Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84001) MeGabee válasza andrás47 (#83999) üzenetére


MeGabee
senior tag

Lumia 435 Dual
Ebben az árban nem kapsz más használhatót újban.

(#83998) Keil Walker: Remélem hamar csinálnak neki egy akciót :D (Amúgy vajon hogy hozták össze a leírásban a 3,7GHz-es procit?Valaki nagyon zseni náluk is :D )

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#84002) Alastair' válasza andrás47 (#83999) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Belépő szinten jobbak a Lumiák.

MeGabee: 1.5+2.2

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#84003) MeGabee válasza Alastair' (#84002) üzenetére


MeGabee
senior tag

Értem én.De miért adták össze??? :D Nehéz lett volna kiírni így ahogy te?

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#84004) Alastair' válasza MeGabee (#84003) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Én az ilyenekben nem keresem a logikát :)

Alister from Hell

(#84005) bazsimano válasza bazsimano (#83933) üzenetére


bazsimano
őstag

erre valaki?
A3 es J5 között melyik a jobb? ED-nel ua az azon vannak.
udv
b.

(#84006) s3nsitivity válasza MeGabee (#84003) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Az ilyen leírásokat általában azok csinálják akiknek fogalmuk sincs róla, hogy mi is ez. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#84007) Alastair' válasza s3nsitivity (#84006) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Inkább nem politizálok..... :)

Alister from Hell

(#84008) s3nsitivity válasza Alastair' (#84007) üzenetére


s3nsitivity
addikt

:C :C

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#84009) MeGabee válasza bazsimano (#84005) üzenetére


MeGabee
senior tag

Szerintem van köztük 10K különbség :D
A3: 4,5 qHD kijelző,16Gb tárhely, fém ház, 8Mpx-es kamera
J5: 5 HD panel,8Gb,műanyag,13Mpx

Én a J5-re szavaznék.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#84010) delgo válasza BenHans (#83974) üzenetére


delgo
csendes tag

Köszönöm a választ! A Galaxy A3 tényleg megfelelőnek tűnik.
Azért ha van még egyéb ajánlat, szívesen megnézném azokat is. :)

(#84011) spider80 válasza Keil Walker (#83998) üzenetére


spider80
őstag

Ebben sincs 800mhz-es LTE? :(

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#84012) Alastair' válasza delgo (#84010) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Redmi 1s, Redmi 2, Honor 4c, Huawei P8 lite

Alister from Hell

(#84013) MeGabee válasza spider80 (#84011) üzenetére


MeGabee
senior tag

Ha a Honor 6 tudta,akkor valószínűleg ez is fogja tudni.Remélem nem hülyék ülnek a Huaweinél.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#84014) Keil Walker válasza spider80 (#84011) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

99%, hogy tudja.

(#84015) Nestor16


Nestor16
senior tag

Hali.

Már esedékes lenne lecserélnem az Y300-as telóm, idegesítően lassú szokott lenni.
Az ár jó lenne, ha beleférne 40-50k-ba, de 60 ezerig felmegyek, ha szükséges.
Inkább valami jót szeretnék kifogni használtan aprón, úgy valamivel olcsóbb is.
Best-buy érdekel.
Android legyen, szeretem, hogy nyitott, szoktam főzött romokat feltenni, tehát az plusz, ha van a kiszemeltre valami jól használható ROM akár gyárilag, akár főzöttként.
Netezés, messenger, (appok: keep, anki, runastic, zene), youtube. De a lényeg annyi, hogy ne legyen lassú.
4G nem szükséges, akksija legalább egy napot határozottan bírjon ki.
A MIUI OS határozottan tetszik, eddig a Xiaomi Redmi Note 2-t néztem ki.
Írhatnátok több készüléktípust is, legyen választék (persze ha vannak) és utánanézek melyik szimpatikus.

Köszönöm! :R

Üdv, Dávid

(#84016) Alastair' válasza Nestor16 (#84015) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Vegyél egy használt Galaxy S4-et, szerintem a gyári 5.0.1 teljesen jó, illetve ha lejár a garancia annyit rom-olhatsz amennyit akarsz mert rengeteg van rá.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#84017) gg1981


gg1981
csendes tag

Telefonvásárlás előtti végső döntésben kérem segítségeteket. Egyéb okok miatt mindenképp Telekomnál fogom megejteni a vásárlást. Kettő telefon között nem tudok dönteni

1.: Huawei p8 125700 (20*6280)
2.: Lg g4 161200 (20*8060)

Kérdésem, hogy egyrészt a g4 teljesitménye megéri ezt a havi kb1800 felárat, vagy annyival nem jobb, illetve az aranyszínű p8 nem túl feminim-e.

Válaszokat köszönöm

(#84018) Nestor16 válasza Alastair' (#84016) üzenetére


Nestor16
senior tag

Köszi a tanácsod, viszont sajnos nem tetszik a Samsung külseje meg én általában nem a nagy márkákat preferálom előbbre, inkább a közepes gyártókat (Huawei, Xiaomi) bár ez használt vételként semmi sem jelent már a cég felé nézve. Egyébként ahogy látom már újonnan is simán lehet venni jó hardverrel felszerelt telókat. A 2 GB ram már manapság jól jön.

Üdv, Dávid

(#84019) MeGabee válasza Nestor16 (#84018) üzenetére


MeGabee
senior tag

Honor 4C-t vagy Redmi 2 Pro-t nézd meg újonnan.Mondjuk nem tudom ezekre mennyire van/lesz főzött ROM.
Egész jó áron lehet már Eu warehouse-ból beszerezni a Note 2-őt.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#84020) Alastair' válasza Nestor16 (#84018) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Használt Nexus 5? Erős soc, jó gyári támogatás, rengeteg főzött rom.
A közepes gyártókra nem találsz semmit. Huawei, Honor így kilőve mert a kirinnel nem foglalkoznak. CM-et nem talász egyikre se.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#84021) Alastair' válasza gg1981 (#84017) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Végső döntést megkönnyítendő: ha veszek egy új telefont, előtte a régit azért jó lenne eladni. A Huawei P6 és az LG G2 nagyjából 2 évesek. Nézd meg mennyiért mennek használtan (P6 olyan 35 körül, G2 55-60 körül) Nem kevés a 2 gyártó közt a használt értékbeli különbség. Minden bizonnyal megvan az oka. A G4 2 év múlva is telefon lesz, a P8 pedig a használtpiac alján.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#84022) Nyx89


Nyx89
aktív tag

Sziasztok!

Holgy ismerosnek keresnek telefont, lehetoleg nem tul nagy meretu es feher szinu Androidos keszuleket szeretne:

- Árkategória. ~40-45
- Használt vagy új Csak uj!
- Hol vennéd meg? Fuggetlenul
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Alt 2 evente cserel telefont
- Mire használnád? Net, FB, Zene IM (viber, fb), Minimalis fotozas, Insta, Altalanos dolgok
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Fokent Android
- Milyen kialakítású telefont keresel? Mindenkepp 4,5 max 4,7es kijelzo lenne, XPeria L-t szeretne levaltani

Elore is koszonom a segitseget.
Udv

(#84023) Alastair' válasza Nyx89 (#84022) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A 84012-ben linkeltem a Redmi 1s-t, nézd meg.

Alister from Hell

(#84024) Ájvé válasza Alastair' (#84021) üzenetére


Ájvé
veterán

P6 tudásban közelébe se ér a G2-nek.
Egyénként meg nem a készüléket minősíti, egyszerűen ezt ismerik az emberek, ettől nem lesz rosszabb, sőt jobb is lehet, de az egyszerűen nem ismerik. Tipikus esete mikor a név adja el az eszközt.
De Mi3 is 50-60 körül megy használtan, pedig közel sem olyan ismert, mint a G2. Tudásban viszont simán felveszi vele a versenyt.
Honor-al viszont nagyot szakított a Huawei, úgyhogy lehet már nem lenne igazad újabb készülékek esetén.

[ Szerkesztve ]

(#84025) MeGabee válasza Alastair' (#84021) üzenetére


MeGabee
senior tag

Minden kötözködés nélkül azt is nézd kérlek,hogy melyik mennyiről indult.Emlékeim szerint a P6 valahol 120 körül,a G2 meg 170 körül.Azért akkor annyira még sem tartja jól az értékét :D

(#84024) Ájvé: +1

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#84026) Alastair' válasza Ájvé (#84024) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nézd én Intelt használok, és csak akkor ajánlok valakinem AMD-t, ha azt mondja, hogy nincs pénze Intelre.
Remélem érthető voltam.

MeGabee: vásárlás előtt nem tud dönteni, én adtam neki egy érvet a döntéshez. :K A Huawei-jt a Nexus gyártása közelebb viheti ahhoz ahova most ők gondolják, hogy tartanak, de csak akkor ha nem a Kirinnel fogják gyártani.
Az kevés, hogy a külselye már prémium, bentre is az kellene.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#84027) Keil Walker válasza Nestor16 (#84015) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Xiaomi mi3. Erős hw, miui v7, sok ROM, használtan belefér a keretedbe. És még 4g sincs :D

(#84028) solor


solor
tag

90 (max100) dollárért mi a legkedvezőbb ár-érték arányú, javasolt teló jelenleg? A tinydeal kinálatábol vagy eu raktárból rendelnék, de a sok ismeretlen tipus közt nem tidok kiigazodni...
Meghalt a jayu g3s, helyette kellene hasonló, esetleg nagyobb kijelzős teló...

(#84029) Ájvé válasza Alastair' (#84026) üzenetére


Ájvé
veterán

Nekem is Intel van (igaz nagyon régi) és tény hogy jelenleg processzorok területén magam veri az AMD-t, de ez távolról sem az az est. Nem mondom, hogy P8-at választanám G4-el szemben, de az biztos, hogy nincs olyan különbség, mint amit említettél. Már csak számokból kiindulva, Huawei-nek sokkal nagyobb a piaci részesedése.
A részrehajlásod több, mint óriási, persze a te dolgod, de ilyen módon legalább ne tévessz meg senkit, ha lehet.

(#84030) moma válasza MeGabee (#84019) üzenetére


moma
őstag

note 2: csak rájön még 40 dolcsi szállítás...

we all deserve a bit of luck.

(#84031) Alastair' válasza Ájvé (#84029) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Azzal, hogy a G4 jobb és időtállóbb kit is tévesztettem meg? Szerintem az a megtévesztés ha azt mondod, hogy a P8 olyan jó mint a G4 és 2 év mulva is olyan jó lesz. Az igazság nem összekeverendő a részrehajlással.

MeGabee: úgy látom sog gond van a szövegértéssel is. Sehol nem írtam, hogy bajom van a Huawei-el. Ráadásul nem is az ár-érték arány volt a kérdés, hanem az, hogy a G4-et vegye vagy a P8-at :))
De kezdem feladni....... :))

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#84032) MeGabee válasza Alastair' (#84026) üzenetére


MeGabee
senior tag

Nekem ezzel csak az a bajom,hogy az almát hasonlítod a körtéhez.Ha ugyanezt S4-G2 párhuzammal tetted volna,akkor rendben :C
A Huawei kimondottan (mármint ők is kijelentették ezt) kedvező ár/érték arányú,inkább szolidabb hardverezettségű,de jól használható telefonokkal jött/jön ki.A prémium belső(mert nem Snapdragon?) hiányát az árazásukon láthatod,ennek ellenére igenis ott vannak a topgyártók között.Aki persze a számok bűvöletében,benchmarkok és magszámok,megahertzek alapján vesz telefont,az meg is érdemli. :R
Mondom ezt úgy,hogy az eddigi készülékeim nagy hányadát a két koreai gyártó termékei tették ki.

Na ne offoljuk szét teljesen ezt a topikot :)

Peace

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#84033) bozont


bozont
veterán

Már pár helyen láttam emlegetve a Snapdragon 620 és 820 shipseteket. Ezekkel mikor várhatóak telefonok?
Vagy esetleg az alábbi kritériumokkal van valami jó vétel:
- 64bit soc és jó lenne ha legalább 1-2 android verzió jönne még rá
- min 2gb ram, de nem baj ha több
- min 16gb belső tárhely, ha sd-vel bővíthető, ha nem akkor 32gb
- valami jobb fajta kijelző, szép színekkel, jó betekintési szögekkel
- max 1080p felbontás és max 5,5"
- nem sokat játszok, így nem feltétlenül kell a legerősebb gpu, de jó lenne azért használható lenne (ezért is esik ki pl sok Huawei telefon, az MP450 elég harmatos szerintem)
- tudja a 800MHz-es LTE sávot
- meg persze a szokásos dolgok, OTG, nfc, bt, stb.

Mindezt 100e FT alatt. Külföldi rendelés is szóba jöhet.

Esetleg érdemes lenne megvárni a frissített Nexus 5-öt?

Nézegettem a Oneplus 2 telefont is. Igaz ez drágább, de csúcshardverrel szerelt és biztos elég lenne egy jó darabig. Van már tapasztalat vele?

[ Szerkesztve ]

(#84034) andatti


andatti
senior tag

A tecsós ajánlatokhoz kéne nekem segítség. Most 3 napig kiszórják a gyönge telókat, és a muternak kéne egy jobb, beletenné a 2 sim-et, így máris csak egy telót kéne vinnie, de nem tudok dönteni. A 10 rugós rém rossz hardveresen, így nem is jöhet szóba...
Szóval
Lenovo A369i /15/, VAGY BEEX LUNA /17/ VAGY MS LUMIA 435 /20/, esetleg ConCorde SmartPhone 4000 (az edigitalból) /20/?? ?
Tudom az MS hardveresen a legjobb az összes között... Ti melyiket ajánlanátok, mert akkor a 7végén (cs-p-szo) valamelyikre le kéne csapni... De nyitott vagyok más márkára típusra is, hasonló árban, ha az jobb, mint ezek... Igaz a mutter 71-et tapossa, így nem kell a penge hardwer, de legyen normális... (csak dual sim-es- tudom, van külön topicja, de hátha itt hamarabb kapok választ - ezek is okostelefonok...).

(#84035) Ájvé válasza Alastair' (#84031) üzenetére


Ájvé
veterán

Ezt meg nem tudhatod. Eleve G4 drágább is, úgyhogy valószínűleg később is drágább marad (hacsak nem árulják ár alatt használtan, de ki tenne ilyet).
Én mondjuk azért veszek telefont, hogy használjam és lehető legjobbat keresem, amit kapok a pénzemért, de ha valaki úgy vesz telefont hogy amikor eladja akkor is sokat érjen, akkor szifon a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#84036) Alastair' válasza andatti (#84034) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Mindenképp a Lumia, a többi veszélyes hulladék.

Ájvé: nézd, az én állápontom akkor lett ilyen, amikor az 1 éves P7-et el akartam adni, és mindenhol kiröhögtek, hogy nem kell senkinek, én meg akkor röhögtem amikor megmondták mennyiért vennék be :D

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#84037) MeGabee válasza Alastair' (#84036) üzenetére


MeGabee
senior tag

+1 a Lumiának.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#84038) csmat


csmat
senior tag

Melyiket érdemes venni a következők közül?
LG FINO (d295)
Lenovo A328
Hueweil G630
tesco ope3dot
samu galaxy ace 4
LG LEON
esetleg
XIAOMI Redmi 2 kínából? a kínai boltból való ugyan az lehet mint az itthon 2x annyiba kerülő társa? (tudom jönne még rá VÁM, de akkor is sokkal olcsóbb kintről, főleg ha találni eun belüli raktárat)

Igazából nagy megkötés nincs, legyen lehetőleg kicsi 4, max 4,7 " min 1 gb ram, független és a dual sim nagy előny.

Van esetleg olyan kártyás csomag pl a trénél, ahol független telefont adnak, mint annó pl a Motorola defy volt?

[ Szerkesztve ]

(#84040) anulu tuslu


anulu tuslu
csendes tag

Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményetekre. 50-60 körül keresek androidos telefont.
A legfontosabb, hogy legyen rajta otg. Fontos a jó GPS és egy elviselhető kamera.
Használtan Galaxy S4-re, vagy Z1 compactra gondoltam, újonnan pedig Redmi 2 Pro, vagy Honor 4C.
Mit gondoltok melyikkel járnék jobban? Más ötletet is szívesen fogadok, 5 colnál feljebb nem igen mennék.

Köszönöm.

(#84041) .OM. válasza gg1981 (#84017) üzenetére


.OM.
aktív tag

Szia

G4 teljesítményben, akkuidőben, kamerában és minden másban is veri a P8-at. Ezért árban is több. A G4-nek inkább a Sony Z3 v Z3+ (= Z4) az ellenfele.

..pont ez a két telefon között örlődöm, de G4 lesz szvsz.

.om.

edit:

(#84040) anulu tuslu

S5 mini?

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#84042) Dejdő


Dejdő
csendes tag

Sziasztok!

Lenovo Vibe Shot vagy Honor 7?

Fontos szempontok: fényképezés (előlepi kamerával is), játék valamint a gyorsaság. Sajnos nem tudom eldönteni hogy a snapi 615 vagy a kirin 935 lenne e a jobb/szebb/gyorsabb?

Lenovo Vibe z2 pro és 1+1 volt még a listán, de azoknál kicsit aggaszt a méret :F

Ha van más ötletetek akkor ne tartsátok magatokban :R

köszi

(#84043) gorgo


gorgo
őstag

Hát bakker, tegnap még nagyon lelkendeztem, de mára piszokul lehűtöttek itt a cégnél. Szimplán 50khuf-ban húzták meg a határt telóra a Telekomnál (aminek jó szar, versenyképtelen árai vannak).

ezek jöhetnek szóba:
Lumia 735
Xperia E3
Galaxy Core Prime
LG Leon

Megfogadtam hogy Win nem lehet... Csak nekem tűnik úgy, hogy a fentiekből a Lumia a legjobb? LG tesztnél olvasom, hogy hívás bontás után 30 sec hálózatkeresés. :Y Nemá. Sztem első nap földhöz csapnám... Többi meg a középkategóriára jellemző módon vagy itt vagy ott nembegyere, ami túl van a kompromisszum határon.
Talán még az E3 ami halvány fokkal jobban tetszik a többinél.

Kérdés: kicsit sem figyelem a mobil híreket, így nem tudom, hogy érdemes-e várni egy esetleges árcsökkenésre, mert akkor esetleg várok szívesen pár hónapot, mert a Lumia 830 esetleg bemehet 50k alá (vagy jól beszopom, mert leveszi a szolgáltató a kínálatból?).

(eredeti elképzelés az volt, hogy KICSI de erős borsot akarok, na ebből nem lesz semmi, mert az mind felső kategóriás. Kicsi kaki meg nem kell).

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#84044) ViSAS válasza anulu tuslu (#84040) üzenetére


ViSAS
senior tag

Z1C-ben szerintem nem csalódnál. :K

(#84041) .OM.: Tudtommal az S5 mini nem támogatja az OTG-t.
(#84043) gorgo: Core Prime. 8GB belső tárhely és picit fejlettebb chipset az E3 ellen. Van a családban, jól teszi a dolgát a hétköznapokban. A többiről inkább nem is beszélnék ezek ellen, vannak bajai a 735-nek bőven, bár többnyire szoftveres oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#84045) draco31


draco31
veterán

Hello!

Haverom nem tud dönteni, Sony M4 Aqua vagy LG G3s.
Net és zene a fő felhasználási terület.
Jelenleg Sony SP van neki.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#84046) Kbali válasza gorgo (#84043) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ezek közül egyértelműen a 735. Ha eddig droidot használtál, érdemes átgondolni, hogy milyen appok fontosak neked és megnézni váltás előtt, hogy azok hogyan működnek WP-n.
830 nemigen fog beesni ilyen árra, ne reménykedj. Ráadásul WP fronton ebben a kategóriában nem nagyon jönnek hírek új készülékekről.

(#84047) ViSAS válasza draco31 (#84045) üzenetére


ViSAS
senior tag

M4 aqua ha játékra nem kell, mivel csínján kell bánni a kevés belső tárhellyel, de hardveresen jóval erősebb a G3s-nél.

(#84048) erahurka válasza Dejdő (#84042) üzenetére


erahurka
félisten

Jó kérdés. Szerintem nagyjából egálban van a két telefon, minden téren.

(#84049) draco31 válasza ViSAS (#84047) üzenetére


draco31
veterán

Akkor marad Sanyi, nem játszik az illető. Köszönöm!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#84050) MeGabee válasza draco31 (#84045) üzenetére


MeGabee
senior tag

Egyértelműen M4 aqua.
2 giga ram,jobb kamera,IP védelem.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.