Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24501) hun_gery válasza peter76bp (#24491) üzenetére


hun_gery
aktív tag

a kérdések a 4.2-vel kapcsolatban emlékeim szerint arra irányultak, hogy miben jobb/szebb/másabb.
A linkelt cikk ezeket írja le.

Az, hogy egy akármilyen telefonra ráhányt ilyenolyan rom bugos, az nem a 4.2 hibája. (emlékezz csak a yiaju g3 4.1 betáira) Ez ügyben a kínaiaknál kell panaszkodni, nem a google-nél...
(rohannak a taknyolással, mert marketingértéke van a 4.2-nek... a bugokat meg leszarják, vagy talán majd javítják (xda-n...))

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#24502) gabor# válasza maross (#24498) üzenetére


gabor#
tag

alszanak a minideal -nél is, nekem a skype -juk mindig online :) ha oldal a chat mutat online -t az biztosabb, de inkább reggel keresd őket, vagy írj emailt és reggelre lesz válasz

(#24503) b0bcat válasza tboy93 (#24500) üzenetére


b0bcat
addikt

Engem is mindig az 1600-as akku riaszt el a V970-től, de időközben találtam az Aliexpress-en 2400-as akkut hozzá 10 dollárért, úgyhogy lehet, hogy leteszek - átmenetileg - az 5 collról, és V970-et veszek. :D (Meg aztán azt sem tartom kizártnak, hogy az 1600-at is jól "be tudja osztani" a V970. Mindjárt el is olvasom a vonatkozó topikot... :K)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#24504) peter76bp válasza hun_gery (#24501) üzenetére


peter76bp
senior tag

Ok, csak a rendelhető dual SIM-es telókon lévő 4.2 ROM-ok tekintetében merült fel a kérdés, nem a referenciakészülékeken való elvárt viselkedéssel kapcsolatban.

Ettől függetlenül teljesen jó kis általános összefoglaló amit linkeltél, de megint csak nem ezt fogja kapni szerintem az aki megrendel egy 4.2 ROM-mal ellátott dual simes telót kínából.

Én egy szóval sem mondtam, hogy a googlnél panaszkodjon bárki. Csak azt írtam, hogy ne azért döntsön x készülék mellett, mert a specifikációja szerint 4.2 ROM van rajta a másikon meg csak 4.1

(#24505) maross válasza b0bcat (#24503) üzenetére


maross
veterán

x7 2000-es akksija is nagyon vezna..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24506) hippo0315


hippo0315
senior tag

Én megkockáztatom, hogy ha 4.2-vel jön meg a teló, akkor valahonnan szerzek 4.1-et hozzá, nem árt ha van tartalékban. :D

Tényleg a gyári rom-ot le lehet tölteni valahonnan a THL W8-hoz?

Amugy meg mindenki mormog :DD a 4,2 miatt, az előző telómhoz - Galaxy Ace2 - 6 honapja igérgette a gyártó a 4.1-et, de még mindig sehol. Szóval inkább legyen egy idegesitő bug-os 4.2 amit javitani fognak, minthogy 2.3.6-on szenvedjen az ember.

[ Szerkesztve ]

(#24507) vegyszer válasza Pumika1975 (#24414) üzenetére


vegyszer
addikt

Szervusz!

Had pontosítsam a fenti minideal ajánlatodat!

Lenovo A820 MTK6589 (mulit-language)
Original Lenovo P770 Gray Android4.1 MTK6577T 1.2G With 4.5"QHD IPS 1G RAM 3500m 2000AH Battery
Our Price: $169.99(SG POST) + KUPON KÓD!!! 19ABED = 150.99$ :Y :Y

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#24508) tboy93 válasza b0bcat (#24503) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ja apának kéne, csak aggódik az akksi miatt :U

(#24509) Maximum1 válasza tboy93 (#24500) üzenetére


Maximum1
őstag

Használattól függ.....
:))

(#24510) tboy93 válasza Maximum1 (#24509) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ő annyira nem nyúzza egész nap, de 3g pl mindig megy, viberezni szokott, néha egy kis facebook, böngészés, olyan átlagos használat szerintem. Ha egy napot kihúz rendesen, akkor szerintem nem lenne kifogása :K

(#24511) maross válasza tboy93 (#24510) üzenetére


maross
veterán

akkor fullhdben 2000-es akksitol ne varjak sokat ha egesz nap jatszani/netezni szeretnek munkahelyen? :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24512) tboy93 válasza maross (#24511) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hát ne :DDD de hallod neked milyen munkahelyed van? Én is megyek oda dolgozni, ha egész nap játszhatok :U

(#24513) maross válasza tboy93 (#24512) üzenetére


maross
veterán

Gyere, tozsdei kereskedo vagyok, csak kattingatni kell :DDD. Mondjuk nem orulok hogy mar ketszer majdnem lenyomtam a paypal gombot, es mar megint ott tartok, hogy nem leszek elorebb ezzel a telefonnal mint a mostanival :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24514) tboy93 válasza maross (#24513) üzenetére


tboy93
nagyúr

én per pillanat SEO-zok egyetem mellett, ott is csak kattintgatni kell :D de sajnos nekem kevesebb időm van nyomkodni a telefonom :U viszont iszonyatosan várom már a w7-et mert nagyon utálok két telefont cipelni :(((

(#24515) Bagira01 válasza vegyszer (#24507) üzenetére


Bagira01
veterán

Ez már elég olcsónak számít :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#24516) Terentius válasza vegyszer (#24507) üzenetére


Terentius
őstag

Nekem ennyiért kéne az Amoi N828 és azonnal venném.

Poco F5 12/256 Gb

(#24517) vampire17 válasza Terentius (#24516) üzenetére


vampire17
addikt

Nem hinnem h mostanaban az ennyiert lesz... ott azert van elolapi kamera, meg villano...

(#24518) vegyszer válasza vegyszer (#24507) üzenetére


vegyszer
addikt

Na mégegyszer: Lenovo A820 169.99$ + kupon 19ABED = 150.99$

Nem is bírtam ki, de lehet érkezés után egyből bazárba fogom verni. :-(

Engem sem a kamera hiánya, sem a villanó nem korlátoz...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#24519) Terentius válasza vampire17 (#24517) üzenetére


Terentius
őstag

ha 170 lenne az Amoi már úgy is jó lenne.

Poco F5 12/256 Gb

(#24520) hpeti2 válasza vegyszer (#24518) üzenetére


hpeti2
aktív tag

Mit nem adnék azért, h bepakolják ezt a hardvert 4 coll alá is...

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#24521) vegyszer válasza hpeti2 (#24520) üzenetére


vegyszer
addikt

A flex segít igényeidre szabni...
De az én kezem nem kicsi. A Samu G3 volt benne, nem volt egy túlbatár érzésem vele kapcsolatban, az biztos

Egy kérdés, rendelt valaki olyan 3,5mm-es, illetve mikro usb-t portól védő "Anti Dust" izét?

Nekem a bléd nem szerette a zseben hordást, és telement kosszal.
Most meg hiába túrom az íbélyt, csak kiscicás, strasszos, meg hasonlókat lelek.
Ami meg fekete, az tucatjával van, annyi meg nem kellene... (meg 5-6$ nem kevés erre)

valami ilyesmit keresek, olcsón, keveset. Ha van tipp, légyszi írjátok má' meg. Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#24522) DJGABI válasza vegyszer (#24518) üzenetére


DJGABI
addikt

húúú viszket a tenyerem.... kár h nincs rajt villanó. inkább kivárásra játszok, majd olyan 160 dodó körül egy amoi. vagy pl amit egyik kolléga fentebb linkelt se rossz: [link]

(#24521) vegyszer 3 szett, kilenccáé' sok? [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#24523) Terentius válasza DJGABI (#24522) üzenetére


Terentius
őstag

Pont így vagyok én is.De ha 190-re lecsúszna a Star S5/MIZ Z2/X920 akkor az jobb lenne mert mégiscsak HD.
Esetleg Star B94M most 180 minidealen.

Poco F5 12/256 Gb

(#24524) vegyszer válasza DJGABI (#24522) üzenetére


vegyszer
addikt

Már két órája kergetem, kétfélét találtam, ami szóba jöhet.
A verzió 3 szett, védi mind az usb, mind a jacket kb 1,5$
B verzió, ebben az usb védelem kb azonos, de a jack védelem jobban tetszik. (talán egy fém van a dugó lelkében középütt) 2 szett 2,6$

Ha valaki tud olcsóbban dugót...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#24525) tboy93 válasza vegyszer (#24524) üzenetére


tboy93
nagyúr

Gondolom ezek a dugók univerzálisak ugye? Fehérben is láttál?

(#24526) Bagira01 válasza vegyszer (#24507) üzenetére


Bagira01
veterán

Már nem , gondolom észrevették, hogy valami nem stimmel, mert ez egy régebbi kód :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#24527) vegyszer válasza Bagira01 (#24526) üzenetére


vegyszer
addikt

Szia!

Nem tudom mikortól élt a kód, de hogy tegnap este 22:45kor még élt, az bizonyos! B-) Nekem elfogadta a fizetés során. Lehet, hogy valóban mocskos nagy mázli ért utol? :)) :DD

tboy93:
Igen, van ilyen porfogó dugó fehérben is.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#24528) Bagira01 válasza vegyszer (#24527) üzenetére


Bagira01
veterán

Nekem is működött tegnap, csak nem vettem meg. Jó esetbe tényleg megkapod, viszont az is lehet, hogy egyszerűen refundolnak. Nekem már volt nem 1x ilyen(elírták az árat aztán simán visszautalták, még elnézést se kértek)

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#24529) [w]


[w]
őstag

ttmalls mostanában mennyire megbízható? érdemes még velük bizniszelni vagy már ők is lezüllöttek? :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#24530) Bagira01 válasza [w] (#24529) üzenetére


Bagira01
veterán

Nekem január óta nem utalják a hibás készülék visszapostázásának árát, holott úgy egyeztem meg velük. Először össze vissza hazudoztak, hogy nem kapták meg, holott a csomag át volt véve. Azóta nem is válaszoltak egy mailre se. Én már nem is veszem számításba mint kínai webshop...

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#24531) [w] válasza Bagira01 (#24530) üzenetére


[w]
őstag

uhh, ez elég szomorú, sajnálom! :(((

cmdr PETER W. VOLKOV

(#24532) fPApi válasza [w] (#24529) üzenetére


fPApi
őstag

Nézd meg a táblázatot! Ott látható, hogy hányan rendeltek tőlük és milyen véleménnyel.

(#24533) maross válasza fPApi (#24532) üzenetére


maross
veterán

En nem talaltam, csak mobiltelefon tablazatot (ahol meglepoen durva a jiayu g3 tulsuly..mennyit szamit egy ph-s cikk :) ). Elso hozzaszolasban kell keresni?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24534) robertone2 válasza Terentius (#24523) üzenetére


robertone2
tag

Most faggattam ki a minidealen egy chates csajt a Star S5 Butterfly kapcsán, ez beszédesebb volt mint a múltkori (szerintem jobban beszél angolul), elmondta hogy a szürke elfogyott, azért nem vitték le az árát mint a fehérnek, de a jövő héten elvileg kapnak és akkor megint egy árban lesznek.

Remélem addigra tovább csökken az ára is, majd meglátjuk. Úgyis csak akkoriban jutok pénzhez, nekem pont jól jönne ki a lépés. Szóval elvileg ha csökken a szürke ára is, onnan lehet majd tudni, hogy megérkezett.
Addigra biztos bejön pár új modell, szóval reménykedhetünk a további áresésben de nekem már a 209 is belefér.

Gondolkodom a THL W8-on is mert nagyon dicséritek, de az erősebb akksi és a több ROM és a gyönyörű külső is a Butterfly mellett tart, a környezetemben van egy csomó Samsung, szeretnék valami eltérő formavilágút és ez nagyon bejön a videók alapján. Remélem nem lesz olyan rossz tapasztalatom a gyártóval mint amit leírtatok korábban, gondolom azért nem ez az általános, kell némi balszerencse is egy hibás készülék kifogásához...

(#24535) robertone2 válasza vegyszer (#24521) üzenetére


robertone2
tag

Ha csak tucatjával árulják, akkor összefoghatnánk páran, engem érdekelne ilyesmi.

(#24536) vegyszer válasza Bagira01 (#24528) üzenetére


vegyszer
addikt

Szia!

Azért legbelül reméltem, hogy az árhiba ellenére is el fogják küldeni. Mert már nagyon, nagyon bele sikerült magam élni...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#24537) tutis válasza robertone2 (#24534) üzenetére


tutis
őstag

Nézd meg a Hero H7500+ telót, szerintem szép (bár a star szebb), de stabilabb, jobb anyagminőségű, több rom van hozzá, stb..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#24538) fateless válasza vegyszer (#24536) üzenetére


fateless
veterán

Még nem kell úgy elkönyvelni, hogy biztosan nem küldik, a minideal azért gerincesebb banda. Pandától már kaptam ilyen formában pénzvisszautalást, mert elírták az árat, de minideal esetén nekem elküldték anno.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#24539) vegyszer válasza robertone2 (#24535) üzenetére


vegyszer
addikt

Volt 3,5mm-es jack dugó védő 100x kiszerelés, mindennel együtt 5$. Viszont mi legyen a maradék Kb 95 darabbal? Mert azt nem éri meg postázni.
Viszont a mikro USB védelem kérdés kapcsán ilyen pakkot nem leltem.

Bár eddig a legjobb az a képek alapján, ahol a jack belsejében van fém rúd (Kb mint a rotring bele). Ezt azonban 2-3x-os kiszerelésben adják.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#24540) fPApi válasza maross (#24533) üzenetére


fPApi
őstag

Szerintem ugyanarról beszélünk: most már összefoglaló a neve, és az elején ott a táblázat, amelyet ha jól megnézel, akkor a "d" oszlopban ("Honnan") láthatod, hogy melyik (web)shopból lett rendelve, a "k" oszlopban ("Bolt minősítése (1-5)") pedig meglepő módon a bolt minősítését, az "o" oszlopban ("Megjegyzés") pedig mindenféle megjegyzést a telefonról, eladóról, szállításról, stb.-ről. Ha még esetleg (lementés után) sorba is rakod bolt és minősítés szerint, akkor egyszerűen láthatod, hogy melyik bolt milyen. És még sok hasznos infót ki lehet nyerni belőle, hiszen van már benne több, mint 150 vásárlás adata. Ez már olyan mennyiség, ami megbízhatóbb infókat ad egyes emberek véleményénél.

(#24541) sasa311 válasza vegyszer (#24539) üzenetére


sasa311
veterán

Ezt hol találtad?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#24542) maross válasza fPApi (#24540) üzenetére


maross
veterán

kosz, nem neztem hogy lehet jobbra tekerni :)

osszefoglalom, aliexpress, fastcard biztos nem, antelife-pandawill kombot se ha nem muszaj, tobbi elviselheto :). Nekem minideal a legszimpatikusabb, kerdes mennyivel lehet olcsobban beszerezni mashol.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24543) bigbuda


bigbuda
aktív tag

Minideal-es rendelésnél, miután már megjelenik a tracking number alatt a Despatched to overseas szöveg, akkor utána általában mennyi idő amíg megérkezik?

(#24544) bigrock válasza bigbuda (#24543) üzenetére


bigrock
addikt

Nekem kb. 10 nap volt.

(#24545) bigbuda válasza bigrock (#24544) üzenetére


bigbuda
aktív tag

és milyen napon került ki a szöveg (hétfő, kedd....) ?

(#24546) GIJoe válasza bigbuda (#24545) üzenetére


GIJoe
addikt

mindig kedd 11:11 perc 11 mp , komoly :) nem lehetne a sok OFFot kiirtani?

(#24547) compi.hu


compi.hu
senior tag

Ebben vajon hol a csapda? :Y

(#24548) alázógyík válasza compi.hu (#24547) üzenetére


alázógyík
őstag

Az hogy 0 értékeléssel rendelkező az eladó?

(#24549) fateless válasza compi.hu (#24547) üzenetére


fateless
veterán

Ebben nincs csapda, ez egy jól ismert átverési mód. Semmi kelepce, nyíltan lehúznak ;)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#24550) bigbuda válasza compi.hu (#24547) üzenetére


bigbuda
aktív tag

meg 15 napon belül postázza....

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.