Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81001) Land


Land
veterán

Üdv!

Van valahol 0%-os THM-re független telefon vásárlási akció, illetve ha nincs mely jó árúnak számító boltokban lehet pl. Cetelemre telefont venni? Edigital elég horror pl. főleg a csúcskategóriában. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#81002) Stanbacsi válasza ovics (#80997) üzenetére


Stanbacsi
tag

Az Xperia Z2 és a Galaxy Alpha közül a Z2 jön ki győztesen.

- Sokkal jobb üzemidő, tovább bírja az akksi.
- Sokkal jobb kamera (20 megapixel)
- Nagyobb (már ha ez előnynek tekinthető)
- Jobb processzor, ezáltal "gyorsabb", valamint több memória

Samsung párti vagyok viszont ebben az esetben a Z2 nyert.
Még annyit megtudnék ejteni az Alpha mellett, hogy szebb a kijelző és szerintem jobban néz ki. :D

Viszont ha az ár körülbelül ugyan az, válaszd inkább a Z2-t. Tovább fogja bírni és erősebb. :)

(#81003) BenHans válasza Mclovin (#80999) üzenetére


BenHans
addikt

A 735 mindenképp jobb, fotózás szempontjából is. 635-ből csak 1GB RAM-os verziót vennék szívesen, és csak akkor ha tényleg jóval olcsóbb és ha a 735 nem fér bele a keretbe.

Stanbacsi: Azért ez így nem korrekt. Az üzemidőben igazad van. A sokkal jobb kamerával vitatkoznék. A méretet ne hozzuk fel, csak akkor ha kritérium. A jobb SoC sem állja meg a helyét. A 2 vs 3GB RAM oké.

Az Alpha mellett pozitívumként meg nem igazán lehet felhozni hogy "szebb a kijelző" a Z2-vel szemben, pláne ha az IPS vs Amoled szubjektív megítélése alapján írtad.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#81004) fenergie84


fenergie84
addikt

Sziasztok!
Feleségemnek néznék valami telót nagyon max 100e-ig.
Netre, fészre használná, fontos lenne a jó kamera, a minél hosszabb akuidő és persze a megjelenés. Ezen felül ne legyen nagy, max 5"-os kijelző jöhet szóba, és csak is android.
Előre is köszönöm az ajánlásokat! :R

(#81005) BenHans válasza fenergie84 (#81004) üzenetére


BenHans
addikt

Honor 6 jó választás. :) Van fehérben, tényleg szép, nőknek is tetszik általában ;) [link]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#81006) Liberator24


Liberator24
tag

Sziasztok!
40-50 ezer forint környékén keresek telefont. Netezésre, messengerre használnám elsősorban, néha egy kis navigációra, játékra nem. Használt is érdekel, külföldi rendelés is szóba jöhet. Max 4,5-5" környékén mit tudnátok ajánlani?

(#81007) Stanbacsi válasza BenHans (#81003) üzenetére


Stanbacsi
tag

Utána jártam hibáimnak. Valóban nagyon nyersen és fejből (információ hiányában) fogalmaztam.

Akkumulátor sokkal jobb, memória is több, viszont a processzor már nem egészen. Antutu tesztekben is jobban jön ki az Alpha. Kijelző is vitatott dolog...

Eléggé fej-fej mellett van a két készülék viszont ha a memóriát valamint az akkumulátor üzemidőt tekintve nézzük, akkor tulajdonképpen a Z2 jön ki győztesen. Viszont ez nem alapozhatja meg a vásárlást, valamint nem mindig a nagyobb és több a jobb.

Kamera Z2: 20 megapixel az Alpha pedig 12 megapixel.. - Itt a "Sokkal" szó nem kellett volna, hiszen valóban az Alpha is nagyon szép képeket készít. Ezt úgy lehetne eldönteni, ha mind a kettőt megnézed egy szolgáltatónál és ez által döntesz melyik tetszik jobban. (kamera, gyorsaság és kinézet terén)

+ nézel tesztet a két készülékről (Antutu) valamint bemutató videót és összehasonlításokat, hogy mi elégítené ki az igényeid.

Én még is inkább a Z2-t ajánlom az Alpha helyett.

Elnézést kérek! :)

(#81008) Pyro05


Pyro05
tag

Sziasztok!

Köszi a segítséget! Végül úgy döntöttem, hogy bevonom őt is a választásba. Megmutatom neki a választékot, elolvassuk együtt a teszteket aztán pedig élőben is megnyomkodjuk őket a vásárlás előtt. így kisebb lesz a meglepi, de biztosan olyan mobilt kap, amivel elégedett lesz. :)

War. War never changes.

(#81009) A texasi válasza Neil Watts (#80995) üzenetére


A texasi
aktív tag

Lenovo S90

(#81010) fenergie84 válasza BenHans (#81005) üzenetére


fenergie84
addikt

Kösz :R

(#81011) BenHans válasza Stanbacsi (#81007) üzenetére


BenHans
addikt

Így már más. :R
+ a kijelző nem csak technológiában különbözik(amit ugye szubjektíven lehet megítélni, kinek mi tetszik) hanem felbontásban is(ennél embere válogatja hogy zavarja-e vagy sem). (Alpha-720p/Z2-1080p)

Tehát a Z2 előnye az Alpha-val szemben a jobb üzemidő és a 3GB RAM.

----------

Liberator24: Szia. :) Újonnan ha megfelel a wp akkor Lumia 640 LTE (OfficeDepot 52k).

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#81012) szetcsuszott


szetcsuszott
aktív tag

Bocs az offért, csak egy pár villámkérdés: A lenovo A6000-en variálok még.
1. Ha nincs benne giroszkóp, az nagy hátrány? Mire jó az?
2. Ha nem gorilla glass a kijelző, akkor mi? műanyag? Ez nagy baj?
3. Telenoros vagyok, ti a helyemben ezt vennétek újonnan34ezerért, vagy 1,5 év garival egy használt Lumia 735-öst 35ért?
Bocs, de teljesen zöld vagyok okosteló terén.

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#81013) Neil Watts válasza A texasi (#81009) üzenetére


Neil Watts
veterán

:R Köszi, ránézek :)

Üdv. core2

(#81014) Devas válasza szetcsuszott (#81012) üzenetére


Devas
őstag

1. Giroszkóp helyett gondolom gyro-szenzorra gondoltál. Ami tudomásom szerint ugyanaz mint a gyorsulásmérő (accelerometer), az pedig van az A6000-ben. Érzékeli ha a telefont elforgatod, így fordítja a képernyőt is, esetleg autós játékoknál kormányozhatsz is a telefon döntögetésével.
2. Nem hinném, hogy műanyagot tennének a kijelző elé, mert az könnyen karcolódna. Bizonyára valami karcálló üveg lehet ott, csak nem Gorilla-glass, hanem valami kevésbé ismert gyártóé.
3. Ha zöld vagy okostelefon terén akkor a kis zöld robotos telefont vegyed meg inkább. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#81015) #16514048 válasza Devas (#81014) üzenetére


#16514048
törölt tag

Pont te kevered, a giroszkóp és a gyro sensor ugyanaz (a forgatást érzékeli). A gyorsulásmérő (G-sensor, accelerometer) más.

(#81016) Stanbacsi válasza szetcsuszott (#81012) üzenetére


Stanbacsi
tag

Én inkább a Lenovo-t venném, bár a 735-ös is jó :)

(#81017) szetcsuszott válasza Devas (#81014) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

Köszönöm :)

kdavid94: Ezt találtam a gyorsulásmérőről, ami = a gravitációmérővel: www.telefonguru.hu/wikipage/Gyorsulasmero_(accelerometer)
Tehát ettől forog a képernyő. Viszont a giroszkópot akkor nemtom mire való.

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#81018) Devas válasza szetcsuszott (#81017) üzenetére


Devas
őstag

Gesture Sensor: infrasugarakkal érzékeli a felhasználó kézmozdulatait (Air Gesture)

Proximity Sensor: infrasugarakkal érzékeli a felhasználó közelségét (Direct Call)

Gyro Sensor: érzékeli a telefon 3 irányú elfordulását (Smart Rotation)

Accelerometer: érzékeli a telefon 3 irányú elmozdulását (S Health: Walking Mate)

Geomagnetic Sensor: érzékeli a föld mágneses terét (Digital Compass MAP)

Temperature/Humidity Sensor: hőmérséklet és páratartalom érzékelő (S Health: Comfort Level)

Barometer: érzékeli a légnyomás változását (S Health: Walking Mate)

Hall Sensor: Érzékeli, hogy a telefon tokja nyitva vagy zárva van e. (S View Cover)

RGB Light Sensor: a kijelző fényerejét és élességét állítja a külső fényviszonyokhoz (Samsung Adapt Display)

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#81019) A texasi válasza Mustármag (#80991) üzenetére


A texasi
aktív tag

Xiaomi Mi4 és Mi 4i

(#81020) szetcsuszott válasza Devas (#81018) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

Akkor a giroszenzor és a gyorsulásmérő alias gravitációmérő alias accelerometer között nincs különbség? Na de ez már tényleg offtopic :)

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#81021) anonymus89 válasza Zeki (#80733) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszönöm szépen az ajánlatot meg is rendeltem, pénteken kihozták. Nagyon baba kis telefon öröm használni nem bántam meg. Számomra tele van felesleges alkalmazásokkal így legalább 20-at le is szedtem egyből. A böngészés villámgyors, wifi vevő legalább olyan jó mint az SGS 3-ban, gps kiváló hamar talál jelet.
Ennyi pénzért ajándék, semmi baja nem volt a készüléknek kivéve azt a tényt, hogy az ügyintéző fordítva rakta bele az új sim kártyát és tényleg azt hittem azért kerül ennyibe mert állította valaki elrontotta a sim olvasót.
Aztán nem tudták kivenni így otthon egy csipesszel kivettem majd megfordítottam és már fel is lépett a hálózatra.

Köszönöm még1x! :R

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#81022) davidj92


davidj92
tag

Sziasztok!

Lumia 925 telefonomat szeretném lecserélni, mindenképpen újonnan vásárolt, független telefonra. A Motorola Moto X-el (és G-vel :U ) szemezgetek. Méretben 5-5,2" felé nem mennék, 16gb belső tárhely jól jönne, vagy 8gb+bővíthetőség. WP-t nem szeretnék, lényeg hogy legalább 2 évig normálisan lehessen használni. Amire használnám: FB, Messenger és társai, zene, lőni 1-2 fotót, kisebb játékok, adott esetben GPS. Azért is gondoltam a Moto G-re, mert ezekre amikre használnám szerintem teljesen megfelelne, és ha nem muszáj nem költenék sokkal többet. Nem sürgős a vásárlás, szóval a 3. generációsat is ki tudnám várni (ha jól tudom hamarosan érkezik ? )

Köszi a tippeket előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve. A medve az megöl.

(#81023) #35104512 válasza BenHans (#80964) üzenetére


#35104512
törölt tag

köszönöm, valamilyen flottában vagyunk de kb nulla a kedvezmény a telefonokra. esetleg más alternatíva a 640 -en kívül (esetleg 5" -nál nagyobb kijelzővel)? csak, hogy legyen választási lehetőség :)

(#81024) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Sziasztok! Van arról konszenzus hogy melyik a kamerabajnok telefon 80k-ig bezárólag?

(#81025) Stanbacsi válasza Meridius11 (#81024) üzenetére


Stanbacsi
tag

Szerintem a Nokia Lumia 1020.. Ezt már 80 ezer körül meg tudod vásárolni. Ami 41 megapixeles kamerával rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

(#81026) BenHans válasza #35104512 (#81023) üzenetére


BenHans
addikt

Androidos van a megjelölt összeghatárig. LG Leon 4G 4.5", Sony Xperia E4g 4.7" (nem a sima E4 hanem E4g) és Vodafone Smart Prime 5".
Összességében nézve én inkább a Lumiát venném ha nem gond a WP, pláne ha fontos a nagy kijelző.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#81027) #35104512 válasza BenHans (#81026) üzenetére


#35104512
törölt tag

egyáltalán nem gond a wp, 1,5 éve ezt használja, a nagy kijelző viszont tényleg fontos lenne, akkor marad a 640, köszönöm :R

(#81028) Devas válasza szetcsuszott (#81020) üzenetére


Devas
őstag

A Giroszkópot rakétákban, lövedékekben meg ilyesmikben használják. A lényege, hogy ha a tárgy forog a saját tengelye körül, akkor segít magát irányba tartani. Nem tudom elképzelni ennek egy telefonban mi értelme lenne.
A G-szenzor (másnéven gyro-sensor) érzékeli az adott dolog 3 tengely körüli elfordulásának irányát, ami a gravitációs erőt érzékelve működik.
A gyorsulásmérő (accelerometer) érzékeli az adott dolog 3 tengelyen történő elmozdulásának irányát szintén a gravitációs G-erő segítségével. Hogy érzékeli-e az elfordulást is, abban nem vagyok biztos. Elvileg nem kéne neki, de elképzelhető, hogy ezek már összetettebb gyorsulás mérők, amik érzékeli az elfordulást is.

De abban biztos lehetsz, bármilyen telefont is veszel újonnan, mindegyik fogja érzékelni a képernyő elforgatását.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#81029) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

leejtettem ma a nexus4em es a kijelzon hiaba kisebb a repedes, a digitalizalo/nyomaserzekelo bajban van. javitani erre kb 30-40k korul lenne, es mivel mar korabban is idonkent minden ok nelkul kikapcsolgatott / leesett a led elol a vedo, igy cserelnem.

ilyen 100k korul keresek uj, garis, androidos, fuggetlen telefont. sufnigsm es egyeb megoldasok nem jatszanak, kulfoldon vagyok.

amiket neztem:
- sony Z3 compact
- samsung galaxy alpha
- motorola x2 16gb
- lg g3 32gb

esetleg van meg a htc one m8 / m8s, de az mar elegge draga a tobbihez kepest. nexus 6 szinten nagyon durva aron van a tudasahoz kepest.

esetleg van meg valami ami erdekes lehet?

valaszokat elore is koszonom :R

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#81030) t1 válasza proci985 (#81029) üzenetére


t1
addikt

Honor 6.

(#81031) w333 válasza proci985 (#81029) üzenetére


w333
félisten

Honor 6, Galaxy Alpha, LG G2 :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#81032) BenHans válasza #35104512 (#81027) üzenetére


BenHans
addikt

Igen, most már emlékszem, 625 volt eddig... A 640 így is lényeges előrelépés, pl ne tévesszen meg hogy Snapdragon400 SoC-van mindkettőben mert nem ugyanaz 625/2mag-->640/4mag, ezen kívül 512MB-->1GB RAM, jóval jobb kijelző, jobb kamera...

Használd egészséggel és megelégedéssel! :)

proci985: H6/Alpha/M8/Z3C felhasználástól függ. :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#81033) Flickering


Flickering
aktív tag

Sziasztok, több telefon között vacilálok, de az M9 kiesett, maradt az S6, i6, vagy várni a 6S-re, de szerintem az horribilis áron fog nyitni és megint várhatok mire kicsit esik az ára, de akkor meg már megint várhatok a következőre?!

Szóval az S6 meg az i6 maradt a kosárban, az s6 hátlapija árnyalatnyival szebb a tesztek alapján, előlapija szerintem az i6-é jobb, tisztább, élesebb, kisebb látszög de mégis jobbnak nyilváníták ha jól olvastam, illetve az S6-ról olvastam, hogy belassul ha belakják, ugye iPhone meg hát..nemigazán.

Megnéztem élőben mindkettőt, az előlapi kamera az i6-é jobban tetszett, hátsó lehet élesebb az s6-én, de a színek élethűbbek voltak nekem az i6-én.

Ti mit mondotok?

(#81034) w333 válasza Flickering (#81033) üzenetére


w333
félisten

illetve az S6-ról olvastam, hogy belassul ha belakják

Nem tudom ezt hol olvastad, de ez egy oltári nagy hülyeség ! :U

Bármelyiket is választod egyikkel sem nyúlsz mellé, S6 kamerában és kijelzőben biztosan jobb, akkuban kb. egyformák, illetve sebességre is kb. ugyan az a 2 telefon sőt az S6 szvsz. kicsit gyorsabb ... szerintem mérlegelj hogy melyik rendszert szeretnéd használni aztán dönts ! ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#81035) s4tch válasza proci985 (#81029) üzenetére


s4tch
veterán

Xiaomi Mi4, Honor 6.

(#81036) TaaT


TaaT
veterán

Sziasztok!

Olcsó okos telefont keresek, ez a három van a látó körben. Árban azonosak, ki melyiket ajánlaná?

Mlais M9
Blackview V16
Doogee Y100X

Give them hell Ukraine!

(#81037) BenHans válasza w333 (#81034) üzenetére


BenHans
addikt

Van pár készülék ami miatt nem csodálkozom ha ez terjedt el...

De az S6 az eddigi legjobb Samsung telefon és közel sem igaz hogy "belassul" meg "bebutul" az ilyen marhaságoktól én butulok be és gubancolódnak az idegsejtjeim. :W

Ha még pl a memóriakezelést mondja valaki, azt mondom oké igaz, van mit javítani, de ott sem ilyen szörnyű a helyzet. Igen, a Samsungnak a felhasználói élményre kéne még gyúrni bizonyos (direkt nem írom) gyártókhoz képest de most sincs olyan nagy hiba ami megalapozná ezt az állítást egy mai csúcskategóriás Samsung esetében.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#81038) w333 válasza BenHans (#81037) üzenetére


w333
félisten

+1 :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#81039) A texasi válasza proci985 (#81029) üzenetére


A texasi
aktív tag

Xiaomi Mi 4i

(#81040) A texasi válasza TaaT (#81036) üzenetére


A texasi
aktív tag

Mlais M9

(#81041) Land


Land
veterán

Írtam, hogy gondolkodom részletre venni telefont. Viszont ahol tudnék venni a kinézett telefonok közül, ott elég drágák a telefonok. Nem ritka a +20k-s ár a normál árához képest.
Hülyeség lenne inkább általános kölcsönt felvenni és azt törleszteni, ergo abból venni telefont?
Pl Oneplus One Edigitalnál 120k, míg 2 év garival 95k-ból is meglenne máshol.
Tudom, hogy a kamat húzósabb lenne elvileg, de nem hiszem, hogy 20k-val.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#81042) w333 válasza Land (#81041) üzenetére


w333
félisten

Szerintem pedig de ... (sima hitel) több lenne a kamat 20k -tól :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#81043) Land válasza w333 (#81042) üzenetére


Land
veterán

De a nem 0% THM-es hitelre is van kamat. (Edigital, MM, Euronics stb)

Kalkulátor szerint 100k 12 hónapra 111k visszafizetés. Gondolom van még rejtett költség benne...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#81044) Flickering válasza w333 (#81034) üzenetére


Flickering
aktív tag

Köszi a segítséget mindkettőtoknek :)

(#81045) anonymus89 válasza Land (#81043) üzenetére


anonymus89
addikt

megse valahol thm valahol kezelesi koltseg

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#81046) Keil Walker válasza theo11 (#80978) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Már a holnapon is azt írják, hogy nem lesz honor 6.
Amiket írtál, azok közül a p8 lite+ a talkband csábítóan hangzik, de a honor 4x-ben is ugyanez a soc van olcsóbban.
Esetleg nézz rá a galaxy alpha-ra és a z1c-re. Erőben közelebb állnak a honor 6-hoz és az áruk is beleférhet még a keretbe. Nem tudom milyen feltételekkel vennéd

[ Szerkesztve ]

(#81047) woryz


woryz
senior tag

Sziasztok!

Ismét kérdeznék ( :B ), mert asszonynak nem tetszik a P8 Lite, és visszaadná nekem, szal neki kellene egy gyengébb / olcsóbb készüléket kerítenem. Ami eddig nem volt, az a dual sim igény...

- Árkategória: max 40k
- Használt vagy új: kizárólag új, elsősorban Samsung és de dual sim-es
- Hol vennéd meg? : Függetlenül, csak új készülék érdekel
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? 1-2 évig jó lenne minimum ha kibírná - ezzel szerintem ki is lőttem a Samsungot... ;]
- Mire használnád?: Elsősorban telefonálás és SMS, egy kis netezéssel, semmi extra
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?: Android
- Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb..)

Köszi előre is! :R

(#81048) Keil Walker válasza Neil Watts (#80957) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Arany színben is kapható (igaz műanyag) és a keretbe is bőven belefér: lg spirit.

Vagy használt ezüst színű Xiaomi mi3

[ Szerkesztve ]

(#81049) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok !

Szerintetek melyik lenne a jobb vétel ?

Honor 7 vagy LG G4

Nem játszok, csak fotó , navi , zene... ?
Most egy LG G2-es telefonom van de szertenék váltani..

Laca

(#81050) Ájvé válasza Land (#81043) üzenetére


Ájvé
veterán

Nincs rá kamat azért 0%THM, egyszeri kezelési/ügyintézési költséget szoktak rátenni, de a törlesztő az fix.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.