) üzenetére


mpierre
veterán

Azon a résen max a két ujjad fér be, hogy lenyomd a pöcköt. Te döntöd el, hogy mennyire csavarozod fel az akasztó részt. A fotón az kb 2,5cm hely, amikor be van akasztva. A prücsök keze, már újszülött korában is vastagabb... :K Amikor meg már rámolás veszély van, akkor már akad ott husi is. Semmit se pakolt ki, ahol ilyen volt.

Az meg külön megszokást igényel, hogy ne nyisd ki akadásig. Különben esélytelen lenyomni.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1079) AMD Power válasza mefistofeles (#1075) üzenetére


AMD Power
titán

Én sem sírtam. Pedig szerettem nagyon.....

Tudom, tisztában vagyok vele ,hogy nagy bőgés lesz. :B ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1080) föccer válasza AMD Power (#1079) üzenetére


föccer
nagyúr

Én nem sírtam akkor sem, bár valami igazán leírhatatlan érzésem volt, amikor 15+óra túra után végre leültem inni egy kortyot... Mindez úgy, hogy az előző éjszaka nem aludtam semmit, tehát ~35 órája voltam fent.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1081) AMD Power válasza föccer (#1080) üzenetére


AMD Power
titán

Én mostanában elég "síros" lettem. Vagyis inkább csak érzékenyebb. Ahogy öregszek , úgy lesz ez bennem egyre erősebb.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1082) Dirtyz válasza Alex91 (#1077) üzenetére


Dirtyz
őstag

Privi ment ;)

Védd a fákat, egyél hódot!

(#1083) föccer válasza AMD Power (#1081) üzenetére


föccer
nagyúr

Milyen idős vagy?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1084) V.Stryker válasza AMD Power (#1081) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Elmúlik, ahogy telik kicsit az idő. Rajtam is kijött, de most, hogy a lányom 1 éves lassacskán, így kezdem kinőni. :) Nem szégyen az.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1085) AMD Power válasza V.Stryker (#1084) üzenetére


AMD Power
titán

:) Szerintem ez a normális nem?:)

föccer: 31 leszek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1086) föccer válasza AMD Power (#1085) üzenetére


föccer
nagyúr

Valamiért fiatalabbnak gondoltalak. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1087) AMD Power válasza föccer (#1086) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt most vegyem bóknak ,vagy sértésnek?:)

Tegnap volt akcióban a Budakalászi Auchanban 150db Pampers 4-9kg 6670Ft-ért... nagyon jó ár volt érte. De alig volt már belőle vagy 2-3db.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1088) föccer válasza AMD Power (#1087) üzenetére


föccer
nagyúr

Próba nélkül nem érdemes nagyobb mennyiséget bevásárolni. És 45 ft-ért ezért nem annyira verhetetlen ajánlat, hogy tonnaszám vásároljon be az ember belőle.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1089) AMD Power válasza föccer (#1088) üzenetére


AMD Power
titán

Én most kivételesen rátok gondoltam inkább hátha érdekel valakit, Mi egyenlőre még semmit nem vettünk. A pelenka beszerzési forrásunk is megvan már úgy néz ki. Mi is itt még az elején csak kisebb db számú csomagot fogunk rendelni teszt képen , és ha be váll akkor jön majd a nagyobb mennyiség.

Augusztust 22-én megyünk a 4D-re.... 18 héten. :K :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1090) V.Stryker válasza AMD Power (#1089) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hosszabb távú visszajelzésként jelezném, hogy a Dada pelus szuper, annak ellenére,hogy nem gumis a dereka, nem jön ki a kaksi, pedig a pampers gumis és ott volt,hogy nyakig fosta magát. Párom nagyon meg van elégedve vele és mivel nagyon jó a felszívóképessége, ritkábban is kell cserélnie, mint a Pampers. Szóval nálunk bevált és részünkről ajánlott termék továbbra is.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1091) mefistofeles válasza AMD Power (#1089) üzenetére

A 18. hét nem korai kissé a 4D-hez? Általában a 22-29 hét közötti idősakot ajánlják mert akkor már egyre inkábbb kialakulnak a baba arcvonásai. Mi (nem emlékszem pontosan) talán 24-25 hetesen voltunk és már tökéletesen felismerhetőek voltak a baba születés utáni arcvonásai is.
Meg ha szerencsés az ember, olyankor már elég mókás dolgokat "művel" a baba. Ásít, az ujját szopja, vigyorog stb.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#1092) AMD Power válasza mefistofeles (#1091) üzenetére


AMD Power
titán

Azt írták ,hogy akkor már nyugodtan lehet menni, mert még nem olyan nagyon nagy a baba és jobban is fog mozogni, látszódni. :)

V.Stryker: Király vagy köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1093) föccer válasza AMD Power (#1092) üzenetére


föccer
nagyúr

Csak éppen az arcvonásából nem fog semmi látszódni :) MErt ha elmész 20. héten, akkor még visszamehetsz a 25.en, mert az előző nem sikerütl.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1094) AMD Power válasza föccer (#1093) üzenetére


AMD Power
titán

Miért ne sikerülne?:) Erre amúgy is van garancia ahová mi megyünk. Ha ne adj Isten nem "látszódna" semmi.

Korai azt mondjátok? Mikor érdemes menni akkor? 2x nem megyünk el.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1095) AMD Power válasza AMD Power (#1094) üzenetére


AMD Power
titán

"4D Ultrahang (babamozi) vizsgálatok a 20. a 25. és a 30. hét körül:

4D vizsgálatra érdemes eljönni már a 20. hét előtt, mert már ilyenkor is jó felvételek készíthetők, a 25. hét körül látható legjobban mindene a picinek, de még a 30. héten is van annyi helye a pocakban, hogy jó képeket készíthessünk.

A babamozi felvételek szempontjából leginkább a 16 - 32. hét között láthatunk a legtöbbet a piciből, ezért a javasolt időpontokon kívül is érdemes eljönni a vizsgálatra."

Most akkor ti melyiket ajánljátok? :F :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1096) mpierre válasza AMD Power (#1095) üzenetére


mpierre
veterán

A 32. hétig bármikor mehettek, a 16.-tól. Kb ennyi.

A 16. héttől kezd emberformájú lenni a pici, én legkorábban akkor nézném meg ultrahangon. A biológia órák miatt az előtte levő fejlődési fázisokat úgyis mindenki ismeri..

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1097) Dany007 válasza AMD Power (#1095) üzenetére


Dany007
veterán

Hát nyilván minél később mentek, annál kifejlettebb bébit láthattok. :) Annál jobban fognak hasonlítani az arcvonások a születendőre.
Mi asszem a 30. hét környékén mentünk.

Jó meg minden de születés után gyorsan elfelejti az ember. :) Szóval nem kell túl sokat stresszelni rajta.

(#1098) mefistofeles válasza AMD Power (#1095) üzenetére

Nézd én nem ajánlok semmit de azt szokták mondani, hogy 20-22. hét előtt még sok részlet nem látszik stb. egyszerűen túl pici a baba, 30. tól felfelé pedig pont fordítva, már olyan nagy a baba, hogy szinte egyáltalán nem mozog és ha éppen a felvételhez szerencsétlen pózban fekszik akkor nem fogtok pl. látni semmit az arcocskájából. de mozogni már tuti nem fog sokat... Nekünk mindkettő 24-25. hét körül volt lekapva és összevissza bohóckodtak, mozogtak, mosolyogtak, mintha csak érezték volna, hogy veszik őket, ráadásul már megdöbbentően kifejlettek voltak az arcvonásaik. A születés után simán rájuk lehetett ismerni a 4D-s felvétel alapján.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#1099) Fernet válasza AMD Power (#1001) üzenetére


Fernet
senior tag

Úgy látom sok esküvő lesz idén, nekünk augusztus végén. Kicsit megfordítottuk a sorrendet, előbb jött a gyerek. :)

Mi is a templomit tartjuk fontosnak, utána egy sima vacsora lesz egy közeli étteremben, 30-35 fő, ebből közel 10 gyerek. Kb. 500e-el kalkuláltunk, ennek közel fele a vacsora+torta... Nem olcsó mulatság sajna, a legtöbb helyen ha megtudják, hogy esküvőre kell ez vagy az, rögtön vastagabban fog a tolluk... Mi lenne ha zenekart, vőfélyt, meg a többi "tradicionális" dolgot is szerettünk volna?

(#1100) AMD Power válasza Dany007 (#1097) üzenetére


AMD Power
titán

Engem most csúnyán hangzik nem az arca érdekel, hanem ,hogy ott is nézzék meg, hogy minden stim. :B

Pampers: Ebben az évben sajnos biztos nem lesz. Egy nagyon alap is 3-400e Ft. :(((

Kész csőd az egész. :W

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.