Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82001) Balázzs


Balázzs
senior tag

Sziasztok!
Új androidos telefont szeretnék vásárolni a következő hetekben az alábbi paraméterekkel:
- új, garanciális készülék
- dual sim képes
- normál felhasználásra
- telenor vásárlás vagy független üzlet jöhet szóba
- árkategória 30-40 ezer Ft

Az eddig kinézett típusok: LG Fino, Lenovo A6000 vagy A539, Huawei G620S

köszönöm

(#82002) w.miki


w.miki
veterán

Víz- és porálló okostelók közül melyiket vennétek?
Fontos, hogy jó legyen a fényképezője, min 1gb ram, és persze... minél olcsóbb

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#82003) verycool


verycool
tag

Sziasztok. Olyan keszulek kellene nekem ami windowsos vagy dual oprendszer, minel nagyobb kijelzovel es telefonkent is funkcional. Tudnatok ajanlatokat megkoszonnem. Rossz telon tudok netezni ideny meloba es nehez keresgelni. 6 -os kijelzotol csak felfele. Nem nagy a valasztek ebben a szegmensben de lattam alkalmas keszulekeket a cube -nal pl. Csak nem voltak az infok egyertelmuek hogy melyik dual op es melyikkel lehet telozni is.

(#82004) m1lan válasza Freeman007 (#81984) üzenetére


m1lan
őstag

Samsung Galaxy S2, ha találsz ennyiért.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#82005) peppi001


peppi001
csendes tag

Sziasztok!

Már egy ideje szemezek a Z3C-vel.

Erről a boltról van valami infó? Igaz lehet a 24hó gyártói gari?
[link]

Köszi
Peppi

(#82006) DS39 válasza Ruszli66 (#81996) üzenetére


DS39
nagyúr

jobb az F6 egyértelműen. igaz azt olvastam róla hogy a 4.4-es rendszerrel kicsit bugos lett, és a gyárilag kiadott 4.1-gyel jobb volt a teló.

(#82007) solfilo válasza solfilo (#81973) üzenetére


solfilo
veterán

Sziasztok!

Köszi szépen mindenkinek a javaslatokat, az LG Leon 4G lett. Jó választásnak tűnik. :K :R

solfilo

(#82008) Lain333


Lain333
csendes tag

Valakinek van tapasztalata a Meizu mobilokkal? Mert egy ilyet akarok venni.

(#82009) bubuka80 válasza peppi001 (#82005) üzenetére


bubuka80
tag

Nem, 1. év gyári gari, 2. év bolti teljes körű gari. A héten kérdeztem tőlük telefonon, mert nekem sem volt egyértelmű.

(#82010) BenHans válasza verycool (#82003) üzenetére


BenHans
addikt

Szia.
Én egy Lumia 640XL-t (5.7") vennék a helyedben. Ezzel biztos nem fogsz mellé. 6"-os méretben a Lumia 1320 lenne, de jobb a 640XL.

Balázzs: A felsoroltak 40 fölött vannak, de ezek közül az A6000. Azt nem írtad hogy telenornál milyen csomag, kitalálni nem tudom így a listaárból tudok kiindulni. Ha egy kicsit bővíted az infókat többre jutnánk. :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#82011) peppi001 válasza bubuka80 (#82009) üzenetére


peppi001
csendes tag

Köszi a választ. Még így is elég jó ajánlat :)

(#82012) zolee06


zolee06
tag

Sziasztok!

Nem tudom hova írjak megpróbálom itt !

Olyan problémám lenne hogy van egy Huawei G620S telefon újonann vásárolt ! Most üzemeltük be ! A problémám hogy a névjegyzékeknél a telefonszámok helyett email címeket rak be !! Hogy tudom be állítani hogy telefonszámok legyenek ? Email fiokot hozzárendeltünk a telefonhoz lehet ez kavart be neki? A szinkronizálás be volt kapcsolva , lekapcsoltam !Hozzáértés nulla úgy hogy jól jönne egy kis segítség ez ügyben :) ! Köszönöm ! :U :U

I7-4770 CPU 3.40Ghz 2*8-2*4gb Ram Geforce GTX970 Epic: Zotyius

(#82013) fpeter67


fpeter67
csendes tag

Sziasztok!

2 készülékről gondolkodom:

Huawei g620s vagy LG L Bello

A szívem az LG felé húz de a Huaweinek van 1-2 jobb tulajdonsága pl a kijelzô felbontása.

Szerintetek?

Köszi

(#82014) bigdaddylaza válasza istnag (#81986) üzenetére


bigdaddylaza
tag

az mindegy én már össze vissza nézelödtem de tré mobilos vagyok;)

(#82015) bubuka80 válasza peppi001 (#82011) üzenetére


bubuka80
tag

Valóban az, én Z3-at néztem és mire megrendeltem volna elfogyott :(((
Gyártói garival én sem találtam jobbat.

(#82016) fpeter67


fpeter67
csendes tag

Sziasztok!

Picit utánajártam szerintem az LG-nek ezt a típusát kár lenne megvennem, így marad a g620s vagy kis plusz pénzt rászánva mondjuk lg-ből a g3 mini.

(#82017) ludsimon válasza Viktor0610 (#81908) üzenetére


ludsimon
veterán

Visszatértem!
Ez mennyire jó? :DDD

undefined

(#82018) w333 válasza ludsimon (#82017) üzenetére


w333
félisten

És ebből a 8 órából mennyi volt az élmény ? ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#82019) Viktor0610 válasza ludsimon (#82017) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tökéletes. ;)

Samsung Galaxy A54

(#82020) ludsimon válasza w333 (#82018) üzenetére


ludsimon
veterán

hát figy, opera mobile-al a procin alig pöccintett valamit, simán lehetett böngészni!
Facebook lite-val meg lehetett pörgetni az is alig evett valamit.

Zenét, videót nem hallgattam, épp ez volt a cél, hogy mennyi a wifis böngészési idő amit bír így kb 500x töltési ciklus után a 2370 mAh. :))

undefined

(#82021) t256 válasza fpeter67 (#82016) üzenetére


t256
őstag

Ha van lehetősèged tapogasd meg előtte a G620-at. Nekem nagyon gyagyinak tűnt Samsung Galaxy S2 után. Szoftveresen kíváló, de az érintőkijelző és a ház tapintása nagyon nem jött be.
Anyámnak ajándékoztam, Aki átlag 20 játékot és ugyanennyi felesleges programot szokott telepíteni a dolgaira. Ez a telefon bírja még ezt is. Nem lassul be.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#82022) NNG


NNG
csendes tag

Sziasztok!

Lenovo K3 Note és Meizu M2 Note között vacillálok. Ti melyiket választanátok?
Ritkán játszom a telefonon, ami fontosabb: minőség (anyag, összeszerelés, kijelző, hang), szoftver (gyorsaság/stabilitás/támogatás), üzemidő, kamera, GPS.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#82023) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok
2 telefon között vacilálok Huawei P8 Lite vagy Samsung Galaxy S5, de idő közben utána olvastam a Windows Phone-nak és lényegében nekem mindegy hogy milyen platform, szinte minden megvan a windows p. ban amit használok. Szoval a P8 lite helyett gondolkozom Lumia 830 ban vagy az SGS5 helyett a Lumia 930(nekem útóbbi szimpatikusabb) nem igazán tudok dönteni hogy melyik lenne az időtállóbb.

[ Szerkesztve ]

(#82024) Deck válasza w333 (#82018) üzenetére


Deck
titán

Csak ment a kijelző nemis használta ;]

PS5

(#82025) fpeter67 válasza t256 (#82021) üzenetére


fpeter67
csendes tag

Köszönöm!

(#82026) ludsimon válasza Deck (#82024) üzenetére


ludsimon
veterán

zenét valóban nem hallgattam, és videót sem néztem de ezen kívül böngésztem csak nem energiazabáló appokkal. :)

undefined

(#82027) thomasmorten


thomasmorten
csendes tag

Sziasztok,

leányzónak nézünk telefont. Szempont lenne a megbízható gyors működés, illetve a jó kamera. Keretünk kb. 40-50 ezer. Főként a telefonálás mellett sok közösségi média használat (instagram, facebook) + fotózás.

Első körben a G2 mini-t néztük. Beleférne a keretünkbe és jónak tűnik a 8Mpx kamera. De most találtam rá a Xiaomi Redmi 1S -re. Így elsőre az sem tűnik rossznak.

Mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

(#82028) #35104512


#35104512
törölt tag

Sziasztok,

Honor 4x -től van ajánlottabb vétel 60-70ezres kategóriában? Fontos a minimum 5" kijelző, akadásmentes működés, jó akksi idő, 1,5-2 évre tervezve.

Köszönöm

(#82029) BenHans válasza thomasmorten (#82027) üzenetére


BenHans
addikt

Szia :)

Ha +4k még belefér akkor a Honor 4C-t ajánlom. :K Gondolom lenne szelfi is, így jól jönne a jó előlapi kamera.
Mindenben erősebb mint a G2 mini-Redmi1S páros, 2x annyi RAM, erősebb SoC, jobb kamerák... Egy hiányosság lehetne a 4G LTE támogatás, de az az általad említettekben sincs.
Aksira panaszkodtak páran hogy hamar merül(kicsit user error), de a beállítások testreszabása után minden rendben van, és simán hozza a stabil 1 napos üzemidőt az átlagosnál erősebb felhasználás mellett is.

Fehérben szvsz nagyon szép, általában lányoknak is tetszik: [link]

insomniac: Helyben vagy! :K

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#82030) ZTE_luky


ZTE_luky
aktív tag

Sziasztok új telefont vásárolnék! Nagyon fontos hogy jó legyen, gyors, működőképes, hibátlan. Az eddigi telefonjaimat mind azért kellett cserélnem mert elromlottak, átlagba 4 évet bírtak ki.

Az új telefonnak legyen jó mind2 kamerája, ez a legfontosabb, sokat szeretnék vele fényképezgetni. A másik legfontosabb hogy legyen dual SIM-es mert két SIm kártyám van, egy magyar meg egy külföldi,és jó dolog volna ha nem kéne cipelnem kettő telefont :)

Eddig ezt a telefont találtam ,de ezt még nem forgalmazzák, Honor 4a, érdeklődnék mikortól lehet vásárolni, ha jól hallottam kb 40ezer forint lesz az ára, az nagyon rendben is van :D

Mi a véleményetek erről a telefonról? Tudtok mondani hasonló kaliberű telefonokat, és hogy milyen javasoltok nekem, valamint hogy mire kell odafigyelni ezeknél a telefonoknál? Segítséget előre is nagyon szépen köszönöm!! :)

(#82031) phedi77


phedi77
tag

Sziasztok!

Már 1 hete "szenvedek", hogy milyen telefont vegyek. (Fő irány: gyorsaság, lefagyásmentesség, kamera) Sokat segítettetek nekem, így leszűkült az irány 2 telefonra: LG G4 és HTC One M9. Az M9 kiesett - kritikákat olvastam neten és állítólag az M8 óta nem sokat fejlődött. Valamint összehasonlító tesztekben is többmindenben lenyomja az LG. Egyedül az LG mérete az ami még mindig nyomaszt. Többször voltam MM-ban és nézegettem őt (LG), de valahogy nem az igazi. Samsungot alapból nem néztem, mert S4-gyel rengeteg lefagyási, alkalmazások közötti lassú váltás problémám volt. De a lányom odahúzott a Samsung standhoz és megláttam az S6 Edge-t. Hát ez valami gyönyörűűűű! Nekem ilyen kell! DE: vajon ez is lefagy? Vajon a kedvenc kontaktokat itt sem lehet fontosság szerint rendezni csak ABC sorrendben?
Írtam már az S6 Edge fórumra, de senki sem válaszol :( Bennetek bízom újra. meg merjem venni és nem fogok úgy járni mint az S4-gyel?.... Törésteszten (iPhone 6 vs. S6 edge) nagyon jól szerepelt, úgyhogy elvileg "nyugodtan" leejthetem ezt is - ahogy sajnos a telefonokat általában szoktam.
Előre is köszönöm, hogy (még mindig) segítetek.

(#82032) Viktor0610 válasza phedi77 (#82031) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A G4 alkalmazáskezelésben jobb, mint az S6 (Edge) jelenleg.
A mérete megszokható, jobb az előlap/kijelző arány, mint a legtöbb konkurens esetében.
Én bátran ajánlanám az S6 Edge-dzsel szemben.

A kontaktok kezelésében nem tudok nyilatkozni, nem igazán használom a G4-et telefonálásra. :D

Amennyiben leejted a készülékeid, én mindenképp' javasolnék valamilyen kemény vagy szilikon tokot. ;)

Samsung Galaxy A54

(#82033) Alastair' válasza phedi77 (#82031) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ha nálad stereotipia, hogy a Samsung lefagy, akkor bárki bármit fog írni úgyis csak azt a részét fogod elhinni, hogy ne vedd meg mert lefagy.

Alister from Hell

(#82034) phedi77 válasza Alastair' (#82033) üzenetére


phedi77
tag

Neked milyen telefonod van?

(#82035) phedi77 válasza Viktor0610 (#82032) üzenetére


phedi77
tag

Köszönöm - Te is LG felé győzködsz, pedig én az S6 Edgét szeretném, ha meggyőzne :)

(#82036) Alastair' válasza phedi77 (#82034) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nekem S4 van 9505 gyári 5.0.1-el, Odinnal telepítve, nem ota-n és még sosem fagyott le, aksiját nem kellett kivenni. Kollégámnak S6 van és az övé sem fagyott még le 1x sem.
Egy másik hölgy kollégámnak Note 3 van, Ő is elég power user és semmi gondja nem volt még a samuval.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#82037) phain válasza phedi77 (#82031) üzenetére


phain
tag

En ugyanebben a cipoben jarok!
Telefont keresek, fo szempont : gyorsasasag, megbizhatosag minden helyzetben, lagmentesseg amennyire csak lehet.
Perpill nekem is S4 em van, de elmondhtatalanul sok bajom volt vele, hogy Galaxy t mar en se merek venni.

[ Szerkesztve ]

(#82038) phedi77 válasza phain (#82037) üzenetére


phedi77
tag

Nekem jelenleg és korábban is mindig Apple-em volt. Imádtam, függő voltam tőle amíg ki nem próbáltam az Android felületet az S4-ben. Maga az android sokkal szabadabb, sokkal több lehetőséget nyújtott számomra, mint az iOS, de gyorsaság miatt visszatértém az iPhonehoz, mert ott soha semmi gondom sem volt a lefagyással. Viszont azóta is hiányzik az Android. A lányomnak elromlott a telefonja és neki adnám az Applet, ezért vagyok most gondban, hogy mit vegyek. S6 Edge gyönyörű, szerelem első látásra, de félek ennyi pénz kiadni rá, mert mi van ha nem jön be?....vagy aki mer az nyer?!...- hát azért ez sem mindig igaz :)

(#82039) Viktor0610 válasza phedi77 (#82035) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát akkor vedd az S6 Edge-et! :D

(Ha a kép és a nick nem csal, akkor csajból/nőből vagy, így érthető, ha a külső előrébb van a paramétereknél. :) Amivel természetesen nincs gond, illetve az S6 Edge is szuper készülék! ;) Nincs is nagyon miről beszélni akkor. :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#82040) phedi77 válasza Viktor0610 (#82039) üzenetére


phedi77
tag

Igen, nő vagyok! :) Tudjátok mit?!...megveszem! Aztán max. szidlak titeket! :))
Ha ez sem jön be, akkor a Samsung elvágja magát nálam egy életre! - telefon tekintetében.

[ Szerkesztve ]

(#82041) Viktor0610 válasza phedi77 (#82040) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Engem ne szidj! :P Én az LG-t mondtam, emlékezz! :D

Samsung Galaxy A54

(#82042) w333 válasza phedi77 (#82035) üzenetére


w333
félisten

Élőben fogtad már ? nem kényelmetlen ? mert ha igen akkor szvsz. a sima S6 is nagyon jó választás :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#82043) Alastair' válasza Viktor0610 (#82041) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Most nehogy mar az LG akkora szent legyen. :D Kollégám minden héten újra telepíti az L finót mert összefossa magát rajta a rendszer. Tudom, hogy nem G4 de attól még LG.

Alister from Hell

(#82044) phedi77 válasza w333 (#82042) üzenetére


phedi77
tag

Igen, nekem kézre áll! :)

(#82045) Viktor0610 válasza Alastair' (#82043) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem szent, persze. :D Én is újraindítom azért néha a G4-et, mert csinál hülyeséget.
Csak a fórumbeli visszajelzések alapján (meg amit én is tapasztalok), a G4 alkalmazáskezelés szempontjából jobb az S6-nál. ;)

(Szigorúan csak arról beszélek. :) )

Samsung Galaxy A54

(#82046) Alastair' válasza Viktor0610 (#82045) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A saját vélemény fontos, én is általában arról szoktam írni. Sokan csak az olvasottak alapján húzzák le vagy istenítik a gyártókat. :K

Alister from Hell

(#82047) BenHans válasza Alastair' (#82046) üzenetére


BenHans
addikt

Saját vélemény: az M7-em nem kell újraindítani még havonta sem. :P

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#82048) verycool válasza BenHans (#82010) üzenetére


verycool
tag

Szia Ben koszi az infot, ezvlesz utolso mentsvaram. Igen en is csak ezekrol talaltam infot de nem szeretem ezeket az egy kaptafara keszult nokiakat olyan mint valami gyerek mese telo : D Mas alternativakat ha tudtok meg szivesen fogadom.

(#82049) w333 válasza BenHans (#82047) üzenetére


w333
félisten

S6 -t sem :N

(#82050) Justreboot

+1 alsó kategóriás Samut nem szabad venni, attól vannak sokkal jobb vételek !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#82050) Just_Reboot válasza Alastair' (#82043) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Miért a samsung szent? Az alsó kategóriás samuk ugyan úgy összefossák magukat, sőt talán még jobban.

W333 Erre Android Off ban reagálok.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.