Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23801) Csygusz válasza fateless (#23798) üzenetére


Csygusz
tag

Én meg pont nem a dual sim miatt vettem ilyen készüléket, csupán a pénz szűkében levő, de relatív jó teljesítménnyel rendelkező készüléket szerető ember vagyok. Az a tipikus olcsón jót(már amennyire nevezhető jónak)

A Win8 telefonon nagyon bejövős. A legtöbb holmim így is officeos, azok simán mennek rajt, zene, film, akármi megy rajt, de nem olyan macerás ezeket másolgatni, mint egy ájfonon.
Hétvégén volt nálam egy iPhone 3GS az amilyen leharcolt állapotban volt, még mindig működött, ez a meglepő, úszott, összetört, szétesett, elvesztek a gombjai, de még mindig működik, csak cserélni kellett rajt egy érintő panelt :) Szóval ilyen strapa szempontjából jó készülék, de az én pénztárcámhoz már drága.
Win phone is tartogat ugyanennyi megbízhatóságot szoftveresen talán, mint az ios, de egy hajszálnyival kevesebb pénzért.

Az ígéret szép szó, ha megtartják.

(#23802) nagydarab2


nagydarab2
csendes tag

üdvözletem a tisztelt nagyérdeműnek :DD

ez a phone apk leállás nekem már kezd az agyamra menni :W :W :W :W

már három fajta készülékkel is bele futottam.( thl w3+ ; jiayu g3 ; star b92 1 giga rim )
ICS omokkal müxik rendesen. 4.1.2 vel meg nem.
Telenoros kártyáim vannak.
kipróbáltam egy T mobilossal azzal nem volt semmi gond.
tettem bele egy régi tipusú pannonos kártyát, még a nagy chipeset , azzal is ment.
:o
voltam bent a telenorrnál simet cserélndóan bezárja magától.
viszont azt nem tudom vissza csinálni :W i.
ki próbáltam a náluk lé vő regebbi fajtábóül kettőt.
nem volt jó
most menjek vissza és próbáljam a legújabbat ?
mire eljutnák a phone data törléséig lefagy a vasengedtem nekiu egy fix permissiont és azzal állandóan
bezárja magától. azt viszont nem tudom vissza csinálni :W
ha sikerűl olyan kártyát találnotok cserével a telenornál ami müxik, káérlek osszátok meg velem , hogy az melyik típus pls.
erre szokták írni a hírdetésben, hogy minden megoltás éárdekel :R aztán van még egy gondom :))
thl w3 +
tettem rá egy magyarított romot
minden ok... majdnem...
egyszer csak azt vettem észre hogy ha bármilyen pc re dugom, csak töltés van.
nem ismeri fel sem eszköznek, sem tárolónak semmi.
talán a boot image nem volt hozzá való ?
megpróbálnám egy gyári rommal, de azt nem találok zip- ben
talán az helyére tenné az usb részét.
ha valaki ezeket megtudnéá nekem oldani, annak személyesen házhoz viszek egy party hordó sört nem tom hány literes...
az a hónod alá vehetős :C :C :C
állom a szavam !!!!

kitüntető figyelmeteket előre is köszönöm :R :R
maradok továbbra is 140 kilóval
nagydqarab

egyik szemem sír a másik üveg

(#23803) LámaZ válasza hungobungo (#23797) üzenetére


LámaZ
addikt

”5 perc alatt találtam neked egyet, de a felkészültséged alapján szerintem egyedül ne vágj bele, keress valakit.”

A telefonom rootolt, ne kímélj. A felkészültségemmel meg ne törődj, gyakorlottabb vagyok az átlagnál.
Amúgy már meg is próbáltam, és egy lefektetett droid fogadott, a hasában ! jellel. Újraindítottam a telefont, és elem ki/berakás után minden a régi, kivéve az SD-kártyámat, amely nem müxik, de ez nem érdekel, bármikor helyre tudom hozni.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#23804) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Tegnap volt szó a GPS vevők Glonass kompatibilitásáról. Szeretném, ha egy Lenovo A820 tulaj megnézné EZZEL az alkalmazással, hogy a telefon Glonass kompatibilis-e!

A "G" jelű holdak a hagyományos, az "R" jelű holdak a Glonass holdak. Az alábbi képen látható, hogy a ZTE V960 nem Glonass kompatibilis, míg az Xperia Arc S viszont igen.
Köszi előre is!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#23805) Csygusz válasza hungobungo (#23800) üzenetére


Csygusz
tag

Nem mondtam szerintem akkora emeletes marhaságot, mert pontosan az történt, amit te írtál, nem adott frissítést a gyár, elavult a rendszer, iszonyat lassú lett, tettünk rá másik romot, ideig óráig jó volt, aztán utána megint kezdődött a lassulás, a be nem kapcsolás, szóval neki ez nem tetszett, hogy alapfunkcióira is megbízhatatlan lett.
(Már meg ne haragudj, ez személyes vélemény, és nem általánosítás, ne legyen ebből/ilyenből minden nap vitatéma :) )
Jött a csere és kapott egy nem lumiát, hanem HTC WinPhone 8S-t, ez egy icuripicurit megbízhatóbbnak tűnik szoftveresen, és amire neki kell, pár apróbb irodai szoftver normális minőségben, és egyéb holmik, azok alapból adottak, és jól működnek pc-vel való párosítása sem olyan, hogy itunest igényeljen (vagy valami más programot, hogy sima tárhelyként is lehessen használni a telefon memóriáját)

Mindenkinek mások az igényei, mindenki mást tart szem előtt, mindenki számára tökéletes és lenyűgöző készülék nincs. LáMaZ-nak próbáltam annyit írni, hogy winphonet választanék inkább, mint ios-t, mert egy picit olcsóbb, viszont remélhetőleg lesz olyan jó, és tartós.

De elnézést kérek mindenkitől, akit megbántottam a hülyeségeimmel.

Az ígéret szép szó, ha megtartják.

(#23806) LámaZ válasza Csygusz (#23805) üzenetére


LámaZ
addikt

Köszönöm a válaszod!
Nem kell elnézést kérned, amúgy, itt sok a nagy mellényű fiatalember, aki azt hiszi ő Szuperman - és ezt nem hungobungo-ra értem, mert ő pont a másik fajta.
Jómagam pl. C++ban is programoztam, nem is akárkinek, tehát nem vagyok analfabéta. Tény, hogy a Linux és az Android világa nem az enyém, de nem is akartam volna belemerülni, nincs rá időm. Mindenesetre, ha hozzám jön valaki olyan problémával, ami az én szakmámat érinti, nálam nincs lehülyézés, meg lekezelés. Amilyen információkat meg adok, azok precízek, a partner által is érthetőek. De nem vagyunk egyformák.
Az új telefon vásárlása nálam megint november hónapban lesz esedékes. Biztos, hogy valamilyen felhasználóbarátabb készülék lesz, amelyen minden elvárt funkció alapból működik, nem kell állítgatnom, bütykölnöm, fórumozgatnom miatta. Sok egyéb dolog van a világon, mint ilyenekre tölteni, pl. most is kint gyönyörű tavaszi idő van.
Nem vagyok a kínai termékek ellen, sőt, de olyanokat szeretek vásárolni, amelyek egyből jól működnek. Sok ilyen is van.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#23807) vampire17


vampire17
addikt

Minideal-en olcsobb a Amoi N828! (199.9 dollar) vettem is egyet. masfel, ket het mulva majd mondom a fejlemenyeket...:D

(#23637) Raqueia: hol is van ez a "legujabb ROM"? :D

[ Szerkesztve ]

(#23808) hungobungo válasza vampire17 (#23807) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Oroszoknál minden megvan: [link]
De mire ideér, úgyis lesz újabb...

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#23809) Mikuland


Mikuland
tag

Üdv!
Sikerült kiderítenem, hogy a STAR N9000-es telefonom kijelzője üvegből van. :W
Persze, hogy a kőre esett két centire a szőnyegtől! :O

A másik, hogy egy hét után rászóltunk mélben az Atelife-ra, hogy mi van a MIZ 2-es rendeléssel?
Rögtön válaszoltak, hogy elnézést, három napon belül feladják. :F röhej...

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#23810) Bagira01 válasza vampire17 (#23807) üzenetére


Bagira01
veterán

Minideal-en az Amoi N828 most kupon kóddal 189,99$

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#23811) hungobungo válasza Mikuland (#23809) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Szia, ezt a modellt ismerősöm kétszer törte össze, kétszer kellett szereldébe küldeni, kb. többet volt a postán mint a tulajnál...Te sem használtad az a műanyag védőtokot, amit mellé adtak?

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#23812) agoka07 válasza Mikuland (#23809) üzenetére


agoka07
senior tag

Ettől félek, nagyon! :(

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#23813) tyuli76


tyuli76
tag

Üdv:)
Rendeltem az Alin ZTE V955,az elado azt mondta,h feltudja telepiteni a magyar nyelvet.Kérdésem,h ezeken a kinai telefonokon van kihangosito?Nem láttam,vagy nem tudom,h angolul hogyan irják:)

(#23814) Mikuland válasza hungobungo (#23811) üzenetére


Mikuland
tag

Sajna még a fóliát is leszenvedtem róla a télen, eddig tudtam rá vigyázni. Amikor a fóliát húztam, megemelkedett a kijelző is, be is porosodott. Most nézem, 32 dollárért rendelhetek újat. :W

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#23815) apeelme válasza LámaZ (#23806) üzenetére


apeelme
addikt

Már megbocsáss de...

Jelen problémádat figyelembe véve vettél egy készüléket amiről halvány lila fingod nem volt milyen. Kiderült hogy nem elég a tárhely számodra. Van rá lehetőség hogy megold a problémádat de saját kútfőből nem tudod. Segtséget meg nem annyit kapsz amennyit elvársz. És azt mondod fos a rendszer?

A te szavaidat idézvén: " Biztos, hogy valamilyen felhasználóbarátabb készülék lesz, amelyen minden elvárt funkció alapból működik, nem kell állítgatnom, bütykölnöm, fórumozgatnom miatta." - akkor használd az 512MB belső tárhellyel, senki nem utasított hogy partícionálj! Nem kell bütykölnöd! De TE akarod bütykölni mert nem felel meg az elvárásaidnak...amit TE választottál! Nem is értem hogy miért nem a kínai kollégákat szídod hogy hogy voltak képesek ekkora nandflash-t belerakni?! Fordítva ülsz egy picit a lovon nem?

(#23816) hungobungo válasza tyuli76 (#23813) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Persze, mind tudja a kihangosítást. Annyira alap Android-os feature, hogy nem is említik...

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#23817) tyuli76 válasza hungobungo (#23816) üzenetére


tyuli76
tag

Kösz:)Gondoltam,h amatör kérdés:)))

(#23818) hungobungo válasza tyuli76 (#23817) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Semmi gond! Én is pl. ma lepődtem meg azon, hogy a Star N9589-es Android 4.2.1-en a hívásrögzítés alapból benne van, végre nem kell külső app/custom firmware hozzá.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#23819) Jim74 válasza nagydarab2 (#23802) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia!

Most cseréltem én is telefont és hasonlóan jártam a Telenoros kártyámmal. Kicserélték újra és azzal már semmi gond nincsen.
Ha rákeresel a fórumban többeknek is volt ilyen problémája, és szinte mindenkinek a kártyacsere oldotta meg dolgot.

(#23820) tlac válasza hungobungo (#23729) üzenetére


tlac
nagyúr

kösz, erről a miracast-ról még nem is hallottam, persze teljesen logikus

pont múltkor gondolkoztam, hogy mit tennék, ha meghalna a számítógépem
a telefonban (V970, sajnos hdmi, mhl az nincs) van elég teljesítmény netezéshez, tehát akkor használjuk azt pl. vnc szerverként
aztán előkotornám az ősi celeroncsot, egy mini linux rá és vnc kliens, aztán már a probléma meg is oldva nagyjából

(#23821) vampire17 válasza hungobungo (#23808) üzenetére


vampire17
addikt

Koszi!

Official romok telepitesehez kell valami mod (costom recovery) vagy siman tudom frissiteni?

Iletve a minideal-rol rendelve mar pre-rootolva van, ill benne van a magyar nyelv is. A root gondolom elszall a frissites utan, de a magyar nyelv az marad? Tehat a hiv. romok is tartalmazzak a magyar nyelvet, vagy ez a minideal okositasa?

[ Szerkesztve ]

(#23822) nagydarab2 válasza Jim74 (#23819) üzenetére


nagydarab2
csendes tag

hali
én is voltam bent kátya cserére.
de én a régebbi fajta kártyákat kerestem, mivel egy régi pannonos kártyával próbáltam és azzal ment.
az én kártyámat tavaly cseréltem mikro simre a galaxy s3 hoz.
ezek szerint inkább az újabbat keressem ?
nnm tudod véletlenűl milyen tipus a tiéd ?
van nekik forgalomban több fajta chippel.

egyik szemem sír a másik üveg

(#23823) Jim74 válasza nagydarab2 (#23822) üzenetére


Jim74
nagyúr

Fehér színű microSim-em volt nekem is. Most egy fekete színű normált kértem és azzal jó volt. Illetve ilyen kombó kártya, hogy micronak is meg normálnak is kitörheted.

Azt kamuztam, hogy eldobálja a hálózatot, hogy ne kelljen fizetni a kártya cseréért, mert kb 1 éve cserélték micro-ra. Tudom, hogy nem etikus, de nejemmel kb. évi 150ezret kifizetünk nekik telefonszámlára, úgyhogy úgy gondoltam ennyi belefér :B

(#23824) nagydarab2 válasza Jim74 (#23823) üzenetére


nagydarab2
csendes tag

én bementem és porig aláztam őket :DD
közöltem velük, hogy fentartom magamnak a jogot, hogy milyen telefon akarok használni.
ha a sim amit adnak nem jó az nem az én hibám.
kettőt cseréáltem két különböző fajtára.
de én kimondottan a régi tipusokat kértem. :O
na akkor most vissza megyek és kezdjük elölről :DD

egyik szemem sír a másik üveg

(#23825) hungobungo válasza vampire17 (#23821) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Mediatek-es telefonoknál külső programmal, Windowsból tudsz gyári firmware-t cserélni/frissíteni.
A firmware mindent tartalmaz, a root-ságot és a nyelveket is, ha cserélsz, mindent cserélsz.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#23826) Terentius


Terentius
őstag

Jiayu G3 Quad

Poco F5 12/256 Gb

(#23827) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Üdv. urak! Az mtk6577-es készülékeknél korábban láttam a 720p-s video rögzítést, a 6589-esek között van már olyan amelyik 1080p-ben rögzít legalább 30fps-el? Vagy azok már mind? Az is aggaszt, hogy összevissza ráírnak 12-13MP-eket(12.0,12.1,12.6,13) és kiderül, hogy ténylegesen csak 6 a többi csak digitális nagyítás. Van olyan már ami ténylegesen 13MP és ha jól sejtem akkor ettől esélyesebb a 1080p-s rögzítésre?

Illetve az n-es wifi kérdése.. szerintem teljesen megítélhetetlen, hogy jogosan írták-e rá az egyik oldalon, mert a másikon már nincs feltüntetve... Elérhető egyáltalán, vagy ahol írva van az is mind kamu?

[ Szerkesztve ]

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#23828) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Skacok!
Olyan tud-e vmelyik ROM mágus, hogy a fényérzékelő szenzor mintavételezési idejét esetleg intervallumát lehet-e módosítani vhogy?
Mert az a bajom, hogy nagyon gyorsan reagál bmilyen pici fényviszony változásra. Mondjuk elhúzom felette a kezem és már le is vett a fényből, mire ezt megtette már nincs ott a kezem és világosít is... ezzel néha bajom van. Ha tudnám módosítani olyanra, hogy pl 3-5 mp ként nézze a fényerőt vagy hogy ne ilyen rövid időt figyeljen , hanem mondjuk 2-3mp-et vizsgáljon és ahhoz állítana, akkor boldogabb lennék :)
Köszi

"Oh my Goa'uld!"

(#23829) vampire17 válasza hungobungo (#23825) üzenetére


vampire17
addikt

Ertem. Akkor attol kerdeznem, aki cserelt ezen a tipuson (Amoi N828) ROM-ot, a gyari friss ROM-ok tartalmazzak a magyar nyelvet? (a root-ot nyilvan kesobb is meg lehet oldalni)

(#23830) Terentius válasza Sennalacy (#23827) üzenetére


Terentius
őstag

Star S5,Miz Z2,X920

Poco F5 12/256 Gb

(#23831) Jim74 válasza nagydarab2 (#23824) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én nem ugrottam nekik, mert nagyjából normálisak voltak velem az évek alatt, talán csak egyszer volt valami probléma, de az is megoldódott.
Meg különben is kedves és segítőkész volt az ügyintéző hölgy, akkor meg minek "púposkodjak" vele :DDD

(#23832) beers válasza Terentius (#23826) üzenetére


beers
addikt

Ez a 123mm elég kamu szagú.....

M&N

(#23833) gedadavid válasza Bagira01 (#23810) üzenetére


gedadavid
csendes tag

Hello!
Le tudnád írni a kupon kódot? :D Hol lehet ezeket amúgy megtalálni? Annak küldik aki korábban vásárolt náluk?

(#23834) Bagira01 válasza gedadavid (#23833) üzenetére


Bagira01
veterán

THL W8+
Our Price: $279.99(10$ Discount code 29ABED)

ZOPO ZP980
Our Price: $329.99(20$ Discount code 28ABED)

Amoi N828 MTK6589
Our Price: $189.99(10$ Discount code 28ABED)

Tooky T83+ MTK6577
Our Price: $108.99(20$ Discount code 25ABED)

Lenovo S720 MTK6577
Our Price: $189.99(10$ Discount code AB15ED)

Lenovo p770 (mulit-language)
Our Price: $219(10$ Discount code 23ABED)

Lenovo A820 MTK6589 (mulit-language)
Our Price: $175.99(19$ discount code 19ABED)

Lenovo A789 MTK6577 (mulit-language)
Our Price: $119.99(7$ Discount code 31ABED)

JIAYU G2 MTK6577 (512M/4G)
Our Price: $119.99(10$ Discount code 32ABED)

JIAYU G2 MTK6577 (1G/4G)
Our Price: $139.99(10$ Discount code 32ABED)

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#23835) kisda


kisda
aktív tag

Hegesztés közben lőttem :

vvvirág

Star N9776

Üdv: Dávid

(#23836) Terentius


Terentius
őstag

Amoi N828 tulajoktól kérdezem,hogy látványosan gyengébb a képminőség egy HD kijelzőhöz képest?A 245-ös PPI-re gondolok.

Poco F5 12/256 Gb

(#23837) Novicsok


Novicsok
tag

Hír Brunotól: most készít egy review-t a ZTE V987-ről, majd nyit egy új témát a V987 custom ROM-jai részére, amelyeket rövidesen elkezd fejleszteni.

(#23838) LámaZ válasza apeelme (#23815) üzenetére


LámaZ
addikt

OK, akkor a te stílusodban:

Occam borotvájáról te biztosan nem hallottál.
Én amikor megvettem a Star U920+ telefont (már nem írom okosnak) akkor elolvastam az itteni hozzászólásokat. Mindenki el volt ájulva, hogy mekkora üzlet Kínából rendelni telefont. Megjegyzem, az itteni hozzászólók előtt én már kb. 5 évvel korábban rendeltem Tajvanról, Hong Kongból és mostanában Kínából apróbb kütyüket, ezért nem gondoltam, hogy a telefonnal problémám lesz. Itt mindenki azt írta - olvasd csak vissza a tavaly január és október között írt hozzászólásokat! -, hogy kis buherával nagyon jó készülékek ezek.
Tehát, rendeltem én is egyet egy olyan eladótól, akinek elég jó minősítése volt az Aliexpressen. Kb. 45 nap után megérkezett, és akkorra már tudtam, hogy rootolnom kell, hogy megfelelően tudjam használni. Gondoltam, oké, az nem gond. Elvégre egyik diplomám számítástechnikai üzemmérnök, javítottam már meg sok mindent, számítógépet is régebben én szereltem össze magamnak, nem lehet ez nagy probléma. DE! Ez nagyon fontos, és itt jön be az Occam borotvája: csak a minimális beavatkozásra akartam szorítkozni. Nem is nyúltam hozzá, amíg ki nem derült, hogy a GPS-vétellel is baj van. Először ott is szoftveres módszerekkel próbálkoztam, az infókat innen onnan szedtem össze, mert sehol nincsenek szépen összeszedve. Itt minden fórumban kegynek számít, ha az ember választ kap a kérdésére. Ezért is kezdtem el logout-os blogot írni, amit természetesen sokan ócsároltak, és táblázatot összeállítani a GPS-csipekről. Természetesen, mivel nem szeretnék mások tollaival kérkedni, mindig ügyeltem arra, hogy megjelöljem a forrásaimat. (Erre írta pofátlanul az egyik kolléga, hogy copypaste-zem az XDA-ról.) A szoftveres módszer nem segített, így elkezdtem a hardveres rész mókolását. Amikor erről külön fórumot nyitottam, jött megint a kereszttűz, hogy minek az. („Hadd kínlódjanak mások is!”)
A GPS-sel úgy néz ki, hogy lassan a végére járok.
Most, a vásárlás után 5 hónappal felmerült a kifogyó belső tár problémája. Miután rákérdeztem a dologra, voltak reakciók a kérdésemre, a legtöbb persze megint csak kötekedés, és most is magamtól jöttem rá a megoldásra: az átpartícionálás. Nem azt mondom, hogy elsőként jöttem rá, mert volt már erről szó korábban, de már nem emlékeztem a válaszra, tehát, úm. újból fel kellett fedeznem. Tehát, most ezt a kérdést kell megoldanom, de az itt kínált megoldás hiányos, ezért utána kell még néznem, hogy pontosan mi az eljárás.

Valószínűleg sikerül ezen is túltennem magam, de már elegem lett ebből. Túl öreg vagyok hozzá, vannak más, fontosabb dolgaim, mint hogy ilyenekkel foglalkozzam. Olyan ez is, mint a Linux kontra Windows kérdés. Sokan erre esküsznek, sokan arra, és egyesek szidják a másikat. Én soha nem tettem, mert mindkét oprendszerben több ezer programozó több millió órás munkája van. Így vagyok az Androiddal is. Sokaknak biztos jó, nekem más kell.
Ezért fogok, valószínűleg még év vége előtt váltani, és az itteni fórumot is hamarosan kiveszem a kedvenceim közül. A tanulópénz túl sok, nem éri meg.
Ennyi a történet, nem több, nem kevesebb.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#23839) sasa311 válasza LámaZ (#23838) üzenetére


sasa311
veterán

Fura egy fazon vagy te hallod-e....

Egyszer vered nyálad, hogy te számítástechnikai üzemmérnök vagy meg ilyen olyan nyelveken programozol, úgyhogy a pórnép ne akarjon neked megmagyarázni semmit, aztán meg krokodil könnyeket hullatsz, a genya - amúgy képzetlen és hozzánemértő fórumozók pofátlanul nem adják meg neked azonnal és személyre szabottan a kérdéseidre a választ.

Érdemek, más kevesebb műszaki diplomával is meg tudja oldani az összes felmerülő kínaszoft problémát. Valahogy neked van mindennel bajod állandóan. Fura... :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#23840) gyuszito


gyuszito
senior tag

Helló Srácok! Nagyon érik a telefon vásárlás, de a pénz lassan gyűlik.. jó úton járunk, az a lényeg.
Kérdésem az lenne, hogy van-e érdemi különbség a 12mp-es és a 8mp-es kamera között így Kína fronton?
Két telefont néztem ki.
Star B94M Quad Core.
+ -12mp-kamera
Cubot GT89.
+ -5.3"
-Magyar nyelv
-16m szín

Szerk.: Úgy gondolom, hogy a nagyobb kijelző, a több szín ellensúlyozza a kisebb kamerát! És az sem árt, ha nem kell romot meg nemistudommit cserélnem, hogy magyar legyen, mert >nagyon< nem értek hozzá

Szerk2.: Mi a véleményetek? Én jobban hajlok a Cubot felé, de személy szerint csak Star-ral van tapasztalatom, ugyanis páromnak a 2magos verzió van.

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#23841) Raqueia válasza vampire17 (#23807) üzenetére


Raqueia
tag

én a needrom.com-on szoktam kutakodni. regisztrálni kell.

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#23842) dhgm válasza #06658560 (#23756) üzenetére


dhgm
tag

Hát annyiért adják mint más dollárban. Drága

1.5 dci 2006 86LE Xiaomi MI3 miuiv7

(#23843) Peaceliker válasza Novicsok (#23837) üzenetére


Peaceliker
őstag

Úúúú mtk6589W az miben más mint a w-tlen (vétlen :DDD ) ? :) Én nem tudtam róla kigooglizni semmit... :S

"Oh my Goa'uld!"

(#23844) gabor# válasza LámaZ (#23838) üzenetére


gabor#
tag

"Fura egy fazon vagy te hallod-e...."

Ha nem szeretnék vesződni a barkácsolással akkor egy kicsit drágább de biztosabb márkát választok mint a Star, ha nem szimpatikus a készülék akkor eladom és rendelek másikat és nem mérgelődöm rajta. Szerintem. Számítástechnikai üzemmérnöknek mit tanítottak? Jól tippelek, hogy 80-as évekbeli elnevezés?

(#23845) Raqueia válasza vampire17 (#23821) üzenetére


Raqueia
tag

officialbol is van recoverybol telepithetō. nekem most egy az 5.1 officialon alapulo custom rom van fenn, meghagyta a rootot. csak kinai/angol van rajta.

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#23846) sasa311


sasa311
veterán

Szerintetek lesz 4 colos 4 magos telefon még, vagy örökre tepsikre leszünk ítélve? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#23847) Raqueia válasza Terentius (#23836) üzenetére


Raqueia
tag

ezt neked kell megnézned, mert a te szemed nálad van. én kinéztem anno egy olyan telot amit telefonkipakolós nagyboltban lehet kapni ezzel a kijelzöparaméterrel, és megnéztem azt. szerintem nagyon jó a kijelzö képe.

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#23848) helltp válasza dhgm (#23842) üzenetére


helltp
aktív tag

Teljesen mindegy hogy hova mennyiért van írva mert még nem jött ki a telefon... (újabb híresztelések szerint soha nem is fog, de szerintem ez kamu)

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#23849) cappa72 válasza sasa311 (#23846) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ez az év kérdése volt...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#23850) gabor# válasza sasa311 (#23846) üzenetére


gabor#
tag

GSMARENA aláírást gyűjt anti-tepsi high phone ügyben

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.