Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) Tripower válasza jaffa 2843 (#2550) üzenetére


Tripower
tag

Köszönöm!
Dudika is köszönöm!
igazából hangkártyát nem akarok venni igy változik a képlet

ez van a lapra integrálva...tehát ennek fényében szeretnék valamit....:
SupremeFX X-Fi built-in
- 8-channel High Definition Audio CODEC
- EAX® Advanced™ HD 4.0
- X-Fi CMSS®-3D
- X-Fi Crystalizer™
- Creative ALchemy
- Blu-ray support
- Supports Optical S/PDIF out port on rear

igy mit javasoltok,ami ehez az egyszerübb lapkához passzol?

(#2552) jaffa 2843 válasza Tripower (#2551) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

sajnos személyes tapasztalatom nincs ezzel az integrált hangkártyával, de így első ránézésre nem tűnik rossznak.
Ha nem tévedek akkor egy creative x-fi chip csücsül a lapon, ami azért dicséretes.
szerintem nyugodtan vehetsz ehhez fejhallgatót, ha pedig még a dolby headphone-t is tudja akkor szinte nem is fogsz semmiben hiányt szenvedni.
esetleg később veszel hangkártyát ha ezt már kinövöd, vagy jobbra vágysz, de én mindenképp adnék ennek egy esélyt.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2553) car555ver


car555ver
csendes tag

Szerintetek egy Asus Xonar U1 + Sennheiser HD 485 párosítás képes lenne utolérni a logi G35-öt?

(#2554) jaffa 2843 válasza car555ver (#2553) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

laptophoz kellene, azért az U1?
egyébként a g35 nem annyira jó mint amennyire elterjedt

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2555) Tripower válasza jaffa 2843 (#2552) üzenetére


Tripower
tag

nézegettem ezt a sennheisert amit ajánlottatok de nekem ez sok.
valami más ötlet?
(lehet hamarabb kéne hozzá tennem hogy usb-sre lenne szükség.)

(#2556) jaffa 2843 válasza Tripower (#2555) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

USB-s fejhallgató kellene? :S
megkérdezhetem h miért?

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2557) car555ver válasza jaffa 2843 (#2554) üzenetére


car555ver
csendes tag

Igen, és a játék, film mellett fontos lenne a zenei hangminősége is. Eddig kompromisszumos megoldás lett volna a G35 vagy a Tactic 3D Sigma, de mivel írtad, hogy a surround nem fejesfüggő sok probléma megoldódott.

(#2558) borkarico válasza jaffa 2843 (#2556) üzenetére


borkarico
aktív tag

mért mi baj az USB-sel??

én most 1 sztereót fülest néztem, az én igényeimnek megfelelne.

A neve Ozone Oxid, mi a véleményetek róla????

üdv.

Powered by iPhone 14 Pro Max

(#2559) Tripower válasza jaffa 2843 (#2556) üzenetére


Tripower
tag

Mert van 5.1 hangszoróm amit csak halkan használok mert alszik a család de amikor nincsenek itthon qrvajó!
az jack-es 3csatis stb... volt régen egy zalman kamu (virtuális)5.1 fejhalgatóm az kiváló volt csak külön gimnasztikai feladatsor volt kicserélni az 5.1 3 csatiját a zalmi 3 jack-ére...
gondoltam ha usb-s tök egyszerü a képlet bedugom átálitom a kimenetet és viszlát ha wireless akkor meg ki se kell huzni csak átváltani....

(#2560) Tripower válasza borkarico (#2558) üzenetére


Tripower
tag

talán a beépitett hangchip lehet a gond én is ma halottam minden usb-sben van egy (csak a magfogalmazás miatt!) hangkártya aminek gondolom a minöségét elég könnyü megkérdöjelezni....
ha tévedtem sorry!

(#2561) Stewie:)


Stewie:)
csendes tag

Sziasztok, ezt a piont of view gamer 5.1-et ismeri valaki tapasztalatok?
[link]
igazából a keret 20-22k lenne rá csak úgy olvastam hogy ezek az 5.1-es fülesek nem jók zenére, ezért akartam mellé egy sennheiser hd418-at.

ASRock N68-GS3 UCC, ATI HD4850 1gb silentcell, Amd Phenom II x4 3.20ghz, Kingstone 1600mhz 1x2gb

(#2562) car555ver válasza Stewie:) (#2561) üzenetére


car555ver
csendes tag

Nekem is pont ugyanez volt a problémám. Végül úgy döntöttem, hogy veszek egy külső hangkártyát, ami tudja a Dolby Headphonet, vagyis a surround hangzást és hozzá egy jobb fajta Sennheisert. A kártya egyébként az Asus Xonar U1 USB, de ha a másik surround technológiát részesíted előnyben (THX TrueStudio Pro), akkor ott van a Creative X-Fi Go! Pro.
Egy demo a Dolby Headphone képességeiről:
http://www.youtube.com/watch?v=fligG_SLnOc&feature=related
Bármelyik fejes lejátsza.

(#2563) Blom


Blom
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek melyik headset a nyerő? Nem tudok dönteni segítsetek.
Logitech G35
Logitech G930
Razer Megalodon 7.1
SENNHEISER PC 350

(#2564) LamaCube válasza Blom (#2563) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát ez nagyban függ, hogy mire szeretnéd használni és milyen a hangkártyád.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2565) Blom válasza LamaCube (#2564) üzenetére


Blom
aktív tag

játék,film,zene hallgatás hangkártyát még nem vettem, de azt is akarok

(#2566) LamaCube válasza Blom (#2565) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát, ha nem fontos az 5.1 vagy 7.1, akkor a Sennheisert venném a helyedbe, mert ugye az minőség.
Ha fontos a térhangzás, akkor a G35 azt sokan dicsérik és abban van beépített hangkártya is. Mondjuk azt tudni kell, hogy 2 hangszórós és virtuálisan keveri a térhatást.[link]

Én azt ajánlanám, hogy ha van lehetőséged, akkor próbáld ki a füleseket.
Ajánlanám a Roccat Kave-t, [link]de sok embernek nem jó, mert töri a fejét ellenben nekem nagyon tetszik a hangja játékban és filmekben is. Mondjuk kell hozzá egy jó hangkártya és beállításra időt nem sajnálni.

A többi fülesről talán más kolléga tud segíteni.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2567) Blom válasza LamaCube (#2566) üzenetére


Blom
aktív tag

nagyon köszönöm a választ megnézem a linkeket :R :R :R

(#2568) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Sziasztok,Creative Sound Blaster Tactic3D Sigmafülesről van valami tapasztalatotok?Esetleg ebben az árban(16-18e Ft) valami hasonló tudású terméket tudnátok ajánlani? :R

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#2569) LamaCube válasza Kom-ancs (#2568) üzenetére


LamaCube
addikt

Speciel nem tudok róla semmit.
Mire szeretnéd használni?
5.1-es legyen? Virtuálisan képezze a hangokat vagy több hangszórós kivitelű?
USB-s vagy több csatlakozós?
Elsősorban egy jó hangkártya sem árt, mert általában az alaplapival nem igazán jók. Mondjuk többen írták, hogy a mostani alaplapokon elég jó minőségűek a hangkártyák.
Érdemes itt szétnézned.

Én elfogult vagyok a Roccat Kave-el. Nekem nagyon bejön játék és filmek alatt, de sokan panaszkodnak rá, hogy töri a fejüket és zajos, ha nincs hangforrás. Nekem speciel egyik sem jött elő, ezért mindenképpen próbálj ki minél több fülest, ha van rá lehetőséged. Itt a ph-n is szoktak árulni 16-18 között.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2570) Kom-ancs válasza LamaCube (#2569) üzenetére


Kom-ancs
tag

Hali!

Usb-s lenne az igazi,mert az alaplapi hangkártyám elég tré,komolyabb hangkártyát meg nem tudok bele tenni mivel m-atx-es a lapom és kitakarja a vga 3/4-ét.(Ha mag az alsó 16x pci sinbe teszem a vga-t akkor csak 8x sebességgel megy)

Azért szemezgetek ezzel a Tactic 3D Sigma-val mert elég jókat írnak róla külföldi oldalakon és a fejpántja fémvázas ami elég masszívvá teszi.5.1 nem szempont,de kipróbálnék egy ilyen fülest már végre.A Roccat hangjáról sok jót olvastam,de félek,hogy az én nagy tök fejemet is szorítaná :DDD Használt pedig csak akkor jöhetne szóba ha valami helybeli boltba lenne garanciás(mert az ördög nem alszik).Még nézelődök egy hétig biztos,nem kapkodom el.

[ Szerkesztve ]

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#2571) LamaCube válasza Kom-ancs (#2570) üzenetére


LamaCube
addikt

Értelek!

Hát, akkor nem marad más, mint a nézelődés és ha van lehetőség a kipróbálás. Mondjuk nem lehet rossz ez a Tactic 3D, ahogyan a videóban mutogatják a tudását.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2572) Kom-ancs válasza LamaCube (#2571) üzenetére


Kom-ancs
tag

Hétvégén ki tudok próbálni egy Kave fülest,ha nem fog szorítani akkor lehet az lesz a befutó,könnyebb beszerezni mint a Tactic 3D.t :K

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#2573) LamaCube válasza Kom-ancs (#2572) üzenetére


LamaCube
addikt

Ahhoz mondjuk nem ártana egy hangkártya. Nem kell 20000-es kariban gondolkodni. Mondjuk, ha a gépeden tudod kipróbálni és tetszik, akkor ne habozz :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2574) Bati0501


Bati0501
őstag

(#2575) LamaCube válasza Bati0501 (#2574) üzenetére


LamaCube
addikt

Leírás alapján nem rossz, de hallani kellene ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2576) Bati0501 válasza LamaCube (#2575) üzenetére


Bati0501
őstag

Jaja... :U

(#2577) Kom-ancs válasza LamaCube (#2573) üzenetére


Kom-ancs
tag

Hali,na kipróbáltam ez a Kave-et,szinte egész nap a fejemen volt(ameddig bírtam),de olyan szinten szorítja fejemet,hogy majd meg őrültem.A hangja nagyon erős tényleg,kafa basszus,a térhangzás is nagyon jó,de mit se érek vele,ha leszakítja fejemet :O Nem tágul ez valamelyest idővel?Mert ha nem,maradok a Tactic 3D Sigma-nal.

[ Szerkesztve ]

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#2578) jaffa 2843 válasza Kom-ancs (#2577) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

minden fejhallgató kényrelmesebb lesz idővel, de nincs garancia rá, hogy annyival jobb lesz hogy ne törje a fejedet...

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2579) Kom-ancs válasza jaffa 2843 (#2578) üzenetére


Kom-ancs
tag

Ettől félek én is.A mostani Plantronics Audio 350-em alapból nagyon kényelmes,nem kellet tágulnia egy mm se.

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#2580) LamaCube válasza Kom-ancs (#2577) üzenetére


LamaCube
addikt

Komolyan nem értem ezt. Rajtam kívül 3 csapattársamnak van Kave a fején. Van, hogy 2-3 óráig toljuk az fps-t egyhuzamban és eddig nekem és a társaimnak sem volt problémája a kényelemmel. Mondjuk 3 óránál sosem volt többet a fejemen egyhuzamban. Miért is lenne :F :Y
Persze, ha nem kényelmes, akkor ne vedd meg, mert meg fogod bánni.
Mondjuk, ha 2-3 óráig nem zavaró, akkor annyi kompromisszumot köthetsz, mivel a hangzása bejövős. Film, zene, játék 2-3 óra egyhuzamban. Utána pihi, hiszen 6-8 órát csak nincs a fején az embernek ;)
Lehet nekem valami speciális fejem van ;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2581) Kom-ancs válasza LamaCube (#2580) üzenetére


Kom-ancs
tag

Tényleg nagyon szoros,pedig nincs nagy fejem,átlagos csak :) Néha sokat van a fejemen,mikor rám jön a mozizhatnék plusz ha nekiállunk játszani haverokkal az se tíz perc.Lényeg az,hogy valami "lazább" modell után kell néznem,ami usb-s is ráadásul.

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#2582) S*Tom* válasza Kom-ancs (#2581) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Szoros, nem inkább nehéz? Nem tudom elképzelni, hogy szorít, ha csak nem olyan nagy a hajad mint Bob Marly-nek.

(#2583) Kom-ancs válasza S*Tom* (#2582) üzenetére


Kom-ancs
tag

Hajam?Nekem?Sose volt olyanom,most sincs :DDD Hát lehet tényleg inkább nehéz,de tény hogy nem volt kényelmes.

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#2584) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! 5+1 több hangszórós füles lenne az igényem, játék+mkv, blueray filmekhez.
Hangkártyám Gigabyte X58A UD7 alaplapi (Realtek ALC889 ) és egyenlőre ez is maradna, mert hát, ide hogyan műtsek be +1 hangkártyát?
Első körben nem is a "milyen típust vegyek" kérdés érdekelne, hanem milyen csatlakozóval ellátottat. A hangártyán ott csücsül egy 5+1-es Videologic hangfalrendszer, amit ha lehet hangoskodni használok, és nem tudom mennyire egészséges a hangártya kimeneteket "Y" elosztóval hangfalhoz + füleshez párhuzamosan vezetni. Tehát mennyire lenne használható egy jack csatlakozós füles?
Másodszor, az USB+fülesben lévő hankártya kombó sem igazából győz meg. Na és persze lenne rá max. (de csak ha nagyon muszály) 30e.
Ja és semmivel nincs tapasztalatom, max. annyi amit itt-ott össze vissza olvasgatok, tehát kizárólag arra tudok hagyatkozni, amit itt leírtok.
Így első körben mi a javaslatotok?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#2585) LamaCube válasza VGYke (#2584) üzenetére


LamaCube
addikt

Logitech G35. Usb-s, beépített hangkártyája van, ha jól tudom . Igaz, hogy 2 hangszórós és virtuálisan keveri a hangokat, de nagyon sokan dicsérik. Itt elég olcsó is.
Itt bővebben írnak róla.

Nekem a favorit a Roccat Kave, de az nem usb-s és nem árt neki egy jó hangkari. És sokan panaszkodnak rá, hogy nehéz és szorítja a fejüket. Igaz 8 hangszóró van benne.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2586) VGYke válasza LamaCube (#2585) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm válaszod! Szerinted a Kave az alaplapi hangkarival (Realtek ALC889) nagyon rosszul muzsikálna?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#2587) LamaCube válasza VGYke (#2586) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát megoszlanak a vélemények. Sajnos sokan panaszkodnak a kényelmetlenségre, így csak úgy ajánlanám tiszta szívvel, ha ki tudnád próbálni. Sokan azt mondják, hogy a mai alaplapokon már elég jó hangkártyák vannak, de ez gondolom lap függő(mármint egy drága lapon gondolom jobb a hangkari is). Én kezdetektől egy audigy2-es hangkártyával használom, így ebben nem tudok konkrétan állást foglalni.
Neked meg nem biztos, hogy jó lenne, mert azt a jack kivezetésekre kellene dugnod, mert az usb kábel csak tápot ad neki, így mindig ki-be kellene dugdosnod a fülest és a hangszórókat.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2588) jaffa 2843 válasza VGYke (#2584) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

ha mindenképp dedikált hangkártya nélkül szeretnéd megoldani a dolgot, akkor G35, és így nemkell folyton dugni (bármennyire is jól hangzik :D ) a csatlakozókat.
Esetleg egy Asus Xonar U1 külső hangkártya, egy értelmesebb stereo fejhallgatóval. Ezt akkor érdemes meglépni, ha nem szükséges hogy a fejhallgató mikrofonnal ellátott legyen. (max veszel hozzá valami 800ft-os mikit)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2589) schawo


schawo
titán

A második PH fejhallgató találkozóról

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2590) bigmasterg válasza schawo (#2589) üzenetére


bigmasterg
addikt

Jól végigkommentelted az "összes" topicot. :))

(#2591) schawo válasza bigmasterg (#2590) üzenetére


schawo
titán

Ja, mert kivették Multimédia alól, és berakták Lokálba, amit meg kutya sem olvas. 5-6 emberért meg nem éri meg szervezni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2592) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Sziasztok!

Kicsit off, de hatha segitetek...

Nekem egy medusa 5.1 home edition van, aminek most vettem eszre, hogy a gyermekem eltorte (megrepedt a muanyag) ful feletti tarto reszet (ami megfeszul viseleskor).

Amennyiben nem sikerul megoperalnom, illetve hosszutavon nem mukodik a cucc, kellene valami mas. Igazabol nem feltetlenul muszaj 5.1es fules, de ami mindenkeppen kellene az a switcher box. 5.1es hangfal vagy fules kozott lehessen valtani. A fules egy mini DIN csatlakozon (elvileg... olvastam egy tesztben, de nem ertek hozza) csatlakozott a boxhoz, amin egy kapcsoloval tudtam allitani, hogy melyik kapja a jelet, illetve melyik mikrofonrol jojjon a jel. Lehetett allitani a fules hangerejet is.

Nem tudom, hogy letezik-e olyan atalakito, ami tudna kezelni egy sima illetve 5.1es fules eseten a helyzetet...

Valakinek valami otlet?

(#2593) kerlac


kerlac
senior tag

Segítségeteket szeretném kérni, tud valaki Pesten ajánlani műszakist akivel meg tudnám nézetni 5.1-es headsetes fülesemet? Ugyanis érintkezési hiba miatt a mikrofon és már s bal fülese sem működik. Közel 20000 forintos kütyüről beszélünk és csak érintkezési hiba miatt nem dobnám ki.

[ Szerkesztve ]

(#2594) VGYke


VGYke
addikt

Tudtok olyan "igazi" ( :DDD ) 5+1 fülest, ami sokhangszórós és USB-s?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#2595) Tokken


Tokken
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni

korábban kitaláltam, hogy beszerzek egy jó kis 5.1 es fejhallgatót, kinéztem a roccat kave-t, melyet meg is vettem, a hangzása kifogástalan, viszont élvezhetetlen volt a használata, folyamatosan törte fülem, nyomta a fejem, és rohadt nehéz, konkrétan már fél óra után szédültem tőle. Meg kellet tőle szabadulnom /sikerült eladni/, ennek már fél éve. Azóta vettem egy másikat, amelyiknek a párnája kemény volt a fülnek sem volt elég hely.... ismét befürödtem

Kép alapján már nem merek fülest venni és pénzem sincs arra, hogy vegyek egyet, majd féláron eladjam, biztos jó móka, akinek van pénze. Tanácsot szeretnék kérni, tudtok e olyan 5.1-es fülest, amelyik kényelmes vastag párnázott belső részben elfér kényelmesen a fül, nem nyom és jó hagnzása van. Esetleg van olyan hely Magyaroszágon/külföldön ahol nagy számban ki is lehet próbálni ezek az olcsónak nem mondható műszaki cuccokat. Felháborítónak tartom, hogy egy berendezés, amelynek az célja, hogy a fejeden legyen, néha órákon át, és 20-30 vagy több ezer forintba kerül, nem lehet kipróbálni, tesztelni.....

előre is köszönöm a segítséget

üdv
Tokken

(#2596) BioNiCMaN válasza ThorsHUN (#2592) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Mi gátol meg abban, hogy a Medusa "dobozát" továbbra is használd? :F

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#2597) LamaCube válasza Tokken (#2595) üzenetére


LamaCube
addikt

Még egy elégedetlen Roccat Kave tulaj? :(
Egyszerűen nem értem, hogy a többségnek miért töri a fejét, fülét :(
Semmi gondom nincs vele. Tegnap is 3 órát játszottam egyfolytában vele és egyáltalán nem kényelmetlen. 3 klántársamnak is ilyen fülese van és egyikük sem tapasztalt ilyet.Iitt pedig mindig azt olvasom, hogy töri, kényelmetlen stb.
Vagy nekem van valamilyen eltorzult fejem vagy nagyon gyengék a nyakizmai egyeseknek ;)

Azt el kell ismerni, hogy nem könnyű füles, de mit is várunk el egy 5.1-es fülestől. Azt a 8 hangszórót valahogyan el kell helyezni és az nem megy, hogy ultra könnyű legyen.
Ez a hátrányuk ezeknek a füleseknek, de a hangzás az ütős.

Félre ne értsd nem téged akarlak kritizálni, mert többen is panaszkodnak ezekre a dolgokra. :R

Sokan dicsérik a Logitech G35. Igaz 2 hangszórós és virtuálisan kever, de lehet, hogy kényelemben jobb.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2598) Mezi1982 válasza Tokken (#2595) üzenetére


Mezi1982
tag

ha rám hallgatsz akkor nem veszel 5.1 fejest

van nekem is egy kave-m semmi gondom nincs vele 8-10 orát viselve is kényelmes viszont hangzásban meg sem közeliti főleg zenében egy akg K44-et vagy egy K512 -t, elbújhat mögöttük :K és FPS-re is tökéletesen megfelelnek nem kell 5.1 hangzás és ezek joval olcsobb fejesek

(#2599) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Az általam kiszemelt Creative Tactic 3D Sigma beszerezhetetlennek bizonyult,ezért egy Tt eSports Shock vásárlására adtam a fejemet.Igaz nem 5.1,meg nem is usb-s ahogy elterveztem a headset vásárlást,de nagyon nem bántam meg.Egy külső hangkártya beszerzése még folyamatban,de az alaplapival se vészes.Kényelmes,nem szorítja a fejemet ez nem utolsó szempont.Ennek a Shock One verziója már usb-s és virtuális 5.1-et tud,de árban majdnem a duplája.

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#2600) salytmasztor válasza Kom-ancs (#2599) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Pedig itt talan lehet mar venni:
[www.foramax.hu]
Itt pedig azt irjak, hogy hamarosan:
[www.pixmania.hu]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.