Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23701) apeelme válasza LámaZ (#23697) üzenetére


apeelme
addikt

Oké, el tudod mondani részletesen pl. link2SD-t milyen céllal raktad fel?

(#23702) LámaZ válasza sasa311 (#23700) üzenetére


LámaZ
addikt

Tévedés. Én a belső tárhelyet bővítettem, nem a RAM-ot.
Tehát én is tévedtem, amikor itt a RAM-ra panaszkodtam, az androidos topikban a kolléga megjegyzésre rávezetett, hogy a belső tárhelyem fogyott el az on-line térképrészletek letöltése során (vagyis a Link2SD egy nagy kamu volt, nem csinált semmi érdemlegeset. Lehet, hogy a fizetős....).
Újra kéne partícionálnom a belső tárhely - telefonmemória tárhelye-elosztást, mert nekem a majdnem 2 GB helyett 100 MB bőven elég a telefonnak, hisz sem üzeneteket nem tárolok egy hétnél tovább, sem névjegyeket nem tárolok helyileg.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#23703) apeelme válasza LámaZ (#23702) üzenetére


apeelme
addikt

Ugye-ugye... RAM és ROM... nem tudomány hanem alapismeret. :U

(#23704) hajduzoli


hajduzoli
csendes tag

Azokhoz szólok most akiknek Star B92M mobilja van. Nemrégiben eladott készülékemhez rendeltem egy ilyen fóliát. hete adtam el a telót és most jött meg a fólia. Beszer áron eladnám.

Lenovo G770, THL W8 szürke

(#23705) sasa311 válasza LámaZ (#23702) üzenetére


sasa311
veterán

Nem Budapesten, hanem Moszkvában, nem Mercedeseket, hanem Moszkvicsokat és nem osztogatnak hanem fosztogatnak! :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#23706) tboy93


tboy93
nagyúr

Minideal mennyire megbízható? Úgy tűnik, hogy végre rendelhetnénk barátnőmnek telót ezt néztem ki neki: Amoi-n821 Vélemények erről a telóról?:)

Vagy tmallboxról F600?

[ Szerkesztve ]

(#23707) Terentius válasza azerazer (#23674) üzenetére


Terentius
őstag

Egy beszámolót írnál róla?

Poco F5 12/256 Gb

(#23708) helltp válasza LámaZ (#23658) üzenetére


helltp
aktív tag

Az indoklás hülyeség, de szerintem sem szabad már 500mb rammal készüléket venni. Az is igaz hogy ez felhasználófüggő, de engem az idegesít a legjobban, ha valamit kilő a háttérben amit 10mp múlva újra használni akarok... (pl.: böngészés közben átváltok fb chatre, és ő úgy gondolja hogy nekem kelleni fognak az előzmények, így azokat behúzza ramba és kilövi a böngészőt, amit emiatt újra indíthat el 10mp múlva, és én pedig várhatom meg amég a 10tabot letölti megint...)

Más. Csak engem fogott el a must have érzés a zp980nal kapcsolatban?:D Bár az aksi lehetne egy kicsivel nagyobb, de a zp810 re se panaszkodnak, és abban is ennyi van ha jól emlékszek.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#23709) pmikloska válasza dhgm (#23666) üzenetére


pmikloska
aktív tag

De ennek van PayPal fizetési lehetősége. Mindegy, én megpróbáltam. A PayPal miatt.
Most kicsit zavarban vagyok, hogy te a coolseason.com-ra akartál reagálni, és a többiek is, vagy az előttem szólóhoz, ahol nincs PayPal, csak Western Union és társai...

[ Szerkesztve ]

(#23710) pmikloska


pmikloska
aktív tag

Azért vannak kétségeim ezzel a coolseason.com-mal kapcsolatban, hiába van PayPal védettség. Valamit ma feladtak, így, hogy kérdeztem őket, hogy mi van, már 11-én leadtam a rendelést, mikor indítják, mikor kapok nyomkövetési számot?... Külön kértem, hogy ha lehet, Singapore Post-tal küldjék azt a free shipping-et, erre kaptam egy SP számot. Remélem, hogy nem üres doboz érkezik...

Most pl. a Lenovo A660-t árazták el eléggé...

[ Szerkesztve ]

(#23711) fateless válasza helltp (#23708) üzenetére


fateless
veterán

A zp980 számkmra a legszebb külsejű készülék jelenleg, de túl drága még. ha sima hd lenne a kijelző és 250usd, akkor boldogabb lennék - és már tulajdonos is.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23712) Raqueia válasza tboy93 (#23706) üzenetére


Raqueia
tag

nekem volt amoi n821. szerintem király. minöségi kialakitás, 4.1 droid, nekem a gps jol ment, kamera elfogadhato. ajánlom.

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#23713) kosturica válasza fateless (#23711) üzenetére


kosturica
őstag

Számomra meg ez a legszebb készülék, így ha megjelenik, kénytelen leszek megvenni! :D

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23714) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

Az imént nézegettem a Samsung Galaxy S4 tegnapi itteni cikkeit.
Megakadt a szemem az alábbi soron:
"a microUSB, ami természetesen MHL kompatibilis"
Ugye az is a fejemben van, hogy a ZTE Grand X IN ezt támogatta, és emlékeim szerint az MTK-s meg nem.

Na de az MKT6589 rendszerek ehhez a kérdéshez hogyan állnak MHL kompatibilitás terén?

(a gugli nem adott ki csak pár releváns találatot, ami több, mint elgondolkodtató, viszont az egyik érdekes készülék: Mogu M5 és ő ígér pár dolgot: mushrooms M5 will support USB OTG, MHL HD output as well as the NFC near field communication technology)

Akinek jó a mandarinja:

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#23715) Gabócza válasza pmikloska (#23710) üzenetére


Gabócza
senior tag

Nyugi már. ;) Én is rendeltem egy W718-at tőlük, ha nem jön meg, legfeljebb visszakérjük a pénzt. Nem kell ekkora ügyet csinálni belőle. Mellesleg nem árazták el az A660-at, máshol is megkapod kb. ennyiért. Pl. fastcardtech-nél $139, freeshipping-gel... Ha olcsóbban láttad náluk, az azért volt, mert daily deal volt...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#23716) cappa72 válasza Gabócza (#23715) üzenetére


cappa72
nagyúr

A tmallboxnál meg 128$-ra jön ki (minden vásárláskori költséggel), és legalább megbízhatóságban jócskán felülmúlja (legalábbis eladáskor) a fastcardtech-et.
Szóval reális a 130$. :)
Egy százast esett az ára... Szerintem ez egy kvázi strapafonért egészen jó ár.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#23717) Jim74 válasza tboy93 (#23706) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem is rendben van az Amoi N821. Én vettem meg Raqueia készülékét és teljes mértékben egyetértek az általa leírtakkal.

Más: hogyan tudom a legegyszerűbben megnézni, hogy van-e a készülékemen nem kívánatos (kínai kém) alkalmazás?

(#23718) cappa72 válasza Jim74 (#23717) üzenetére


cappa72
nagyúr

Keress rá : kínaszoft

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#23719) acsibics17 válasza Zoli967 (#616) üzenetére


acsibics17
csendes tag

Szia!
Tudnál nekem segíteni? Láttam, hogy neked is van/volt egy ilyen telód.
Vettem egy Note 2 klón telefont, de nem tudom beállítani, hogy kijelezze a hívószámomat...
Előre is köszi!

Üdv: Anita

(#23720) dhgm válasza vegyszer (#23671) üzenetére


dhgm
tag

Természetesen én!

1.5 dci 2006 86LE Xiaomi MI3 miuiv7

(#23721) hungobungo válasza vegyszer (#23714) üzenetére


hungobungo
aktív tag

MHL? Az már a múlt! Hamarosan minden támogatni fogja a Miracast-ot.
Már lehet is kapni olyan stick-eket 50-60$-ért, amikkel bármilyen HDMI-s TV-t "okosíthatsz" Miracast és DLNA kompatibilis vevővé...

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#23722) mAtech


mAtech
aktív tag

Sziasztok!

Én is érdeklődve figyelem már rég óta a dual SIM-es Android kütyüket. Sok tesztet is olvastam itt (logout-ost is). Igazából azt látom, hogy ami már "normális" készülék az vagy drága (számomra legalábbis), vagy küldföldről lehet rendelni (zömmel Kína). Ez utóbbit nem akarom. Max rászánt összeg 50-60K.

Engem az érdekelne tőletek, hogy ez vajon arra, hogy néha Wifi-n netezzek, legyen benne 2 telefonszám, meg egy-két pdf vagy szöveges fájlt tudjak olvasni, arra megfelelő lehet? Nincsenek nagy igényeim, se a panellel, sem a felbontással, se a kamerával szemben.

Mire lehet elég ez az egymagos CPU? Mondjuk 2 év múlva, ha lesznek olyan netes tartalmak, akkor már lehet, hogy nyögvenyelős lesz a megjelenítés (akadozás)? HD-t nem akarok nézni rajta:)

Tudom, hogy ez nem kimondottan telefon (mert annak nagy), de Bluetooth hedsettel a telefonos részét lehet kezelni, hogy ne a fejemhez kelljen tartani a nagy tepsit:)
Eddig Galaxy Ace tapasztalatom van okostelefonban (céges). Az nekem megfelelő most is.

Köszönöm a véleményeteket előre is.

Üdv,
A.

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#23723) hungobungo válasza acsibics17 (#23719) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Erre való a privát üzenet ( vagy a privát szoba ;), kedves Anita!

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#23724) ouzohuto válasza hungobungo (#23721) üzenetére


ouzohuto
senior tag

huuu ez mi?

XiaomI RedmI Note|||

(#23725) hungobungo válasza mAtech (#23722) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Szia, megértem a bizalmatlanságod, de a kínai árakkal a magyarok még a garanciális előnyökkel együtt sem tudnak versenyezni. Az általad említett gép kb. 53000 Ft itthon. Ugyanezt a kínaiaktól mtk6577-es két magos procival, 1 GB rammal, 8 GB rommal megkapod 40 ezerért, de:
Tabletet ne használj telefonálásra, nem arra való!
Bármilyen "gagyi" androidos telefon mobilnetjét meg tudod osztani wifi-n keresztül a tableted felé, semmi értelme beépített sim-est tabletet venni. Ha pl. a fenti táblagép helyett vennél egy ainol crystal 2-est, ami már négy proci magos, és kb. négyszer gyorsabb mint a te géped, az is csak kb. 25-30 ezer forintodba kerülne!

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#23726) cappa72 válasza acsibics17 (#23719) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha Android 4.0 van rajta, akkor a hívószámbeállításhoz:
[link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#23727) hungobungo válasza ouzohuto (#23724) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Beszéljenek helyettem inkább a képek :)
egy megjegyzés: A1W annak az adapternek a neve, amit meg lehet venni, és miracast-vevőként használhatod.

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#23728) vegyszer válasza hungobungo (#23721) üzenetére


vegyszer
addikt

De egy 15$-s "kanóc" a telefon, és a tv közé olcsóbb, ha csak arra kellene, hogy a képeket ismeretlenben, minden rokon előtt mutogassa az ember. (mert igenis van olyan nyugdíjas, aki azért vesz 102cm.es tv, mert 52cmen nem látja a képet. így meg neki a méret a lényeg) És erre az MHL egyszerűbb. Vagy nem ez a HDMI kimenet microUSB-n keresztüli kivezetésének a neve, és tévedésben élek?

Akkor újrafogalmazom: MKT6589-es cucc képét HDMI-n be lehet vezetni egy tvbe?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#23729) hungobungo válasza hungobungo (#23727) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Ha valaki ki akarja próbálni, hogy milyen lehet a miracast miracast és kompatibilis TV nélkül, és van root-olt telefonja, ezt javaslom:

http://www.mirrorop.com/

Le lehet tölteni androidra az adót (play áruházból), windows-ra a vevőt, elvileg egyszerű a működése.
Képernyő elforgatást nem észleli, nekünk az kell android-os kliensben beállítani.

mtk6577-essel egész használható, bár nekem kicsit lagos.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#23730) hungobungo válasza vegyszer (#23728) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Gondolom, LCD TV-n mutogatnád a képeket?
Arra nem egyszerűbb a beépített képnézőt használni, a telefont meg egyszerű USB-tárként? USB adatkábellel? :)

Okosabb TV-k, media playerek uPnP-n keresztül is tudnak kommunikálni, androidra is van szoftver...

Pl. a v1277-es, mtk6577-es telefonomon van micro HDMI kimenet, de csak kábeltesztelésre használom, soha nem néztem rajta keresztül semmit. mtk6589-es telefonok között még nem láttam hdmi-vel szereltet, de biztosan lesz egy-kettő (bár a 4.2-es androidtól kezdve a miracast ezt a kábelezést váltaná ki).

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#23731) LámaZ válasza sasa311 (#23705) üzenetére


LámaZ
addikt

dupla

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#23732) LámaZ válasza sasa311 (#23705) üzenetére


LámaZ
addikt

Ilyen közmondásokat én is is tudok, de hun van a megoldás a bajomra?
mivel tudnám átpartícionálni a belsőséget?

Legyen minden jó!

(#23733) sasa311 válasza LámaZ (#23732) üzenetére


sasa311
veterán

A link2dd működik, a hiba a userben van...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#23734) hungobungo válasza LámaZ (#23732) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Na akkor sorjában:
Ha elfogy a belső program tárhelyed, arra a programok mozgatása SD kártyára a megoldás.
Ha elfogy a belső tárhelyed (belső SD), arra a külső SD használata a megoldás (váltani kell elsődleges tárhelyet az Androidon). Ennél vigyázz, mert lehet hogy nem fogod tudni használni a korábban átmozgatott alkalmazásokat (érdemes tiszta telefonnál átváltani és soha hozzá nem nyúlni).
A navigációs programok az SD-n tárolják a térképeket, maga a program nem nagy.
Nem érdemes újraparticionálni ész nélkül...

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#23735) Jim74 válasza cappa72 (#23718) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

Az eltávolítót letöltöm, gyári Recoveryvel installálom és kész?

[ Szerkesztve ]

(#23736) cappa72 válasza Jim74 (#23735) üzenetére


cappa72
nagyúr

Gyári recovery nem lesz jó.
Csak cwm-ből lehet.

Ha root a telefon, akkor root explorerrel is tudod törölni a megfelelő könyvtárakból.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#23737) Peaceliker válasza mAtech (#23722) üzenetére


Peaceliker
őstag

Sokan jönnek ezzel, hogy nem kell komoly vas mert csak neteznek (ennél már csak azt szeretem jobban, akinek azért nem kell, mert csak játszik xD ). Netezéshez igenis kell egy vmire való cucc, már ha nem akar idegbajt kapni az ember használat közben...munkatársamnak egy régebbi 2 magos táblája van és 1 -2 dolog azon is elég darabosan üzemel, honlapok görgetése igencsak akadozik néha …egy honlap manapság nem egy fakocka …és gondolom az ember nem mobil nezetet fog használni 7 colon …szal szerintem minimum egy ainol elf ii (azért írom ezt, mert ezem volt ).vagy, hogy itthonit említsek wayteq xtab 70dc teljesítményű gép az kell …

"Oh my Goa'uld!"

(#23738) Jim74 válasza cappa72 (#23736) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ :R

ES File Explorer van telepítve és rootolt a készülék. Ha az ES-ben beállítom a jogosultságot (root) és az általad linkelt listán végignézem a programokat, akkor elvileg az ES-sel is tudom törölni, ugye? Simán hosszan nyomok a megfelelő file-on és törlés? Rebboot, és kész?
Vagy csak a Root Explorer alkalmas erre a feladatra?

CWM-et még nem mertem ráapplikálni a készülékre, annyira nem vagyok otthon még a kínai telefonok lelki világában.

[ Szerkesztve ]

(#23739) Terentius


Terentius
őstag

A Star S5 vagy az X920 az "internésönel" verzió?
Star S5
X920

Poco F5 12/256 Gb

(#23740) cappa72 válasza Jim74 (#23738) üzenetére


cappa72
nagyúr

Elméletileg az ES explorerrel is lehet törölni root jogot adva neki.
A zip sem csinál mást, csak törli őket, szóval töröld és reboot. De csak azokat töröld!

(megjegyzem, hogy minden ilyen beavatkozás veszélyes tud lenni, ezért is szeretjük a cwm mentést.)
A CWM-met feltenni pedig - ha root a telefon -akkor a mobileuncletoos segítségével egyszerűen meg lehet tenni. Nem kell flashtool - legalábbis legtöbb esetben nem.
Az eredeti gyári recovery-t persze előtte el lehet menteni (lásd, blogom -> cwm műhely)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#23741) LámaZ válasza hungobungo (#23734) üzenetére


LámaZ
addikt

A Link2SD-t azért is szedtem le, mert sokszor nem ment neki az áthelyezés a külső SD-kártya fenntartott partíciójára, főleg az appok frissítése után adott hibaüzeneteket.

A Link2Sd eltávolítása és a külső SD-kártya újbóli egyesítése, egyetlen partícióvá alakítása után minden lehetséges (felhasználói) appot kézileg áthelyeztem a külső 32 GB-os SD-kártyára.

Ennek ellenére nem látok nagy javulást, a Belső tárhely még mindig túlzsúfolt, pedig a böngésző adatait is töröltem, mert arra gyanakodtam, hogy az foglal el sok helyet, annak ellenére, hogy a külső SD-n van.

Íme a szemléltető képernyőkép:

Mit lehet még itt csinálni?

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#23742) Jim74 válasza cappa72 (#23740) üzenetére


Jim74
nagyúr

Akkor szerintem ezt a beavatkozást elhalasztom hétvégére, mert ez egy kicsit tömény volt. Eddig egy Samsung telefonom volt, arra simán felraktam a CWM-et és a romolgatás sem volt bonyolult. Itt egy kicsit komplikáltabbnak tűnik nekem, de lehet csak azért, mert nem mélyedtem még bele.

(#23743) Raqueia válasza Jim74 (#23738) üzenetére


Raqueia
tag

Én is az ES file explorerrel szoktam ezt csinálni. Mondjuk én nem szoktam letörölni az appokat, csak áthelyezem egy mappába az SD kártyára. Ha esetleg fc-zik valami az áthelyezett appok miatt, akkor vissza lehet tenni őket. Ekkor az eredeti jogokat is vissza kell állítani a fájlokon, de az ES file ezt is tudja kezelni.

Egyébként így, hogy az N828-ason már megcsináltam a recovery telepítést, meg romolgattam is vele, nem olyan vészes a dolog. Ha szépen kéred Cappa segít neked a recoverynél. Nekem is ő fabrikált egyet, és hiba nélkül teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#23744) cappa72 válasza Jim74 (#23742) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha már csináltál ilyet más telefonon, akkor pikk-pakk beletanusz.
Kicsit mások az eszközök, de a lényeg ugyanaz :)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#23745) hungobungo válasza LámaZ (#23741) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Látom, szerintem az a félreérthető, hogy a belső memóriát együtt mutatja a cache-elt, programok által letöltött, létrehozott adatokkal. Ezért van az, hogy szigorúan véve ugyan csak 200MB app van a telefonodon, de a többit kitöltni a program adat. Ha van SD kártyád, még azt lehet csinálni, hogy átpartícionálni a telefont úgy, hogy a belső SD-det beolvasztod a belső adattárolóba.
Sok ilyen rom jön ki, illetve talán lehet hozzá találni univerzális leírást. Én nem mertem megkockáztatni, mert mindig voltak ilyen romok a telefonjaimhoz, amikhez meg nem, azoknál sem okozott ez gondot.

Azért nézd meg az alkalmazás adatainál (ráböksz a listában), hogy pontosan mi mennyi helyet foglal, lehet, hogy egy van csak amelyik a belsőbe tölt le sok megát, ahelyett hogy az SD-t használná.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#23746) huczekcs


huczekcs
csendes tag

Sziasztok!
Amoi N821 telefonom van, a készüléket csak dícsérni tudom. Az Android 4.0.4 van rajta, többen írjátok, hogy nektek 4.1 van. Enyém néha vacakol (kevés progit tudok telepíteni, nincs Play, Gmail stb). Hogyan tudom, ha egyáltalán tudom, lecserélni 4.1-re? Tudtok segíteni?
Előre is köszi

(#23747) cappa72 válasza hungobungo (#23745) üzenetére


cappa72
nagyúr

Lalszi leírása átparticionálásra.

Nekem működött ZTE v889m telefonál is, ZTE V970-nél is.

Persze: csak saját felelősségre!

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#23748) apeelme válasza hungobungo (#23745) üzenetére


apeelme
addikt

Azt mindenképpen emeljük ki hogy a készülék átpartícionálása nagyon kockázatos művelet egy szimpla usernek.

(#23749) fil válasza huczekcs (#23746) üzenetére


fil
őstag

Telepítsél rá hozzávaló gapps-ot és lesz played, meg gmailed is.

(#23750) Raqueia válasza huczekcs (#23746) üzenetére


Raqueia
tag

A gapps telepítés jó ötlet, de azt csak cwm bők fogsz tudni.

Kérdés hogy root e a telefon, de valószínű, hogy nem. Ha mégis és Ha cwm recovery van rajta, akkor backuppolod a mostani romot, hogy meglegyen. A needrom.com-ról töltesz hozzá romot, rengeteg 4.1 van, lehet próbálgatni. Ha nem root a telefon, akkor pedig Cappa oldalán leírtakat kellene próbálni. [link]

És manuálisan próbáltad telepíteni a playt, gmailt? nem is akarja telepíteni?

[ Szerkesztve ]

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.