Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69601) Tomko78 válasza Askformore (#69600) üzenetére


Tomko78
őstag

Ha a Cod IW tökéletesen fut Highon akkor egy jó géped van :) az a játék egy katasztrófa , proci alig dolgozik vga közepesen megy és akad meg fps is úgrál mint kecske szar a deszkán ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#69602) Nordekk


Nordekk
tag

Sziasztok!
Pár hozzászólással feljebb írtam ,hogy gondom van az Asrock 980DE3U3S3 R2.0 alaplap és FX-8300 kombinációval. Nos, mégis megpróbálnám a cserét hátha...
Ha ez lehetséges akkor, inkább visszatérnék a megszokott Asus márkához.
Asus M5A78L-M LE/USB3 ezt a típust néztem ki, az lenne a kérdésem, hogy gond nélkül befogadná-e a CPU-t?

(#69603) ViZion válasza Nordekk (#69602) üzenetére


ViZion
félisten

LE azaz a LEbutított asus... akkor inkább Asrock. Ez nagyon gyenge lap, nem ajánlott.
970 EVO R2 vagy jobb kell, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#69604) Pro!Petya válasza Askformore (#69597) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Megnéztem azért azt is mégegyszer , de szerelésnél 2-3x azért átnézem ezeket , itt minden pöpecül a helyén van. És igen az se utolsó hogy nálam egy stabil rendszer adta meg magát egyik percről a másikra elojelek , fagyások nélkül :W Lapot, ramot, tápot csak a hibakeresés miatt cserélgettem h meglegyen mi offolodott ki :K
Thx a segítséget és tanácsokat mindenkinek!! ;) Most hogy már jól átnyálaztam mindent és kb majd 3 gépre elegendö alkatrész segítségével kiderült hogy Egyszerre fosta el magát a cpu és a ram ...WTF a proc max 1,48 , ram 1,5 fesz mellet.. Mi az ami így kitudja lőni mindkettőt egyszerre? Gondolom a táp , de most azzal szereltem direkt egy másik gépet aztán meglátjuk , mert műszerem az nemvan..
Addig míg megjön a csere alkatrész, összeraktam egy kék gépet hogy legalább netezni tudjak :DDD :DDD
:R :R

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69605) Pro!Petya válasza Pro!Petya (#69604) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Mondjuk a ramok még nem 100 hogy offosak ,legalább is ez a régi kék lap lehet (sőt) már nem kezeli a 8gigás modulokat ezért még van remény :DDD :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69606) vyce21


vyce21
tag

Sziasztok!

Konfig:
Alaplap: Gigabyte GA-990X-Gaming SLI
CPU: FX-8350
Hűtő: be quiet! Pure Rock
Ház: Kolink Punisher (3x120mm hűtő)
PSU: Thermaltake Hamburg 530W
VGA: RX 480 8gb
RAM: Hyperx 8Gb 1866Mhz

Pár napja végre megérkezett minden, így össze állt az új PC.
Első FX processzorom, így még nagyon sok mindent kell tanulnom, volna is néhány kérdésem.
Mennyire normális a következő jelenség?
Telepítés után, le futtattam egy tesztet (lost planet 2 benchmark) tudom nem a legjobb, de hirtelen ezt találtam a régi gépről. Körülbelül 5 percet futott a teszt és a processzor 72C-ra ment fel, amit én nagyon soknak tartok egy ilyen hűtő és szellős ház mellet.
Kicsit olvasgattam, ki kapcsoltam biosban néhány dolgot, Turbo core, cpu unlock, C6-ot, C1E-t, SVM, APM-et.
Így már nem nagyon ment ugyan abban a tesztben 62-főlé. De szerintem még így is sok OC nélkül.
Aztán futtattam néhány perc prime95-öt. pár perc alatt fel ment 65C-ra. A feszültség 1,418-1,440 között ugrált. Ami elég sok ahogy olvasgatom, ekkora feszkoval 4,8-ra húzott procikatt láttam o.O

Szerintetek mennyire normális ez így? Mit vagy miket kell alapként beállítani?
(elnézést mindenkitől, ha valami hülyeséget kérdeztem, Athlon II X2 250-et váltott)

(#69607) Leon77 válasza Tomko78 (#69601) üzenetére


Leon77
őstag

Nálam minden ultrán és simán szalad, egy röccenés nem sok, annyi sem. Pedig csak egy kis fx-em van.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#69608) ViZion válasza vyce21 (#69606) üzenetére


ViZion
félisten

Rossz helyen olvastál. Összefoglaló fent, ott kezdjed...
C6 és C1e bekapcs, hacsak nem extrém tuningolsz. Játék bencs semmi, IBT vagy Prime, fesz+hőfok kell ide

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#69609) Askformore válasza Tomko78 (#69601) üzenetére


Askformore
senior tag

Megnézem majd, de az előző r9 270x-szel simán végig toltam, majdnem végig 60 fps-sel ment. Automata beállításon hagytam mindent, azaz minden high, a textúra low. Gyanítom most csak jobb lesz a helyzet :)

[ Szerkesztve ]

(#69610) Jakuskacsa válasza vyce21 (#69606) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Sok az a feszültség, én rápróbálnék egy 1,35v-ra, de akkor már rakd is fel egyből 4.2-4.4 ghz-re. Akkor jársz a legjobban ha offsetben tapasztalod ki a feszültséget. A defaultja a cpu-nak valahol 1,3v körül lesz. Az offset az hozzáad. + 0,05, 0,1 v körzött adjál neki, majd egy monitorozó progival nézd meg, hogy mennyit kap. Ezen kívül engedd szabadon a vadat, APM disabled, LLC-t meg tedd High-re.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#69611) zoltan.t válasza Jakuskacsa (#69610) üzenetére


zoltan.t
csendes tag

jó napot!

Az amd processzorok feszültsége! Turbó órajelen nekem is 1,425 a feszültsége a fx 3850 procimnakAlap 1,35v! De ugye ugrál állandóan a teljesítény függvényében!
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_AMD_FX_microprocessors

[ Szerkesztve ]

(#69612) ViZion válasza zoltan.t (#69611) üzenetére


ViZion
félisten

...ezzel mit is akartál mondani/kérdezni? :U Felkiáltójellel! ...? :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#69613) lovas001 válasza zoltan.t (#69611) üzenetére


lovas001
aktív tag

Akkor érdemes lehet beállítanod az összefoglaló alapján és csodálkozni fogsz hogy mennyivel többet is tud :)

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#69614) zoltan.t válasza lovas001 (#69613) üzenetére


zoltan.t
csendes tag

Annyi mindent írnak , hogy mit kell állítani meg tesztelni. Nem merek belekezdeni!

(#69615) Balathruin válasza zoltan.t (#69614) üzenetére


Balathruin
veterán

Pedig nem tart sokból pár alap beállítást megcsinálni.

(#69616) vyce21 válasza Jakuskacsa (#69610) üzenetére


vyce21
tag

Vissza kapcsoltam az APM-en és a turbón kívül mindent. Vissza vettem a CPU vcore-t -0.050V-al, plusz fel vittem 4,2ghz-re. Így most biosban 1.320V-ot ír. Prime alatt stabilan müködik. Feszültség maximum 1.368V (1.448V helyett) hőmérséklet 53C. Így elég jónak tűnik.

(#69617) ViZion válasza zoltan.t (#69614) üzenetére


ViZion
félisten

Akkor keresned kell vkit, aki megcsinálja helyben. Ennyi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#69618) lee56 válasza vyce21 (#69616) üzenetére


lee56
őstag

Na az már sokkal jobb. Mahetsz majd feljebb is, ha letesztelted és stabilnak tűűnik. :) No és milyen maga a lap? Fejlesztettek valamit a BIOS-on? Rakhatsz fel képeket is róla ha gondolod. LLC opciók milynek vannak benne pl, érdekelne?

No Comment

(#69619) Askformore


Askformore
senior tag

Felkerült az asztalra a gép ide mellém, egy kis átrendezés után. Eddig a földön volt kb 1 méterre, de most játékok alatt lefújja a hajamat a szél, így kicsit lejjebb vettem a ventiket, vagyis később kapcsolnak rá, mint eddig. 4 házventi és a procihűtő.. a VGA hangja nem számottevő. Jelen állás szerint 60 fok volt a max proci hőfok (8350 4,3ghz) játék alatt. Kérdésem, hogy ez így még jó? Esetleg halkíthatok még rajta valamennyit?

(#69620) csiribi


csiribi
csendes tag

Helló! Pár kérdés FX 8350 kapcsolatban.

Tegnap került bele az Asus M5A97 R2.0 lapomba. Húzva nincs és nem is lesz ezzel a lappal :)

GTA V alatt 60(+- 2-3) fok körüli hőmérséklet milyennek számít a CM Hyper 212 evo társaságában? (max temp)?

Feszültséget lehetne még ennél is alább tenni?? Jelenleg kerek 1,3 feszen megy. a HT link 2000 ről 2200MHzre rakva.
NB frek auton 2200 nem bántottam.

FX 8350+ Msi HD 7970 lightning kártyával 40-60 fps megy a GTA V magas beállítások mellett, de egyik sincs 100% kihajtva se vga se cpu +8 gb ram.. Lehet, hogy ennyit tud a VGA magas beállítások mellett?

Következő mondat elég hülyén lesz megfogalmaz, de nem jön most jobb össze :S

Ha csak X %-ban van kihasználva cpu+vga, akkor miért nem nől az FPS 60ra és miért nincs közel 100% ban kihasználva? Vagy mitől függ ez így össze?

egyenlőre ennyi volt :R

6100 fx lett leváltva.

(#69621) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok, egy FX fixet tudnátok linkelni IBT-hez? Találtam n+65424 linket, de mind halott.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#69622) Habugi válasza csiribi (#69620) üzenetére


Habugi
addikt

A második felére reagálva.., húzni kell a procit ha tudod hűteni és szépen ki fogja hajtani a 7970est. :K

Nálam egy 1200/1700Mhz-es 7970 mellett anno így futott a 8320 társaságában, nem kell megijedni, nem kell hozzá 5Ghz, pláne ha nincs húzva a VGA, csak szemléltetésképpen, kvázi ha megráncigálod a CPU-t akkor frankón "kihajcsa".. :)

(#69621) EnterR:

Volt egy cudarabb dropbox update és azóta nem működnek a "?dl=0" nélküli linkek.. :U
Sőt egy-két régebbi sem melyek tartalmazták, átírta az elérésüket, elnézést.

Itt van frissen s üdén: [link]

Keresőmotornak hidegélelem:

IBT FX Fix , IBT-FX-FIX, IBTFXFIX, IBT FXFix, IBTFX Fix, Gflops
Vishera, Kihajcsa, Bulldozer..stb

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#69623) lolal


lolal
senior tag

Napokban eléggé sok gameplay videót néztem , és kissé elvagyok keseredve , hogy egy low budget Intel Pentium G4500 röhögve szarrá rommá verte az FX 6300 de még a 8350 is. Egyszálon futóban. Nevetségesen levagyunk maradva . :( Jobban hozta a teljesítményt egy GTX 970 el mint bármelyik FX . .. :W

[ Szerkesztve ]

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#69624) Habugi válasza lolal (#69623) üzenetére


Habugi
addikt

Tömören.., kisarkított nettó hülyeség. :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#69625) lolal válasza Habugi (#69624) üzenetére


lolal
senior tag

Mi a nettó hülyeség ? Az hogy a tények magukért beszélnek ? :U . Netán rossz a szemem és nem láttam az FPS különbségeket. :U

[ Szerkesztve ]

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#69626) Balathruin válasza lolal (#69625) üzenetére


Balathruin
veterán

A teszteket nem jól csinálják az esetek 90 százalékában. A Pentium csak ott gyorsabb ahol le vannak maradva 10 évvel és 1 szálat használnak. Ahol 4 vagy esetleg több szál is ki van használva ott labdába sem rúg a 2 magos, főleg hogy vannak játékok amik nem is hajlandóak elindulni 4 szál alatt.

(#69627) ViZion válasza lolal (#69625) üzenetére


ViZion
félisten

Azt is nézd, h ki teszteli. Ez a 2 cent egy zseb szart nem ér. De mindenki kajálja... :U
Itt Rambustibi tesztelt és Habugi sokat, egyszáléas régi motoros vackok nem élvezik az FX-et, az tény. Erre is van workaround.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#69628) madexx


madexx
tag

Sziasztok.
Mivel az iden tobb munkanapom mar nem lesz ugy gondoltam nekiallok huzni az FX8350-emen.
4.4GHzen stabilnak tunik alap northern bridge freq alap HT link freq. Prime95 fel orat ment gond nelkul.
4.5-on viszont jonnek a hibak Prime-ban, felraktam a CPU-t 1.5Vra (ez nem tul sok amugy?), babraltam a NB es a HT frekvenciakkal de szerintem csak rosszabb lett. Hogy oszinte legyek kicsit elvesztem a beallitasokban ugyhogy szeretnek segitseget kerni.
Itt vannak a kepek a BIOSbol. Telefonnal lottem oket, fogalmam sincs hogyan kell print screenelni BIOSbol, bocsi.
Ebben az alaplapban nyugszik a proci: Gigabyte GA 990fxa d3 rev 1.0
Proci tipusa es hutese: AMD FX8350 Wraith Edition.

Vetnetek ra egy pillantast legyszives es tudnatok tanacsot adni?

Koszi.

U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

(#69629) lsc válasza madexx (#69628) üzenetére


lsc
nagyúr

A lapnak gyenge és hűtetlen a vrm-je, örülj a 4,4-nek is.

Az élet kegyetlen .

(#69630) lee56 válasza lolal (#69625) üzenetére


lee56
őstag

:W

No Comment

(#69631) zoltan.t válasza lee56 (#69630) üzenetére


zoltan.t
csendes tag

Próbáltam én is húzni ma a fx 3850-et 4,3 max az volt stabil.A magyar összefoglaló szerint! Gigabyte 970a-ud3 rev1.0 alaplappal. Nem tudom hol van az a rengeteg erő ebben a prociban?Az a 100 mhz akkor maradok alapnál. Gondolom gyenge az alaplap vagy én csinálok vmit rosszul! Bezzeg az előző amd x4 965 ment 3,9 ghz feszültség emelés nélkül!

(#69632) madexx válasza lsc (#69629) üzenetére


madexx
tag

Okes, akkor marad 4.4 es orulok :)) Koszi

U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

(#69633) Askformore válasza zoltan.t (#69631) üzenetére


Askformore
senior tag

FX3850-re egy vezetékes telefont dob ki a google :P

(#69634) komplexx


komplexx
újonc

Sziasztok!
Lenne egy nekem nagy nektek lehet apró problémám ,miszerint vettem új alaplapot és processzort ,nevezetesen:
ASRock 970A-G/3.1 - Alaplapot
FX 9590 4,7Ghz - Processor
Na most ,mikor először beüzemeltem ,nem adott képet majd némi állítgatás processzor cserés alaplap update után megcsináltan.Majd kiderült ,hogy az akkori hűtésem CoolerMaster Hyper 103 nem elegendő hozzá ,vettem egy vízhűtést ,ami jelenleg is benne van és hűti rendesen.
A probléma a következő ,az említette alaplap update után újra tettem a gépet ,és azóta BÁRMILYEN játékkal játszom fps dropp van.Lásd: Deus Ex MD maxon 60fps ,és amikor úgy tartja kedve leesik 20-30ra.Nos tudom mitől van ,vagyis sejtem ,4,7Ghz ról leesik 1,4re az órajel ,majd vissza .Így ingadozik folyamatosan.Kaptam már ötleteket : Throttling, túlmelegszik és lekapcsolja,állítsam ki az energiatakarékossági funkciókat a BIOS-ban, stb ,de semmi nem vált sikerrel.
Kérem aki tudna segíteni ,tegye meg ,több napja "szenvedek" már.

(#69635) =HG= válasza komplexx (#69634) üzenetére


=HG=
addikt

Milyen táp és vga van mellette?

(#69636) komplexx válasza =HG= (#69635) üzenetére


komplexx
újonc

750W FSP táp és GTX 970 G1 Gaming VGA

(#69637) ViZion válasza zoltan.t (#69631) üzenetére


ViZion
félisten

Az erő ott van, csak a lapod nem fogja tudni etetni. Harmatos ott a VRM...

Nem Neked írtam, de oda is vonatkozik, h az én lapom vizezve is kevés a procihoz, ez még menne... Nálad sem lesz másként. Ha rekord kell, akkor saber, ha nem, akkor ilyesmi is jó, mint ami nekem van.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#69638) komplexx válasza ViZion (#69637) üzenetére


komplexx
újonc

Értem ,és mit tehetek ilyenkor?

(#69639) leviske válasza komplexx (#69634) üzenetére


leviske
veterán

Az AsRock nagyon rossz hírnevet szerzett magának a topikban. Valószínűleg nehezére esik etetni a processzort a gyári feszültség mellett. Miután FX9-nek elméletileg valamelyest válogatottabb lapkák kerültek eladásra, én megpróbálkoznék először azzal, hogy gyári órajelek mellett megpróbálom kikapni alóla a feszt. Hátha volna esély alaplap csere nélkül is megtalálni az optimális beállítást amivel ellehetsz hosszabb távon.

Az APM viszont szerintem a throttling megszüntetésében nem segít, hiszen maga is azt okoz.

(#69640) =HG=: Azért FX9-esek gyári beállításai mellett szerintem még a Crosshair is elenged pár izzadságcseppet. :DDD Célszerű lehet megnézni meddig tud lefelé lépdelni a feszültséggel.

(#69623) lolal: Most komolyan egy FX újravásárlás után kezdesz utánajárni a processzornak? :DDD Amennyiben az említett gyenge teljesítményt az általad preferált játékokban nyújtja (emlékeim szerint nem így van), akkor válts Pentiumra.

Viszont lehetőleg ilyen World of Tanks meg egyéb vackok eredményeivel ne szemeteljük már tele a topikot. 20 ezerért nem olyan processzort kell várni, ami abszolút bika minden területen. :) Legyen már elég az újabb AAA játékokban nyújtott teljesítmény.

(#69631) zoltan.t: Lehetne a hangnemen változtatni? Itt senki sem AMD mérnök vagy marketinges és senki nem is kötelezett innen, hogy vásárolj AMD processzort. Érthetően ki vannak beszélve, hogy milyen teljesítményhez milyen árat kell fizetni alaplap és hűtés viszonylatában.

[ Szerkesztve ]

(#69640) =HG= válasza komplexx (#69636) üzenetére


=HG=
addikt

Először próbáld meg a win energiagazdálkodást beállítani "kiegyensúlyozottra" vagy teljesítménycentrikusra..Ez utóbbit, csak max játék alatt javaslom, mert maxon fog menni a proci..
Ha nincs változás, tegyél fel egy HWinfot, és nézegesd a hőfokokat, feszültséget....Látni fogod, hogyha van drop, akkor miért...
Ha eddig eljutottál és még mindég nem jó (valószínüleg) akkor fent az összefoglalót lenyitod és áttanulmányozod, majd megpróbálod biosban beállítani ennek megfelelően a procit...
Ha elakadsz, kérdezz! Itt rengeteg szakértő van! :K

(#69639) leviske: Bár nem ismerem azt a lapot, de egy új széria 9xxx prociknak is...Remélhetőleg elbírja a procit...

[ Szerkesztve ]

(#69641) komplexx


komplexx
újonc

Az említett Deus Ex játék közben mért adatok.

[ Szerkesztve ]

(#69642) komplexx


komplexx
újonc

Nem segít semmi.Mit tehetnék még? Alaplap csere mindenképpen?

(#69643) zoltan.t válasza ViZion (#69637) üzenetére


zoltan.t
csendes tag

Köszönöm a választ!
konfigom adott volt és a majdnem legerősebb procit vettem hozzá.A mérnökök csak tudják hova lőjjék be azt a procit. Megérte a cserét sokkal gyorsabb. Sokáik jó lesz nekem! Az alaplapra nem is godoltam hogy cserélni kellett volna! ( am3+ az am3+ de nem azt látom)

(#69644) macy válasza komplexx (#69642) üzenetére


macy
addikt

Monitorozod valamivel a hőmérsékleteket, feszültséget?

(#69645) komplexx válasza macy (#69644) üzenetére


komplexx
újonc

Igen

(#69646) krisz4b70


krisz4b70
aktív tag

Üdv!
Kicsit off de mivel fx procim van és nem tudom ezt hol érdemes megkérdezni felteszem itt a kérdést. :D

A windows töredezettségmentesítő 2% töredezettséget ír a defraggler 23%-ot. Melyikre érdemes hallgatni? :D

(#69647) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Úton van a 8350es egy quad Corsair Vengeance QVL ram társaságában , szval holnap hosszú estém lesz és a cél megint csak 5ghz.. :DDD az olyan messze van még , bele fog égni az arcomba a prime meg az ibt :C ;] ;] ;]

Nemsokára jönnek a képek meg az agyvérzés :P :R :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69648) Pro!Petya válasza Pro!Petya (#69647) üzenetére


Pro!Petya
addikt


:Y

:DD :DDD :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#69649) Habugi válasza komplexx (#69634) üzenetére


Habugi
addikt

Nvm..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#69650) vyce21 válasza lee56 (#69618) üzenetére


vyce21
tag

Igazából nem tudom, hogy fejlesztettek-e vagy sem. De itt van néhány kép. De véleményem szerint UEFI-nek elég gyenge....

LLC beállítások: Auto, Normal, Extreme, Ultra high, High, Medium, Regular







Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.