Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) Lacuss20 válasza Chris78 (#24699) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Közlöm előre, ahhoz reszelni kell a csövet! Illetve csak külön lenyomóval működik igazán jól amit eddig csak amcsiból evikre-ről lehetett beszerezni!

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24702) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Sziasztok!
Milyen fajtájú airsoft játékpuskát érdemes venni?(Rugós, elektromos, gázüzemű)
Nem kell túl profi, csak szórakozásra kell. 10k-nál nem szeretnék többet költeni rá, ha esetleg tudtok ajánlott boltot Debrecen környékén, az jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#24703) macilaci78 válasza IMIIKE1998 (#24702) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A 10 k elég rendesen limitálja a lehetőségeidet, magyarországi, új, számlás forrásból szerintem felejtős.
Szerintem a legalapvetőbb védőfelszerelésről se feledkezz meg, ami a megfelelő védőszemüveget takarja. 1-2k/db áron lehet már kapni, de mindenkire kell, aki ott van.
Ha 10k-t szánsz erre, akkor ez nem a te szórakozásod lesz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24704) IMIIKE1998 válasza macilaci78 (#24703) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Valami játékpisztoly is jó, és szemüveges vagyok, arra hogy vegyek fel védőszemüveget? Amúgy nem tervezek csapatban játszani, csak célba lőni kellene. :)

(#24705) macilaci78 válasza IMIIKE1998 (#24704) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én is szemüveges vagyok és meg lehet oldani. Igaz, az már nem 1-2k, hanem inkább 3-4k.
Munkavédelmi szemüvegek ezek, F kategóriásat keress. Ne aggódj, vannak kétkezi szemüveges emberek, akiknek a munkájuk ellátásához kell a védőszemüveg. Van olyan, ami napi 8-10 óra használatra is megfelel.
Szép dolog, hogy szemüveges vagy, de szerinted mit bír a szemüveged? Mi van, ha a visszaverődő lövedék a szemüveg mellett talál utat magának a szemedhez? És mi van, ha felfogja a lövedéket, de szilánkosra törik? De gondolom, a szemüveges mivoltod ugyanúgy meggátol a 3D-s mozifilmek megtekintésében is...

Úgy érzem, kicsit el vagy tévedve. Az airsoft játék - ez igaz - , amit lőfegyverekkel játszunk - ez pedig tény. Szerintem boltból a leggagyibb rugós pisztolyt sem kapod meg 10k-ért. Amit pedig megkapsz, azt búcsúban fogod megtalálni, de inkább egyél egy jó kenyérlángost, meg igyál egy jó forralt bort az árából...

Használtan már lesz olyan, ami ér 10k-t és van is használati értéke. A legnagyobb airsoft portálon csak ezt találtam. Ahogy ebből kiolvasom, facebook-on erősebb jelenlétet mutatnak a debreceni airsoftosok. Ott is érdemes kérdezni.

Én a helyedben ilyesmit vennék: NBB pisztoly, esetleg válltámaszos shoti.
Minél kevesebb hibalehetőség, mert nem értesz hozzá és várhatóan nem is fogsz hozzáértők társaságában mozogni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24706) IMIIKE1998 válasza macilaci78 (#24705) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

És ezekre kell engedély/bevizsgáltatás is? Meg ezek ennyire erőset lőnek? Én azt hittem, hogy ilyen kis műanyag vakok, nekem eddig ilyenek voltak, 2-3k-ért, akkor lehet, hogy valami rossz másolatom volt. Mondjuk 5000 Ft-ért nem rossz ajánlat, de megbízható oldal? Nagyon köszi a segítséget. :R

(#24707) macilaci78 válasza IMIIKE1998 (#24706) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az oldal megbízható.

Megnyugtatlak, a 2-3k-s fegyverből kilőtt lövedéknek sem örülsz, ha a szemedbe megy.
18 éves kortól szabadon vásárolható, birtokolható, magánterületen a tulajdonos hozzájárulásával használható. Bevizsgálni a magánimportból származó fegyvert nem kell, csak a Magyarországon forgalomba hozottakat.
Ha bárki megkérdezni, mi az, azt mond, hogy "7,5 Joule-t nem meghaladó csőtorkolati energiával rendelkező légfegyver".

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24708) Kobe


Kobe
veterán

M4 casv-hoz szeretnék venni egy hosszabb rail panelt az előagy 2 oldalára.....na most vagy én vagyok hülye, vagy télleg ilyen macerás passzoló méretet kapni ? :D ebayen nézegettem, picatiny rail meg egyéb varázsszavak alapján, de nem igazán találtam..

mint ezen a képen, látszik hogy csak "2csavaros" rail van az előagyon, olyat szeretnék ami végigfut a teljes hosszaban
valakinek tipp h ez kb mekkora méret lehet, hogy kereshető ?

(#24709) IMIIKE1998 válasza macilaci78 (#24707) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Értem, akkor meggondolom. Köszi. :R

(#24710) Chris78


Chris78
aktív tag

Kis segítség. Hosszas gondolkodás és a g36c-m kiesése miatt szeretnék venni 1 kompakt új fegyót. AK variánsból vennék valami rövid verziót (beta aksu stb). Olyan 60K-ig. Ötleteket köszi.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24711) sss válasza Chris78 (#24710) üzenetére


sss
senior tag

CM045(A)

(#24712) Chris78 válasza sss (#24711) üzenetére


Chris78
aktív tag

Nálunk itt találtam. Külföldin még nem. Pedig gondolom ott jobb ára van. Valahol azt irják ,hogy ez megeggyezik A DB Aks74u-val

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24713) macilaci78 válasza Chris78 (#24712) üzenetére


macilaci78
nagyúr

60 k-ig, kompakt, AK-variáns. Minden feltételednek megfelel. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24714) Chris78 válasza macilaci78 (#24713) üzenetére


Chris78
aktív tag

Oda írtam ,hogy beta vagy aksu. :) Pl ez

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24715) sss válasza Chris78 (#24714) üzenetére


sss
senior tag

Kinézetre megegyezik a dboys/boyival, a belseje elvileg jobb. Vagy legalábbis 1-2 éve még ez volt a helyzet, lehet azóta változott. De boyiból van full acél változat is, nem tudom belefér-e 60k-ba.

(#24716) Lacuss20 válasza Chris78 (#24714) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Cyma 045A, ha AK és még közép ár kategória akkor ez. Se boyi se semmi egyébbel ne foglalkozz. Taiwangun vagy Gunfire most ingyen viszi ha még időben megrendeled és kifizeted! Házhnál fognak kopogtatni vele ingyen. Nem kell se időt rabolnod a boltba járással se utaznod. Sőt nem kell mkh kártyára +4-5 ezret fizetni.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24717) drzozo


drzozo
senior tag

Egyelőre csak elméletben szeretném megkérdezni, hogy ha rendelnék Kínából egy BaoFeng UV 5R-t, akadna Budapesten valaki, aki jelképes összegért/sörért cserébe beprogramozná úgy, hogy már csak a játékon használni kelljen?

(#24718) macilaci78 válasza drzozo (#24717) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem igen. De rosszabb esetben töltesz le hozzá profilt. Vagy laptoppal mégy játékra és ott helyben felprogramozzátok.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24719) drzozo válasza macilaci78 (#24718) üzenetére


drzozo
senior tag

Egyelőre még nem találtam ilyen embert. Éppen ezért, ha nem muszáj nem vennék adatkábelt is még pluszba, majdnem a rádió fele árán. (És az osx sem könnyíti meg a helyzetem...)

(#24720) X2N válasza drzozo (#24719) üzenetére


X2N
senior tag

Simán fel lehet rá programozni a 8 csatornát amit használunk, nem kell adatkábel.

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#24721) Chris78 válasza Lacuss20 (#24716) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi a vàlaszokat és az infòt. :)

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24722) Lacuss20 válasza Chris78 (#24721) üzenetére


Lacuss20
senior tag

:R :R :R :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24723) Kobe válasza drzozo (#24717) üzenetére


Kobe
veterán

Csak kerdes, de van valami magyar webshop ahonnan baofengeket lehet venni, nem lehuzosan dragabban. Ha jol remlik ott felprogramozva aruljak oket, nem erne meg onnan inkabb ?

(#24724) drzozo válasza Kobe (#24723) üzenetére


drzozo
senior tag

Erre gondolsz? Ahogy nézem a honlap infóját, ez Szlovákiából jönne.

(16k + szállítás.)

[ Szerkesztve ]

(#24725) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Tud valaki valami tuti helyet, ahonnan Tokyo Marui VSR-10 -et lehetne rendelni viszonylag reális áron? :F

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#24726) macilaci78 válasza jaffa 2843 (#24725) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mi számít reális árnak?
Átfogalmazom: mi számít reális árnak egy A&K M24 tudásával, potenciáljával összemérten egy TM VSR-10 tekintetében? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24727) drzozo válasza jaffa 2843 (#24725) üzenetére


drzozo
senior tag

Annó velük leveleztem. Itt 80k, plusz a szállítás.

Végül inkább úgy döntöttem, hogy ehobby-ról rendelem meg, a végösszeg szállítással és vámmal együtt kb. 95k-ra jött ki. (Nem elfelejtve, hogy a Pro-hoz venned kell külön scope mountot is.) 7 nap alatt érkezett meg. Mondjuk a szállítási díj konkrétan a fegyver árának a fele volt.

Ettől olcsóbban én sehol nem találtam, pedig szinte 2-3 hetet beleöltem a keresésbe. A redwolf-on is hasonló árban van.

[ Szerkesztve ]

(#24728) jaffa 2843 válasza macilaci78 (#24726) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Igazából egy jó rugós sniper kell. Nem feltétlen TM. Ráköltve úgyis rá lesz 0 km-esen. Ennek fényében azt mondod, hogy egy A&K M24 (S24) korrekt alternatíva?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#24729) macilaci78 válasza jaffa 2843 (#24728) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen. Megvan a súlya, jó az alap, nem csak a méregdrága Laylax-szal lehet minőségi, tartós tuningot csinálni vele és nem csak a kétes értékű BST van hozzá.

Ha visszaolvasol, rákeresel a fórumban, találsz korrekt leírást, know-how-t róla.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24730) Lacuss20 válasza jaffa 2843 (#24728) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Legolcsóbbra az A&K S24 jön ki. A belső csere hengerrel együtt érdemes, ha cserélni akarod de nem szükséges. Igazából kinek mi jön be, de legkisebb pénzből ebből lehet a legtöbbet kihozni, illetve egy jó alapot.
Relatíve olcsón az L96 ból is lehet jót építeni van akinek az a külső jön be. Igazából az a tuti ha értesz hozzá vagy megtanulod akkor minden olcsóbb :)

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24731) jaffa 2843 válasza Lacuss20 (#24730) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nekem csak az anyagárat kell kifizetnem. :P

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#24732) repvez


repvez
addikt

Tud valaki olyan helyet ahonnan a PX ládához hasonló méretű és strapabiró ládát lehetne venni csak lényegesen olcsóbban? legalább egy lakattal zárható legyen és meg lehessen fogni valahol.

(#24733) macilaci78 válasza repvez (#24732) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem tudom, mennyibe kerül egy PX láda, de 5k körül már vannak nagy szerszámos ládák. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24734) repvez válasza macilaci78 (#24733) üzenetére


repvez
addikt

Hát a normálisabbja ugy 80k tól indul :(
ÉS egy normális ládát amibe a felszerelést el lehet pakolni és esetleg szállitani nem lenne rossz ,de enynit nem szeretnék rá költeni.
Olyan 100x50x50cm-s méretü kéne legalább

(#24735) macilaci78 válasza repvez (#24734) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Régen 18k-ért árultunk merev falú sporttáskát hasonló méretben.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24736) Chris78


Chris78
aktív tag

Hali. Befutott taiwanguntól a cm045A. Elsõre nagyon bejövõs. Kipròbàlni még nem tudtam. Volt hozzà 1 taiwangun-os nyomtatvàny miszerint kipròbàltàk, letesztelték a hop-ot és 10 lövés fps mérése van rajta beírva. Kérdésem ,hogy milyen minõségben lehet összeszerelve? Lehet e így "dobozbòl kivéve" hasznàlni vagy szedjem szét 1 hézagolàsra kenésre? Estleg érdemes e hop gumit cserélni stb

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24737) macilaci78 válasza Chris78 (#24736) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ami működik, ne akard megjavítani. :o

A Cyma AK-k dobozból is szépen muzsikálnak. Legfeljebb hop-up gumit cserélnek benne, meg normális akkut tesznek bele.
Ha az fps-érték megfelel, ne nyúlj bele egyelőre.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24738) Lacuss20 válasza Chris78 (#24736) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Dobozból kivéve is teljesen jó. Esetleg motormagasságot állíts. A hopup gumi régebben 50-es szilikonos volt. Nem tudom abba éppen mi került, de kék madbull a legjobb bele. Anno mind 420-30 volt szerintem most is így jönnek ez játékon gond lehet ahol MASZ-hoz ragaszkodnak. Én alap puskákat gumicserével használtam évekig. Kettő volt.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24739) VW válasza Chris78 (#24736) üzenetére


VW
aktív tag

Szerintem első körben kronóztasd le ,ha van lehetőséged. Én egy P&J M4-et vettem tőlük,a mellékelt papíron 395fps értékek szerepeltek, saját mérésem 365fps körül mutatott..
Nyugodtan bontsd meg,hézagold ki és kend újra,csak javít az élettartamon,esetlegesen egy gyengébb rugóra csere egy kosszal.

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#24740) Chris78


Chris78
aktív tag

Köszi a vàlaszokat mindenkinek. Valahol van itthon 1 új kék madbull-om azt beledobom de elõtte le chronozom ,az is van itthon. Kivàncsi vagyok eltér e az àltaluk mért zérò hoppos 420 körüli àtlagtòl. Ha beàllított hoppal is 400 felett lessz akkor kénytelen leszek rugòt is cserélni.

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24741) Lacuss20 válasza Chris78 (#24740) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Hát ha hallgatsz rám legalább 0.28-as BB-t használsz és az vagy 0.30-as felvesz 20 Fps-t. Én gumicserével jól beállított lenyomóval 80m meglőttem az alap 420-25 fps-es puskával. Volt is káromkodás vegyes csodálkozás nem egyszer :) Van videóm a lő tesztről amit itt is vegyesen fogadtak, de nem egy játékon nem egy ellenfél tanúsította a valósságát. Utóbb eladtam pénz híján csapattárs vette meg azóta küldtek hozzám 2 Su-t, hogy hozzam már ki belőle amit lehet. :U :K

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24742) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Eladtam az MP5-öm gearbox hiba miatt saqjnos így vettem egy UMP-t. Szeretnék rá silencert venni. EE M89A a típusa. szeretném kérdezni hogy olcsóbban honnan tudnék kiegészítőt rá szerezni? (silencer lenne az első) gripet 1000 ért tudok. ugye total CQB szettet szeretnék össze rakni rá, és flash light is kerülne hozzá Mennyire nézne ki bóvlin ha ebayről vagy dxről egy pár ezer ft-os lámpát vennék rá?:)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24743) jaffa 2843 válasza gerenda110 (#24742) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Lámpa
Akksi
Töltő

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#24744) gerenda110 válasza jaffa 2843 (#24743) üzenetére


gerenda110
aktív tag

wow, köszi:) Amúgy ahoz képest hogy sokan szidják az EE-t ezt a fegyvert jól összerakták:)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24745) macilaci78 válasza Lacuss20 (#24741) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azt nem értem, miért hiszi az ember, hogy a lövedék mozgási energiája csak a lövedék sebességétől függ?

A munka erő×elmozdulás, az erő pedig a sebesség függvénye. Tehát egy gyorsabb, de könnyebb lövedék ugyanannyi mozgási energiával rendelkezik, mint egy lassabb, de nehezebb. Az csak a mi kényelmünket szolgálja, hogy mindent 0,20 g tömegű lövedékkel mérünk, hogy egyszerűbb legyen összehasonlítani a fegyvereket.
Egy szemléletes példa: egy lassan rád nehezedő mázsás súly semmivel sem esik jobban, mint egy szélsebesen feléd száguldó pofon. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24746) Lacuss20 válasza macilaci78 (#24745) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Én azt az egyszerű példát veszem alapnak, hogy egy 5 dekás vasgolyót nem fogsz tudni olyan messzire dobni mint egy 25 dekásat. Nem képes ugyanannyi mozgási energiát felvenni egy fele tömegű tárgy. Én 0.43-al mérek mert azt használom. Illetve mert sokkal jobb minőségi BB mint a sok hulladék 0.20-ami a BB-ből fakadóan is ingadozik 3-4-5 fps-t. Egy szóval sem mondtam, hogy a mozgási energia csak a sebességétől függ. A másik pedig, hogy azonos erősségű fegyverrel lőve tehát azonos kezdősebesség biztosítása mellett, különböző tömegű BB egyértelműen megfigyelhetően produkálja azt a tényt, hogy a könnyebb BB nem fog tudni ugyanakkora "kárt" tenni mint a nehezebb nehezebb. Viszont az sem mindegy, hogy ez mekkora teljesítménnyel mért eredmény. 400 illetve 400+ ba én tapasztaltam ezt a különbséget.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24747) macilaci78 válasza Lacuss20 (#24746) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egyes, leülhetsz.

5 dekás vasgolyót nem fogsz tudni olyan messzire dobni mint egy 25 dekásat Miért ne tudnék? Sőt!

Nem képes ugyanannyi mozgási energiát felvenni egy fele tömegű tárgy. Amíg tudom növelni a sebességet, addig minden határon túl tudom növelni adott, tetszőlegesen kis tömegű tárgy mozgási energiáját. Ez az űrhajózás egyik veszélye is.

A másik pedig, hogy azonos erősségű fegyverrel lőve tehát azonos kezdősebesség biztosítása mellett, különböző tömegű BB egyértelműen megfigyelhetően produkálja azt a tényt, hogy a könnyebb BB nem fog tudni ugyanakkora "kárt" tenni mint a nehezebb nehezebb. Ez igaz, én is erről beszéltem. Azonos sebesség mellett a nehezebb lövedék nagyobb mozgási energiával rendelkezik. Éppen ezért mérnek lövedék-kezdősebességet 0,20 g-os lövedékkel. De legalább elismered, hogy a fasza 0,43 g-os lövedéked nagyobb eséllyel okoz sérülést. :C

Emlékszem, amikor még 10 éve az első védőszemüvegemet kerestem szegedi munkavédelmi boltban: 0,5 g tömegű, 200 m/s sebességgel haladó, 6 mm átmérőjű vasgolyót fogjon meg.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24748) Lacuss20 válasza macilaci78 (#24747) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Szerintem te valamit nagyon félre értelmezel vagy félre akarsz értelmezni a mondandód első fele alapból lényegét veszti annak tükrében, hogy leírtam azonos kezdősebesség mellett!
Nem tudom minek kellett kitérni arra amiről szó sem esik...
Fix kezdősebesség mellett végbemenő hatásról beszélünk. ( Legalábbis én )
Maradjunk annál a pontnál amit írtam, (úgy látom fölösleges volt írnom az idéző jelet és a példát is köré).
Amíg te puffogsz 50-60 méteren a 400 fps-el. Én 80 méteren még érezhető találatot szeretnék bevinni.
Amihez kell a nehezebb BB is.
Sokaknak így is mindegy, ha 30m-en meglövik 400 fps-el akkor sem adják meg. Szóval ennyit az etikai és játék technikai részről. Azt pedig, hogy a sérülés okozás lenne a célom határozottan elutasítom. "Lekopogom" eddig még soha, senkiben nem tettem kárt airsoft során több mint 6 év alatt, pedig 340 fps-es pisztolyomat leszámolva mindig 400-520-ba játszottam.

Szóval nem tudom végső soron mire fel a mellé beszélés és lekezelés. Adott Fps és hopup hatáshoz megfelelő súlyú BB kell ennyi. Maradok Tisztelettel :) :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24749) macilaci78 válasza Lacuss20 (#24748) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Eppenseggel csak telibe szarod a MASZ biztonsagos jatekra torekvo szabalyait.
Az, hogy a talalatot mennyire adja meg az ellen, az a lovesdek sulyatol, es sebessegetol is fuggetlen egy bizonyos szintig.
A kedvedert majd felutom a gimis fizika konyvemet es kiszamolom, hogy a 400 fps 21 meteren mit ad elo 0,20 g es 0,43 g tomegu lovedekkel. Es lekopoghatod, mert a szerencse oriasi sullyal van jelen ebben a 6 evben, kivanom, hogy kitartson, amig oromed leled ebben a sportban. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24750) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Idleb pusztulása.
Dátum: 2015.11.08
Kapunyitás: 8:00
Gyülekező:8:00-tól 8:45:-ig
Regisztráció:8:00-tól 9:00-ig ("Lélekkártya,,)
Eligazítás: 9:00-töl
Kezdés rögvest az eligazítás után
Helyszín: Szeged Support Airsoft Team pálya.
Térkép:https://www.google.com/mapmaker?iwloc=0_0&fmi=0_0&gw=55&editids=WXCuHaiBqK1osgn3gh&ll=46.284048%2C20.093152&spn=0.000888%2C0.002291&t=h&z=19&lyt=large_map_v3&hyaw=25.07385547010979
Hozzájárulás a játék létrejöttéhez: 1000 Ft/fö
Minimum létszám: 20 fö
- Kötelező felszerelés: Védőszemüveg, találatjelző kendő.
- Ajánlott felszerelés: Maszk, egyéb védőeszközök.
- Szabályrendszer:
- < 500fps (véletlenszerű ellenőrzés játék alatt)

Oldalak:
al-Kaida szövetségesek - Amerikai
Dress code:
-Amerikai: Multicam<- ennek jobban örülnénk,Bármely katonai.
-al-Kaida: Civil vagy bármilyen arab ruha. (az utóbbinak jobban örülünk)

Amerikai:
Csak rajos mozgás! 1 raj minimum 4 maximum 6!
Minden rajban minimum 1 rádió.
Rajos visszaállás! Nincs medik és nincs egyéni visszaállás! Taktikai visszaállás engedélyezett.

al-Kaida:
Csak rajos mozgás! 1 raj minimum 4 maximum 6!
Minden rajban minimum 1 rádió.
Rajos visszaállás! Nincs medik és nincs egyéni visszaállás! Taktikai visszaállás engedélyezett.

Feladatokat részleteiben a játék elején mondjuk el a csapatoknak, rajoknak.
Fő cél a megszállt város felszabadítása.

Pirotechnika nem engedélyezett. Kivétel a füstgránát viszont a játék elején köteles bemutatni a szervezőnek.

A játék területén és ideje alatt semmi nemű alkoholos ital fogyasztását és jelenlétét nem szeretném látni, tapasztalni. Ellenkező esetben a játékos azonnal elhagyja a területet.
A játék területén és ideje alatt a játékszervezőnek mindig és mindenben igaza van. Ellenkező esetben a játékos(ok) szintén azonnal elhagyja(ák) a területet.

A JÁTÉKON CSAK AZ ITT REGISZTRÁLT EMBEREK VEHETNEK RÉSZT!

Akit érdekel.

[ Szerkesztve ]

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.