Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) Lidl válasza Lmh (#3550) üzenetére


Lidl
senior tag

Az amit linkeltél, az az USB-s verzió.
Én a sima 5.1-et vettem itt: itt
Az USB-snél azt vedd figyelembe:
- Saját hangkártya, tehát ha van egy jóminőségű hangkártyád, akkor azt nem fogod tudni használni.
- Csak PC-hez használhatod (még konzolhoz sem biztos)
- Egyesek szerint alapzaja van az USB-s hangkártyának. (bár a sima 5.1-nél is van USB a táp miatt és oda is mekúszhat egy kis alapzaj)
- Driver kell hozzá

Amőgy az USB-s úgy 12k körül van, míg a sima, jack-es 15k és én nem találtam máshol, csak ahol linkeltem.

Én a Speed-link oldalán találtam meg a ProGamer-t és ott írtak NX-et, de ezen ne vesszünk össze :)

Amúgy a mostani NX 5.1-hez és az NX 5.1 USB-hez most már csak egy kis kerek hordtáskát adnak és egy USB-s adaptert, hogyha nem a gépbe dugnád a táp miatt. (USB-nél ez lehet, hogy nincs, mivel ott csak PC-be dughatod)

Lidl

(#3552) Lmh válasza Lidl (#3551) üzenetére


Lmh
őstag

hmmm, lássuk csak mit hozzak ki akkor ebből:P
-alaplapi hangkártyám van. terveztem venni egy asus xonar DG-t, de úgy felment az ára a gyenge forint miatt gondolom, hogy lemondtam róla. De akár majd vehetek hangkártyát pár hónap/ év múlva. -
-tuti csak pc-hez fogom használni. +
-szerintem is, a jack&usb-s változatnál is lehet alapzaj. A mostani roccat kave-mnál is van. Megszoktam. +
-hmmm driver....nemtom ez mennyire baj. +-

összesen: 3:+,2:- az usb javára, szerintem xD
Azt hiszem az lesz, hogy ha be tudom szerezni 12k-ért az usb-set akkor azt veszem. Ha nem, akkor megveszem a jack-eset akár progamerről ( van személyes házhozszállítás? vagy kipostáztattad? Úgy összesen mennyibe került? ) hátha veszek majd valamikor jó hangkarit.

ui: Nem veszünk össze :) Mostmár lehet úgy írják azt a Progamer verzót is, hogy NX, de amikor kb 4 éve én vettem az enyémet, akkor még szó sem volt NX-ről. ( itt van a doboza a polcomon, uh tuti ;)

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3553) Lidl válasza Lmh (#3552) üzenetére


Lidl
senior tag

Sajnos csak futáros szállítás van abban a boltban és 1500 a díjja.

Természetesen vedd csak az USB-st nem akartalak lebeszélni róla.
Anúgy én csak egyszer dugtam be és nem dugogattom.
Ha meg van hangszóród, akkor lehet kapni sztereó 2->1 jack átalakítót. Én is azt használom, tehát akár egyszerre is szólhat a füles és a hangszóró (persze csak a front). Mondjuk biztos máshogy terheli a hangkártya végfokát így ez a konfiguráció, de talán nem lesz baj.

12K-és más boltban is láttam az USB-st, és ott lehet, hogy van személyes átvétel.

Lidl

(#3554) moonguru válasza Lmh (#3550) üzenetére


moonguru
őstag

Én viszont inkább ezt ajánlanám (nekem bevált):

[link]

Nekem szükségem volt a valódi térhangzásra és a 3.8 méter hosszú kábelre!

Alapzajt Nem tapasztalok vele! :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#3555) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Egyébként ezt a térhangzás dolgot én egy kicsit szemfényvesztőnek találom. Nekem volt egy jóminőségű Hi-Fi stereó füllhallgatóm és fps játékokban nagyon durván hallani lehetett hogy az illető merre van: hátul fent, hátul jobbra lent a pincébe, fent a padlás balra szalad hátra ... sokszor csiternek is véltek miatta és csak egy egyszerű stereo-s cucc volt.

Egyébként az én kérdésemre valaki? Mi számít jó, megbízható márkának?

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3556) Lmh válasza moonguru (#3554) üzenetére


Lmh
őstag

Pontosan erről beszélünk :) Ilyet fogok venni :D Köszi. Csak nem nagyon akarom supergamerből venni, mert általában az egyik legdrágább bolt. Remélem találok olcsóbban. Nem is beszélve arról, hogy Supergamernél tudtommal nincs személyes átvétel. Nincs kedvem még futárért is fizetni, amikor bp-en ezer bolt van és el is tudok menni érte.

Invisus: Lehet, hogy igazad van, de nekem ez a medusa anno nagyon bejött, mindent hallottam. Most viszonylag jó az ára is és egy jó minöségü stereo is kerül minimum ennyibe....
( lásd pl syberiák még drágábbak is )

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3557) SpZ válasza Lmh (#3556) üzenetére


SpZ
senior tag

nekem ez a kivitel van, van elég sok összehasonlítási alapom pl Creative Fatality ; Superlux 668B ; Steelseries Siberia V2 ; Logitech G930 és sorolhatnám mik jártak nálam, ez a fajta medusa ami nekem van (nem hinném ha többi jobb lenne) nagyon a legalján helyezkedik el a fent említett füleseknek nem is tudom mi értelme az 5.1 próbálkozásnak a részletesség kb Creative Fatality szinten meghal és a súlya és a mérete sem a legtökéletesebb, illetve lanon se láttam h valaki is medusa melett tette le volna a vokság a sláger az a Roccat Kave 5.1 és a Siberia V2.
(saját vélemény, gondolom a medusa userek fightolni fognak, de elég nagy összehasonlítási alapom van szerencsére)

(#3558) Lmh válasza SpZ (#3557) üzenetére


Lmh
őstag

Volt már sennheiserem, creative fatalitym, medusa 5.1-em, roccat kave-m.
Sennheiser nagyon régen volt, akkor még nem nagyon voltak 5.1-es fülesek, nem is emléxem az milyen volt, de mai mércével tuti gagyi (bár akkor kb mindenki olyannal játszott).

Creative Fatality konkrétan annyira szar volt, hogy 2 hét után kidobtam a kukába.
A Medusa 5.1 Progamer volt az első rettenetesen jó fülesem. Elég rég volt, de úgy emléxem, nagyon szerettem, jól hallottam vele mindent.
Aztán volt kis pénzem és kipróbáltam a Kave-t. Hát az is mámor volt, de sajnos elkezdett sercegni pont a gari lejárta után. Ezért szeretnék most újat venni. De bőven 20.000ft alatt. Szívem szerint Roccat Kave-t vennék megint ( most nem bömböltetném szét, mert már van hangfalam :D anno maxra tekerve hangfalnak használtam néha a fülest xD ) de iszonyat felment az ára ( anno enyémet 19k-ért vettem, most 23k-nál kezdődik,) gondolom a forint miatt.
Ezért gondoltam újra a medusa 5.1-re, mert azt megláttam 12.200ft körüli árért. Aztán most kicsit bajban vagyok, mert nincs személyes átvételre lehetőség, én viszont azt szeretem. Szállítással pedig még rájön az 1850 ft-os szállítási költség. És nagyon nem lehet máshol kapni. Tegyük fel megvenném 16000ft körül a medusa 5.1-et. Akkor már lehet jobban megérné 23-ért a kave....nemtom.... Össze kéne hasonlítanom a 2-t, hogy van-e köztük 7ezer ft.

szerk: na pont visszaírt a bolt, hogy személyesen is átvehető a füles. 12.110 az ára az usb-s medusa nx 5.1-nek. Azért ezt erősen megfontolom. Szerintem 11ezer ft azért tudásban nem lesz eközött és a kave között. remélem... :F

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3559) reflxx


reflxx
aktív tag

Üdv! Ma jött meg ROCCAT KAVE fülesem az ASUS XONAR DX hangkarim mellé. Most próbálgatom bekötni. Egy fórumozó azt mondta, hogy mikrofon, zöld, fekete, sárga sorrendben kell bekötni. Most úgy van és csak a Front-ot tudom állitgatni a control panel-on. Szerintetek rosszul kötöttem be, vagy mi a gond?
Üdv!

(#3560) SpZ válasza Lmh (#3558) üzenetére


SpZ
senior tag

Fatalityvel kapcsolatban nem értek egyet egy tisztességes bejáratás után remekül és pontosan szól.
Szerintem a medusa öszvissz nem ér 7 000Ft ot, a különbözet hízelgő számára.

(#3561) Lmh


Lmh
őstag

Najó, akkor nem lazsálni, halljam a javaslatokat, milyen fülest vegyek only pc játékokra? Záporozzanak a típusok!!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3562) Neverdie1 válasza Lmh (#3561) üzenetére


Neverdie1
csendes tag

Nagyon sok munkámba került. [link]

(#3563) Lmh válasza Neverdie1 (#3562) üzenetére


Lmh
őstag

most ezzel a linkkel mit csináljak?:P

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3564) Neverdie1 válasza Lmh (#3563) üzenetére


Neverdie1
csendes tag

Tényleg ilyen muja vagy hogy magadtól egy lépést nem tudsz megtenni?

(#3565) Neverdie1 válasza Lmh (#3563) üzenetére


Neverdie1
csendes tag

Válaszd ki a listából azokat a füleseket amiket meg tudnál fizetni, majd a nevüket másold be a google keresőbe majd még biggyeszd utána a "teszt" szavat. Mik vannak?

(#3566) Lmh válasza Neverdie1 (#3564) üzenetére


Lmh
őstag

Nem tudom miről beszélsz. Fent beszélgettünk pár emberrel a medusáról és pár egyéb fülesről. Voltak akik nagyon leoltották a medusát. Ez alapján kérdeztem. Olvass vissza ha ennyire muja vagy, utána okoskodj.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3567) Neverdie1 válasza Lmh (#3566) üzenetére


Neverdie1
csendes tag

Folyamatosan olvasom és az a véleményem hogy itt ülsz mint egy rakás szerencsétlenség és várod mindenki véleményét meg ajánlatokat kérsz hogy majd mások megmondják neked, mi lenne neked a jó. Ahelyett hogy elolvasnád a gamer fülesekről a teszteket, bár ez neked úgy látszik megerőltető.

(#3568) Lmh válasza Neverdie1 (#3567) üzenetére


Lmh
őstag

najó, nem kezdek el vitatkozni, utolsó hsz-em ebben a témában. egyáltalán nem látom mire gondolsz, de már nem is érdekel.
Ez egy fórum. Véleményekre vagyok kíváncsi. Inkább ne szólj bele ha nem tudod mi a célom. Köszönöm.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3569) Inv1sus válasza Neverdie1 (#3567) üzenetére


Inv1sus
addikt

Akkor ez a topic mire való?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3570) jaffa 2843 válasza Inv1sus (#3569) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

flémre :)

Egyébként sokan elfeledik, hogy a hang a hangkártyával kezdődik (nem teljesen, de játéknál a hangfájl az adott), és az alaplapival nem fog rendesen szólni semmi, aminek nincs saját hangkártyája (bár az se jó mindig aminek van saját "kártyája", sőt..).

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3571) Lmh válasza jaffa 2843 (#3570) üzenetére


Lmh
őstag

Többek között az ilyen hsz-ek miatt tartom fent a beszélgetés folyamát.
Köszönöm, ez valószínűleg így van, csak mégis nehéz az embernek néha rááldozni a pénzt, reménykedik,hogy elég a füleshez az alaplapi is ( pláne mai árak mellett :S ) . A hangkártya kicsit a háttérből fejti ki hatását, holott jelentősége nem elhanyagolható. Míg a füles kint van az asztalon...
Lesem a netet. Ha találok asus xonar DG-t 5000 ft körül, elöször lehet abba fogok befektetni.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3572) jaffa 2843 válasza Lmh (#3571) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

pont, hogy fülessel lehet hallani jobban a különbséget az alaplapi zaj és a dedikált hangkártya közt. Nagyon sokan azt hiszik, hogy ha rá van írva hogy HD Audio, akkor az már ér is valamit :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3573) Lmh válasza jaffa 2843 (#3572) üzenetére


Lmh
őstag

persze persze, én is így értem. Csak azt akartam mondani, hogy sokan azt hiszik gondolom, hogy elég egy jó füles és nem kell a hangkártya. Közben meg egy jó füles jó hangkártyával mutatja meg igazán a pozitív tulajdonságait. Így érted, nem?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3574) jaffa 2843 válasza Lmh (#3573) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

pontosan.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3575) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

Sziasztok, mikrofonos fülesre lenne szükségem, méghozzá olcsóra a határ 5K, kizárolag játékar (flight sim X)

Ezekből ki melyiket vinné? ill. tudtok esetleg mást ajánlani amit érdemes (akár használtan keresni)

Logitech Premium Stereo Headset
Philips SHM7110
Genius Europe HS-G500V
Ozone Attack
Sharkoon RHS200

(#3576) Neverdie1 válasza Inv1sus (#3569) üzenetére


Neverdie1
csendes tag

Lmh: "Najó, akkor nem lazsálni, halljam a javaslatokat, milyen fülest vegyek only pc játékokra? Záporozzanak a típusok!! "

Azért van különbség Lmh és BemApo hozzáállásában. Míg BemApo vette a fáradtságot és legalább körülnézett a füles piacon szépen leszűkítette a kört, kilistázva azokat a füleseket amik szóba jönnek. Míg Lmh otthon ül a fotelbe és várja hogy majd valaki rendszerezze neki a fülesek világát...

Bár végülis mindegy, mindenkinek jogában áll hülyének lenni.

(#3577) SpZ válasza BemAnyó (#3575) üzenetére


SpZ
senior tag

üdv
Ezek közül a Genius és az Ozone már volta fejemen. Ebben az ár szegmensben a Genius szerintem tökéletes választás. Az ozone tipikus feltörekvő márka de ez a kategóriája szerintem még nem ajánlott, a logitechből nem sokat nézek ki pláne ha kizárólag játékra szeretnél fülest. A sharkoon ról és a Philips ről nem tudok érdemit de lehet lesz itt aki tud tenni a dologhoz.

(#3578) lecsokolbi válasza Neverdie1 (#3576) üzenetére


lecsokolbi
aktív tag

én inkább megvárom míg a kolléga elszivárog mert :) jajjjj

[ Szerkesztve ]

- Mindenki hazudik! -

(#3579) Inv1sus válasza Neverdie1 (#3576) üzenetére


Inv1sus
addikt

Én is körülnéznék, hogy én miket választanék, de még mindig senki nem válaszolt azzal kapcsolatban, hogy melyek azok a márkák, amikben érdemes gondolkozni. :))

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3580) Lmh válasza Inv1sus (#3579) üzenetére


Lmh
őstag

neverdie még mindig olyanról beszél amiről fogalma sincs.

Én válaszolnék, de sajnos nem tudok :( Én is kb annyival indítanék, hogy csak Trustot ne! Széleskörű használatra még sosem használtan headsetet, uh inkább nem okoskodom. Én max 10.000 ft körülire érzem az igényedet. Szerintem menj be egy multiba ( media markt, saturn ) és ott próbálgasd ki őket, tapogasd meg, már amennyit lehet, hátha akkor közelebb kerülsz a megoldáshoz.... Aztán ha valami megtetszik.... persze semmiképp ne ott vedd meg, mert ott minden minimum 1.5szer drágább, de gondolom ez alap. Mivel nincs különösebb specializálódásod ( mint nekem volt ) ezért nagyobb a szerepe a szimpátiának szerintem.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3581) jaffa 2843 válasza Inv1sus (#3579) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ha írsz egy maximális keretet, akkor könnyebben meg lehet mondani, hogy miket érdemes nézegetned.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3582) Lmh


Lmh
őstag

Amúgy én is várom az ötleteket, hogy akkor medusa 5.1 helyett mit javasoltok.
SpZ, akkor ha annyira ratyi szerinted a medusa, akkor mit ajánlasz helyette? Van alternatíva? Miért tartod egyáltalán ennyire rossznak a medusa-t?

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3583) Inv1sus válasza Lmh (#3582) üzenetére


Inv1sus
addikt

Én azért nem javasolnám a Medusát, mert ugyanannak a fülhallgatónak a sima stereo verziója 5-6k körül van, tehát minőségben lehet nem nagy valami, csak azért nagy az ára mert 5.1

Egyébként 20.000 Ft-ig bezárólag gondolkodom, de valóban maradnék a 10.000-15.000 környékén, hogy mentesüljek a fölösleges nagy kiadásoktól manapság. ;]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3584) eami válasza Lmh (#3582) üzenetére


eami
addikt

én egy USB-s Corsair HS1 -et nyúzok karácsony óta és eléggé meg vagyok vele elégedve.

Én is mindenfélére szerettem volna. Talán játékban és filmben erősebb mint zenében. Igaz elég érzékeny a forrásra... nem mindegy pl milyen forrásból szól a zene.

(#3585) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Jelenleg ilyen fülesem van egyébként.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3586) eami válasza Inv1sus (#3585) üzenetére


eami
addikt

egy pont ilyet cseréltem le :D

(#3587) Inv1sus válasza eami (#3586) üzenetére


Inv1sus
addikt

Előtte meg ez volt: Thomson HEd-440

Életem legjobb hi-fi fülese, és 5.1 nélkül is remek térhatású hangzása volt. Valami hasonlót szeretnék.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3588) Neverdie1 válasza Inv1sus (#3585) üzenetére


Neverdie1
csendes tag

Sennheiserben nem tudsz csalódni. Nekem ilyenem van. [link]

(#3589) SpZ válasza Lmh (#3582) üzenetére


SpZ
senior tag

Azért tartom gyengének, rossznak mert a nálam megfordult fülesek 90% jobban használható játékra.

Ajánlani Steelseries 3H tudok ha 10 000Ft os kategória van terítéken ebben a kategóriában a 3H ban még nem csalódott.
Egy szintel felette már komolyabb a választék, kis hazánkban sajnos nem de amit biztosra tudok ajánlani: Steelseries Siberia V2; Roccat Kave 5.1; nem olyan rég volt még 17e ft ért Zowie is mo.on de már az sincs.
Még egy kategóriával feljebb: Logitech G930; Turtle Beach termékek; Astro A40 csak ugy ezekhez hozzájutni...

(#3590) Lmh válasza Neverdie1 (#3588) üzenetére


Lmh
őstag

köszönjük Emese, nagyon menő vagy. " Egyébként 20.000 Ft-ig bezárólag gondolkodom, de valóban maradnék a 10.000-15.000 környékén "

SpZ: nagyon köszi. Hát iszonyatosan húz a szívem újra a kave felé, de nem bírom megemészteni, hogy most 4ezer forinttal drágább mint amikor 2 éve az előzőt vettem :S Utána nézek a többinek is, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3591) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Most láttam, hogy a Sennheiser nemrég megjelent headsete már kapható itthon is.
[link] egész tűrhető áron adják. Szívesen kipróbálnék egyet :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3592) Neverdie1 válasza Lmh (#3590) üzenetére


Neverdie1
csendes tag

Mért nem spórolsz még 2 évig és veszel olyat mint az enyém? :DD

(#3593) Inv1sus válasza Neverdie1 (#3592) üzenetére


Inv1sus
addikt

A Sennheiser PC 333D G4ME 3D és a Sennheiser PC 320 közti különbséget milyen formában tudod kiaknázni, amelyért megérte kétszer annyi pénzt kidobni az ablakon?

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3594) Inv1sus válasza jaffa 2843 (#3591) üzenetére


Inv1sus
addikt

Egyébként ez egész jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3595) Neverdie1 válasza Inv1sus (#3593) üzenetére


Neverdie1
csendes tag

A két füles teljesen más. A jobb térhangzás miatt esett rá a választás. A gyári oldalon sem említik egy lapon a két fülest. [link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3596) Neverdie1 válasza Neverdie1 (#3595) üzenetére


Neverdie1
csendes tag

(#3597) jaffa 2843 válasza Neverdie1 (#3595) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A PC 320 alá vesz egy Asus Xonar DG-t és ugyanott van. Ráadásul jóval olcsóbban kijön.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3598) Neverdie1 válasza jaffa 2843 (#3597) üzenetére


Neverdie1
csendes tag

Ezeket a füleseket se sértsd meg ilyen kártyákkal. Az enyémet ez szolgálja ki. [link]

(#3599) Inv1sus válasza Neverdie1 (#3598) üzenetére


Inv1sus
addikt

Látom te aztán nem kispályázol. ;]

Bár én nem vennék a helyedben Fatal1ty-s cuccokat. Ez a gyártó egy veterán q3-as nevével próbál kitűnni a tömegből... Régen jó páran ki is röhögtük érte.

Ha már költök rá, akkor ne amiatt legyen nagyobb az összeg, mert az a gyerek zsebébe vándorol.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3600) Neverdie1 válasza Inv1sus (#3599) üzenetére


Neverdie1
csendes tag

Korábban eldöntöttem hogy grafikában és hangzásban nem kötök kompromisszumot. Nekem nincs bajom Fatal1tyvel, de azért irigylem. Szó szerint játszva szerzett milliókat. Vásárlás előtt elolvastam minden kártyáról a teszteket. Az én kártyám a legújabb fejlesztés, ez a piacon a jelenlegi legjobb. Nem én mondom hanem a külföldi tesztek. A kártya annyira új hogy magyar teszt még nem született róla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.