Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23401) kisda


kisda
aktív tag

(#23402) Mindreader válasza hunaqua (#23396) üzenetére


Mindreader
tag

Már odaájándékoztam, nem én fogom használni. De ha panasz lesz rá, fel fogom.

Xabi78:
A Life már nem 110-es volt? Vagy rosszul emlékszem? Ha jól sejtem ezt csak úgy fogom tudni magyarítani, ha flashtool-al feltolom, CWM-el backup, jBart a backupon, majd CWM-el restore az újrafordított ROM. Vagy megy egyszerűbben is?

[ Szerkesztve ]

(#23404) FatalEror válasza #40993792 (#23403) üzenetére


FatalEror
addikt

Pedig E-bay-n már láttam,hogy árulták,akkor az fake?

HardCore is my LifeStyle

(#23406) FatalEror válasza #40993792 (#23405) üzenetére


FatalEror
addikt

Igen mivel láttam már magyar shopban is,csak ott ki is írták,hogy május 15.-én lehet majd vásárolni,érdekes módon nem az apró betűs részbe rakták.

HardCore is my LifeStyle

(#23407) mrkatona


mrkatona
tag

Sziasztok!

Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy ha lehetséges kerüljétek el az antelife-ot, mert megbízhatatlanok...
És akkor még nagyon finoman fogalmaztam. :(
Nálam abszolút feketelistás.
Rossz telefont küldtek nekem, amit szépen megírtak, hogy nyugodtan küldjem vissza nekik és kifizetik még a postaköltséget is és visszaadják a pénzemet, vagy küldenek helyette egy másikat.
Én gondosan becsomagoltam szépen visszaküldtem nekik (2 napra rá, hogy megérkezett), EMS gyorspostával (6990 Huf) és azóta arra sem hajlandóak, hogy reagáljanak a leveleimre.
Azóta eltelt több mint 2 hét, hogy a tracking number alapján látom, hogy sikeresen a címzett átvette a csomagomat és azóta vissza sem írnak.
Még jó hogy a 45 napon belül voltam és disputot indítottam a paypalon, ahol válaszoltak, hogy várjak még biztos a postán van, hitegettek, húzták az időmet, semmibe vették a vissza irányú nyomkövetésemet, stb.
Persze amíg vásárlás előtt vagy nagyon kedvesek és normálisak, aztán ha garis problémád van szépen ejtenek.
Most nagyon dühös vagyok rájuk, mert 51 ezerbe fáj idáig a sztorim velük és se pénz, se telefon.... :(
Még jó hogy a paypal véd az ilyen magatartású eladókkal szemben, remélem hamarosan lezárul az ügyem és legalább a vételárat visszakapom, ha már a postaköltséget bukom is.
A telefont február végén rendeltem, star b92m típusról van szó.
Remélem hasznos volt számotokra az információ és tanultok ti is az esetből.

(#23408) jano2101


jano2101
tag

Hello nem tudom jó helyre írok e, de segítséget kérnék Minideal- hez gari ügyintézés céljából, valakinek valami tapasztalat, mit hogyan kell, ilyenek!?
Köszönöm!

"... Kinek a csillogás, kinek a hírnév. De egy Spíler... az egészen más. Miért? Azért, mert egy kőkemény Spíler orrba-szájba nyomat mindent!!!"

(#23409) agoka07


agoka07
senior tag

Üdvözlet!
Telefon vásárlás előtt álok, SK17i-met cserélném le. Célpontban a ZOPO ZP810 áll, végig olvastam a hozzászólásokat vele kapcsolatban, nagy része pozitív, ez jó hír. :) Pár kérdésem lenne: a nagyobb játékok jól futnak rajta? Hosszú távon megéri befektetni egy ilyen készülékre? :)
Köszönöm előre is!

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#23410) FatalEror válasza agoka07 (#23409) üzenetére


FatalEror
addikt

A vas az relatív erős benne,gammákról túl sokat nem tudok mondani,de láttam YT vidit,ahol egyszerre ment egy HD-s film,és asszem ninja fruit lagg mentesen,szóval szerintem a hardver elég erős.

HardCore is my LifeStyle

(#23411) Peaceliker válasza agoka07 (#23409) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ugyan nekem nem ilyen telóm van, de enyémben is ez a vas van. Shadowgun-t nem tudtam elindítani, mert aszondja nem kompatibilis a készülékkel, de eddig minden más ment rajta akadás mentesen, szal a vassal tényleg nincs gond.

Ó tényleg, a kompatibilitás!
Akkor senki nem tudja hol tudom átírni a telefon típusát? Jó lenne ha valami s3 nak vagy valami "közkedvelt" telónak hinné magát 1-2 app miatt... táblámnál volt ez a megoldás és nagyon hasznos dolognak bizonyult.

Illetve az a kérdés, hogy olyat lehet-e módosítani, hogy a fényérzékelőnek mennyi időnként van a mintavételezés? Mert amint van egy ici pici fényviszony változás már veszi is le a fényerőt vagy emeli és ez néha bosszantó...jó lenne, ha nem lenne ilyen hyperaktív :D

"Oh my Goa'uld!"

(#23412) Xabi78 válasza Mindreader (#23402) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Mindreader
Szerintem ez a legegyszerűbb, bár én nem így csinálom, én a rendszerből kimásolom a system/app, a framework és a build.propot, majd azt zippelem, végigtolom a Jbarton majd visszamásolom, plusz jogosultságokat beállítom. Ez a kevésbé egyszerűbb, de nálam ez a "rutin".
A 110 és 109 között nincs érdemi különbség, nagyjából az orosz fordítási dolgokat javították.

X.

[ Szerkesztve ]

Cave canem!

(#23413) kosturica válasza kisda (#23384) üzenetére


kosturica
őstag

Egy-két kivételtől eltekintve nincsenek különösebb márkák. Hardverek összességéről van szó. Az egyiket így hívják, a másikat meg úgy, picit eltérő készülékházzal. És ezek a hardverek bizony elég jók most már!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23414) sanzi89


sanzi89
addikt

Úgy döntöttem veszek egy Lenovo A660-ast a TMALLBOX-ról valamint hozzá Nilkin tokot fóliával, remélem 35-ből kijön az egész és megúszom a vámot. Majd írok róla, ha megjön.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#23415) pmikloska válasza sanzi89 (#23414) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Én pedig megrendeltem a Haier W718-at, 86 dolláros vízálló egymagos. Remélem, hogy nem Hootablet-es a cég, és megkapom, és rendben is lesz a telefon.

(#23416) cappa72 válasza sanzi89 (#23414) üzenetére


cappa72
nagyúr

Először kérdezd meg őket, adnak-e ingyen tokot és fóliát hozzá.
Általában szoktak.

Pmikloska, nagyon kíváncsi leszek! Remélem szerencséd lesz!

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#23417) sanzi89 válasza pmikloska (#23415) üzenetére


sanzi89
addikt

Hol található 86 dollárért?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#23418) fil válasza hevizms (#23393) üzenetére


fil
őstag

Miért, nem JB-vel kaptad?

(#23419) pmikloska válasza sanzi89 (#23417) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Feljebb már linkeltem.

(#23420) KukkSteve válasza kisda (#23380) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Ezt én is néztem, nagyon jó design-ja van a telónak! :)) Jutottál valamire?

A számom az adatlapomon. ;)

(#23421) kisda válasza KukkSteve (#23420) üzenetére


kisda
aktív tag

Még nem, csak nézelődök. Antelife akkor kilőve a megbizhatóak közül?

(#23422) Terentius válasza Peaceliker (#23400) üzenetére


Terentius
őstag

Dorombol

Star S5,MIZ Z2 1080p video

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#23423) kisda válasza Terentius (#23422) üzenetére


kisda
aktív tag

Ejjha, ez pofás. Azthiszem döntöttem :D már csak az kellene, hogy honnan érdemes akkor venni... antelife gondolom kilőve, panda pláne. Aliexpress eddig nálam 100% positive,ebay szintén.

(#23424) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

Aki gondolkodott Goophone i9 beszerzésén, vagy már meg is lépte esetleg, az nyilatkozna róla, hogy jól látom, ezen nincs csak egy fizikai gomb, mint az ájfónon? Ami teszt videót láttam, ott a középső gomb hol home, hol back funkcióval bírt. illetve volt külön szoft gomb rá a kijelzőn... Kérdés az még, hogy ama narangsárga tok az ingyé jár e hozzá? Vagy az a plusz akksival csak ITT ajándék? És az a 190$ (ajándék tokkal, fóliával akkuval) igen baráti.

Mondjuk érdekes élmény lehet egy 5,7"-os telefont fülhöz emelni...
:DD :Y
De én is 95%-ban mindent csinálok a telefonnal, csak épp nem beszélek rajta, így kezd körvonalazódni, hogy nem is biztos, hogy 4-4,5" körüli készülék lenne az igazi utódja a ZTE Blade I-nek. :-)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#23425) kosturica válasza vegyszer (#23424) üzenetére


kosturica
őstag

Helló!

Jól látod: egy fizikai gomb van rajta. Egy nyomás vissza, két gyors nyomás a home funkció! Logikus lenne, ha a menü egy hosszú nyomásra előjönne, de valószínű, hogy az csak az érintőpanelen hozható elő.
A linkelt leírásban ez áll:

What in package
1 * Goophone i9 Android phone
1 * Travel Charger
1 * Battery
1 * USB Data Cable
1 * Headphone
1 * Manual
Order right now

2 batteries + 1 free Leather case

A többi kérdésedre 2-3 hét múlva tudok válaszolni, mert én megrendeltem és már postára is adták! :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23426) codywan


codywan
tag

thl w3+ ra tud valaki jb romot? thx

Rádió: Sokol 308, TV: Diamant 251

(#23427) fPApi válasza mrkatona (#23407) üzenetére


fPApi
őstag

Szerintem szerencsésebb úgy fogalmazni, hogy "megosztanád a negatív tapasztalatodat" és kitöltöd a táblázatot is. Jelenleg az antilife 8 vásárlásban szerepel a táblázatban, 3.9-es átlaggal, de egy figyelmeztető 1-es minősítéssel (de érdekes módon a többi 4-es és 5-ös). Ha te is beírod az 1-esedet, akkor a táblázat is már jelzi, hogy ott valami gond van és így valóban van értelme. Jó, hogy leírtad, de néhány ezer hsz után erre már nem fognak emlékezni, míg a táblázat mutatja a véleményt.

(#23428) mrkatona válasza fPApi (#23427) üzenetére


mrkatona
tag

A vásárlás menete 5-ös, mert gyorsak voltak és rendben megérkezett. A garanciáztatáshoz való hozzàllásuk, na az 1-es. A táblázatot ki fogom tölteni.

(#23429) hun_gery válasza Peaceliker (#23411) üzenetére


hun_gery
aktív tag

build.prop-ot kell átírni.
van rá program is a marketen, de pc-n is szerkesztheted
ezekkel mondjuk
root kell

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#23430) kosturica


kosturica
őstag

Ha valaki megajándékozna egy TWRP recovery-vel goophone i9-hez, azt nagyon megköszönném! :D

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23431) cappa72 válasza kosturica (#23430) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nézz szét a blogomban, lehet hogy segít, de csak ha root a telefon.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#23432) kosturica válasza cappa72 (#23431) üzenetére


kosturica
őstag

Szia!
Természetesen már átnéztem a blogodat, de ott nem találok TWRP recovery hivatkozást. Figyelmetlenül olvastam át? :)

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23433) cappa72 válasza kosturica (#23432) üzenetére


cappa72
nagyúr

Tényleg nincs benne, de tegnap előtt készült g2s-re egy. Szóval a módi ugyanaz, csak más a forrás.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#23434) fateless válasza kisda (#23423) üzenetére


fateless
veterán

Nem, nincs kilőve az anitelfe. Háromszor vásároltam onnan, mindhárom rendben volt. Pandawillről hét vásárlásom volt az elmúlt fél évben, kettő problémás volt, öt nem. Minideal-lel az utóbbi két vásárlásommal nem volt gond, ahogy a focalprice-szal sem két hónap alatt ötből.
Szóval egy rossz tapasztalat nem jelenti azt, hogy nem lehet onnan venni. Persze vehetsz dealextreme-től, ott sokkal pontosabbak (nagyon szeretem őket), de drágább is.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23435) vegyszer válasza fateless (#23434) üzenetére


vegyszer
addikt

Mindennek ára van.
Azaz még mindég nincs ingyen ebéd! :'(

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#23436) jano2101


jano2101
tag

NA MÉG EGYSZER!
Hello nem tudom jó helyre írok e, de segítséget kérnék Minideal- hez gari ügyintézés céljából, valakinek valami tapasztalat, mit hogyan kell, ilyenek!?
Köszönöm!

"... Kinek a csillogás, kinek a hírnév. De egy Spíler... az egészen más. Miért? Azért, mert egy kőkemény Spíler orrba-szájba nyomat mindent!!!"

(#23437) vegyszer válasza kosturica (#23425) üzenetére


vegyszer
addikt

Azért az nem furcsa, hogy pár éve a penge vékony korszak után most nagyobbak a telefonok, mint az első Nokia 1611 készülékem.
:-) :))

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#23438) mrkatona válasza fateless (#23434) üzenetére


mrkatona
tag

A gondok akkor kezdödnek, ha gariztatni kell és akkor nem mindegy a webshop hozzàllása. Persze egy negatív tapasztalat nem sokat ér, de közületek már hányan gariztattak kinából telefont és milyen sikerrel?

(#23439) Peaceliker válasza Terentius (#23422) üzenetére


Peaceliker
őstag

A dorombolás szót én is ismerem és annak előcsalogatására simogatom nem dumálok neki (egyébként ez nála vmi halk nyávogás de olyan mint ha kerregne, amikor "dumál" ) :DDD

A videó minősége jó, de így már kicsit darabos, nekem a 720p még folyamatos...de majd letesztelem az 1080p-t is.

"Oh my Goa'uld!"

(#23440) kosturica válasza cappa72 (#23433) üzenetére


kosturica
őstag

Nagy fáradság lenne, hogy megmondd ezt hol találom és hogyan működik 1280x720 felbontáson? ;]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23441) petymeg válasza vegyszer (#23437) üzenetére


petymeg
addikt

Azér' az szomorú, hogy komoly hardverrel telefon csak 5" körül van. Nekem a 4" az ideális. Már a xperiam is egy nagy tepsi, pedig csak 4,3-as.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#23442) fPApi válasza petymeg (#23441) üzenetére


fPApi
őstag

Nem vagy egyedül. Csak úgy látszik azok sokkal többen vannak, akik a tepsit keresik, így a gyártók erre állnak rá (sajnos). Ezek után mi csak reménykedhetünk, hogy néha kijönnek egy-egy 4"-os, normál hw-s telefonnal is.

(#23443) cappa72 válasza kosturica (#23440) üzenetére


cappa72
nagyúr

Gyakorlatilag a jiayu -g3 twpr-jét kell szetszedni, ellenőrizni a particiokiosztast, a default. prop-ot. Ha kell, meg kell csinálni a módosításokat.
Aztán össze kell újra rakni és kész is van.

Mobilról nehezebb részletesebben elmondani. :)

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#23444) djnice válasza kisda (#23423) üzenetére


djnice
veterán

Olcsók, megbízhatóak és gyorsak. Sokat rendeltem már tőlük:
[link]

(#23445) kosturica válasza cappa72 (#23443) üzenetére


kosturica
őstag

Köszönöm a választ!
PÜ ment!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23446) kisda válasza Peaceliker (#23439) üzenetére


kisda
aktív tag

Mimi.. mivan? mondjad... mitcsinálsz? mimi! :DD :DD

(#23447) b0bcat válasza fPApi (#23442) üzenetére


b0bcat
addikt

Amikor először lett 5 collos telefonom, nagyon nagynak tűnt. Mostanra viszont a 3,5 coll tűnik mininek, a 4,3 "normál" telefon méretnek, és a mostani 5,3 collos készülék sem tűnik hatalmasnak még a feleségem kezében sem. :DDD

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#23448) djnice


djnice
veterán

A legjobb S3 klón a legolcsóbban: [link]

(#23449) tiko76


tiko76
aktív tag

mennyi idő egy rom lefordítása jbartal?

(#23450) vegyszer válasza tiko76 (#23449) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem E350-es processzorral Kb 15-20 perc volt Kb offline források esetén. Pedig ez nem is egy erőgép...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.