Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3163) zack válasza jozsi252 (#3162) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem a Kave-nél sokkal jobban jársz a Logi-val. Egyszerűen jobb a minősége véleményem szerint. A 930 meg dettó u.a. lehet mint a G35 csak Wireless csatlakozással, tehát ezért kerül többe. Én a zsinóros megoldás híve vagyok, a Mambámat is kipróbáltam vezeték nélkül, de (nekem) lassú volt, így zsinórosan használom. A vezeték nélküli technológiák még nincsenek a csúcson, bár sokat javultak. Se a Logi-nál, se a Razer-nél. Ezért én azt mondom felesleges a 930.
G35 ideális lehet, de zenére biztos mást fogok használni ill. venni (esetleg Sennheiser HD600,HD 650 szintű fejest).
Ettől persze még jó zenére is, de aki kevesebbet játszik, mint zenét hallgat, annak nem ajánlom. Persze ez függ a júzer fülének érzékenységétől is. BF3-ban viszont jónak tünik. :K Én a G35-öt is kissé dobozhangúnak tartom zenéknél, de én Sennheiser IE8-at hajtok E11 erősítővel, iPhone 4-el, és LOD kébellel, tehát a zenei mércém igen magas.
Valószínű egy átlag júzernek bőven elég lesz, amit a G35 zenében tud. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.