Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24951) Ace owner válasza IMIIKE1998 (#24950) üzenetére


Ace owner
addikt

Ugyanilyenem van nekem is. Ezzel kezdődött az érdeklődésem. :))

Galaxy Fold 4

(#24952) IMIIKE1998 válasza Ace owner (#24951) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Nekem anno az első lövéstől szétrobbant a kezemben, akkor ba*ztam be a sufniba, csak most találtam meg. :D

(#24953) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Halihó!

Nem tudtok véletlenül egy helyet, ahol nem horror áron be lehet szerezni egy A&K M24-et?
Használtan is jó lenne, ha van valakinek. Külföldi boltot csak Hong-Kongit látok, onnan meg ugye csak a vámon keresztül jut be a fegyver.

Köszi előre is!

(#24954) szabog4 válasza IMIIKE1998 (#24950) üzenetére


szabog4
aktív tag

Isteni pisztoly! Cyma p618! Az egyetlen normális bucsus pisztoly. A dugattyú beakasztója szokott eltörni meg néha a szán! :D 600-ftért nagyon jó ár! Kb. 1 évet bírnak.

Beszereznék belőle 1-2 poénból airsoft játékra, de már nem kapható sehol...a majálisok is megszűnőben vannak. (Kaposváron már nincs is)

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#24955) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Taiwangun-on ingyen posta január végéig!
69 € felett...

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24956) IMIIKE1998 válasza macilaci78 (#24955) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Igen, de csak 69 Eur-tól.

(#24957) macilaci78 válasza IMIIKE1998 (#24956) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, a check out-nál már nekem is feltűnt... :B

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24958) drzozo válasza IMIIKE1998 (#24956) üzenetére


drzozo
senior tag

Erősen gondolkozom azon a BAR 10-en, elég jó árban van.

(#24959) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Egy kis segítséget kérnék! Merjem-e megvenni? Ha tényleg Cyma, akkor szerintem jó árban van. LINK

(#24960) VW válasza IMIIKE1998 (#24959) üzenetére


VW
aktív tag

Dísznek vagy céltáblára lövöldözni (védőszemüveggel) biztos jó. Sok vesztenivalód nincsen ,legfeljebb az a párezer forint. :U

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#24961) IMIIKE1998 válasza VW (#24960) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Mert ha annyira rossz, akkor inkább veszek 10k-ért valamit, de ha akkora különbség nincs...

(#24962) Nunder


Nunder
őstag

Rég jártam már erre, gondoltam bekérdezek.

3 Tokyo Marui 1911 között vacilálok embertelenül.

- Government
- M.E.U
- Night Warrior

Mivel szinte csak itt beszerezhetőek (illetve még pár amerikai, meg belga oldalon majd 20k-val drágábban) ezért két kérdés fogalmazódott meg bennem.

1. Tapasztalat ezekkel van valakinek? Belsejük egyforma vagy van köztük érdemi különbség is a külcsínyen kívül?

2. Hogy működik most a szállítás eHobby-ról? Anno rémhíreket hallottam Vámról meg hasonlókról, tegye már nekem tisztába valaki, hogy mire számíthatok, ha megrendelem innen az egyiket.

Illetve ha valaki tud ezekre valamilyen jobb alternatívát (magára a webshopra, vagy a pisztolyokra) akkor ne tartsa vissza.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#24963) macilaci78 válasza Nunder (#24962) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Government verzióhoz volt szerencsém. Tradicionális Marui: precíz, jól illeszkedik, nem zörög, de műanyag.
Inkább a KJW a fém és a súlya miatt. Ha a Maruihoz hasonló minőség kell fémben, akkor Western Arms.

Hogy mennyire csereszabatosak az 1911 alkatrészek TM-variánsokon belül, nem tudom.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24964) VW válasza IMIIKE1998 (#24961) üzenetére


VW
aktív tag

Ha játékra is kivinnéd,akkor Marui megéri a plussz költséget, 33€ körül jó ár érte.

[ Szerkesztve ]

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#24965) Nunder válasza macilaci78 (#24963) üzenetére


Nunder
őstag

KJW-t lehetne kapni Taiwangun-on, és ott ha jól tudom EU miatt nincs cécó a vámon. Megéri az árát? Mert ha a Marui tényleg annyival jobb, akkor inkább azért adnék ki ennyit. Bár tény, hogy a műanyag mivolta miatt kicsit tartok tőle, még akkor is ha a Maruik legendásan jók.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#24966) macilaci78 válasza Nunder (#24965) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Műanyag ide, vagy oda, a Marui minőség.
Igen, a Taiwangun EU-n belül postáz, se vám, se áfa. (Pontosabban ezeket már a lengyel importőr kifizette és benne van az árban.
Harmadik államból is rendelhetsz, ha megfogja a hatóság, akkor 3% vám, 27% Áfa, kb 5k kezelési költség jön még rá.

KJW is jó, én Sik-eket, Hi-Capákat, Berettákat nyúztam onnan.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24967) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Sziasztok,
TG-ről rendelt már valaki 'biznisz' módban, azaz viszonteladóként? Egy elég nagy csomag rendelése van kilátásban, így meglenne az értékhatár, de nem tudom milyen adózási következményekkel jár. Van tapasztalat?
Köszi!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#24968) IMIIKE1998 válasza DNReNTi (#24967) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Üdv!
Te hova szoktál járni Airsoftozni? :)

(#24969) macilaci78 válasza DNReNTi (#24967) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gondolom, business módhoz kell közösségi adószám, ennek megfelelően a lengyel áfával csökkentett részt kell kifizetned és Magyarországon a magyar áfát kell megfizetned.
A termékek jellegétől függően a vállalkozás tevékenységébe bele kell férjen a termékkör, TEÁOR-szám alapján is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24970) DNReNTi válasza macilaci78 (#24969) üzenetére


DNReNTi
őstag

Aha, igen, valami ilyesmire számítottam. Így mondjuk nem olyan nagy buli, hogy valszeg még drágábbra jön ki, a magyar ÁFA miatt. :DDD Azt meg nem kockáztatnám meg, hogy nem fizetem be az ÁFÁt, aztán Vida Ildi kopogtat be, hogy kér egy tolmácsot. :DDD Köszi mindenesetre.

(#24968) IMIIKE1998
Itt keleten Nyíregyen és Miskolcon vannak nagyobb játékok. Jó lenne Debrecenben is, van ott is elhagyott laktanya, stb, de én még nem láttam, hogy lenne komoly (vagy egyáltalán bármilyen) kezdeményezés. A nyíregyházi csapat viszont nagyon ígéretes, jó helyen, jó áron, jó játékokat szerveznek, nagyon remélem, hogy sikerül fenntartani. A játékok fent vannak softair-en és keletsoft-on is. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#24971) macilaci78 válasza DNReNTi (#24970) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha olyan vállalkozásod van, aki légfegyvert vehet, akkor az el is számolhatja a vételárat kötségként, illetve az Áfa-t vissza is igényelheti.
Jut eszembe, egy sportegyesület például alanyi adómentes, vagyis 0% Áfa-t kell fizessen...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24972) DNReNTi válasza macilaci78 (#24971) üzenetére


DNReNTi
őstag

Én áfakörös vagyok, szóval hacsak be nem nyelem költségként, akkor ki kell fizessem az áfát. Futok még egy-két kört a könyvelővel, csak érjem el. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#24973) DNReNTi


DNReNTi
őstag

No rendeltünk egy szép nagy csomagot TG-ről, jövőhét közepén elvileg meg is jön. Nem cigánykodtam végül a business rendeléssel meg ÁFA szerencsétlenkedéssel, megrendeltem simán. Bekosaraztam magamnak egy CM126-ot kíváncsi leszek rá, nem igazán találtam review-kat róla, de az a kevés alapján szimpatikus. Majd megírom az első tapasztalatokat hátha valakit érdekel a későbbiekben.

Viszont... Az egy igazi k*cs*gség, hogy nem lehet PayPal-al PLN-ben fizetni. Akár hogy ügyeskedtem, a PayPal már csak EUR-ban hozta fel a végösszeget, hiába adtam hozzá az accounthoz a PLN-t is. Kb 30ezret buktunk ezen. Olcsóbb lett volna kocsival kimenni Krakkóba és kifizetni ott zlotyiban mint így. :DDD Akinek esetleg sikerült már PP-vel PLN-ben kifizetni a pakkot, majd írja már le pls hogy varázsolta meg.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#24974) macilaci78 válasza DNReNTi (#24973) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lehet, az eladó állította be úgy a fiókját, hogy zlotyiban ne fogadjon PayPal fizetést.

Van kimondott PayPal topik, hátha ott tudnak okosabbat mondani.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24975) DNReNTi válasza macilaci78 (#24974) üzenetére


DNReNTi
őstag

Szuper, rá is kérdezek, köszi! :R

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#24976) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

LINK Segítenétek lefordítani a leírását? Tudok angolul, de magyarul sem tudom, mi az, hogy kalapács egy fegyveren.

(#24977) DNReNTi válasza IMIIKE1998 (#24976) üzenetére


DNReNTi
őstag

Tippem szerint itt a kalapács erejére céloz, bár kicsit akkor is értelmetlen.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#24978) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

És max. 10k-ig kerti hülyülésre milyen ASG-t ajánlanátok? A gázost inkább ne, mert ahhoz gáz is kell. És lehetőleg valamennyire tartós is legyen.(Amennyire ennyiből futja.)

(#24979) macilaci78 válasza IMIIKE1998 (#24976) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A hammer itt a kakast jelenti, ami hátra rúg, a závár pedig vissza csúszik. Teljes méretű tár és méretpontos szereléksín lehetővé teszi, hogy az igazi Mk 23-hoz gyártott kiegészítőket használd. A menetes csővégre Mk 23 hangtompítót is tehetsz. A závárzattal biztonságosan működik.

A lényeg, hogy non blow back-es, vagyis a szán nem mozog, de a kakas igen. Revolverező funkció van benne.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24980) macilaci78 válasza IMIIKE1998 (#24978) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mit értesz ASG alatt? Én Action Sports Game webáruházat.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24981) IMIIKE1998 válasza macilaci78 (#24980) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Air Soft Gun :)

(#24982) macilaci78 válasza IMIIKE1998 (#24981) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És maroklőfegyvert szeretnél, vagy valami nagyobbat?
Itt van pár shoti, ami belefér az árba. Rugós működésű.
Hasonló árban lehet kapni jó minőségű rugós pisztolyt is, pl a fentebb említett MK 23 Socom megfelelő verzióját. Kicsit olvass vissza, volt róla szó nemrég.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24983) IMIIKE1998 válasza macilaci78 (#24982) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszi. Te melyiket vennéd? Egy rugós Marui vagy egy AGM 003 shotgun? Attól tartok, hogy a shoti törékenyebb.

(#24984) macilaci78 válasza IMIIKE1998 (#24983) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem nem áll kézre ez a hagyományos puskatus, az M14 is kényelmetlen, VSR-10, M24 is. A pisztolymarkolatos puskák kényelmesebbek nekem, shotiból is inkább az M56 széria.
Én inkább a pisztolyt választanám, ha már single shot fegyó. Shotiból olyan verziót, ami 3 BB-t lő ki egyszerre.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24985) IMIIKE1998 válasza macilaci78 (#24984) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

És az Airsoftpro.cz-ről melyik rugós Maruit vennéd? Illetve fizetni hogy lehet? Mivel ott Cseh Koronával kellene? Vagy a bankkártyáról leveszi ugyanúgy?
Ha jól számolom a springes pisztolyok kb. 8k-ba kerülnek.

[ Szerkesztve ]

(#24986) DNReNTi válasza IMIIKE1998 (#24985) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ha a bank váltja a pénzt, az nem biztos hogy a legkedvezőbb lesz számodra. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#24987) macilaci78 válasza IMIIKE1998 (#24985) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Amelyik tetszik. (A CZ75 és az M8000 Beretta típust nem venném, kicsi a fogás a szánon.)

A bank váltja a pénzt, de nem biztos, hogy azzal jársz a legjobban, ha direkt Forint-Korona konverziót kérsz. Kérd a számlát €-ban, hátha úgy kedvezőbb.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24988) IMIIKE1998 válasza macilaci78 (#24987) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

LINK Jól látom, hogy míg a többi nincs fél kiló, ez több, mint 2, vagyis lehet, hogy full fém? :D És csak 8 k?

(#24989) IMIIKE1998 válasza IMIIKE1998 (#24988) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Hopsz. Most néztem. Ha fél kiló alatt van, akkor kb 2k a szállítás. Viszont ha 2.5 kg, 4-5 k.

(#24990) macilaci78 válasza IMIIKE1998 (#24988) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azt elírták. Főleg, mert a Marui nem gyárt full fém fegyvereket. Majdnem minden típusához más gyártóktól vannak kittek, de a Marui nem árulja készre szerelve.
De a CZ75-öt továbbra sem javaslom rugós verzióban. A szán, amit hátra kell húznod, hogy felhúzd a rugót, fele olyan magas, mint a többi típuson. Nagyon könnyen tudsz ráfogni úgy, hogy a fixen álló tokkal fogod össze és szar felhúzni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24991) IMIIKE1998 válasza macilaci78 (#24990) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

És ezek tartósak? Volt már amit vettem és eltört.

(#24992) Thome válasza IMIIKE1998 (#24991) üzenetére


Thome
addikt

Vedd meg ezt, nem lesz vele bajod, nem fog eltörni, max ha földhöz vágod: Marui 92f

+ Attól hogy műanyag, ne aggódj, nem bucsuspisztoly műanyag, hanem ABS, teljesen más az anyaga, érzésre is.

[ Szerkesztve ]

(#24993) IMIIKE1998 válasza Thome (#24992) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Még amin gondolkozom, az egy ASG 003 AGM Shotgun a Taiwangun-ról a nagyobb FPS szám miatt, de annak a tartóssága van ilyen, mint a Maruinak vagy az hamar szétmegy? Engem nem zavar, hogy csak 1-et lő egyszerre, csak ne menjen szét. Félreértés ne essék, nem szoktam dobálni, de volt olyan airsoft fegyverem, ami 2 hét után a kezemben ment szét egy lövésnél.

(#24994) Thome válasza IMIIKE1998 (#24993) üzenetére


Thome
addikt

Hobbilövöldére az is alkalmas. De ha minőségit akarsz amit tényleg csak dobozból kiszedsz és használsz, az a marui. FPS szám hobbilövöldénél nem számít, 280fps vagy 320, édes mindegy.

(#24995) .45 válasza IMIIKE1998 (#24993) üzenetére


.45
csendes tag

van ilyen sotim,a célnak megfelel/ha meghalna az elsodleges fegyver/. De a helyedben maradnék a pisztolynál, a kis méret sokat számít. Ha meg esetleg komolyan gondolod a sportot, van máris egy másodfegyvered :)

(#24996) IMIIKE1998 válasza Thome (#24994) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Én még a Coltot néztem. Ti rendeltetek már innen? Megbízható?

(#24997) macilaci78 válasza IMIIKE1998 (#24991) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Marui rugós pisztolyoknál a műanyag csak egy dizájn, egy borítás. A teherviselő alkatrészek fémek, tehát a szánban és a tokban is fém a fémen csúszik, ahogy felhúzod.

Nekem hasonló rendszerű shotim volt, a tus tövénél lehet a tust lecsavarozni a fegyverről, leggyakoribb hiba, hogy ott tört el. Igaz, mi komolyan játszottunk vele és a játék hevében rendesen gyilkoltuk ezeket. A piaci 2-3 játékot bírt, egy ilyen fél évet, egy Marui shoti pedig éveket. Külön előny, hogy a Marui fegyverekhez van alkatrész.

A muszáj birtokolnom listán ezek állnak: Marui Benelli M3 Super, Marui Glock 26 Adcanced, TM G17, Classic Army SLR 105 A1, Classic Army AUG A1, Classic Army G36E M4 tárfészekkel és távcsöves hordfogantyúval, Systema PTW M4, CA SR25.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24998) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Fuhuhuhuhuu! Megjött az pakk a TG-től. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#24999) IMIIKE1998 válasza macilaci78 (#24997) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Magyarul tár is?

(#25000) macilaci78 válasza IMIIKE1998 (#24999) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A tár mitől lenne fém? Az egy rugós fegyverben semmi olyannal nem találkozik, ami indokolná.
Egy pisztolynál alapvetően kétféle tár van: teljes méretű, vagy úgynevezett ropi tár. Az előbbit rendesen marokra lehet fogni, a másik egy vékony kis semmiség, ami a szükséges minimális kiterjedéssel rendelkezik a BB-k tárolására. Előbbiben elfér egy tölthető gáztartály, vagy cserélhető CO-patron is, ha gázos fegyverről beszélünk. Gázos tárak rendszerint fémek. A műanyag tárat elvileg szét lehet tenni, horgászólmot tudsz bele tenni, akkor könnyebben kiszalad a fegyverből, de amíg csak egy tárad van, felesleges ez is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.