Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) JoinR válasza kobe24 (#15649) üzenetére


JoinR
senior tag

Ha az R1900-on feltekered a mélyet maxra, úgy elég lesz még rap esetén is (én rengeteg rappet hallgatok R1900-zal és nincs ilyen gondom, még maxra se tekerem). Ha van igényed a zenére, akkor megfelelő az R1900, de a pro5 azért egy más (ár)kategória, nem biztos, hogy kihasználnád, de ha megengedheted magadnak, biztos nem bánod meg. Persze az is kérdés, hogy miről tervezed hallgatni, egy alaplapi hangkártya mellé ne vegyél pro5-öt az is biztos.

(#15652) kobe24


kobe24
tag

Én is inkább az első kettőből választanék, a prodipe-t szerintem se használnám ki. De leginkább arra lettem volna kíváncsi, hogy ebben a kategóriában ezek-e a legjobbak, vagy van más amit kihagytam, de nekem úgy tűnik ezek közül érdemes választani akkor. Ja és köszönöm a válaszokat. :)

(#15653) Sonja


Sonja
veterán

Van valakinek tapasztalata Genius SP-HF 1201A típusról? :F Valami olcsóbb sztereót szeretnék, csak játékra/youtube-ra, semmi másra! Most egy kis Altec Lansing BXR1120 van, ami jó lenne, csak nem elég erős, öblös. Ez megfelelő lenne? :B Nem szeretnék ennél többet rákölteni.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15654) harry válasza Sonja (#15653) üzenetére


harry
veterán

Ez a cucc úgy látom 8.5k. Innen már tényleg nincs messze egy Genius 1255a, ami tényleg egy egész minőségi hangzást biztosít, én biztos azt venném - vagy Modecom 24 vagy 32, hasonlóan 10-12k között. (Sajnos a genius ára kezd elszállni :-\) Na, ez: [link] Újra lehet kapni? Ezek nem eltűntek egy időben?

Ha viszont ezt sokallod (pedig ennyiért cserébe is igen jó teljesítményt nyújtanak), akkor viszont valami olcsóbb is elég lehet. Mármint 8.5k alatti. Talán 4-6k között keresgéltek páran mostanság, noha nem tudom mi lett a választás eredménye, rákereshetek, ha nem találod.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#15655) Sonja válasza harry (#15654) üzenetére


Sonja
veterán

Köszi a választ! :R Én elsőnek olyan 6eHUF körül nézegettem, de elég sz@rok vannak ilyen áron, ezért adnék egy kicsit többet ezért a Genius SP-HF 1201A típusra, de többet nem. Ez még viszonylag normálsnak néz ki. Az általad említett típusok 13eHUF körül kezdődnek, az már nagyon sok lenne. Majd még meglátom, mert lehet végül ennyiért vehetnék már egy 2.1-es Creative-ot, ami egész jó játékhoz. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15656) PuMbA válasza Sonja (#15655) üzenetére


PuMbA
titán

"ennyiért vehetnék már egy 2.1-es Creative-ot, ami egész jó játékhoz. :K"

Pont, hogy szarabb. Egy mélynyomó csak úgy nem teremtődik oda ugyanannyi árért úgy, hogy jobb hangminőséget kapsz. Ráadásul egy mélynyomó minősége ennyiért szar, másrészt emiatt a szateliteket is kritikán aluli szintre kell belőni :)

[ Szerkesztve ]

(#15657) Sonja válasza PuMbA (#15656) üzenetére


Sonja
veterán

Mármint neked. Nekem pl. jobb egy ilyen Creative T3300 játékra, mert ezt már hallottam. Csak sajnos ez is 15eHUF, ami sok. De, ha ennyit kiadnék, akkor egyértelműen ez, mint a Genius. Persze ez én vagyok, mert ez nekem jobb.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15658) PuMbA válasza Sonja (#15657) üzenetére


PuMbA
titán

És a Genius 1255A-t hallottad? :)

(#15659) Sonja válasza PuMbA (#15658) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, barátomnak az van. Jó hangja van (ezért akartam volna a kisebbett), de a 2.1-es Creative nekem jobban tetszett játékra. :K Csak ugye az legalább dupla olyan áron lenne, mint ez a kisebb Genius, amit kinéztem, ezért érdekelne, hogy ennyit megérne-e. Ha most ezt nem veszem meg, akkor majd csak a nyáron tudok többet költeni (most elvitte a új proci, alaplap, stb.). :B

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15660) Polllen válasza Sonja (#15657) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem 3100 volt/van és nagyon jó kis rendszer.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15661) harry válasza Sonja (#15655) üzenetére


harry
veterán

Ennyiért biztos nem vennék 2.1 rendszert. Annyit nyerhetsz vele valóban, hogy lesznek dübörgő mélyek, ami a játék hevében lehet jónak tűnik, de az nem lesz se szép, se dinamikus, se igazi mély, csak dübörgés, ráadásul a többi tartomány rovására megy. Vagyis lényegében egyáltalán nem lesz szép, élvezhető. Ami fokozottan igaz akkor, ha esetleg filmekhez vagy zenéhez szeretnéd használni. Elég zavaró az, amikor a mélynyomóból dübörög akár már egy mélyebb férfi hang is. Játéknál is többre értékelem, ha nem csak a robbanás hangja szép, de 1-1 fülem mellett elhúzó lövedék magas hangja is szépen süvít, vagy akár csapat kommunikáció, vagy bármi, amik nem csak a mély hangokra építenek. Zenénél meg aztán főleg.

A kinek-mi a jó érdekes téma, nyilván szubjektív és nem mondhatom, hogy neked ez nem tetszhet :) Csak azt mondom, hogy amíg valaki nem használt hosszabb ideig egy picit is minőségibb sztereó szettet (akár 10-20k körül, nem hifire gondolok), addig szerintem nincs igazán kialakult elképzelése arról, hogyan kéne szólnia a dolgoknak, hiszen könnyen rááll az ember füle a régi rendszere dübörgésére, amit váltásnál először hiányolni fog, majd rájön, hogy mennyi minden más hang is van, amit eddig észre sem vett, és azok milyen szépek, ráadásul a mély hangzásról alkotott képe is megváltozik.

No mindegy, dönts ahogy szeretnél, én az általam említettek közül vennék egyet, vagy 4-6k között valami egyutas sztereó cuccot (Pl. Genius 360A? Milyen lehet...?), vagy a mindenmindegy kategóriából valami 1k-s csipogót :D Vagy használtat.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#15662) Sonja válasza harry (#15661) üzenetére


Sonja
veterán

Volt már 5.1-es Creative-om (T5900), aminél nagyon szép volt a Sub, semmi dübörgés, puffogás. Szép mélyet adott, ahhoz képest, amilyennek gondoltam elsőnek. Nagyon tetszett. Eddig egy Genius 5.1-es szettet használtam (DHT510), de annak iszonyú sz@r volt a subja (már megdöglött a cucc :D). :( Egy kicsit sem tetszett. Pont azt a dübörgő, puffogó hangot adta, ami rémes.

Elsőnek én is a kis Genius 360A típust néztem, de ettől komolyabbnak tűnt ez az SP-HF 1201A. Árban nem sokkal több lenne. Majd meg látom, mi lesz végül. Kár, hogy nem tudom sehol se meghallgatni őket. :O Úgy lenne az igazi.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15663) Skizz válasza Sonja (#15662) üzenetére


Skizz
addikt

A T5900 kultúrált is volt a maga kategóriájában annak idején. Cimbinél az szólt, irigykedtem is rá. Majd vettem magamnak egy 6100-ast és egy kalap szar volt az egész. Szóval azonos gyártó másik rendszerére ne alapozz. A Creative meg a Logitech sajnos már évek óta elég sok selejtet gyárt 2.1-ben meg 5.1-ben is.

[ Szerkesztve ]

(#15664) Sonja válasza Skizz (#15663) üzenetére


Sonja
veterán

Hű, ez nem hangzik túl jól. :Y :( Úgy gondoltam, hogy hozzák ugyan azt a színvonalat, csak 2.1-ben. :F Hmm... Lehet maradni kellene egy normálisabb sztereó Genius-nál. :U

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15665) Skizz válasza Sonja (#15664) üzenetére


Skizz
addikt

Érdemes. De ha javasolhatom, a 2020-ast kerüld. Fele annyit ér, mint amennyiért árulják, ezt a saját bőrömön tapasztaltam. Olcsóbb rendszereket nagyon dicsérik, arról viszont én nem tudok véleményt mondani. Mindenesetre a két nagy gyártó rendszereit manapság szerintem érdemes kerülni. Tisztelet a kivételnek. De nagyon elmentek a gagyi irányba sajnos.

(#15666) Sonja válasza Skizz (#15665) üzenetére


Sonja
veterán

Döntöttem, maradok a Genius-nál. Ez a 1255A az egyik, a másik a 1250B. Vajon ez utóbbi van olyan jó, mint a 1255A? :F Nem biztos, hogy a 1255A-t tudnak itt helyben hozni, és ezt meg nem szívesen rendelném.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15667) harry válasza Sonja (#15666) üzenetére


harry
veterán

Ez a 1250B új cucc? Még nem nagyon láttam róla véleményt. A 1255a-ról már igen sok jó tapasztalat van, így én ebben bíznék. De többen javasolják a két korábban említett Modecom hangfalat is, amik Genius-közeli áron vannak, és lehet kinézetre jobban tetszik / olcsóbb / könnyebb beszerezni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#15668) Sonja válasza harry (#15667) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, ez az új szeria, elvileg a 1255A leváltása lenne (bár egy picit kisebb maga a doboz). Ez lenne az. A Modecomot valóban könnyebb lenne beszerezni, mert az itteni bolt is tud hozni MC-HF24 és MC-HF32 típust is! A 32-es felkeltette az érdeklődésemet, csak jobb-e (vagy legalább ugyan olyan), mint a Genius vajon?! :B

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15669) Skizz válasza Sonja (#15668) üzenetére


Skizz
addikt

Amúgy pofás. Jó lenne, ha géniuszék leállnának a gémer dizájnnal, és ehhez hasonló 2.1-es rendszereket gyártanának, mert azok siralmasan néznek ki.

(#15670) harry válasza Sonja (#15668) üzenetére


harry
veterán

Nekem sajnos nincs velük tapasztalatom, ám itt egy cikk a 24-es típusról Ndrutól: [link] Nekem annyiból nem szimpatikusak, hogy hátul van a hangerőszabályzó potméter is.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#15671) Ernest.


Ernest.
tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ti, hogy oldjátok meg az asztalon a hangfalak elrendezését, hogy fülmagasságban legyen? Edifier R1600-am van, és most egyik oldalon könyveken, másik oldalon a nyomtatómon áll, és szeretném valahogy értelmesebben elhelyezni. Ha csak simán a monitor két oldalára rakom, akkor siralmas a hangzás. Amikor képeket nézegettem még a hangfalról, akkor láttam, h mindenfele ilyen magasított asztali polcokon voltak, de nem tudom, h ezek kaphatóak, vagy homemadek szoktak lenni?

(#15672) #84221696 válasza Ernest. (#15671) üzenetére


#84221696
törölt tag

Na, ez engem is érdekelne. :)

(#15673) Slownz válasza Ernest. (#15671) üzenetére


Slownz
senior tag

A hangszóró hangzását nagyban befolyásolja a szobaakusztika.Sokat lehet játszani a hangszóró elrendezéssel. (Elvileg az ideális az, ha a fejed és a 2 hangszóró egy háromszöget zár be, emellett a magassugárzó van a füleddel egy magasságban.) Nem mindegy, hogy a hangfal milyen távolságra van a faltól (főleg, ha hátsó reflexes). Sokat számít, hogy mennyire stabil asztalon van. Ezen kívül a komolyabb dobozokhoz dukál már valamilyen állvány is. Lehet kapni kifejezetten asztalra is, viszont, ha maga asztal nem elég stabil, szerintem sokat nem ér. Lásd pl. Ezek többnyire egyedi készítésűek, és nem is túl olcsók.

(#15674) harry válasza Slownz (#15673) üzenetére


harry
veterán

3 pont mindig egy háromszöget zár be ;] Nem tudom, hogy egyenlő oldalú, vagy egyenlő szárú az ideális. Ami a magasságot illeti, talán az is megoldás lehet, ha megbillentjük.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#15675) Felliic válasza harry (#15674) üzenetére


Felliic
tag

vagy egy vonalat... ;]

[ Szerkesztve ]

(#15676) Slownz válasza harry (#15674) üzenetére


Slownz
senior tag

való igaz :D de szerintem érthető voltam, természetesen egyenlő szárúra gondoltam :)

egyébként ez sem szentírás, van aki ehhez az állapothoz képest kijjebb fordítja a handobozt, játszani kell vele. Az se mindegy, hogy milyen távolságra vannak egymástól

[ Szerkesztve ]

(#15677) Espla


Espla
aktív tag

Edirol MA-5D micro monitorpár
18.500 Ft

Van valakinek tapasztalata erről a hangfalról?

(#15678) PuMbA válasza Espla (#15677) üzenetére


PuMbA
titán

Áh, monitor pár 18k-ért....digitális bemenet....1 utas....ha ez monitor, akkor minden az :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15679) Martin560


Martin560
csendes tag

Hello

Szeretnék magamnak valami jó hangfalat maximum 18 ezret szánnék rá, játékra és zenére kellenének főbbként nézegettem őket, de nem tudok dönteni a kettő között. :(
Erre a kettőre gondoltam
-Logitech Z506
-Logitech Z523

Szerintetek melyiket? :C
Vagy van valami jobb is ebben az árkategóriában?

[ Szerkesztve ]

...............

(#15680) PuMbA válasza Martin560 (#15679) üzenetére


PuMbA
titán

Modecom MC-HF32, Genius 1255A. Mindkettő üti hangminőségben ezeket, de ha brummogós mélyet akarsz, rosszabb közép és magas hagokkal akkor Logitech :)

[ Szerkesztve ]

(#15681) Martin560 válasza PuMbA (#15680) üzenetére


Martin560
csendes tag

Oké köszi :R
Igazából tuc-tuc zenére kéne nem operát szeretnék hallgatni fontos a basszus.

[ Szerkesztve ]

...............

(#15682) LW válasza LW (#14371) üzenetére


LW
őstag

Martin560: Ha tényleg csak jutub tucc lesz, akkor bármelyik logi megteszi.

-

Aki nem emlékezne a sípolós Microlab Solo6 hangfalamra [link].
Dióhéjban: 3 Alkalomból egyszer sem sikerült hibátlan hangfalt kapni.
Hazajöttem vizsgaidőszakra és nagyon mozgatta a fantáziám a hangfalvásárlás. Koliban hagytam a Xonar D1-et, meg amúgy is csak egy van belőle, így optikát akartam. Szinte kizárásos alapon maradt a Behringer MS40, sokan dícsérték és több mint tökéletes lett volna az asztalomra.

Nem akartam újra belelépni a bizonyosba, így utánaolvastam. Magas alapzaj, átlagos hang, stb. stb. A sok jó mellett eltörpültek a negatív kritikák, de elég volt ahhoz, hogy körülnézzek (ha már 40-50e kategóriáról beszélünk) erősítő+hangfalpár kategóriában is.

Itt jön képbe a Denon AVR-1306 és Magnat vector 55.
Pénteken egy budapesti út során 60e Ftért elhoztam őket együtt. Szerntem nagyon jó áron jutottam hozzá.

Lényegében már nem is az anyagiak voltak a korlátok, hanem a fizikai hely. Végül megkaptam a happy enddel járó magáért beszélő hangzást, fejhallgató erősítőt, digitális bemenetet és a 0 alapzajt.

Cipőkanállal, de még elfér. :)

Utószónak: Maximálisan egyetértek az első hozzászólással. Ha csak más korlátok nincsenek a vásárláskor (kevés hely, stb.), akkor sokkal jobb eredményt lehet elérni egy aprós hi-fi összeállítással, mint egy apró szatelites brummogós subos logitech nyavajával.

[ Szerkesztve ]

(#15683) csyo


csyo
senior tag

Nah, végre van az uzltben Behringer MS40, az árára voltam kivancsi!
Magyar pénzben 37 ezer FT

Végső kérdés:

MS40 37 ezerért, vagy Edifier 1600T 31 ezerért?

Legyen szép a napod!

(#15684) Polllen válasza csyo (#15683) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hogy kicsit árnyaljam a helyzetet:

Plazamarket - R1600T - 21.635 HUF ;]
(ez a hely kapott már meleget-hideget, uh felelősséget nem tudok értük vállalni. :P )

Egyébként ha kell az optikai bemenet akkor a behringer nem rossz bolt, de ha közé teszel egy DAC-t úgyis, akkor inkább R1600T.


LW

50k körül én is gondolkodtam upgrade-n és még aktív hangfalpárra szavaztak itt többen. :) Amúgy nem volt rossz vétel a cuccod, anno én is ránéztem, de stereo erősítőknél akartam maradni, uh elvetettem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15685) Ndruu válasza Ndruu (#15634) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szombaton átvettem a boltban a Solo 2C-t, hazahoztam, próbálgattam. Az első nap a szívbaj kerülgetett, mert a bal oldali doboz csipogója nem szólt, csak az erősítő alapzaja hallatszott rajta, bármit is csináltam. Vasárnap egész nap bekapcsolva volt (a hátsó főkapcsolót nem nyomtam le, csak lenémítottam) és ma meglepődötten és megkönnyebbülten vettem észre, hogy semmi baja, szól rendesen. Azóta jó, még ha hátul le is kapcsolom, akkor is.
A bemutató szerintem valamikor márciusban lesz olvasható, addig is naponta melegítem a rendszert, próbálom bejáratni.

18990Ft volt a legolcsóbb boltban.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#15686) csyo válasza Polllen (#15684) üzenetére


csyo
senior tag

köszi, sajnos magyar oldalrol nem tudok rendelni, mert egy vagyon amiért kiszállitják:-/

Legyen szép a napod!

(#15687) LW válasza Polllen (#15684) üzenetére


LW
őstag

Jó kritikákat kapott sztereó használatra, úgy hogy bevállaltam. Nyár elején rakok a hátam mögé egy szubot és 2 hátteret is (center kimarad hely hiányában). Kizárásos alapon szinte csak házimozi erősítő jöhetett szóba, mert kevés sztereó erölködőn van digitális bemenet (belépő kategória).

(#15688) Polllen válasza csyo (#15686) üzenetére


Polllen
nagyúr

uuu azt nem tudtam. :B Akkor viszont a 31k-s ár teljesen korrekt, nálunk is más boltokban annyi. Igazából meg kellene hallgatnod mindkettőt, mert tesztek alapján elég közelre hozták ki a két cuccot.


LW

Jó cucc az nagyon, ennyiért. :) Én végül azért maradtam az aktív vonalon, mert fejhallgatókkal is mókázok, és oda kell usb DAC (mobilitás rulez) és onnantól kezdve meg végtelen pénztemető. Próbálok küzdeni az upgradisszel.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15689) harry válasza csyo (#15683) üzenetére


harry
veterán

Az MS40 azért csak komolyabb cucc, ilyen kis árkülönbségnél én azt venném + lesz optikai bemeneted.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#15690) csyo válasza harry (#15689) üzenetére


csyo
senior tag

MS40 lesz akkor, tobbet nem tudok sajna kolteni rá:-/

film+zenehez jo lesz, es eleinte monitornak is fogom hasznalni...
Monitorhangfalnak zenészek nem ajánlották, de az edifiert még annyira sem.
(filmhez, zenéhez persze jok, csak zeneirashoz, keveréshez nem ajánlották)

Ezek szobajohetnek, ha valaki monitorhangfalat szeretne (es tenyleg arra kell neki):
M-audio Studiophile BX5a
Alesis M1 Active 520
Prodipe Pro 5
M-audio Studiophile CX5

Ti mit tudtok ezekrol?

Legyen szép a napod!

(#15691) harry válasza csyo (#15690) üzenetére


harry
veterán

Ha jól emlékszem, a Prodipe -ról már többször volt itt szó, olvashatsz róla véleményeket.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#15692) Polllen válasza csyo (#15690) üzenetére


Polllen
nagyúr

Zeneíráshoz, keveréshez nem ezt az árkategóriát ajánlják. Még mindig igaz itt az, hogy olcsón jót nem lehet.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15693) harry válasza Polllen (#15692) üzenetére


harry
veterán

Ha valakinek ez a munkája, az azért más téma, de hobbi szinten ez azért már elegendő lehet, otthonra...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#15694) kovi0001


kovi0001
csendes tag

Sziasztok!

Főleg filmnézéshez szeretnék 2.0-ás aktív hangfal szettet venni (árban kb. 50000-ig mennék el), eddig a legszimpatikusabb az Edifier R1900TII volt. A kérdésem az lenne, hogy jobb ez mint az R1600T, vagy esetleg tudtok hasonlóan diszkrét kinézetű, ámde jobb hangfalat mondani? Egy LED tv fejhallgató kimenetébe dugnám be.

Előre is köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#15695) csyo válasza harry (#15693) üzenetére


csyo
senior tag

en is ki kell hogy egyezzek az MS40-ben, kezdetnek nem lesz rossz biztosan...
Ha bejon az élet, akkor beruhazok egy fokkal komolyabb cuccra

elvileg szombatra meg is erkezik paostaval az MS40:-)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#15696) csyo válasza csyo (#15695) üzenetére


csyo
senior tag

Hopp, most látom, hogy ugyanebben a boltban van
M-Audio AV40 ugyanennyiert, mint a Behringer MS40

hmmm... most akkor vajon jol tettem-e, hogy nem az AV40-et valasztottam? Sajna eddig elkerulte a figyelmemet ez a marka...

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#15697) gogi? válasza csyo (#15696) üzenetére


gogi?
tag

M-Audiom volt inkább komoly zenére ajánlom !

(#15698) gogi?


gogi?
tag

Két hónapig agyaltam itt mire cseréljem le a Logitech 5.1 ami magas híján elég laposan szolt . Kiprobáltam aktiv pc hangfalakat de kevés volt bennük a mély zenéhez . Ez lett : 32.000ft Vateráról : Technics rádiós házimozi erősítő + Magnat 90/180w hangfalpár . BRUTÁLISAN SZÓL ilyen minőséget és teljesitményt sima aktív hangfaltól 70e ár körül kapnék csak .

(#15699) Jézus1969 válasza gogi? (#15698) üzenetére


Jézus1969
tag

jó választás volt. ez kicsit más kategória. nekem is volt technics komplet hifim csak eladtam már. egyedül hangfalakban nem jeleskedik a technics. biztos vannak jó 2,1-ek pc-hez de amelyik szépen is szól irreálisan drága. a 10-15 ezres kategóriát nagyon kritizálják itt. :K

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#15700) gogi? válasza Jézus1969 (#15699) üzenetére


gogi?
tag

A 2.1 - 5.1 Pc hangfalakban az a baj ,hogy álltalában csak egy közép meg egy subwofer van és igy igazán szép magas hangok elvesznek . A Logitech 5.1-em a méretéhez képest nagyon hangos volt de nem szólt szépen 6 közép és 1 mélyládával ! Ja és fontos megemliteni ,hogy az elmult időben 3 nagyon komoly fejhallgatót vettem de egyik se szólt úgy amit vártam tölle .De így,hogy megvettem a Technics erősítőt a fejhallgatóknak is más hangja van mintha csak a 7.1-es alaplapi hangkártyára lenne kötve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.