Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24201) Dupree


Dupree
csendes tag

Green gázból ki milyet használ a pisztolyába? Vagy milyen megoldást?

(#24202) gradient99 válasza Dupree (#24201) üzenetére


gradient99
tag

Protech. Nekem nem okozott csalódást, még a hideget (0 fok alatt) is bírta valamennyire.

(#24203) Dupree válasza gradient99 (#24202) üzenetére


Dupree
csendes tag

Van valami általános szabály arra mennyi ideig kell tölteni egy tárat gázzal? Lehetséges túltölteni egy tárat gázzal?

(#24204) macilaci78 válasza Dupree (#24203) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Palackból nem tudod túltölteni. A tárat fenekével/betöltő szeleppel felfelé állítod és a hajtógázas flakont fejjel lefelé rányomod a töltőszelepre. 4-5 másodpercig rányomod, esetleg a kettőt összenyomva kicsit megrázod.

A hajtógáz a flakonban és a palackban is cseppfolyós halmazállapotú, egyik sem merülőcsöves. Vagyis ha talpán áll a tár, vagy a flakon, akkor hagyományos petpalackként ha nyitod, a gáz légneműként sziszeg. Ezért kell töltéskor fejjel lefelé fordítani a palackot, hogy a szódához hasonlóan először a folyadék jöjjön ki belőle.

Mivel a palackban lévő nyomás adott és több nem lesz attól, hogy a tárba engedsz belőle, így nem lesz nagyobb nyomás a tárban, mint amit el tud viselni. Ha mégis lenne, a gumitömítéseknél szép lassan elsziszegne idővel, hacsak nem erőszakolod rá a 10 bárt egy az egyben. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24205) Dupree válasza macilaci78 (#24204) üzenetére


Dupree
csendes tag

Köszönöm. :R Logikus nem is gondoltam bele pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#24206) gradient99 válasza Dupree (#24203) üzenetére


gradient99
tag

Lehet túltölteni igen, de általában akkor a szelep magától kiereszti azt a mennyiséget amit már nem tud befogadni. Általában 5-7 mp elég, legalább is az én esetemben.

(#24207) szbalogh válasza Dupree (#24203) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha teljesen fel akarod tölteni, akkor tedd a tárat egy kicsit hűvösebb helyre, mint a palackot. Vagy pár percre a napra a gázt. Így nagyobb nyomás lesz a palackban. Ha ugyanis a tár melegebb, az első pár csepp gáz (azaz még folyadék) amikor bemegy a tárba azonnal felmelegszik és ha nagyobb lesz benne a nyomás, mint a palackban, akkor nyilván több már nem megy bele.

Nick: HE_Storm

(#24208) Kobe


Kobe
veterán

Nah volt valami takaritas a topicban vagy csak elveszett par hsz a forummotorban ?

Beirom akkor ujra: marpat mintas, normalisabb kivitelu ACU-t latott valaki idehaza ? Pl helikon tex vagy egyeb vastagabb anyagvaltozatut,nem a vekony, negyzetes szovesu rip stopot. En eddig mindenhol csak multicam szinben talatam.

(#24209) macilaci78 válasza Kobe (#24208) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ahogy én látom, megvan minden hsz az utóbbi pár napból. (Bár lehet, ez előjogom.)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24210) Kobe válasza macilaci78 (#24209) üzenetére


Kobe
veterán

Tegnap este ugyanezt a kerdest beirtam ide, reggel meg mobilon is azt mutatta legujabbnak illetve a korabbi is ugy remlik mintha mas temaban lett volna, aztan delelott meg eltunt :I

(#24211) macilaci78 válasza Kobe (#24210) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A hozzászólások sorszáma statikus: a törölt hozzászólás sorszáma a hozzászólással együtt kikerül a halandók látóteréből, de a RIOS megtartja a háttérben. Az elmúlt 60-70 sorszám viszont folyamatos, nincs törölt hsz.

Lehet, a rendszert kalapálták és ezért tűnt el. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24212) VW


VW
aktív tag

Cyma AK család után érdeklődnék. a 040 és a 048 is VFC rendszerű és acél tokozású?

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#24213) #63761920 válasza macilaci78 (#24211) üzenetére


#63761920
törölt tag

Szia!
Tisztelet teljes kérdésem lenne!
M24 vs Agm L96?
Tartósság, Alkatrész ellátás, tuningolhatoság, pontosság?
Sajnos nekem még csak a külcsín a választási lehetőségem!
És ez nem takarja a kérdéseimre a választ! azért fordulok hozzád!

(#24214) macilaci78 válasza #63761920 (#24213) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Még mindig nem értek a sniperhez, de ha azt mondják, hogy az M24 a legfaszányosabb, akkor az azt jelenti, hogy az L96-nál is faszányosabb. ;)
Nekem fogásra az L96 kényelmesebb, ettől függetlenül én is M24-et vennék, mert jobb a sniper feladathoz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24215) Zotya984 válasza #63761920 (#24213) üzenetére


Zotya984
senior tag

M24 : több gyártó van figyel melyiket veszed. A&K -t kell venni + rendbe rakni és sokáig boldog leszel.

AGM l96: Kerüld el NAGYON. Nem találsz hozzá hengert és az szar spinyó, hopupja vsr utánzat de NEM VSR kompatibilis. Lényegében ez a fegyvert kapod l96 tusba rakva. (tárja is más mint a marui vsr)

Ha már itt vagyunk. Well MB-02 -őt keverik az AGM l96-al mert az Mp002 néven fut. Ha pedig rá van keresve a wellmb-02 re rohattul más jön ki. (megjegyzem az sem egészen VSR kompatibilis)

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#24216) #63761920 válasza macilaci78 (#24214) üzenetére


#63761920
törölt tag

Ismét köszönöm a segítséget!

(#24217) Kobe válasza Kobe (#24208) üzenetére


Kobe
veterán

Erre ha vkinek van tippje.... :)

(#24218) Lacuss20 válasza macilaci78 (#24174) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Mivel sose linkelgettem ilyesmit így nem voltam rászorulva, hogy megtanuljam vagy tudjam :) Illetve sose igényelte senki. :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24219) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#24214) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Softair-en Marui Glock 26 Advance - 45.000

(#24220) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#24219) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Meg is néztem gyorsan, mennyi nemzetköziben... 110-115$ + Vám + Áfa 40k-ból ki is jönne nagyon max...
Hülye az a gyerek, Nowarban újan bruttóba nem került ennyibe...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24221) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Tud valaki olyan nagyobb kapacitású (11.1V 1300+mAh) akksit, ami belemegy egy M4 tusba?
Jelenleg egy ilyenem van, de szeretnék valamit ami tovább bírja, ez meg menne tartalékba.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#24222) Dupree válasza jaffa 2843 (#24221) üzenetére


Dupree
csendes tag

Letudod mérni a méreteit és utána irány a HobbyKing. Ha szerencséd van akkor az EU raktárban lesz olyan ami neked kell és 2-3 nap alatt hozza is a GLS.

Hány tárral használjátok a gázos pisztolyokat?

[ Szerkesztve ]

(#24223) BaKeSZ87 válasza Dupree (#24222) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Hobbykingen feltüntetett méreteket nem feltétlenül kell készpénznek venni.

Nekem 3 táram van a G26 Advance-hez. De szerintem 2 elég, ha nem kizárólag pisztollyal akarsz játszani.

(#24224) macilaci78 válasza Dupree (#24222) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha csak pisztolyharc, akkor a 2 tár lehet kevés. Ha csak oldalfegyver, akkor elég a 2 tár, meg egy kis 130 BB-s gyorstöltő. A hajtógáz 2 tárnyi BB-re elég szokott lenni, így kb 100 lövésed van összesen.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24225) macilaci78 válasza szbalogh (#24134) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Itt megint van MRE kajacsomag.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24226) szbalogh válasza macilaci78 (#24225) üzenetére


szbalogh
őstag

Írok is neki, köszi! :R

Nick: HE_Storm

(#24227) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Sziasztok. szerintetek hogyan lehetne egy kamerát rögziteni a fegyverre legegyszerűbben?.

Lenne itthon egy régi defy minim amit rátennék próbaképpen csak nem tudom elképzelni hova és főképp hogyan tudnám alkalmazni :D ötleteket várok :) a puska amire rátenném egy G36K DMR

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#24228) macilaci78 válasza MasterHUn (#24227) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bringás telefontartó vertikális markolatra, a kameránál meg legfeljebb kifúrod a tokot.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24229) .45 válasza MasterHUn (#24227) üzenetére


.45
csendes tag

srác így csinálta meg. Ha rákeresel a nevére Youtube-on, akkor videókat is láthatsz róla

(#24230) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Tudom, gonosz vagyok, de még mindig nem olvasok privátot, semennyire.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#24231) yako


yako
tag

Szevasztok!

Keresek RAIL-es M4 előagyat sac 15 cm hosszút.
Elsősorban két részből álló érdekel, de bármi szóba jöhet.

Kösz előre is!

By Demons Be Driven

(#24232) Chris78


Chris78
aktív tag

Hali. Honnan tudom megállapítani ,hogy egy m249 milyen gyártmány?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24233) Kobe válasza stefanitsr (#24230) üzenetére


Kobe
veterán

akkor beírom ide is, bár múltkor egy haosnló kérdésre nem igazán kaptam egyértelmű választ

Foleg az erdekelne, hogy szerinted mostanaban vannak a piacon olyan M4 valtozatok - mondjuk 230 euros max arsavban, amik mar hosszutavon is vallalhatok ?

Full fem test, valltamaszba rakhato akksi (nem a PEQ-es, vagy a csobe rejtheto valtozat) kb ilyesmit keresnek.
Ha rangsorolni kellene, akkor masada, m4, hk416....kb ilyen sorrendbe rendeznem a visual factor alapjan a tipusokat :) gyartoknal az A&K es E&L t neztem hogy hatha jo lehet
Tudom, ha biztosra akarok menni akkor inkabb AK, de elso korben az amcsi vonal erdekelne.....mivel azokat kicsit jobban lehet customizalni....nem vagyok nagy szereloguru, de ha kesobb kedvet kap hozza az ember akkor a kiegeszitokkel egyeb mokolassal el tudnek hosszabb tavon jatszani, ebből a szempontbol meg az M4 talan tobb lehetpseget kinal

(#24234) Lacuss20 válasza Kobe (#24233) üzenetére


Lacuss20
senior tag

A&K P&J kiváló M4 van nekik pláne abba az árkategóriába áradozott is róla anno Stefani és másik is.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24235) BaKeSZ87 válasza Kobe (#24233) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Masadát kapásból húzd le a listáról. Egyediségéből, ritkaságából adódik a hátránya.

(#24236) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Üdv mindenkinek!

Srácok, kellene egy kis segítség. Mostanában rendeltünk akciósan egy JG G36C-t a taiwangun.com -ról, ami 105€ áron volt akciós egy jó ideig. Az egyik ismerősöm le szeretné cserélni a nála lévő M4-et egy ilyen fegyverre, de totál eltűnt mind a taiwangun-ról, mind pedig a gunfire.pl oldalról ez a fegyver (már csak CYMA van de az nem jó). Nem tudom készlethiánynak tudható be vagy mi a gond, de tudnátok olyan weboldalt ajánlani ahonnan hasonló áron lehetne rendelni belőle? A honi belföldi webáruházak árai azért majdnem egy 10-essel magasabbak. 40K vagy afelett meg nem akar rászánni.

Köszi előre is a segítséget.

(#24237) gradient99 válasza kriszpontaz (#24236) üzenetére


gradient99
tag

Szia, kérdeztem a TWG-t hogy mi a helyzett azzal kapcsolatban hogy az összes JG G36C eltűnt, mondták, hogy másfél hónap nagyjából és lesz. Én nem vártam meg, így airsoftmagyarorszag.hu-ról rendeltem, igaz hogy 38000-be kerül, de még mindig olcsóbb mint a többi boltban, meg ha nem tévedek 6 hónap szavatosságot vállalnak a náluk vett fegyverekre.

(#24238) kriszpontaz válasza gradient99 (#24237) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Köszi szépen a tájékoztatást!

(#24239) Chris78


Chris78
aktív tag

Nos ezt a a fegyót nem tudom kitalálni ,hogy ki gyárthatta. Semmi felirat nincs rajta csak 1 sorozatszám. Teljesen fém és kb 6 éves. Srác megvette annó de nem jött be neki az airsoft most meg eladná de nem tudja már milyen gyártmány. Annó 100K-körül volt.

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24240) L1ZRRR válasza Chris78 (#24239) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

mk249 valszeg A&K

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#24241) Chris78 válasza L1ZRRR (#24240) üzenetére


Chris78
aktív tag

Ok. Köszi.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24242) Kobe


Kobe
veterán

láttam, hogy nagyon hasonló kivitelű reddotokat forgalmaz taiwangun és gunfire is, az árkategóriát tekintve gondolom ezek valami olcsóbb china made ucock mind, de érdekelne, hogy általában véve melyik képviselhet jobb minőséget ?

Pl M2-es reddot:

Taiwangun
Gunfire

ET553 Holo

Gunfire
Taiwangun

vagy van valami bestbuy márka ebben az árkategóriában ?

(#24243) stefanitsr válasza Kobe (#24242) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ezzel a két típussal nem szokott gond lenni, leszámítva talán a felső kapcsolóját.

Az árak döbbenetesen elszálltak. Korábban nem adtunk öt rongynál többet egy reddotért.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#24244) Lacuss20 válasza stefanitsr (#24243) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Sajnos ez van én is tapasztalom már kintről sem igazán lehet hozatni használható sima nyílt dotot 7-8 alatt. :((

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24245) Kobe válasza stefanitsr (#24243) üzenetére


Kobe
veterán

jó, hát pár éve még egy full steel kalash is 30-35K körül indult újonnan :) mostmeg már inkább 200 euró a beugró kategória

(#24246) macilaci78 válasza Kobe (#24245) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, a szomorú, hogy €, mert ha még a gyatra Forint miatt kerülne sokba.
Amikor a GP red-dotokat adtuk Nowarban 8-10k-ért és most a koppincs is többe van. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24247) Kobe válasza macilaci78 (#24246) üzenetére


Kobe
veterán

Aliexpressen láttam olcsbban is, képek alapján tűrhető minőségnek tűmt az is. gondolom a gunfire is ugynonnan rendeli csak nsgyobb tételben. ilyen téren lehet pl mérvadó difi eGF / TG oldalról vsgy aliról ebayről direktbe rendelt db közt ? utóbbiaknál azért olyan 15% olcsobban is kijöhet.

amugy az utobbi 2-3 evben miert kezdtek el igy menetelni az árak ?

(#24248) kriszpontaz válasza Kobe (#24247) üzenetére


kriszpontaz
veterán

(#24249) macilaci78 válasza Kobe (#24247) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ismertség+népszerűség=>profit

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24250) Kobe válasza macilaci78 (#24249) üzenetére


Kobe
veterán

az oké, de pl annó 2010-ben a csak részben spiáter kalash / újonnan megjelenő cyma cm036 volt az isten, azóta meg jött egy cm048, illetve az M4 szériákat pofozgatták egy rendesen öntött alu testtel és CNC-zett railekkel...márkától függően ugye.......nagyon nagy alapváltozás nem történt. Pl ha kijött volna egy V4-es gearbox, ami übercsászár lett és leváltott volna mindent, azt mondom oké.

De itt gyakorlatilag volt egy 30-40%-os drágulás, igazán jelentős többletteljesítmény nélkül....

Az is fura hogy ezek a cuccok el is tűntek úgy a piacokról, pl az említett optikák, RSOV-ról, TG-ről, mindenhol ACM-re cserélték a teljes készletet.

Godlike79: ez kb egyszer használatos :) killflasht esélytelen rárakni, anélkül meg sanszos hogy az első alkalommal ellövik az üveget :) vagy marad a mókolás és minimum egy polikarbonát üveget elémaszekolni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.