Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69751) rovtiv3 válasza Cry0 (#69748) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

A kékhalál általában nem a magok problémájára utal. Ha a magoknak kevés a fesz, inkább fagy a gép. A kékhalál többnyire a memória-szekció hibájából fakad. Hangsúlyozom, általában.
A helyedben a következőket tenném. A CPU-NB-nek adnék egy kis feszt. Nem tudom alapon van-e nálad, ha igen, mindenképpen ezt tenném. Ha már emeltél rajta, a CPU-NB-LLC-t följebb tolnám egy lépéssel (ha Normalon van, High-ra, ha Highon, Ultra high-ra).
Ha ez nem jött be, adnék a memóknak egy kis feszt.
Ha ez sem jött be, lazítanék az időzítéseken.
Ha ez sem jött be, egyenként próbálnám ki a modulokat.
Ha ez sem segít, Intelt vennék... :D
Menni fog az.

Már bocsánat...

(#69752) Cry0 válasza rovtiv3 (#69751) üzenetére


Cry0
őstag



Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#69753) Pro!Petya válasza Cry0 (#69752) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Azt a succes ablakod azért félre huzhattad volna h legalább feszt lássuk :D :R
amugy gratula h lefutott már csak finom hangolni kéne ;)

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69754) Pro!Petya válasza Tubica (#69744) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Mutatja azt papa!! ;) na bízd ide .. : elindítod a programot , feldob egy kis ablakot 2 lehetöséggel mégpedig Run vagy Settings , itt kell az utobbi , azon belül fent a füleknél van olyan hogy Safety, azt ha lenyitod ott lesz benne szépen az "EC support" .. erre pipa le okézod, inditod a programot és ott lesz ;) Nézd meg mint nálam feljebb raktam ki képet szépen kiemelve a lényegeket ;)
Mégvalami ezt csak a teszteknél hagyjad bekapcsolva mert különben droppoltatja a procit info lekérésnél , pl ha játszol vagy renderelsz és ugy megy az ec supp a hwinfoban akkor elég idegesítö ;) De ezt szépen ki is fogja neked irni ha engedélyezted :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69755) Cry0 válasza Pro!Petya (#69753) üzenetére


Cry0
őstag

ja hát igen ugyis futtatom még párszor :)
már csak a romot kéne beállítani elviekben mert most 1333-on megy

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#69756) Pro!Petya válasza Cry0 (#69755) üzenetére


Pro!Petya
addikt

A romod az biztos nem fut 1333-on :DDD :P

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69757) Beretvás válasza Cry0 (#69752) üzenetére


Beretvás
addikt

amugy very high on kellene futtatni nem standardon. :K

(#69758) Tomko78 válasza Beretvás (#69757) üzenetére


Tomko78
őstag

De szerintem standardon is jobban tekeri , mint bármelyik játék :DDD

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#69759) Beretvás válasza Tomko78 (#69758) üzenetére


Beretvás
addikt

nálam pl standardon lofütty. szinte bárhogy lefut. vh meg széjel füti..:DDD

(#69760) rovtiv3 válasza Cry0 (#69752) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Rendben. Akkor úgy néz ki, örülünk.
A CPU-NB-feszt emelted? Mennyivel?
Akkor most próbáld meg a Memory Frequency-t átállítani 1333-ról 1600-ra.

[ Szerkesztve ]

Már bocsánat...

(#69761) leviske válasza Hencso (#69750) üzenetére


leviske
veterán

Rendben. Nekem alapból 1,18V-on jár az NB. Onnan gondolnám a későbbiekben valamennyit emelni. Bár azt hiszem most is meg van emelve 1,2V-ig.

Igazából a rosszul felfekvés korábban is felmerült, de mikor csináltam képet, azt a reakciót kaptam, hogy nincs vele gond. Az tény mondjuk, hogy nagyon vékonyan pasztáztam (most is kb 0,01mm körül lehetett amit felkentem), de nem akartam azt se, hogy ezzel szigeteljek a hűtő és a proci közt. Ráadásul mikor a Viper R felpörög, igen rendesen megfogja a CPU hőmérsékletét.

Pasztából most a legolcsóbb CM van, mert ezt kaptam csak Üllőn, de az előző Thermalright Chill factor se mutatott jobb hőmérsékleteket (sőt, mivel az még a Viper R előtt volt, így rosszabb értékek voltak).

Nem tudom, hogy reménykedjek-e abban, hogy esetleg ennyit jelent a DRP3-on a második venti, vagy fogadjam el, hogy az AMD processzorokkal ilyen szerencsém van.

(#69762) Pro!Petya válasza leviske (#69761) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Attól nem félnék hogy ha sok pasztát raksz rá akkor "szigetelne" mivel ha jó a procihűtőd és a foglalata- felfogatása akkor kb kinyomja a felesleget ha meg már olyan vastagon rajtahagyja hogy szigeteljen ergo nem fogatja rá rendesen ott már baj van és mindegy milyen paszta megy rá :DDD
amugy a Thermal grizzly kryonaut-ot nyugodt szívvel tudom ajánlani vagy még Dow Corning TC-5121 ;)
Mikor már a kockát hegyezzük és nagyon a végén jár ezek a pár fokok aranyat (cput) érnek :K :R :R

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69763) Cry0 válasza rovtiv3 (#69760) üzenetére


Cry0
őstag

próbáltam állítani 1600Mhz-ra viszont akkor már nem fut le a teszt. :(
most jelenleg 35 perce fut az ibt maximumon és semmi hiba de nem is melegszik

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#69764) rovtiv3 válasza Cry0 (#69763) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Akkor a DRAM Voltage értékét told fel legalább 1.35V-ra, és úgy próbáld 1600MHz-en. Ha így sem fut le, adhatsz még a CPU NB-nek egy kicsit.
Menni fog. :)

Már bocsánat...

(#69765) Cry0 válasza rovtiv3 (#69764) üzenetére


Cry0
őstag

40 perc után megunta

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#69766) Pro!Petya válasza Cry0 (#69765) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Mennyi az alapfesze a ramodnak? kéne egy teljes cikkszám és akkor meglesem ;)
Te is jo lenne ha bekapcsolnád az Ec supportot hogy lássuk a vrm, dram fesz, -temp stb stb adatokat. Fentebb írtam hogy kell

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69767) Cry0 válasza rovtiv3 (#69764) üzenetére


Cry0
őstag

na felvettem a dram voltaget majd átállítottam 1600Mhz-ra így le is futott :))
kérdés hogy a ramot meddig tudom húzni mivel ugye a proci 1866Mhz-ig bírja vagy ezt valahogy ki lehet játszani ?

propetya85 Corsair XMS3 CMX8GX3M2A2000C9 2X4Gb 2000Mhz

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#69768) Pro!Petya válasza Cry0 (#69767) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ok de mennyi volt az alap és mennyire emelted ram feszt?
Azok a ramok a bírják a 2000et és felette is elég szoros idozítésekkel 1,65 fesz mellett , goggle dob rá jo pár oldalt! Szerintem lődd be 1866ra , huzd meg rendesen az időzítést elegendo fesszel szerintem ez elég lesz..
Az hogy a proci birná e a magasabb ram feszt meg csak az tudja aki már próbálta :DDD :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69769) Cry0 válasza Pro!Petya (#69768) üzenetére


Cry0
őstag

1.23-5v on ment

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#69770) Pro!Petya válasza Cry0 (#69769) üzenetére


Pro!Petya
addikt

az nice és miért is?? :Y ugyanis 1,65 öt ir neki a gyárto ..... bazzz ezért volt nálad annyi bsod!!! :DDD :R
Ezért írtam már anno a legelején hogy primeozz blendbe hogy a ramok már belegyenek lőve és akkor már kibukott volna h kevés neki a fesz ;) jo pár orát megsporoltál volna magadnak ;)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69771) Cry0 válasza Pro!Petya (#69770) üzenetére


Cry0
őstag

nem tudom múltkor reszteltem véletlenül az egész beost azóta hoz hozzá se nyúltam.
közben

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#69772) rovtiv3 válasza Cry0 (#69767) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Oké. Szerintem most minden értékre, amit legutóbb állítottál, tolj egy lépés feszt.
Tehát a CPU Voltage,
a CPU NB Voltage,
illetve a RAM Voltage-ra.
Így mentsd el az egészet egy BIOS profilba. Ez valszeg stabil, és ha ezután bármi történik, ezekhez a beállításokhoz vissza lehet térni.
Ha mindez megvan, told fel a RAMok feszültségét 1.45-1.5 V-ra, és szerintem mehet az 1866MHz.
...várok... :)

Már bocsánat...

(#69773) Cry0 válasza rovtiv3 (#69772) üzenetére


Cry0
őstag

a ram most 1.65v-ot kap
a többit perig állítom

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#69774) Pro!Petya válasza Cry0 (#69771) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Az a vcore fesz omg :Y Nagyon alacsony
Figyi Mind a procit mind a ramot alulfeszelve használod , persze h megmurdel ibt-ben!!! :K

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69775) Tubica válasza Pro!Petya (#69754) üzenetére


Tubica
senior tag

Szia Papa ! :)

Tessék, csak hogy elhidd, hogy NINCS ilyen nekem ! [link]

Üdv. Tubica :R

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#69776) rovtiv3 válasza Pro!Petya (#69770) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Drága topictársam. Ha a Prime elhasal, az nem csak a Ramok miatt történhet. A kolléga néhány órája mellékelt néhány BIOS-képet, abból lehetett kiszemelgetni a lehetséges problémákat. Utólag könnyű arra hivatkozni, hogy Te megmondtad. Ha így lett volna, már régen túl lettünk volna az egészen. (Én is figyelmetlen voltam. Rögtön észre kellett volna vennem a Ramok alacsony feszeit.)
Béke. :R

Már bocsánat...

(#69777) rovtiv3 válasza Cry0 (#69773) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

A Ram-nak nem kell 1.65V. Egyelőre elég 1.45-1.5V

Már bocsánat...

(#69778) Pro!Petya válasza rovtiv3 (#69776) üzenetére


Pro!Petya
addikt

A prime blend többnyire a ramokat teszteli és igen még ahhoz tartom magam amit írtam ott már rég kiderült volna hogy jocskán alul feszelve mennek ...... az hogy még emelett a cput is 1,2 körul tekeri rá a 4.4re még hab a tortán , de attol hogy orrba szájba IBT-t nyomat csak azt kapja az arcába hogy kioffol vagy bsod ;)

"a ramnak nem kell az 1,65" ??? ... niért is nem??

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69779) Pro!Petya válasza Tubica (#69775) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Hmm ok ez van, nálam meg jo pár embernél van , lapfüggő ezekszerint , egy probát megért azért , szerintem mert nem alhanyagolható infokat mutat ezért tanácsoltam :K

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69780) Tubica válasza Pro!Petya (#69779) üzenetére


Tubica
senior tag

Akkor, ennek tudatába, mit javasolsz ?

Tegnap még kipróbáltam 4.4-en, meg 4.2-n, és ott is eldobta a feszültséget, és az órajelet.
Ha felraktam 4.8 + 0.100V akkor akkor prime95 kb 10mp alatt dobta el...

Lehet a tápegység nem bírja ? o.O (Fsp Raider 550)

Üdv. Tubica :R

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#69781) Pro!Petya válasza Tubica (#69780) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Elsöre azt kéne kitalálni mi miatt ingadozik a fesz meg az orajel Load alatt nálad, Azt hiszem ezt te írtad még, ha nem akkor sry.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69782) Cry0 válasza rovtiv3 (#69777) üzenetére


Cry0
őstag

na szóval standard és Hight-on sikerült lefuttatni.
kell még valamit állítani vagy jó lesz így ?
illetve még lenne egy off kérdésem szóval az első ventilátort a biosba hogy tudom beállítani hogy alapból ne 100%-on mennyen ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#69783) rovtiv3 válasza Cry0 (#69782) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Tartok tőle, hogy csak akkor, ha 4 pines a venti. De a lapodat ilyen mélységben nem ismerem. :)
A jelenlegi beállításaidat is mentsd. Később még mindenképpen finomítani kellene (esetleg húzni, ha a hőmérsékletek engedik).

Már bocsánat...

(#69784) Cry0 válasza rovtiv3 (#69783) üzenetére


Cry0
őstag

3 pines de 4 pines csatlakozóba van kötve
hát már nagyon húzni nem akarom ha így stabil marad akkor meg leszek vele elégedve szerintem :R

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#69785) rovtiv3 válasza Pro!Petya (#69778) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

A Prime Blend hangsúlyozottan nem csak a memóriákat terheli. Ezt nem jól tudod.
""a ramnak nem kell az 1,65" ??? ... niért is nem??"
Talán, mert egyelőre nem CL 9-cel hajtja, hanem CL 11-el?
Béke. :R

Már bocsánat...

(#69786) rovtiv3 válasza Cry0 (#69784) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Akkor ez lehet a gond. Nálam is hasonló probléma volt az Asus Saberen. Egy négy pines venti a megoldás.

Már bocsánat...

(#69787) Pro!Petya válasza Tubica (#69780) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Elvileg ha ugyanúgy van belőve a biosod mint ahogy mutattad /az energiatakarékos részére értem/, akkor ott más lesz a hiba , gondolom a windowson energiaséma beállításon már túl vagy mert láttam azt is írták már neked.
De ha ezek ellenére Dobja a feszt a meg az orajelet terhelés alatt akkor ott vagy a táp egyik ága szálhatott el vagy a vrm , de még bármi más is lehet . Ezért erösködtem hogy jo lenne azt látni a hwinfoban mert az aida csak a pillanatnyit mutatja , de ez sem járható út ahogy mondod.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69788) Pro!Petya válasza rovtiv3 (#69785) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Egy szóval nem mondtam hogy "csak" a memoriát terheli.... hanem azt hogy /többnyire/ ez volt pontosan , de amugy főleg ramot tesztel, a proci gyakorlatilag szinte nem is számol, csak a memóriába írja be és olvassa ki az adatokat.... "Igazad" van nem jol tudhatom...
Igen cl9-et 2000Mhz-en ír neki alapfeszen 1,65ön. Igen értem én hogy ha csak 1600on vagy 1866on használja cl11en , de attol nyugodtan maradhat a GYÁRI fesz mivel ártani nem árt neki , Jah és ami a legszebb igy legalább ki lehetett volna zárni h a ram offol ki, De ugy hogy alulfeszelve használja nem is kicsit , hát ugy izgi megoldani egy problémát, de persze felesleges az amit írtam ezekszerint :R

béke

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69789) ViZion válasza Pro!Petya (#69788) üzenetére


ViZion
félisten

Ezért írtam neki, h ramot rakja 1333-ra (nyilván 1,5 V-on), és vegye le a HT link és a CPU NB-t is 2000 vagy 2200-ra, hogy előbb lássuk a proci mit bír. Procit is írtam, h előbb mittomén 4,2-höz találjon stabil beállítást, utána haladjunk, ha látjuk azt mennyi feszen, hogy tudja hűteni, etc.

Sajnos vagy nem érti amit írok, vagy nem jól fogalmazok. De így nem jutunk sehova, h mindig mindent állít és nézünk, h mi van... Mondjuk akinek ennyire nem lehet segíteni, az jobban jár, ha keres szakit a közelben. szvsz.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#69790) Tubica válasza Pro!Petya (#69787) üzenetére


Tubica
senior tag

Ez a probléma !

FSP RAIDER 550

Üdv. Tubica :R

[ Szerkesztve ]

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#69791) Pro!Petya válasza ViZion (#69789) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Persze értem én, szintúgy segíteni szeretnék de azt tényleg nem fogom fel miért van az hogy ha kérdeznek valamit arra jönnek a tanácsok , és utána bepostol egy olyan képet amin teljesen más adatok állnak mint kéne , plusz cserébe más még azoknak áll neki szőrszálat hasogatni aki segíteni probál .. persze ha ez építőjellegű lenne akkor legyen ilyen a stilusa ok, de ellenkezo esetben..?! és tényleg egy gyári 1,65 feszes ramot vissza venni 1,2 köré az nem okés , ennyi erövel tényleg jobb ha azt alapon hagyja és egy lehetséges hibával kevesebb.. szerintem :R :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69792) ViZion válasza Pro!Petya (#69791) üzenetére


ViZion
félisten

törölve.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#69793) rovtiv3 válasza Pro!Petya (#69788) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Egyfelől igazad van abban, hogy félreérthetően fogalmaztam. Tényleg nem írtad, hogy csak a memókat terheli. Viszont meggyőződésem, hogy a magokat legalább annyira meghajtja, mint az IBT. De tudod mit? Próbálj ráengedni a jelenlegi stabilnak vélt beállításaidra másfél óra Prime Blendet. Lehet, hogy meg fogsz lepődni.
A RAMokkal kapcsolatban: gondolom te sem gyári feszen, gyári órajelen használod az FX-edet. Miért nem? Talán mert a gyári fesz jócskán túl van lőve? Egyébként hasonló RAMjaim vannak, mint a kollégának, ezért tapasztalatból írtam, amit írtam, ráadásul annak tudatában, hogy az 1600MHz 1.35V-tal ment neki. Ezért bátorkodtam felajánlani, hogy az 1866MHz-hez elég lesz 0.1V emelés. Elég lett.
Béke. :R

Már bocsánat...

(#69794) Pro!Petya válasza rovtiv3 (#69793) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Mivel én elsösorban ramok belövése után prime blenddel aztán small FFT-vel kezdem a huzást és ha ezek lefutnak akkor küldöm rá IBT-re , szerintem Nem fogok meglepödni ha ugyanugy visszatérnék blendeztetni :DDD értelmét nem látom....
Igen én is huzatom az Fx-et erre van , gyári feszek ?? kb az elso bekapcsolásig és tesztek lefuttatásig hogy legyen egy kiindulási pont a továbbiakhoz. Persze túl vannak löve a gyári feszek , de itt a az emberek 90% nem gyári feszen és nem gyári orajelen hajt.
A ramnál meg még mindig nem értem most ennyire nagy baj lenne gyári feszen használni?! Látod te is most kezd neki lefutni az ibt hogy ad neki kraftot , de ez eddig is ment volna ha nem piszkállja azt. a proci be lenne löve már és a ramot meg rárne most szoritani és alulfeszelni , vagy ahogy akarja ... :R :R

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69795) Pro!Petya válasza Tubica (#69790) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Megmondom őszintén én ilyen gyertyákat még nem láttam ..... vrm spectrumnál állítottál valamit?

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69796) Pro!Petya válasza Pro!Petya (#69795) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ahogy elnézem pont akkor ugrál freki mikor a 12V szoval elsosorban táp csatlakozokat kéne megnézni az alaplapon lehet csak valamelyik kilazulhatott vagy ilyesmi :F

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69797) madexx válasza leviske (#69746) üzenetére


madexx
tag

Miert nem? Azt olvastam mindenhol (itt is), hogy ha 60 fok alatt tudom tartani a procit akkor semmi gaz. Az pedig megvan minden esetben. Ertem en azt hogy a nagyobb/dragabb jobb lenne, de jelen esetben mi extrat szolgalna? 45 fokos lenne csak a proci 55 helyett? Az elettartamban hozna vagy miben segitene?

U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

(#69798) leviske válasza madexx (#69797) üzenetére


leviske
veterán

Amennyiben 60C alatt tartja 1,4V mellett, nem szóltam! :R

(#69799) madexx válasza leviske (#69798) üzenetére


madexx
tag

Legalabbis egy ora prime95 mellett max 58 fokra ment fel. Ezek szerint ugy nez ki hogy jo kis huto ez a Wraith.
Koszi a valaszokat :)

U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

(#69800) Askformore válasza madexx (#69799) üzenetére


Askformore
senior tag

Szinte ki van zárva, hogy a SMALL FFT teszten 58 fokos legyen 1 óra alatt. Vagy rossz sort nézel a hőfoknál (a magasabb érték a mérvadó). Linkelj egy HWinfo képet 20 perc Small test után, amin látszanak a hőfokok! Kell a bizonyíték :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.