Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) impala válasza Allien (#2200) üzenetére


impala
tag

köszi, de azt hiszem nagyon nem fogok erőlködni vele.
nekem ollyan megoldás kellene, ami után eladhatóvá válik.
az ET-151 elég rendesen megy, amit tegnap szereztem be.

[ Szerkesztve ]

(#2202) enamessias


enamessias
aktív tag

Segitsetek!

Új 5.1-es fejest keresek. Eddig a Speedlink Medusa USB-t nyüstöltem. Maga a füles elég jo, de a bele integrált c-media hangkari nem tudja kihozni belöle a kisördögöt, hiába real 5.1-es. Ráadásul nincs hozzá win7-es driver és vista driverrel használva vannak vele gondok. Most lecserélném valami komolyabra.

Elvárásaim a leendö fejestöl:
- Win7 kompatibilitás!!!
- lehetöleg real 5.1, vagy meggyöző minöségü virtual (Megalodon), esetleg alternativ megoldás (pl Psyko)
- legyen usb-s, jo minöségü hangkártyával, ugyanakkor lehessen analogon is használni más hangkarival.
- esetleg lehessen konzollal is használni.
- vibra funkcio vagy atom mély

Használnám:
- laptopon, ezért fontos usb-s megoldás
- asztali gépen x-fi hangkarival (Jack vagy optikai)
- xbox360-on

Ezek alapján Sharcoon X-Tatic dolby lenne a nyerö, de tesztek alapján a mély és vibra hiánya, valamint az analog teljesitménye miatt nem gyözött meg.
Megalodon nincs vibra és mivel csak usb igy "felesleges" az x-fi.
Psyko, kompromiszumra hajlanék, de jelenleg nem beszerezhetö.

Mit tudtok esetleg ajánlani 300 euros határig?

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#2203) enamessias válasza enamessias (#2202) üzenetére


enamessias
aktív tag

Most néztem fel a Speedlink honlapjára és van uj driver, de azért még aktuális egy másik füles beszerzése.

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#2204) Allien válasza enamessias (#2202) üzenetére


Allien
veterán

Nem tom, mennyire "komoly" a 300 EU-s határ (kb 84000 HUF), de mindegy. Van pl Roccat Kave, elvileg kb 22E pénzért, Sharcoon-nak is két féle (analog-digi), kb 20-, ill. 36E között. Olcsóbbak is vannak, kb 10-13 körül. Pl teljesség igénye nélkül.
media-tech, EasyTouch ET-151 Octane 5.1, SAITEK Cyborg 5.1, Cyber Snipa SONAR 5.1, VERBATIM "5.1 Channel", Gembird AP-5.1, GENIUS HS-04U, POINT OF VIEW Gamer 5.1, Zalman Theater, de google segített ebben nekem is. ;)
Persze, vannak olyanok, amelyekről talán senki se hallott, pl: erről de ugye pixmania nem annyira ajánlott oldal. :B Talán van Steelseries félében is, ami asszem virtuálisan 5.1.
Ha virtuális "kell", van még Logitech G35, de a Razer is megteszi. :K ;)
Hogy melyik kompatibilis win7-l, melyik USB-s az másik kérdés. Az tuti, hogy amelyik nem saját hangkártyás, az ugye tuti jó, mert ahhoz külön kell hangkártya. :P A Speedlink Medusa-nak is van olyanja, csak Neked pont nem az van. :DDD
Laptopon is van tuti, legalább stereo kimenet, az Asus HP-100U pl felkonvertálja virtuális 5.1-re, ráadásul tetszetős/hangzatos dolgokat említ, pl "Dolby", EAX és DirectSound.
stb... :))

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2205) enamessias válasza Allien (#2204) üzenetére


enamessias
aktív tag

300 euro annyira komoly, hogy ha Psyko elérhetö lenne europában is, akkor valoszinüleg beneveznék rá. Még ugy is hogy a hangkártya problémát meg kéne oldani laptopon.
Mint irtam Sharcoon Digital felszereltsége kellene csak jobb minöségben! Ezekután nálam nem jöhet szoba rossz minöségü Zalman és a gagyi utánzata a media-tech sem!
Laptop integrált hangkártya sztereo kimenetéröl virtuális 5.1 Asus fülesével? :W Na neee!

Logitech G35 nem fog meg. Razer Megalodon ami még szoba jöhet virtuálisbol. Sokkal inkább gondolkozok egy külsö hangkari + fejes pároson.

Még én is kutatok a témában, teszteket olvasok, kersem az igazit. Minden segitséget elfogadok fejes és hangkari kapcsán. Neked meg köszönöm hogy egy jopár gyártot felsoroltál, igy könnyeg tesztek és árak után keresni. A linkelt AX Pro 5.1-nek meg utánanézek mit tud.

[ Szerkesztve ]

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#2206) enamessias válasza enamessias (#2205) üzenetére


enamessias
aktív tag

Megnéztem a Tritton AX Pro-t. Egy az egyben Sharcoon Digital, csupán másképpen néz ki a füles és persze különböznek a matricák rajta... Ez talán az Amerikai változata.

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#2207) Allien válasza enamessias (#2205) üzenetére


Allien
veterán

Szép példány, tény. Ebben a videóban bemutatják a lényeget. Érdekes, felülre rakták a hangszórókat (kivéve bass), és "csatornákon" vezetik a fülhöz. :DDD
Laptophoz is van pcia-s (vagy hogy hívják) hangkártya (ha van ilyen hely a laptopon), pl creative, vagy marad az USB.
Amúgy, van egy meglepim számodra! Legalábbis, egy kérdést megér. Itt azért rá kérdeznék, hátha be tudják hozni emberséges áron (bár valszeg ez tényleg 300EU-s lesz, mire beér, vám, áfa, stb...).

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2208) Allien válasza enamessias (#2206) üzenetére


Allien
veterán

Szerintem totál nem hasonlít, formailag bizti. Az más kérdés, hogy van egy digitális elosztó része, mint annak. :B Ráadásul, majdnem Tisza cipős az emblémája! :P Mivel méretben nagyobb, mint társai (pl Sharcoon), szebben is szólhatna. ;) Ha ugyan az lenne, akkor nem terveznének, és gyártanának hozzá új külsőt! Legalábbis, ennyire eltérőt. Szerintem. :B :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2209) enamessias válasza Allien (#2207) üzenetére


enamessias
aktív tag

Láttam már ezt a videot is rola, a honlapján is pofás ismertetök vannak.
Creativ x-fi usb-t néztem eddig, de a driver körüli mizéria aggaszto. Asus Xonar nincs usb-s?
Második link tényleg hasznos! Mindjárt irok is oda.... thx

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#2210) Allien válasza enamessias (#2209) üzenetére


Allien
veterán

Igen, sajna a creative szenyózik a régi hardverekhez nem ír win7-s drivert. :W De, azért nem reménytelen a helyzet. Bár, az is igaz, hogy még én se álltam át, mert van creative 4-s hangkártyám, de kiszedtem, mert először nem találtam drivert. Vissza még nem raktam, de elvileg már rátaláltam driverre, még ha nem is hivatalos. :B
Ami az Asus-t illeti, a lentebb linkelt füles szerintem USB-s! Pontosabban, a csomag tartalmaz egy Asus Xonar U1-t!

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2211) Integra


Integra
titán

hi, profi 5.1-es fejhallgatót keresek játékhoz elsődlegesen.
miket ajánlotok?
nincsen tapasztalatom ezekkel az eszközökkel.
egy asus rampage 2 gene deszkám van, ennek a hangchipjét használom.
köszönöm a segítséget!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2212) enamessias válasza Allien (#2210) üzenetére


enamessias
aktív tag

U1 analogon csak 2 csatornás, nem alkalmas (analog) 5.1-es füles meghajtására :( A linkelt csomagban is egy stereo füles van.
S/PIDF kimenet meg van a notin is, azért nem kell hangkártyát vegyek.
Viszont ugy néz ki, hogy összejön a Psyko! Már csak a fizetésre várok :P Ha majd kézhez kapom, majd irok rola pár sort.

[ Szerkesztve ]

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#2213) enamessias válasza Integra (#2211) üzenetére


enamessias
aktív tag

Pár hsz-t olvass vissza! Fel van sorolva jopár! Csak pénztárcád szab határt.
Személyszerint Rocat Kave-et ajánlanám az olvasott tesztek és az itteni beszámolók alapján.

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#2214) Integra válasza enamessias (#2213) üzenetére


Integra
titán

olvasgatok, igazából normális áron a roccat kova kivételével nem látok semmi alternatívát. ahogy olvasom a 64 bites win7-tel sincsen baja.
az a psyko füles érdekes történet lehet, de bűnronda, nem kapni és az a lötyögő mikorfon az egy vicc, ordas nagy konstrukciós hiba. meg hát a 300 dodo érte...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2215) Integra


Integra
titán

olvasom a razor cikkeket is, nehéz eligazodni. sokan írják, hogy a sima 2 hangszórós stereo fejhallgatóval elő állított 5.1 meg 7.1 is tökéletes, máshol meg azt, hogy igazi sourround csak annyi hangszóróval állítható elő, amennyi valóban kell hozzá, és nem pedig az elektronikai trükközés kell az elsődleges legyen.
a razornál tetszik, hogy usb-s, oszt jónapot, meg hogy szövetből van a párnázása és nem bőr, utóbbi ráizzad az ember fülére. (van egy sony mdr-f1 nyitott fülesem, plüss párnázással, imádom).
a 7.1-es tud egyébként 5.1 módban is működni? mert ugye szükséges, hogy maga a játék tudja a 7.1-et hogy abban menjen, ha a játék csak 5.1-et tud, akkor az a max.
ugyanakkor sok helyen olvastam hogy win7 64-gyel nagyon sok a baj és nem megbízható hozzá, mikrofon hibák, van hogy nem megy és a legújabb fw-vel is necces. van akinél meg semmi baj. így picit lutrinak érzem.
roccat-nál meg mindehol olvasom, hogy a basszust kifelejtették belőle, pfffff......
van még sennheiser pc350 is, de az is stereo füles, nem láttam hogy 5.1-et gyártana a senni...
szóval őskáosz van még mindig:(:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2216) Scholes9 válasza Integra (#2215) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Logitech G35 ;) Pénteken vettem, 30k volt, de megérte, minden szempontból :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2217) Integra válasza Scholes9 (#2216) üzenetére


Integra
titán

arról is írnak olyanokat, hogy ihajj:(
de a sennheiser pc350-ről is.
minden idő előtt tönkremegy. persze az idő előtt relatív, de kezdem úgy érzeni, hogy ha 2 évet kibírnak már jó vagyok vele.
de a logit sem zárom ki.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2218) Integra


Integra
titán

használ valaki pc350-et??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2219) Scholes9 válasza Integra (#2217) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Érdekes, nekem semmi bajom vele, pedig nem vagyok egy "igénytelen", a hanzgás érzékelését illeti :U [link] Mondjuk nem nyúlnék hozzá, mivel így a gari alapból bukta :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2220) Integra válasza Scholes9 (#2219) üzenetére


Integra
titán

hidd el, elhiszem:)
ami nálam tökéletes az első perctől, azzal meg más szív, de ez már csak ilyen.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2221) Integra


Integra
titán

sennheiser pc360 megrendelve. :)
amit olvastam róla és a kialakítása nekem tökéletes!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2222) Allien válasza Integra (#2221) üzenetére


Allien
veterán

Most néztem, PC 333 D 7.1! Végre Sennheiser is csinál valami újat! :DDD Igaz, tuti ez is virtuális lesz. Sajnos az ojró miatt a PC360 ára is jelentősen feljebb ment. :B
Sőt! A PC 163D is az lesz! :K

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2223) enamessias válasza Integra (#2215) üzenetére


enamessias
aktív tag

Átérzem a helyzeted! Nem könnyü ilyen fejesek közül választani! Mindegyiknek van valami nyügje! Ráadásul a tesztek is subjektiv tapasztalatokon nyugszanak.

Virtuális térhangzáshoz is lehet jo algoritmust irni (pl.: virtualhaircut.mp3), de szerintem az nem mindig állja meg a helyét. Lehet optimalizálják egy-két játékhoz, de minden filmhez tuti nem fogják. Én ezért favorizálom inkább a fizikai megvalositásokat és nem a virtuálisat.
Lehetséges jelöltek, amikre még kiváncs ilennék én is: Razor, Roccat.

Razor Megalodon: "usb-s, oszt jónapot", igéretes algoritmus, valoszinüleg játékokhoz egész jo lenne.
Roccat: Legtöbb pozitiv visszajelzést ez kapta mostanában, bár a mély hiánya itt is aggaszto lehet. Miért nem raktak legalább vibrát bele?

Minden 7.1-es tud 5.1-ben müködni! Nagyon egyszerü, a két háso csatornábol oldalanként csak egy lesz.

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#2224) enamessias válasza Allien (#2222) üzenetére


enamessias
aktív tag

A lényeg az usb-s kütyü! Kérdés mi rejtözik benne? Holnap majd rákeresek, illetve már ma, melo után...

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#2225) Integra válasza Allien (#2222) üzenetére


Integra
titán

168 eurot fizettem a pc360-ért amazonon, ez a jobb online árak között van jelenleg. a pc350 legalább 130 euro lett volna. a diffi meg nem ver földhöz, ha már ilyen kategóriáról beszélünk. viszont minden, ami miatt fanyalogtam a pc350-re, az ebben ki lett javítva.
-nyitott, nem őrülsz meg a síri csöndben
-nem bőrből van a fülpárnája!! van egy sony mdr-f1 fejesem, imádom, nem véletlenül nem szeretem a bőrt.. :)
-alapfelállásban is brutális a mély benne
-muteolt mikrofon a felhajtással
-hangerőszabályozó a fülesben, nem a kábelben (volt ilyenem és nagyon szerettem)
-nincsen kompromisszum, hogy gémer füles counter strike-ra vagy mozira etc, mert mindenhol vérprofi
legalábbis minden tesztben ezeket olvastam, mindenhol külön kiemelik, hogy a mély gondokat elkell felejteni, és még tisztább és profibb mint a pc350, ez lett az új referencia gémer füles.
a pc333d sem lehet rossz, sőt! de a fentebb soroltak miatt nekem nem játszik, számomra a pc360 egyértelműen jobb. árban ugyanott vannak, a pc33d valamivel olcsóbb, nem tudom mik a szignifikáns különbségek a kettő között.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2226) Integra válasza enamessias (#2223) üzenetére


Integra
titán

végülis huszáros vágással megoldottam:)
nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz, mert az alaplapom (asus r2g rog) xfi hangchipjét fogom alapvetően használni hozzá, nem akarok külön xfi hangkártyát venni (be sem férne).
ez az alaplapi chip meg már kell olyan profi legyen, hogy megfelelő jelet küldjön a fejhallgatónak. minden esetre meglepődnék ha nem így lenne.

most egérpad mizériám van, hogy rat9-hez mit érdemes alá rakni.. lassan, de biztosan csak kész lesz egy nap az egész:DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2227) Forceman


Forceman
tag

Hali!
Elolvasva sok hsz-t még mindig tanácstalan helyzetben vagyok.
Nekem jelenleg a megalodon(razer) tűnik a legoptimálisabbnak ,de sokan írták hogy gány a 7.1, és sztereóban is bukik a dolog. Eddig a roccat kave-re gondoltam, de rájöttem hogy az nem lenne jó mert zárt, beleizzad a fülem "belepállik".
Na most (ár mindegy) tudnátok olyan fejest mondani amit:
- Sokáig lehet hordani
- Akár 5.1 vagy 7.1
- Jó hangja van
- Hosszú idő után se nyomja a fejem
- Akár csak sztereó is
Ilyet tud valaki? :R

[ Szerkesztve ]

Milyen deszkát ajánlok? Természetesen tölgyet, de a fenyő se rossz...

(#2228) Integra válasza Forceman (#2227) üzenetére


Integra
titán

ha vársz egy picit és megjön a pc360-am, akkor tudok gyakorlati tapasztalatot mondnai róla.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2229) enamessias válasza Integra (#2226) üzenetére


enamessias
aktív tag

Asszem' hasonó az izlésünk! Rat9-et én is kinéztem magamnak... De az csak a következö project lesz.

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#2230) Forceman válasza Integra (#2228) üzenetére


Forceman
tag

Gondolom nem magyarból vetted? Mennyi volt?

Milyen deszkát ajánlok? Természetesen tölgyet, de a fenyő se rossz...

(#2231) Integra válasza enamessias (#2229) üzenetére


Integra
titán

usa-ból hozattam volna haverral, de ahol volt, pont nem kapni.. :(
európában meg még mindig nem kapni, legalábbis nem láttam még.

Forceman: valóban nem mo-n, de ha egy negyed oldalnyit visszaolvasnál... :K

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2232) #72042496 válasza Integra (#2226) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem akarok ünneprontó lenni, de annak a hangchipnek köze nincs az X-Fihez. Az egy ADI AD2000B HD. Ettől függetlenül valószínű így is meggyőző lesz a PC360 hangja, de ez inkább a Sennheiser érdeme. Hogy a SupremeFX nem aknázza ki a fejesben rejlő potenciált, abban biztos vagyok.
Az X-Fi effekteket szoftveresen és - számomra legalábbis - csak "visszafogottan lehengerlő" minőségben hozza elő. Egy igazi X-Finek sajnos a porába sem ér.

(Az én alaplapomon (Maximus II) is hasonló megoldás van, ha nem éppen ugyanilyen.)

(#2233) Integra válasza #72042496 (#2232) üzenetére


Integra
titán

nem szeged kedvem vele, tudom, hogy nem különálló hangkártya minőség, de nehogy már ne legyen jó.. aztán ki tudja:)
akkor viszont bajban leszek, mert tényleg nem tudok berakni egy hangkártyát, nincsen hely hozzá... :DDD
de toslink kábel amúgy is megy a receiverbe, akár onnan is kaphatja a naftát a füles.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2234) #72042496 válasza Integra (#2233) üzenetére


#72042496
törölt tag

Valószínű analógon is szépen fog az szólni, de akkor mérettetik meg igazán, ha kipróbálod az erősítőn keresztül, is. Jól emlékszem, hogy AVR 355-ösöd van? Azon keresztül már illik neki valami fickósat produkálni! :)

Kíváncsi leszek majd a tapasztalataidra.

[ Szerkesztve ]

(#2235) Integra válasza #72042496 (#2234) üzenetére


Integra
titán

igen, avr355 van hkts11-gyel. :)
kipróbálom úgy is, sőt, úgy akarom default nyomni, csak este nem már lehet, olyat szól a hangrendszer, hogy még a halottak is felkelnek rá.. :DDD és szeretem a lakásom, nem akarom, hogy a tulaj kidobjon:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2236) Integra


Integra
titán

nah, pc360: istenkirály, csak ajánlani tudom.
egyszerűen működik. aki nyitott fejeseket szereti az nem fog csalódni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2237) obehun válasza Forceman (#2227) üzenetére


obehun
csendes tag

nekem razer megalodon-om van

a 7.1-es hangzás visszaadása nem tökéletes, de még véletlenül sem gány, ha full HD-val eteted meghálálja, sztereó pedig pláne nem az, nem vagyok elfogult, november óta minden fellelhető 5.1-7.1 fülest kipróbáltam, erre a psyko-ra én is kíváncsi vagyok, elméletileg jobbnak kell lennie a megalodon-nál, hiszen jóval drágább, gyakorlatilag pedig majd meglátjuk

belinkelhetnéd azt a tesztet, ahol ezt a jellemzést olvastad a megalodon-ról, már csak kíváncsiság miatt, kevés írást találni róla, összehasonlító tesztet szintúgy alig akad, kíváncsi lennék mit találtak a cikk írói jobbnak

peace

(#2238) Eclipser


Eclipser
csendes tag

Hali!
Nemrég vettem egy Razer Megalodon 7.1-es fejhallgatót, napokban olyan problémák jelentkeztek, hogy a jobb oldali hangszórók hangosabban szólnak, illetve ha zenét is hallgatok a jobb oldali részből hangosabban hallom az éneklést pl.
Nemtudtam eltalálni aztse, hogy mitől kezdett el fájni a fülem mint állat. Mint kiderült ettől.
Szeretném a segitségeteket kérni ha valaki tud, hogy mit tudok csinálni ilyenkor? Balance-t megnéztem nincs elállitódva, firmwire-t frissitettem, egyszercsak hirtelen jött ez az effektus.
64bites Vistát használok.
Előre is köszönöma segitséget.

(#2239) obehun válasza Eclipser (#2238) üzenetére


obehun
csendes tag

én xp sp3 op rendszer alatt futttatom, én nem érzékeltem ilyesmit, szérihibás lehet, garancia van (kell) rá, cseréltesd ki

(#2240) jani1973 válasza enamessias (#2202) üzenetére


jani1973
tag

Én még mindig ezt a fülest ajánlom hihetetlen a zenei hatása és a játékba sokkal jobb mint a Speedlink Meduza mert nekem az is volt de közelébe nem volt olyan jó térhatása a mint a Media-Tech-nek . Az ár még most is nagyon barátságos ! Én még szerencsére 12.000ft alatt tudtam megvenni de már sajna feljebb ment az ára és 13.000ft alatt már nem beszerezhető .
De valószínű hogy az ára még feljebb fog menni . :Y
Win7 64 és Vista 64 bites driver is van hozzá ! :R :C

[link]

(#2241) xEon1337


xEon1337
őstag

Emailen azt a választ kaptam az Audiopartner Kft.-től, hogy hétfőn vagy kedden érkezik hozzájuk Sennheiser PC 163D, nagyjából 35.000 forintos áron.

Elvileg ki lehet próbálni náluk, kiváncsi leszek rá.

Ezen és a SteelSeries Siberia V2 USB-n agyalok, ami ugyan olcsóbb 10.000 forinttal, viszont a fülpárnája bőr (vagy inkább műbőr), ami sajnos ha elkopik, iszonyatosan undorítóan tud kinézni.

Mindkettő 7.1-es füles.

Szerintetek melyik éri meg jobban? :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#2242) Scholes9 válasza xEon1337 (#2241) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Logitech G35 ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2243) xEon1337 válasza Scholes9 (#2242) üzenetére


xEon1337
őstag

Olvastam róla negatív kritikákat is, ezért tartok a G35-től.

Igazából eddig egy Sennheiser HD555-ös fülesem volt és egy kicsit félek, hogy sem a 163D, sem a Siberia nem hozná az általam megszokott szintet. Tudom, nem egy kategória ezekkel.

"Less but better" - Dieter Rams

(#2244) xEon1337 válasza xEon1337 (#2243) üzenetére


xEon1337
őstag

Megérkezett az Audio Partner Kft.-hez a Sennheiser PC 163D, 42.750 HUF.

Ez így marha drága lett, megvárom, hogy más boltokban is megjelenjen, mert a külföldi árakból kiindulva reálisan ~35.000 HUF lenne az ára.

"Less but better" - Dieter Rams

(#2245) Nova96


Nova96
őstag

A mostani fülesem speedlink meghalt..

8-10e -+4e értékbe melyiket vegyem?

[ Szerkesztve ]

(#2246) Nova96


Nova96
őstag

(#2247) keknoob


keknoob
csendes tag

Sziasztok!
Tervezek venni egy Roccat KAVE fülest ( 5.1-es) és működhet a dolog egy integrált hangkártyával? alaplapom: MSI 785gm-e51
üdv.

(#2248) zsivo


zsivo
csendes tag

Ha valakit esetleg érint, Saitek Cyborg 5.1-es headsetem van még 4 db eladó.
http://hardverapro.hu/apro/uj_saitek_cyborg_5_1_headset_olcson/hsz_1-50.html

Zsivo

(#2249) xEon1337 válasza xEon1337 (#2244) üzenetére


xEon1337
őstag

SteelSeries Siberia V2 USB lesz a vége. 2 év garancia, 25000 HUF.

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#2250) xEon1337 válasza xEon1337 (#2249) üzenetére


xEon1337
őstag

Végül úgy alakult, hogy pár nap használat után eladtam a Siberia V2-t, mert a szemüvegemmel együtt kényelmetlen volt.

Most már egy Sennheiser HD595 boldog tulajdonosa vagyok :)

"Less but better" - Dieter Rams

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.