Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24351) macilaci78 válasza Lacuss20 (#24350) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért a legjobb tuningalap, mert a beszerző féle VSR-alkatrészekkel kompatibilis... :U

Ha én gyártanék M700-hoz tuningalkatrészeket, az én véleményem szerint az M700 lenne a legjobb tuningalap. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24352) Lacuss20 válasza macilaci78 (#24351) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Nah nem akartam már ennyire "vulgáris" lenni. De azért céloztam rá :)

A&K M4 a top ennyi emse nincs. Bár sanszos, hogy megint lesz pár eladó "gyári" darab majd faszbukon ill. fostéren :D

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24353) Kobe válasza Lacuss20 (#24352) üzenetére


Kobe
veterán

Miert, a&k val mi a gond ? Pint most tervezek egy m4 casvot rendelni, igazabol a PJ fele, taiwangunos pimpelt valtozatot.....remelem nem futok vele lukra :)

(#24354) Lacuss20 válasza Kobe (#24353) üzenetére


Lacuss20
senior tag

A&K val semmi azon kívül, hogy a henger és belsőségei nem VSR kompatibilisek, de ez könnyen orvosolható.
Igaz fölösleges mert én az alapszettel is elég szép teljesítményt értem el :)

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24355) Kobe válasza Lacuss20 (#24354) üzenetére


Kobe
veterán

akkor sztem hétvégén berendelem a casv ot, amig akciós :) 178EUR ért most nem nagyon találtam jobbat...

amúgy aki a topicot látogatja és pesti, milyen játékokra szokott kijárni ? kicsit mostanában leült a dolog.....aréna jó helyszín lenne, nagy csarnok, de ők drágán adnak szar szolgáltatást, bázis alapterülete kicsi, ott max pisztolyos móka van, de még ahhoz is kicsi.....a nagyobb lélegzetű játékok pl a pestszentimreiek meg kicsit korlátozóak, csak jól felszerelt, egységes rajokat várnak, kisebb létszámban kezdőként 1-2 fővel nem nagyon lehet becsatlakozni

[ Szerkesztve ]

(#24356) Lacuss20 válasza Kobe (#24355) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Fóton szoktak játszani ismerősök. Illetve Pesttől 60km-re Csemőn szoktunk mi játékot rendezni. Közelbe én ezeket tudom csak. :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24357) macilaci78 válasza Kobe (#24355) üzenetére


macilaci78
nagyúr

aki a topicot látogatja és pesti, milyen játékokra szokott kijárni ? - Én semmilyenre.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24358) Lacuss20 válasza macilaci78 (#24357) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Az a legjobb játék xD Nem futsz bele nyerminátorokba xD

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24359) Kobe válasza macilaci78 (#24357) üzenetére


Kobe
veterán

Meglepo fordulat a topikgazdatol :D Akkor csak hobbibol megy a fegyvergyujtogetes? :)

(#24360) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#24357) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Én idén egy játékon voltam, warhead-en. Akkora fos volt, hogy a második napra már nem is maradtam. Addig volt jó móka, míg a szűk baráti körrel kimentünk a közeli pályára. De olyan már nem lesz.

(#24361) Kobe válasza BaKeSZ87 (#24360) üzenetére


Kobe
veterán

ahogy nézegetem, kb ez általános tendencia....mondjuk én meg pont most foglalkoznék vele jobban, ismerősi körben is lenne rá igény de nem annyi embernél hogy önálló csoportként el tudjunk játszogatni. Ettől függetlenül én nagyon töröm az agyam hogy berendelem az m4est, eddig többnyie kölcsönzött vagy kölcsönfegyver volt....a saját meg enni nem kér, az ára pont nem kenyérre kell, viszont az aréna féle helyeken alkalmanként 7-8k t otthagyni meghaladja az ingerküszöböm....nomeg az m4nek van egy kultikus hstása nálam, legrosszabb esetben falidisznek sem utolsó :D

(#24362) Dupree válasza macilaci78 (#24357) üzenetére


Dupree
csendes tag

Az Arénába szoktam járni :) esetleg a Törökbálintra szervezett játékokra.

[ Szerkesztve ]

(#24363) macilaci78 válasza Kobe (#24361) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A saját AEG-em 2 éve van darabokban. M4-szerű... az upper törött, a teljes test-szett külön megvan, csak össze kéne rakni. A GB dettó. A KJW P226 2 tárral viszont pöpec, azzal van szárazedzés is.

És igen: felhígult a társaság. Régen volt, hogy 3-an mentünk ki játszani: sniper-spotter páros és én. Vadásztunk egymásra. :C A snipernek egy 380 fps-es CA M24, a spotternek egy 360 fps-es M16, nálam egy AUG A1 395 fps-sel. 20 hektár zömmel fás-bokros 3 kisebb épülettel.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24364) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Julius 19. Csemő Pest-közelben!
Jönnek autóval ha igény van akkor két autóval így az utazás olcsón megoldott lenne.

A játék a M.A.S.E. égisze alatt az én szervezésemben lesz. Szeretettel várok-várunk mindenkit.

Egy kicsit szervezett, tehát nem tingilangi és nem összerohanós, de nem is bonyolult "role-play" játék lesz.
Egy napos.

A belépő 1500ft/fő, szerintem jelenlegi viszonyokhoz képest korrekt.
Ezért cserébe egy szervezett, levezényelt, felügyelt játékot fognak kapni akik részt vesznek.

Akit érdekel dobjon ez PÜ-t :) :R :R :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24365) Kobe


Kobe
veterán

mostanában hihetetlen mákom van...helikon texnél leadták a drótot, hogy az egyik fsjta felsőt már nem is fogják gyártani, itthon persze már hiánycikk. na uccu neki akkor nézzük meg külföldi webshopban...,sikerül is találni egy utolsót, elég borsos darab de sebaj.....persze hogy kicsi, igy legalább lehet súlyos ezreseket bukni rajta a kétszeri külföldi postadíjjal :W

(#24366) Lacuss20 válasza Kobe (#24365) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Részvétem :( :( :(

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24367) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

A játékról még egy kis infó:

https://www.facebook.com/events/1613350188912194/

:R :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24368) Tarill


Tarill
őstag

sziasztok! otthoni szórakozásra szeretnék valami egyszerűbb (gondolom rugós) kis pisztolyt, nem drágát de azért mégse olyan gagyikat amiket a bucsukba árulnak :D tudnátok ebben segíteni nekem? milyet, hol ilyenek?
köszi előre is :) :R

(#24369) gradient99 válasza Tarill (#24368) üzenetére


gradient99
tag

Igaz nem pisztoly, de Taiwangunon van olcsó shotgun, ha nem tévedek 15 Euro, meg szállítási költség

(#24370) Tarill válasza gradient99 (#24369) üzenetére


Tarill
őstag

esetleg valami magyar bolt? :D

(#24371) gradient99 válasza Tarill (#24370) üzenetére


gradient99
tag

http://militansshop.hu/fegyverek/jatek-fegyverek-kis-torkolati-energiaval
Esetleg itt van még, de nem ajánlom hogy ilyet vegyél

(#24372) Tarill válasza gradient99 (#24371) üzenetére


Tarill
őstag

ezek nagyon gagyik? vagy mi a gond velük?

[ Szerkesztve ]

(#24373) rainmen válasza Tarill (#24368) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ha érdekel olcsóbban gázos is, akkor írj egy privátot és megbeszéljük.

(#24374) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Használtat gázost vagy rugóst facebookon airsoft piacon kapsz olcsón, jót, itthon.
Boltból ne vegyél itthon mert +5000ft minden szarért mkh kártya... akkor inkább kéz alól ki, próbálod és annyi.

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24375) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Sziasztok !
Szombaton megyünk páran Airsoftozni Monorra. Na már most azt lenne a kérdésem, hogy ott adnak hasonló védő ruházatot mint a paintballnál, ha olyan 4500-5000ft kerül a pálya egész napra ? Vagy ez hogy van ? Előre is köszi a segitséget :)

best regards, egy fórumozó blogger

(#24376) kissadam22


kissadam22
tag

Sziasztok kérdésem lenne. Az m4 specna arms tipusu fegyverem. Rugó. Hop up. Prec cső...cserén esett át és egy kicsit ballra hord. Mi lehet a hiba. Köszi

(#24377) gradient99 válasza kissadam22 (#24376) üzenetére


gradient99
tag

Üdv! Nekem ilyen akkor fordult elő, mikor a gyári JG G36C-ben a hopup gumi dudorja, ami a bb-t megprögeti, ferde volt.

(#24378) Dupree


Dupree
csendes tag

Valakit esetleg érdekelne időzítős Tornado gránát narancs színben?

(#24379) kissadam22


kissadam22
tag

szia igen én is erre gondoltam bár a gyári gumit kicseréltem . de megnézem.. köszi

(#24380) macilaci78 válasza Dyrtyho (#24375) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akinek fizetsz, azt kell megkérdezni, hogy végtére is miért fizetsz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24381) macilaci78 válasza kissadam22 (#24376) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kiveszed a csövet a kamrával együtt, belenézel és ha a gumi a csőben nem merőleges a kamra nyakához viszonyítva, akkor igazítasz.
Érdemes megnézni, nem-e sérült a cső, lehet ferde, vagy belül púpos is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24382) macilaci78 válasza Dupree (#24378) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Engem érdekel! Igaz ugyan, hogy ez nem adok-veszek topik és jogilag lőfegyvernek számít, vagyis a Ph! hasábjain nem szabad hirdetni... ;]

Amúgy nem érdekel, túlárazott kacatnak tartom.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24383) Kobe


Kobe
veterán

nah, érkezik az M4 casv, PJ féle változatban :) kiváncsi leszek a minőség tényleg olyan mint amilyennek mondják :)

(#24384) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Mi lenne ha abbahagynám az egészet a g.cibe? Fájna, de teljesen logikus döntés lenne.

(#24385) gradient99 válasza BaKeSZ87 (#24384) üzenetére


gradient99
tag

Mi ez a publikus hiszti ha szabad kérdeznem?

(#24386) BaKeSZ87 válasza gradient99 (#24385) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Mikor elmész pár nagy játékra, kifizetsz regdíjra 3-5-8.000 ft-okat, plusz utazás, kaja, stb. és a szervezők arra nem veszik a fáradtságot, hogy értelmes feladatokat adjanak ki a rajoknak arra a 4-5 óra tiszta játékidőre... Fizesd ki a pénzt, aztán oldd meg magadnak a játékélményt.
"Kis" játékok már nincsenek, vagy színvonaltalanak. Addig még mindkét kategória, úgymond elmegy, amíg van legalább egy összeszokott, fix brigád. Ha már ez sincs, értelmét veszti ez az egész játék.
De a szervezetlen játék, akkor is szar marad ha jó a csapat. Ez már nem az a játék ami 6-7-8 éve volt. Amatőrebb szinten adott sokkal nagyobb élményt mint most bármilyen játék. Lehet, hogy öreg vagyok már ehhez.

[ Szerkesztve ]

(#24387) gradient99 válasza BaKeSZ87 (#24386) üzenetére


gradient99
tag

Melyik játékról van szó?
Valahogy sejtem hogy Militansnak köze lehet a dologhoz...

(#24388) sss válasza BaKeSZ87 (#24384) üzenetére


sss
senior tag

Nekem leginkább az a bajom, hogy haverok közül senki sem túl aktív. Már pedig a társaság miatt mentem főleg, random rajokhoz sosem szerettem hozzácsapódni.

(#24389) BaKeSZ87 válasza gradient99 (#24387) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem konkrét játékról van szó. A lényeg, hogy nem sok értelmét látom a folytatásnak, el kéne adni mindent a p.csába, és "csak a szépre emlékezni", mert nem működik az sem, hogy: - Ok, ritkán jutok el játékra, de akkor elmegyek egy-egy "nagy" játékra, és akkor majd f.sza lesz. Nincs társaság, a "nagy" játékok számomra semmi pluszt nem adnak, sőt. Így nem látom értelmét.

[ Szerkesztve ]

(#24390) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#24386) üzenetére


macilaci78
nagyúr

+1

Munkám kapcsán van pár új arc, akinek ugyan felszerelése, de nincs társaság és így játszani sem megy. Majd nézünk valami pösti pályát és el-el járunk 5-10 fős tingli-tanglikra, összeszokunk és kimerészkedünk egy-két 50 fős játékra.
Pár kolléga, pár beszállító, pár ügyfél. :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24391) gradient99 válasza BaKeSZ87 (#24389) üzenetére


gradient99
tag

Hát, én még nagy játékon ne is voltam, kis elhagyatott épületek, 10-20 fő, és nem volt nagy problémám eddig

(#24392) Kobe válasza macilaci78 (#24390) üzenetére


Kobe
veterán

hasonló kezdeményezés engem is érdekelne ha van rá lehetőség :) felszerelést most rakosgatom össze, de nincs sok kedvem rögtön a szarul megszervezett, vagy milsim mániások által félrezservezett nagyjátékokkal kezdeni :)

(#24393) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Fiúk-Lányok.

Tudok pesti amatőr nem vérre menő szórakozni vágyó és nem pénzbehajtós, ingyen játékos csapatot.
Tudok pest közeli pályát, Csemő.
1000-1500Ft részvételi díjjal mivel apályát mi is béreljük illetve a maradék csapat kasszába megy, illetve van, hogy főzünk valamit a résztvevőknek ha van elég létszám és plusz bevétel. Múltkor pl babgulyás volt.
( Nem kis sikert aratott)
Volt aki már jelezte innen, hogy jön az általam szervezett játékra kezdők újoncok többen.
Akit érdekel Pest vagy Pest közelről tingi-langi írjon privátba és amibe tudok segítek.
Csemőn apróbb feladatokkal tűzdelt játékokat szervezünk, de kalsszikus kék vs piros, zászlószerző végkiállós stb is van igény függően. Míg a Pesti (fóti) pályán 15-20-30 fős cqb terep játék megy. Kék vs Piros módban.

Rengeteg fejetlenséggel találkoztam már. Nagy játékon is nem kevéssel.
Egy ideje már nem is voltam nagy játékon, de majd el el nézek belépő max 2-3 ezer abba már komoly irányító brigád, szervezés, pirotechnika járművek. Koordinálható 200 fő körül, lásd Volgográd I.
Kunmadaras.
Másrészt valahol igaz az, hogy egy nagy játékon meg kell találja az embernek magának is a szórakozását.
Alapból úgy választ oldalt stb.

:R :R :R :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24394) L1ZRRR


L1ZRRR
senior tag

Srácok, Győrben nem lesz mostanában valami game?

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#24395) kissadam22


kissadam22
tag

sziasztok szeretnék vasárnap menni játékra. lesz valahol a közelben játek pl Pestszentimre.. vagy esetleg valaki tud mondani hol lesz játék.
6 szoktunk menni az Izbégre de most mindekinek programja van én meg mennék. köszi

(#24396) gradient99 válasza kissadam22 (#24395) üzenetére


gradient99
tag

15. kerületben szokott lenni hétvégente játék a rompályán

(#24397) macilaci78 válasza Lacuss20 (#24393) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kunmadarasi pálya 200 főre nagyon szűk és sivár.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24398) Kobe


Kobe
veterán

vltor cranestockba milyen akksi férhet bele max ? gondolom a pillangós / nuncsakus változat
Lipoval szerintem első körben nem próbálkoznék, Nimh tényleg annyival rosszabbul szerepel teljesítményben hogy megérje vállalni a biztonsági kockázatot a Lipoval ?

(#24399) gradient99 válasza Kobe (#24398) üzenetére


gradient99
tag

Tényleg sokat dob egy 7.4es lipo akku az NiMH/NiCd akkukhoz képest.
Pontosan milyen kockázatról beszélsz?

(#24400) Kobe válasza gradient99 (#24399) üzenetére


Kobe
veterán

hát pl hogy spéci töltő kell hozzá, töltéskor "nem illik" magára hagyni, tároláskor is tűzálló tasakban vagy zárt fémdobozban tartani, gyúlékony anyagoktól távol....ez kicsit túlmegy az én általános biztonsági ingerküszöbömön :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.