Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70351) rovtiv3 válasza Lendova (#70350) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Ha rosszul van pasztázva, vagy megreked a meleg a házban, vagy a VGA is fűti a CPU-hűtőt, esetleg a hűtőn lévő ventinek kicsi a légszállítása, akkor igen.
Megpróbálnék a fenti szempontok szerint ránézni a gépre. Esetleg még egy ventit tennék a hűtő túloldalára.

[ Szerkesztve ]

Már bocsánat...

(#70352) Habugi válasza Lendova (#70350) üzenetére


Habugi
addikt

rovtiv3 mondandójához akkora +1, hogy az már igazából +2nek számít. :D

@topic..

Tisztelt bíróság, igazán értékelem hogy ilyen szinten egyetértenek bűnösségemet illetően deeee.. :U :O :O

..lenne egy kérdésem a vád irányába.., avagy beretva te ostor!!!!

Fogadjunk az FX-Fix mappában lévő LinDatával nem írtad felül az eredetit!! ;] :U
Te-te-te-TEEEE

Btw, amennyiben szétszaggattad meglévő IBT-det mint hülyegyerek a chipes zacskót.., itt linkeltem utoljára, töltsd le megint.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#70353) Lendova válasza rovtiv3 (#70351) üzenetére


Lendova
őstag

Tegnap leszedtem a hűtőt és pasztáztam újra, változás nem volt. Ha 1300-ról feltekerm a fordulatszámot 2000-re, akkor sem változik a mért hőfok.
4.0GHz-en, 1.3V-on is 60 fölé megy 10 perc alatt, ha kap 100%-os terhelést, de nem vártam ki, hogy mennyin állandósul.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#70354) rovtiv3 válasza Lendova (#70353) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Ebben az esetben erős a gyanúm, hogy a házad nem szellőzik kellőképpen. Első körben szedd le az oldalát, hátha...

Habugi topictárs: :R

Már bocsánat...

(#70355) Askformore válasza Askformore (#70345) üzenetére


Askformore
senior tag

Tudom, hogy semmit nem bizonyít, mert csak screenshotok, de így gyorsan csak ennyire tellett. Itt van pár kép, bal felső sarokban az afterburner OSD mutatja az értékeket. FX8350 4,3ghz + MSI RX480 4GB. Be van kapcsolva a V-sync mindenhol, kivétel a star warsnál:

COD IW 1
COD IW 2
SW 1
SW 2
SW 3
TR 1
TR 2

Ha lesz időm, csinálok majd rendes méréseket GPU-Z és afterburner kombóval. Ez a proci így is elbánik a kártyával, 4,6-on meg pláne bírnia kéne..

(#70356) Beretvás válasza Habugi (#70352) üzenetére


Beretvás
addikt

hát én máskor is csak futtattam az ibt amit töled kaptam és jo volt.. szoval nem tudom mi van most. de már tulvagyok rajta, nem akarok ma már szöszölni vele..

(#70357) hundai válasza ViZion (#70304) üzenetére


hundai
aktív tag

Sziasztok!
A mai napon volt időm a gépre így újra is pasztáztam a processzort.Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget, ViZion köszönöm a paszta melegítős tanácsot, nyertem kb 7!! fokot. Sikerült összehoznom egy stabil beállítást 4,6GHz 1,404-1,416V-al , CB-ben 698ponttal, IBT-n 81 gflops-al.

-Wake up Neo!

(#70358) ViZion válasza hundai (#70357) üzenetére


ViZion
félisten

bódottá! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#70359) lee56 válasza hundai (#70357) üzenetére


lee56
őstag

Kicsit kevésnek tünik, én is kb 700 pontot kapok 4.4-en, mondjuk nekem fsb+szorzós kombó tuningom van és nb-t is magasabbra raktam mint alapból van., De akkor is lehet ha picit több feszültséget adnál megnőne a pontszmál, láttunk már ilyet itt a topikban egy próbát megérhet. :K

(#70352) Habugi : "Tisztelt bíróság, igazán értékelem hogy ilyen szinten egyetértenek bűnösségemet illetően deeee.." Nincs deeee ;] Szerintem a bűnösséged ténye nyílvánvaló, fellebezésnek helye nincs, életfogytig tartó szabadságvesztést javaslok a tisztelt fellebviteli bíróságnak. :)

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#70360) Pro!Petya válasza hundai (#70357) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Azért egy jó 730 körüli pontnak megkéne lennie a 4,6-on ;)
IBT-ben meg olyan 88 Gflops körül :K

Mihez képest nyertél 7 fokot?? Csak pasztázással?? Ott inkább valami nem igen volt a helyén és az tett neki jót hogy ujra lett szerelve ennyit nem nyom a latba a paszta ,ha csak elötte nem gyurma volt a helyén :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#70361) Pro!Petya válasza Pro!Petya (#70360) üzenetére


Pro!Petya
addikt

De ha már szóba került az R15 és a pontszámok:

Eddig 1866-on használtam a ramjaim 10-10-10-27 -be ....akkor mondom ráküldöm párszor a cpu benchre.
Cirka 13 ponttal kevesebbeket kaptam mint mikor 1600-on 9-9-9-24 -be használom... hmmm
Ergo 1600on cl9-el 751CB átlag kb 5-6x inditottam egymás után
míg 1866-on cl10-el 738CB itt is ennyiszer ha nem többször megnéztem :DDD
Jah azt elfelejtettem írni hogy 4,7en ketyeg most a proci..

Szóval elbizonytalanodtam pöppet , mivel game-re megy a móka ezért lehet hogy hagyom a + irás-olvasást amit az 1866 hoz. Vagy már nem tudom :N

Szerintetek?

Hát elég Off szagú , de azért még csak belefér :DDD :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#70362) djyuri válasza Habugi (#70235) üzenetére


djyuri
őstag

Hello-hello :)

Siker! (részben...75%) :R

Erre tökvéletlenül figyeltem fel:

Illesztőprogram frissítésnél a chipset driver egyik almappájában rá is talált a megfelelőre.
Ezzel meg is jött a várt nővekedés :R

Az eredmény is magáért beszél:
1100T

FX9590

Aida

Geekbench3

A videó pedig múltkor nem sikerült,mert állóra kódolta a telefon. Nem sikerült jól elforgatni a vágó/kódoló programommal,ezért újraveszem,amint lesz időm. (mindenképpen kell a videó,mert továbbra is csak az AUTO beállításokkal a leghidegebb)

DE! Már tudom lefele vinni a feszültséget is! Ezt már a videó készítése napján sikerült megoldani.
Később érkezőknek:
- A feszültség csökkentést képtelen voltam kivitelezni a gépemen (Most már kiderült,hogy bios hiba volt) A megoldás nem merült ki annyiban,hogy feltettem újra a legfrisebbet,hanem rátettem egy egyel régebbit,majd újra a legfrisebbet. És voálá! :R Sajnos egyelőre ezzel a módszerrel sem stabil a lefelé feszelés. Egy fagyást és két lekapcsolást sikerült elérnem az intelburntest V2 progival.
AUTO beállításokkal nincs gond gamer szinten.

A sok-sok noszogatást köszönöm Neked is Habugi és Neked is ViZion.
Nagyon sokat számított a keresgélésemben,hogy megingathatatlanul mondtátok,hogy márpedig gond van a gépemmel. Eszembe nem jutott volna,hogy az eszközkezelőbe belenézzek. Egy 5 perces művelettel és egy restarttal megjött az erő a gépembe! Úgy felcsesztem magam ezen most,hogy el sem hiszitek!
Óriási megkönnyebbülés,hogy mégsem gáz ez a processzor és hogy nem nyúltam mellé!

Hatalmas respect Srácok!
Valahogy lesörözzük :K Úgyérzem ez a minimum :R

Köszönöm!

(#70363) ViZion válasza djyuri (#70362) üzenetére


ViZion
félisten

öööö... hááát, mi megmondtuk, h ez frankó cucc. :K

Gratula, ma már a második siker itt, e ööm, bódottá :R :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#70364) djyuri válasza ViZion (#70363) üzenetére


djyuri
őstag

Nem kételkedek többé :R

A Geekbench3-ból nekem csak free verzió van,ezért csak 32 bites teszt futott le. Ebből nem tudok jobbat kreálni.

Amúgy még kaptam egy PM üzenetet egy itt megbújó olvasótól,aki kiszúrta,hogy 1333-as ramjaim vannak. Úgy finoman jelezte,hogy mi a f***t akarok én azokkal a sz*tykokkal :DD
Unokatesóm pedig kétnaponta nyaggat,hogy rakjam újra össze a vízhűtést. Elgondolkodtató,de egy jobb blokkra lenne szükségem és valami lefogatóra.

[ Szerkesztve ]

(#70365) Jakuskacsa válasza djyuri (#70362) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ez gyári beállítás, vagy mókoltál vele valamit? Mert nalam aida-ban 4.8 on kb 42000 pöttyöt dob a cpu queen.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70366) djyuri válasza Jakuskacsa (#70365) üzenetére


djyuri
őstag

Nem tudok hozzá nyúlni,mert akkor ott még játékra se alkalmas a gép. (nem tudom lehűteni)
Ez így most fixálva van 4,7-re és AUTO feszeléssel.
Az értéket pedig egyelőre a ramjaimmal magyarázhatom szerintem. Ehhez már 2000+-os ramok illenének és nekem csak 1333-asok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#70367) ViZion válasza djyuri (#70366) üzenetére


ViZion
félisten

hehhh...? Auto? Nincs beállítva? OMG... akkor még nem végeztél.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#70368) djyuri válasza ViZion (#70367) üzenetére


djyuri
őstag

Perszehogynem! :Y

Szép hosszú volt a hozzászólásom,lehet túl hosszú is :) Annak a második fele erről szólt,hogy még nincs kész a dolog :) De már két fontos akadályozó tényező is el lett hárítva. Most már tudom azt állítani a gépen,amit írtatok. Ehhez valószínűleg egy újabb hetet kell várni,mert holnap szintán nem leszek elérhető és hétköznap 1-2 órát van összesen bekapcsolva a gépem.

De mint láthatod nem adtam fel :R 14-16 órákat dolgozok,így azért elég necces. Mindent publikálok úgyis. Ramokat azt valakitől kéne kölcsönkérnem,mert most nem jut már a cserékre. :O

(#70369) ViZion válasza djyuri (#70368) üzenetére


ViZion
félisten

Ez milyen 3D Mark? Mert nekem Vantage egész más számokat dob... 26k CPU score, nálad meg 75, ennél offline nem is mutatja, csak online nyitja meg a weben. Itt pl. Mackósajtal közös eredmény [link], itt meg Sasss-al [link]. Látszik, h se ramot, se HT-linket nem húztam. Ez meg itt 4,9-en [link]. Szal. mitől lett ott 75k nálad? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#70370) Pro!Petya válasza Jakuskacsa (#70365) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Azt nem lehet hogy még 4,7en mérted?
Nálam is ennyit dob.

Amugy erre valaki? Ramos mizériám :D

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#70371) Balathruin válasza ViZion (#70369) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem ez valami ősrégi verzió, talán 2008-as.

(#70372) djyuri válasza ViZion (#70369) üzenetére


djyuri
őstag

Gyári cd-ről van. Egyszer írta,hogy kell egy upgrade,azt autómatikusan rá is telepítette. Ennyi.

(#70373) Balathruin válasza djyuri (#70372) üzenetére


Balathruin
veterán

Ez nagyon régi, szerintem szerezd be az újabbat.

(#70374) djyuri válasza Balathruin (#70373) üzenetére


djyuri
őstag

Oks. Jó belőle a free is ugye? Most nem vennék ilyen dolgokat :)

(#70375) djyuri válasza djyuri (#70374) üzenetére


djyuri
őstag

Nem lelek professionalt free-be. Torrentkedni nem fogok :)

(#70376) Pro!Petya válasza djyuri (#70375) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Jo a sima free is az is mindent megmutat ami kell ;)

Amúgy meg 4,7-hez nem gyászos ez a cpu score? Azért azt hittem legalább a 26k meglesz :(
(ez a játszos konfi szoval cpu score miatt nem tekertem meg a vgat maxig)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#70377) Jakuskacsa válasza Pro!Petya (#70370) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Bocsi, én emlékeztem rosszúl. Itt az eredmény.

Egy vantege eredmény is:

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70378) djyuri válasza Pro!Petya (#70376) üzenetére


djyuri
őstag

OK!

Siker. Nos,ha rátelepítem a frissen letöltöttet,attól még nem frissíti :D Tiszta telepítés kellett és akkor átált rendesen.

Itt a pötty:

Futott háttérbe egy pár dolog,de úgy gondolom az a párszáz pötty nem oszt,nem szoroz.

(#70379) ViZion válasza Pro!Petya (#70376) üzenetére


ViZion
félisten

Linkeltem az enyémet 4,7-4,9 GHz-s eredményeket. Ezzel semmi baj, HT link és ram emeléssel meglenne a 26k, még több is. Eldiablo, Hackeee, Miklóssassss, Mackósajt, Habugi, meg sokan mások voltak itt, akik nagyon betegek durván tolták. Keresőbe is dobd be a vantage-t itt fent, volt rengeteg házi "verseny". :K

djyuri: ez is fura, mondom, a legfrissebbnél (legális, free verzió) nekem nem is ad offline eredményt, csak a linket, amiket dobtam is. De pontszám már alakul, 26k körül kell majd lennie kb. Korábbi linkeken van sok eredmény, nézd át.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#70380) lee56 válasza Pro!Petya (#70370) üzenetére


lee56
őstag

"Amugy erre valaki? Ramos mizériám :D "

Cinebench, eléggé memóriaérzékeny teremtés, ahogy a tömörítőprogramok is azok, de ezeken kívül azért nem sok minden más.. Szóval, használd inkább úgy amelyik jobb általános teljesítményt nyújt, azokban a programokban amiket futtatsz, nyilván nem cinebech-el szoktál játszani nap mint nap, vagy igen!? :DDD

No Comment

(#70381) Habugi válasza djyuri (#70362) üzenetére


Habugi
addikt

Gratula a vízválasztóhoz..! :R

Ha megjött a jobban húz feeling akkor megnyugtatlak hogy ennél már csak gyorsabb lesz, lesz majd időd finomhangolni/pepecselni vele és sokkal fickósabb eredményeket fog dobni. ;)

Vantageról érdemes tudnod hogy az OC FX-ek réme a Physics tesztje, a legkisebb instabilitást/fesz hiányt sem tűri meg, ennél fogva rendeztünk belőle többször is házi gyorsulásit, nagyon jókat lehet mókázni vele. :)
Anno azt hiszem ez volt nálam a vége Physics ügyileg: [link]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#70382) Pro!Petya válasza lee56 (#70380) üzenetére


Pro!Petya
addikt

XD nem nem de azért párszor mikor rám jön a szapora azért rámegyek :D
Arra gondoltam szerintem marad az 1600 cl9 mert ha R15be többet hoz akkor a game-be is talán ,vagy nem :DDD
Most ezen maradok , a gépnek is jobbnak fekszik és a cold start és restartok is gyorsabbak igy pár sec-el... meglepö módon , azt hittem 1866-on azért jobban kéne muzsikálnia nálam de nem. ez van
Thx :R

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#70383) ViZion válasza Pro!Petya (#70382) üzenetére


ViZion
félisten

A ramnál a freki olyan, mint járműnél a lóerő. Egy adat, fontos, de van mellette még több paraméter (az időzítések, összefoglalóban részletes leírás. Neten kereshetsz ilyen táblázatot, ami írja/kiszámolja melyik a gyorsabb), ami befolyásolja az eredményt. Pl. 175 LE sok? Kevés? Ha egy 1t autót kell mozgatni, akkor OK, de egy 4 tonnás traktornál már alap csak...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#70384) Jakuskacsa válasza Pro!Petya (#70382) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Most rápróbáltam még egyszer. Habugi kollégára hallgatva fogtam a ramjaimat, és megkerestem a legnagyobb frekit a legalacsonyabb időzítéssel amit bír. A vantage tesztekben majd 1000 ponttal többet kaptam, és nem hiszem, hogy csak a 100Mhz cpu órajel emeléssel, ide kellett már az is, hogy majd 2400 on pörögjenek a ramjaim. (de jó lett volna belecsapni a 40-be... :((( ) Na de lényeg ami lényeg, hogy igaza volt, én sem hittem neki. Fsb emeléssel kezdtem el tegnap szórakozni, meg memória túlhúzással, és tessék, jött is az eredmény. A cpu is stabilabb valamiért. Viszont van egy pont, ahol már a saber lapban nem lehet csökkenteni sem az nb, sem a ht frekijét. Ha 2400 ra emelem a memóriák sebességét, akkor alapból csak 2400 nb és 2600ht választható, és még erre jönne rá az fsb vel emelés... na azt már nem szerette. (Érdekess, nem hibázott, egyszerűen eltűnt a cpu "fele" azaz 4/4 esként kezelte a magas HT miatt) Úgyhogy maradt az, hogy 2133 és fsb emelés, így jött ki a 2350Mhz és 10-12-12-34-50 es időzítésen tökéletesen megy.

Habugi: Nem hittem benne, de igazad van, játékok alatt átlag 3-4 fps-t hoz most a rendszer.

Az meg már csak hab a tortán, hogy én vagyok a top 3 ezzel a konfiggal a vantage listán :C :DDD :DDD
Az alattam levő grafikonon a 13 ből meg vagy 6 az én eredményem még ram tuning előtt.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70385) Pro!Petya válasza Jakuskacsa (#70384) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Közben én is meghergeltem a kis 4,7es frekit csak hogy meglegyen a 26K cpu score :D ;] ;]

Lassan lépek tovább 4,8ra ezzel a fesszel (vagy még kap kicsit) tartósan mert eddig csak prime-ozgattam meg IBT-re nyomattam , de még finomítani kell hogy bírja a 24/7et sajna .... valszelg ennyi is lesz a vége ennek a kockának :((( :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#70386) Askformore


Askformore
senior tag

Az létezik, hogy ilyen kis fesszel menjen 4.3-on?

(#70387) ViZion válasza Askformore (#70386) üzenetére


ViZion
félisten

Leírtuk ezt is, nem lineárisan emelkedik.
Valaki készíthetne má' egy grafikont... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#70388) Kuter válasza Askformore (#70386) üzenetére


Kuter
senior tag

Mázlista :)

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#70389) Askformore válasza ViZion (#70387) üzenetére


Askformore
senior tag

Hopp, most nézem, hogy prime95 szerint hibázott a 8. mag..

(#70390) Pro!Petya válasza Askformore (#70389) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Meg a Hwinfo is mutatta h nem dolgozik mind ;)
Én egy jó 40-50 percig min futtatnám a primeokat mert pl a 40. perc környékén van egy durva ciklus blend-be (legalább is nálam, ha nem jo az oc ott nyeklik meg) aztán ha azt lefutja nagy gond már nem lehet. ;)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#70391) Kuter válasza Askformore (#70389) üzenetére


Kuter
senior tag

óóó de ez akkor is frankó nekem 4.3-hoz már 1.4 volt kell hogy stabil legyen.
Egy kisz feszt adj még rá.
HWinfo . Szerintem akkor hibázta el a számítást .Azért állt le .

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#70392) Askformore válasza Pro!Petya (#70390) üzenetére


Askformore
senior tag

40 perc után lenne vagy 100 fokos a proci, nem is merem 10 percnél tovább így hagyni. Kéne már az a hűtőcsere, csak nagy a dilemma..na de mindegy.

Adtam rá egy kis feszt, így most még nem hibázott, viszont valaki világosítson már fel pls, hogy miért ad neki továbbra is 1,236v-ot? HWinfoban a maximum érték megemelkedett, de terhelés alatt továbbra is ennyit kap. A hőfok is megugrott 3 fokkal.

[ Szerkesztve ]

(#70393) hundai válasza Askformore (#70392) üzenetére


hundai
aktív tag

Ilyen kevés fesszel hogy melegszik ennyire?Egy jó hűtő biztos elkélne a procira.

[ Szerkesztve ]

-Wake up Neo!

(#70394) Hencso


Hencso
Ármester

Tegnapi szerzemény:)

Hp G7025 eg laptop. Processzor: Intel DualCore 2x 1,50Ghz, ram: 3 gb, hdd: 250gb, video 358mb, wifi, dvd író, 3x usb, vga, hang kimenetek, szép állapotban. Aksi 40 perces

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#70395) Askformore válasza hundai (#70393) üzenetére


Askformore
senior tag

Ez számomra is rejtély... vagy négyszer leszedtem már a hűtőt, újrapasztáztam, és továbbra is ilyen meleg.. játékok alatt 60-nál megáll maximum.. nyáron már nem fog :(

(#70396) Hencso válasza Askformore (#70395) üzenetére


Hencso
Ármester

A Cooler Master Hyper 212EVO hütés egy vicc!!!!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#70397) Askformore válasza Hencso (#70396) üzenetére


Askformore
senior tag

Köszönöm ezt a szakmai kommentet, viszont miért raksz egy inteles laptopot képekkel együtt egy fx-es topikba? Csak úgy kérdem..

(#70398) Hencso válasza Askformore (#70397) üzenetére


Hencso
Ármester

nem az enyém nem trolkodásnak szántam ez ilyen netezös gépecske a hütésedre vissza térve sikerült beválasztanod.... :C :C :C :C

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#70399) Askformore válasza Hencso (#70398) üzenetére


Askformore
senior tag

Amikor azt vettem, akkor még csak egy fx6300-am volt, arra bőven elég volt.

(#70400) Hencso válasza Askformore (#70399) üzenetére


Hencso
Ármester

hát az FX 6300 kicsit másabb mint a 8 mag .. ezt hüteni is tudnikel ajánlok 1 hütést!

Hütöcske

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.