Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Hooper válasza jookomak (#3150) üzenetére


Hooper
őstag

Ha csak játékhoz nézel, akkor próbálj ki 5.1eset. Ha vegyesen használnád inkább sztereo.
20 körül a roccat kavet fogják szerintem itt ajánlani.
Én is ezt vettem, de közben rájöttem h mivel zene-film-játék egyaránt menne rajta inkabb visszatérek a sennheiseremhez.
5.1hez de talán sztereohoz illene egy hangkari. Xonar DG nem drága.

(#3152) stefyY válasza jookomak (#3150) üzenetére


stefyY
őstag

SpeedLink Medusa? :)) Nem drága, dícsérik is, ahogy olvasgattam...valaki nyilatkozhatna itt is róla :D

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#3153) Blindfish


Blindfish
tag

Sziasztok!
5.1-es G35-re gondoltam hogy beruházok mivel jön az MW3.
Valakinek valami véleménye van róla??? Esetleg G930?? Vagy egy Razer Megalodon?
Valaki tudna segíteni hogy eldöntsem melyiket vegyem meg?
Üdv!

(#3154) moonguru válasza stefyY (#3152) üzenetére


moonguru
őstag

Én már többször nyilatkoztam róla! :)

JÓ!

Monitor Guru!

(#3155) Hooper válasza Blindfish (#3153) üzenetére


Hooper
őstag

Egy nagy gamer ismerősöm vett nemrég G35öt és agyon dicsérte!
Azzal biztos nem jársz rosszul. :K
Ha van rá zseton a g930al sem, drágább de cserébe wireless. Bár én játéknál itt is maradnék -mint az egereknél- a kábeles megoldásnál..de lehet csak régimódi vagyok :)

(#3156) stefyY válasza moonguru (#3154) üzenetére


stefyY
őstag

...12k-ért meg egy h*lyének is. (:

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#3157) Blindfish válasza Hooper (#3155) üzenetére


Blindfish
tag

Akkor G35-t veszek... mert én is nézegettem, csak azzal tud többet hogy wireless... :D na de ha a gép előtt csücsülök akk mind1 hogy milyen :) talán még jobb is mert nem merül le menet közben és nincs vele gubanc :)
Razer? Inkább logitech?

(#3158) Hooper válasza Blindfish (#3157) üzenetére


Hooper
őstag

Én Logi párti vagyok...minőségben is nagyon jók és a gari ügyintézésük is példátlan! :R

szerk: azért 10órát kibír 1 feltöltéssel, meg talán használat közben is lehet tölteni, de ez nem biztos..mind1..játékban én inkább a vezetékesre esküszöm.. annak nem zavar be semmi, nem merül stb.
kiskocka koromban volt hogy 10+órát CODoztam, milyen ciki lett volna ha füles töltés miatt kellett volna abbahagyni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3159) stefyY válasza stefyY (#3156) üzenetére


stefyY
őstag

...hallottam barátomtól, aki használta, hogy kényelmetlen...de igyekezett arra fogni, hogy az ő feje kicsi :D Erről mondanál valamit?

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#3160) Blindfish válasza Hooper (#3158) üzenetére


Blindfish
tag

Köszönöm a segítséget :) akkor azt hiszem a G35 lesz az én "harci sisakom" XD
Üdv!

(#3161) zack


zack
nagyúr

Sziasztok!

Belépek a klubba egy G35-ös fejessel. :)
Eddig elégedett vagyok, bár még a játék teszt várat magára. Ezt majd éjjel kipróbálom.
A mélyek viszont ütősek, amik robbanásoknál jól fognak jönni. :K
Sztem jobb minőség mint a Kave, persze ez csak az én véleményem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3162) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Szeretnék venni akár stereo akár térhatású fülest. Árba olyan 30-35 ig gondolkozok maximum. Eddig Megalodonom volt de mivel ha már kicsit hangosabban hallgattam valamit egyből behallatszódott a mikrofonba így ettől megváltam szépen gyorsan.

Szóval mindenképp mikrofonos kell, ha lehet akkor kábeles legyen bár annyira nemfontos ez.

Én elsőre G35-re gondoltam, de mondhattok még razer termékeket is, Kave-be is gondolkoztam erről is jöhet vélemény.

Ha esetleg lenne valakinek egy eladó G35 akkor talán arra is vevő lennék, pm-be jelentkezzen ha lenne valakinek. Logitech miatt húzok a G35 fele. Néztem még a 930-at is de azért 40+ -t mégegyszer nem adnék ki egy fülesre ha lehet akkor 30k-s határt tartanám meg.

iPhone 13 Pro Max

(#3163) zack válasza jozsi252 (#3162) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem a Kave-nél sokkal jobban jársz a Logi-val. Egyszerűen jobb a minősége véleményem szerint. A 930 meg dettó u.a. lehet mint a G35 csak Wireless csatlakozással, tehát ezért kerül többe. Én a zsinóros megoldás híve vagyok, a Mambámat is kipróbáltam vezeték nélkül, de (nekem) lassú volt, így zsinórosan használom. A vezeték nélküli technológiák még nincsenek a csúcson, bár sokat javultak. Se a Logi-nál, se a Razer-nél. Ezért én azt mondom felesleges a 930.
G35 ideális lehet, de zenére biztos mást fogok használni ill. venni (esetleg Sennheiser HD600,HD 650 szintű fejest).
Ettől persze még jó zenére is, de aki kevesebbet játszik, mint zenét hallgat, annak nem ajánlom. Persze ez függ a júzer fülének érzékenységétől is. BF3-ban viszont jónak tünik. :K Én a G35-öt is kissé dobozhangúnak tartom zenéknél, de én Sennheiser IE8-at hajtok E11 erősítővel, iPhone 4-el, és LOD kébellel, tehát a zenei mércém igen magas.
Valószínű egy átlag júzernek bőven elég lesz, amit a G35 zenében tud. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3164) shadowofthe


shadowofthe
tag

Sziasztok!

Nem tudom, végülis jó helyen teszem-e fel a kérdésemet: játékra és némi zenehallgatásra keresek fejhallgatót. Nem volt még ilyenem, úgyhogy nem tudom, sztereo vagy 5.1 lenne jobb, mindenesetre 10k alatt szeretném megoldani ezt a kérdést.
Nézem itt a PH-n a használt fejhallgatókat, de nem nagyon vagyok beljebb azon kívül, hogy alakra melyik tetszik jobban.
Ti mit ajánlotok? Lehet használt is, vagy mondhattok típusokat is amik a belépőszinten - gondolom ez az árkategória az- jók.
Nem házimozi élményre vágyom, inkább jó térhatásra, szép basszusra és magas hangokra.

Köszönöm, ha segítetek!

(#3165) jaffa 2843 válasza shadowofthe (#3164) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Superlux 681B

[link]

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3166) shadowofthe válasza jaffa 2843 (#3165) üzenetére


shadowofthe
tag

Megnézem, köszönöm!

(#3167) zack válasza jaffa 2843 (#3165) üzenetére


zack
nagyúr

Én is most fogok venni egy 668B-t elsősorban zenére. :K A G35 mellé nem kell még egy füles ami játékra is jó, bár biztos ki fogom próbálni. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3168) Tweaky válasza jozsi252 (#3162) üzenetére


Tweaky
csendes tag

Hát ha játékra kell akkora szerintem [ez] jó választás lehet és még pénzed is marad. ( Az alapján amit írsz úgy vélem játékra kell :D )
Ittvan róla 2 teszt is ( angolul ) [1.teszt] [2.teszt]
A Megalodon-t csak azért adtad el mert behallatszódtak dolgok a mikrofonba? Én próbáltam Carcharias-t ami majdnem ugyan az és először nekem is így volt, de be kell kapcsolni a hangkari driver-ben a zajszűrést stb és tökéletes... Egyébként milyen volt a Megalodon??

[ Szerkesztve ]

(#3169) jozsi252 válasza Tweaky (#3168) üzenetére


jozsi252
veterán

Amennyibe került közelesem ért annyit. főleg zenehallgatás közben tapasztaltam azt hogy nagyon gyenge. elolvasom majd a tesztet arról amit linkeltél thx. szóval nemcsak a behallás volt a gond han úgy alapjába véve nemjött be.

És neked a carcharias mennyire jön be?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#3170) Tweaky válasza jozsi252 (#3169) üzenetére


Tweaky
csendes tag

Visszaküldtem... CoD-ban próbáltam de nem igazán vettem észre nagy különbséget ( lépések terén ) mint ami előtte volt, kivétel a durva basszust mindenhol. Valószínűleg ez az alaplapi hangkari hibája. Valami normálissal biztos jó lenne, de arra nem volt pénzem...
Összességében jó volt, sőt.. nagyon kényelmes, párnázott és könnyű. És ami zenét hallgattam vele az nagyon tiszta volt ( legalábbis nekem ) és nagyon durva basszus van benne, jobb volt mint a 2.1 hangfalam :D De mivel játékhoz kellene és nem tapasztaltam különösebb változást meg drága is volt, ezért visszaküldtem. Lehet újra megvenném persze csak normális hangkarival mert amúgy bejött.
Erről a Tritton-ról én nem tudok nyilatkozni de már néztem párszor és biztos jó lehet ( és ha még van pénzed és nincs hangkarid akkor veszel egy Asus Xonar DG-t )

(#3171) zack válasza Tweaky (#3170) üzenetére


zack
nagyúr

A G35 a saját beépített hangkártyáját használja. Tök mindegy mi van a gépben. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3172) jozsi252 válasza Tweaky (#3170) üzenetére


jozsi252
veterán

És most milyet használsz ha nem titok?

iPhone 13 Pro Max

(#3173) SpZ


SpZ
senior tag

üdv
5.1 fülest szeretnék venni:
- Lanra ill itthoni használatra kell
- Legyen zárt, és nagyon jó hangszigetelő (kívülről nem szeretnék semmit hallani)
- Férjen bele 20-22 000Ft ba

(#3174) Cyberbeni válasza SpZ (#3173) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Rendes hangkártya mellé (adatlapod alapján) usb-set nem érdemes venni.
Jack-esből meg én ezzel fogom meglepni magam karácsonyra: [link]
vagy amit pár hsz-el előbb linkeltek sem néz ki rosszul: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3175) Peace válasza Cyberbeni (#3174) üzenetére


Peace
nagyúr

Én megvettem a Kave-et meg az Asus hangkarit, összesen kb. 30k-t öltem bele, és az esetek többségében a microsoft-ot használom. :( :O Méghozzá a vezeték miatt, ugyanis ha filmet, sorozatot nézek, akkor én szépen hátratolom a kis forgószékemet 2m-el, a lábamat pedig felteszem, és szép kényelmesen elhelyezkedek. Viszont a Kave vezetéke, a nehéz és rossz helyen lévő távirányító miatt erre nem igazán alkalmas. Szóval ilyenkor inkább használom a microsoft-ot.

(#3176) Cyberbeni válasza Peace (#3175) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha csak 2 csatornás hang van a filmen, akkor nem számít, hogy hány hangszóró van a fejesben.
de az ilyet nem filmezésre, hanem játszásra kell venni. igazából az lenne az igazi, hogy hangszigetelt szobában sok.1-es hangrendszer, meg bt fülesről kommunikáció. és akkor tényleg onnan jön a hang, ahonnan a játék elképzeli.

(#3177) zack válasza Cyberbeni (#3174) üzenetére


zack
nagyúr

Ez azért nagyon nincs így. :U
Eleve ott kezdődik hogy a 2. generációs Dolby Headphone technológia jobb és pontosabb teret ad, mint a Fatal1ty féle CMSS-3D.
A másik, ha van hangrendszered, ami össze van kötve a hangkártyával, kétlem, hogy bárkinek kényelmesebb állandóan dugdosni a csatikat, attól függően melyiket akarod használni. Eleve a hangkártya jack csatlakozóinak se tesz jót az állandó ki-be húzgálása a kábeleknek.

Szóval akkor várnám a magyarázatot a kijelentésedre, miszerint USB-s fejest normális hangkártya mellé miért nem érdemes venni. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3178) Cyberbeni válasza zack (#3177) üzenetére


Cyberbeni
addikt

hangrendszert spdif-re.
azért nem érdemes usb-set, mert akkor a hangkártya kidobott pénz volt a fejes szempontjából.

(#3179) zack válasza Cyberbeni (#3178) üzenetére


zack
nagyúr

De ez nem így van. :( Neki jelen esetben Fatal1ty kártyája van ami CMSS-3D tud.
Te hallottad már pl. stereo fejesen keresztül a CMSS-3D-t? :U Ill. össze tudtad hasonlítani a Dolby Headphone 2-vel? mert szerintem nem. Akkor nem írnál meggyőződésből hülyeséget.
Speciel az én 7.1 hangrendszeremet nem tudom spdif-el összekötni. Nála honnan tudod hogy össze lehet?? Elmondta mit használ, csak én nem figyeltem oda? :U
Mert én nem látok utalást milyen a hangrendszere adatlap alapján.
Frankón nem értem az érvelésed jogosságát. :F
Az a másik... Miért lett volna kidobott pénz a hangkártya? :F Amikor nem fejesen játszik ki tudja használni minden másban.
A fejes nem azért van hogy non-stop rajtad legyen. Vannak olyan napszakok, amikor szükséges és hasznos a csendesség szempontjából.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3180) Cyberbeni válasza zack (#3179) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem is x-fim van, de ha valaki dolby headphone-t akar, akkor asus xonar-t kell venni (ha jól tudom), és neki nem sztereó fejes kell, hanem 5.1-es.
spdif-et arra mondtam, hogy nem feltétlen kell dugdosni, ha mást is akar használni, meg szerintem írta volna, hogy xy hangrendszert is szeretne mellette használni.
"a fejes szempontjából"
rajtam non-stop rajtam van. (persze csak amikor gépezek)

(#3181) zack válasza Cyberbeni (#3180) üzenetére


zack
nagyúr

De miért mondta volna hogy milyen hangrendszert használ? Egy 5.1-7.1 fejest akar, játékra. Aki laikus, az szerinted számításba veszi ezeket a kényelmi funkciókat amiket egy USB-s fejes tud? Mert szerintem nem. Max. ha szerencsésen belefut, akkor azt mondja "jaj de jó hogy ilyen".
A lényeget nagyon nem érted, mi több össze-vissza írkálsz, csak hogy írj valamit. Nem arról van szó, hogy a Dolby Headphone az "isten király", és most gyorsan adja el a Fatal1ty-t és vegyen Xonar-t. Arról van szó még mindig, hogy a jelenlegi hangkártyájával a CMSS-3D-nél jobb a G35 által támogatott Dolby Headphone 2.
Eljutott? :U
Azért mert te non-stop fejest használsz, nem mindenki tesz így. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3182) Cyberbeni válasza zack (#3181) üzenetére


Cyberbeni
addikt

igen, de nem sztereó muzsikát meg filmeket akar hallgatni térhatásúan, hanem surround hangot akar minél tisztábban lejátszani. és ez a két technológia tudomásom szerint virtuális 5.1-et készít sztereóból.

(#3183) Tweaky válasza zack (#3171) üzenetére


Tweaky
csendes tag

Nem értem hogy jön ide a G35 :D A Tritton-hoz meg azért ajánlottam a Xonar-t hogy jobb legyen a minősége, illetve fejes erősítő is van benne. ( Tritton-hoz az USB a + energia miatt kell, mégis csak 8 hangszóró ) És ha már a fejes a hangkariba van dugva akkor a hangfal mehet az alaplapira. Nem tudom hogy lehetséges-e, nálam elméletben igen, egyébként a témában nem vagyok olyan járatos csak ismerek pár gamer cuccot

(#3184) Tweaky válasza jozsi252 (#3172) üzenetére


Tweaky
csendes tag

Ha hangkarira gondolsz akkor alaplapit. Ha headset-re akkor meg valami 1500Ft-osat a MediaMark-tból mert eltört a régi ami szintén nem volt drága és gyorsan kellett valami.
Bad Company 2-ben úgyis inkább a skill számít, CoD-ban meg kevesen figyelik a lépéseket meg azért ott se vagyok béna :) Addig meg nem veszek normális fejest ( hangkarit ) ameddig nincs rendes gépem, ezt most nem magyaráznám, hogy hogy van ez nálunk.... Majd megoldom valahogy :D

(#3185) zack válasza Tweaky (#3183) üzenetére


zack
nagyúr

Elolvastam a Tritton teszteket...Szinte mindenhol negatívumként szerepel amit én is mondtam, hogy hangrendszerrel együtt macerás használni.
A minősége nem tudom milyen, mert még nem hallottam. Nem vagyok benne biztos hogy jobb mint a Dolby fülesek. Eleve egy 5x5 cm területen mi értelme fizikailag 5 hangszórónak? Itt se lehet több tér, mert lehetetlen fizikálisan kivitelezni hogy mögötted szóljon, hiába vannak külön hangszórói... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3186) Tweaky válasza zack (#3185) üzenetére


Tweaky
csendes tag

Én is olvastam és a térhangzásra meg a minőségre nem panaszkodtak, csak arra hogy a kábél 2 részből áll és kicsit rosszul van megoldva illetve amit írtál hogy macerás hangrendszerrel együtt. ( Kábélt max a ruhádra csípteted és akkor nem a fejed húzza )

Ezért írtam a külön hangkarit és nálam elméletben működik hogy a headset a karin van a hangfal meg az alaplapon. ( Mivel abban a boltban 21e Ft a Tritton + 7e Ft a Xonar Dg ez 28e Ft és ő azt mondta hogy 30-35 környékén keres és akkor szerintem ez még mindig jobb )

Egy ismerősömnek van igazi 5.1 headsetje, bár az Zalman, nem Tritton és ráadásul alaplapi hangkarival,de nagyon durván tudja az irányokat... egyszer 1v1-eztünk CoD-ban és mögötte belementem egy kis fűbe és már fordult is, alig tudtam megölni....

Egyébként meg ha neten rendeli, 8 napon belül ok nélkül visszaküldheti és visszakapja az árát kivétel a szállítás költségét.

Én csak attól aggódom a virtuális térhangzásban ( még nem próbáltam dolby headphone-t ) hogy olyan lesz a hangzás mintha valami dobozban lennél, szóval nem marad meg az eredeti minőség / hangzás

Ez az 5.1 szerintem még hasznos lehet. A Razer Tiamat 7.1 aminek 10 hangszórója van,nah az már szerintem is kétséges hogy mit tud.... Kicsit nevetséges hogy mennyi mindent zsúfolnak bele a headsetedbe.

Nem tudom, nekem például a Logitech-ről nem a hangcuccok fognak egyből eszembe jutni. A Tritton meg inkább amerikában lehet népszerű, egyértelműen nem itt.

És végül nem szeretnék vitába keveredni hogy most igazi vagy virtuális 5.1 / 7.1 a jobb. Főleg hogy saját tapasztalatom nincs róla, csak amit olvastam, tudok. Meg kinek mi tetszik.... Ha lenne rá pénzem szivesen kipróbálnám a dolgokat, de nem tehetem :S

És én Kave-t nem vennék: Először is mert nagyon nagyon vegyesek a vélemények róla, szerintem csúnya is, ráadásul nagy és nehéz is, szóval hosszabb idő után kényelmetlen

[ Szerkesztve ]

(#3187) zack válasza Tweaky (#3186) üzenetére


zack
nagyúr

Ezzel még így nagy vonalakban egyet is értek. ;)
Nem mondom, hogy a Tritton nem lehet jobb mint a G35, de ha jobb lenne, tele lennének a fórumok vele mint "must have" gamer fejes, és mindenki azt venné, hiszen annyiba kerül mint a Roccat Kave.
Tehát biztos jelent valamit, hogy nem terjedt el, pedig nálunk is kapható. Ez azért biztosan óvatosságra intene vétel előtt.
G35 drágább 8-10k-val de valamiért mégis azt olvasom mindenhol hogy elégedettek vele, és itthon is sokan veszik. Valamiért sehol sem a G35 vs. Tritton-t hasonlítgatják, hanem a másik csúcsmodellel, a Razer Megalodon-nal van összemérve szinte mindenhol a G35.
Ez is jelenthet valamit. Ezek csak kételyek, lehet hogy nincs vagy minimális a valóság alapjuk, de azért nem árt odafigyelni.
Ritka a számtech. világában az olyan termék, ami nincs elterjedve, de ugyanakkor "must have". :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3188) Tweaky válasza zack (#3187) üzenetére


Tweaky
csendes tag

Talán azért lehet népszerű a G35 mert bedugod és már mehet is ( itt eszembe jutott hogy driver is kell szóval mégsem így van ) Vagyis otthon kényelmes a használata, csak egy usb csati, és nem kell annyit dugdosni mint pl a Tritton v a Kave-t. Aztán az se baj hogy nincs pénzed hangkarira úgyis van sajátja és azt használja.

Maximum ki kell próbálni és ha nem tetszik, akkor 8 napon belül visszaküldeni és akkor összesen az a 3e Ft ami a szállítási költség ( + nálad volt pár napig és kipróbáltad ) nem olyan nagy kár mintha 30e Ft-ot dobnál ki és nem is olyan jó a cucc.

Utolsó pár sorod pedig érdekes mert tényleg nincs nagyon elterjedve ( ez lehet a csatik miatt is hogy nem akarják dugdosni, meg nem hiszik el hogy az igazi 5.1 tényleg térhanzást ad ) viszont mégis jó cucc azok szerint akik használják.
Az Astro A40 sincs elterjedve, versenyeken mégis ezt használják mert szponzorál vagy nem tudom de ott van

(#3189) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Erre még használható a Tritton :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3190) Taragas válasza jaffa 2843 (#3189) üzenetére


Taragas
aktív tag

Egy kérdés srácok, keresek egy fülest játék és film(zenére mindegy milyen, mert bot fülem van, inkább a térhatás, meg a mély érdekel jobban a hangzásban. Mivel nem olyan precíz a hallásom ezért nincsenek nagy elvárásaim. Mondjuk utálom a sok kábelt, esetleg ha van reális áron alternatíva, akkor egy kábel nélküli verziónak is örülnék. Tudnátok egyet esetleg?
(jah és mikrofon, mivel szoktam skypolni, meg ha nem ocsmányul néz ki, az nem egy hátrány :DDD )

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#3191) Tweaky válasza jaffa 2843 (#3189) üzenetére


Tweaky
csendes tag

Ezt azt hiszem már láttam csak nem arra figyeltem, azért mégis csak 2db m16 egyszerre.
Ebben az esetben igazad van mert az szerintem az AX Pro, ami tényleg sz@r

[ Szerkesztve ]

(#3192) Cyberbeni válasza Taragas (#3190) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mennyi neked a reális ár? illetve csak alaplapi hangkártyád van, vagy esetleg x-fi/xonar/egyéb?

(#3193) Taragas válasza Cyberbeni (#3192) üzenetére


Taragas
aktív tag

Ennyit számít, hogy alaplapi? Amúgy olyan 10k környéke(+- 1-2k).
Mennyi egy ilyen fafejűnek mint egy hangkártya, ami játékra és filmnézésre bőven elég? És milyet?

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#3194) burny


burny
aktív tag

Ööö izé

http://www.a4tech.com/product.asp?cid=66&scid=67&id=536
9k huf [edigitálban]
Megérné? :D

(#3195) Taragas válasza burny (#3194) üzenetére


Taragas
aktív tag

De ez csúnya, vagy legalábbis nekem nem tetszik... :P ;]
Ha nagyon muszáj elmegyek 15k-ig de az a plafon.... Valami más alternatíva így?

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#3196) gYaLo válasza Taragas (#3195) üzenetére


gYaLo
őstag

Használt érdekel ?

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#3197) Taragas válasza gYaLo (#3196) üzenetére


Taragas
aktív tag

Igen, de csak ha kipróbálhatom és nem recseg, mert azt azért én is észre veszem....

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#3198) Sefter


Sefter
veterán

sziasztok!

ezek közül van valamelyikkel tapasztalat?

- Sharkoon X-Tatic 5.1 Digital
- Turtle Beach EarForce DPX21
- Tritton Ax
- Sony ps3 fülese

PS3-hoz kellene valami 5.1/7.1 füles...

Psn ID: sefter_hun

(#3199) kerlac


kerlac
senior tag

Ajánljatok valami elfogadható 5.1-es fmikrofonos fülhallgatót játékhoz légyszíves 10k körül. A régim sajnos elromlott, elég drága volt, Cyborg..... 2 évig bírta...

(#3200) Tweaky


Tweaky
csendes tag

Szerintem ha valakinek valami normális 5.1 kell vagy ilyesmi akkor azt ilyen árakon el kéne felejteni.
20e-től kezdődik és onnan lehet felfelé menni, de legalább 15e bár az számomra kérdéses hogy milyen........

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.