Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) SoundBird válasza Mozso26 (#2050) üzenetére


SoundBird
tag

Nekem is win7 van és nekem is x-fi, igaz még csak 2 csatornán használtam, de döbbenetes, hogy milyen jól szól! :DD
remélem így marad 5.1-ben is! :)

jó tesztelgetést és beállítást!
reméljük összeáll a dolog és kívánom, hogy bejöjjenek a számításaid! :K

Nagyon köszi az infó! :R
Jó egészséget a szerkezethez! :DD

Üdv. SoundBird

(#2052) Mozso26 válasza SoundBird (#2051) üzenetére


Mozso26
senior tag

nuh beállitottam hogy 24bit legyen meg 96000hz és most nagyon brutális lett, habár gözöm sincs hogy ez mi ez :) .Az alchemybe betettem a codot és valami fantasztikus lett , a teret jol hallom és a harcmezön csicseregtek a madarak mait a haver a meduzával nem hall! Jeah nem bánom egyenlöre hoigy ezt vettem minden jatekosnak ajánlani tudom. Zene is jo volt föleg a basszus filmet a creativ saját lejátszojával tudtam nézni és zsir volt.

(#2053) huby80


huby80
senior tag

Sziasztok!!!

Szeretnék vásárolni egy több hangcsatornás fejhallgatot és kiszeretném kéri a véleményeteket! Mit ajánlotok? egy Logitech G35 -el szemezgetek jo vétel lenne??
Elöre is kösszi!!! :R

(#2054) huby80


huby80
senior tag

Térhatású fejhallgatót szeretnék venni elsősorban játékra (Call of Duty MW2 multi FPS játék).
Elsősorban személyes tapasztalatra lennék kíváncsi, de bármilyen segítségnek örülök.
A nagy kérdés melyik a legjobb, melyiket vegyem???

Versenyzők:
Logitech G35 (7.1) KB ár: 24,000,-
Razer Megalodon (7.1) KB ár: 35,000,-
Razer Barracuda (5.1) KB ár: 24,000,-
Roccat KAVE (5.1) KB ár: 23,000,-
SteelSeries SteelSound 5H v2 USB (7.1) KB ár: 24,000,-
stb...(ha valaki tud ilyen vagy ezeknél jobb minőségü fejhallgatót[5.1 vagy 7.1] kérem írjon arról is bátran)

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#2055) Falconer válasza huby80 (#2054) üzenetére


Falconer
aktív tag

Attól függ milyen hangkártyád van. Ha van egy jó X-fi kártyád, akkor ez az egész 5.1 füles dolog egy nagy parasztvakítás szerintem. Ez esetben sokkal jobban jársz egy minőségi stereo fejhallgatóval. (Zalman 5.1et használok három éve)

Ha alaplapi hagkártyád van, csak akkor érdemes ilyenekben gondolkodni.

(#2056) huby80 válasza Falconer (#2055) üzenetére


huby80
senior tag

Alaplapi kártyám van!!!

(#2057) redingitell válasza huby80 (#2056) üzenetére


redingitell
senior tag

Hát csak ismételni tudom magam. Jelenleg a 15-25K-s árkategóriában a roccat magasan üt minden 5.1-es fülest. December óta használom, mostanra kiforrt a beállítás is, játékra, filmre, zenére kiváló. Bár én levettem a win7-et és xp--vel használom, mert a win7 alatt nem tudtam tökéletes beállításokat összehozni. (persze ez az én balfékségem)
Az anyag, összerakás minősége pedig német precizitás. Előtte medusám volt, suerintem nem lehet egy kategóriában említeni sem a roccattal!
EGYSZÓVAL MEGÉRI AZ ÁRÁT!

(#2058) Mozso26 válasza redingitell (#2057) üzenetére


Mozso26
senior tag

Win 7 alatt milyen beállitásokra gondolsz? Ird már le lécci , mert tudom hogy xp alatt sokkal jobb de hátha win7 en is lehet valamit kezdeni vele, nézd meg miket irtam én , mert azok eddig jok. :R

(#2059) aimettirlz válasza Falconer (#2055) üzenetére


aimettirlz
tag

ÉN sem látom értelmét az 5.1es füleseknek főleg nem alacsonyabb kategóriában mivel sztem az 5.1es térhangzásnak pont az a lényege hogy a hangok távlságából érzékeltesse a teret... nah most ez fél centiről nem igazán kivitelezhető csak ilyen hangerő különbségekkel erős túlzásokkal, nem tudom :( :))

® aimeTTi atticuS ™

(#2060) redingitell válasza Mozso26 (#2058) üzenetére


redingitell
senior tag

A hangkártya beállítására szolgáló progira. Nekem asus xonar van, és annak a beállításával elég sokat lehet játszani. A lényeg, hogy egyforma beállításokat alkalmazva az xp alatt sokkal szebb a hangja.

(#2061) Falconer válasza aimettirlz (#2059) üzenetére


Falconer
aktív tag

Kivitelezhető, mert eleve ugy vannak behangolva a különböző hangszórók, hogy azt az érzetet keltik, mintha. Tehát ha csak pl mp3 lejátszóba dugod be a hátsó jackeket, akkor is ugy szol, mintha mögötted lenne. Ha ugyanugy lenne behangolva mindegyik hangszoro, akkor tényleg semmi hatása nem lenne.

X-finél ez azért marhaság, mert hardveresen lekever neked egy szuper stereo sorroundot, ami jobb ennél. És 20-25k-ért már igen jó minőségű stereo fejhallgatót lehet kapni, ami sokkal szebben szól mint ezek az 5.1 cumok.

(#2062) ducatix


ducatix
csendes tag

Sziasztok!
A közelmultban kaptam egy Creative X-Fi Titanium kártyát,de sajnos nem tudom milyen fejhallgatót lenne érdemes hozzá venni.!(?) Ötlete v. tapasztalata valakinek?
(ár max 30e)

(#2063) Mozso26 válasza ducatix (#2062) üzenetére


Mozso26
senior tag

Én ezt ajánlom 5.1 analog csatlakozás , mivel amugy is jo hangkarid van :)

(#2064) ducatix


ducatix
csendes tag

Jó választásnak tűnik a Roccat, és az ára sem olyan vészes.
kösz a választ

(#2065) SoundBird


SoundBird
tag

Noh én a Sharkoon mellett döntöttem! Meg is rendeltem, remélem szomabaton át is vehetem! :K
Aztán jöhet a beállítgatás és aztán remélem nem a csalódás jön! Majd megosztom a tapasztalataim, ha érdekel valakit!

Üdv. SB :R

(#2066) Mozso26 válasza SoundBird (#2065) üzenetére


Mozso26
senior tag

Hajrá hajrá !!!!!!!!
Az analogot rendelted?

(#2067) SoundBird válasza Mozso26 (#2066) üzenetére


SoundBird
tag

Igen azt! :K
Van jó hangkarim! :)

Holnap megyek érte! :C

(#2068) SoundBird


SoundBird
tag

Noh meg van! :DD

A térhatása valóban tuti! Főleg komplex hangtérnél amikor több helyről szólnak a dolgok akkor is elkülöníthető! Filmnél is jó! És meg lepően tiszta és nyílt hangzású zenénél is! Szóval kellemes meglepetés.

Viszont a basszus az átlagos! Nem értem miért nem tudják ezt megoldani, hogy legyen rendes mélyre menő mély! Ez egy kicsit hiányzik nekem. Bár így nem dönget és jól hallható minden! De egy-két helyzetben kéne még egy kicsi lefele!

Köszönöm, hogy ajánlottátok igen jó vételnek tűnik, amígy nem tuduk vissza térni a jó kis 5.1-es komponens rendszeremhez!

Surround-ra fel! :C

Üdv. for all! :R

(#2069) Chris78


Chris78
aktív tag

Helo mindenki.
Ezt: SUNNYLINE 5.1 HEADSET ismeri valaki?
Érdemes megvenni (4500ft?) sajna kiprobálni nem tudom.
Játékra használnám és elsösorban az ár/érték arány érdekelne mert persze nem a 10k-s
fülesekkel akonám versenybe hozni.
Ha valaki segit azt alöre is köszi :K

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#2070) AXisBOLD válasza Chris78 (#2069) üzenetére


AXisBOLD
addikt

az a baj ezzel, hogy szinte semmi infó nincs róla és így elég zsákbamacska. az árából és a csomagolásából azt lehet tudni, hogy nem egy A kategóriás cucc, de ez gondolom nem újdonság. innen lefele meg lehet bármi: B kategóriás még éppen lemegy játékra típus, de lehet semmitérő vacak is.

Ami gyanús, hogy a honlapján(ami erős túlzással nevezhető annak) semmi infó róla, de még hasonló termékről sem.

Hol veszed? Mert ha nagyon nincs keret jobbra és garisan tudod megvenni, akkor ha rosszul teljesít/pocsék minőségű, visszaviheted 3 napon belül(persze a rossz hangzásra nincs garancia). De én inkább azt javaslom(ha komolyan gondolod), hogy tegyél még mellé és vegyél egy rendesebb 5.1-es fejhallgatót.

Aurea mediocritas

(#2071) Chris78


Chris78
aktív tag

Köszi. Megfontolom. :C
A Vaterán láttam ,volt 2 is de az olcsobbikat (4500) már elvitték. Most még egy 6K van

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#2072) AXisBOLD válasza Chris78 (#2071) üzenetére


AXisBOLD
addikt

én is itt nézegettem, ok gondold meg :K

Aurea mediocritas

(#2073) szamuraj


szamuraj
tag

Ha Valakit érdekel.
Zalman 5.1

Ne sirj.... éld az életed!

(#2074) kQUm


kQUm
csendes tag

Sziasztok.

Trust HS-6400 típusú fülhallgatóm van, de sajnos akárhogy próbálom állítgatni, nem hallok vele többet egy mezei fülesnél. A füleshez kaptam egy Drivert, amiben pár dolgot lehet beállítani, de nem akárhogy próbálom nekem nem sikerült beállítani, hogy 5.1 hangzása legyen.

Tudna valaki segíteni, hogyan tudom beállítani a fülest úgy, hogy játékokban jól tudjam használni az 5.1-es képességét?

Ha már padlón vagy, akkor törekedj arra, hogy felvegyél onnan valamit!

(#2075) marilllyo


marilllyo
veterán

Sziasztok!

Van egy Cyber Snipa Sonar 5.1 es fülesem! Tök jó minden leszámítva azt hogy Ventri ill. Steam alatt zúg...de csak ott! Msn,Skype kristálytiszta! Windows reinstall sem segített!
Windows 7-et használok! Driver nélkül ill. legújabb driverrel is próbáltam...nemtom semmi ötletem!

Nektek????

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2076) AXisBOLD válasza kQUm (#2074) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ha jól sejtem ez a Trust usb-s. talán a vezérlőpult/hang/lejátszás menü alatt kellene átállítani, hogy ne alaplapon jöjjön ki a hang, hanem a Trust hangkártyáján.

milyen lapod van? bár annak nem sok köze lesz ehhez.

milyen oprendszert használsz? Innen szedd le a legújabb drivert, de előtte szedd le azt amit feltettél és nyomass egy Ccleaner-t is.

esetleg ezt próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#2077) AXisBOLD válasza marilllyo (#2075) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ez a zúgás ilyen nyikorgás jellegű, össze-vissza jelentkezik?

Aurea mediocritas

(#2078) kQUm válasza AXisBOLD (#2076) üzenetére


kQUm
csendes tag

ASRock N61P-S Alaplapom van.

Jelenleg Windows XP oprendszerem van. Sajna nem találtam meg, hogy hol kéne átállítsam azt, hogy ne alaplapon jöjjön ki a hang, úgyhogy ha le tudnád bővebben írni, nagyon megköszönném.

Egyébként jelenleg is ezt a Drivert használom, alap beállításokkal, lehet, hogy ez a baj. De beállítani szintúgy nem tudom, úgyhogy abban is kéne egy kis segítség.

Előre is köszönöm!

Ha már padlón vagy, akkor törekedj arra, hogy felvegyél onnan valamit!

(#2079) AXisBOLD válasza kQUm (#2078) üzenetére


AXisBOLD
addikt

végülis a lap mindegy milyen.

próbáld meg, hogy leszeded a drivert, Ccleaner-el lepucolod a maradékot és(persze újraindítás után) a legfrissebbet ráteszed a Trust honlapjáról(amit linkeltem), de előtte húzd ki a fülest.

XP alatt nem tudom, hogy hol van ez a beállítás, Vistát használok és nem is biztos, hogy ez a megoldás. Először inkább tedd fel az eredeti kérdésedet az XP topikban, hátha tudnak segíteni.

A szoftverét nem ismerem, így abban sem tudok segíteni, de ITT van egy iPon teszt, ebben hátha találsz megoldást.

van a windowsban is egy alap 5.1 tesztelési lehetőség(illetve lehet, hogy a Trustnál a saját szoftverénél van), ott se 5.1-ben szól?

Aurea mediocritas

(#2080) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

Hali mindenki !

Egy olyan problémám volna 5.1-es usb-s fejhalgatomal hogy egyszer csak minden ok nélkül szétesik a hang és csak nagy recsegés jön majd vagy helyre áll vagy nekem kell a vezérlö paneljében kapcsolgatni a dolgokat és egyszer csak jó lesz.
Ha valaki már találkozot ilyen problémával az írja már meg nekem hogy mi a megoldás.
Elöre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#2081) AXisBOLD válasza SIKIRIKI (#2080) üzenetére


AXisBOLD
addikt

milyen füles ez?

mindig ugyan akkor (pl. játék alatt) esik szét vagy random?

oprendszer?

Aurea mediocritas

(#2082) SIKIRIKI válasza AXisBOLD (#2081) üzenetére


SIKIRIKI
tag

Hali Gembird vagy mi a szösz és random legalábis ugy tünik .mert van amikor semit nem csinálok és mégis :F Nem vágom mi a baj elöször azt hitem hogy ha nagyob igénybevételvan akkor csinálja csak de ez igy nem igaz mert pl net és közben muble haverokal duma és szétszáll megörülök. :W

ja XP prof SP3

[ Szerkesztve ]

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#2083) AXisBOLD válasza SIKIRIKI (#2082) üzenetére


AXisBOLD
addikt

próbáld meg, hogy lepucolod a szoftverét és felteszed a honlapról letölthetőt.

ezt a kettőt találtam, nem tudom melyik van neked: AP-5.1, AP-880-5.1.

javaslom, hogy Ccleaner-el is csinálj egy takarítás az uninstall után, aztán mehet fel az új.

kábel nem lehet megtörve?

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#2084) SIKIRIKI válasza AXisBOLD (#2083) üzenetére


SIKIRIKI
tag

Okés le cserélem. :R

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#2085) pmheros válasza pmheros (#1492) üzenetére


pmheros
senior tag

nagyon vagány leszek, saját 2 évvel ezelőtti hozzászólásomra reagálok

Zalman 5.1 -es fejhallgatót használok, most egy X-Fi -vel, előtte egy audigy2 zs -vel. Miután megfelelő hangbeállításokat megkapta az XP, azonnal halálos fegyver lettem. Sokat Call of Duty 2 -zöm természetesen Eax3 beállítással. 1,5 -2 hete meg gyanúsítottak hogy csalok, azt mondták wh -zok. Miután nagy nehezen kiszedtem a vádlóból hogy ez a rövidítés azt jelenti hogy én állítólag olyan csalást használok amivel átlátok a falon. Hiába magyaráztam neki hogy én nem látom, hanem hallom hogy hozzám képest ki hol van, nem hitte el. Annyit tudtam neki írni, hogy jöjjön le Szegedre hozzám, és hallgasson meg egy tökéletesen működő 5.1 -es rendszert. Tény, mindig tudtam mikor mennyit forduljak, ha mögém kerültek hozzám képest milyen irányon mozogtak, és mindig tudtam hova kell hogy lőjek.

Ezt tanulságként írtam le, ilyen sokat jelent egy 5.1

nem vagyok tökéletes

(#2086) Falconer válasza pmheros (#2085) üzenetére


Falconer
aktív tag

Én is azt használtam 3 évig. Semmi különbséget nem vettem észre az 5.1es zalman, és egy stereo sennheiser X-fi CMSS 3D mód közt (mármint térhatásban). Nekem Extreme gamer kari van.

(#2087) pmheros válasza Falconer (#2086) üzenetére


pmheros
senior tag

az általad említett stereo surround is egy nagyszerű dolog, de javaslom hogy próbáld ki a következőt.

CoD2 -ben állj egy állandó hangforrás mellé(pl járó motorú Opel Blitz teherautó), csukd be a szemed és végezz az egérrel egy nagy rakás forgást a tengelyed körül, továbbra is csukott szemmel. Majd hang alapján lődd be úgy az irányodat hogy pont a hangforrás irányába nézz. Nyisd ki a szemed, csodálkozni fogsz.
Elárulom, csak az esetek 50% -ban fogsz arra nézni (próbáltam) , a maradék 50 -ben pont háttal(180°) leszel annak amire nézni akarsz. Sajnos a hallójárataidban csak úgy lesz hátsó féllégtérből visszhang ha konkrétan a vállad vonalától hátrábbról érkezik a hang. A surroundban mindössze csak a két oldalon megjelenő hang késleltetésével tudnak irányérzékelést megvalósítani.
Fontos: ne vista/win7 alatt próbált mert ott hiányzik a DirectSound, ergó hibás tapasztalatokkal fogsz gazdagodni.

nem vagyok tökéletes

(#2088) SIKIRIKI válasza AXisBOLD (#2083) üzenetére


SIKIRIKI
tag

Hali meg csináltam a cserét és úgynézki rendben van minden.
köszi a helpet :R

[ Szerkesztve ]

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#2089) ÁDI válasza SoundBird (#2067) üzenetére


ÁDI
aktív tag

melyiket és hol vetted?

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#2090) AXisBOLD válasza SIKIRIKI (#2088) üzenetére


AXisBOLD
addikt

oks, örülök, szívesen.

Aurea mediocritas

(#2091) Peetr86


Peetr86
tag

Sziasztok,

Szeretnék érdeklődni, hogy egy Roccat Kave füles milyen teljesítményt nyújt mondjuk egy Sennheiser HD 25 SP-hez képest? Mint teljesen laikus arra is kíváncsi lennék, hogy egy Xonar D1/DS-el mennyire tudná átadni a térérzetet? Gondolok itt filmek vagy játékok alatt mögöttem/mellettem történő dolgokra. Olvastam, hogy valakinek nagyon jó tapasztalatai voltak ilyen téren (igaz más fülessel). Kipróbálni sajna sehol nem tudom ezért lennék kíváncsi a ti véleményetekre. Jelenleg az említett Sennheiser-t használom ezért lennék kíváncsi rá, hogy ehhez képest mit tud? Ennyiért tud -e már kellemes mélyeket és tiszta magasakat? Képek és infók alapján nagyon megnyert a cucc amúgy. :)

Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv! :R

(#2092) AXisBOLD válasza Peetr86 (#2091) üzenetére


AXisBOLD
addikt

zenében szerintem a Sennheiser a jobb, játékok alatt viszont a Roccat a nyerő. de van aki azt mondja, hogy mindenre jó.

ITT vannak a vele kapcsolatos hozzászólások, és tulajok is vannak, esetleg megkérdezheted őket.

Nekem a virtuális térhatás egyáltalán nem tetszik, a Real-több hangszórós fülesek híve vagyok, ha 5.1-ről van szó.

pláne megéri ha egy az alaplapi hangkártyánál jobb van(Xonar...bár nem ismerem, de biztos jó).

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#2093) Peetr86 válasza AXisBOLD (#2092) üzenetére


Peetr86
tag

Köszi. Közben átfutottam én is a kommenteket és megtaláltam a teszteket. Mindenhol jól szerepelt a füles.

Ha jól tudom ez több hangszórós.(?) :U

A Xonar a jobb Audigy-kkel van egy szinten ha jól tudom.

Milyen alternatívák vannak ebben az árkategóriában egyébként? 20-25 között?
:R

(#2094) AXisBOLD válasza Peetr86 (#2093) üzenetére


AXisBOLD
addikt

Igen ez több hangszórós és vibra funkciós.

nekem is nagyon bejön!

ebben az árban (és szigorúan nem virtual térhangzással!) a razer barracuda van még, azt is dicsérik. meg a SpeedLink Medusa 5.1 variánsai és klónjai(pl: Easy Touch), de ezek kicsit lejjebb vannak a razer és roccat-nál. nekem is Speed van és elégedett vagyok vele, de 20k-t nem ér meg, én 10-ért vettem itt az apróban és annyit megért.

vagy a Sharkoon x-tatic analog vagy digital.

hirtelen ezek jutnak eszembe.

Aurea mediocritas

(#2095) Peetr86 válasza AXisBOLD (#2094) üzenetére


Peetr86
tag

Külső, minőség és technikai adatok alapján továbbra is a Roccat a nyerő nálam. ;)

Köszi a segítséget azért! :)

Ha meg lesz a cucc visszanézek ide.
üdv! :R

[ Szerkesztve ]

(#2096) Falconer válasza Peetr86 (#2095) üzenetére


Falconer
aktív tag

Nekem eszembe nem jutna lecserélni azt a a Sennt pedig már millionyi tesztet elolvastam. Azért kiváncsi vagyok hogy szerinted milyen.

#2087
Előbb meg kell forrasztani a kábeljét, mert a tövénél elszakadt, úgyhogy jelenleg használhatatlan. Meg a bal hátsó már régebben elnémult, remélem ott is kábel gubanc van, mert akkor még helyre lehet hozni.
CoD2 már rég nincs fent, úgyhogy legfeljebb Modern Warfare 2-vel lesz a teszt. :)

(#2097) Peetr86 válasza Falconer (#2096) üzenetére


Peetr86
tag

Szia,
Nem csere lesz. Hanem 2. füles :)
Csak kíváncsi voltam a jelenlegihez képest, hogy szól.
:R

(#2098) AXisBOLD válasza Peetr86 (#2095) üzenetére


AXisBOLD
addikt

én is azt venném :K

oks, várunk vissza, jól jönnek a tapasztalatok.

Aurea mediocritas

(#2099) smokk


smokk
csendes tag

Sziasztok!

egy kis segítséget szeretnék kérni

venni szeretnék egy ROCCAT Kave Solid 5.1 fülest

viszton kellene hozzá pár paraméter attól aki már rendelkezik ilyennel

amire szükséges lenne az a fülpárnák belső részei közti távolság mind szélességben és magasságban és ha lehet a mélység is kellene

azért kérem ezt mert már többször vettem kényelmetlen fejhallgatót mivel nem volt elég hely a fülnek, hol itt hol ott nyomta/szorította és hosszú távon kényelmetlen és zavar, most van egy hama koss ur-20 as fejhallgatóm és az pont jó, az érdekesség az hogy viszonlag kis fülem van és még így is sekrült jópár zavaró típust vásárolnom és utna meg vihettem vissza :U

ha vki esetleg venné a fáradtságot és el tudná küldeni a paraméteket sztem sokunknak hasznos infó lehet, főleg h ezeket nem lehet kipróbálni

előre is köszönöm a segítséget

üdv

Smokk

(#2100) OutsideR válasza smokk (#2099) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Csináltam pár képet neked, remélem segít:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.