Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55587) pengwin válasza C.F. (#55577) üzenetére


pengwin
addikt

Én sem szeretem a nagy telefonokat, nekem is fontos a kompakt méret, meg eddig csak Samsung-om volt, mégse vennék Samsung-ot csak a mérete miatt.
Az LG L9 II és a Sony SP (ami látom szóba került itt még), tavalyi középkategóriás telefonok, lehet már 4.4-et se kapnak (nem biztos hogy hátrány a microSD tárhely kezelése miatt).
A 8x26 és 8x28 sorszámú (négymagos) Snapdragon 400-as processzorok meg csak grafikai téren vannak lemaradva az SP hardverétől (de ott nagyon: Adreno 305:Adreno320=1:4), viszont újabbak, energiatakarékosabbak.
Ascend G6 "csak" qHD és kb. kb ugyanott van processzorilag, mint az Express 2 (2*Cortex-A15 vs. 4*Cortex-A7), valamint új modell,de nem cserélhető az akksija. Szintén jó vétel lehet, ha kb. ennyiért megkapod, de ezzel szemben is jobb az Xperia M2 (kivéve méretben).
Én akár GSM boltban/MediaMarkt-ban próbálnék kézbe fogni Xperia M2-t/Galaxy Express 2-t/Ascend G6-ot, és megnézném melyik illik még nekem a kezembe. Mérettől függően választanék, lehetőleg M2-t vagy G6-ot.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.