Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24501) Kobe válasza macilaci78 (#24500) üzenetére


Kobe
veterán

én is meglepődtem hogy hicapeknél TG-n mennyire nyomatják ezt a változatot.....a kis oktató videó külön jó róla, mintha a sarokban rejszolna valaki ;]

(#24502) MikaVejneGI válasza macilaci78 (#24498) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Szi.

1 rádió + töltő + egy használható headset.
Könnyen kezelhető legyen , tok mind1 milyen, jó állapotban legyen.
Kb 5-6 játék fér bele az évbe.
Inkább 10k, mint 20k-t fordítanék rá.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#24503) drzozo


drzozo
senior tag

Rendel esetleg valaki a közeljövőben valamelyik ázsiai boltból? Csatlakoznék...

(#24504) Chris78


Chris78
aktív tag

Üdv!
Esetleg ha valaki tud konkrét boltot, web boltot stb ahonnét lehet jó Vsr gumit rendelni pl:A+, Nineball ... akkor az megoszthatná itt. Köszi

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24505) macilaci78 válasza Chris78 (#24504) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Redwolfairsoft, WGCshop, ehobbyasia, mind külföldi, 1 db/pár hop up gumir horror szállítási költség jön ki.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24506) Lacuss20 válasza macilaci78 (#24505) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Ezért kell onnan venni ahonnét ingyé hozzák a legjobb gumikat ;)

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24507) macilaci78 válasza Lacuss20 (#24506) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor említsd meg sokunk okulására a forrást. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24508) Lacuss20 válasza macilaci78 (#24507) üzenetére


Lacuss20
senior tag

ebay.com elég sok gumi fenn van és free shippesek.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24509) Chris78 válasza macilaci78 (#24505) üzenetére


Chris78
aktív tag

Ok. Köszi. Utánanézek.
Lacaruss20: átnézem az ebay-t is. köszi :)

Szerk:" Akkor említsd meg sokunk okulására a forrást" Ez tetszett. :)

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24510) gerenda110


gerenda110
aktív tag

üdv ismét!
Vettem egy OD Fast helmetet, és picit nagy a fejemre. Hogy tudnám megoldani a bélelést, hogy ne lötyögjön vagy hasonló? (Azért vettem mert 5500 ftért arany vétel volt újonnan)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24511) macilaci78 válasza gerenda110 (#24510) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Néhány réteg sapkával. ;]
Elvileg állítható a belseje. Egy képet löknél róla?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24512) gerenda110 válasza macilaci78 (#24511) üzenetére


gerenda110
aktív tag

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24513) macilaci78 válasza gerenda110 (#24512) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hát igen, marad a sapka...
A komolyabb/drágább sisakok bélése állítható. Ezt Neked kell bélelned. Ha tépőzárasak a párnák, akkor cseréled őket. Ha nem, akkor újat csinálhatsz valami szivaccsal bélelt pamutszövettel például és beragasztod. Érdemes tépőzárasra csinálni, így mosható.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24514) gerenda110 válasza macilaci78 (#24513) üzenetére


gerenda110
aktív tag

tépőzáras :D

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24515) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Sziasztok,

Egy valószínűleg elég megosztó kérdésem lesz. Sőt valószínűleg a fiókomat kockáztatom, de máshol nem tudom megkérdezni.

Bevezető:
Csapból is ez folyik, nem kell senkinek bemutatni a menekültekkel kapcsolatos helyzetet. Mivel Debrecenben egyre többen vannak, és egyre többen lesznek, csoportosan portyáznak, lehet hallani mindenféle eltusolt bűnelkövetésről, rablásról, a többit had ne soroljam... Kezdek aggódni a betörések miatt. Kertes házunk van a város szélén, nem nagy kaland bejutni a kertbe (bár a NATO kerítéstől némileg bonyolultabb), viszont szeretném magam megvédeni és nem akarom, hogy engem, vagy bárkit a családban egy hangzatos "Allah Akbar" felkiáltás közben agyonszurkáljanak egy fűnyíróért meg egy szál füstöltkolbászért. Védekezésre a kamerának semmi értelmét nem látom, elsősorban mert mindegyik egyforma. Van egy légpuskám, nem gondolom, hogy visszatartó ereje van egy csapat "éhezővel" szemben, ráadásul a fire-rate elég alacsony.

Szóval a kérdés:
Alkalmas lehet e egy esetleg tuningolt CM048 acél BB-vel önvédelemre? Önvédelem alatt azt értem, hogy mondjuk ha a váratlan vendég kap egy sort vele, akkor átgondolja e a szándékát és elmenekül? Nyilván nem megölni akarok vele senkit. Másrészt, a fegyver elbírja e megbízhatóan a plusz terhelést? Gondolom overkill az acél BB.

Van e esetleg más legális alternatíva? Paprikaspray? Gázfegyver?

Ha a kérdés túl erős, törölje valaki pls.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#24516) DNReNTi válasza DNReNTi (#24515) üzenetére


DNReNTi
őstag

Még annyi, ha valaki privátban válaszol, azt is szívesen fogadom. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#24517) macilaci78 válasza DNReNTi (#24515) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A menekültkérdésre az airsoft se nem jó, se nem válasz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24518) macilaci78 válasza DNReNTi (#24515) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Már kiveséztük, mire jó és mire használható legálisan az airsoft, nyugodtan vissza lehet olvasni.

Legális alternatíva sok van, de amit felvetettél, nem az.
A menekültek, bevándorlók az első rendőri intézkedés részeként fogdába kerülnek, onnan pedig toloncra. Egy spray elég szerintem.

Legális alternatíva lehet a gumilövedékes és a gázriasztó fegyver is, valamint a spray.
A spray-ből talán 25 ml lehet a legnagyobb kiszerelés, ami nálad lehet, erre figyelj oda!
A két típusú fegyver 18 éves kortól szabadon vásárolható, birtokolható, megfelelően tárolható. (Lőszertől, tártól elkülönítve, zárt fegyverszekrényben, stb.) Szóval ez sem a pik-pakk előkapom és puffogtatok megoldás. Erre viselési engedélyt kell kérni, ami vizsgához kötött. A helyi rendőrségen adnak pontos felvilágosítást.

Gondolkodj el azon, mit csinálsz, ha nem vagy otthon? És ha otthon vagy? Mire lennél képes egy szál kolbász megvédelmezéséért? És a bíróságon mit mondasz majd? Nem ellenőrizetlenül, regisztráció nélkül vannak ott azok az emberek, a kamera igenis hasznos lehet. Nem tudom, kutyabarát vagy? :))
Személy elleni bűncselekményt csak kis eséllyel követnek el, vagyon elleni pedig van biztosítás.

És megnyugtatlak, nem csak Debrecenben jelent ez problémát, hanem az összes olyan településen, ahol a közelmúltban üzemel őrzött, vagy nyitott szállás, átkelőhely, stb.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24519) DNReNTi válasza macilaci78 (#24518) üzenetére


DNReNTi
őstag

Köszi a kimerítő választ, utánanézek az alternatíváknak. Kutya van, de túl kedves. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#24520) macilaci78 válasza DNReNTi (#24519) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor szögekkel kivert hámot rá, hogy ne essen jól a betörőnek, ha dörgölőzik a kutya! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24521) csongi válasza DNReNTi (#24515) üzenetére


csongi
veterán

A gumilövedékest tarthatod, vagyis otthon zárt kapuk mögött, annak szabályai szerint. Ebből is csak olyat ami külön gumilövedék,külön a töltet behelyezésére ad lehetőséget. (Forgótáras) 6db töltény. Ez semmire nem elég, mire újratöltöd már mindegy. :) ha nem vagy gyakorlott lövő a fele mellé megy garantálom. Gáz riasztót hordhatsz magadnál, de csak rejtve, és sok helyre be sem mehetsz vele, pl Bank...stb. A fentiek nem jók tömeg elleni önvédelemre,1-2 ember ellen lehet hatásos, aztán ott a vége. Sajnos régen ebbe az irányba ment el a törvényezés, ne lehessen lőfegyvert viselni tartani az állampolgárnak. Házon, portán belül azzal védekezel amid van, "nem fognak kérdőre vonni", az én házam én váram, megszűnt az esély egyenlőség önvédelem portán belül.
Én még rosszabb helyen lakom, déli határtól, 25Km-re. Szerintem ezen ne rugózz, egyenlőre figyelni és kerülni a kontaktust. Ha majd valóban gondok lesznek, akkor kell ezt elővenni, de akkor már úgy is nagyba megy a "játék".

(#24522) Kobe


Kobe
veterán

Egy tompitonak gondolom onmagaban aeg n tul sok haszna nincs, de ha felapplikalnam precizios cso nelkul, erhetne e kellemetlenseg ? Pl elakado bbk, csokkeno lotav, novekvo pontatlansag stb ?
Gondolok arra hogy a tompito belseje egy rugo ami a szivacson van atdofve es az egyenetlenebb feluletet ad mint a cso.
Vagy csak hosszabb precizios csovel erdemes ?

(#24523) gradient99 válasza Kobe (#24522) üzenetére


gradient99
tag

Azért van hatása, lehet hallani hogy tompább a fegyver hangja tőle. Egyébként amikor rövid ideig használtam, semmi gondot nem okozott, mivel a rugó nagyobb átmérőjű mint a belső cső.

(#24524) Lacuss20 válasza Kobe (#24522) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Tanujuk meg végre a precíziós cső értelmét, fogalmát. Nekem most pl az M24-be "prec" cső van. Min ap tettem bele, ugyanolyan hosszú mint agyári 520mm, de sokkal jobb a belseje, nem görbe és acél. Ettől prec-cső, nem attól, hogy hosszabb vagy szűkebb, mint esetemben 6,06 ról 6,03-ra szűkült. Illetve, hogy ténylegesen a kérdésre válaszoljak, nem fog elakadni sem egyéb problémát okozni, sőt általában a tompítót így használják, ritkább az amikor hosszabb prec-cső miatt teszik rá, hogy "takarja" a kilógó részt.
Másrészt tényleg nincs sok haszna, mivel a fő zaj a GB-ből jön a dugfej és a hengerfej találkozásakor. Ha drasztikusan csökkenteni akarod a hangját, érdemes egy silent szettet bele tenni. :R :R :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24525) Kobe válasza Lacuss20 (#24524) üzenetére


Kobe
veterán

nem a hangja miatt kérdezem, a tompítót alapból csak vizuális pimpelésre használom :) csak érdekelt hogy mivel a cső és a tompító belső felülete elég eltérő, okozhat ez bármilyen gondot pontosság területén :)

(#24526) macilaci78 válasza Kobe (#24525) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Elvileg nem. A tompító a csővel azonos középpontos, legszűkebb átmérője is jóval több, mint a BB.
Csendesebb nem lesz tőle a fegyver, inkább csak mélyíti annak hangját. Messziről kevésbé hallani.

A csőhosszt a dugattyú űrtartalmához szokás mérni. Ha több a cső űrtartalma a dugattyúénál, akkor a csőben eleinte fellépő túlnyomás a cső vége felé haladva inkább negatív nyomásba fog átmenni. Ezért nincs egy Mp5K-n 50 centis cső.
Ha a cső sokkal rövidebb, mint kéne, akkor a BB mögött a csövet elhagyó nagy nyomású levegő befolyásolhatja a lőképet. Ezért nem tesznek Mp5K-ba teli hengert.

Én is használok hangtompit, mert a belső cső túllógna a csőszájféken. Az én hangtompim nem bélelt, mert minek?

A precíziós cső és BB attól precíziós, mert tömegben, átmérőben, formában lényegesen kisebb a szórás. Egy átlagos alapcső átlagosan 6,08 mm belső átmérőjű, de ez mondjuk 6,06-6,10 mm között változik akár egy csövön belül is, ettől lesz a fegyver pontatlanabb. Egy 6,04 mm-es preccső szórása ezzel szemben mondjuk 6,035-6,045 mm között van, ami önmagában már csak negyed akkora szórás. BB-vel ugyanígy.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24527) Kobe válasza macilaci78 (#24526) üzenetére


Kobe
veterán

akkor nem parázok, csak gondoltam hosszútávon elakadhat stb a bb

viszont a frissen rendelt tárakkal kicsit bajban vagyok....rendeltem TGről low cap és midcapeket is, a lowcap gyári A&K (PJ), nincs is vele semmi problem, a midcap viszont cyma, ami TG szerint tökéletesen passzol és működik PJ vel is (ez a fajta)
viszont azt nézem, hogy eléggé lötyög oldalasan a tárfészekben, pedig méretre tök ugyanaz mint a PJ, de adagol.....ennyi miatt nem cserélném, viszont kicsit alakitanék rajta, hogy jobban beleüljön.....tippek ? sima szikszalag a felső részre, vagy egyéb DIY móccer ? :)

(#24528) macilaci78 válasza Kobe (#24527) üzenetére


macilaci78
nagyúr

El is akad a BB! :((( Itt jön képbe a BB minősége és a méretben, formában tapasztalt szórása.

A tárral én nem bajlódnék, amíg jól adagol.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24529) Juubei


Juubei
újonc

Üdv
Tudna vki mondani pár szót erről a fegyverről illetve gyártóról érdemes megvenni?
http://gunfire.pl/product-eng-1152189776-M89A-Submachine-Gun-Replica.html

(#24530) gradient99 válasza Juubei (#24529) üzenetére


gradient99
tag

Üdv! Gyenge a kialakítása, ahogy hallottam, belső sorjás, hopup néha nem működik, kell egy szerelő aki rendberakja, utána már rendben lesz.

(#24531) macilaci78 válasza Juubei (#24529) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az UMP törődést igényel. Nagyon jó CQB fegyvert lehet belőle csinálni, de 350 fps felett nem lesz tartós.
Legalábbis így hallottam pár éve.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24532) Juubei válasza macilaci78 (#24531) üzenetére


Juubei
újonc

Itt azt irják h 350 fps körűl van de akkor melyik lenne érdemes cqb fegyvernek ilyen áron?

(#24533) macilaci78 válasza Juubei (#24532) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem tudom, milyen belsővel volt az az UMP, amire emlékszem, de a Ver3 GB a 350 fps-sel időtállónak tűnik. A mai lipo akkukkal tök elég lesz. CQB-n a félreértések elkerülése végett az sorozatlövést nem is igen szokták engedni, egy 7,4 V-os lipo tök elég lesz mellé.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24534) rainmen válasza Juubei (#24532) üzenetére


rainmen
aktív tag

2 db Glock hosszú tárral??? :))

(#24535) gerenda110 válasza Juubei (#24532) üzenetére


gerenda110
aktív tag

nekem JG MP5ösöm van, tracceresítve, teljesen jó. használtan vettem egy 20asért, eddig semmi bajom vele. 3 játékot kibírt:) Ajánlom az MP5öst

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24536) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Jaja, CQB-re UMP mellett főleg a betolható válltámaszos, vagy válltámasz nélküli Mp5-ök, P90, M4 CQB, AK47 Beta, Ak47K, AMD variánsok a legtutibbak AEG vonalon, esetleg AUG rövid csővel.
Pisztolyok között a "C" szériás sorozatlövésre is képes Glock-ok, esetleg a Berette M93R.

Nekem volt olyan koncepcióm CQB-re, hogy bal kézen egy pajzs, jobb kézben pisztoly, melyből lenne combtokban, csípőtokban, mellényen, és deréktájon 1-1 azonos típusból, így a tűzharc hevében nem kéne a kétkezes tárazással bajlódni, lehetne egy kézzel fegyvert váltani. ;]

Másik koncepció snipernek oldalfegyverként a revolver típusú 40 mm-es gránátvető 6 db 240 BB-s gránáttal, 2 póttár a snipernek, 18 gránát az oldalfegyvernek. :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24537) drzozo


drzozo
senior tag

Ehbbyasia rendeleshez csatlakoznek.

Illetve kerdeznem a topic gazdat, hogy csere-berére ezen a forumon tudok ajanlatot tenni hozzaszolasban?

(#24538) macilaci78 válasza drzozo (#24537) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csak a Hardveraprón és az adok-veszek topikokban szabad hirdetni.
A kiskapu, hogy az aláírásodban ott lehet az URL, vagy maga az eladni, elcserélni kívánt termék, de hozzászólásban nem utalhatsz rá.

Ehhez hozzájön, hogy lőfegyvert a lapcsaládon nem szabad hirdetni sem, ez vonatkozik az airsoftra is.

Nyilván, ha be beírod, hogy van egy felesleges, megunt például hátizsákod, én nem fogok modkerbe rohangálni, csak örülni fogok a sikerednek. Akit meg majd érdekel, ír egy privit.
Próbáltam adok-veszek jellegűvé tetetni a topikot akár külsős hirdetések spoileres hirdetésével, de annyira idegen a lapcsalád mentalitásától és az alapelvektől, hogy a jobb a békesség alapon maradunk a fekete, vagy fehér megközelítésnél.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24539) drzozo válasza macilaci78 (#24538) üzenetére


drzozo
senior tag

Koszonom. Csak azert kerdeztem, mert az airsoft kiegeszitokre igen kicsi itt a kereslet, raadasul kozvetlen hardverapros topik sincs ra. Egyeb kapcsolodo oldalakon meg nem lehet hirdetni, mert minimum hozzaszolashoz van kotve, mikozben a regisztracio soran szinte az osszes szemelyi adataimat elkerik.

Kijelentheto tehat, hogy ha nem akarok valamihez hozzaszolni, vagy szabalyba utkozni, akkor rajtam maradnak az airsoftos cuccok. :(( :)

(#24540) gradient99 válasza drzozo (#24539) üzenetére


gradient99
tag

Szia, facebookon van dedikált adok veszek csoport airsofttal kapcsolatos holmik árulására.

(#24541) macilaci78 válasza drzozo (#24539) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van olyan topiklakó, aki ott is, softair-en is régi motoros.
Akár én is felrakom neked a cuccod a softairre, ezen nem múlik. De ha figyelted az oldalt, sok olyan van, hogy haver/csapattárs hirdeti...

Írj privit, és felteszem softairre. De Aprón is van egyéb kategória, ahol a választási kismacskától kezdve a személygépjárműig minden volt már.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24542) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Sziasztok.
Cyma CM.049 MP5 SD6 Blowback milyen gearbox-szal rendelkezik, és mennyire ajánlott fegyver?

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#24543) gradient99 válasza BlackDevil (#24542) üzenetére


gradient99
tag

Szia, V2, elég jó cucc, de inkább a 041-et vegyed, nem éri meg a felárat a blowback, csak egy problémára hajlamos alkatrész.

(#24544) BlackDevil válasza gradient99 (#24543) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

hali
csak az a poén hogy a 049-es blowback 50K akciósan ( amúgy meg 60k ) a 041-es pedig 63K

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#24545) macilaci78 válasza BlackDevil (#24544) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A blowback konstrukciója arról szól, hogy az amúgy is orr-letörős V2 GB oldalát meggyengíted egy hosszanti réssel, amin keresztül egy kart vezetsz ki. Erre a karra kötöd rá azt a súlyt, amit mozgat a blowback. Természetesen ezt a dugattyúfejjel együtt csinálja, ami így többletterhelést jelent az orrésznek.

Vedd meg bátran az blowback-et, de én ha neked lennék, a blowback hatást kiiktatnám, esetléeb egy új GB-házat adnék neki.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24546) BlackDevil válasza macilaci78 (#24545) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

nekem nem lényeg a blowback. köszi a választ.
v2 vagy v3 a jobb.
Olyat olvastam hogy MP5K és az MP5-PDW-k típusok v3-mal vannak szerelve de nem találok belőle csak f0s galaxy márkájút. És hogy a v3-asok jobban bírják a tuningot. bár nekem még nincs fegyverem ezért kérdezem mert lehet hogy majd veszek és nem akarok gagyit ha úgy adódna.
köszi :R

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#24547) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

lejárt a szerk. :(((
még olyat találtam hogy H&K MP5 A5
Ez milyen? Jobb mint az előzőek?

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#24548) gabe_ válasza BlackDevil (#24546) üzenetére


gabe_
őstag

A galaxy miért f0s?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#24549) BlackDevil válasza gabe_ (#24548) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

Ezt olvastam róla: Galaxy MP5-PDW - Az aksi gyakran eleve rossz, a motor gyenge, a tár pedig tisztításra szorulhat - belül nagyon sok a fémpor és hasonló kosz, amely adagolási hibákat okozhat.

Annyiból viszont jó hogy V3 GB.

Am nagyon kezdő vagyok még, viszont eléggé utána olvastam a dolgoknak. Az is lehet hogy a fent említett rágalom már az újabb változatokra nem is igaz!

Azért írtam ide hogy ti melyik mp5-öt ajánlanátok.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#24550) gabe_ válasza BlackDevil (#24549) üzenetére


gabe_
őstag

Az enyémmel semmi gond nem volt... Mondjuk az akksi tényleg nem volt a legjobb, de azt úgyis érdemes lecserélni lipo-ra.

Sovány szakácsban sose bízz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.