Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) Kom-ancs válasza salytmasztor (#2600) üzenetére


Kom-ancs
tag

Igen,kosárba is tettem,de semmi nem történt.Regisztráltam is,de semmi visszaigazolást nem kaptam,5 nap után feladtam.Pixmania meg elég régen azt írja hamarosan.
De mindegy is,nem bántam meg ezt a Tt headsettet,nagyon jó minőségű cucc a hangja szintén állat.

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#2602) VGYke


VGYke
addikt

Van valakinek Trust 5.1 Surround USB Headset cucca? Jelenlegi ára kb.
Tapasztalat?
Nem kicsit riaszt el: "észrevehető volt, hogy az első és a hátsó hangcsatornák nem nagyon különböztethetőek meg egymástól..."

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#2603) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Sziasztok! PS3/X360-hoz keresek valamilyen fejlhallgatós megoldást, mivel a 18 hónapos lányom éjszaka nem tolerálja a csatazajt. :)

Három opciót látok kivitelezhetőnek:

1. Jelenleg van egy Zalman ZM-RS6F fejhallgatóm, ezt viszont nem tudom rákötni a konzolokra vagy az erősítőre 5.1-ben. Találtam egy ZM-RSA kiegészítőt, amivel a házimozi erősítőmre rá tudnám kötni, viszont ezt már nem lehet kapni. Ha esetleg valaki tud eladó példányt valahol (új vagy használt) azt megköszönném.
2. Vennék egy olyan 5.1 fejhallgatót, aminek van optikai bemenete (pl. Sharkoon X-Tatic Digital 5.1), viszont ez elég drága, és inkább használnám a meglévőt.
3. Esetleg sima 2.0 fejhallgató a házimozi erősítőbe dugva. Viszont így le kellene mondani a térhatásról.

Nekem igazán az első opció lenne a legideálisabb, de mivel azért itt nálam hozzáértőbbek vannak, ezért kíváncsi lennék a véleményetekre is. :R

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#2604) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Logitech g35-öt tervezek venni. Olvasgattam róla egy két tesztet, de többek véleményére is kíváncsi vagyok. A sok előnye mellett van valami hátránya is?

Live-Die-Respawn

(#2605) Domc30


Domc30
csendes tag

Sziasztok!

Biztos tudtok nekem segíteni 5.1 fejhallgató választásban és tanácsban.
Inkább filmezésre szeretném használni,gondolom a vezeték nélküli így előnyösebb lenne.
Ami lényeges számomra hogy minőségi és megbízható darabot szeretnék venni.
Ár nem számít.

(#2606) Domc30


Domc30
csendes tag

Senki nem tudd segíteni?

(#2607) jaffa 2843 válasza Domc30 (#2605) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

maximális keret?
mindenképp 5.1 kell, vagy virtuális is játszik?
mikrofon kell-e rá?

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2608) Domc30 válasza jaffa 2843 (#2607) üzenetére


Domc30
csendes tag

Max olyan 30-ra gondoltam.
Igazából ha jó hangzásban,lehet virtuális akár!Sajnos nem vagyok otthon
nagyon az ilyenekben.
Mikrofon nem lényeges.

Erről olvastam pár véleményt ROCCAT Kave!

[ Szerkesztve ]

(#2609) jaffa 2843 válasza Domc30 (#2608) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

hát igen. 30ért sajnos le kell hogy mondj a vezetéknélküliről
roccan kave, és a logitech g35 az ami szóba szokott jönni ebben a kategóriában

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2610) Domc30 válasza jaffa 2843 (#2609) üzenetére


Domc30
csendes tag

Vezeték nélküliben mit mondanál amit érdemes lenne.
Kíváncsi vagyok.
Amiket most írtál melyik szól szebben illetve melyik lenne jobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#2611) jaffa 2843 válasza Domc30 (#2610) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

talán egy Sennheiser RS170 ugyan több mint 30ezer, de minőségi termék és van surround kapcsoló rajta, ami rátesz a térhangzásra, ráadásul vezetéknélküli.
kave és g35 között nem tudnék választani, mivel sajnos egyiket sem hallottam még saját füllel, valamint mindegyikről olvastam jót és rosszat is

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2612) Domc30 válasza jaffa 2843 (#2611) üzenetére


Domc30
csendes tag

Köszi szépen a segitséget

(#2613) oriic válasza oriic (#2604) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mégsem lesz g35-öm. Úgy néz ki jobban járok egy razer barracudaval. Olcsóbb is meg többhangszórós is. :C

Live-Die-Respawn

(#2614) jericho69


jericho69
tag

Tegnap reggel meghozta a futár a "gamer csomagom", benne egy Roccat Kave fejhallgatóval is. Hát azt kell mondanom nagyon jó kis fejes. Én nagyon kényelmesnek találom, még hosszabb játék után sem nyomja sehol a fejem/fülem. Az elején kissé doboz hangja van, de megfelelő hangkártyával és egy kis állítgatással ez is orvosolható. Összességében megvagyok elégedve a hangjával, mély is van benne kellő mennyiségben. Viszont ezt a mély hangok alatti vibrációs dolgot sajnos nem sikerül belőle előcsalnom. Helyesebben egyszer sikerült, rezgett is a fejemen veszettül, de aztán valamit állíthattam és azóta bármit csinálok semmi. Akinek van ilyen fejhallgatója annál mi a helyzet? Működik nála a dolog? Akinek Asus Xonar hangkártyája van mellé annak még jobban örülnék :)

(#2615) AtHoS válasza jericho69 (#2614) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Helló!

Hozzám tegnap került egy Razer Barracuda.

Este 9 körül tudtam nekiállni próbálgatni, konfigurálni a hangkarit és wines beállításokat hozzá.

AC3 5.1, DTS filmek jól szólnak alatta bár kicsit kevésnek érzem a mélyet, amit próbáltam kompenzálni a fejes sávonkénti hangerőszabályzásával (nagyrészt sikerült)

Sikerült kerítenem még régebben DTS hanganyagot is. Mivel eddig csak 2.0-ban hallgattam zenét (meg is voltam elégedve vele), meglepő volt az 5.1-es hangzás, főleg az extra térbeli "bezenélés", "beéneklés".

Ezeket az akadályokat könnyűszerrel átugrotta a Barracuda.

Játékok alatt is próbálkoztam tesztelgetni, de már elég későre járt, így ami játék jelenleg telepítve van és gyorsan ki tudtam próbálni, közvetlenül nem támogat extra effektezést. Mindössze hangerőszabályzásra adnak lehetőséget (Metro 2003, Just Cause 2, Crysis 2)

Hangzás tekintetében meg vagyok elégedve vele és a rezgő funkció is jól működik. Úgy vettem észre, hogy az erőteljesebb SUB működéskor rezgeti a fejest. Ez eléggé tetszik

Egyetlen problémával kellett szembesülnöm, ami miatt lehet meg is válok tőle: mivel elég nagyok a füleim (és lehet a fejem is) rövid időn belül "elzsibbad" a fülem és azon veszem magam észre, hogy a kényelmetlenség miatt próbálom úgy beállítani a fejemen, hogy jó legyen, de ez kis idő múlva kiderül, hogy nem sikerült és megint odébb kell igazgatni. Egyszóval marhára kényelmetlen volt és sajnos már az első 20-25 percnél jelentkezett.

Még tesztelem azért, hátha "csak" hozzá kell szokni.

ui.
Creative Audigy 1 Player hangkarira van kötve, a rezegtetéshez semmi extra dolgot nem állítottam ennél a fejesnél

read-only mode on the forum

(#2616) Sir Lemming válasza LamaCube (#2597) üzenetére


Sir Lemming
csendes tag

Évek után visszanéztem ide...

És miért? Mert szegény, talán már 7 évnél is öregebb Sound Link fülesem kezd meghalni. :(

Viszont láttam ma egy webshopban Roccat Kave-t. 5.1. Nem is oly drága.
Mondom há persze 5.1 arra vannak a logitech hangfalak. Előbb a Kulo-t néztem meg, arra azt mondták kényelmetlen.

Aztán a Kave review-eket kezdtem nézni.

Hát, leesett az állam. Ennyiért? Brutálisnak hangzik.

Ámde van egy kis gond, gyártási hibás vagyok.
A bal fülem kb 80%al rosszabban funkcionál mint a jobb (pár é és már csak dísznek lesz jó... most azért főleg mélyek még átjönnek), emiatt az olyan fülesek jönnek be igazán amik fülre "simulósak", nem nagy hallókával megáldott darabok pusztán a direktebb hangirányítás miatt.
(Mostani is azért 'halódik' mert a szivacs elpusztult és nyomja már a fülem, az mp3 lejátszót meg eleve sennheiser CX300 hajtja. Vettem egy Plantronics füles 1,5 éve, de bal oldalt azt a keveset se nyertem ki belőle amit amúgy, mert elveszett a hang a nagy fülesben.)

No de kérdések:
Ezen a téren a Kave milyen? (Magyarul mennyire bazi nagy a kagyló része?)
Sztereóban is megállja a helyét mondjuk zenehallgatásnál?
X-Fi XtremeGamer van a gépben, azzal hogy jön ki?
Sima Kave és a Solid között mi a lényegi difi?
Nem tudsz egy jó helyet ahol ki lehet próbálni? :D

Köszönöm a figyelmet.

[ Szerkesztve ]

(#2617) yako


yako
tag

Szevasztok!

Nemrég vettem használtan egy Razer Barracudát.
Összességében meg vagyok vele elégedve, bár játékok alatt még nem volt időm hozzászokni, és a fülem elég vájt.
Ellenben van némi gondom a mikrofonnal. Sajna a csapattársak elég halkan hallanak. Nem kiabálok persze, mert mikor gép elé kerülök, a család már alszik. Lehet valahol a mic érzékenységét állítani? Microphone boost mind a Xonarban, mind Win ben be van lőve.

Illetve olvastam itt valami vibra funkcióról! Ezt eddig nem tapasztaltam! Külön be kell kapcsolni, vagy hogy is van ez?

Előre is kösz!

[ Szerkesztve ]

By Demons Be Driven

(#2618) AtHoS válasza yako (#2617) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Vibra funkció: Go To #2615

Sajna mikit még nem néztem milyen

read-only mode on the forum

(#2619) yako válasza AtHoS (#2618) üzenetére


yako
tag

Erre gondolsz, mert ezt megtaláltam:
"erőteljesebb SUB működéskor rezgeti a fejest"
Nekem az összes közül ez a leghalkabb - mármint a subwoofer - nem lehet, hogy csak magától a hangszórő rezgéséből érzed, mintha vibrálna?
De még mindig nem találtam infót arról, hogy lenne ilyen funkciója!
Pl: Rocat Kave -> ADJUSTABLE VIBRATION UNIT

[ Szerkesztve ]

By Demons Be Driven

(#2620) AtHoS válasza yako (#2619) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Pontosan erre gondoltam.

Filmeknél is, ahol jönnek a mélyek, ott bizony szépen rezeg a fejes, bár lehet ahogy írod, a mély hangszóró miatt.
Végül is lehet így oldották meg a rezgetést, technikai részletekről nem találtam infót a fejessel kapcsolatban

Mod:
Mondjuk csak sima "mellékhatásnak" viszont erőteljesnek tűnik a rezgés olykor-olykor

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#2621) yako válasza AtHoS (#2620) üzenetére


yako
tag

Értem, kösz!

By Demons Be Driven

(#2622) LamaCube válasza Sir Lemming (#2616) üzenetére


LamaCube
addikt

Szia!

1. kérdés. A 6cm hosszú 4.5 cm széles a nyílás a fülnek. 3 cm mély. Maga az egész kagyló 5 cm vastag10.5cm hosszú és 9.5 cm széles. (sokan panaszkodnak rá, hogy kényelmetlen és nyomja a fejüket rövid időn belül is) Én nem tapasztalom se film se játék alatt. Tehát a kagyló elég nagy és masszív. Persze annyi hangszórónak kell is a hely :K

2. kérdés Sztereóban nem próbáltam még :N

3. kérdés Sima audigy 2-es hangkarim van és tökéletes számomra. Ennek következtében szvsz a hangkarid tökéletes hozzá.

4. kérdés Nem is hallotta, hogy van solid típusú is. :N

5. kérdés Sajnos nem, de ha szegedi vagy eljössz és kipróbálod nálam.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2623) Deethz


Deethz
csendes tag

Hello, Segítsetek légyszíves a döntésben :)

Headsetet akarok vásárolni, de nem tudok dönteni, 2 lehetőség lenne:

1.Creative-Labs Fatal1ty Gaming Headset

2.OZone Attack

Az Ozone kijönne 5000 Forintból, a Creative viszont 8000 lenne, (házhoz szállítás miatt)

Megéri a creative a különbséget ?

Köszönöm a válaszokat !

(#2624) BioNiCMaN válasza Deethz (#2623) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ezek közül melyik az 5.1-es? :F

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#2625) whitehand


whitehand
senior tag

(#2626) Deethz válasza BioNiCMaN (#2624) üzenetére


Deethz
csendes tag

stereo füllhalgató nem lehet gamer ? 5.1-es és "gamer" fejhallgatók

fail troll is failed

(#2627) whitehand válasza Deethz (#2626) üzenetére


whitehand
senior tag

Pedig gamer fülhallgató pl a creativ és stereó

(#2628) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

ismerősöm dilemma előtt áll: Razor Chimera vs Sharkoon X-tatic 5.1?

válaszotokat előre köszönjük :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2629) Katana28


Katana28
csendes tag

Hello!
Mr.Csizmás már írt a nevemben egy másik topicban a Chimera vs Sharkoon témában.
Leírom részletesen baluka26 mintája alapján, hogy pontosan mire lenne szükségem:
- Otthoni használatra, nyugiban a szobámban.
- Játékra használnám. Konzolra szeretném rákötni. Konkrétan X360-ra.
- Az erre szánt összeg olyan 30-35 k.
- Vezetékes vagy vezeték nélküli.... Nos igen Chimera szép és jó viszont paráztat, hogy fél év-pár hónap után az akku elkezdi feladni és, hamarabb merül,kipurcan nem beszélve arról, hogy esetleg pont a játék hevében merül le. Velejárója a dolognak...
Sharkoon viszont az olvasottak szerint kábelrengeteggel jár. Külön áramforrás a fejesnek, megint csak külön kábel ha chatelni szeretnék stb. Erről egyébként itt olvastam: [link]
- Legyen nyitott ha már választanom kell.
- Hangzás... nem tudom szépen, tisztán szóljon.
Jobban a a Sharkoon X-tatic felé húzok, mert inkább legyen kábelrengeteg, mint akku rizikó. Tapasztalatok vagy ajánlatok hasonló minőségben?

Off: Látom már ide is írtál... thx man.

[ Szerkesztve ]

(#2630) Kassadin


Kassadin
addikt

Milyen jó gamer füleseket tudtok ajánlani?
Üdv: Kassadin

(#2631) kexksz


kexksz
addikt

Sziasztok!

Van nekem egy Roccat Kave-em, az vele a gond, hogy néha elkezt halkan "sípolni" aztán abbamarad, aztán megint elkezdi etc... Illetve Minecraftben ha a menüben vagyok elkezd sisteregni, semmi más játékban nem, ott is csak a menüben.

Amit próbáltam:
Betettem hangkarim (Xonar D1) tesóm gépébe, ugyan az, talán kicsit enyhébben,
Rádugtam tesóm gépén alaplapi Realtek 7.1es karira, még erősebben olyan

Bárkinek bármi ötlet? :( :( :( Semmi fórumon nem találtam ilyesmi hibajelenséget...

(#2632) LamaCube válasza kexksz (#2631) üzenetére


LamaCube
addikt

Szia!

Nincs a közelben valami olyan elektronikai ketyere, ami valamiért bezavar? Szvsz valami miatt "begerjed".
Olyat hallottam már, hogy alaplapi hangkarival sistereg, amikor éppen nem szól semmi, de egy normális hangkarival nem hiszem. Olvastam olyat is, hogy a mikrofon erősítést lejjebb kell húzni és megszűnik a sistergés, de ez alaplapi hangkariknál írták, de egy próbát megér.
Kezdetektől ilyen vagy mostanában fordult elő?
Valamilyen hangkari driver frissítés nem volt?
Specifikusan egy játéknál fordul elő a probléma ott valami szoftveres ütközést sejtek a hangkari és a játék között.
Ezek csak tippek és tudom nem sokat segít, de hátha valami jó belőle.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2633) kexksz válasza LamaCube (#2632) üzenetére


kexksz
addikt

Kezdetektől ilyen, 2-3 napig megszűnt, aztán kihúztam és visszadugtam, majd megint előjött... Igazából a sistergés Minecraftban nem is zavar, csak a szinte folyamatos sípolás, ami mindenhol jelen van. :(

(#2634) Nojbee


Nojbee
tag

Sziasztok!
Ezekkel a fejhallgatókkal szemezek:
RAZER Carcharias
ROCCAT Kulo Virtual 7.1 USB
ROCCAT Kave
STEELSERIES 7H Audio
Kérdésem az lenne, hogy melyik lenne a legjobb játékhoz?!
Esetleg ha van ebben az árkategóriában jobb, akkor mit tudnátok ajánlani?
Árban nagyon maximum 25k!
Köszönöm a segítséget!

(#2635) Breaker válasza kexksz (#2633) üzenetére


Breaker
tag

SZia!

Nekem is Kave-em van, és hasonlot tapasztalok. Ciklikusan zümmög halkan, de hogyha a hozzaadott equalizert atrakom par centivel arrebb akkor megszunik, vagy annyira halk lesz hogy eszre sem veszem csak 100% csendben.

Üdv
Breaker

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#2636) kexksz válasza Breaker (#2635) üzenetére


kexksz
addikt

Szia!

Na, ez egy jó ötlet volt, szoftveresen mindent feltekertem, a remote controllon meg levettem mindent szinte minimumra, kivéve a basszust és így jó. Csak az a baj, hogy így meg nem lehet rendesen szabályozni a hangerőt, mert mindig eléggé halk :(

(#2637) BioNiCMaN válasza Deethz (#2626) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Hümm, úgy látom elkerülte a figyelmem a totyik címének változása. :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#2638) jaffa 2843 válasza Nojbee (#2634) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

ha mindeképp ezek közül kellene választanom, akkor talána steelseries 7h lehhe a nyertes, ami mellé vennék egy nem tul drága Asus Xonar DG hangkártyát.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2639) Nojbee


Nojbee
tag

nem muszáj ezek közül, ha van ebben az árkategóriában jobb ezeknél, akkor várom a tippeket, hogy mely fejhallgatók azok :)

(#2640) jaffa 2843 válasza Nojbee (#2639) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

ha mindenképp kell rá a mikrofon, akkor nemsok választási lehetőség marad.
ha mikrofon nem létszügséglet hogy rajta legyen, akkor ajánlom figyelmedbe a fejhallgatós topikot.

egyébként mi számít nálad jobbnak? mi az ami fontos?
kényelem, hangminőség, térhangzás, stb?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2641) Lalla


Lalla
tag

Sziasztok!
Szeretnék egy 5.1-es fülest, és egy picit tanácstalan vagyok.
Egy asus gamer laptopom van, nincs rajta 5.1-es kimenet, csak sima stereo. van rajta viszont hdmi, mely tudja az 5.1-et, ezzel a laptop a tv-re van kötve, melynek van 5.1 kimenete.
Játékra használnám főleg(autós szim)...
kérdés, h vegyek egy usb-s virtuális fülest(G35), vagy inkább egy valódit(Roccat Kave). A G35-ről mindenki áradozik, de hogy tudja képezni két hanszóró a térhangzást? Roccatnél pedig pár adaptert kellene szereznem, hogy a jackeket be tudjam dugni a tv-be:S

nintendo SIXTYFOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUR!!!!!!!!!

(#2642) jaffa 2843 válasza Lalla (#2641) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

mennyire fontos, hogy legyen mikrofon a fejhallgatón?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2643) Lalla válasza jaffa 2843 (#2642) üzenetére


Lalla
tag

örülnék neki, de nem feltétlenül fontos.

nintendo SIXTYFOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUR!!!!!!!!!

(#2644) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sziasztok.

Erről a SteelSeries Siberia-ról mi a véleményetek?
Tudtommal ez nem a v2-es, hanem az elődje és nincs rajta mikrofon. Cserébe viszont 13k-ért megvásárolható. Fő profilja ugyibár a játék lenne (Quake Live elsősorban, ill. kis CoD 4/CS 1.6), zenehallgatás ritkábban.
Hangkártyám jelenleg egy SB Audigy! SB0090 (később talán cserélem egy Asus Xonar DG-re).

Előre is köszi.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2645) jaffa 2843 válasza Synthwave (#2644) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

ha mikrofon nem kell rá, akkor ne ilyen gamer vackokkal szúrd ki a saját szemed, hanem vegyél értelmes fejhallgatót ennyiért :)
tedd fel a kérdésed itt
és ha megvan a fejhallgató, akkor mielőbb vedd meg azt a Xonar-t :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2646) Synthwave válasza jaffa 2843 (#2645) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vagyok abban a totyikban is.
Azért egy Siberia-t vacaknak titulálni kicsit erős szerintem.
13-ból te mit vennél?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2647) jaffa 2843 válasza Synthwave (#2646) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

ha ennyi a maximális keret, akkor Superlux HD668B-t, de ha rugalmas a keret, akkor én inkább egy használt, jó állapotú Sennheiser HD555-tel próbálkoznék. Természetesen miután vettem alá egy hangkarit is.

668B hátránya, hogy egyeseknek kényelmetlen lehet egy idő után ("zokni-moddal" ezen lehet segíteni, énis megtettem a sajátommal)

HD555 nagyon kényelmes és nagyon szépen szól (megfelelő hangforrásról), viszont kicsivel többe kerül használtan is mint az előző példány

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2648) kexksz


kexksz
addikt

"Van nekem egy Roccat Kave-em, az vele a gond, hogy néha elkezt halkan "sípolni" aztán abbamarad, aztán megint elkezdi etc... Illetve Minecraftben ha a menüben vagyok elkezd sisteregni, semmi más játékban nem, ott is csak a menüben.
Amit próbáltam:
Betettem hangkarim (Xonar D1) tesóm gépébe, ugyan az, talán kicsit enyhébben,
Rádugtam tesóm gépén alaplapi Realtek 7.1es karira, még erősebben olyan
Bárkinek bármi ötlet? Semmi fórumon nem találtam ilyesmi hibajelenséget..."

Közben volt garanciában, visszakaptam olyan megjegyzéssel, hogy semmi baj nincs vele, szóval elvileg mással van a probléma. (Vagy csak "figyelmetlenek" voltak...) Bármi segítséget elfogadnék. Amúgy ha bekapcsolom a hangkártyán a mikrofon monitorozást akkor is hallani ugyanazt a sípolást, illetve ha kattintok nagyrészt akkor is kicsit "felerősödik" a sípolás.

(#2649) whitehand válasza kexksz (#2648) üzenetére


whitehand
senior tag

meg kéne nézni mással füles vagy hangeszközzel is ugyez a szitu-e

(#2650) kexksz válasza whitehand (#2649) üzenetére


kexksz
addikt

Más normális minőségű fülesem nincsen. Holnap viszem le haverhoz, neki is Kave van, elcsereberéljük szerintem és megnézem azzal is ez van-e, meg hogy nála rossz-e ez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.