Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) TXT


TXT
őstag

Találtam pár komolynak tűnő TRUE 5.1 fülest. Van tapasztalat ezekről, illetve összehasonlítás, melyik jobb, szebb hangzású stb?
CM Storm Sirus
TURTLE BEACH Ear Force Z6A
Tritton AX PRO

[ Szerkesztve ]

(#3752) SpZ válasza TXT (#3751) üzenetére


SpZ
senior tag

Turtule Beach vagy Tritton, azok közül is az amelyiket olcsóbban be birod szerezni. Mind kettő nagyon jól szól, játékra egyértelműen tökéletes választás.

(#3753) TXT válasza SpZ (#3752) üzenetére


TXT
őstag

Koszi a javaslatod. :R
Tapasztalatbol kaptam mindezt, vagy?
udv

(#3754) SpZ válasza TXT (#3753) üzenetére


SpZ
senior tag

Tapasztalat, utána járás.

(#3755) Beast007 válasza TXT (#3751) üzenetére


Beast007
aktív tag

Nekem volt szerencsém kipróbálni a Z6a-t, egyik legjobb füles játékra. Még megvárom hogy tényleg kijön e hónap végén a Tiamat , ha nem nekem biztos egy Turtle Beach-em lesz.

(#3756) raverke


raverke
tag

Astro a40?
Sharkoon X-tatic Digital?
Roccat Kave?

Van valakinek tapasztalata ezekkel?

(#3757) TXT válasza Beast007 (#3755) üzenetére


TXT
őstag

Kerestem, de nem talaltam infot a Tiamat erkezeserol. Hol olvastal rola?
Kint sem kapni meg sehol?

(#3758) TXT


TXT
őstag

Ez a legdurvabb fules, amit eddig lattam.
Razer Tiamat 7.1

(#3759) Beast007 válasza TXT (#3757) üzenetére


Beast007
aktív tag

Razer hivatalos honlapján. A lényeg az , hogy elnézést kértek, hogy eddig elhúzták a megjelenést viszont aki feliratkozott náluk még régebben értesítésre , hogy mikor jelenik meg azoknak küldeni fognak kódot amit beválthatnak vmi flaskára meg ajándék pólóra a füles megvásárlása esetén. És ott írták a január végi startot.
Ja és ingyenes kiszállítást biztosítanak minden feliratkozottnak. Szóval én már csak a kezdő árára leszek kíváncsi és ha nem vmi. horribilis még huf-ra átváltva sem szerintem azt veszem.
Bár lehet cmeg kéne várni egy tesztet majd, biztos ami biztos.
De amúgy most néztem termékeknél hivatalos oldalukon kiválasztod a tiamat 7.1-et és bazi nagy piros sávban jobbra fent Special announcement felirat és klikk rá ott írják.

(#3760) Beast007 válasza raverke (#3756) üzenetére


Beast007
aktív tag

A40 the best kb. , viszont én tavaly év végén próbáltam rendelni egyet az angoloktól , de egyből visszadobták a rendelésemet ,valami olyanra hivatkozva , hogy nem szállítanak felénk.
Azt nem tudom , hogy év vége miatt volt vagy sem , de mintha itt is írta volna már valaki hogy nem lehet beszerezni sajnos.

(#3761) TXT válasza Beast007 (#3759) üzenetére


TXT
őstag

Koszi. :R
Remelhetleg jan vegen elerheto lesz az elso valodi 7.1 fules. Nagyon beteg cucc! :C

(#3762) vbbb


vbbb
őstag

Üdv!

A SteelSeries 3H-nak két fajtája létezik? USB-s hangerő szabályozóval és a nem USB-s szabályozó nélküli? Ezt leszámítva van különbség köztük? (Az árat leszámítva persze)

Mégse veszek 4H-t, mert zenehallgatásra kifejezetten nem alkalmas. Legalábbis ezt olvastam róla egy tesztben.

(#3763) vbbb


vbbb
őstag

Találtam még egy versenyzőt:

Razer Carcharias Pro Gaming Headset

(#3764) lecsokolbi válasza vbbb (#3763) üzenetére


lecsokolbi
aktív tag

Szerintem ha találsz egy razert vagy egy steelseriest ami hasonló árban van akkor inkább steel. mert inkább a márkát fizetnéd meg mint a minőséget.

- Mindenki hazudik! -

(#3765) frankdelgado válasza Lidl (#3749) üzenetére


frankdelgado
őstag

Köszi!

Akkor rendelek hozzá egy ilyet:

http://www.supergamer.hu/speedlink-pecos-mobile-usb-power-adapter-1000-mah-miniusb-cable-p-5526.html

lehet, h van olcsóbban is, de ez legalább sped link és azt írták, hogy a célnak megfelel.

(#3766) t_vilmos


t_vilmos
tag

EMBEREK TRITTON FÜLESEKRŐL TUDTOK VALAMIT ???
TRITTON AX PRO DOLBY 5.1

köszi

(#3767) t_vilmos


t_vilmos
tag

PONTOSABBAN SAITEK TRITTON

(#3768) Inv1sus válasza t_vilmos (#3767) üzenetére


Inv1sus
addikt

ÉN NEM

nincs mit

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3769) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!

Kb 1 hete megrendeltem a medusa nx 5.1 USB fülest kb 12.000ft-ért. Mai napig felém sem nyögtek, pedig már írtam nekik emailt is. Ha esetleg nem jönne össze az üzlet a bolttal, akkor tudnátok valamilyen alternatívát ajánlani? 5.1-es hangzás kellene, hasonló áron, lehet drágább, de ne szálljunk el nagyon. És ha drágább akkor lehetőleg annyival legyen is jobb.
Főként FPS játékokra kéne ( CS 1.6, COD14ezer, Battlefield3...) amiknél számít, hogy pontosan tudjam, hogy merre van az ellen. Film, zene annyira nem érdekel.

Előre is köszönöm!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3770) lecsokolbi válasza Lmh (#3769) üzenetére


lecsokolbi
aktív tag

Ha nem akarsz szállni akkor kave ha meg igen és nem bánod meg akkor turtle beach z6a.

- Mindenki hazudik! -

(#3771) Lmh válasza lecsokolbi (#3770) üzenetére


Lmh
őstag

Az a baj, hogy a kave jelenleg nem kicsit drágább. A medusa 12k, a Kave 23k-nál kezdődik. Majdnem a duplája....
Sajnos már látom, hogy nem lesz 20ezer alatt normális 5.1es gamer fülesem :S Kénytelen leszek kiköhögni egy halom pénzt :S

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3772) lecsokolbi válasza Lmh (#3771) üzenetére


lecsokolbi
aktív tag

Nem fogod megbánni. Érdemes.

- Mindenki hazudik! -

(#3773) Lidl válasza Lmh (#3771) üzenetére


Lidl
senior tag

Hali,

Ha még mindig megfelel a Medusa, akkor a supergamer-nél van mind a két változat, egységesen 14590-ért. Sajnos itt van postaköltség, mert nem lehet személyesen átvenni, ami 1490, tehát a vége 16080 lesz.
Ha ez még belefér, akkor innem két nap alatt megkapod a fülest.

Olcsóbban nem igazán találtam, és a kave valóban 23 minimum.

Lidl

(#3774) frankdelgado válasza Lmh (#3769) üzenetére


frankdelgado
őstag

Hali!

Én hétfőn rendeltem meg a Mdusa NX 5.1 jack-es verzióját, tegnap meg is kaptam 14.590+postakoltség, szóval gyorsak a supergameresek:) Van a cuccba kakaó, majdnem levitte a fejem, mikor rányomtam a trafóembereket. Kicsit kell még vele szöszölni, mire beállítom, de szerintem fasza ennyi pízért. Egy bajom van vele, hogy a fejem alárohad, nem tudom hogy fogok vele nyáron játszani, meg filmezni....

Kérdésem a témában, hogy ki, milyen médialejátszó progit ajánl avi, mkv fájlok megtekintésére? Én eddig a media player classic home cinema 1.5.valamennyi verzióját használtam, de annak nem tudok 5.1-es hangot alávarázsolni....

(#3775) TXT válasza frankdelgado (#3774) üzenetére


TXT
őstag

Szia,
Mi az oka, hogy "alárohad" a fejed? Bőr a füles párnázott része, ami a füled körbeveszi, vagy???
:R

(#3776) Lidl válasza frankdelgado (#3774) üzenetére


Lidl
senior tag

Ez csak az egészséged megőrzése miatt van. Így óránként pár percre fel kell, hogy állj a gép elöl pihenni és kiszellőztetni a füledet :DD

Nekem még az is bajom, hogy rányomja a szemüveg szárát a fejemre.
Hjja, miért kell nekem szemüvegesnek lenni :))

Lidl

(#3777) TXT válasza Lidl (#3776) üzenetére


TXT
őstag

Van egy hosszú távú módszer, amivel javítani lehet a látáson, :K de az nem ide tartozó téma.
Milyen dioptriás jelenleg a szemed?

(#3778) Lidl válasza TXT (#3777) üzenetére


Lidl
senior tag

1.25 és 1.5.
Simán elvagyok szemüveg nélkül is, de a monitorhoz és a vezetéshez használom.

Köszi
Lidl

(#3779) TXT válasza Lidl (#3778) üzenetére


TXT
őstag

+? -?
Privátban, amennyiben érdekel, hogy ne OFF-oljuk a topicot!

(#3780) Lmh válasza frankdelgado (#3774) üzenetére


Lmh
őstag

Én cirka 12ezer-párszáz forintért készülök megszerezni, ha végre visszanyögne valamit a bolt ahonnan rendeltem cirka 10 nappal ez előtt...-.- 2 üzenetet írtam nekik, semmi válasz, ma 3 órán keresztül hívogattam őket, mire valaki felvette és kaptam egy ígéretet, hogy ma igyekszenek küldeni valami emailt ( amiben nem tudom mi lesz ). Már eléggé hiányzik, de elég jó áron adják. Még kapnak holnapig haladékot, ha akkor sem konyítanak felém, akkor elkezdek gondolkozni újra, hogy medusa supergamerből, steelseries, razer, kave újonnan vagy használtam, turtle beach... ... ... persze más boltból.
Szünet van, játszani, filmezni, lazítani akarok kicsit végre! Magam mögött van egy sikeres hosszú szorgalmi+vizsgaidőszak ami alatt egy játékot nem indítottam el és egy értelmes filmet nem néztem meg a gépen.
Szóval ennyi:P

Jah, Lidl: Talán még emléxel, hogy nekem is volt anno medusám és én is bagoly vagyok, de nem emléxem, hogy nyomta volna a keretet a füles :S Majd most kíváncsi leszek...lehet a kereted a rossz xD Kérdezz rá a Vision Expressben, hogy van-e gamer keret!

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3781) frankdelgado válasza TXT (#3779) üzenetére


frankdelgado
őstag

Egyszerűen izzad a búrám alatta, ennyi, fülvédőnek is elmenne télvíz idején...Jah és a szemüvegemet még fel sem raktam, játékhoz pedig kelleni fog az is.....de majd levágom a szárait és valami csipesszel az orromra rögzítem....:)

(#3782) TXT válasza frankdelgado (#3781) üzenetére


TXT
őstag

Más fülesnél is ezt tapasztaltad?

Szemüveg: Mint Morpheus a Matrixban? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3783) t_vilmos


t_vilmos
tag

http://www.trittonusa.com/prod/ax720.asp

Ehhez mit szóltok ???

Az az érdekes hogy az ax720ból amit találtam az 5.1.
A 7.1 verziót még be se lehet szerezni nálunk.

Dolby digital dekoder stb. durva

(#3784) hann


hann
tag

Úgy néz ki ennyi volt... 1 hónap után a siberia v2 mikrofonja megadta magát. A füles hibátlanul működik, de a mikrofon recsegésen kívül semmit nem csinál, egyik pillanatról a másikra nem lehetett hallani.

És ahogy keresgéltem neten elég sok embernek ugyanez a problémája, pedig a füles hibátlan lenne... szerencsére még bőven garanciális.. remélem nem szívok majd vele.

(#3785) jaffa 2843 válasza hann (#3784) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A helyedben nem sokat hajtogatnám a mikrofont. Meg ha sokszor(napi szinten egyszer-kétszer) visszadugod-kihúzod a mikit, akkor hamar megadja magát sajnos.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3786) hann válasza jaffa 2843 (#3785) üzenetére


hann
tag

Ez benne a szomorú, hogy talán egyszer húztam ki a legelején, utána úgy kalibráltam, hogy akkor is jól lehessen hallani, amikor nincs kihúzva.

De ez akkor se természetes, hogy csinálnak egy kihúzható mikrofont amit nem ajánlott kihúzni mert tönkre megy, sőt akkor is ha nem húzzák ki.

(#3787) lecsokolbi válasza hann (#3786) üzenetére


lecsokolbi
aktív tag

Kifogtál egy rosszat... balszerencse, előfordul sajnos. Nekem is volt egy évig kíméletlenül használtam és semmi. :)

- Mindenki hazudik! -

(#3788) Abrion


Abrion
senior tag

ez a harmadik topik :D de végre célban :D

Valami jó headsetet ajánljatok, van rá kb 6000Ft om, jelenleg egy genius van és haldoklik :(, hangkártya az meg audigy

(#3789) Beast007


Beast007
aktív tag

Sennheiser PC 360-ról valakinek vélemény? Jobb mint a PC 350-es?

(#3790) jaffa 2843 válasza Beast007 (#3789) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ha ennyit szánnál fejhallgatóra, akkor inkább egy szuper hifi fejhallgatót végy.
Persze tudom, hogy kell rá a mikrofon is, ezt én megoldottam egy 500ft-os genius mikrofonnal, amit a kábelre csíptetve nagyon szuperül lehet használni.

A különbség a két sennheiser közt mindössze annyi, hogy plüss fülpárnát kapott és nyitott kialakítású lett, ezáltal behallatszik a külvilág.(egy LAN rendezvényen pl zavaró lehet) Valamint állítólag kijavították azokat a hibákat amiket a 350 kialakításánál elkövettek.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3791) Beast007 válasza jaffa 2843 (#3790) üzenetére


Beast007
aktív tag

Nekem pontosan a headset mivolta miatt kellene stereo fülesem már van , A turtle Beach Z6A melett ez a 2 opció van még.

(#3792) Beast007 válasza jaffa 2843 (#3790) üzenetére


Beast007
aktív tag

Ahogy látom te pont a PC 350et használod , nekem is ugyanilyen karihoz kellene. Akkor annak a megvételét sem ajánlod?

(#3793) jaffa 2843 válasza Beast007 (#3792) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Az én pc350-em már nagyon meg van modolva, és így már szép hangja van.(ez a mod van rajta végrehajtve, és kapott plüss HD555 fülpárnát amitől sokkal jobb lett a hangja)
Amit most használok az egy HD600+genius csiptetős miki :)
Ha egy mód van rá akkor a Turtle Beach Z6A-ot mellőzd :)

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3794) Beast007 válasza jaffa 2843 (#3793) üzenetére


Beast007
aktív tag

Mert? Én hallottam és játék alatt nem volt rossz szerintem.
Hát igen HD600-as nem lehet rossz nekem kis tesó van (HD598) és nagyon meg vagyok vele elégedve. :K

[ Szerkesztve ]

(#3795) jaffa 2843 válasza Beast007 (#3794) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

akkor nem értem a problémádat :) Vegyél hozzá egy csíptetős mikrofont és mehet is a game :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3796) Beast007 válasza jaffa 2843 (#3795) üzenetére


Beast007
aktív tag

Nem tudom , hogy a HD600-as mennyivel lehet jobb , de pl. nekem az 598-as Dolby Headphone-nal nem nagyon tetszik ,egyébként azt hiszem , hogy pont te tanácsoltad nekem , hogy használjam ezt az Essence STX-el régebben :) .
Én abban bízok hogy valami komolyabb ''gamer'' fülesnek jobb térhangzása van. Vagy ennél egyik sem lesz jobb?

[ Szerkesztve ]

(#3797) jaffa 2843 válasza Beast007 (#3796) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

azért nem minden esetben kell azt használni. Játékokban persze jól jön, ha hallod hogy mi történik mögötted, meg filmeknél tud izgalmas lenni, de zenénél szigoruan 2csatorna, headphone out, és minden effekt off.
Egyébként nagyon hamar hozzá lehet szokni a dolby-hoz is. Én pl képtelen vagyok anélkül játszani, mert nem hallom amikor mögöttem koslatnak.(csak a dolby headphone van bekapcsolva és DH-1 -re van állítva. a többi már nagyon garázs feeling)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3798) Lmh


Lmh
őstag

Lidl, értekezhetünk privátban? Nekem tök néma a füles, nem tudom hogy miért. Lehet valamit a driverben kéne állítani.
Köszi :B :R

bár remélem addigra megoldom, mire visszaírsz

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3799) Abrion válasza Abrion (#3788) üzenetére


Abrion
senior tag

látom senki nem tud ajánlani márkát, majd veszek egy ocska 2000Ft-osat.
nem tudok tovább várni, holnap megveszem.

[ Szerkesztve ]

(#3800) jaffa 2843 válasza Abrion (#3799) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

6ezer Ft-ért semmi értelmeset nem lehet venni. Fejhallgatót még csak-csak, de headsetből amúgy sincs sok jó.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.