Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24651) macilaci78 válasza repvez (#24650) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van molle alapra rögzíthető 1 napos hátizsák is ivózsáktartóval.
BlackHawk-nak van olyan mellénye, aminek a háta csatos és arra lehet több féle, funkciónak, méretnek megfelelő dolgot rögzíteni.
A PLCE hám is csatos és a nagy hátizsák 1, vagy mindkét oldalzsebét rá lehet rakni. Bár ennek megvan a saját málhaöve, de a hagyományos molle málhaöv molle csíkjába is be lehet fűzni a hám gurtniját, az öv alatt belül visszahozva is elég hosszú a gurtni és a gyári csattal, vagy kiegészítő csatkészlettel fixálod. Nem kell hozzá alakítani sem a hámot, sem a molle övet és a gurtni átfűzése nem vesz el rögzítési helyet az övről.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24652) Richie86


Richie86
senior tag

Na csütörtökön Megérkezett az STTI Beretta. Sajnos még csak ma volt alkalmam kipróbálni, de nagyon tetszik... :) Igaz csak beltéren lőttem ki pár tárat, amennyire elég egy töltésnyi gáz. Mivel nem vagyok gyakorlott lövő így 3-5 méterről lövöldöztem egy sörösdobozra :D Az első lövésemmel meg kilukasztottam az előszobában lévő vékonyfalú szemetest... Na de majd a kertben lesz jó ezzel gyakorolni :)

[ Szerkesztve ]

(#24653) gerenda110 válasza macilaci78 (#24649) üzenetére


gerenda110
aktív tag

Téglagyárnál.
Akit érdekelnek a képek

[ Szerkesztve ]

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24654) gerenda110 válasza gerenda110 (#24653) üzenetére


gerenda110
aktív tag

3 hétvégén át pucoltuk a pályát:)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24655) stereodead


stereodead
csendes tag

Sziasztok!

Egy videoklip forgatásához kellene nekem egy minél élethűbb pump-action shotgun. Lehetőleg fém. A működése lényegtelen, nem lesz elsütve. Van esetleg ötletetek, hogy honnan vagy kitől tudnék ilyet kölcsönözni? Mindössze egy pár órára kellene.

Előre is kösz a válaszokat. :R

(természtesen fizetnék érte)

fgsfds!

(#24656) macilaci78 válasza gerenda110 (#24653) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mi is megpróbáltuk annak idején megszerezni a pályát, de nem adták, mert balesetveszélyes. Örülök, hogy sikerült minden szükséges engedélyt és hozzájárulást beszereznetek. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24657) gerenda110 válasza macilaci78 (#24656) üzenetére


gerenda110
aktív tag

hát, elkerítettük,hobot kergettünk,kullancsot irottunk magunkról és persze szabadidőt feláldozva önköltségből gazoltunk,meg gajjaztunk:) és hála istennek, sokan meg dícsérték:)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24658) macilaci78 válasza stereodead (#24655) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha itt nincs rá jelentkező, akkor a softair fórumon lehet, van eladó is. Az eladó hátha kölcsön adja némi díjazás ellenében.
Aki bérbe ad fegyvert, játszat, az a legritkább esetben fog fém shotgunt tartani.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24659) gerenda110 válasza Kobe (#24643) üzenetére


gerenda110
aktív tag

itt is van:)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24660) sss válasza gerenda110 (#24653) üzenetére


sss
senior tag

Ez az a pálya ami a coran, azaz auchanon túl van valahol?

(#24661) gerenda110 válasza sss (#24660) üzenetére


gerenda110
aktív tag

neeem, az a support pálya. ez a vadaspark után van. Panitball meg airsoft pálya a régi téglagyárnál

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24662) sss válasza gerenda110 (#24661) üzenetére


sss
senior tag

Nem ismerem. Mondjuk eddig Szegeden csak egyszer voltam játszani, a Hattyas soron lévő volt tankhangároknál. Szinte kizárólag Hmvhelyre jártunk anno.

(#24663) gerenda110 válasza sss (#24662) üzenetére


gerenda110
aktív tag

Lesz novemberben egy nagy jatek a support palyan. Ha gondoljatok gyertek el :)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24664) sss válasza gerenda110 (#24663) üzenetére


sss
senior tag

Nem nagyon járok már játszani + Szegeden is max. pár napot vagyok egy hónapban.

(#24665) gerenda110 válasza sss (#24664) üzenetére


gerenda110
aktív tag

úgy mindenkinek címeztem ezt:D 1000 ft szokott lenni a játék:)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24666) HwAdokVeszek


HwAdokVeszek
aktív tag

Sziasztok.
Van egy Dboy Ak74su fegyverem.
Olyan gondom volna, hogy ma szétszedtem, mert teljes kábelcsere, és fet beépítés, összeraktam, és nincs egyes lövésem, csak sorozat.
A gearboxot nem szedtem szét, mert jól hozzáfértem a forrasztási helyekhez.
Szétszedés előtt is néha sorozatot lőtt hiába volt a selector plate egyesre állítva.

Megnéztem a tappet platet, de rendesen mozog, így kívülről a gearboxon semmi rendelleneset nem látok.

Mi lehet a gond szerintetek?
Mit próbáljak vele csinálni?

(#24667) Richie86 válasza gerenda110 (#24665) üzenetére


Richie86
senior tag

Novemberben mikor lesz? És pontosan hol (nem tudom a címet)? Köszi!

(#24668) gerenda110 válasza Richie86 (#24667) üzenetére


gerenda110
aktív tag

pontosan itt:)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24669) gerenda110 válasza gerenda110 (#24668) üzenetére


gerenda110
aktív tag

a hivatalos esemény

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24670) macilaci78 válasza gerenda110 (#24669) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hivatalosan elhatárolódok a csak regisztrációval megtekinthető publikus eseményektől. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24671) gerenda110 válasza macilaci78 (#24670) üzenetére


gerenda110
aktív tag

A supoport team nem 12 évesekből áll:) Megfontolt,és jófejekből:) és normálisakból. nem röhögnek,meg nem kiabálnak

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24672) macilaci78 válasza gerenda110 (#24671) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Legyen elég annyi, hogy 2015-ben még semmi nem ért annyit nekem, hogy belépjek a fb-profilomba. És kapaszkodj meg: van olyan, aki regisztrálva sincs! :Y

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24673) Lacuss20 válasza gerenda110 (#24671) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Tehát csak a 12 éves nevethet, az kiabálhat "parancsot" a szakasznak ::D Mesélj még :D

Macilaci mellesleg csak annyit a FB frusztrációdról, hogy a játékok nagyja ott is, vagy ott szerveződik mivel sokkal egyszerűbb, átláthatóbb mindenféle alig kezelt fórumnál. :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24674) Kobe


Kobe
veterán

Airsoft puskakban levo motorok kb milyen teljesitmennyel mennek ?
Csak azert kerdem, mert nezegettem kicsit rgyeb modellezos dolgokat is, es arra lettem figyelmes hogy az airsoftokba szant akksik mind kisebb discharge rate-tel keszulnek (15-25C) mint mondjuk a helikopterekbe valok. Vagy a 15-25C ertek kozelebe amugy sem jar egy sima motor ?

(#24675) macilaci78 válasza Kobe (#24674) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sok-sok éve az volt a vélemény, hogy az AS-motorok a modellező táborokban inkább az alsó kategóriát ütik meg. Egy Magnum azért már mosolyt tud csalni több modellező arcára, dehát az árban is más.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24676) gerenda110 válasza Lacuss20 (#24673) üzenetére


gerenda110
aktív tag

vicces.... arra értettem hogy nem kibaszott idegesítőek, hanem értelmes emberek. mesélj még...

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24677) macilaci78 válasza gerenda110 (#24676) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Olyanok, akik nem ertik a trefat, vagy csak nem szeretik? ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24678) gerenda110 válasza macilaci78 (#24677) üzenetére


gerenda110
aktív tag

Ugy ertem h akik tudnak ertelmesen viselkedni nem masnaposan mennek el jatekra komolyan veszik nem alnak le chipset enni meg hasonlok. Es persze segitokeszek is. 20000 bb alatt nem mennek el jatekra :)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24679) macilaci78 válasza gerenda110 (#24678) üzenetére


macilaci78
nagyúr

20000 bb alatt nem mennek el jatekra - Én meg 2000 BB felett nem megyek el játékra. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24680) kriszpontaz válasza macilaci78 (#24679) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Pont ezt akartam írni :D. 20000 BB? WTF
1. franc se cipelne egy plusz hátizsáknyi lőszert, minek? ő látja el az egész csapatot?
2. értelmesen kell használni a fegyvert, nem a Rambo film ez :D, plusz ugye van erre szabály, nem addig húzzuk a ravaszt amíg az akku vagy a gáz bírja folyamatosan

(#24681) Chris78 válasza kriszpontaz (#24680) üzenetére


Chris78
aktív tag

Na igen. Megnézném azt a jàtékot ahol eggyetlen team 20000 bb-t lõ (alapbòl) el. :) Apàm ott lehet àm golyòzàpor! :) :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24682) gerenda110 válasza Chris78 (#24681) üzenetére


gerenda110
aktív tag

Support team.... gondolkozzatok... M249-esekkel rohangálnak, meg felturbózott m4esekkel:) egy m4 tár, 30mp:)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24683) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Azért a Support Team védelmére írjam: nem tudjuk, hogy a 20 k BB az egy főre viszonyított átlag, a valahány fős csapat szükséglete, vagy a teljes játékeseményre vetített mennyiség-e. Majd jön a hozzászóló és bizonyára helyre teszi ezt a félreértést. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24684) BaKeSZ87 válasza Kobe (#24674) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ha normális motor van a fegyveredben, mondjuk pl. nagy nyomatékú, nyilván kisebb az áramfelvétele, mert erősebb motor könnyebben húz fel adott rugót mint egy mezei alap motor. Én mindig előnyben részesítettem a 11.1-es akkukat, mert ott elég kisebb kapacitás ill. C a számomra ideális "trigger response" és tűzgyorsaság eléréséhez. Jól összerakott boxhoz, jó motorhoz, max. 400 fps-ig 7.4-esből 1500mAh 15-20C-től felfelé érdemes szerintem gondolkodni, 11.1-esből kisebb kapacitású is elég. Gyengébb motorhoz én egyértelműen a 11.1-eseket ajánlanám, nem vagyok sem fizikus, sem elektroműszerész, de úgy gondolnám, hogy adott motornál nagyobb feszültségnél kisebb az áramfelvétel, mint 2/3 annyi feszültségnél. Arról nem is beszélve, hogy amennyire tudom, ezeknek a motoroknak az üzemi feszültsége 12V.

(#24685) Chris78


Chris78
aktív tag

Találtam Vsr hopup gumikat. Szerintetek melyiket lenne érdemes?
A&K M24-nél azt ,hogy görbe e a cső, hogy tudom megnézni. Gondolom szemre nem lesz benne 1 nagy kanyar.

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24686) Lacuss20 válasza Chris78 (#24685) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Mindenképpen olyat amit itthoni bolt nem ad azok már jók xD

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24687) Chris78 válasza Lacuss20 (#24686) üzenetére


Chris78
aktív tag

Ok. Itthoni boltokban ezeket még csak nem is láttam. :) A Maple Leaf-ból pl 3 fajta van -70 -75 -80

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24688) BaKeSZ87 válasza Lacuss20 (#24686) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

KJW gumit itt vettem, 850 Ft-ért, és teljesen jó volt.

(#24689) gerenda110 válasza macilaci78 (#24683) üzenetére


gerenda110
aktív tag

1 főre. nápolyis dobozt megtöltik és azzal jönnek be. (nem azt nem viszik magukkal) nincs félre értés, csak szimplán egy játék alatt el lőnek annyit. mivel nem bujkálnak, hanem egész meccs alatt portyáznak, és szedik az embereket. Motoros M4tárnak köszönhetően. http://www.airsoftcentrum.hu/data/shop_products/899-3-gy-hmag-m4.jpg

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24690) kriszpontaz válasza gerenda110 (#24689) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Már ahol, amelyik játéknál ez a kiegészítő engedélyezett.

(#24691) BaKeSZ87 válasza gerenda110 (#24689) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Éljen a realitás...

(#24692) macilaci78 válasza gerenda110 (#24689) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nincs ezzel gond, csak ez nem mindenkinek jön be. :B

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24693) Kobe válasza gerenda110 (#24689) üzenetére


Kobe
veterán

egyik régebbi vidéki játékon anno valamelyik telepi rambó próbálkozott hasonlóval, trabant akksi hátizsákból előrevezetékezve + motoros tárak, aztán mehet a locsolás.....biztos élvezetes volt abban a 10 percben, amíg nem zavarták haza anyázva :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24694) Lacuss20 válasza Chris78 (#24687) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Vigyázni kell vele-velük mert sajnos nem mindig ugyanaz a "jó" nekem küldtek már ugyanabból a típusból és ugyanahhoz a puskához nem volt jó nem tömített rendesen. Ez a baj az ilyen fokra mért gumikkal. Illetve pl az M24 dugóval is futottam össze olyan módon, hogy ami rugó másikba jó volt abba éppen most nem ment bele :D Pedig a rugó ugyanaz volt a dugót marták ki kevésbé :D Sajnos ez necces játék olyanra kell törekedni ami szűkebb határt fog át vagy pedig többet kell venni és majd jó lesz :D.
A KJW gumiról annyit, hogy ismerek olyat aki azt használta, majd másikat vett 3k+ ost és kissé nagyot fordult vele a világ :) Kinek a pap kinek a papné.
NINEBALL, Maple leaf, Modify stb a nagy márkák alapvetően jók jobbak mint az alap gumik.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24695) BaKeSZ87 válasza Lacuss20 (#24694) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Biztos jobbak a felsorolt gumik, de ha itthonról kell valami jobb a gyári fos guminál, akár ideiglenesen, akkor jó a KJW is.
Ha jól emlékszem a Modify-t mondták nekem anno a legjobbnak.

(#24696) Kobe


Kobe
veterán

na, megcsináltam a rugócserét a PJ4-ben. Ezzel kapcs lenne két kérdésem.

A felhúzókar az összeszerelés óta néha kiakad:
ha a felhúzókarral nyitom a hüvelykivetőt, majd felhúzókar visszatol, és utána kézzel becsukom a kis fedelet, okés.
ha felhúzóval kinyitom, fedél manuálisan visszacsuk, és tolnám vissza a felhúzókart, akkor a felhúzókar kiakad, nem lehet visszatolni.

Nem tudom, ez mennyire normális (nem mintha földhözvágna a sorrendje), de úgy rémlik, előtte működött mindenhogyan. A kérdés, hoyg igazából ez mennyire normális?
Lehet azért macerázik, mert az upper szétcsúsztatásakor lehet kicsit megnyúlt a felhúzó rugója. Sajna sehogy másképp nem tudtam szétcsúsztatni, a kar elég rendesen ráakadt a GB tetején levő pöcökbe, így nem nagyon volt lehetőségem lazítani rajta. A rugó így kicsit össze is "gyűrődik" a testben, bár működésben semmit nem befolyásol.
Érdemes vele szöszölni, vagy nem okozhat nagyobb macerát, ráér mondjuk következő szétkapáskor megnézni ? (csak emiatt nem szedném szét tökig még 1x)

[ Szerkesztve ]

(#24697) BaKeSZ87 válasza Kobe (#24696) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Szétszedéskor ki kellett volna akasztanod felfelé a felhúzókart.
A felhúzókaron lévő általában műanyag szár tolja fel a hüvelykivető ajtó pöckét, és ettől nyílik ki. Ne csukd vissza az ajtót mielőtt a helyére kerülne a felhúzókar, mert előrefelé el fog akadni az ajtó pöckében. Ami még útban lehet az a lemez ami takarja a box és a hopház illesztését. Én azt mindig kihajítottam a francba onnan. A kinyúlt rugóból ha levágsz és hajlítasz rá új fület, akkor meg tudod oldani, hogy újra visszamenjen a helyére a felhúzókar.

(#24698) Kobe válasza BaKeSZ87 (#24697) üzenetére


Kobe
veterán

Sikerult megoldani, a kis takarolapot en is kiszedtem (amugy is hulyen jart a kallantyuval es nem lehetett rendesen hozzaferni a hopuphoz). A rugot meg egyelore lecsereltem 2 gumira, igazabol kenyelembol - nemvolt kedvem most szenvedni a rugoval, meg a gumi sokkal kisebb helyet foglal,igy tuti nem akad be sehova.
Egyelore mukodik flottul :)

(#24699) Chris78 válasza Lacuss20 (#24694) üzenetére


Chris78
aktív tag

Találtam most Maple Leaf-t az ebay-en emberi áron. Megjön megírom mennyire jön be.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24700) gerenda110 válasza Kobe (#24698) üzenetére


gerenda110
aktív tag

Fordítsd meg a takaró rugót. és akkor ha ki is nyúlik nem kifele nyílik, hanem befele tartja majd. mert egy időután az a kis pöcök is kijár belőle ami bepattan. Am jó kis fegyver, ugye nekem is az van,d e majd kend be a motor fogaskerekét:)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.